کاشت ابرو

کاشت ابرو

از 1267 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کاشت ابرو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت کاشت ابرو

توافقی

متوسط قیمت215,000 تومانکمینه قیمت80,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره کاشت ابرو خواهید خواند

 • ​​کاشت ابرو طبیعی را در کلینیک های معتبر انجام دهید
 • بهترین کلینیک کاشت ابرو را انتخاب کنید
 • کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟
 • کاشت ابرو یا ایمپلنت ابرو مناسب چه افرادی است؟
 • اقداماتی که قبل از کاشت ابرو باید انجام شوند
 • کاشت ابرو روی تاتو آیا انجام می شود؟
 • انواع روش های کاشت ابرو و پیوند ابرو
 • معایب و عوارض کاشت ابرو
 • بعد از کاشت ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شوند؟
 • قیمت کاشت ابرو طبیعی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • مراکز معتبر کاشت ابرو و مو را به کمک هوم سرویز پیدا کنید

​​کاشت ابرو طبیعی را در کلینیک های معتبر انجام دهید

به هیچ عنوان نمیتوان از تاثیر ابرو در زیبایی چهره چشم پوشی کرد. تغییراتی که ابروان بر زیباییافراد دارند غیر قابل وصف هستند. امروزه بیشتر ابروهای پهن و کشیده ترند شده است وافرادی که در ابروهای خود نقص هایی دارند با استفاده از روش های مختلف در صدد رفعاین ایردات هستند. البته که خدمات متنوعی مانند تاتو، میکرو و... روی کار آمادهاند اما ماندگاری کوتاه و ظاهر غیرطبیعی، بزرگترین عیب آنها است و از این رو کاشتابرو طبیعی ترین روش ممکن برای رسیدن به اهداف است. کاشت ابرو طبیعیموجب می شود که ابروهای نازک و کم پشت دوباره زیبایی اولیه خود را به دست بیاورند.در ادامه به معرفی انواع مدل کاشت ابرو و عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرومی پردازیم.

بهترین کلینیک کاشت ابرو را انتخاب کنید

اگر به هر دلیلیمانند استفاده از لوازم آرایشی بی کیفیت، سوختگی و یا اصلاح ابرو غیر اصولی ابروهادچار ریزش غیر متعارف شده اند و حالت اولیه خود را ندارند خدمات کاشت ابرو میتواند زیبایی اولیه را به ابروان هدیه کند. البته این اقدامات باید توسط افرادمتبحر، تجهیزات بروز و در فضاهایی کاملا بهداشتی انجام شود تا نتایج مطلوبی در پیداشته باشند.

کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

پیوند ابرو باید به صورت اصولی انجام شود تا نتیجهکار کاشت ابرو طبیعی را در پی داشته باشد و عوارضی رخ ندهند. بیماری ها وعوامل محیطی مختلفی مانند کم کاری و پرکاری تیروئید، افزایش سن، بیماری های خودایمنی، کمبود ویتامین، عوارض داروهایی مانند شیمی درمانی و ... موجب ریزش ابرو میشوند. برای پیوند ابرو، فولیکول های مو را از قسمت پشت سر جدا می کنند و در ابروهاپیوند زده می شود. مهارت در انجام اینکار و رعایت اصول خواب مو باید در کاشت وپیوند مو و زاویه کاشت ابروها به طور کامل بسیار با اهمیت است. طراحی ابرو بایدکاملا بر اساس چهره فرد انجام شود و پیوند ابروها باید به گونه ای که کاملا منطبقبر چهره فرد باشد انجام شود.

کاشت ابرو یا ایمپلنت ابرو مناسب چه افرادی است؟

ایمپلنت ابرو مناسبافرادی است که از نتایج موقتی روش های دیگر راضی نیستند. با استفاده از این روش بهاین ترتیب این افراد تا اخر عمر خود ابروهای پر پشتی خواهند داشت. به طور کل اگربه هر دلیلی حتی ژنتیکی افراد دچار ریزش ابرو شده اند و افرادی که در بین ابروهاجای شکستگی و بخیه دارند با کاشت ابرو می توانند این عیوب را از بین ببرند. در صورت انجام این خدمات به صورت اصولی نتایج خوبی خواهند گرفت.

اقداماتی که قبل از کاشت ابرو باید انجام شوند

به طور کل قبل از پیوندابرو یا کاشت ابرو باید جلسه مشاوره پزشکی انجام شود. در این جلسه کلیه مزایا و معایتکاشت ابرو به طور کامل شرح داده می شود. تمام عوارضی که ممکن است برای فرد ایجادشود ذکر شده و سپس آزمایش های مختلف از مراجعه کننده درخواست می شود. در اینآزمایشات انواع بیماری های خونی مانند هپاتیت، ایدز و .. بررسی شده و مواردی مانندpt و غیره برای اطلاع از زمان لخته شدن خون وسایر آزمایشات مربوط به بیماران کلیوی و .. بررسی می شود. البته تمام این وارد دریک آزمایش بررسی شده و سپس در صورت نرمال بودن همه موارد روز موعد برای کاشت ابرودر کلینیک تعیین می شود.

کاشت ابرو روی تاتو آیا انجام می شود؟

بیشتر افرادی کهدارای ابروهای غیر قرینه هستند برای از بین بردن این ایرادات اقدام به تتو ابرو میکنند. اما بعد که به دنبال کاشت ابرو نچرال هستند اولین سوالی که برایشانمطرح می شود این موضوع است که آیا کاشت ابرو روی تاتو انجام می شود؟ البتهکه این کار بسیار مفید است زیرا گراف های پیوند در همه موارد زنده نمی ماند و ممکناست در بین تارها تعدادی ریزش کنند از این رو با انجام سایر خدمات فضاهای خالی بهخوبی پر می شود و ظاهر بهترین پیدا می کند.

انواع روش های کاشت ابرو و پیوند ابرو

انواع مدل کاشتابرو بر اساس نحوه برداشتن فولیکول های مو و تجهیزات مورد استفاده متفاوت است.کمی قبل تر در ابتدای شروع ایمپلنت ابرو در ایران از روش Fut استفاده می شد که به صورت نواری کاشت ابروطبیعی انجام می شود. در این روش ابروان حالت طبیعی نداشتند و معمولا پس از مدتیاین موها به خوبی رشد نمی کرد و خواب صحیحی هم نداشتند. طی مرور زمان به عدم نتیجهگیری خوب از این مدل کاشت ابرو تکنیک جدیتری به نام پیوند ابرو Fit روی کار آمد. دراین روش فولیکول های مو بهصورت تک تک و دانه ای از پشت سر برداشته می شود و به این ترتیب دیگر مواردی مانندبخیه و خونریزی ایجاد نمی شود. در نتیجه در ایمپلنت ابرو به روش fit نتیجه بهتری حاصل می شود و عوارض کمتری درپی دارد. البته روش های جدیدی از پیوند ابرو نیز روی کار آمده اند که تنهاابزارهای مورد استفاده برای برداشتن فولیکول و پیوند ابرو متفاوت است.

معایب و عوارض کاشت ابرو

معایت کاشت ابرو تنها در صورت عدم مهارت پزشک و استفاده ازتجهیزات غیر استاندارد ایجاد می شود. همچنین باید دقت شود همه افراد مستعد استفادهاز این خدمات نیستند و باید افرادی این اقدامات را انجام دهند که دچار بیماری طاسیشدید نباشند تا گراف ها را پس نزند. مورد دیگر عدم رعایت خواب مو است که در صورتعدم رعایت این موضوع، ابروها دچار عدم تقارن می شوند. مورد آخر اینکه در صورت عدممهارت افراد ممکن است نتیجه زخم در ابرو باقی بماند و کبودی و ورم ایجاد شود.

بعد از کاشت ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شوند؟

عمل کاشت ابرو در کنار مهارت و تخصص پزشک به مراقبت هایویژه ای احتیاج دارد تا نتیجه بهتری به همراه داشته باشد. بعد از کاشت ابرو بایدپانسمان ها مرتب عوض شوند و زخم ها با نهایت مراقبت تمیز شوند. به هیچ هنوان زخمهای ابرو نباید دست کاری شوند. و برای کاهش التهاب باید از کمپرس سر استفاده نمود.

قیمت کاشت ابرو طبیعی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه کاشت ابرو در کلنیک های زیبایی بسیار متغیر هستند ونمی توان قیمت ثابتی را برای این خدمات زیبایی در نظر گرفت. به طور کل مدل کاشتابرو و میزان تراکم ابرو همه از مواردی هستند که هزینه کاشت ابرو را تغییر میدهند. مورد دیگر قیمتی است پزشک برای خدمات خود در نظر می گیرند. خیلی از پزشکانبر اساس منطقه مکانی کلینیک و مهارتشان قیمت های متفاوتی را به عنوان قیمتپیوند ابرو اعلام می کنند. مورد دیگر کاشت ابرو مردان و زنان است. در مردانچون حجم ابرو بیشتر است و تعداد تراکم بالاتری انجام می شود قیمت کاشت ابرو مردانافزایش پیدا می کند.

تعرفه‌ کلینیک‌ها،مهم‌ترین المان در تعیین هزینه کاشت ابرو است. این تعرفه بر اساستجهیزات و مواد مورد استفاده تعیین می شود. همچنین استفاده از تکنیک های به روزنیز قیمت پیوند ابرو را تغییر می دهد. قبل از هر تصمیمی بهتر است این موضوع را مد نظرقرار دهید که در راستای انجام خدمات زیبایی مخصوصا صورت اولین موردی که باید درنظر گرفته شود کیفیت کار و مهارت پزشک مد نظر است. کاشت ابرو ارزان شعار خیلی ازکلینیک هایی است که تنها با هدف جذب مشتری خدمات با کیفیت متوسط و گاهی روبه پایین ارائه می دهند.

مراکز معتبر کاشت ابرو و مو را به کمک هوم سرویز پیدا کنید

تا به اینجای کار سعیکردیم تا میزان اهمیت این خدمات را برایتان شرح دهیم. امروزه هزاران کلینیک انواعاین خدمات زیبایی و پیوند ابرو انجام می دهند اما اعتماد کردن به این مراکز کارچندان راحتی نیست. با کمک هوم سرویز می توانید به کلینیک های زیبایی معتبر کهدارای سابقه درخشان در این زمینه هستند ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگانآنها بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست رایگان متخصصین با شما تماس گرفته وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کاشت ابرو و همچنین ارایه خدمات کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کاشت ابرو

کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن

کاشت مو با تراکم عالی بدون ریزش

کاشت ابرو مردانه

کاشت ابرو زنانه و طراحی حرفه ای بر اساس حالت چهره

پیوند ابرو با خواب درست

برداشت گراف مو بدون درد و خونریزی با تجهیزات مدرن و بر اساس آخرین متد روز دنیا

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط کاشت ابرو طبیعی زنانه و مردانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 80,000 الی 350,000 تومان
مانیکور و پدیکور بانوان
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 80,000 الی 350,000 تومان