مانیکور و پدیکور
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
مانیکور و پدیکور بانوان

مانیکور و پدیکور

از 1270 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت مانیکور و پدیکور در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت مانیکور ساده

110,000 تومان

قیمت مانیکور خیس

140,000 تومان

قیمت مانیکور به همراه پارافین تراپی

240,000 تومان

قیمت مانیکور به همراه ژلیس ساده

210,000 تومان

قیمت پدیکور ساده

140,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه ژلیش ساده

240,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه اسکراپ و کف سابی

240,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه پارافین تراپی

300,000 تومان

متوسط قیمت340,000 تومانکمینه قیمت340,000 تومانبیشینه قیمت340,000 تومان

آنچه درباره مانیکور و پدیکور خواهید خواند

  • مانیکور و پدیکور در منزل
  • مانیکور ناخن در منزل چیست؟
  • پدیکور ناخن پا در منزل
  • فواید پدیکور و مانیکور ناخن در منزل
  • مراحل پدیکور پا در منزل
  • انواع مانیکور ناخن در منزل
  • مانیکور ناخن آمریکایی
  • مانیکور و پدیکور در منزل
  • قیمت مانیکور ناخن در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • کلیه خدمات پدیکور پا و مانیکور ناخن در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

مانیکور و پدیکور در منزل

مانیکور و پدیکور از خدمات بسیار پرطرفدار در بین موارد زیبایی ناخن است. از این رو این خدمات به لاین های شلوغ در آرایشگاه ها تبدیل شده است. خدمات مانیکور در خانه و پدیکور در خانه هم از بابت آرامش و هم از لحاظ بهداشتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به انواع خدمات مانیکور و پدیکور در منزل و عوامل موثر بر قیمت مانیکور ناخن و قیمت پدیکور ناخن می پردازیم.

مانیکور ناخن در منزل چیست؟

پدیکور پا و مانیکور ناخن از جمله خدمات زیبایی و بهداشتی مخصوص ناخن دست و پا هستند. مانیکور ناخن در خانه شامل از بین بردن گوشت های اضافی یا کوتیکول های اطراف ناخن، کوتاه کردن و یکسان سازی قد ناخن ها، لایه برداری از پوست دست یا اسکراب و البته سوهان کشی ناخنها است.

پدیکور ناخن پا در منزل

پدیکور پا در خانه نیز نوعی راهکار درمانی و البته زیبایی است که مختص ناخنهای پا است. در پدیکور پا نیز گوشت های مرده اطراف ناخن برداشته و صدف ناخن از هر گونه آلودگی پاک می شود و با سوهان کشی قد ناخن پاها را مرتب می کنند. در پدیکور پاشنه پا، سلول های مرده در پاشنه پا با کف سابی از بین می روند. به این ترتیب با استفاده از روش های مختلف مانیکور و پدیکور مانند استفاده از اجسام سخت پوست های مرده کف پا که با مواد مخصوص نرم شده اند تراشیده می شوند و نرمی و لطافت به پاهای شما برخواهد گشت.

فواید پدیکور و مانیکور ناخن در منزل

اولین فایده مانیکور و پئیکور ایجاد دست و پاهایی زیبا و شیک است که حال هر خانمی رو خوب می کند. در واقع خیلی از خانم ها برای تغییر روحیه در خود در هر ماه حداقل یک روز را به مانیکور و پدیکور در خانه یا آرایشگاه اختصاص می دهند. زیرا این اقدامات علاوه بر زیبایی ناخن در روشن سازی پوست دست ها نیز تاثیر دارند.

در مانیکور و پدیکور ناخن تمام مشکلات ناخن ها بررسی و رفع می شود. اگر ناخنهای افراد به علل مختلف دچار مشکلات قارچی شوند. با انجام این خدمات مانیکور و پدیکور بهداشتی می توان این موارد را سریعا درمان و از پیشروی آن جلوگیری کرد.

همانطور که پیشتر بیان کردیم، مانیکور دست صرفا محدود به ناخن نیست. البته مواردی مانند اسکراب، لایه برداری و رطوبت رسانی به پوست دست نیز در مانیکور ناخن دست انجام می شود. پوست دست ها به علت برخورد با مواد شیمیایی و آفتاب ممکن است دچار خشکی و لک شوند که با مانیکور دست به مرور زمان این مشکلات رفع خواهد شد.

کاهش استرس فرد یکی از مهم ترین فوائد انجام پدیکور در منزل است. تمام کسانی که تجربه این خدمات حرفه ای را داشته اند اقرار می کنند که در پروسه انجام این خدمات احساس راحتی خاصی داشته اند. در واقعیت این خدمات مانیکور و پدیکور موجب آرامش ذهن فرد نیز می شود.

در نهایت، خدمات ماساژ در مانیکور و پدیکور موجب رفع خستگی، بهبود گردش خون و بهبود دردهای مفصلی و عضلانی دست و پا می شود.

مراحل پدیکور پا در منزل

در ابتدا باید محیطی که مناسب حال مشتری باشد و فرد در آن احساس آرامش و امنیت کند، ایجاد شود. به همین علت خیلی از افراد به انجام پدیکور پا در منزل اصرار دارند که البته یک تجربه بی نظیر است. در مرحله بعدی با کمک سوهان دستی به ناخن ها فرم داده می شود. اغلب تمام ناخن ها اندازه کوتاه ترین ناخن می شوند و به عبارت دیگر مانیکور ناخن کوتاه انجام می شود. زیرا مانیکور ناخن کوتاه بسیار مناسب استایل روزانه می باشد و بسیار شیک است.

بعد از فرم دهی ناخن ها جهت پدیکور، پاها را درون ظرفی که با آب گرم پر شده است و در آن از مواد مخصوص مانند نمک مخصوص و کوکتل های مانیکور استفاده شده است قرار داده می شود.

پس از قرارگیری در در محلول آب گرم، گوشت های اطراف ناخن نرم می شوند و به راحتی جدا می شوند و بستر ناخن باز شده و صدف ناخن زیباتر می شود. در مراحل بعدی مانیکور و پدیکور ناخن پا نیز از اسکراب و لایه بردارهای مخصوص استفاده می شود که پوست دست نرم و روشن شود. در مرحله آخر مانیکور و پدیکور پا نیز ماساژ دست با روغن های مخصوص انجام می شود.

انواع مانیکور ناخن در منزل

مانیکور ناخن خیس

دستها یا پاها در آب خیسانده می شوند تا کوتیکول های اطراف آن نرم شوند. مانیکور خیس تنها در آب گرم انجام نمی شود. بلکه در آب نمک های دریایی و کوکتل پدیکور اضافه میشود.

مانیکور ناخن خشک

مانیکور خشک همانطور که از نام آن مشخص است بدون آب انجام می شود. در واقع این مدل قبل از کاشت ناخن یا ژلیش انجام می شود تا سطح ناخن مرتب و مربعی شود. مانیکور خشک خود به دو روش مانیکور و پدیکور روسی ناخن و مانیکور خشک معمولی تقسیم می شود.

در مانیکور روسی در منزل تمام مراحل از بین بردن کوتیکول های اضافی به وسیله سوهان برقی و سرسوهان های شنی انجام می شود. این سرسوهان برای عقب زدن کوتیکول ها و خالی کردن دور ناخن به کار می روند. این سرسوهان به گونه ای طراحی شده است که به پوست دست آسیبی وارد نمی کنند.

در مانیکور ناخن خشک معمولی نیز از محلول کوتیکول ریموور استفاده می شود. این محلول به صورت لاک است و پس از زدن به اطراف ناخن گوشت های مرده نرم می شوند و به به راحتی با پوشر کنار زده و سپس به کمک نیپر جدا خواهند شد.

مانیکور ناخن روغن داغ

در مانیکور و پدیکور روغن داغ بهترین راه برای از بین بردن خشکی دست و ناخن ها، استفاده از روغن های طبیعی و پارافین استفاده می شود. به این ترتیب علاوه بر نرم شدن دستها، ناخنهای دست نیز از مواد مغذی و بسیار مفید در روغن های طبیعی تغذیه می کنند. این روش مانیکور و پدیکور از پیری زودرس دست نیز جلوگیری می کند این روش مانیکور ناخن موجب روشن شدن و نرم شدن پوست می شود

مانیکور و پدیکور فرانسوی

فرنچ ناخن نام دیگری است که به این نوع مانیکور کلاسیک گفته می شود. در این روش پس از مانیکور و پدیکور ناخن مربعی در قسمت بالای ناخن با استفاده از لاک سفید یک لایه باریک ایجاد می شود و سپس روی سطح کلی ناخن نیز یک لاک ناخن براق ساده زده می شود. این نوع مانیکور ناخن کوتاه برای افرادی که در جلسات رسمی شرکت می کنند بسیار مناسب است.

مانیکور ناخن آمریکایی

تمام مراحل مانیکور پا و دست آمریکایی شبیه به مانیکور فرنچ می باشد. با این تفاوت که سوهان کشیدن مانیکور آمریکایی به صورت گرد و هلال است.

مانیکور و پدیکور در منزل

همانطور که بارها در این مقاله اشاره کردیم هدف اصلی از مانیکور و پدیکور ناخن پا ایجاد آرامش و دوری از استرس است. حالا تصور کنید برای انجام خدمات مانیکور و پدیکور باید مدت زمان زیادی را در رفت و آمد، ترافیک و شلوغی آرایشگاهها سپری کنید. آیا تحمل همه این موارد جهت انجام مانیکور ناخن در آرایشگاه حال خوش شما را از بین نمی برند؟ مانیکور و پدیکور در منزل موجب می شود که بدون هر گونه دغدغه ای از انواع خدمات مانیکور و پدیکور با خدمات همراه آنها به راحتی بهره مند شوید.

برترین متخصصین ما که در زمینه مانیکور و پدیکور برای ارائه خدمات مانیکور ناخن در خانه در محل حضور پیدا کرده، تا شما آرامشی وصف نشدنی را برایتان رقم بزنند.

قیمت مانیکور ناخن در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه مانیکور ناخن طبیعی به موارد زیادی بستگی دارد. قیمت مانیکور ناخن در منزل در درجه اول به نوع مانیکور وابسته است. همچنین نوع لوسیون و روغن های مورد نیاز همه و همه بر قیمت مانیکور در خانه و قیمت پدیکور پا در خانه تاثیرگذار هستند. یه طور مثال قیمت مانیکور دست ساده با قیمت مانیکور دست با کوکتل قطعا تفاوت دارد. قیمت پدیکور پا در خانه نیز مانند قیمت مانیکور ناخن به عوامل متفاوتی وابسته است. دقت داشته باشید که هزینه مانیکور و پدیکور با کوکتل و اسکراب پا، نسبت به قیمت پدیکور ساده و قیمت پدیکور پا بیشتر است.

کلیه خدمات پدیکور پا و مانیکور ناخن در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز شما می توانید به صورت کاملا رایگان از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت مانیکور ناخن در منزل با شما تماس گرفته و در صورت تمایل هماهنگی های لازم را برای حضور متخصصین جهت انجام انواع خدمات مانیکور و پدیکور ناخن در خانه با مدرن ترین تجهیزات انجام دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس مانیکور و پدیکور و همچنین ارایه خدمات مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات ناخن ارائه می دهد که شامل کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل, لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل, خدمات طراحی ناخن در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس مانیکور و پدیکور

مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل

مانیکور ناخن طبیعی

پدیکور به همراه اسکراب و کوکتل های متنوع و مفید در محل

اجرای انواع مانیکور خیس

مانیکور خشک، مانیکور روسی، مانیکور روغن داغ و ... جهت ترمیم و نرمی پوست دست و تقویت ناخن

انواع پدیکور پاشنه پا جهت از بین بردن پوست های خشک به همراه ماساژ با لوسیون های خاص

نظرات کاربران

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

عالی بود و راضی بودم بدون حضور در ارایشگاه کارم در منزل انجام شد خیلی خوب بود

شرایط خدمات مانیکور ناخن دست و پدیکور پا در محل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

henna-designing
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
eyebrow-transplantation
کاشت ابرو
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان