مانیکور و پدیکور رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
زیبایی رشت
/
مانیکور و پدیکور بانوان رشت

مانیکور و پدیکور رشت

از 1270 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت مانیکور و پدیکور رشت در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت مانیکور ساده رشت

80,000 تومان

قیمت مانیکور خیس رشت

100,000 تومان

قیمت مانیکور به همراه پارافین تراپی رشت

200,000 تومان

قیمت مانیکور به همراه ژلیس شاده رشت

160,000 تومان

قیمت پدیکور ساده رشت

110,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه ژلیش ساده رشت

180,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه اسکراپ و کف سابی رشت

180,000 تومان

قیمت پدیکور به همراه پارافین تراپی رشت

230,000 تومان

متوسط قیمت560,000 تومانکمینه قیمت560,000 تومانبیشینه قیمت560,000 تومان

بهترین سالن های مانیکو و پدیکور رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار خبره
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
ScoreButton
4.9 از 5

نظرات کاربران

profile picture
مهراوه فيروز

عالی بود و راضی بودم بدون حضور در ارایشگاه کارم در منزل انجام شد خیلی خوب بود

مانیکور دست و پدیکور در خانه رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر مانیکور و پدیکور رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال مانیکور و پدیکور رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین سالن های مانیکو و پدیکور رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات مانیکور و پدیکور رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از مانیکور دست و پدیکور در خانه رشت در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

خدمات مانیکور ناخن دست و پدیکور پا در محل رشت

به منظور ثبت سفارش مانیکور دست و پدیکور در خانه رشت کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با مانیکور و پدیکور نظیر مانیکور ناخن، مانیکور و پدیکور ،مانیکور روسی، مانیکور دست، قیمت مانیکور رشت ,هزینه پدییکور رشت ,هزینه مانیکور و پدیکور رشت ,پدیکور ناخن پا، مانیکور کمبی، مانیکور خیس، مانیکور ناخن مربعی، فرنچ ،پدیکور پا رشت ,پدیکور کف پا رشت ,پدیکور ناخن رشت ,مانیکور و پدیکور پا رشت ,مانیکور فرنچ رشت ,مانیکور پارافین رشت ,مانیکور فرانسوی رشت ,مانیکور سه بعدی رشت ,مانیکور برزیلی رشت ,مانیکور و پدیکور فرانسوی رشت ,مانیکور ناخن آمریکایی رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس مانیکور دست و پدیکور در خانه رشت در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات مانیکور و پدیکور رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت مانیکور دست و پدیکور در خانه در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات مانیکور دست و پدیکور در خانه استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین مانیکور دست و پدیکور در خانه رشت، همیاران متخصص در بهترین سالن های مانیکو و پدیکور رشت را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل متخصص مورد نظر خود در زمینه بهترین سالن های مانیکو و پدیکور رشت را انتخاب نمایید.

مانیکور دست و پدیکور در خانه رشت رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین سالن های مانیکو و پدیکور در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در بهترین سالن های مانیکو و پدیکور رشت در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات مانیکور ناخن طبیعی در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،پدیکور به همراه اسکراب و کوکتل های متنوع و مفید در محل به مشتریان معرفی می شوند.
بهترین سالن های مانیکو و پدیکور رشت

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در

مانیکور دست و پدیکور در خانه رشت شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر مانیکور دست و پدیکور در خانه رشت رشت، مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل رشت، مانیکور ناخن طبیعی رشت، پدیکور به همراه اسکراب و کوکتل های متنوع و مفید در محل رشت، اجرای انواع مانیکور خیس رشت، مانیکور خشک، مانیکور روسی، مانیکور روغن داغ و ... جهت ترمیم و نرمی پوست دست و تقویت ناخن رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات انواع پدیکور پاشنه پا جهت از بین بردن پوست های خشک به همراه ماساژ با لوسیون های خاص نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه مانیکور دست و پدیکور در خانه رشت نظیر مانیکور و پدیکور رشت، مانیکور و پدیکور در منزل، مانیکور ناخن در منزل چیست، پدیکور ناخن پا در منزل هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص فواید پدیکور و مانیکور ناخن در منزل و همینطور برآوردی از مانیکور دست و پدیکور در خانه رشت را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس مانیکور و پدیکور رشت و همچنین ارایه خدمات مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات ناخن ارائه می دهد که شامل کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل رشت, لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل رشت, خدمات طراحی ناخن رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

طراحی با حنا بانوان رشت
طراحی با حنا بانوان رشت
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
کاشت ابرو رشت
کاشت ابرو رشت
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
اپیلاسیون بانوان رشت
اپیلاسیون بانوان رشت
قیمت از 450,000 الی 500,000 تومان
کوتاهی مو بانوان رشت
کوتاهی مو بانوان رشت
قیمت از 325,000 الی 430,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای مانیکور و پدیکور رشت:

‍‍
 • مانیکور ناخن، مانیکور و پدیکور ،مانیکور روسی، مانیکور دست، قیمت مانیکور رشت
 • هزینه پدییکور رشت
 • هزینه مانیکور و پدیکور رشت
 • پدیکور ناخن پا، مانیکور کمبی، مانیکور خیس، مانیکور ناخن مربعی، فرنچ ،پدیکور پا رشت
 • پدیکور کف پا رشت
 • پدیکور ناخن رشت
 • مانیکور و پدیکور پا رشت
 • مانیکور فرنچ رشت
 • مانیکور پارافین رشت
 • مانیکور فرانسوی رشت
 • مانیکور سه بعدی رشت
 • مانیکور برزیلی رشت
 • مانیکور و پدیکور فرانسوی رشت
 • مانیکور ناخن آمریکایی رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات مانیکور و پدیکور در آن ارائه می شود: