طراحی ناخن
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
طراحی ناخن بانوان در خانه

طراحی ناخن

از 1271 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی ناخن در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ژلیش

150,000 تومان

قیمت ژلیش ساده

200,000 تومان

قیمت دست

20,000 تومان

قیمت پا

20,000 تومان

متوسط قیمت185,000 تومانکمینه قیمت90,000 تومانبیشینه قیمت280,000 تومان

آنچه درباره طراحی ناخن خواهید خواند

  • طراحی ناخن ساده در خانه
  • انواع طراحی ناخن دخترانه در منزل
  • قیمت طراحی ناخن در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟
  • طراحی ناخن پا و دست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

طراحی ناخن ساده در خانه

لاک ساده ناخن وطراحی ناخن از مواردی هستند که اغلب افرادی که ناخن های زیبا و خوش فرمیدارند تنها به انجام آن اکتفا می کنند. این خدمات طیف وسیعی را شامل می شود واز لاک معمولی شروع شده و تا طراحی ناخن و دیزاین حرفه ایناخن ادامه پیدا می کند. امروزه انواع لاک تنوع زیادی پیدا کرده است. به گونهای که این خدمات در کنار سایر خدمات مانیکور و پدیکور نیز به صورت مجزا ارائه میشود. اما اگر می خواهید در کنار سایر خدمات ناخن از خدمات طراحی ناخن در منزلنیز بهره مند شوید، مطمئننا هزینه بیشتری باید پرداخت کنید. در ادامه به معرفیانواع لاک ناخن و عوامل موثر بر هزینه طراحی ناخن خواهیم پرداخت.

انواع طراحی ناخن دخترانه در منزل

طراحی ناخنتابستانی با لاک ناخن ژله ای

امروزه طراحی ناخن درخانه با لاک ژله ای در کنار زیبایی موجب استحکام بیشتر ناخن می شود. ایننوع لاک ناخن دخترانه موجب می شود که ناخن ها ظاهری شفاف و زیبا پیداکنند. لاک ژله ای موجب آسیب به ناخن نمی شود و برای خشک شدن آن باید از اشعه یو ویاستفاده نمود. این نوع طراحی ناخن دخترانه برای افرادی که ناخن های شکننده و خوشفرم دارند پیشنهاد می شود. زیرا از شکستن ناخن جلوگیری می کنند و همچنین ماندگارینسبتا بالایی دارند.

طراحی ناخن سادهو شیک با لاک اکلیلی

در این نوعطراحی ناخن در منزل که از نام آن مشخص است انواع اکلیل های زیر و درشت رنگی به کار رفتهاست. این اکلیل ها موجب زیبایی، شفافیت و زیباتر شدن ناخن می شود. بعد از طراحی بایدیک لایه برق ناخن یا تاپ کات بر روی ناخن زده شود تا ماندگاری لاک بیشتر شود. ایننوع طراحی ناخن ساده و شیک برای ناخن های بلند و کشیده انتخاب بسیار مناسبیاست و همچنین نوع لاک ترکیبی ساده و اکلیلی نیز ظاهر زیبایی دارد.

طراحی ناخن جدیدبا لاک کروم

یکی از طراحی ناخنجدید از لاک آینه ای یا کروم استفاده می شود. لاک کروم در انواع نقرهای، طلایی، بنفش، صورتی و سبز و غیره موجود هستند. این نوع طراحیناخن فانتزی نیاز به دیزاین خاصی ندارند و به تنهایی روی ناخن های مانیکورشده جذابیت بالایی دارند.

طراحی ناخن دخترانه پا کروم به سه روش انجام می شود. روشاول روی ناخن های ژلیش شده انجام می شود. به این ترتیب که پس از زدن لاک ژلهای، یک لایه پودر کروم روی ناخن زده می شود و در مرحله آخر برای تثبیت رنگ نیز یکلایه برق ناخن روی ناخن زده می شود.

روش دیگر روی لاکمعمولی است. به طور مثال برای لاک ناخن صورتی یک رنگ پایه صورتی زده میشود و سپس روی آن پودر کروم ریخته و پخش می شود.

طراحی ناخن دستدر منزل با لاک مات

طراحی ناخن مشکی انتخاب خاص پسندان است. این نوع لاکبه علت حالت خاص خود مناسب افرادی است که ناخن های کوتاه و مربعی دارند. خیلی ازناخن کاران برای زیبایی بیشتر در طراحی ناخن در منزل از ترکیب لاکبراق و مات در کنار هم استفاده می کنند و ظاهر جذابی ایجاد می کنند. اگر ازجمله افرادی هستید که همیشه استایل کلاسیک را می پسندید، پیشنهاد می کنیم لاکناخن مات استفاده کنید.

طراحی ناخون با لاکدو رنگ

لاک زدن دورنگ یک نمونه لاک ناخن تابستانی جذاب است. معمولا استفاده از رنگهای مکمل در این روش زیبایی بی نظیری به همراه دارد. همچنین در مواردی به طورکاملا سلیقه ای می توان از رنگ های متضاد مانند سیاه و سفید نیز استفاده کرد.معمولا این نوع ترکیب برای طراحی ناخن بهاری یا پاییزی بر اساس نوع ست لباسو فصل مورد نظر انتخاب می شود.

قیمت طراحی ناخن در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه طراحی ناخن درخانه به موارد زیادی بستگی دارد. قیمت طراحی و لاک ناخن بر اساس نوع طرح و لاک وکیفیت آن تعیین می شود و لاک های با کیفیت و ماندگاری بیشتر قطعا قیمت بیشتری نیزدارند. به همین ترتیب هزینه طراحی ناخن دخترانه در سالن نیز تفاوت قیمتیزیادی باهم دارند. به طور مثال هزینه طراحی ناخن جدید با قیمت لاکساده مطمئنا با هم یکسان نیستند. استفاده از لاک های با کیفیت که موجب تقویتناخن می شود نیز قیمت را بالا می برد. همچنین در صورت نیاز به طراحی ناخن درمنزل این اقدامات نسبت به لاک ساده بیشتر بوده و دستمزد را افزایش می دهد.

طراحی ناخن پا و دست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات زیبایی ناخنبسیار گسترده است. طراحی و لاک ناخن شاید یکی از قدیمی ترین روش های زیبایی ناخنباشد اما باز هم دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته است. ناخنکاران با گذراندن دورههای حرفه ای به تمام فوت و فن های آرایش و دیزاین ناخن مسلط هستند و میتوانند انواع مدل لاک را با ماندگاری بالا بر اساس سلیقه مشتری انجام میدهند. به جای مراجعه به سالن هابرای خدمات ناخن می توانید در منزل از خدمات لاک و طراحی ناخن دست و پا در منزلاستفاده کنید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاورهرایگان متخصصین ما بهره مند شوید و تمامی خدمات لاک ناخن پا را با مناسبترین قیمت طراحی و لاک در منزل دریافت کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس طراحی ناخن و همچنین ارایه خدمات خدمات طراحی ناخن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات ناخن ارائه می دهد که شامل کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل, لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل, مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس طراحی ناخن

خدمات طراحی ناخن

طراحی ناخن انواع نقش های درخواستی

طراحی و لاک دائم ناخن های دست و پا

طراحی دخترانه جدید با لاک های کروم

طراحی ناخن فانتزی با لاک مگنتی

لاک مات، اکلیلی، ژله ای و ... در محل

نظرات کاربران

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

شرایط خدمات لاک و طراحی ناخن پا و دست در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می¬باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می¬باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

گریم صورت بانوان
گریم صورت بانوان
قیمت از 950,000 الی 950,000 تومان
طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 90,000 الی 280,000 تومان
اصلاح صورت و ابرو بانوان
اصلاح صورت و ابرو بانوان
قیمت از 160,000 الی 500,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 90,000 الی 280,000 تومان