banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
طراحی با حنا بانوان

طراحی با حنا بانوان

از 1278 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی با حنا بانوان

قیمت طراحی با حنا بانوان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط طراحی با حنا بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​طراحی با حنا روی بدن

طراحی با حنا روی دست با نام های مختلفی مانند خالکوبی با حنا، تتو موقت با حنا و غیره شناخته می شوند. برای طراحی با حنا روی بدن اغلب از نقوش گل و طرح های منظم استفاده می شود. این هنر بسیار قدیمی است و ریشه آن به شبه قاره هند برمی گردد. بسیاری از افراد این روش را به جای تتوهای دائمی و ماندگار ترجیح می دهند. زیرا انجام آن درد ندارد و در صورتی که به هر دلیلی فرد با آن ارتباط برقرار نکند یا طرح دلخواه فرد نباشد به مرور از بین خواهد رفت. طرح حنا روی دست و پا بسیار متنوع هستند و در واقعیت هیج حد و مرزی برای آن تعریف نشده است. اما معمولا طرح های بسیار ظریف و سوزنی قابل اجرا با این روش نیستند. زیرا طرح حنا روی پا و دست با استفاده از قیف های حنا و قلم های مخصوص زده می شوند که خیلی باریک نیستند.

تتو موقت با حنا چقدر ماندگاری دارد؟

تاتو با حنا به علت استفاده از مواد طبیعی و همچنین رنگ دانه هایی که صرفا روی سطح خارجی پوست قرار میگیرند ماندگاری زیادی ندارد. در بهترین حالت ماندگاری تاتو با حنا 2 هفته است که البته این زمان برای افرادی که که با مواد شوینده و آب بیشتری در ارتباط هستند بسیار کوتاه تر می شود. به طور کل اگر صرفا برای اطلاع از اینکه با طرح تتو روی دست یا سایر نقاط بدن خود چه ارتباطی برقرار میکنید، یا برای مراسم خاصی به دنبال این نقوش زیبا و ظریف هستید. قطعا تتو موقت با حنا انتخاب درستی برای شماست.

این نقوش برای مهمانی ها و یا برای مسافرت های خاص یه استایل زیبا به شمار می رود. زیرا هیچ گاه قدیمی نمی شود و همواره موجب زیبایی و وقار در دست ها و پاها خواهد شد.

انواع طراحی با حنا روی دست

طراحی با حنا روی دست یکی از محبوب ترین روش های تتو موقت است. طرح حنا روی ساق دست انجام می شود و تا انگشتان ادامه پیدا می کند. طرح حنا روی دست بسیار سلیقه ای است و می تواند هزاران طرح متفاوت را به خود اختصاص دهد. اگر ساده پسند هستید طرح حنا ساده و شیک که نقوش ساده تری دارد را انتخاب کنید. زیرا این طراحی در عین سادگی جلوه ی خاصی به دستان شما می بخشد.

طراحی با حنا روی پا

طرح حنا روی پا مانند طراحی حنا روی دست جلوه ی خاص شرقی پسندی به پاهایتان می دهد که واقعا چشم نواز هستند. از طراحی با حنا روی پا در گذشته برای مراسم حنابندان استفاده می شد. با توجه به خاصیت های شگفت انگیز حنا، این ماده در بین رسوم ما جایگاه ویژه و البته درمانی ای دارد. به این ترتیب امروزه نیز علاوه بر خاصیت درمانی و مفید آن به عنوان خالکوبی موقت پا و دست نیز به کار برده می شود.

طراحی با حنا روی مچ پا و ساق پا بنا به خواست فرد انجام می شود. چنانچه در مجلس یا مهمانی لباس بلند به تن دارید از طراحی با حنا روی مچ پا استفاده کنید. اگر لباس کوتاه یا چاک از جلو دارید می توانید از نقوش حنا روی ساق پا به گونه ای که یک پا مشخص شود استفاده کنید.

آموزش طراحی با حنا

اگر در پی فراگیری و آموزش طراحی با حنا هندی هستید باید در ابتدا نقاشی خوبی داشته باشید نه در حد حرفه ای اما در حد معمول باید بتوانید خطوط منظمی رسم کنید. مورد بعدی اینکه اهل تمرین و تکرار باشید!!

البته در کل طرح هایی که طراحی با حنا هندی به کار میروند مواردی مانند گل، ستاره، بوته جقه هستند که خلاقیت چاشنی این طرح ها می شوند و نقش های زیبا و منظمی ایجاد می شود. تسلط در این مدل طراحی حرف آخر را میزند که تنها با تمرین حاصل می شود. البته همیشه میانبرهایی نیز وجود دارد. مثلا می توانید شابلون های طراحی با حنا را تهیه کنید و تنها با استفاده از آنها و قیف نقش های از پیش تهیه شده را اجرا کنید. اولین قدم برای آموزش طراحی با حنا تهیه حنا است.

انواع حنا برای طرح حنا روی دست و پاها

جهت طراحی با حنا از انواع حنای سیاه، حنای شرابی، حنای سفید و حنای معمولی استفاده می شود. بهتر است حنا به صورت آماده تهیه نشود و در منزل به تهیه حنا برای طراحی بپردازید. زیرا حنای سیاه موجود در بازار حاوی مواد شیمیایی و خطرناک هستند که موجب سوزش، خارش و تورم بر روی پوست دست و پا خواهند شد.

طراحی با حنای سفید نیز یکی دیگر ترندهای جذاب است که مخصوص تابستان و پوست های برنزه است. ترکیب پوست تیره با خالکوبی با حنای سفید یک ترکیب جذاب و چشم نواز است. البته ماندگاری حنای سفید بسیار کم است و نهایت چند روز باقی می ماند.

وسایل طراحی با حنا

وسایل طراحی با حنا شامل اپلیکاتور، انواع شابلون، قلم مو پلاستیکی، قیف و خود حنا است. که این وسایل برای راه افتادن فرد و ایجاد توسط در استفاده از حنا است. بعدها کم کم تمام این وسایل جای خود را به یک قیف بسیار نازک، حنا و خلاقیت فرد می دهند.

خالکوبی با حنا در منزل با هوم سرویز

خدمات طراحی با حنا روی دست و پا یکی از لاین های پر طرفدار در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی است. ممکن است برای انجام این خدمات در سالن معطل شوید و هم اینکه برای طراحی با حنا روی بدن باید چند ساعت صبر کنید تا محل مورد نظر به خوبی خشک شود و رنگ بپذیرد و این یعنی چندین ساعت در آرایشگاه معطل شدن!!

در صورتی که امروزه این خدمات به صورت سیار در منزل ارائه می شوند. در واقع شما برای ارتباط با متخصصین در این زمینه چند کلیک فاصله دارید. می توانید از بهترین خدمات طراحی حنا روی بدن در منزل بهره مند شوید بدون اینکه ساعاتی را در رفت و آمد یا در آرایشگاه معطل شوید.

قیمت طراحی با حنا روی بدن در هوم سرویز چقدر است؟

قیمت طراحی با حنا روی بدن تنها به نوع طرح و میزان زمانی که فرد صرف می کند بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی حنا روی دست و پا می توانید به صورت رایگان از همیاران هوم سرویز قیمت بگیرید. تنها کافیست که ثبت درخواست رایگان را انجام دهید و منتظر تماس همیاران حرفه ای ما باشید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​​

همیاران سرویس طراحی با حنا بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

اصلاح صورت و ابرو بانوان
اصلاح صورت و ابرو بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 1,900,000 الی 1,900,000 تومان