پاک کردن تاتو ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی

پاک کردن تاتو ابرو

از 1282 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پاک کردن تاتو ابرو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت پاک کردن تاتو ابرو

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره پاک کردن تاتو ابرو خواهید خواند

 • پاک کردن تاتو ابرو و بدن در منزل
 • دلایل ریموو تاتو ابرو
 • نحوه پاک کردن تاتو ابرو در منزل
 • پاک کردن تاتو ابرو با ریموور در منزل
 • مراحل پاک کردن تاتو ابرو با ریموور
 • ریموو تاتو ابرو با ساکشن
 • پاک کردن تاتو ابرو با لیزر
 • عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر
 • بهترین روش پاک کردن تاتو ابرو چیست؟
 • پاک کردن تاتو ابرو در منزل آیا امکان پذیر است؟
 • هزینه پاک کردن تاتو ابرو به چه مواردی وابسته است؟
 • پاک کردن تاتو ابرو را به کلینیک های تخصصی همراه هوم سرویز رابسپارید

پاک کردن تاتو ابرو و بدن در منزل

ممکن است هر فردی بنابه دلایل مختلف تصمیم به پاک كردن تاتو ابرو یا بدن کند. کمی قبل تر تاتواقدامی دائمی محسوب می شد که تا همیشه باقی می ماند. اما امروزه با استفاده با روشهای مختلف می توان به ریموو تاتو ابرو و ریمو خالکوبی بدن پرداخت.حتی خیلی راهکارها تحت عنوان پاک کردن تاتو ابرو به روشخانگی مانند پاک کردن تاتو با سرکه، پاک کردن تاتو با سیر، پاککردن تاتو با محلول اسید و غیره نیز روی کار آمده اند. اما در واقعیت نتیجه نهاییدر راهکارهای خانگی چنگی به دل نمیزند. مخصوصا اگر در تاتو از رنگ های تیرهاستفاده شده باشد و همچنین مدت زمان طولانی از آن گذشته باشد تنها راه ریموتاتو با لیزر و یا ریمو تاتو ابرو با ریموور است. در ادامه در ارتباطبا روش پاک کردن تاتو در یک جلسه و عوامل موثر بر هزینه پاک کردن تاتوابرو در منزل می پردازیم.

دلایل ریموو تاتو ابرو

تتو ابرو همیشه آنطورکه انتظار می رود انجام نمی شود. گاهی به علت عدم تقارن در ابروها و یا بد رنگ شدنو یا دمده شدن حالت ابروها ریموو تاتو ابرو نیاز است. اگر شما همبه دنبال پاک کردن تاتو ابرو و ریموو تتو بدن هستید. در ادامهبا ما همراه شوید تا راهکارهای موثر برای حذف تاتو ابرو را برایتان شرحدهیم.

نحوه پاک کردن تاتو ابرو در منزل

ریموو تاتو ابرو در منزل روندیکند و زمان بر و در مواردی حتی دردناک است. مطمئنا نمی شود مدت زمان و تعداد مراحلمشخصی را به پاک کردن تتو ابرو اختصاص داد. عوامل مختلفی برروند ریمو تاتو ابرو تاثیرگذار هستند. مواردی مانند مدت زمانگذشته از تاتو یا سن تاتو یک عامل مهم و تاثیر گذار است. به عبارت دیگر هرچه تتوقدیمی تر باشد پاک کردن آن سخت تر و زمانبرتر است زیرا در لایه های پوست بیشترنفوذ کرده است.

مورد بعدی نوع رنگتتو و غلظت رنگ به کار رفته است. پاک کردن یکسری از رنگ ها سخت تر است به طور مثالپاک کردن تاتو مشکی راحت تر از پاک کردن تاتو نارنجی رنگ است. در ساختار بعضی ازرنگ های تاتو، آهن و سرب برای ماندگاری بیشتر به کار رفته است، که وجود این موادقطعا روند پاک کردن تاتو ابرو را سخت تر می کند.

عمق تاتو نیز برمراحل ریمو خالکوبی تاثیر دارد. به طور مثال پاک کردن هاشور ابرو و پاککردن میکروپیگمنتیشن ابرو راحت تر از پاک کردن تاتو ابرو و پاککردن سایه ابرو که رنگ یکپارچه و تیره ای دارند، است. همچنین پاک کردنمیکروبلیدینگ ابرو چون خطوط در عمق کمتری زده می شوند، راحت تر و در مدت زمانکمتری انجام می شود.

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور در منزل

پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از ریموور یک روش شیمیاییاست. در این روش پاک کردن میکرو پیگمنتیشن ابرو یکباره انجام نمی شود ودر تاتوهای تیره ابتدا کم رنگ می شوند و پس از چند بار تکرار، به طور کامل آثارخالکوبی از بین می روند. اسیدهای مورد استفاده در ریموور دو دسته هستند. ریموورهایاسیدی ضعیف، که اغلب به صورت ژله ای هستند و اسیدهای قوی که آبکی تر می باشند.

مراحل پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

برای پاک کردن هاشورابرو با ریموور باید کاملا ابروها از تمام مواد شیمیایی و آرایشی پاک شود. سپس بااستفاده از ماده بی حسی ابروها را کاملا بی حس می کنند. سپس با سوزن محلمورد نظر خراش های سطحی داده شده و مواد ریموور روی قسمت های خراشیده شده می شود ورنگ های زیر پوست خارج می شوند. در صورت مهارت متخصص هیچ آسیبی به بافت پوست واردنخواهد شد.

ریموو تاتو ابرو با ساکشن

اگر در حین انجامتاتو ابرو، خط اشتباهی زده شود و یا در قسمت تاج ابرو یا در دم ابرو عدم قرینگیایجاد شود. به کمک محلول ساکشن می توان اصلاحات لازم را انجام داد. محلول ساکشن دربازار موجود نیست. اما می توان با استفاده از دو قطره لیدوکائین و مقدار آب مقطراین محلول ریموور تاتو ابرو را تهیه کرد. البته این روش چونالتهاب پوست زیاد می شود ، پیشنهاد نمی شود. ریموو کردن تاتو ابرو بایدبا دقت زیاد و مهارت انجام شود. زیرا در غیر این صورت احتمال گود شدن پوست زیرابرو و ایجاد گوشت اضافه طی مرور زمان می رود.

پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

یکی از بهترین روشهای از بین بردن تاتو ابرو استفاده از لیزر است. این اقداماتنیاز به تبحر دارد و باید تحت نظر پزشک و در مطب انجام شود. پاک کردن تاتو ابروبا لیزر با استفاده از دستگاهی که قابلیت Q-swetvhed را دارا هستند، انجام می شود. در این روشپالس لیزر قدرتمند به پوست زده شده و موجب از بین رفتن رنگ زیر پوست می شود.

عوارض پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

در دستگاههای قدیمیممکن است عوارضی مانند سوختن ایجاد شود. اما در دستگاه های جدید معمولا عوارض التهابو سوختن مشاهده نمی شود. تنها ممکن است در موارد نادر، لکه های روشن و تیره رویپوست ایجاد شود که بعد از 6 ماه از بین خواهند رفت. البته اگر اقدامات مربوطبه پاک کردن تاتو با لیزر توسط افراد با مهارت کافی انجام نشود،موجب بروز سوختگی و صدمه در پوست می شود.

پاک کردن تاتو بااستفاده از هر نوع اسید، تکنیک مخصوص به خود را دارد. به همین علت متخصص و پیگمنترباید دارای مهارت، دانش و تجربه کافی در این زمینه باشد. شایع ترین عوارض پاککردن تتو قاب ابرو و خط چشم با ریموور آسیب های پوستی احتمالی و عفونتناشی از آن است. اگر در حین ریموو میکروبلیندینگ ابرو فشار دست و یامقدار محلول به کار رفته روی پوست زیاد باشد ممکن است موجب آسیب به پوست آسیب برسد.

در پاک کردنتاتو ابرو با روش‌های غیر اصولی و یا توسط متخصصین بی تجربه ممکن است رنگدانه‌هاکامل از بین نروند و جای تاتو باقی بماند. هر چه رنگ‌ تاتو با کیفیت تر باشد، پاككردن تاتو ابرو در منزل سخت‌تر خواهد شد.

بهترین روش پاک کردن تاتو ابرو چیست؟

بهترین روش پاک کردنتاتو با لیزر و مراجعه به مراکز تخصصی ریموو تاتو ابرو می باشد. به این ترتیب دراین مراکز از موادی استفاده می شود که تاییدیه های لازم را دارند و پس از پاک کردنتاتو هیچ اسکاری به جا نخواهند گذاشت. همانطور که پیش تر گفته شد بهترین دستگاهلیزر برای پاک کردن خال کوبی و تاتو، لیزرهایQ-switched میباشند. به این ترتیب یکباره یک پالس بسیار قوی به پوست زده می شود و رنگدانه هایجوهر تاتو از هم پاشیده خواهند شد. در مرحله بعدی سیستم ایمنی بدن عکس العمل نشانداده و باقی رنگدانه ها را دفع می کند.

پاک کردن تاتو ابرو در منزل آیا امکان پذیر است؟

راهکارهای زیادی برایپاک کردن تاتو در منزل پیشنهاد می شود. اما اگر بخواهیم صادق باشیم هیچ کداماز این روش های سنتی برای پاک کردن ابرو در منزل و صد درصدی نمی باشد و تنها اندکی آنهارا کم رنگ خواهد کرد. زیرا رنگ دانه های تاتو سطحی نیست و در عمقی از پوست تزریقمی شوند که با استفاده از راهکارهای سطحی از بین نخواهند رفت. اما امروزه مواد گیاهی تولید و عرضه شده اند که با ایجاد خراشیدگی های سطحی مواد را از زیر پوست خارج کرده و تاتو را ریموو می کنند.

هزینه پاک کردن تاتو ابرو به چه مواردی وابسته است؟

قیمت پاک کردن تاتوابرو به مواردمتعددی وابسته است. در درجه اول هزینه پاک کردن تاتو ابرو به میزان تاتو ورنگ تاتو بستگی دارد. تاتو های قدیمی از رنگ های تیره و در عمق بیشتری از پوست زدهمی شد از این رو قیمت ریموو تاتو ابرو این موارد بیشتر بوده زیرا به جلسات بیشترینیاز است. مورد دیگر روش پاک کردن تاتو است. با توجه به راه کارهای زیادموجود، هزینه پاک کردن تاتو ابرو متفاوت است. به طور مثال هزینهپاک کردن تاتو با لیزر از سایر موارد بیشتر است. در کل قیمت ریموتاتو ابرو با توجه به نوع تاتو و تعداد مراحل مورد نیاز برای از بین بردندائمی تاتو تعیین می شود. متخصصین ما دارای مجوز لازم در این زمینه هستند و بااستفاده از بهترین ریموورهای موجود اقدام به ارائه خدمات می کنند.

پاک کردن تاتو ابرو را به کلینیک های تخصصی همراه هوم سرویز رابسپارید

مواردی مانند پاککردن ابرو با ریموور و پاک کردن ابرو با پلاسما و ریمو ابرو بالیزر قابل انجام است. جهت آشنایی با بهترین کیلینیک پاک کردن تاتو ابرو و همچنینمجرب ترین افراد در این زمینه می توانید در هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصینما با ارائه مشاوره رایگان بهترین راه حل را پیش روی شما خواهند گذاشت تا باکمترین عوارض به پاک کردن تاتو ابروهای خود بپردازید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پاک کردن تاتو ابرو و همچنین ارایه خدمات ریمو خالکوبی بدن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, هاشور ابرو مویی و دخترانه, وکس صورت در خانه , میکرو ابرو در منزل, خدمات آرایشگری در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, تزریق فیلر صورت و بدن, رنگ کردن ابرو در منزل, گریم صورت دخترانه, لیفت مژه در منزل, آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پاک کردن تاتو ابرو

ریمو خالکوبی بدن

ریموو تاتو ابرو

ریمو تاتو ابرو با لیزر

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

پاک کردن هاشور ابرو

ریموو میکروبلیدینگ و ....

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط پاک کردن تاتو ابرو با ریموور و پاک کردن تاتو با لیزر

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
قیمت از 600,000 الی 600,000 تومان