banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
مانیکور و پدیکور بانوان

مانیکور و پدیکور بانوان

از 1270 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت مانیکور و پدیکور بانوان

قیمت مانیکور ساده

80,000 تومان

قیمت مانیکور خیس

100,000 تومان

قیمت مانیکور به همراه پارافین تراپی

200,000 تومان

قیمت مانیکور به همراه ژلیس شاده

160,000 تومان

قیمت پدیکور ساده

110,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه ژلیش ساده

180,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه اسکراپ و کف سابی

180,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه پارافین تراپی

230,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط مانیکور و پدیکور بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​مانیکور و پدیکور چیست؟

مانیکور و پدیکور ناخن از جمله خدمات زیبایی و بهداشتی مخصوص ناخن های دست و پا هستند. مانیکور ناخن دست شامل از بین بردن گوشت های اضافی یا کوتیکول های اطراف ناخن، کوتاه کردن و یکسان سازی قد ناخن ها و البته سوهان کشی ناخن است. در این مرحله مانیکور ناخن مربعی یا گرد بنا به سلیقه مشتری انجام می شود.

پدیکور ناخن نیز نوعی راهکار درمانی و البته زیبایی است که مختص ناخنهای پا است. در پدیکور ناخن پا نیز گوشت های مرده اطراف ناخن برداشته و صدف ناخن از هر گونه آلودگی پاک می شود و با سوهان کشی قد ناخن پاها را مرتب می کنند. در مانیکور و پدیکور پا، سلول های مرده پاشنه پا با کف سابی از بین میروند. به این ترتیب با استفاده از روش های مختلف مانند استفاده از اجسام سخت پوست های مرده کف پا که با مواد مخصوص نرم شده اند تراشیده می شوند و نرمی و لطافت به پاهای شما برخواهد گشت.

فواید پدیکور و مانیکور

اولین فایده مانیکور و پدیکور پا ایجاد دست و پاهایی زیبا و شیک است که حال هر خانمی رو خوب می کند. در واقع خیلی از خانم ها برای تغییر روحیه در خود در هر ماه حداقل یک روز را به مانیکور و پدیکور در خانه یا آرایشگاه اختصاص می دهند. زیرا این اقدامات علاوه بر زیبایی ناخن در روشن سازی پوست دست ها نیز تاثیر دارند.

در مانیکور و پدیکور ناخن تمام مشکلات ناخن ها بررسی و رفع می شود. اگر ناخنهای افراد به علل مختلف دچار مشکلات قارچی شوند. با انجام مانیکور و پدیکور و انجام خدمات بهداشتی می توان این موارد را سریعا درمان و از پیشروی آن جلوگیری کرد.

همانطور که پیشتر بیان کردیم، مانیکور دست صرفا محدود به ناخن نیست. البته مواردی مانند اسکراب، لایه برداری و رطوبت رسانی به پوست دست نیز در مانیکور دست انجام می شود. پوست دست ها به علت برخورد با مواد شیمیایی و آفتاب ممکن است دچار خشکی و لک شوند که با مانیکور ناخن دست به مرور زمان این مشکلات رفع خواهد شد.

کاهش استرس فرد یکی از مهم ترین فوائد انجام مانیکور و پدیکور در منزل است. تمام کسانی که تجربه مانیکور حرفه ای را داشته اند اقرار می کنند که در پروسه انجام این خدمات احساس راحتی خاصی داشته اند. در واقعیت انجام مانیکور ناخن موجب آرامش ذهن فرد نیز می شود.

در نهایت، خدمات ماساژ در مانیکور و پدیکور موجب رفع خستگی، بهبود گردش خون و بهبود دردهای مفصلی و عضلانی دست و پا می شود.

مانیکور ناخن و پدیکور چگونه است؟

در ابتدا باید محیطی که مناسب حال مشتری باشد و فرد در آن احساس آرامش و امنیت کند، ایجاد شود. به همین علت خیلی از افراد به انجام مانیکور ناخن در منزل اصرار دارند که البته یک تجربه بی نظیر است. در مرحله بعدی با کمک سوهان دستی به ناخن ها فرم داده می شود. اغلب تمام ناخن ها اندازه کوتاه ترین ناخن می شوند و به عبارت دیگر مانیکور ناخن کوتاه انجام می شود. زیرا مانیکور ناخن کوتاه بسیار مناسب استایل روزانه می باشد و بسیار شیک است.

بعد از فرم دهی ناخن ها جهت مانیکور ناخن طبیعی و پدیکور دست یا پاها را درون ظرفی که با آب گرم پر شده است و در آن از مواد مخصوص مانند نمک مخصوص و کوکتل های مانیکور استفاده شده است قرار داده می شود.

پس از قرارگیری در در محلول آب گرم، گوشت های اطراف ناخن نرم می شوند و به راحتی جدا می شوند و بستر ناخن باز شده و صدف ناخن زیباتر می شود. در مراحل بعدی نیز از اسکراب و لایه بردارهای مخصوص استفاده می شود که پوست دست نرم و روشن شود. در مرحله آخر نیز ماساژ دست با روغن های مخصوص انجام می شود.

انواع مانیکور ناخن

مانیکور خیس

دستها یا پاها در آب خیسانده می شوند تا کوتیکول های اطراف آن نرم شوند. مانیکور خیس تنها در آب گرم انجام نمی شود. بلکه در آب نمک های دریایی و کوکتل پدیکور اضافه میشود.

مانیکور خشک

مانیکور خشک همانطور که  از نام آن مشخص است بدون آب انجام می شود. در واقع این مدل مانیکور قبل از کاشت ناخن یا ژلیش ناخن انجام می شود تا سطح ناخن مرتب و مربعی شود. مانیکور خشک خود به دو روش مانیکور روسی ناخن و مانیکور خشک معمولی تقسیم می شود.

در مانیکور روسی تمام مراحل از بین بردن کوتیکول های اضافی به وسیله سوهان برقی و سرسوهان های شنی انجام می شود. این سرسوهان برای عقب زدن کوتیکول ها و خالی کردن دور ناخن به کار میروند. این سرسوهان به گونه ای طراحی شده است که به پوست دست آسیبی وارد نمی کنند.

در مانیکور خشک معمولی نیز از محلول کوتیکول ریموور استفاده می شود. این محلول به صورت لاک است و پس از زدن به اطراف ناخن گوشت های مرده نرم می شوند و به به راحتی با پوشر کنار زده و سپس به کمک نیپر جدا خواهند شد.

مانیکور روغن داغ

بهترین راه برای از بین بردن خشکی دست و ناخن ها، استفاده از روغن های طبیعی است. به این ترتیب علاوه بر نرم شدن دستها، ناخنهای دست نیز از مواد مغذی و بسیار مفید در روغن های طبیعی تغذیه می کنند. این روش از پیری زودرس دست نیز جلوگیری میکند.

مانیکور فرانسوی

فرنچ ناخن نام دیگری است که به این نوع مانیکور کلاسیک گفته می شود. در این روش پس از مانیکور ناخن مربعی در قسمت بالای ناخن با استفاده از لاک سفید یک لایه باریک ایجاد می شود و سپس روی سطح کلی ناخن نیز یک لاک ناخن براق ساده زده می شود. این نوع مانیکور ناخن کوتاه برای افرادی که در جلسات رسمی شرکت می کنند بسیار مناسب است.

مانیکور و پدیکور در منزل با هوم سرویز

همانطور که بارها در این مقاله اشاره کردیم هدف اصلی از مانیکور و پدیکور ناخن ایجاد آرامش و دوری از استرس است. حالا تصور کنید برای انجام خدمات مانیکور ناخن طبیعی باید مدت زمان زیادی را در رفت و آمد، ترافیک و شلوغی آرایشگاهها سپری کنید. آیا تحمل همه این موارد جهت انجام مانیکور ناخن در آرایشگاه حال خوش شما را از بین نمیبرند؟

در صورتی که می توانید از خدمات مانیکور و پدیکور در خانه هوم سرویز بهره مند شوید. برترین متخصصین ما که در زمینه زیبایی و سلامت پوست مهارت دارند برای ارائه خدمات مانیکور ناخن در منزل گرد هم جمع شده اند، تا شما آرامشی وصف نشدنی دریافت کنید.

قیمت مانیکور ناخن در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه مانیکور ناخن طبیعی به موارد زیادی بستگی دارد. نوع مانیکور و پدیکور و همچنین نوع لوسیون و روغن های مورد نیاز همه و همه بر قیمت مانیکور در خانه و پدیکور تاثیرگذار هستند. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز شما می توانید به صورت کاملا رایگان از مشاوره متخصین ما بهره مند شوید و هماهنگی های لازم را برای حضور متخصص جهت انجام انواع خدمات مانیکور در خانه و پدیکور با بهترین تجهیزات انجام دهید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

همیاران سرویس مانیکور و پدیکور بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
کاشت ابرو
کاشت ابرو
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان