کاشت ناخن
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
ترمیم و کاشت ناخن بانوان

کاشت ناخن

از 1268 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کاشت ناخن در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ریموو ناخن بانوان

100,000 تومان

قیمت ترمیم ساده ناخن بانوان

240,000 تومان

قیمت لمینت ناخن بانوان

310,000 تومان

قیمت ترمیم ناخن پا بانوان

180,000 تومان

قیمت ترمیم ساده یا لمینت ناخن بانوان به اضافه ژلیش ساده

200,000 تومان

قیمت ژل ناخن دست

300,000 تومان

قیمت کاشت ساده ناخن(پودری)

300,000 تومان

قیمت کاشت لمینت ناخن بانوان

310,000 تومان

قیمت کاشت ناخن پا بانوان

120,000 تومان

قیمت ژل ناخن بانوان

240,000 تومان

قیمت گریم ناخن بانوان

240,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت340,000 تومانبیشینه قیمت520,000 تومان

آنچه درباره کاشت ناخن خواهید خواند

  • کاشت ناخن در منزل
  • خدمات ناخن در منزل
  • انواع مدل کاشت ناخن سیار
  • مراحل کاشت ناخن پا و ترمیم ناخن پا
  • ترمیم ناخن در منزل با ناخنکار سیار
  • بهترین روش کاشت ناخن در خانه چیست؟
  • عوارض کاشت و ترمیم ناخن در منزل چیست؟
  • ریموو کاشت ناخن :پاک کردن کاشت ناخن
  • قیمت خدمات کاشت ناخن در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات ناخن در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کاشت ناخن در منزل

داشتن ناخن‌های زیباو مرتب بیشترین تاثیر را بر روی زیبایی دست و پاها دارد. از این رو استفاده از خدماتکاشت ناخن در منزل امروزه بیشتر درخواست می شود. گاهی خانم ها از حالتناخن های خود رضایت ندارند و یا با مشکل شکستن ناخن هایشان همیشه درگیر هستند. ازاین رو با استفاده از خدمات متنوع در ارتباط با ناخن، ظاهر دست ها و پاهایشانهمیشه آراسته و مرتب خواهد بود. اما ممکن است به دلیل مشغله‌ی زیاد کاری، مسائلبهداشتی و یا داشتن فرزند کوچک وقت رفتن به آرایشگاه را نداشته باشند. به اینترتیب می توانند کلیه خدمات ناخن در منزل با بالاترین کیفیت دریافت کنند. درادامه به معرفی انواع کاشت ناخن و مباحث مرتبط با آن مانند هزینه کاشتناخن در منزل خواهیم پرداخت.

خدمات ناخن در منزل

خدمات متنوعی درراستای خدمات مربوط به کاشت ناخون در منزل ارائه می شود که در ادامه بهآنها می پردازیم.

خدمات مانیکور وپدیکور :

این خدمات موجب سلامتناخون دست و پا می شود. در این خدمات پوست های اضافی اطراف ناخن با وسایل بهداشتیاز قبیل قیچی، لایه‌بردار و ... گرفته شده و با استفاده از مواد مخصوصاقدامات لازم جهت ترمیم پوست دست و ناخن انجام می شود. سپس با استفاده از سوهانابعاد و اندازه ناخون ها مرتب می شود.

ژلیش ناخنهای دستو پا :

این روش نوین برایایجاد استحکام بیشتر در ناخون ها پیشنهاد می شود. لاک ژل به واسطه وجود کراتینموجب استحکام بیشتر در صدف ناخن شده و موجب رشد سریع آن خواهد شد. همچنین قیمت اینخدمات نسبت به قیمت کاشت ناخن مناسب تر است.

کاشت ناخن درمنزل :

این خدمات مخصوصافرادی است که ناخون های ضعیفی داشته و یا حالت ناخون هایشان زیبا و خوش فرم نیست.البته این خدمات کاشت ناخن در منزل باید به صورت حرفه ای توسط ناخنکار سیار انجامشود. ناخنکار سیار باید تمام مراحل کاشت ناخن را کاملا اصولی انجام دهد تا نتایجرضایت بخشی داشته باشد.

ترمیم ناخن دستو پا :

در پی استفاده ازخدمات کاشت، ترمیم کاشت ناخن نیز قرار دارد. در واقع با شروع کاشت بایدموعد زمانهای معینی اغلب 21 تا 25 روز را به ترمیم ناخن دست اختصاصداده شود. البته موعد ترمیم ناخن پا در منزل اغلب به علت رویشآهسته تر، هر 45 روز تا دوماه انجام می شود.

طراحی ناخن درمنزل :

این خدمات مورد دیگریاست بعد از کلیه خدمات مانند کاشت و ترمیم ناخن و.. قابل انجام است. دیزاین ناخنامروزه بسیار در بین جوانان ترند شده است و نقش بسیار موثری در زیبایی دست و پادارد.

انواع مدل کاشت ناخن سیار

در طی مرور زمان واستقبال زیاد، انواع مختلفی از مواد کاشت روی کار آمدند. که هر کدام از این روش هابر اساس کیفیت و میزان ماندگاری با هم تفاوت دارند. در ادامه به توضیح مختصر والبته مفید در ارتباط با هر کدام از روش کاشت ناخن سیار در منزل خواهیمپرداخت.

· کاشت ناخن باقالب

از نمونه های اولیهکاشت و در عین حال بی کیفیت ترین و کم دوام ترین آنها نوع کاشت غالبی ناخن است.مدت زمان مورد نیاز کاشت و ترمیم ناخن در منزل این مدل بسیارکمتر از سایر روش ها است. کاشت قالبی برای افرادی که تماس بیشتری با آب دارند اصلاگزینه مناسبی نیست. زیرا ممکن است طی مرور زمان دچار هواگرفتگی شوند. همچنین ایننوع کاشت ناخن دست برای ناخن هایی مناسب است که دارای صدف معمولیو یکدست هستند. زیرا در صورتی که بستر ناخن کمی نا متعارف باشد قالب مورد نظر رویآن قرار نمی گیرد و کاشت ناخن با قالب، ظاهر خوبی پیدا نخواهد کرد. هزینه کاشت ناخن با غالب نسبت به نمونه هایدیگر کمتر است.

· کاشت ناخن باپودر

کاشت ناخن پودری یکی از بهترین روش ها است که ازمقاومت بالایی برخوردار است. کاشت ناخن پودری پایه انواع کاشت هابوده و روش های دیگر از روی این مدل به وجود آمده اند.این روش مناسب برای انواع ناخن است و می تواند تمام عیوب ناخن را به راحتیبپوشاند. با توجه به مزایای زیاد آن هزینه کاشت ناخن با پودر نسبتبه بقیه روش ها کمتر است.

کاشت اکریلیک نسبتبه کاشت ژله ای کمی ضخیم تر است و به این ترتیب از مقاومت بالاتری برخوردار است وبه راحتی دچار شکستگی نمی شوند.

· کاشت ناخن با ژل

کاشت ناخن با ژل یک روش زیبا و البته سریع است.از کاشت ژله ای برای کاشت ناخن طبیعی استفاده می شود.به علت درخشش و جذابیت زیاد آن برای کاشت ناخن کوتاه بسیار مناسب است،زیرا ظاهری بسیار طبیعی و نارک برای ناخن ایجاد می کند.

· کاشت ناخون بافرمر

کاشت ناخن با فرمز بهجای تیپ به کار می رود. در واقع برای افزایش بلندی ناخن در حین و دست معمولا ازتیپ استفاده می شود. در حین قرار دادن تیپ باید سوهان کشی بیشتر انجام شود تا تیپروی ناخن قرار بگیرد و صدف ناخن یکدست شود. اما با کاشت با فرمر سوهانکشی کمتری انجام می شود و افزایش قد ناخن طبیعی تر انجام می شود. معمولا از فرمربرای کاشت ناخن کوتاه، کاشت ناخن طبیعی و ترمیمناخن شکسته به کار می رود.

· کاشت ناخن بببیبومر

اگر از جمله افرادیهستید که دنبال کاشت ناخن ساده و زیبا هستید این روش بهترینانتخاب برای شماست. در این روش از دو رنگ پودر استفاده می شودکه پودر ها در هم محومی شوند و حالت هایلایتی زیبایی به وجود می آورند. این روش بیبی بومر، کاشت نچرال محسوبمی شود. زیرا معمولا از پودرهای روشن، صورتی و صدفی استفاده می شود.

· کاشت گریم ناخن

کاشت ناخن گریم یکیاز مدرن ترین روش های کاشت است. این نوع کاشت برای کاشت ناخن کوتاه ودارای صدف پهن استفاده می شود. در کاشت گریم، ناخن صدف سازی و ترمیمناخن کوتاه انجام می شود. معمولا ناخن هایی که دارای ظاهر بد هستند بهوسیله کاشت گریم می توانند ظاهر بسیار نو و زیبایی پیدا کنند. کاشت گریماز ماندگاری بالایی برخودار است و به همین دلایل قیمت کاشت گریم ناخن نسبتبه بقیه روش ها بیشتر است. کاشت ناخن فرنچ یکی از مدل های پر طرفدار کاشتگریم است. هزینه کاشت ناخن گریمنسبت به موارد دیگر بیشتر است.

مراحل کاشت ناخن پا و ترمیم ناخن پا

در مواردی تنها افرادمایلند اقدام به کاشت انگشت شست پا بپردازند. اما در مواردی که سایر ناخن های پادر وضعیت خوبی نباشند تمامی ناخن‌های پا کاشته می شوند.

کاشت ناخن پامرحله اول :نظافت و شستشوی پا و انگشتان

ابتدا رویه ناخنکاملا شسته می شود و هر گونه آلودگی و میکروب ها کاملا پاک می شود.

کاشت ناخن پامرحله دوم :اصلاح کوتیکول ناخن و دورگیری ناخن

دورگیری و اصلاحکوتیکول ناخن کاملا تخصصی است و نقش بسیار موثری در زیبایی کاشت ناخن پا و ترمیمناخن پا دارد.

استفاده از تیپیا فورمر مناسب

برای بلندتر کردن قدناخن باید از تیپ مناسب و یا فورمر استفاده شود.

مرحله آخر کاشتناخن پا در منزل موادگذاری

بسته به مدل کاشت ناخونپا می توان از پودر، ژل استفاده نمود. و در مرحله آخر با استقاده از سوهان سطحناخن کاملا صاف و یکدست خواهد شد.

ترمیم ناخن در منزل با ناخنکار سیار

ترمیم ناخن کاشته شده به علت رشد ناخون برای ترمیم بستر آنانجام می شود. تعیین زمان ترمیم ناخن با توجه به سرعت رشد ناخن، روش کاشت، مرغوبیتمواد کاشت، مهارت ناخنکار سیار و نوع فعالیت روزانه مشتری تعیین می شود. قیمتترمیم ناخن در منزل نسبت به قیمت کاشت ناخن در منزل کمتر است.

بهترین روش کاشت ناخن در خانه چیست؟

خدمات ناخن در منزل با توجه به مدل و جنس ناخنهای فرد تعیینمی شود. هر روش ماندگاری متفاوتی روی ناخنهای مشتری ها دارد. همچنین مهارت ناخنکارسیار در اجرای بهترین روش کاشت ناخن تاثیر دارد. در واقع هرچه مراحل کاشت و ترمیمناخن با مهارت بیشتری انجام شود نتایج بهتری به دنبال خواهد داشت.

به طور کل روشی کهخطوط کاشت در آن مشخص نباشد، صدف ناخن دچار آسیب نشود و سوهان کشی مرتبی انجامشود، بهترین روش است.

عوارض کاشت و ترمیم ناخن در منزل چیست؟

مراحل کاشتناخن باید با نهایت دقت انجام شود. هر گونه عدم مهارت ناخنکار سیار وسهل انگاری در انجام مراحل کاشت ناخن می تواند عوارض بسیار دردناکی را در پی داشتهباشد. تنها چیز واضح در آموزش کاشت ناخن در منزل این است که همهمراحل کاشت مانند ضد قارچ، پرایمر و مواد گذاری باید با دقت و مهارت انجام شود تاعوارضی در پی نداشته باشد. از عوارض شایع کاشت ناخن پا و دست می توان بهموارد زیر اشاره نمود:

امکان ایجاد عفونتباکتریایی و قارچی در زیر کاشت در صورت مواد گذاری اشتباه

سوهان کشی اشتباهممکن است به صدف و اطراف ناخن آسیب برساند و موجب اگزما شود.

امکان عفونت ناخن درصورت استفاده از مواد غیر استاندارد و عدم استفاده از ضد قارچ

ریموو کاشت ناخن :پاک کردن کاشت ناخن

کندن کاشت ناخن درمنزل یا ریموو کاشت ناخن نیز از خدماتی است که پیشنهاد می شود توسط ناخنکار سیاردر منزل انجام شود تا آسیبی به صدف ناخن وارد نشود. زیرا ناخن کار بااستفاده از مواد مخصوص اقدام به این کار می نماید تا کمترین آسیبی به صدف ناخونوارد نشود.

قیمت خدمات کاشت ناخن در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت کاشت ناخن درمنزل تنهاوابسته به نوع کاشت است. معمولا قیمت ترمیم ناخن ساده نسبت به قیمتکاشت ناخن بسیار کمتر است. بیشترین هزینه کاشت ناخن مربوط بهکاشت گریم و کاشت ژله ای است.

همچنیننوع دیزاین و طراحی مانند فرنچ، کروم و غیره نیزمضاعف بر هزینه کاشت ناخن در خانه محاسبه می شود.

خدمات ناخن در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات ناخن درمنزل بایدبه صورت مداوم هر ماه انجام شود، رفت و آمد و معطلی در آرایشگاهها از مواردی هستندکه شاید برای همه خوشایند نباشد. خدمات ترمیم ناخن پا در منزل از جملهمواردی است که نیاز به محیط ریلکس دارد. به جای انجام این خدمات ناخن در آرایشگاهمی توانید از خدمات کاشت و ترمیم ناخن سریع در منزل توسط ناخنکارسیار بهره مند شوید.به جای سپری کردن هزینه رفت و آمد و معطلیدر آرایشگاه در آرامش، به آراستگی و زیبایی ناخن های دست و پای در خانه برسید.

با ثبت درخواسترایگان در سامانه هوم سرویز شما می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما در اینزمینه برخوردار شوید و در صورت رضایت تمامی خدمات کاشت و ترمیم ناخن درمنزل دریافت کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کاشت ناخن و همچنین ارایه خدمات کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات ناخن ارائه می دهد که شامل لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل, خدمات طراحی ناخن, مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کاشت ناخن

کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل

کاشت ناخن با ژل

ترمیم کاشت ناخن پودری، ترمیم کاشت ژل و .... در منزل

ترمیم ناخن پا و دست

خدمات ریمو کاشت

اجرای کلیه تکنیک های جدید مانند بیبی بومر، کاشت آکواریوم، کاشت گریم ناخن، اکلیلی، دیپینگ و ... توسط ناخنکار سیار در محل

نظرات کاربران

profile picture
رقيه نصيري

کارشون عالی بود دقیقکار کردند و از مواد با کیفیت استفاده کردند

profile picture
مژگان قلخانی

خوب بود

profile picture
سحر جلالوند

عالی بود با مواد مناسب کار را انجام دادند چیزی بود که میخواستم

profile picture
فرناز ولی زاده

کیفیت کار خوب بود و راضی هستم

شرایط خدمات کاشت ناخون و ترمیم ناخن در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کاشت ابرو
کاشت ابرو
قیمت از 70,000 الی 500,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 100,000 الی 850,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 250,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 70,000 الی 500,000 تومان