مانیکور و پدیکور
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
مانیکور و پدیکور بانوان

مانیکور و پدیکور

از 1270 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت مانیکور و پدیکور در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت مانیکور ساده

110,000 تومان

قیمت مانیکور خیس

140,000 تومان

قیمت مانیکور به همراه پارافین تراپی

240,000 تومان

قیمت مانیکور به همراه ژلیس ساده

210,000 تومان

قیمت پدیکور ساده

140,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه ژلیش ساده

240,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه اسکراپ و کف سابی

240,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه پارافین تراپی

300,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره مانیکور و پدیکور خواهید خواند

  • مانیکور و پدیکور در منزل
  • مانیکور ناخن در منزل چیست؟
  • پدیکور ناخن پا در منزل
  • فواید پدیکور و مانیکور ناخن در منزل
  • مراحل پدیکور پا در منزل
  • انواع مانیکور ناخن در منزل
  • مانیکور ناخن آمریکایی
  • مانیکور و پدیکور در منزل
  • قیمت مانیکور ناخن در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • کلیه خدمات پدیکور پا و مانیکور ناخن در خانه را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

مانیکور و پدیکور در منزل

مانیکور و پدیکور از خدمات بسیار پرطرفدار در بین مواردزیبایی ناخن است. از این رو این خدمات به لاین های شلوغ در آرایشگاه ها تبدیل شدهاست. خدمات مانیکور در خانه و پدیکور در خانه هم از بابت آرامش و هماز لحاظ بهداشتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به انواع خدمات مانیکورو پدیکور در منزل و عوامل موثر بر قیمت مانیکور ناخن و قیمت پدیکورناخن می پردازیم.

مانیکور ناخن در منزل چیست؟

پدیکور پا و مانیکورناخن از جمله خدمات زیبایی و بهداشتی مخصوص ناخن دست و پا هستند. مانیکور ناخن در خانه شامل از بینبردن گوشت های اضافی یا کوتیکول های اطراف ناخن، کوتاه کردن و یکسان سازی قد ناخنها، لایه برداری از پوست دست یا اسکراب و البته سوهان کشی ناخنها است.

پدیکور ناخن پا در منزل

پدیکور پا در خانه نیزنوعی راهکار درمانی و البته زیبایی است که مختص ناخنهای پا است. در پدیکور پا نیزگوشت های مرده اطراف ناخن برداشته و صدف ناخن از هر گونه آلودگی پاک می شود و باسوهان کشی قد ناخن پاها را مرتب می کنند. در پدیکور پاشنه پا، سلول هایمرده در پاشنه پا با کف سابی از بین می روند. به این ترتیب با استفادهاز روش های مختلف مانیکور و پدیکور مانند استفاده از اجسام سخت پوست هایمرده کف پا که با مواد مخصوص نرم شده اند تراشیده می شوند و نرمی ولطافت به پاهای شما برخواهد گشت.

فواید پدیکور و مانیکور ناخن در منزل

اولین فایده مانیکورو پئیکور ایجاد دست و پاهایی زیبا و شیک است که حال هر خانمی رو خوب می کند. درواقع خیلی از خانم ها برای تغییر روحیه در خود در هر ماه حداقل یک روز رابه مانیکور و پدیکور در خانه یا آرایشگاه اختصاص می دهند. زیرا ایناقدامات علاوه بر زیبایی ناخن در روشن سازی پوست دست ها نیز تاثیر دارند.

در مانیکور و پدیکورناخن تمام مشکلات ناخن ها بررسی و رفع می شود. اگر ناخنهای افراد به عللمختلف دچار مشکلات قارچی شوند. با انجام این خدمات مانیکور و پدیکور بهداشتی میتوان این موارد را سریعا درمان و از پیشروی آن جلوگیری کرد.

همانطور که پیشتربیان کردیم، مانیکور دست صرفا محدود به ناخن نیست. البته مواردی ماننداسکراب، لایه برداری و رطوبت رسانی به پوست دست نیز در مانیکور ناخن دست انجام میشود. پوست دست ها به علت برخورد با مواد شیمیایی و آفتاب ممکن است دچار خشکی و لکشوند که با مانیکور دست به مرور زمان این مشکلات رفع خواهد شد.

کاهش استرس فرد یکیاز مهم ترین فوائد انجام پدیکور در منزل است. تمام کسانی که تجربه اینخدمات حرفه ای را داشته اند اقرار می کنند که در پروسه انجام این خدمات احساسراحتی خاصی داشته اند. در واقعیت این خدمات مانیکور و پدیکور موجب آرامش ذهن فردنیز می شود.

در نهایت، خدماتماساژ در مانیکور و پدیکور موجب رفع خستگی، بهبود گردش خون و بهبود دردهای مفصلی وعضلانی دست و پا می شود.

مراحل پدیکور پا در منزل

در ابتدا باید محیطیکه مناسب حال مشتری باشد و فرد در آن احساس آرامش و امنیت کند، ایجاد شود. به همینعلت خیلی از افراد به انجام پدیکور پا در منزل اصرار دارند کهالبته یک تجربه بی نظیر است. در مرحله بعدی با کمک سوهان دستی به ناخن ها فرم دادهمی شود. اغلب تمام ناخن ها اندازه کوتاه ترین ناخن می شوند و به عبارتدیگر مانیکور ناخن کوتاه انجام می شود. زیرا مانیکور ناخن کوتاه بسیارمناسب استایل روزانه می باشد و بسیار شیک است.

بعد از فرم دهی ناخنها جهت پدیکور، پاها را درون ظرفی که با آب گرم پر شده است و در آن از مواد مخصوصمانند نمک مخصوص و کوکتل های مانیکور استفاده شده است قرار داده می شود.

پس از قرارگیری در درمحلول آب گرم، گوشت های اطراف ناخن نرم می شوند و به راحتی جدا می شوند و بسترناخن باز شده و صدف ناخن زیباتر می شود. در مراحل بعدی مانیکور و پدیکور ناخن پانیز از اسکراب و لایه بردارهای مخصوص استفاده می شود که پوست دست نرم وروشن شود. در مرحله آخر مانیکور و پدیکور پا نیز ماساژ دست با روغن های مخصوصانجام می شود.

انواع مانیکور ناخن در منزل

مانیکور ناخنخیس

دستها یا پاها در آبخیسانده می شوند تا کوتیکول های اطراف آن نرم شوند. مانیکور خیس تنها در آب گرمانجام نمی شود. بلکه در آب نمک های دریایی و کوکتل پدیکور اضافه میشود.

مانیکور ناخن خشک

مانیکور خشک همانطورکه از نام آن مشخص است بدون آب انجام می شود. در واقع این مدل قبلاز کاشت ناخن یا ژلیش انجام می شود تا سطح ناخن مرتب و مربعی شود. مانیکورخشک خود به دو روش مانیکور و پدیکور روسی ناخن و مانیکور خشکمعمولی تقسیم می شود.

در مانیکور روسیدر منزل تمام مراحل از بین بردن کوتیکول های اضافی به وسیله سوهان برقی وسرسوهان های شنی انجام می شود. این سرسوهان برای عقب زدن کوتیکول ها و خالی کردندور ناخن به کار می روند. این سرسوهان به گونه ای طراحی شده است که بهپوست دست آسیبی وارد نمی کنند.

در مانیکور ناخنخشک معمولی نیز از محلول کوتیکول ریموور استفاده می شود. این محلول به صورتلاک است و پس از زدن به اطراف ناخن گوشت های مرده نرم می شوند و به به راحتی باپوشر کنار زده و سپس به کمک نیپر جدا خواهند شد.

مانیکور ناخنروغن داغ

در مانیکور و پدیکورروغن داغ بهترین راه برای از بین بردن خشکی دست و ناخن ها، استفاده از روغن هایطبیعی و پارافین استفاده می شود. به این ترتیب علاوه بر نرم شدن دستها، ناخنهایدست نیز از مواد مغذی و بسیار مفید در روغن های طبیعی تغذیه می کنند. این روشمانیکور و پدیکور از پیری زودرس دست نیز جلوگیری می کند این روش مانیکور ناخن موجبروشن شدن و نرم شدن پوست می شود

مانیکور وپدیکور فرانسوی

فرنچ ناخن نامدیگری است که به این نوع مانیکور کلاسیک گفته می شود. در این روش پساز مانیکور و پدیکور ناخن مربعی در قسمت بالای ناخن با استفاده از لاکسفید یک لایه باریک ایجاد می شود و سپس روی سطح کلی ناخن نیز یک لاک ناخن براقساده زده می شود. این نوع مانیکور ناخن کوتاه برای افرادی که در جلساترسمی شرکت می کنند بسیار مناسب است.

مانیکور ناخن آمریکایی

تمام مراحل مانیکور پاو دست آمریکایی شبیه به مانیکور فرنچ می باشد. با این تفاوت که سوهانکشیدن مانیکور آمریکایی به صورت گرد و هلال است.

مانیکور و پدیکور در منزل

همانطور که بارها دراین مقاله اشاره کردیم هدف اصلی از مانیکور و پدیکور ناخن پا ایجاد آرامش و دوری از استرس است.حالا تصور کنید برای انجام خدمات مانیکور و پدیکور باید مدت زمان زیادی را دررفت و آمد، ترافیک و شلوغی آرایشگاهها سپری کنید. آیا تحمل همه این موارد جهتانجام مانیکور ناخن در آرایشگاه حال خوش شما را از بین نمی برند؟ مانیکورو پدیکور در منزل موجب می شود که بدون هر گونه دغدغه ای از انواع خدمات مانیکور وپدیکور با خدمات همراه آنها به راحتی بهره مند شوید.

برترین متخصصین ما کهدر زمینه مانیکور و پدیکور برای ارائه خدمات مانیکور ناخن در خانه در محلحضور پیدا کرده، تا شما آرامشی وصف نشدنی را برایتان رقم بزنند.

قیمت مانیکور ناخن در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه مانیکور ناخنطبیعی بهموارد زیادی بستگی دارد. قیمت مانیکور ناخن در منزل در درجه اول به نوع مانیکوروابسته است. همچنین نوع لوسیون و روغن های مورد نیاز همه و همه بر قیمتمانیکور در خانه و قیمت پدیکور پا در خانه تاثیرگذار هستند. یه طور مثال قیمتمانیکور دست ساده با قیمت مانیکور دست با کوکتل قطعا تفاوت دارد. قیمتپدیکور پا در خانه نیز مانند قیمت مانیکور ناخن به عوامل متفاوتی وابستهاست. دقت داشته باشید که هزینه مانیکور و پدیکور با کوکتل و اسکراب پا، نسبت به قیمتپدیکور ساده و قیمت پدیکور پا بیشتر است.

کلیه خدمات پدیکور پا و مانیکور ناخن در خانه را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

با ثبت درخواسترایگان در سامانه هوم سرویز شما می توانید به صورت کاملا رایگان از مشاوره متخصصینما بهره مند شوید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت مانیکور ناخن درمنزل با شما تماس گرفته و در صورت تمایل هماهنگی های لازم را برای حضورمتخصصین جهت انجام انواع خدمات مانیکور و پدیکور ناخن در خانه با مدرن ترینتجهیزات انجام دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس مانیکور و پدیکور و همچنین ارایه خدمات مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات ناخن ارائه می دهد که شامل کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل, لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل, خدمات طراحی ناخن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس مانیکور و پدیکور

مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل

مانیکور ناخن طبیعی

پدیکور به همراه اسکراب و کوکتل های متنوع و مفید در محل

اجرای انواع مانیکور خیس

مانیکور خشک، مانیکور روسی، مانیکور روغن داغ و ... جهت ترمیم و نرمی پوست دست و تقویت ناخن

انواع پدیکور پاشنه پا جهت از بین بردن پوست های خشک به همراه ماساژ با لوسیون های خاص

نظرات کاربران

عالی بود و راضی بودم بدون حضور در ارایشگاه کارم در منزل انجام شد خیلی خوب بود

شرایط خدمات مانیکور ناخن دست و پدیکور پا در محل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
کاشت ابرو
کاشت ابرو
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان