اصلاح صورت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اصلاح صورت و ابرو بانوان

اصلاح صورت

از 1259 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اصلاح صورت در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اصلاح بانوان(بند صورت و ابرو)

150,000 تومان

متوسط قیمت370,000 تومانکمینه قیمت370,000 تومانبیشینه قیمت370,000 تومان

آنچه درباره اصلاح صورت خواهید خواند

 • اصلاح صورت و ابرو در منزل
 • اصلاح صورت و ابرو با بند در خانه
 • اصلاح ابرو در منزل منطبق با حالت چهره
 • آموزش اصلاح ابرو در منزل
 • بهترین روش برداشتن ابرو ( اصلاح ابرو)
 • در اصلاح صورت در منزل به چه مواردی باید دقت نمود؟
 • قیمت اصلاح صورت و ابرو در منزل چقدر است؟
 • اصلاح صورت و ابرو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اصلاح صورت و ابرو در منزل

اصلاح صورت و اصلاح ابرو از لاین های شلوغ ریبایی در آرایشگاه ها هستند. هر فرد به طور معمول هر دو الی سه هفته بر اساس میزان رویش موهای زائد صورت به اصلاح صورت با بند یا سایر روش ها نیاز دارد. اصلاح صورت برای رفع موهای زائد صورت و اصلاح ابرو برای شکل دادن به ابرو انجام می شود. اصلاح صورت و ابرو همچنین باعث لطافت و روشنی بیشتر پوست نیز می شود و موجب می شود در هنگام استفاده از لوازم آرایشی مانند کرم ضد آفتاب، کرم پودر و کانسیلرها و غیره، این مواد روی پوست راحت تر و طبیعی تر بنشینند. اصلاح صورت و ابرو به چند روش انجام می شود. اصلاح صورت با وکس و شمع و ی اصلاح صورت با بند و اصلاح صورت با تیغ ابرو که ما به شما پیشنهاد نمی دهیم! برداشتن ابرو شاید در نگاه اول کار آسانی به نظر برسد. اما قواعد خاص خود را دارد و از این رو هر کسی نمی تواند از پس اینکار به خوبی بر بیاید. در ادامه به انواع خدمات اصلاح صورت در خانه و عوامل موثر بر قیمت اصلاح صورت در منزل می پردازیم.

اصلاح صورت و ابرو با بند در خانه

البته اصلاح صورت با بند از متداول ترین و قدیمی ترین روش های پاکسازی موهای زائد صورت است. در واقع وابسته به نوع پوست ممکن است روش های متفاوت، نتایج متفاوتی را نیز در پی داشته باشند. نمی توان قطعا یک روش را به عنوان بهترین روش اصلاح صورت دخترانه معرفی کرد. خیلی از افراد معتقدند اصلاح صورت با بند نسبت به روش های دیگر عوارض کمتری در پی دارد. زیرا معتقدند کشش یکباره پوست با شمع ممکن است طی مرور زمان موجب شل شدن پوست شود و تقریبا هر 45 روز را مناسب برای وکس صورت می دانند. زیرا فواصل زمانی کمتر شاید به پوست آسیب برساند. اما برای اصلاح صورت با بند انداختن مانعی نمی بینند و می توان هز هفته نیز این کار را انجام داد و نتیجه بدی به دنبال نخواهد داشت.

اصلاح ابرو در منزل منطبق با حالت چهره

برداشتن ابرو یا اصلاح ابرو همانطور که می دانید تنها استفاده از موچین نیست. در واقع برداشتن ابرو باید متناسب با حالت چهره و فرم چشم ها انجام بشود. بعضی اشتباهات در اصلاح ابرو در خانه موجب می شود که زیبایی و حالت ابروها به کل از بین برود. به همین علت زیبایی شناختی و توانایی فرد در قرینه سازی ابرو بسیار مهم است. آرایشگر باید بتواند با شناخت حالت صورت دو ابرو را کاملا قرینه با یکدیگر دربیاورد.

آموزش اصلاح ابرو در منزل

امورش اصلاح ابرو و یا آموزش برداشتن ابرو با هر روشی، باید متناسب با صورت فرد انتخاب شود. اگر پوستی حساس و مستعد جوش زدن است، بهترین روش اصلاح صورت و ابرو با بند انداختن و برداشتن ابرو با موچین است. زیرا با روش های دیگر ممکن است پوست بیشتر حساس شود. همچنین برداشتن ابرو نیز باید مطابق با حالت چشمان فرد انجام شود.

تاثیر ابرو بر زیبایی صورت بر هیچ کس پوشیده نیست. در واقع ایجاد هماهنگی بین چشم ها و ابروها یکی از اصول اولیه و مهم است. از این رو برای هر مدل چشم، نوع خاصی از برداشتن ابرو دخترانه و مدل ابرو پیشنهاد می شود تا زیبایی چشمان را دوچندان کند.

بهترین روش برداشتن ابرو ( اصلاح ابرو)

امروزه برای برداشتن ابرو درخواست های متعددی می شود مواردی مانند قرینه کردن ابرو، پهن برداشتن ابرو، برداشتن ابرو دخترانه، ابرو برداشتن به روش هاشور و... از جمله مواردی هستند که درخواست می شود و همه این موارد به مهارت آرایشگر مرتبط است. بهترین روش اصلاح ابرو بر اساس درخواست مشتری، چهره شناسی آرایشگر و البته فرم صورت فرد تعیین می شود.

برداشتن ابرو برای چشم های گرد

اصلاح ابرو برای چشم های گرد باید به نحوی برداشته شود تا کمی از حالت گردی چشم ها کم کند. معمولا بهترین مدل ابرو برای چشمان گرد ابروانی بدون شکست و کمان است. زیرا ابروهای دارای کمان چشم را کوچکتر نشان می دهند. بنابراین بهتر است در حین اصلاح صورت و ابرو، آرک یا کمان ابرو را از بین ببرید.

برداشتن ابرو برای چشمان درشت و کشیده

اصلاح ابرو باید به شکلی انجام شود که کمان ابرو در گوشه بیرونی چشم به درستی قرار گرفته باشد. ابروهای کمان برای چشمان کشیده موجب زیباتر نشان داده شدن چشمان می شوند.

نحوه برداشتن ابرو برای چشمان ریز

برای این مدل چشم هر چه ابروها بلندتر و کشیده تر باشند نیز با ایجاد خطای دید چشمان را نیز درشت تر نشان می دهند. پس به هیچ عنوان نباید از بلندی ابرو کم کرد. بلکه باید تا حد امکان ابروها را پهن و بلند برداشت تا زیبایی چشمان حفظ شود.

در اصلاح صورت در منزل به چه مواردی باید دقت نمود؟

 • برای جلوگیری از تحریک پوست بهتر است قبل از اصلاح صورت در خانه پوست خود را هیدراته کنید.
 • بهتر است برای پاک کردن صورت از دستمال مخصوص استفاده کنید که کمی رطوبت داشته باشد.
 • برای اصلاح صورت با بند قبل از شروع بند را با الکل ضد عفونی کنید.

اصلاح صورت و ابرو بانوان در خانه

همانطور که پیشتر هم بیان کردیم اصلاح صورت و ابرو از خدمات پرطرفدار در آرایشگاه ها است که هر ماه یا چند هفته در میان آن را انجام می دهند. ممکن است معطلی در آرایشگاه ها و سختی در نوبت دهی از مشکلاتی باشد که برای بعضی از خانم ها حوصله سر بر و طاقت فرسا به نظر برسد و یا عزیزانی توانایی مراجعه به آرایشگاه را نداشته باشند. در صورتی که می توانید از بهترین خدمات اصلاح صورت و ابرو در منزل توسط پیرایشگر ابرو هوم سرویز بهره مند شوید. در واقع بدون اتلاف وقت و هزینه های رفت و آمد می توانید خودتان و عزیزانتان در منزل آراسته شوید.

قیمت اصلاح صورت و ابرو در منزل چقدر است؟

شاید در نظر خیلی از افراد قیمت اصلاح صورت با بند در آرایشگاه کمتر از انجام این خدمات در منزل است. در صورتی که طرز فکر درست نیست. زیرا اگر هزینه رفت و آمد و معطلی در سالن های آرایشی را در نظر بگیرید. قیمت اصلاح صورت و ابرو در خانه منصفانه تراست. قیمت اصلاح صورت در خانه به روش اصلاح صورت بستگی دارد. قیمت برداشتن ابرو نرخ ثابتی است اما نرخ اصلاح صورت با بند با سایر روش ها متفاوت است.

اصلاح صورت و ابرو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت اطلاع دقیق از قیمت اصلاح صورت در منزل و قیمت اصلاح ابرو در خانه کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین و آرایشگران حرفه ای ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد و در روز و ساعت مد نظر شما کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اصلاح صورت و همچنین ارایه خدمات پیرایش صورت و ابرو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, رنگ کردن ابرو در منزل, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اصلاح صورت

پیرایش صورت و ابرو در منزل

اصلاح صورت با بند

اصلاح ابرو منطبق با حالت چهره

قرینه سازی ابرو در منزل

بند انداختن صورت

پیرایش ابرو به سبک های جدید هاشور و ژورنالی و...

نظرات کاربران

profile picture
فرزانه شمسایی

ممنونم از شرکت بابت متخصص خوب وبا انصافا کارشون و برام خیلی تمیز انجام دادن

profile picture
شبنم محمدى

خانم بسيار مرتب و محترم و حرفه اى بودند .

شرایط اصلاح ابرو با بند و شمع در خانه و قرینه سازی ابرو

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

nail-polish
طراحی ناخن بانوان در خانه
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 1,250,000 الی 1,250,000 تومان