banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اصلاح صورت و ابرو بانوان

اصلاح صورت و ابرو بانوان

از 1259 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اصلاح صورت و ابرو بانوان

قیمت اصلاح بانوان(بند صورت و ابرو)

100,000 تومان

قیمت وکس (صورت و گردن)

140,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط اصلاح صورت و ابرو بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​مزایای اصلاح صورت و ابرو بانوان

یکی از خدمات آرایش و زیبایی که همواره پر درخواست است اصلاح صورت و ابرو بانوان است. هر فرد به طور معمول هر دو الی سه هفته بر اساس میزان رویش موهای صورت و ابروهایشان به اصلاح نیاز دارد. اصلاح صورت برای رفع موهای زائد صورت و اصلاح ابرو برای شکل دادن به ابرو انجام می شود. اصلاح صورت و ابرو همچنین باعث لطافت و روشنی بیشتر پوست نیز می شود و موجب می شود در هنگام استفاده از لوازم آرایشی مانند کرم ضد آفتاب، کرم پودر و کانسیلرها و غیره، این مواد روی پوست راحت تر و طبیعی تر بنشینند. اصلاح صورت و ابرو به چند روش انجام می شود. اصلاح صورت و ابرو با وکس و شمع و اصلاح صورت و ابرو با بند یا نخ و اصلاح صورت با تیغ ابرو که ما به شما پیشنهاد نمی دهیم!

اصلاح صورت و ابرو با بند

البته اصلاح صورت با بند یکی از متداول ترین و قدیمی ترین روش های پاکسازی موهای زائد صورت است. در واقع وابسته به نوع پوست ممکن است روش های متفاوت، نتایج متفاوتی را نیز در پی داشته باشند. نمی توان قطعا یک روش را به عنوان بهترین روش اصلاح صورت دخترانه معرفی کرد. خیلی از افراد معتقدند اصلاح صورت با بند نسبت به روش های دیگر عوارض کمتری در پی دارد. زیرا معتقدند کشش یکباره پوست با شمع یا وکس ممکن است طی مرور زمان موجب شل شدن پوست شود و تقریبا هر 45 روز را مناسب برای وکس صورت می دانند. زیرا فواصل زمانی کمتر شاید به پوست آسیب برساند. اما برای پاکسازی صورت با بندانداختن مانعی نمی بینند و می توان هز هفته نیز این کار را انجام داد و نتیجه بدی به دنبال نخواهد داشت.

اصلاح ابرو منطبق با حالت چهره

برداشتن ابرو یا اصلاح ابرو همانطور که میدانید تنها استفاده از موچین نیست. در واقع برداشتن ابرو باید متناسب با حالت چهره و فرم چشم ها انجام بشود. بعضی اشتباهات در اصلاح ابرو موجب می شود که زیبایی و حالت ابروها به کل از بین برود. به همین علت زیبایی شناختی و توانایی فرد در قرینه سازی ابرو بسیار مهم است. آرایشگر باید بتواند با شناخت حالت صورت دو ابرو را کاملا قرینه با یکدیگر دربیاورد.

آموزش اصلاح صورت و ابرو

اصلاح صورت دخترانه و برداشتن ابرو با هر روشی، باید متناسب با پوست صورت فرد انتخاب شود. اگر پوستی حساس و مستعد جوش زدن است، بهترین روش اصلاح صورت و ابرو با بند انداختن و موچین است. زیرا با روش های دیگر ممکن است پوست بیشتر حساس شود. همچنین برداشتن ابرو نیز باید مطابق با حالت چشمان فرد انجام شود.

تاثیر ابرو بر زیبایی صورت بر هیچ کس پوشیده نیست. در واقع ایجاد هماهنگی بین چشم ها و ابروها یکی از اصول اولیه و مهم است. از این رو برای هر مدل چشم، نوع خاصی از برداشتن ابرو و مدل ابرو پیشنهاد می شود تا زیبایی چشمان را دوچندان کند.

برداشتن ابرو برای چشم های گرد

اصلاح ابرو برای چشم های گرد باید به نحوی برداشته شود تا کمی از حالت گردی چشم ها کم کند. معمولا بهترین مدل ابرو برای چشمان گرد ابروانی بدون شکست و کمان است. زیرا ابروهای دارای کمان چشم را کوچکتر نشان می دهند. بنابراین بهتر است در حین اصلاح صورت و ابرو، آرک یا کمان ابرو را از بین ببرید.

برداشتن ابرو برای چشمان درشت و کشیده

اصلاح ابرو باید به شکلی انجام شود که کمان ابرو در گوشه بیرونی چشم به درستی قرار گرفته باشد. ابروهای کمان برای چشمان کشیده موجب زیباتر نشان داده شدن چشمان می شوند.

نحوه برداشتن ابرو برای چشمان ریز
برای این مدل چشم هر چه ابروها بلندتر و کشیده تر باشند نیز با ایجاد خطای دید چشمان را نیز درشت تر نشان می دهند. پس به هیچ عنوان نباید از بلندی ابرو کم کرد. بلکه باید تا حد امکان ابروها را پهن و بلند برداشت تا زیبایی چشمان حفظ شود.

اصلاح صورت و ابرو بانوان در خانه توسط متخصصین زیبایی هوم سرویز

همانطور که پیشتر هم بیان کردیم از جمله خدمات پرطرفدار در آرایشگاه ها که در واقع جزو کارهای روتین بانوان است که هر ماه یا چند هفته در میان آن را انجام میدهند اصلاح صورت و برداشتن ابرو است. اما با شرایط کنونی و گسترش ویروس کرونا شاید دریافت این خدمات در آرایشگاهها کمی از نظر بهداشتی خطر داشته باشد. همچنین معطلی در آرایشگاه ها و سختی در نوبت دهی نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که برای بعضی از خانم ها حوصله سر بر و طاقت فرسا است.

در صورتی که میتوانید از بهترین خدمات اصلاح صورت و ابرو در منزل توسط پیرایشگر ابرو هوم سرویز بهره مند شوید. در واقع بدون اتلاف وقت و هزینه های رفت و آمد و خطر حضور در جاهای شلوغ میتوانید خودتان و عزیزانتان در منزل آراسته شوید.

قیمت اصلاح صورت و ابرو در منزل چقدر است؟

شاید در نظر خیلی از افراد قیمت اصلاح صورت و ابرو با بند در آرایشگاه کمتر از انجام این خدمات در منزل است. در صورتی که طرز فکر درست نیست. زیرا اگر هزینه رفت و آمد و معطلی در سالن های آرایشی را در نظر بگیرید. هزینه اصلاح صورت و ابرو در خانه منصفانه تراست. هزینه اصلاح صورت به روش اصلاح صورت بستگی دارد در واقع قیمت برداشتن ابرو نرخ ثابتی است اما نرخ اصلاح صورت با بند با سایر روش ها متفاوت است.

جهت اطلاع دقیق از قیمت اصلاح صورت کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین و آرایشگران حرفه ای ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد و در روز و ساعت مد نظر شما کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

همیاران سرویس اصلاح صورت و ابرو بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

لاک ناخن بانوان در خانه
لاک ناخن بانوان در خانه
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان
آرایش و میکاپ بانوان
آرایش و میکاپ بانوان
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان