طراحی ناخن
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
طراحی ناخن بانوان در خانه

طراحی ناخن

از 1271 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی ناخن در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ژلیش

150,000 تومان

قیمت ژلیش ساده

200,000 تومان

قیمت دست

20,000 تومان

قیمت پا

20,000 تومان

متوسط قیمت185,000 تومانکمینه قیمت90,000 تومانبیشینه قیمت280,000 تومان

آنچه درباره طراحی ناخن خواهید خواند

  • طراحی ناخن ساده در خانه
  • انواع طراحی ناخن دخترانه در منزل
  • قیمت طراحی ناخن در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟
  • طراحی ناخن پا و دست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

طراحی ناخن ساده در خانه

لاک ساده ناخن و طراحی ناخن از مواردی هستند که اغلب افرادی که ناخن های زیبا و خوش فرمی دارند تنها به انجام آن اکتفا می کنند. این خدمات طیف وسیعی را شامل می شود و از لاک معمولی شروع شده و تا طراحی ناخن و دیزاین حرفه ای ناخن ادامه پیدا می کند. امروزه انواع لاک تنوع زیادی پیدا کرده است. به گونه ای که این خدمات در کنار سایر خدمات مانیکور و پدیکور نیز به صورت مجزا ارائه می شود. اما اگر می خواهید در کنار سایر خدمات ناخن از خدمات طراحی ناخن در منزل نیز بهره مند شوید، مطمئننا هزینه بیشتری باید پرداخت کنید. در ادامه به معرفی انواع لاک ناخن و عوامل موثر بر هزینه طراحی ناخن خواهیم پرداخت.

انواع طراحی ناخن دخترانه در منزل

طراحی ناخن تابستانی با لاک ناخن ژله ای

امروزه طراحی ناخن در خانه با لاک ژله ای در کنار زیبایی موجب استحکام بیشتر ناخن می شود. این نوع لاک ناخن دخترانه موجب می شود که ناخن ها ظاهری شفاف و زیبا پیدا کنند. لاک ژله ای موجب آسیب به ناخن نمی شود و برای خشک شدن آن باید از اشعه یو وی استفاده نمود. این نوع طراحی ناخن دخترانه برای افرادی که ناخن های شکننده و خوش فرم دارند پیشنهاد می شود. زیرا از شکستن ناخن جلوگیری می کنند و همچنین ماندگاری نسبتا بالایی دارند.

طراحی ناخن ساده و شیک با لاک اکلیلی

در این نوع طراحی ناخن در منزل که از نام آن مشخص است انواع اکلیل های زیر و درشت رنگی به کار رفته است. این اکلیل ها موجب زیبایی، شفافیت و زیباتر شدن ناخن می شود. بعد از طراحی باید یک لایه برق ناخن یا تاپ کات بر روی ناخن زده شود تا ماندگاری لاک بیشتر شود. این نوع طراحی ناخن ساده و شیک برای ناخن های بلند و کشیده انتخاب بسیار مناسبی است و همچنین نوع لاک ترکیبی ساده و اکلیلی نیز ظاهر زیبایی دارد.

طراحی ناخن جدید با لاک کروم

یکی از طراحی ناخن جدید از لاک آینه ای یا کروم استفاده می شود. لاک کروم در انواع نقره ای، طلایی، بنفش، صورتی و سبز و غیره موجود هستند. این نوع طراحی ناخن فانتزی نیاز به دیزاین خاصی ندارند و به تنهایی روی ناخن های مانیکور شده جذابیت بالایی دارند.

طراحی ناخن دخترانه پا کروم به سه روش انجام می شود. روش اول روی ناخن های ژلیش شده انجام می شود. به این ترتیب که پس از زدن لاک ژله ای، یک لایه پودر کروم روی ناخن زده می شود و در مرحله آخر برای تثبیت رنگ نیز یک لایه برق ناخن روی ناخن زده می شود.

روش دیگر روی لاک معمولی است. به طور مثال برای لاک ناخن صورتی یک رنگ پایه صورتی زده می شود و سپس روی آن پودر کروم ریخته و پخش می شود.

طراحی ناخن دست در منزل با لاک مات

طراحی ناخن مشکی انتخاب خاص پسندان است. این نوع لاک به علت حالت خاص خود مناسب افرادی است که ناخن های کوتاه و مربعی دارند. خیلی از ناخن کاران برای زیبایی بیشتر در طراحی ناخن در منزل از ترکیب لاک براق و مات در کنار هم استفاده می کنند و ظاهر جذابی ایجاد می کنند. اگر از جمله افرادی هستید که همیشه استایل کلاسیک را می پسندید، پیشنهاد می کنیم لاک ناخن مات استفاده کنید.

طراحی ناخون با لاک دو رنگ

لاک زدن دو رنگ یک نمونه لاک ناخن تابستانی جذاب است. معمولا استفاده از رنگ های مکمل در این روش زیبایی بی نظیری به همراه دارد. همچنین در مواردی به طور کاملا سلیقه ای می توان از رنگ های متضاد مانند سیاه و سفید نیز استفاده کرد. معمولا این نوع ترکیب برای طراحی ناخن بهاری یا پاییزی بر اساس نوع ست لباس و فصل مورد نظر انتخاب می شود.

قیمت طراحی ناخن در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه طراحی ناخن در خانه به موارد زیادی بستگی دارد. قیمت طراحی و لاک ناخن بر اساس نوع طرح و لاک و کیفیت آن تعیین می شود و لاک های با کیفیت و ماندگاری بیشتر قطعا قیمت بیشتری نیز دارند. به همین ترتیب هزینه طراحی ناخن دخترانه در سالن نیز تفاوت قیمتی زیادی باهم دارند. به طور مثال هزینه طراحی ناخن جدید با قیمت لاک ساده مطمئنا با هم یکسان نیستند. استفاده از لاک های با کیفیت که موجب تقویت ناخن می شود نیز قیمت را بالا می برد. همچنین در صورت نیاز به طراحی ناخن در منزل این اقدامات نسبت به لاک ساده بیشتر بوده و دستمزد را افزایش می دهد.

طراحی ناخن پا و دست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات زیبایی ناخن بسیار گسترده است. طراحی و لاک ناخن شاید یکی از قدیمی ترین روش های زیبایی ناخن باشد اما باز هم دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته است. ناخنکاران با گذراندن دوره های حرفه ای به تمام فوت و فن های آرایش و دیزاین ناخن مسلط هستند و می توانند انواع مدل لاک را با ماندگاری بالا بر اساس سلیقه مشتری انجام می دهند. به جای مراجعه به سالن ها برای خدمات ناخن می توانید در منزل از خدمات لاک و طراحی ناخن دست و پا در منزل استفاده کنید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید و تمامی خدمات لاک ناخن پا را با مناسب ترین قیمت طراحی و لاک در منزل دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس طراحی ناخن و همچنین ارایه خدمات خدمات طراحی ناخن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات ناخن ارائه می دهد که شامل کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل, لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل, مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس طراحی ناخن

خدمات طراحی ناخن

طراحی ناخن انواع نقش های درخواستی

طراحی و لاک دائم ناخن های دست و پا

طراحی دخترانه جدید با لاک های کروم

طراحی ناخن فانتزی با لاک مگنتی

لاک مات، اکلیلی، ژله ای و ... در محل

نظرات کاربران

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

شرایط خدمات لاک و طراحی ناخن پا و دست در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می¬باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می¬باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

face-makeup
گریم صورت بانوان
قیمت از 90,000 الی 280,000 تومان
henna-designing
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 90,000 الی 280,000 تومان
face-eyebrow-shaving
اصلاح صورت و ابرو بانوان
قیمت از 150,000 الی 370,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان