طراحی ناخن شیراز
هوم‌سرویز
/
شیراز
/
زیبایی شیراز
/
طراحی ناخن بانوان در خانه شیراز

طراحی ناخن شیراز

از 1271 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی ناخن شیراز در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ژلیش شیراز

150,000 تومان

قیمت ژلیش ساده شیراز

200,000 تومان

قیمت دست شیراز

20,000 تومان

قیمت پا شیراز

20,000 تومان

متوسط قیمت185,000 تومانکمینه قیمت90,000 تومانبیشینه قیمت280,000 تومان

بهترین آرایشگاه های لاک ناخن شیراز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

پریسا پاریاب
همیار همیار
پریسا پاریاب
امتیاز
5 از 5
فاطمه اکبری
همیار همیار
فاطمه اکبری
امتیاز
4.9 از 5
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار همیار
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
امتیاز
4.5 از 5

نظرات کاربران

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

طراحی ناخن در منزل شهر شیراز

شهر شیراز از کلان شهرهای ایران و مرکز استان فارس است و در منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا قرار گرفته است.شیراز به شهر شعر، ادب، باغ و گل و بلبل معروف است. وجود جاذبه های زیبای گردشگری و طبیعی نظیر باغ ارم، باغ عفیف آباد، دروازه قرآن، ارگ کریمخان، حافظیه و بازار سنتی و صنایع دستی آن، شیراز را به نماد تمدن کهن ایرانی مبدل نموده است. شیراز از قدیم، شهری مهم و استراتژیک محسوب می شده و شیرازی ها به مردمانی اصیل و به روز شناخته شده هستند. تغییر در سبک خرید محصولات و خدمات نزد شیرازی ها مشهود است به نحوی که شیرازی ها برای سپردن خدمات طراحی ناخن شیراز با فراموش کردن روش های سنتی نظیر روزنامه، پرس و جو از همسایه ها و ... به پلتفرم های خدماتی اعتماد کرده اند. این انتخاب و اعتماد می تواند ضمن کم کردن مشکلات در روش های قدیمی خیال شیرازی ها را برای پیدا کردن بهترین آرایشگاه های لاک ناخن شیراز و استفاده از طراحی ناخن در منزل شیراز و آگاهی از قیمت لاک و طراحی ناخن شیراز راحت کند. دسترسی به طراحی ناخن شیراز و استفاده از خدمات خدمات طراحی ناخن شیراز، طراحی ناخن انواع نقش های درخواستی شیراز، طراحی و لاک دائم ناخن های دست و پا شیراز، طراحی دخترانه جدید با لاک های کروم شیراز، طراحی ناخن فانتزی با لاک مگنتی شیراز، لاک مات، اکلیلی، ژله ای و ... در محل شیراز، با هوم سرویز راحتتر و مطمئن تر از گذشته شده است.

خدمات لاک و طراحی ناخن پا و دست در منزل شیراز

برای استفاده از طراحی ناخن در منزل در شهر شیراز کافیست یه سری به سایت هوم سرویز بزنید و با جستجوی لاک ساده ناخن، طراحی ناخن، دیزاین ناخن، هزینه طراحی ناخن شیراز ,طراحی سه بعدی، طراحی ناخن تابستانی شیراز ,طراحی ناخن ساده و شیک شیراز ,طراحی ساده ناخن شیراز ,طراحی ناخن جدید شیراز ,طراحی ناخن دخترانه شیراز ,لاک دو رنگ شیراز ,لاک کروم شیراز ,لاک شبرنگ شیراز ,لاک اکلیلی شیراز ,لاک مات شیراز ,لاک شاین شیراز ,لاک ساده دخترانه شیراز ,لاک فرنچ شیراز از بهترین متخصصین فعال در طراحی ناخن شیراز راهنمایی و مشاوره گرفته و تجربه خوبی را در طراحی ناخن در منزل داشته باشید.
روال ثبت سرویس مورد نیاز در شهر شیراز به این صورت است که پس از جستجوی طراحی ناخن در منزل در شهر شیراز و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات لاک و طراحی ناخن پا و دست در منزل در شهر شیراز می باشد و همچنین مشاهده تعرفه قیمت طراحی ناخن شیراز شیراز و برآورد هزینه طراحی ناخن در منزلدر شهر شیراز طی چند ماه گذشته، سرویس خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از بررسی نیاز شما و از بین بهترین آرایشگاه های لاک ناخن شیراز، همیارانی را به شما پیشنهاد خواهد داد. شیرازی های عزیز پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز بهشون سیگنال گفته می شود، متخصص طراحی ناخن در منزل شیراز را انتخاب نماید. با ثبت سرویس در خدمات طراحی ناخن می توانید ضمن دریافت خدمات و برآورد مناسبتری از قیمت لاک و طراحی ناخن به سوالات و مشاوره های لازم در خصوص طراحی ناخن ساده در خانه، انواع طراحی ناخن دخترانه در منزل، قیمت طراحی ناخن در منزل به چه عواملی بستگی دارد و طراحی ناخن پا و دست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید را از همیاران شیرازی هوم سرویز دریافت کنید.

انواع لاک و طراحی ناخن توسط ناخنکاران ماهر در شهر شیراز

هوم سرویز به منظور ایجاد اطمینان و اعتماد شهروندان شیرازی به طراحی ناخن شیراز از خدمات دریافتی، پروسه سخت گیرانه ای را برای جذب و بکارگیری همیاران فعال در خدمات طراحی ناخن در شهر شیراز در نظر گرفته و پس از طی مراحل احراز هویت، محل سکونت، عدم سوء پیشینه، مهارت، تضامین و ...، بهترین آرایشگاه های لاک ناخن را شناسایی و معرفی و رتبه بندی می نماید. در این میان ارایه نظرات و امتیاز توسط همشهری های شیرازی در پایان سرویس همیاران طراحی ناخن انواع نقش های درخواستی تاثیر زیادی در گرید بندی همیاران متخصص خدمات لاک و طراحی ناخن پا و دست در منزل شیراز خواهد داشت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس طراحی ناخن شیراز و همچنین ارایه خدمات خدمات طراحی ناخن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات ناخن ارائه می دهد که شامل کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل شیراز, لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل شیراز, مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل شیراز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

گریم صورت بانوان شیراز
گریم صورت بانوان شیراز
قیمت از 950,000 الی 950,000 تومان
طراحی با حنا بانوان شیراز
طراحی با حنا بانوان شیراز
قیمت از 90,000 الی 280,000 تومان
اصلاح صورت و ابرو بانوان شیراز
اصلاح صورت و ابرو بانوان شیراز
قیمت از 160,000 الی 500,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان شیراز
هایلایت و مش مو بانوان شیراز
قیمت از 90,000 الی 280,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای طراحی ناخن شیراز:

‍‍
 • لاک ساده ناخن، طراحی ناخن، دیزاین ناخن، هزینه طراحی ناخن شیراز
 • طراحی سه بعدی، طراحی ناخن تابستانی شیراز
 • طراحی ناخن ساده و شیک شیراز
 • طراحی ساده ناخن شیراز
 • طراحی ناخن جدید شیراز
 • طراحی ناخن دخترانه شیراز
 • لاک دو رنگ شیراز
 • لاک کروم شیراز
 • لاک شبرنگ شیراز
 • لاک اکلیلی شیراز
 • لاک مات شیراز
 • لاک شاین شیراز
 • لاک ساده دخترانه شیراز
 • لاک فرنچ شیراز
 • طراحی ناخون شیراز
 • طراحی ناخن مشکی شیراز
 • هزینه طراحی ناخن در خانه شیراز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر شیراز که خدمات طراحی ناخن در آن ارائه می شود: