اصلاح صورت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اصلاح صورت و ابرو بانوان

اصلاح صورت

از 1259 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اصلاح صورت در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت اصلاح بانوان(بند صورت و ابرو)

150,000 تومان

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت250,000 تومان

آنچه درباره اصلاح صورت خواهید خواند

 • اصلاح صورت و ابرو در منزل
 • اصلاح صورت و ابرو با بند در خانه
 • اصلاح ابرو در منزل منطبق با حالت چهره
 • آموزش اصلاح ابرو در منزل
 • بهترین روش برداشتن ابرو ( اصلاح ابرو)
 • در اصلاح صورت در منزل به چه مواردی باید دقت نمود؟
 • قیمت اصلاح صورت و ابرو در منزل چقدر است؟
 • اصلاح صورت و ابرو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اصلاح صورت و ابرو در منزل

اصلاح صورت و اصلاح ابرو از لاین های شلوغریبایی در آرایشگاه ها هستند. هر فرد به طور معمول هر دو الی سه هفته بر اساسمیزان رویش موهای زائد صورت به اصلاح صورت با بند یا سایر روش ها نیازدارد. اصلاح صورت برای رفع موهای زائد صورت و اصلاح ابرو برای شکلدادن به ابرو انجام می شود. اصلاح صورت و ابرو همچنین باعث لطافت و روشنی بیشترپوست نیز می شود و موجب می شود در هنگام استفاده از لوازم آرایشی مانند کرم ضدآفتاب، کرم پودر و کانسیلرها و غیره، این مواد روی پوست راحت تر و طبیعی تربنشینند. اصلاح صورت و ابرو به چند روش انجام می شود. اصلاح صورت با وکس وشمع و ی اصلاح صورت با بند و اصلاح صورت با تیغابرو که ما به شما پیشنهاد نمی دهیم!برداشتن ابرو شاید در نگاه اول کار آسانی به نظر برسد. اما قواعدخاص خود را دارد و از این رو هر کسی نمی تواند از پس اینکار به خوبی بر بیاید. درادامه به انواع خدمات اصلاح صورت در خانه و عوامل موثر بر قیمت اصلاحصورت در منزل می پردازیم.

اصلاح صورت و ابرو با بند در خانه

البته اصلاحصورت با بند از متداول ترین و قدیمی ترین روش های پاکسازی موهای زائد صورتاست. در واقع وابسته به نوع پوست ممکن است روش های متفاوت، نتایج متفاوتی را نیزدر پی داشته باشند. نمی توان قطعا یک روش را به عنوان بهترین روش اصلاح صورتدخترانه معرفی کرد. خیلی از افراد معتقدند اصلاح صورت با بند نسبتبه روش های دیگر عوارض کمتری در پی دارد. زیرا معتقدند کشش یکباره پوست با شمع ممکناست طی مرور زمان موجب شل شدن پوست شود و تقریبا هر 45 روز را مناسب برای وکس صورتمی دانند. زیرا فواصل زمانی کمتر شاید به پوست آسیب برساند. اما برای اصلاحصورت با بند انداختن مانعی نمی بینند و می توان هز هفته نیز این کاررا انجام داد و نتیجه بدی به دنبال نخواهد داشت.

اصلاح ابرو در منزل منطبق با حالت چهره

برداشتن ابرو یا اصلاحابرو همانطور که می دانید تنها استفاده از موچین نیست. در واقع برداشتن ابروباید متناسب با حالت چهره و فرم چشم ها انجام بشود. بعضی اشتباهات در اصلاح ابرودر خانه موجب می شود که زیبایی و حالت ابروها به کل از بین برود. به همین علتزیبایی شناختی و توانایی فرد در قرینه سازی ابرو بسیار مهم است. آرایشگرباید بتواند با شناخت حالت صورت دو ابرو را کاملا قرینه با یکدیگر دربیاورد.

آموزش اصلاح ابرو در منزل

امورش اصلاح ابرو و یاآموزش برداشتن ابرو با هر روشی، باید متناسب با صورت فرد انتخاب شود. اگرپوستی حساس و مستعد جوش زدن است، بهترین روش اصلاح صورت و ابرو با بندانداختن و برداشتن ابرو با موچین است. زیرا با روش های دیگر ممکن است پوستبیشتر حساس شود. همچنین برداشتن ابرو نیز باید مطابق با حالت چشمان فرد انجام شود.

تاثیر ابرو بر زیباییصورت بر هیچ کس پوشیده نیست. در واقع ایجاد هماهنگی بین چشم ها و ابروها یکی ازاصول اولیه و مهم است. از این رو برای هر مدل چشم، نوع خاصی از برداشتن ابرودخترانه و مدل ابرو پیشنهاد می شود تا زیبایی چشمان را دوچندان کند.

بهترین روش برداشتن ابرو ( اصلاح ابرو)

امروزه برای برداشتنابرو درخواست های متعددی می شود مواردی مانند قرینه کردن ابرو، پهن برداشتن ابرو،برداشتن ابرو دخترانه، ابرو برداشتن به روش هاشور و... از جمله مواردی هستند کهدرخواست می شود و همه این موارد به مهارت آرایشگر مرتبط است. بهترین روش اصلاحابرو بر اساس درخواست مشتری، چهره شناسی آرایشگر و البته فرم صورت فرد تعیین میشود.

برداشتن ابروبرای چشم های گرد

اصلاح ابرو برای چشمهای گرد باید به نحوی برداشته شود تا کمی از حالت گردی چشم ها کم کند.معمولا بهترین مدل ابرو برای چشمان گرد ابروانی بدون شکست و کمان است.زیرا ابروهای دارای کمان چشم را کوچکتر نشان می دهند. بنابراین بهتر است در حیناصلاح صورت و ابرو، آرک یا کمان ابرو را از بین ببرید.

برداشتن ابروبرای چشمان درشت و کشیده

اصلاح ابرو باید بهشکلی انجام شود که کمان ابرو در گوشه بیرونی چشم به درستی قرار گرفته باشد. ابروهای کمان برای چشمان کشیده موجبزیباتر نشان داده شدن چشمان می شوند.

نحوه برداشتنابرو برای چشمان ریز

برای این مدل چشم هرچه ابروها بلندتر و کشیده تر باشند نیز با ایجاد خطای دید چشمان را نیز درشت ترنشان می دهند. پس به هیچ عنوان نباید از بلندی ابرو کم کرد. بلکه باید تا حد امکانابروها را پهن و بلند برداشت تا زیبایی چشمان حفظ شود.

در اصلاح صورت در منزل به چه مواردی باید دقت نمود؟

 • برایجلوگیری از تحریک پوست بهتر است قبل از اصلاح صورت در خانه پوست خود را هیدراتهکنید.
 • بهتر استبرای پاک کردن صورت از دستمال مخصوص استفاده کنید که کمی رطوبت داشته باشد.
 • برایاصلاح صورت با بند قبل از شروع بند را با الکل ضد عفونی کنید.

اصلاح صورت وابرو بانوان در خانه

همانطور که پیشتر همبیان کردیم اصلاح صورت و ابرو از خدمات پرطرفدار در آرایشگاه ها است که هر ماه یاچند هفته در میان آن را انجام می دهند. ممکن است معطلی در آرایشگاه ها وسختی در نوبت دهی از مشکلاتی باشد که برای بعضی از خانم ها حوصله سر بر و طاقتفرسا به نظر برسد و یا عزیزانی توانایی مراجعه به آرایشگاه را نداشته باشند. در صورتیکه می توانید از بهترین خدمات اصلاح صورت و ابرو در منزلتوسط پیرایشگر ابرو هوم سرویز بهره مند شوید. در واقع بدون اتلاف وقت وهزینه های رفت و آمد می توانید خودتان و عزیزانتان در منزل آراسته شوید.

قیمت اصلاح صورت و ابرو در منزل چقدر است؟

شاید در نظر خیلی ازافراد قیمت اصلاح صورت با بند در آرایشگاه کمتر از انجام اینخدمات در منزل است. در صورتی که طرز فکر درست نیست. زیرا اگر هزینه رفت و آمد ومعطلی در سالن های آرایشی را در نظر بگیرید. قیمت اصلاح صورت و ابرو در خانه منصفانهتراست. قیمت اصلاح صورت در خانه به روش اصلاح صورت بستگی دارد. قیمتبرداشتن ابرو نرخ ثابتی است اما نرخ اصلاح صورت با بند با سایر روشها متفاوت است.

اصلاح صورت و ابرو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت اطلاع دقیقاز قیمت اصلاح صورت در منزل و قیمت اصلاح ابرو در خانه کافیست بهصورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین و آرایشگران حرفه ایما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد و در روز وساعت مد نظر شما کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اصلاح صورت و همچنین ارایه خدمات پیرایش صورت و ابرو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, رنگ کردن ابرو در منزل, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اصلاح صورت

پیرایش صورت و ابرو در منزل

اصلاح صورت با بند

اصلاح ابرو منطبق با حالت چهره

قرینه سازی ابرو در منزل

بند انداختن صورت

پیرایش ابرو به سبک های جدید هاشور و ژورنالی و...

نظرات کاربران

profile picture
شهرام فرشباف

چقدر عالی بود هم تیم پشتیبانی هم بچه هایی که اومدن خونه عالی بودن بی وقفه 8 ساعت زحمت کشیدن و دمشون گرم

profile picture
علی عاشوری

یک کمد دیواری شیک و باکیفیت تحویل گرفتم علاوه بر اینکه سازنده هم، کاربلد و هم خوش برخورد بود.

profile picture
حامد رضایی

خدا به کارشون برکت بده هم کار باکیفیتی تحویل دادن هم به موقع انجام شد.

profile picture
سميه خسروي

خیلی خوب بودند اصلا لازم نبود بهشون بگم چیکار کن خودشون بلد بودن چیکار کنن و خیالم راحت دستشون درد نکنه

شرایط اصلاح ابرو با بند و شمع در خانه و قرینه سازی ابرو

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

nail-polish
طراحی ناخن بانوان در خانه
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 800,000 الی 1,500,000 تومان