کاشت ابرو

کاشت ابرو

از 1267 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کاشت ابرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کاشت ابرو

توافقی

متوسط قیمت215,000 تومانکمینه قیمت80,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره کاشت ابرو خواهید خواند

 • ​​کاشت ابرو طبیعی را در کلینیک های معتبر انجام دهید
 • بهترین کلینیک کاشت ابرو را انتخاب کنید
 • کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟
 • کاشت ابرو یا ایمپلنت ابرو مناسب چه افرادی است؟
 • اقداماتی که قبل از کاشت ابرو باید انجام شوند
 • کاشت ابرو روی تاتو آیا انجام می شود؟
 • انواع روش های کاشت ابرو و پیوند ابرو
 • معایب و عوارض کاشت ابرو
 • بعد از کاشت ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شوند؟
 • قیمت کاشت ابرو طبیعی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • مراکز معتبر کاشت ابرو و مو را به کمک هوم سرویز پیدا کنید

​​کاشت ابرو طبیعی را در کلینیک های معتبر انجام دهید

به هیچ عنوان نمی توان از تاثیر ابرو در زیبایی چهره چشم پوشی کرد. تغییراتی که ابروان بر زیبایی افراد دارند غیر قابل وصف هستند. امروزه بیشتر ابروهای پهن و کشیده ترند شده است و افرادی که در ابروهای خود نقص هایی دارند با استفاده از روش های مختلف در صدد رفع این ایردات هستند. البته که خدمات متنوعی مانند تاتو، میکرو و... روی کار آماده اند اما ماندگاری کوتاه و ظاهر غیرطبیعی، بزرگترین عیب آنها است و از این رو کاشت ابرو طبیعی ترین روش ممکن برای رسیدن به اهداف است. کاشت ابرو طبیعی موجب می شود که ابروهای نازک و کم پشت دوباره زیبایی اولیه خود را به دست بیاورند. در ادامه به معرفی انواع مدل کاشت ابرو و عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو می پردازیم.

بهترین کلینیک کاشت ابرو را انتخاب کنید

اگر به هر دلیلی مانند استفاده از لوازم آرایشی بی کیفیت، سوختگی و یا اصلاح ابرو غیر اصولی ابروها دچار ریزش غیر متعارف شده اند و حالت اولیه خود را ندارند خدمات کاشت ابرو می تواند زیبایی اولیه را به ابروان هدیه کند. البته این اقدامات باید توسط افراد متبحر، تجهیزات بروز و در فضاهایی کاملا بهداشتی انجام شود تا نتایج مطلوبی در پی داشته باشند.

کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

پیوند ابرو باید به صورت اصولی انجام شود تا نتیجه کار کاشت ابرو طبیعی را در پی داشته باشد و عوارضی رخ ندهند. بیماری ها و عوامل محیطی مختلفی مانند کم کاری و پرکاری تیروئید، افزایش سن، بیماری های خود ایمنی، کمبود ویتامین، عوارض داروهایی مانند شیمی درمانی و ... موجب ریزش ابرو می شوند. برای پیوند ابرو، فولیکول های مو را از قسمت پشت سر جدا می کنند و در ابروها پیوند زده می شود. مهارت در انجام اینکار و رعایت اصول خواب مو باید در کاشت و پیوند مو و زاویه کاشت ابروها به طور کامل بسیار با اهمیت است. طراحی ابرو باید کاملا بر اساس چهره فرد انجام شود و پیوند ابروها باید به گونه ای که کاملا منطبق بر چهره فرد باشد انجام شود.

کاشت ابرو یا ایمپلنت ابرو مناسب چه افرادی است؟

ایمپلنت ابرو مناسب افرادی است که از نتایج موقتی روش های دیگر راضی نیستند. با استفاده از این روش به این ترتیب این افراد تا اخر عمر خود ابروهای پر پشتی خواهند داشت. به طور کل اگر به هر دلیلی حتی ژنتیکی افراد دچار ریزش ابرو شده اند و افرادی که در بین ابروها جای شکستگی و بخیه دارند با کاشت ابرو می توانند این عیوب را از بین ببرند. در صورت انجام این خدمات به صورت اصولی نتایج خوبی خواهند گرفت.

اقداماتی که قبل از کاشت ابرو باید انجام شوند

به طور کل قبل از پیوند ابرو یا کاشت ابرو باید جلسه مشاوره پزشکی انجام شود. در این جلسه کلیه مزایا و معایت کاشت ابرو به طور کامل شرح داده می شود. تمام عوارضی که ممکن است برای فرد ایجاد شود ذکر شده و سپس آزمایش های مختلف از مراجعه کننده درخواست می شود. در این آزمایشات انواع بیماری های خونی مانند هپاتیت، ایدز و .. بررسی شده و مواردی مانند pt و غیره برای اطلاع از زمان لخته شدن خون و سایر آزمایشات مربوط به بیماران کلیوی و .. بررسی می شود. البته تمام این وارد در یک آزمایش بررسی شده و سپس در صورت نرمال بودن همه موارد روز موعد برای کاشت ابرو در کلینیک تعیین می شود.

کاشت ابرو روی تاتو آیا انجام می شود؟

بیشتر افرادی که دارای ابروهای غیر قرینه هستند برای از بین بردن این ایرادات اقدام به تتو ابرو می کنند. اما بعد که به دنبال کاشت ابرو نچرال هستند اولین سوالی که برایشان مطرح می شود این موضوع است که آیا کاشت ابرو روی تاتو انجام می شود؟ البته که این کار بسیار مفید است زیرا گراف های پیوند در همه موارد زنده نمی ماند و ممکن است در بین تارها تعدادی ریزش کنند از این رو با انجام سایر خدمات فضاهای خالی به خوبی پر می شود و ظاهر بهترین پیدا می کند.

انواع روش های کاشت ابرو و پیوند ابرو

انواع مدل کاشت ابرو بر اساس نحوه برداشتن فولیکول های مو و تجهیزات مورد استفاده متفاوت است. کمی قبل تر در ابتدای شروع ایمپلنت ابرو در ایران از روش Fut استفاده می شد که به صورت نواری کاشت ابرو طبیعی انجام می شود. در این روش ابروان حالت طبیعی نداشتند و معمولا پس از مدتی این موها به خوبی رشد نمی کرد و خواب صحیحی هم نداشتند. طی مرور زمان به عدم نتیجه گیری خوب از این مدل کاشت ابرو تکنیک جدیتری به نام پیوند ابرو Fit روی کار آمد. دراین روش فولیکول های مو به صورت تک تک و دانه ای از پشت سر برداشته می شود و به این ترتیب دیگر مواردی مانند بخیه و خونریزی ایجاد نمی شود. در نتیجه در ایمپلنت ابرو به روش fit نتیجه بهتری حاصل می شود و عوارض کمتری در پی دارد. البته روش های جدیدی از پیوند ابرو نیز روی کار آمده اند که تنها ابزارهای مورد استفاده برای برداشتن فولیکول و پیوند ابرو متفاوت است.

معایب و عوارض کاشت ابرو

معایت کاشت ابرو تنها در صورت عدم مهارت پزشک و استفاده از تجهیزات غیر استاندارد ایجاد می شود. همچنین باید دقت شود همه افراد مستعد استفاده از این خدمات نیستند و باید افرادی این اقدامات را انجام دهند که دچار بیماری طاسی شدید نباشند تا گراف ها را پس نزند. مورد دیگر عدم رعایت خواب مو است که در صورت عدم رعایت این موضوع، ابروها دچار عدم تقارن می شوند. مورد آخر اینکه در صورت عدم مهارت افراد ممکن است نتیجه زخم در ابرو باقی بماند و کبودی و ورم ایجاد شود.

بعد از کاشت ابرو چه مراقبت هایی باید انجام شوند؟

عمل کاشت ابرو در کنار مهارت و تخصص پزشک به مراقبت های ویژه ای احتیاج دارد تا نتیجه بهتری به همراه داشته باشد. بعد از کاشت ابرو باید پانسمان ها مرتب عوض شوند و زخم ها با نهایت مراقبت تمیز شوند. به هیچ هنوان زخم های ابرو نباید دست کاری شوند. و برای کاهش التهاب باید از کمپرس سر استفاده نمود.

قیمت کاشت ابرو طبیعی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه کاشت ابرو در کلنیک های زیبایی بسیار متغیر هستند و نمی توان قیمت ثابتی را برای این خدمات زیبایی در نظر گرفت. به طور کل مدل کاشت ابرو و میزان تراکم ابرو همه از مواردی هستند که هزینه کاشت ابرو را تغییر می دهند. مورد دیگر قیمتی است پزشک برای خدمات خود در نظر می گیرند. خیلی از پزشکان بر اساس منطقه مکانی کلینیک و مهارتشان قیمت های متفاوتی را به عنوان قیمت پیوند ابرو اعلام می کنند. مورد دیگر کاشت ابرو مردان و زنان است. در مردان چون حجم ابرو بیشتر است و تعداد تراکم بالاتری انجام می شود قیمت کاشت ابرو مردان افزایش پیدا می کند.

تعرفه‌ کلینیک‌ها، مهم‌ترین المان در تعیین هزینه کاشت ابرو است. این تعرفه بر اساس تجهیزات و مواد مورد استفاده تعیین می شود. همچنین استفاده از تکنیک های به روز نیز قیمت پیوند ابرو را تغییر می دهد. قبل از هر تصمیمی بهتر است این موضوع را مد نظر قرار دهید که در راستای انجام خدمات زیبایی مخصوصا صورت اولین موردی که باید در نظر گرفته شود کیفیت کار و مهارت پزشک مد نظر است. کاشت ابرو ارزان شعار خیلی از کلینیک هایی است که تنها با هدف جذب مشتری خدمات با کیفیت متوسط و گاهی رو به پایین ارائه می دهند.

مراکز معتبر کاشت ابرو و مو را به کمک هوم سرویز پیدا کنید

تا به اینجای کار سعی کردیم تا میزان اهمیت این خدمات را برایتان شرح دهیم. امروزه هزاران کلینیک انواع این خدمات زیبایی و پیوند ابرو انجام می دهند اما اعتماد کردن به این مراکز کار چندان راحتی نیست. با کمک هوم سرویز می توانید به کلینیک های زیبایی معتبر که دارای سابقه درخشان در این زمینه هستند ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان آنها بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست رایگان متخصصین با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کاشت ابرو و همچنین ارایه خدمات کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کاشت ابرو

کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن

کاشت مو با تراکم عالی بدون ریزش

کاشت ابرو مردانه

کاشت ابرو زنانه و طراحی حرفه ای بر اساس حالت چهره

پیوند ابرو با خواب درست

برداشت گراف مو بدون درد و خونریزی با تجهیزات مدرن و بر اساس آخرین متد روز دنیا

نظرات کاربران

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

بی نهااایت راضی بودم عالی بود هم از لحاظ کاری و مهارت و هم اخلاقشون

profile picture
فرزاد حسینی

تشکر ویژه میکنم از اقای درخشان بسیار ممتاز بودند هم از لحاظ رفتار وهم از لحاظ کاری واقعا هنرمند مودب مرتب و ارایشگر بسیار ماهری بودند برای اولین بار اعتماد کردم و بسیااار راضی هستم و به همه معرفی کردم هوم سرویزو. مجدد بازهم تمایل دارم اقای درخشان تشریف بیاوردند

profile picture
رضا محمدی

همه چی خیلی خوب بود کار بلد و محترم فقط دستمزد خیلی منصفانه نبود آرایشگاها ۱۵۰ نهایت میگیرن ۴۰۰ برای اصلاح خیلی زیاد بود در کل از کارشون راضی بودم.

شرایط کاشت ابرو طبیعی زنانه و مردانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

henna-designing
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 80,000 الی 350,000 تومان
nail-manicure
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 340,000 الی 340,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان