کاشت ناخن
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
ترمیم و کاشت ناخن بانوان

کاشت ناخن

از 1613 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کاشت ناخن در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ریموو ناخن بانوان

100,000 تومان

قیمت ترمیم ساده ناخن بانوان

240,000 تومان

قیمت لمینت ناخن بانوان

310,000 تومان

قیمت ترمیم ناخن پا بانوان

180,000 تومان

قیمت ترمیم ساده یا لمینت ناخن بانوان به اضافه ژلیش ساده

200,000 تومان

قیمت ژل ناخن دست

300,000 تومان

قیمت کاشت ساده ناخن(پودری)

300,000 تومان

قیمت کاشت لمینت ناخن بانوان

310,000 تومان

قیمت کاشت ناخن پا بانوان

120,000 تومان

قیمت ژل ناخن بانوان

240,000 تومان

قیمت گریم ناخن بانوان

240,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت1,400,000 تومان

آنچه درباره کاشت ناخن خواهید خواند

  • کاشت ناخن در منزل
  • خدمات ناخن در منزل
  • انواع مدل کاشت ناخن سیار
  • مراحل کاشت ناخن پا و ترمیم ناخن پا
  • ترمیم ناخن در منزل با ناخنکار سیار
  • بهترین روش کاشت ناخن در خانه چیست؟
  • عوارض کاشت و ترمیم ناخن در منزل چیست؟
  • ریموو کاشت ناخن : پاک کردن کاشت ناخن
  • قیمت خدمات کاشت ناخن در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات ناخن در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کاشت ناخن در منزل

داشتن ناخن‌های زیبا و مرتب بیشترین تاثیر را بر روی زیبایی دست و پاها دارد. از این رو استفاده از خدمات کاشت ناخن در منزل امروزه بیشتر درخواست می شود. گاهی خانم ها از حالت ناخن های خود رضایت ندارند و یا با مشکل شکستن ناخن هایشان همیشه درگیر هستند. از این رو با استفاده از خدمات متنوع در ارتباط با ناخن، ظاهر دست ها و پاهایشان همیشه آراسته و مرتب خواهد بود. اما ممکن است به دلیل مشغله‌ی زیاد کاری، مسائل بهداشتی و یا داشتن فرزند کوچک وقت رفتن به آرایشگاه را نداشته باشند. به این ترتیب می توانند کلیه خدمات ناخن در منزل با بالاترین کیفیت دریافت کنند. در ادامه به معرفی انواع کاشت ناخن و مباحث مرتبط با آن مانند هزینه کاشت ناخن در منزل خواهیم پرداخت.

خدمات ناخن در منزل

خدمات متنوعی در راستای خدمات مربوط به کاشت ناخون در منزل ارائه می شود که در ادامه به آنها می پردازیم.

خدمات مانیکور و پدیکور :

این خدمات موجب سلامت ناخون دست و پا می شود. در این خدمات پوست های اضافی اطراف ناخن با وسایل بهداشتی از قبیل قیچی، لایه‌بردار و ... گرفته شده و با استفاده از مواد مخصوص اقدامات لازم جهت ترمیم پوست دست و ناخن انجام می شود. سپس با استفاده از سوهان ابعاد و اندازه ناخون ها مرتب می شود.

ژلیش ناخنهای دست و پا :

این روش نوین برای ایجاد استحکام بیشتر در ناخون ها پیشنهاد می شود. لاک ژل به واسطه وجود کراتین موجب استحکام بیشتر در صدف ناخن شده و موجب رشد سریع آن خواهد شد. همچنین قیمت این خدمات نسبت به قیمت کاشت ناخن مناسب تر است.

کاشت ناخن در منزل :

این خدمات مخصوص افرادی است که ناخون های ضعیفی داشته و یا حالت ناخون هایشان زیبا و خوش فرم نیست. البته این خدمات کاشت ناخن در منزل باید به صورت حرفه ای توسط ناخنکار سیار انجام شود. ناخنکار سیار باید تمام مراحل کاشت ناخن را کاملا اصولی انجام دهد تا نتایج رضایت بخشی داشته باشد.

ترمیم ناخن دست و پا :

در پی استفاده از خدمات کاشت، ترمیم کاشت ناخن نیز قرار دارد. در واقع با شروع کاشت باید موعد زمانهای معینی اغلب 21 تا 25 روز را به ترمیم ناخن دست اختصاص داده شود. البته موعد ترمیم ناخن پا در منزل اغلب به علت رویش آهسته تر، هر 45 روز تا دوماه انجام می شود.

طراحی ناخن در منزل :

این خدمات مورد دیگری است بعد از کلیه خدمات مانند کاشت و ترمیم ناخن و.. قابل انجام است. دیزاین ناخن امروزه بسیار در بین جوانان ترند شده است و نقش بسیار موثری در زیبایی دست و پا دارد.

انواع مدل کاشت ناخن سیار

در طی مرور زمان و استقبال زیاد، انواع مختلفی از مواد کاشت روی کار آمدند. که هر کدام از این روش ها بر اساس کیفیت و میزان ماندگاری با هم تفاوت دارند. در ادامه به توضیح مختصر و البته مفید در ارتباط با هر کدام از روش کاشت ناخن سیار در منزل خواهیم پرداخت.

· کاشت ناخن با قالب

از نمونه های اولیه کاشت و در عین حال بی کیفیت ترین و کم دوام ترین آنها نوع کاشت غالبی ناخن است. مدت زمان مورد نیاز کاشت و ترمیم ناخن در منزل این مدل بسیار کمتر از سایر روش ها است. کاشت قالبی برای افرادی که تماس بیشتری با آب دارند اصلا گزینه مناسبی نیست. زیرا ممکن است طی مرور زمان دچار هواگرفتگی شوند. همچنین این نوع کاشت ناخن دست برای ناخن هایی مناسب است که دارای صدف معمولی و یکدست هستند. زیرا در صورتی که بستر ناخن کمی نا متعارف باشد قالب مورد نظر روی آن قرار نمی گیرد و کاشت ناخن با قالب، ظاهر خوبی پیدا نخواهد کرد. هزینه کاشت ناخن با غالب نسبت به نمونه های دیگر کمتر است.

· کاشت ناخن با پودر

کاشت ناخن پودری یکی از بهترین روش ها است که از مقاومت بالایی برخوردار است. کاشت ناخن پودری پایه انواع کاشت ها بوده و روش های دیگر از روی این مدل به وجود آمده اند. این روش مناسب برای انواع ناخن است و می تواند تمام عیوب ناخن را به راحتی بپوشاند. با توجه به مزایای زیاد آن هزینه کاشت ناخن با پودر نسبت به بقیه روش ها کمتر است.

کاشت اکریلیک نسبت به کاشت ژله ای کمی ضخیم تر است و به این ترتیب از مقاومت بالاتری برخوردار است و به راحتی دچار شکستگی نمی شوند.

· کاشت ناخن با ژل

کاشت ناخن با ژل یک روش زیبا و البته سریع است. از کاشت ژله ای برای کاشت ناخن طبیعی استفاده می شود. به علت درخشش و جذابیت زیاد آن برای کاشت ناخن کوتاه بسیار مناسب است، زیرا ظاهری بسیار طبیعی و نارک برای ناخن ایجاد می کند.

· کاشت ناخون با فرمر

کاشت ناخن با فرمز به جای تیپ به کار می رود. در واقع برای افزایش بلندی ناخن در حین و دست معمولا از تیپ استفاده می شود. در حین قرار دادن تیپ باید سوهان کشی بیشتر انجام شود تا تیپ روی ناخن قرار بگیرد و صدف ناخن یکدست شود. اما با کاشت با فرمر سوهان کشی کمتری انجام می شود و افزایش قد ناخن طبیعی تر انجام می شود. معمولا از فرمر برای کاشت ناخن کوتاه، کاشت ناخن طبیعی و ترمیم ناخن شکسته به کار می رود.

· کاشت ناخن بببی بومر

اگر از جمله افرادی هستید که دنبال کاشت ناخن ساده و زیبا هستید این روش بهترین انتخاب برای شماست. در این روش از دو رنگ پودر استفاده می شودکه پودر ها در هم محو می شوند و حالت هایلایتی زیبایی به وجود می آورند. این روش بیبی بومر، کاشت نچرال محسوب می شود. زیرا معمولا از پودرهای روشن، صورتی و صدفی استفاده می شود.

· کاشت گریم ناخن

کاشت ناخن گریم یکی از مدرن ترین روش های کاشت است. این نوع کاشت برای کاشت ناخن کوتاه و دارای صدف پهن استفاده می شود. در کاشت گریم، ناخن صدف سازی و ترمیم ناخن کوتاه انجام می شود. معمولا ناخن هایی که دارای ظاهر بد هستند به وسیله کاشت گریم می توانند ظاهر بسیار نو و زیبایی پیدا کنند. کاشت گریم از ماندگاری بالایی برخودار است و به همین دلایل قیمت کاشت گریم ناخن نسبت به بقیه روش ها بیشتر است. کاشت ناخن فرنچ یکی از مدل های پر طرفدار کاشت گریم است. هزینه کاشت ناخن گریم نسبت به موارد دیگر بیشتر است.

مراحل کاشت ناخن پا و ترمیم ناخن پا

در مواردی تنها افراد مایلند اقدام به کاشت انگشت شست پا بپردازند. اما در مواردی که سایر ناخن های پا در وضعیت خوبی نباشند تمامی ناخن‌های پا کاشته می شوند.

کاشت ناخن پا مرحله اول : نظافت و شستشوی پا و انگشتان

ابتدا رویه ناخن کاملا شسته می شود و هر گونه آلودگی و میکروب ها کاملا پاک می شود.

کاشت ناخن پا مرحله دوم : اصلاح کوتیکول ناخن و دورگیری ناخن

دورگیری و اصلاح کوتیکول ناخن کاملا تخصصی است و نقش بسیار موثری در زیبایی کاشت ناخن پا و ترمیم ناخن پا دارد.

استفاده از تیپ یا فورمر مناسب

برای بلندتر کردن قد ناخن باید از تیپ مناسب و یا فورمر استفاده شود.

مرحله آخر کاشت ناخن پا در منزل موادگذاری

بسته به مدل کاشت ناخون پا می توان از پودر، ژل استفاده نمود. و در مرحله آخر با استقاده از سوهان سطح ناخن کاملا صاف و یکدست خواهد شد.

ترمیم ناخن در منزل با ناخنکار سیار

ترمیم ناخن کاشته شده به علت رشد ناخون برای ترمیم بستر آن انجام می شود. تعیین زمان ترمیم ناخن با توجه به سرعت رشد ناخن، روش کاشت، مرغوبیت مواد کاشت، مهارت ناخنکار سیار و نوع فعالیت روزانه مشتری تعیین می شود. قیمت ترمیم ناخن در منزل نسبت به قیمت کاشت ناخن در منزل کمتر است.

بهترین روش کاشت ناخن در خانه چیست؟

خدمات ناخن در منزل با توجه به مدل و جنس ناخنهای فرد تعیین می شود. هر روش ماندگاری متفاوتی روی ناخنهای مشتری ها دارد. همچنین مهارت ناخنکار سیار در اجرای بهترین روش کاشت ناخن تاثیر دارد. در واقع هرچه مراحل کاشت و ترمیم ناخن با مهارت بیشتری انجام شود نتایج بهتری به دنبال خواهد داشت.

به طور کل روشی که خطوط کاشت در آن مشخص نباشد، صدف ناخن دچار آسیب نشود و سوهان کشی مرتبی انجام شود، بهترین روش است.

عوارض کاشت و ترمیم ناخن در منزل چیست؟

مراحل کاشت ناخن باید با نهایت دقت انجام شود. هر گونه عدم مهارت ناخنکار سیار و سهل انگاری در انجام مراحل کاشت ناخن می تواند عوارض بسیار دردناکی را در پی داشته باشد. تنها چیز واضح در آموزش کاشت ناخن در منزل این است که همه مراحل کاشت مانند ضد قارچ، پرایمر و مواد گذاری باید با دقت و مهارت انجام شود تا عوارضی در پی نداشته باشد. از عوارض شایع کاشت ناخن پا و دست می توان به موارد زیر اشاره نمود:

امکان ایجاد عفونت باکتریایی و قارچی در زیر کاشت در صورت مواد گذاری اشتباه

سوهان کشی اشتباه ممکن است به صدف و اطراف ناخن آسیب برساند و موجب اگزما شود.

امکان عفونت ناخن در صورت استفاده از مواد غیر استاندارد و عدم استفاده از ضد قارچ

ریموو کاشت ناخن : پاک کردن کاشت ناخن

کندن کاشت ناخن در منزل یا ریموو کاشت ناخن نیز از خدماتی است که پیشنهاد می شود توسط ناخنکار سیار در منزل انجام شود تا آسیبی به صدف ناخن وارد نشود. زیرا ناخن کار با استفاده از مواد مخصوص اقدام به این کار می نماید تا کمترین آسیبی به صدف ناخون وارد نشود.

قیمت خدمات کاشت ناخن در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت کاشت ناخن در منزل تنها وابسته به نوع کاشت است. معمولا قیمت ترمیم ناخن ساده نسبت به قیمت کاشت ناخن بسیار کمتر است. بیشترین هزینه کاشت ناخن مربوط به کاشت گریم و کاشت ژله ای است.

همچنین نوع دیزاین و طراحی مانند فرنچ، کروم و غیره نیز مضاعف بر هزینه کاشت ناخن در خانه محاسبه می شود.

خدمات ناخن در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات ناخن در منزل باید به صورت مداوم هر ماه انجام شود، رفت و آمد و معطلی در آرایشگاهها از مواردی هستند که شاید برای همه خوشایند نباشد. خدمات ترمیم ناخن پا در منزل از جمله مواردی است که نیاز به محیط ریلکس دارد. به جای انجام این خدمات ناخن در آرایشگاه می توانید از خدمات کاشت و ترمیم ناخن سریع در منزل توسط ناخنکار سیار بهره مند شوید.به جای سپری کردن هزینه رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه در آرامش، به آراستگی و زیبایی ناخن های دست و پای در خانه برسید.

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز شما می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما در این زمینه برخوردار شوید و در صورت رضایت تمامی خدمات کاشت و ترمیم ناخن در منزل دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کاشت ناخن و همچنین ارایه خدمات کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات ناخن ارائه می دهد که شامل لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل, خدمات طراحی ناخن در منزل, مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کاشت ناخن

کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل

کاشت ناخن با ژل

ترمیم کاشت ناخن پودری، ترمیم کاشت ژل و .... در منزل

ترمیم ناخن پا و دست

خدمات ریمو کاشت

اجرای کلیه تکنیک های جدید مانند بیبی بومر، کاشت آکواریوم، کاشت گریم ناخن، اکلیلی، دیپینگ و ... توسط ناخنکار سیار در محل

نظرات کاربران

profile picture
سارا عنایت زاده

من قبل از اینکه این خانم بیاد خیلی میترسیدم کی میخواد بیاد ولی وقتی آمدن واقعا آرامش گرفتم خانم محترم قابل اعتماد و کار بلد بودن عالی بود

profile picture
رویا امیریان

خانم خوش اخلاقی بودن کارشون خیلی کیفیت بالایی داره

profile picture
فاطمه میرزاده

ماهر و کاربلد و فوق العاده خوش اخلاق بودن واقعا رضایت کامل دارم.

profile picture
گوهر رونق

خانم باشخصیتی بودن، هم کارشون عالی بود هم برخورد خیلی خوبی داشتن. هوم سرویس برای من که بچه کوچیک دارم خیلی خوبه چون نمیتونم از خونه برم بیرون زیاد.

شرایط خدمات کاشت ناخون و ترمیم ناخن در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

eyebrow-transplantation
کاشت ابرو
قیمت از 70,000 الی 500,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 780,000 الی 1,250,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان