user
اصلاح صورت  نزدیک من
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
اصلاح صورت و ابرو بانوان
/
اصلاح صورت و ابرو بانوان نزدیک من

اصلاح صورت نزدیک من

از 1259 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

نظرات کاربران

profile picture
دلارام دانشور

عالی به مهمانداری بودن خیلی از کارشون راضی هستم فوق العاده بودن ایشون

profile picture
شبنم شهباز

بسیار عالی بودن تا الان از هیچ جا به این شدت راضی نبودم

profile picture
اعظم معماری
2 ماه پیش |مریم موسوی

بسیار عالی و قهار هستن در امر میزبانی بسیار عالی خوش برخورد با اینکه جوان هستن خیلی با تجربه به امور رسیدگی کردن با اینکه مهمانهای من زیاد بودن اصلا دست پاچه نشدن و کارشون به بهترین نحو انجام دادم از شرکت شما ممنونم که با همکاری با این خانومها به ما مشتری هاهم کمک میکنه که توی مجلس هامون لذت ببریم و نگرانی نداشته باشیم

profile picture
فاطمه میرحسینی

خیلی عالی بود این سرویس لذت بخش بود و اخلاقا هم همکارتون عالی بودن

اصلاح صورت و ابرو در منزل

اصلاح صورت و اصلاح ابرو از لاین های شلوغریبایی در آرایشگاه ها هستند. هر فرد به طور معمول هر دو الی سه هفته بر اساسمیزان رویش موهای زائد صورت به اصلاح صورت با بند یا سایر روش ها نیازدارد. اصلاح صورت برای رفع موهای زائد صورت و اصلاح ابرو برای شکل دادن بهابرو انجام می شود. اصلاح صورت و ابرو همچنین باعث لطافت و روشنی بیشتر پوست نیزمی شود و موجب می شود در هنگام استفاده از لوازم آرایشی مانند کرم ضد آفتاب، کرمپودر و کانسیلرها و غیره، این مواد روی پوست راحت تر و طبیعی تر بنشینند. اصلاحصورت و ابرو به چند روش انجام می شود. اصلاح صورت و ابرو با وکس وشمع و اصلاح صورت و ابرو با بند یا نخ و اصلاح صورتبا تیغ ابرو که ما به شما پیشنهاد نمی دهیم!برداشتن ابرو شاید در نگاه اولکار آسانی به نظر برسد. اما قواعد خاص خود را دارد و از این رو هر کسی نمی توانداز پس اینکار به خوبی بر بیاید. در ادامه به انواع خدمات اصلاح صورت در خانهو عوامل موثر بر قیمت اصلاح صورت و ابرو در منزل می پردازیم.

اصلاح صورت و ابرو با بند در خانه

البته اصلاحصورت با بند از متداول ترین و قدیمی ترین روش های پاکسازی موهای زائد صورتاست. در واقع وابسته به نوع پوست ممکن است روش های متفاوت، نتایج متفاوتی را نیزدر پی داشته باشند. نمی توان قطعا یک روش را به عنوان بهترین روش اصلاح صورتدخترانه معرفی کرد. خیلی از افراد معتقدند اصلاح صورت بابند نسبت به روش های دیگر عوارض کمتری در پی دارد. زیرا معتقدند کشش یکبارهپوست با شمع یا وکس ممکن است طی مرور زمان موجب شل شدن پوست شود و تقریبا هر 45روز را مناسب برای وکس صورت می دانند. زیرا فواصل زمانی کمتر شاید به پوست آسیببرساند. اما برای اصلاح صورت با بند انداختن مانعی نمی بینند و می توان هزهفته نیز این کار را انجام داد و نتیجه بدی به دنبال نخواهد داشت.

اصلاح ابرو منطبق با حالت چهره

برداشتن ابرو یا اصلاح ابرو همانطور کهمی دانید تنها استفاده از موچین نیست. در واقع برداشتن ابرو باید متناسب با حالتچهره و فرم چشم ها انجام بشود. بعضی اشتباهات در اصلاح ابرو موجب می شود که زیباییو حالت ابروها به کل از بین برود. به همین علت زیبایی شناختی و توانایی فرددر قرینه سازی ابرو بسیار مهم است. آرایشگر باید بتواند با شناختحالت صورت دو ابرو را کاملا قرینه با یکدیگر دربیاورد.

آموزش اصلاح ابرو

امورش اصلاح ابرو و یا آموزش برداشتن ابرو باهر روشی، باید متناسب با صورت فرد انتخاب شود. اگر پوستی حساس و مستعد جوش زدناست، بهترین روش اصلاح صورت و ابرو با بند انداختن و برداشتن ابرو باموچین است. زیرا با روش های دیگر ممکن است پوست بیشتر حساس شود. همچنین برداشتنابرو نیز باید مطابق با حالت چشمان فرد انجام شود.

تاثیر ابرو بر زیباییصورت بر هیچ کس پوشیده نیست. در واقع ایجاد هماهنگی بین چشم ها و ابروها یکی ازاصول اولیه و مهم است. از این رو برای هر مدل چشم، نوع خاصی از برداشتن ابرودخترانه و مدل ابرو پیشنهاد می شود تا زیبایی چشمان را دوچندان کند.

بهترین روش برداشتن ابرو ( اصلاح ابرو)

امروزه برای برداشتنابرو درخواست های متعددی می شود مواردی مانند قرینه کردن ابرو، پهن برداشتن ابرو،برداشتن ابرو دخترانه، ابرو برداشتن به روش هاشور و... از جمله مواردی هستند کهدرخواست می شود و همه این موارد به مهارت آرایشگر مرتبط است. بهترین روش اصلاحابرو بر اساس درخواست مشتری، چهره شناسی آرایشگر و البته فرم صورت فرد تعیین میشود.

برداشتن ابروبرای چشم های گرد

اصلاح ابرو برای چشمهای گرد باید به نحوی برداشته شود تا کمی از حالت گردی چشم ها کم کند.معمولا بهترین مدل ابرو برای چشمان گرد ابروانی بدون شکست و کمان است.زیرا ابروهای دارای کمان چشم را کوچکتر نشان می دهند. بنابراین بهتر است در حیناصلاح صورت و ابرو، آرک یا کمان ابرو را از بین ببرید.

برداشتن ابروبرای چشمان درشت و کشیده

اصلاح ابرو باید بهشکلی انجام شود که کمان ابرو در گوشه بیرونی چشم به درستی قرار گرفته باشد. ابروهای کمان برای چشمان کشیده موجبزیباتر نشان داده شدن چشمان می شوند.

نحوه برداشتنابرو برای چشمان ریز

برای این مدل چشم هرچه ابروها بلندتر و کشیده تر باشند نیز با ایجاد خطای دید چشمان را نیز درشت ترنشان می دهند. پس به هیچ عنوان نباید از بلندی ابرو کم کرد. بلکه باید تا حد امکانابروها را پهن و بلند برداشت تا زیبایی چشمان حفظ شود.

اصلاح صورت و ابرو بانوان در خانه

همانطور که پیشتر همبیان کردیم اصلاح صورت و ابرو از خدمات پرطرفدار در آرایشگاه ها است که هر ماه یاچند هفته در میان آن را انجام می دهند. ممکن است معطلی در آرایشگاه ها وسختی در نوبت دهی از مشکلاتی باشد که برای بعضی از خانم ها حوصله سر بر و طاقتفرسا به نظر برسد و یا عزیزانی توانایی مراجعه به آرایشگاه را نداشته باشند. در صورتیکه می توانید از بهترین خدمات اصلاح صورت و ابرو در منزل توسط پیرایشگرابرو هوم سرویز بهره مند شوید. در واقع بدون اتلاف وقت و هزینه های رفت و آمدمی توانید خودتان و عزیزانتان در منزل آراسته شوید.

قیمت اصلاح صورت و ابرو در منزل چقدر است؟

شاید در نظر خیلی ازافراد قیمت اصلاح صورت و ابرو با بند در آرایشگاه کمتر ازانجام این خدمات در منزل است. در صورتی که طرز فکر درست نیست. زیرا اگر هزینه رفتو آمد و معطلی در سالن های آرایشی را در نظر بگیرید. هزینه اصلاح صورت و ابرو در خانه منصفانه تراست. قیمت اصلاح صورتدر خانه به روش اصلاح صورت بستگی دارد. قیمت برداشتن ابرو نرخ ثابتی استاما نرخ اصلاح صورت با بند با سایر روش ها متفاوت است.

اصلاح صورت و ابرو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت اطلاع دقیقاز قیمت اصلاح صورت در منزل و قیمت برداشتن ابرو در خانهکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین و آرایشگرانحرفه ای ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد ودر روز و ساعت مد نظر شما کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

لاک ناخن بانوان در خانه
لاک ناخن بانوان در خانه
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 370,000 الی 370,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای اصلاح صورت نزدیک من :

‍‍
تیغ نزدیک من
ژیلت نزدیک من
بند انداختن نزدیک من
برداشتن ابرو نزدیک من
اصلاح ابرو نزدیک من
اصلاح صورت و ابرو نزدیک من
تیغ ابرو نزدیک من
اصلاح موهای زائد نزدیک من
پیرایشگر ابرو نزدیک من
آرایشگر سیار نزدیک من
اصلاح صورت با بند نزدیک من
اصلاح صورت با شمع نزدیک من
اصلاح صورت با موم نزدیک من
قیمت اصلاح صورت نزدیک من
قیمت اصلاح ابرو نزدیک من
اصلاح صورت و ابرو با بند نزدیک من
اصلاح ابرو دخترانه نزدیک من
ابرو برداشتن نزدیک من
اصلاح ابرو با موچین نزدیک من
اصلاح ابرو با تیغ نزدیک من
قرینه سازی ابرو نزدیک من