banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی

پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی

از 1282 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی

قیمت پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​پاک کردن تاتو ابرو

ممکن است هر فردی بنا به دلایل مختلف تصمیم به پاک کردن تاتوی ابروی خود کند. کمی قبل تر تاتوی ابرو اقدامی دائمی محسوب میشد که تا همیشه باقی می ماند. اما امروز با استفاده با روش های مختلف می توان به ریموو تتو ابرو و خالکوبی پرداخت. حتی خیلی راهکارها تحت عنوان پاک کردن تاتو ابرو به روش خانگی مانند پاک کردن تاتو با سرکه، پاک کردن تاتو با سیر، پاک کردن تاتو با محلول اسید و غیره نیز روی کار آمده اند. اما در واقعیت نتیجه نهایی در راهکارهای خانگی چنگی به دل نمیزند. مخصوصا اگر در تاتو خیلی از رنگ های تیره استفاده شده باشد و همچنین مدت زمان طولانی از آن گذشته باشد.

دلایل ریموو تاتو ابرو

تتو ابرو همیشه آنطور که انتظار میرود انجام نمی شود. گاهی به علت عدم تقارن در ابروها و یا بد رنگ شدن و یا دمده شدن حالت ابروها ریموو تاتو ابرو نیاز است. اگر شما هم به دنبال پاک کردن تاتو ابرو و ریموو تتو ابرو هستید. در ادامه با ما همراه شوید تا راهکارهای موثر برای حذف تاتو ابرو را برایتان شرح دهیم.

عوامل موثر بر روند پاک کردن تتوی ابرو

ریموو تاتو ابرو روندی کند و زمان بر و در مواردی حتی دردناک است. مطمئنا نمی شود مدت زمان و تعداد مراحل مشخصی را به ریمو تتو ابرو اختصاص داد. عوامل مختلفی بر روند ریمو تتو ابرو تاثیرگذار هستند. مواردی مانند مدت زمان گذشته از تاتو یا سن تاتو یک عامل مهم و تاثیر گذار است. به عبارت دیگر هرچه تتو قدیمی تر باشد پاک کردن آن سخت تر و زمانبر تر است زیرا در لایه های پوست بیشتر نفوذ کرده است.

مورد بعدی نوع رنگ تتو و غلظت رنگ به کار رفته است. پاک کردن یکسری از رنگ ها سخت تر است به طور مثال پاک کردن تاتو مشکی راحت تر از پاک کردن تاتو نارنجی رنگ است. در ساختار بعضی از رنگ های تاتو، آهن و سرب برای ماندگاری بیشتر به کار رفته است، که وجود این مواد قطعا روند ریموو تاتو ابرو را سخت تر می کند.

عمق تاتو نیز بر مراحل ریمو تاتو ابرو تاثیر دارد. به طور مثال پاک کردن هاشور ابرو و پاک کردن میکروپیگمنتیشن ابرو راحت تر از پاک کردن تاتو های قدیمی ابرو و سایه ابرو که رنگ یکپارچه و تیره ای دارند، است. پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو چون خطوط در عمق کمتری زده می شوند، راحت تر و در مدت زمان کمتری انجام می شود.

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از ریموور یک روش شیمیایی است. در این روش پاک کردن میکرو پیگمنتیشن ابرو یکباره انجام نمی شود و در تاتوهای تیره ابتدا کم رنگ می شوند و پس از چند بار تکرار، به طور کامل آثار خالکوبی از بین می روند. اسیدهای مورد استفاده در ریموور دو دسته هستند. ریموورهای اسیدی ضعیف، که اغلب به صورت ژله ای هستند و اسیدهای قوی که آبکی تر می باشند.

روش ریمو کردن ابرو با استفاده از محلول ریموور

محلول ریموور یا اسید میوه در بازار موجود است. این محلول معمولا در ابروهایی استفاده می شود که قصد پاک کردن هاشور ابرو را به طور کامل دارند. در این روش بعد از گذاشتن مواد، اگر ابروها خیلی تیره و قدیمی باشند بعد از مدتی رنگ خاکستری می گیرند. در مراحل بعدی با عملیات رنگ دانه سازی می توان این آثار را به کلی از بین برد.

روش ریموو تاتو ابرو با ساکشن

اگر در حین انجام تاتو ابرو، خط اشتباهی زده شود و یا در قسمت تاج ابرو یا در دم ابرو عدم قرینگی ایجاد شود. به کمک محلول ساکشن می توان اصلاحات لازم را انجام داد. محلول ساکشن در بازار موجود نیست. اما می توان با استفاده از دو قطره لیدوکائین و مقدار آب مقطر این محلول ریموور تاتو ابرو را تهیه کرد. البته این روش چون التهاب پوست زیاد می شود ، پیشنهاد نمی شود. ریموو کردن تاتو ابرو باید با دقت زیاد و مهارت انجام شود. زیرا در غیر این صورت احتمال گود شدن پوست زیر ابرو و ایجاد گوشت اضافه طی مرور زمان می رود.

عوارض پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

پاک کردن تاتو با استفاده از هر نوع اسید، تکنیک مخصوص به خود را دارد. به همین علت متخصص و پیگمنتر باید دارای مهارت، دانش و تجربه کافی در این زمینه باشد. شایع ترین عوارض پاک کردن تتو قاب ابرو و خط چشم با ریموور آسیب های پوستی احتمالی و عفونت ناشی از آن است. اگر در حین ریموو میکروبلیندینگ ابرو فشار دست و یا مقدار محلول به کار رفته روی پوست زیاد باشد ممکن است موجب آسیب به پوست آسیب برسد.

پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

یکی از بهترین روش های از بین بردن تاتو ابرو استقاده از لیزر است. این اقدامات نیاز به تبحر دارد و باید تحت نظر پزشک و در مطب انجام شود. پاک کردن تاتو ابرو با لیزر با استفاده از دستگاهی که قابلیت Q-swetvhed را دارا هستند، انجام می شود. در این روش پالس لیزر قدرتمند به پوست زده شده و موجب از بین رفتن رنگ زیر پوست می شود.

عوارض پاک کردن ابرو با لیزر

در دستگاههای قدیمی ممکن است عوارضی مانند سوختن ایجاد شود. اما در دستگاه های جدید معمولا عوارض التهاب و سوختن مشاهده نمی شود. تنها ممکن است در موارد نادر، لکه های روشن و تیره روی پوست ایجاد شود که بعد از 6 ماه از بین خواهند رفت. البته اگر اقدامات مربوط به پاک کردن ابرو با لیزر توسط افراد با مهارت کافی انجام نشود، موجب بروز سوختگی و صدمه در پوست می شود.

پاک کردن تاتو ابرو در منزل با هوم سرویز

مواردی مانند پاک کردن ابرو با ریموور و پاک کردن ابرو با پلاسما ، پاک کردن تاتو ابرو با مواد گیاهی در منزل قابل انجام است. جهت آشنایی با بهترین کیلینیک پاک کردن تاتو ابرو و همچنین مجرب ترین افراد در این زمینه می توانید در هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با ارائه مشاوره رایگان بهترین راه حل را پیش روی شما خواهند گذاشت تا تضمینی و بدون بازگشت و با کمترین عوارض به پاک کردن تاتو ابروهای خود در منزل بپردازید.

هزینه پاک کردن تاتو ابرو بانوان در هوم سرویز

با توجه به راه کارهای زیاد موجود، هزینه پاک کردن تاتو ابرو متفاوت است. به طور مثال هزینه پاک کردن تاتو با لیزر از سایر موارد بیشتر است. در کل قیمت ریمو تاتو ابرو با توجه به نوع تاتو و تعداد مراحل مورد نیاز برای از بین بردن دائمی تاتو تعیین می شود. متخصصین ما دارای مجوز لازم در این زمینه هستند و با استفاده از بهترین ریموورهای موجود اقدام به ارائه خدمات می کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

همیاران سرویس پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
در حال بروزرسانی قیمت