پاک کردن تاتو ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی

پاک کردن تاتو ابرو

از 1282 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پاک کردن تاتو ابرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت پاک کردن تاتو ابرو

توافقی

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت250,000 تومان

آنچه درباره پاک کردن تاتو ابرو خواهید خواند

 • پاک کردن تاتو ابرو و بدن در منزل
 • دلایل ریموو تاتو ابرو
 • نحوه پاک کردن تاتو ابرو در منزل
 • پاک کردن تاتو ابرو با ریموور در منزل
 • مراحل پاک کردن تاتو ابرو با ریموور
 • ریموو تاتو ابرو با ساکشن
 • پاک کردن تاتو ابرو با لیزر
 • عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر
 • بهترین روش پاک کردن تاتو ابرو چیست؟
 • پاک کردن تاتو ابرو در منزل آیا امکان پذیر است؟
 • هزینه پاک کردن تاتو ابرو به چه مواردی وابسته است؟
 • پاک کردن تاتو ابرو را به کلینیک های تخصصی همراه هوم سرویز را بسپارید

پاک کردن تاتو ابرو و بدن در منزل

ممکن است هر فردی بنا به دلایل مختلف تصمیم به پاک كردن تاتو ابرو یا بدن کند. کمی قبل تر تاتو اقدامی دائمی محسوب می شد که تا همیشه باقی می ماند. اما امروزه با استفاده با روش های مختلف می توان به ریموو تاتو ابرو و ریمو خالکوبی بدن پرداخت. حتی خیلی راهکارها تحت عنوان پاک کردن تاتو ابرو به روش خانگی مانند پاک کردن تاتو با سرکه، پاک کردن تاتو با سیر، پاک کردن تاتو با محلول اسید و غیره نیز روی کار آمده اند. اما در واقعیت نتیجه نهایی در راهکارهای خانگی چنگی به دل نمیزند. مخصوصا اگر در تاتو از رنگ های تیره استفاده شده باشد و همچنین مدت زمان طولانی از آن گذشته باشد تنها راه ریمو تاتو با لیزر و یا ریمو تاتو ابرو با ریموور است. در ادامه در ارتباط با روش پاک کردن تاتو در یک جلسه و عوامل موثر بر هزینه پاک کردن تاتو ابرو در منزل می پردازیم.

دلایل ریموو تاتو ابرو

تتو ابرو همیشه آنطور که انتظار می رود انجام نمی شود. گاهی به علت عدم تقارن در ابروها و یا بد رنگ شدن و یا دمده شدن حالت ابروها ریموو تاتو ابرو نیاز است. اگر شما هم به دنبال پاک کردن تاتو ابرو و ریموو تتو بدن هستید. در ادامه با ما همراه شوید تا راهکارهای موثر برای حذف تاتو ابرو را برایتان شرح دهیم.

نحوه پاک کردن تاتو ابرو در منزل

ریموو تاتو ابرو در منزل روندی کند و زمان بر و در مواردی حتی دردناک است. مطمئنا نمی شود مدت زمان و تعداد مراحل مشخصی را به پاک کردن تتو ابرو اختصاص داد. عوامل مختلفی بر روند ریمو تاتو ابرو تاثیرگذار هستند. مواردی مانند مدت زمان گذشته از تاتو یا سن تاتو یک عامل مهم و تاثیر گذار است. به عبارت دیگر هرچه تتو قدیمی تر باشد پاک کردن آن سخت تر و زمانبرتر است زیرا در لایه های پوست بیشتر نفوذ کرده است.

مورد بعدی نوع رنگ تتو و غلظت رنگ به کار رفته است. پاک کردن یکسری از رنگ ها سخت تر است به طور مثال پاک کردن تاتو مشکی راحت تر از پاک کردن تاتو نارنجی رنگ است. در ساختار بعضی از رنگ های تاتو، آهن و سرب برای ماندگاری بیشتر به کار رفته است، که وجود این مواد قطعا روند پاک کردن تاتو ابرو را سخت تر می کند.

عمق تاتو نیز بر مراحل ریمو خالکوبی تاثیر دارد. به طور مثال پاک کردن هاشور ابرو و پاک کردن میکروپیگمنتیشن ابرو راحت تر از پاک کردن تاتو ابرو و پاک کردن سایه ابرو که رنگ یکپارچه و تیره ای دارند، است. همچنین پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو چون خطوط در عمق کمتری زده می شوند، راحت تر و در مدت زمان کمتری انجام می شود.

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور در منزل

پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از ریموور یک روش شیمیایی است. در این روش پاک کردن میکرو پیگمنتیشن ابرو یکباره انجام نمی شود و در تاتوهای تیره ابتدا کم رنگ می شوند و پس از چند بار تکرار، به طور کامل آثار خالکوبی از بین می روند. اسیدهای مورد استفاده در ریموور دو دسته هستند. ریموورهای اسیدی ضعیف، که اغلب به صورت ژله ای هستند و اسیدهای قوی که آبکی تر می باشند.

مراحل پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

برای پاک کردن هاشور ابرو با ریموور باید کاملا ابروها از تمام مواد شیمیایی و آرایشی پاک شود. سپس با استفاده از ماده بی حسی ابروها را کاملا بی حس می کنند. سپس با سوزن محل مورد نظر خراش های سطحی داده شده و مواد ریموور روی قسمت های خراشیده شده می شود و رنگ های زیر پوست خارج می شوند. در صورت مهارت متخصص هیچ آسیبی به بافت پوست وارد نخواهد شد.

ریموو تاتو ابرو با ساکشن

اگر در حین انجام تاتو ابرو، خط اشتباهی زده شود و یا در قسمت تاج ابرو یا در دم ابرو عدم قرینگی ایجاد شود. به کمک محلول ساکشن می توان اصلاحات لازم را انجام داد. محلول ساکشن در بازار موجود نیست. اما می توان با استفاده از دو قطره لیدوکائین و مقدار آب مقطر این محلول ریموور تاتو ابرو را تهیه کرد. البته این روش چون التهاب پوست زیاد می شود ، پیشنهاد نمی شود. ریموو کردن تاتو ابرو باید با دقت زیاد و مهارت انجام شود. زیرا در غیر این صورت احتمال گود شدن پوست زیر ابرو و ایجاد گوشت اضافه طی مرور زمان می رود.

پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

یکی از بهترین روش های از بین بردن تاتو ابرو استفاده از لیزر است. این اقدامات نیاز به تبحر دارد و باید تحت نظر پزشک و در مطب انجام شود. پاک کردن تاتو ابرو با لیزر با استفاده از دستگاهی که قابلیت Q-swetvhed را دارا هستند، انجام می شود. در این روش پالس لیزر قدرتمند به پوست زده شده و موجب از بین رفتن رنگ زیر پوست می شود.

عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

در دستگاههای قدیمی ممکن است عوارضی مانند سوختن ایجاد شود. اما در دستگاه های جدید معمولا عوارض التهاب و سوختن مشاهده نمی شود. تنها ممکن است در موارد نادر، لکه های روشن و تیره روی پوست ایجاد شود که بعد از 6 ماه از بین خواهند رفت. البته اگر اقدامات مربوط به پاک کردن تاتو با لیزر توسط افراد با مهارت کافی انجام نشود، موجب بروز سوختگی و صدمه در پوست می شود.

پاک کردن تاتو با استفاده از هر نوع اسید، تکنیک مخصوص به خود را دارد. به همین علت متخصص و پیگمنتر باید دارای مهارت، دانش و تجربه کافی در این زمینه باشد. شایع ترین عوارض پاک کردن تتو قاب ابرو و خط چشم با ریموور آسیب های پوستی احتمالی و عفونت ناشی از آن است. اگر در حین ریموو میکروبلیندینگ ابرو فشار دست و یا مقدار محلول به کار رفته روی پوست زیاد باشد ممکن است موجب آسیب به پوست آسیب برسد.

در پاک کردن تاتو ابرو با روش‌های غیر اصولی و یا توسط متخصصین بی تجربه ممکن است رنگدانه‌ها کامل از بین نروند و جای تاتو باقی بماند. هر چه رنگ‌ تاتو با کیفیت تر باشد، پاك كردن تاتو ابرو در منزل سخت‌تر خواهد شد.

بهترین روش پاک کردن تاتو ابرو چیست؟

بهترین روش پاک کردن تاتو با لیزر و مراجعه به مراکز تخصصی ریموو تاتو ابرو می باشد. به این ترتیب در این مراکز از موادی استفاده می شود که تاییدیه های لازم را دارند و پس از پاک کردن تاتو هیچ اسکاری به جا نخواهند گذاشت. همانطور که پیش تر گفته شد بهترین دستگاه لیزر برای پاک کردن خال کوبی و تاتو، لیزرهایQ-switched می باشند. به این ترتیب یکباره یک پالس بسیار قوی به پوست زده می شود و رنگدانه های جوهر تاتو از هم پاشیده خواهند شد. در مرحله بعدی سیستم ایمنی بدن عکس العمل نشان داده و باقی رنگدانه ها را دفع می کند.

پاک کردن تاتو ابرو در منزل آیا امکان پذیر است؟

راهکارهای زیادی برای پاک کردن تاتو در منزل پیشنهاد می شود. اما اگر بخواهیم صادق باشیم هیچ کدام از این روش های سنتی برای پاک کردن ابرو در منزل و صد درصدی نمی باشد و تنها اندکی آنها را کم رنگ خواهد کرد. زیرا رنگ دانه های تاتو سطحی نیست و در عمقی از پوست تزریق می شوند که با استفاده از راهکارهای سطحی از بین نخواهند رفت. اما امروزه مواد گیاهی تولید و عرضه شده اند که با ایجاد خراشیدگی های سطحی مواد را از زیر پوست خارج کرده و تاتو را ریموو می کنند.

هزینه پاک کردن تاتو ابرو به چه مواردی وابسته است؟

قیمت پاک کردن تاتو ابرو به موارد متعددی وابسته است. در درجه اول هزینه پاک کردن تاتو ابرو به میزان تاتو و رنگ تاتو بستگی دارد. تاتو های قدیمی از رنگ های تیره و در عمق بیشتری از پوست زده می شد از این رو قیمت ریموو تاتو ابرو این موارد بیشتر بوده زیرا به جلسات بیشتری نیاز است. مورد دیگر روش پاک کردن تاتو است. با توجه به راه کارهای زیاد موجود، هزینه پاک کردن تاتو ابرو متفاوت است. به طور مثال هزینه پاک کردن تاتو با لیزر از سایر موارد بیشتر است. در کل قیمت ریمو تاتو ابرو با توجه به نوع تاتو و تعداد مراحل مورد نیاز برای از بین بردن دائمی تاتو تعیین می شود. متخصصین ما دارای مجوز لازم در این زمینه هستند و با استفاده از بهترین ریموورهای موجود اقدام به ارائه خدمات می کنند.

پاک کردن تاتو ابرو را به کلینیک های تخصصی همراه هوم سرویز را بسپارید

مواردی مانند پاک کردن ابرو با ریموور و پاک کردن ابرو با پلاسما و ریمو ابرو با لیزر قابل انجام است. جهت آشنایی با بهترین کیلینیک پاک کردن تاتو ابرو و همچنین مجرب ترین افراد در این زمینه می توانید در هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با ارائه مشاوره رایگان بهترین راه حل را پیش روی شما خواهند گذاشت تا با کمترین عوارض به پاک کردن تاتو ابروهای خود بپردازید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پاک کردن تاتو ابرو و همچنین ارایه خدمات ریمو خالکوبی بدن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پاک کردن تاتو ابرو

ریمو خالکوبی بدن

ریموو تاتو ابرو

ریمو تاتو ابرو با لیزر

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

پاک کردن هاشور ابرو

ریموو میکروبلیدینگ و ....

نظرات کاربران

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

بی نهااایت راضی بودم عالی بود هم از لحاظ کاری و مهارت و هم اخلاقشون

profile picture
فرزاد حسینی

تشکر ویژه میکنم از اقای درخشان بسیار ممتاز بودند هم از لحاظ رفتار وهم از لحاظ کاری واقعا هنرمند مودب مرتب و ارایشگر بسیار ماهری بودند برای اولین بار اعتماد کردم و بسیااار راضی هستم و به همه معرفی کردم هوم سرویزو. مجدد بازهم تمایل دارم اقای درخشان تشریف بیاوردند

profile picture
رضا محمدی

همه چی خیلی خوب بود کار بلد و محترم فقط دستمزد خیلی منصفانه نبود آرایشگاها ۱۵۰ نهایت میگیرن ۴۰۰ برای اصلاح خیلی زیاد بود در کل از کارشون راضی بودم.

شرایط پاک کردن تاتو ابرو با ریموور و پاک کردن تاتو با لیزر

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار می شود.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
lamination-lift-eyebrows-eyelash
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
قیمت از 450,000 الی 450,000 تومان
rebonding-creatine-hair
کراتینه مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان