پاک کردن تاتو ابرو و بدن
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی

پاک کردن تاتو ابرو و بدن

از 1282 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پاک کردن تاتو ابرو و بدن در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت پاک کردن تاتو ابرو و بدن

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

پاک کردن تاتو ابرو و بدن

ممکن است هر فردی بنا به دلایل مختلف تصمیم به پاك كردن تاتو ابروی خود کند. کمی قبل تر تاتو اقدامی دائمی محسوب می شد که تا همیشه باقی می ماند. اما امروزه با استفاده با روش های مختلف می توان به ریموو تاتو ابرو و ریمو خالکوبی بدن پرداخت. حتی خیلی راهکارها تحت عنوان پاک کردن تاتو ابرو به روش خانگی مانند پاک کردن تاتو با سرکه، پاک کردن تاتو با سیر، پاک کردن تاتو با محلول اسید و غیره نیز روی کار آمده اند. اما در واقعیت نتیجه نهایی در راهکارهای خانگی چنگی به دل نمیزند. مخصوصا اگر در تاتو از رنگ های تیره استفاده شده باشد و همچنین مدت زمان طولانی از آن گذشته باشد تنها راه ریمو تاتو با لیزر و یا ریمو تاتو ابرو ریموور است. در ادامه در ارتباط با روش پاک کردن تاتو در یک جلسه و عوامل موثر بر هزینه ریمو تاتو می پردازیم.

دلایل ریموو تاتو ابرو

تتو ابرو همیشه آنطور که انتظار می رود انجام نمی شود. گاهی به علت عدم تقارن در ابروها و یا بد رنگ شدن و یا دمده شدن حالت ابروها ریموو تاتو ابرو نیاز است. اگر شما هم به دنبال پاک کردن تاتو ابرو و ریموو تتو بدن هستید. در ادامه با ما همراه شوید تا راهکارهای موثر برای حذف تاتو ابرو را برایتان شرح دهیم.

نحوه پاک کردن تتوی ابرو

ریموو تاتو ابرو روندی کند و زمان بر و در مواردی حتی دردناک است. مطمئنا نمی شود مدت زمان و تعداد مراحل مشخصی را به پاک کردن تتو ابرو اختصاص داد. عوامل مختلفی بر روند ریمو تتو ابرو تاثیرگذار هستند. مواردی مانند مدت زمان گذشته از تاتو یا سن تاتو یک عامل مهم و تاثیر گذار است. به عبارت دیگر هرچه تتو قدیمی تر باشد پاک کردن آن سخت تر و زمانبرتر است زیرا در لایه های پوست بیشتر نفوذ کرده است.

مورد بعدی نوع رنگ تتو و غلظت رنگ به کار رفته است. پاک کردن یکسری از رنگ ها سخت تر است به طور مثال پاک کردن تاتو مشکی راحت تر از پاک کردن تاتو نارنجی رنگ است. در ساختار بعضی از رنگ های تاتو، آهن و سرب برای ماندگاری بیشتر به کار رفته است، که وجود این مواد قطعا روند پاک کردن تاتو ابرو را سخت تر می کند.

عمق تاتو نیز بر مراحل ریمو خالکوبی تاثیر دارد. به طور مثال پاک کردن هاشور ابرو و پاک کردن میکروپیگمنتیشن ابرو راحت تر از پاک کردن تاتو ابرو و پاک کردن سایه ابرو که رنگ یکپارچه و تیره ای دارند، است. همچنین پاک کردن میکروبلیدینگ ابرو چون خطوط در عمق کمتری زده می شوند، راحت تر و در مدت زمان کمتری انجام می شود.

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از ریموور یک روش شیمیایی است. در این روش پاک کردن میکرو پیگمنتیشن ابرو یکباره انجام نمی شود و در تاتوهای تیره ابتدا کم رنگ می شوند و پس از چند بار تکرار، به طور کامل آثار خالکوبی از بین می روند. اسیدهای مورد استفاده در ریموور دو دسته هستند. ریموورهای اسیدی ضعیف، که اغلب به صورت ژله ای هستند و اسیدهای قوی که آبکی تر می باشند.

مراحل پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

برای پاک کردن هاشور ابرو با ریموور باید کاملا ابروها از تمام مواد شیمیایی و آرایشی پاک شود. سپس با استفاده از ماده بی حسی ابروها را کاملا بی حس می کنند. سپس با سوزن محل مورد نظر خراش های سطحی داده شده و مواد ریموور روی قسمت های خراشیده شده می شود و رنگ های زیر پوست خارج می شوند. در صورت مهارت متخصص هیچ آسیبی به بافت پوست وارد نخواهد شد.

ریموو تاتو ابرو با ساکشن

اگر در حین انجام تاتو ابرو، خط اشتباهی زده شود و یا در قسمت تاج ابرو یا در دم ابرو عدم قرینگی ایجاد شود. به کمک محلول ساکشن می توان اصلاحات لازم را انجام داد. محلول ساکشن در بازار موجود نیست. اما می توان با استفاده از دو قطره لیدوکائین و مقدار آب مقطر این محلول ریموور تاتو ابرو را تهیه کرد. البته این روش چون التهاب پوست زیاد می شود ، پیشنهاد نمی شود. ریموو کردن تاتو ابرو باید با دقت زیاد و مهارت انجام شود. زیرا در غیر این صورت احتمال گود شدن پوست زیر ابرو و ایجاد گوشت اضافه طی مرور زمان می رود.

پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

یکی از بهترین روش های از بین بردن تاتو ابرو استفاده از لیزر است. این اقدامات نیاز به تبحر دارد و باید تحت نظر پزشک و در مطب انجام شود. پاک کردن تاتو ابرو با لیزر با استفاده از دستگاهی که قابلیت Q-swetvhed را دارا هستند، انجام می شود. در این روش پالس لیزر قدرتمند به پوست زده شده و موجب از بین رفتن رنگ زیر پوست می شود.

عوارض ریمو ابرو با لیزر

در دستگاههای قدیمی ممکن است عوارضی مانند سوختن ایجاد شود. اما در دستگاه های جدید معمولا عوارض التهاب و سوختن مشاهده نمی شود. تنها ممکن است در موارد نادر، لکه های روشن و تیره روی پوست ایجاد شود که بعد از 6 ماه از بین خواهند رفت. البته اگر اقدامات مربوط به پاک کردن تاتو با لیزر توسط افراد با مهارت کافی انجام نشود، موجب بروز سوختگی و صدمه در پوست می شود.

پاک کردن تاتو با استفاده از هر نوع اسید، تکنیک مخصوص به خود را دارد. به همین علت متخصص و پیگمنتر باید دارای مهارت، دانش و تجربه کافی در این زمینه باشد. شایع ترین عوارض پاک کردن تتو قاب ابرو و خط چشم با ریموور آسیب های پوستی احتمالی و عفونت ناشی از آن است. اگر در حین ریموو میکروبلیندینگ ابرو فشار دست و یا مقدار محلول به کار رفته روی پوست زیاد باشد ممکن است موجب آسیب به پوست آسیب برسد.

در پاک کردن تاتو ابرو با روش‌های غیر اصولی و یا توسط متخصصین بی تجربه ممکن است رنگدانه‌ها کامل از بین نروند و جای تاتو باقی بماند. هر چه رنگ‌ تاتو با کیفیت تر باشد، پاك كردن تاتو ابرو در منزل سخت‌تر خواهد شد.

هزینه پاک کردن تاتو ابرو با لیزر

با توجه به راه کارهای زیاد موجود، هزینه پاک کردن تاتو ابرو متفاوت است. به طور مثال هزینه پاک کردن تاتو با لیزر از سایر موارد بیشتر است. در کل قیمت ریمو تاتو ابرو با توجه به نوع تاتو و تعداد مراحل مورد نیاز برای از بین بردن دائمی تاتو تعیین می شود. متخصصین ما دارای مجوز لازم در این زمینه هستند و با استفاده از بهترین ریموورهای موجود اقدام به ارائه خدمات می کنند.

پاک کردن تاتو ابرو در منزل با متخصصین هوم سرویز

مواردی مانند پاک کردن ابرو با ریموور و پاک کردن ابرو با پلاسما، پاک کردن تاتو ابرو با مواد گیاهی در منزل قابل انجام است. جهت آشنایی با بهترین کیلینیک پاک کردن تاتو ابرو و همچنین مجرب ترین افراد در این زمینه می توانید در هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با ارائه مشاوره رایگان بهترین راه حل را پیش روی شما خواهند گذاشت تا با کمترین عوارض به پاک کردن تاتو ابروهای خود بپردازید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پاک کردن تاتو ابرو و بدن و همچنین ارایه خدمات ریمو خالکوبی بدن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, خدمات تاتو ابرو بانوان در منزل, وکس صورت در خانه , میکرو ابرو, اصلاح سر و صورت و کوتاهی های ژورنالی و حرفه ای, اجرای انواع تکنیک های جدید پیرایش صورت و ابرو در منزل, کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب با استفاده از برترین برندها با ماندگاری بالا, تزریق بوتاکس پیشانی, تزریق فیلر صورت و بدن, اجرای انواع ترکیب رنگ ابرو در منزل, گریم صورت دخترانه, لیفت مژه در محل, آرایش و شینیون عروس در خانه, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پاک کردن تاتو ابرو و بدن

ریمو خالکوبی بدن

ریموو تاتو ابرو

ریمو تاتو ابرو با لیزر

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

پاک کردن هاشور ابرو

ریموو میکروبلیدینگ و ....

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط پاک کردن تاتو با ریموور و لیزر

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات پاک کردن تاتو ابرو و بدن در این شهرها ارائه می شود: