طراحی حنا
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
طراحی با حنا بانوان

طراحی حنا

از 1278 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی حنا در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت طراحی حنا

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره طراحی حنا خواهید خواند

  • طراحی حنا روی بدن ( نقاشی با حنا روی بدن)
  • طراحی حنا یا تتو موقت با حنا چقدر ماندگاری دارد؟
  • انواع طراحی حنا روی دست در منزل
  • طراحی با حنا روی پا در منزل
  • آموزش طراحی با حنا در منزل
  • انواع حنا برای طراحی حنا روی بدن
  • وسایل طراحی با حنا در منزل
  • هزینه طراحی حنا روی بدن در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • طراحی با حنا در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

طراحی حنا روی بدن ( نقاشی با حنا روی بدن)

طراحی حنا روی دست با نام های مختلفی مانند خالکوبیبا حنا، تتو موقت با حنا و تاتو حنا و غیره شناخته میشوند. برای طراحی بدن اغلب از نقوش گل و طرح های منظم استفاده می شود. این هنربسیار قدیمی است و ریشه آن به شبه قاره هند برمی گردد. بسیاری از افراد این روش رابه جای تتوهای دائمی و ماندگار ترجیح می دهند. زیرا انجام طراحی حنا روی دست در منزل و پا بسیار متنوعهستند و در واقعیت هیج حد و مرزی برای آن تعریف نشده است. اما معمولا طرح هایطراحی حنا بسیار ظریف و سوزنی قابل اجرا با این روش نیستند. زیرا طرح حناروی پا و دست با استفاده از قیف های حنا و قلم های مخصوص زده می شوند کهخیلی باریک نیستند. در ادامه به انواع طراحی حنابدن و عوامل موثر بر هزینه طراحی حنا با شابلون و غیره می پردازیم.

طراحی حنا یا تتو موقت با حنا چقدر ماندگاری دارد؟

تاتو با حنا بهعلت استفاده از مواد طبیعی و همچنین رنگ دانه هایی که صرفا روی سطح خارجی پوستقرار می گیرند ماندگاری زیادی ندارد. در بهترین حالت ماندگاری تاتو با حنا 2 هفته است که البته این زمان برای افرادی کهکه با مواد شوینده و آب بیشتری در ارتباط هستند بسیار کوتاه تر می شود. به طور کلاگر صرفا برای اطلاع از اینکه با طراحی حنا روی دست یا سایر نقاط بدن خود چهارتباطی برقرار می کنید، یا برای مراسم خاصی به دنبال این نقوش زیبا و ظریف هستید.قطعا طراحی حنا انتخاب درستی برای شماست.

طراحی با حنا روی دستدر منزل و ... برای مهمانی ها و یا برای مسافرت های خاص یه استایل زیبا به شمار میرود. زیرا هیچ گاه قدیمی نمی شود و همواره موجب زیبایی و وقار در دست ها و پاهاخواهد شد.

انواع طراحی حنا روی دست در منزل

طراحی با حنا روی دست در منزل یکی از محبوب ترین روش های تتوموقت است. طراحی حنا ساق دست انجام می شود و تاانگشتان ادامه پیدا می کند. طرح حنا روی دست بسیار سلیقه ای است و می تواندهزاران طرح متفاوت را به خود اختصاص دهد. اگر ساده پسند هستید طرح حنا رویدست ساده و شیک که نقوش ساده تری دارد را انتخاب کنید. زیرا این طراحیحنا در عین سادگی جلوه ی خاصی به دستان شما می بخشد.

طراحی با حنا روی پا در منزل

طراحی حنا رویپا مانند طراحی حنا روی دست جلوه ی خاص شرقی پسندی به پاهایتان میدهد که واقعا چشم نواز هستند. از طراحی با حنا روی پا در گذشته برایمراسم حنابندان استفاده می شد. با توجه به خاصیت های شگفت انگیز حنا،این ماده در بین رسوم ما جایگاه ویژه و البته درمانی ای دارد. به این ترتیب امروزهنیز علاوه بر خاصیت درمانی و مفید آن به عنوان خالکوبی موقت پا و دستنیز به کار برده می شود.

طراحی حنا روی پا در منزل و ساق پا بنا به خواست فرد انجام میشود. چنانچه در مجلس یا مهمانی لباس بلند به تن دارید از طراحی با حنا مچپا استفاده کنید. اگر لباس کوتاه یا چاک از جلو دارید می توانید از طراحیحنا روی ساق پا به گونه ای که یک پا مشخص شود استفاده کنید.

آموزش طراحی با حنا در منزل

اگر در پی فراگیریو آموزش طراحی با حنا هندی هستید باید در ابتدا نقاشی خوبی داشتهباشید نه در حد حرفه ای اما در حد معمول باید بتوانید خطوط منظمی رسم کنید. موردبعدی اینکه اهل تمرین و تکرار باشید!!

البته در کل طرح هاییکه طراحی با حنا هندی به کار می روند مواردی مانند گل، ستاره، بوته جقههستند که خلاقیت چاشنی این طرح ها می شوند و نقش های زیبا و منظمی ایجاد می شود.تسلط در این مدل طراحی حنا حرف آخر را می زند که تنها با تمرین حاصل می شود. البتههمیشه میانبرهایی نیز وجود دارد. مثلا می توانید شابلون های طراحی باحنا را تهیه کنید و تنها با استفاده از آنها و قیف نقش های از پیش تهیه شده رااجرا کنید. اولین قدم برای آموزش طراحی با حنا روی پا و دست تهیه حنااست.

انواع حنا برای طراحی حنا روی بدن

جهت طراحی با حناروی بدن از انواع حنای سیاه، حنای شرابی، حنای سفید و حنای معمولیاستفاده می شود. بهتر است حنا به صورت آماده تهیه نشود و در منزل به تهیه حنا برایطراحی بپردازید. زیرا حنای سیاه موجود در بازار حاوی مواد شیمیایی و خطرناک هستندکه موجب سوزش، خارش و تورم بر روی پوست دست و پا خواهند شد.

طراحی با حنای سفید نیز یکی دیگر ترندهای جذاب است که مخصوصتابستان و پوست های برنزه است. ترکیب پوست تیره با خالکوبی با حنایسفید یک ترکیب جذاب و چشم نواز است. البته ماندگاری حنای سفید بسیار کم است ونهایت چند روز باقی می ماند.

وسایل طراحی با حنا در منزل

وسایل طراحی با حنا شاملاپلیکاتور، انواع شابلون، قلم مو پلاستیکی، قیف و خود حنا است. که این وسایل برایراه افتادن فرد و ایجاد توسط در استفاده از حنا است. بعدها کم کم تمام این وسایلجای خود را به یک قیف بسیار نازک، حنا و خلاقیت فرد می دهند.

هزینه طراحی حنا روی بدن در منزل به چه مواردی وابسته است؟

نمی توان قیمت ثابتیرا به عنوان هزینه طراحی حنا در منزل اختصاص داد. انجام طراحی با حنا به صورت نقاشی یا قیمتطراحی حنا با شابلون تفاوت دارد. در نوبت بعدی نوع طرح انتخابی بر قیمت طراحیحنا در منزل با شابلون بستگی دارد. قیمت طراحی با حنا بدن به نوع طرح و میزان زمانی کهفرد صرف طراحی می کند بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی حناروی دست و پا می توانید به صورت رایگان از همیاران هوم سرویز قیمت بگیرید.

طراحی با حنا در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات طراحی با حنا دست وپا یکی از لاین های پر طرفدار در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی است. ممکن استبرای انجام این خدمات در سالن معطل شوید و هم اینکه برای طراحی حنا روی بدن بایدچند ساعت صبر کنید تا محل مورد نظر به خوبی خشک شود و رنگ بپذیرد و این یعنی چندینساعت در آرایشگاه معطل شدن!!

در صورتی که امروزهاین خدمات طراحی حنا در منزل ارائه می شوند. در واقع شما برای ارتباط بامتخصصین در این زمینه چند کلیک فاصله دارید. می توانید از بهترین خدمات طراحیحنا روی بدن در منزل بهره مند شوید بدون اینکه ساعاتی را در رفت وآمد یا در آرایشگاه معطل شوید. جهت دریافت خدمات تنهاکافیست که به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهتمشاوره رایگان و اعلام قیمت طراحی با حنا روی بدن تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس طراحی حنا و همچنین ارایه خدمات طراحی با حنا روی بدن در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل پارافین تراپی بدن در منزل, اپیلاسیون کل بدن در منزل, پاکسازی صورت در منزل, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس طراحی حنا

طراحی با حنا روی بدن در منزل

طراحی حنا با شابلون در منزل

نقاشی با حنا روی بدن بدون شابلون و با طرح های درخواستی

طراحی حنا روی دست

طراحی با حنا روی پا

تتو موقت با حنا روی کمر و سایر اعضای بدن با استفاده از بهترین نوع حنا با بیشترین ماندگاری

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط طراحی حنا روی دست و پا در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اصلاح صورت و ابرو بانوان
اصلاح صورت و ابرو بانوان
قیمت از 160,000 الی 500,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
در حال بروزرسانی قیمت