طراحی حنا
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
طراحی با حنا بانوان

طراحی حنا

از 1278 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی حنا در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت طراحی حنا

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره طراحی حنا خواهید خواند

  • طراحی حنا روی بدن ( نقاشی با حنا روی بدن)
  • طراحی حنا یا تتو موقت با حنا چقدر ماندگاری دارد؟
  • انواع طراحی حنا روی دست در منزل
  • طراحی با حنا روی پا در منزل
  • آموزش طراحی با حنا در منزل
  • انواع حنا برای طراحی حنا روی بدن
  • وسایل طراحی با حنا در منزل
  • هزینه طراحی حنا روی بدن در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • طراحی با حنا در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

طراحی حنا روی بدن ( نقاشی با حنا روی بدن)

طراحی حنا روی دست با نام های مختلفی مانند خالکوبی با حنا، تتو موقت با حنا و تاتو حنا و غیره شناخته می شوند. برای طراحی بدن اغلب از نقوش گل و طرح های منظم استفاده می شود. این هنر بسیار قدیمی است و ریشه آن به شبه قاره هند برمی گردد. بسیاری از افراد این روش را به جای تتوهای دائمی و ماندگار ترجیح می دهند. زیرا انجام طراحی حنا روی دست در منزل و پا بسیار متنوع هستند و در واقعیت هیج حد و مرزی برای آن تعریف نشده است. اما معمولا طرح های طراحی حنا بسیار ظریف و سوزنی قابل اجرا با این روش نیستند. زیرا طرح حنا روی پا و دست با استفاده از قیف های حنا و قلم های مخصوص زده می شوند که خیلی باریک نیستند. در ادامه به انواع طراحی حنا بدن و عوامل موثر بر هزینه طراحی حنا با شابلون و غیره می پردازیم.

طراحی حنا یا تتو موقت با حنا چقدر ماندگاری دارد؟

تاتو با حنا به علت استفاده از مواد طبیعی و همچنین رنگ دانه هایی که صرفا روی سطح خارجی پوست قرار می گیرند ماندگاری زیادی ندارد. در بهترین حالت ماندگاری تاتو با حنا 2 هفته است که البته این زمان برای افرادی که که با مواد شوینده و آب بیشتری در ارتباط هستند بسیار کوتاه تر می شود. به طور کل اگر صرفا برای اطلاع از اینکه با طراحی حنا روی دست یا سایر نقاط بدن خود چه ارتباطی برقرار می کنید، یا برای مراسم خاصی به دنبال این نقوش زیبا و ظریف هستید. قطعا طراحی حنا انتخاب درستی برای شماست.

طراحی با حنا روی دست در منزل و ... برای مهمانی ها و یا برای مسافرت های خاص یه استایل زیبا به شمار می رود. زیرا هیچ گاه قدیمی نمی شود و همواره موجب زیبایی و وقار در دست ها و پاها خواهد شد.

انواع طراحی حنا روی دست در منزل

طراحی با حنا روی دست در منزل یکی از محبوب ترین روش های تتو موقت است. طراحی حنا ساق دست انجام می شود و تا انگشتان ادامه پیدا می کند. طرح حنا روی دست بسیار سلیقه ای است و می تواند هزاران طرح متفاوت را به خود اختصاص دهد. اگر ساده پسند هستید طرح حنا روی دست ساده و شیک که نقوش ساده تری دارد را انتخاب کنید. زیرا این طراحی حنا در عین سادگی جلوه ی خاصی به دستان شما می بخشد.

طراحی با حنا روی پا در منزل

طراحی حنا روی پا مانند طراحی حنا روی دست جلوه ی خاص شرقی پسندی به پاهایتان می دهد که واقعا چشم نواز هستند. از طراحی با حنا روی پا در گذشته برای مراسم حنابندان استفاده می شد. با توجه به خاصیت های شگفت انگیز حنا، این ماده در بین رسوم ما جایگاه ویژه و البته درمانی ای دارد. به این ترتیب امروزه نیز علاوه بر خاصیت درمانی و مفید آن به عنوان خالکوبی موقت پا و دست نیز به کار برده می شود.

طراحی حنا روی پا در منزل و ساق پا بنا به خواست فرد انجام می شود. چنانچه در مجلس یا مهمانی لباس بلند به تن دارید از طراحی با حنا مچ پا استفاده کنید. اگر لباس کوتاه یا چاک از جلو دارید می توانید از طراحی حنا روی ساق پا به گونه ای که یک پا مشخص شود استفاده کنید.

آموزش طراحی با حنا در منزل

اگر در پی فراگیری و آموزش طراحی با حنا هندی هستید باید در ابتدا نقاشی خوبی داشته باشید نه در حد حرفه ای اما در حد معمول باید بتوانید خطوط منظمی رسم کنید. مورد بعدی اینکه اهل تمرین و تکرار باشید!!

البته در کل طرح هایی که طراحی با حنا هندی به کار می روند مواردی مانند گل، ستاره، بوته جقه هستند که خلاقیت چاشنی این طرح ها می شوند و نقش های زیبا و منظمی ایجاد می شود. تسلط در این مدل طراحی حنا حرف آخر را می زند که تنها با تمرین حاصل می شود. البته همیشه میانبرهایی نیز وجود دارد. مثلا می توانید شابلون های طراحی با حنا را تهیه کنید و تنها با استفاده از آنها و قیف نقش های از پیش تهیه شده را اجرا کنید. اولین قدم برای آموزش طراحی با حنا روی پا و دست تهیه حنا است.

انواع حنا برای طراحی حنا روی بدن

جهت طراحی با حنا روی بدن از انواع حنای سیاه، حنای شرابی، حنای سفید و حنای معمولی استفاده می شود. بهتر است حنا به صورت آماده تهیه نشود و در منزل به تهیه حنا برای طراحی بپردازید. زیرا حنای سیاه موجود در بازار حاوی مواد شیمیایی و خطرناک هستند که موجب سوزش، خارش و تورم بر روی پوست دست و پا خواهند شد.

طراحی با حنای سفید نیز یکی دیگر ترندهای جذاب است که مخصوص تابستان و پوست های برنزه است. ترکیب پوست تیره با خالکوبی با حنای سفید یک ترکیب جذاب و چشم نواز است. البته ماندگاری حنای سفید بسیار کم است و نهایت چند روز باقی می ماند.

وسایل طراحی با حنا در منزل

وسایل طراحی با حنا شامل اپلیکاتور، انواع شابلون، قلم مو پلاستیکی، قیف و خود حنا است. که این وسایل برای راه افتادن فرد و ایجاد توسط در استفاده از حنا است. بعدها کم کم تمام این وسایل جای خود را به یک قیف بسیار نازک، حنا و خلاقیت فرد می دهند.

هزینه طراحی حنا روی بدن در منزل به چه مواردی وابسته است؟

نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان هزینه طراحی حنا در منزل اختصاص داد. انجام طراحی با حنا به صورت نقاشی یا قیمت طراحی حنا با شابلون تفاوت دارد. در نوبت بعدی نوع طرح انتخابی بر قیمت طراحی حنا در منزل با شابلون بستگی دارد. قیمت طراحی با حنا بدن به نوع طرح و میزان زمانی که فرد صرف طراحی می کند بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی حنا روی دست و پا می توانید به صورت رایگان از همیاران هوم سرویز قیمت بگیرید.

طراحی با حنا در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات طراحی با حنا دست و پا یکی از لاین های پر طرفدار در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی است. ممکن است برای انجام این خدمات در سالن معطل شوید و هم اینکه برای طراحی حنا روی بدن باید چند ساعت صبر کنید تا محل مورد نظر به خوبی خشک شود و رنگ بپذیرد و این یعنی چندین ساعت در آرایشگاه معطل شدن!!

در صورتی که امروزه این خدمات طراحی حنا در منزل ارائه می شوند. در واقع شما برای ارتباط با متخصصین در این زمینه چند کلیک فاصله دارید. می توانید از بهترین خدمات طراحی حنا روی بدن در منزل بهره مند شوید بدون اینکه ساعاتی را در رفت و آمد یا در آرایشگاه معطل شوید. جهت دریافت خدمات تنها کافیست که به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت طراحی با حنا روی بدن تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس طراحی حنا و همچنین ارایه خدمات طراحی با حنا روی بدن در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل پارافین تراپی بدن در منزل, اپیلاسیون کل بدن در منزل, پاکسازی صورت در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس طراحی حنا

طراحی با حنا روی بدن در منزل

طراحی حنا با شابلون در منزل

نقاشی با حنا روی بدن بدون شابلون و با طرح های درخواستی

طراحی حنا روی دست

طراحی با حنا روی پا

تتو موقت با حنا روی کمر و سایر اعضای بدن با استفاده از بهترین نوع حنا با بیشترین ماندگاری

نظرات کاربران

profile picture
ریحان میرحیدری

عالیییییییییی و بسیار هنرمند

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

شرایط طراحی حنا روی دست و پا در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

face-eyebrow-shaving
اصلاح صورت و ابرو بانوان
قیمت از 370,000 الی 370,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان