اصلاح صورت کرج
هوم‌سرویز
/
کرج
/
زیبایی کرج
/
اصلاح صورت و ابرو بانوان کرج

اصلاح صورت کرج

از 1259 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اصلاح صورت کرج در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت اصلاح بانوان(بند صورت و ابرو) کرج

100,000 تومان

قیمت وکس (صورت و گردن) کرج

140,000 تومان

متوسط قیمت220,000 تومانکمینه قیمت90,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

بهترین آرایشگاه های اصلاح صورت و ابرو کرج

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار با تجربه
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
ScoreButton
4.9 از 5

نظرات کاربران

profile picture
هادی برک پور

بسیار عالی و به موقع اعزام شدند و کارو تحویل دادند و مبلغ کمی هم دریافت کردند تشکر میکنم ازشون

profile picture
هما کیانی

خیلی عالی بودند و از همه چیز راضی بودم و اکی بود ممنون

profile picture
افسانه قرین شاد

از لحاظ اخلاقی خیلی خیلی عالی بودندخیلی سر به زیر و به راه و خوش اخلاق خوب بودند واقعا

profile picture
سعیده قاسمی

واقعا خیلی عالی بود و کیفیت کار بسیار بالا بود متشکرم

اصلاح صورت و ابرو در منزل کرج

شهر کرج مرکز استان البرز و در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز قرار دارد و به واسطه آب و هوای بهتر و شرایط زندگی مناسبتر از شهرهای پرجمعیت کشور محسوب می شود. شهر کرج به واسطه موقعیت جغرافیایی و ارتباطی و ظرفیت های موجود از شهرهای مهاجر پذیر کشور محسوب شده و تنوع جمعیتی بالایی قرار دارد. این موضوعات در کنار موضوعات اشتغال مردم در منطقه کرج باعث شده است تا سبک زندگی مردم در شهر کرج تفاوت هایی داشته باشد. به همین منظور و به واسطه مشغله های کاری، مردم شهر کرج استفاده از کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. به طور مثال شهروندان کرجی اگر در جستجوی اصلاح صورت و ابرو با بند و شمع در خانه در شهر کرج باشند و یا به دنبال برداشتن ابرو در کرج باشند، این امکان برایشان فراهم شده است تا از این پس با اطمینان اصلاح صورت کرج را به بهترین آرایشگاه های اصلاح صورت و ابرو کرج سپرده و اصلاح صورت و ابرو در کرج با همراهی هوم سرویز تجربه کنند.

اصلاح صورت با بند شهر کرج

با مراجعه به سایت هوم سرویز در شهر کرج و جستجوی اصلاح صورت با بند کرج، اصلاح ابرو منطبق با حالت چهره کرج، اصلاح ابرو و قرینه سازی ابرو در منزل کرج و یا اصلاح صورت با شمع و وکس کرج راحت تر و با اطمینان بیشتر در کلیه مناطق شهر کرج می توانید از خدمات اصلاح صورت کرج خود استفاده کنید.
کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت بالای صفحه کلمات کلیدی مرتبط با خدمات اصلاح صورت کرج مورد نظر خود را سرچ نمایید. به طور مثال:تیغ کرج ,ژیلت کرج ,بند انداختن کرج ,برداشتن ابرو کرج ,اصلاح ابرو کرج ,اصلاح صورت و ابرو کرج ,تیغ ابرو کرج ,اصلاح موهای زائد کرج ,پیرایشگر ابرو کرج ,آرایشگر سیار کرج ,اصلاح صورت با بند کرج ,اصلاح صورت با شمع کرج ,اصلاح صورت با موم کرج ,قیمت اصلاح صورت کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در تیغ کرج ,ژیلت کرج ,بند انداختن کرج ,برداشتن ابرو کرج ,اصلاح ابرو کرج ,اصلاح صورت و ابرو کرج ,تیغ ابرو کرج ,اصلاح موهای زائد کرج ,پیرایشگر ابرو کرج ,آرایشگر سیار کرج ,اصلاح صورت با بند کرج ,اصلاح صورت با شمع کرج ,اصلاح صورت با موم کرج ,قیمت اصلاح صورت کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در اصلاح صورت کرج می باشد، سفارش خود را در شهر کرج ثبت نمایید و در سریعترین و راحتترین شکل ممکن از تیغ ابرو استفاده کنید.

اصلاح صورت با بند کرج

پیرایش صورت و اصلاح صورت با بند، اصلاح صورت و قرینه سازی ابروها شهر کرج | برداشتن ابروها و اصلاح پوست صورت توسط پیرایشگران و متخصصین زیبایی و اصلاح صورت و ابرو هوم سرویز شهر کرجهوم سرویز با شناسایی و انتخاب سخت گیرانه متخصصین در سطح شهر کرج در خدمات اصلاح صورت و ابرو با بند و شمع در خانه شهر کرج دسترسی به اصلاح صورت را تسهیل نموده است.خاطر نشان می سازد این انتخاب در دسترس کلیه ساکنین شهر کرج قرار گرفته است که با مطالعه و بررسی سوابق متخصصین و همیاران هوم سرویز و از بین اصلاح صورت و ابرو در منزل کرجی، متخصص مورد نظر خود را پس بررسی نظرات سایر مشتریان در شهر کرج و همینطور مشاهده مدارک و سوابق همیاران فعال در اصلاح صورت کرج انتخاب نمایند.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اصلاح صورت کرج و همچنین ارایه خدمات اجرای انواع تکنیک های جدید پیرایش صورت و ابرو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه کرج, لیفت مژه در محل کرج, خدمات تاتو ابرو بانوان در منزل کرج, اجرای انواع ترکیب رنگ ابرو در منزل کرج, تزریق بوتاکس پیشانی کرج, کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب با استفاده از برترین برندها با ماندگاری بالا کرج, ریمو خالکوبی بدن کرج, آرایش و شینیون عروس در خانه کرج, اصلاح سر و صورت و کوتاهی های ژورنالی و حرفه ای کرج, میکرو ابرو کرج, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن کرج, وکس صورت در خانه کرج, تزریق فیلر صورت و بدن کرج, گریم صورت دخترانه کرج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

لاک ناخن بانوان در خانه کرج
لاک ناخن بانوان در خانه کرج
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
اپیلاسیون بانوان کرج
اپیلاسیون بانوان کرج
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
کوتاهی مو بانوان کرج
کوتاهی مو بانوان کرج
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
آرایشگر در منزل کرج
آرایشگر در منزل کرج
قیمت از 880,000 الی 2,000,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای اصلاح صورت کرج:

‍‍
تیغ کرج
ژیلت کرج
بند انداختن کرج
برداشتن ابرو کرج
اصلاح ابرو کرج
اصلاح صورت و ابرو کرج
تیغ ابرو کرج
اصلاح موهای زائد کرج
پیرایشگر ابرو کرج
آرایشگر سیار کرج
اصلاح صورت با بند کرج
اصلاح صورت با شمع کرج
اصلاح صورت با موم کرج
قیمت اصلاح صورت کرج
قیمت اصلاح ابرو کرج
اصلاح صورت و ابرو با بند کرج
اصلاح ابرو دخترانه کرج
ابرو برداشتن کرج
اصلاح ابرو با موچین کرج
اصلاح ابرو با تیغ کرج
قرینه سازی ابرو کرج

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید: