لیفت و لمینت ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان

لیفت و لمینت ابرو

از 1265 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت لیفت و لمینت ابرو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت لیفت و بوتاکس مژه

350,000 تومان

قیمت لیفت و لمینت مژه

400,000 تومان

قیمت لیفت ابرو

400,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره لیفت و لمینت ابرو خواهید خواند

 • لیفت و لمینت ابرو و مژه چیست؟
 • تفاوت لیفت مژه و لمینت مژه در چیست؟
 • فرق لیفت و لمینت ابرو چیست؟
 • لیفت و لمینت ابرو و مژه در منزل چگونه انجام می شود؟
 • ماندگاری لیفت و لمینت ابرو در منزل چقدر است؟
 • لیفت و لمینت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟
 • عوارض لیفت و لمینت ابرو و مژه چیست؟
 • آموزش لیفت و لمینت ابرو در خانه
 • قیمت لیفت و لمینت ابرو و مژه در منزل به چهمواردی وابسته است؟
 • کلیه خدمات لیفت ابرو و مژه در منزل را به متخصصینهوم سرویز بسپارید

لیفت و لمینت ابرو و مژه چیست؟

لیفت مژه و لیفت و لمینت ابرو راهنجات خانم ها از مژه و ابروهای صاف و بی حالت است. در واقع افرادی که مژه ها وابروهای روی به پایین دارند به جای استفاده از فر مژه و ریمل اقداماتی مانند میکروو فیبروز ابرو، می توانند زیبایی زیادی را با لیفت کردن مژه در خانه بهصورت خود هدیه کنند. لیفتمژه و لیفت ابرو راهکارهای موثر برای داشتن مژه ها و ابروهایی زیبا وحجیم هستند. خدمات لیفت و لمینت ابرو و مژه درخانه نیز با هدف مرتب کردن، حالت دادن و البته تقویت ابروها انجام می شود. بااین اقدامات ابروها به سمت بالا لیفت شده و پهن تر و ضخیم تر نیز نشان داده میشوند. انجام لیفت و لمینت ابرو و مژه در کنار همزیبایی طبیعی و جذابیت بی نظیری در چهره ایجاد می کند. جالبه این موضوع رو بدانیدکه لیفت ابرو نه تنها موجب آسیب به ابرو نخواهد شد. بلکه لوسیونهای لمینت ابرو از ریزش ابروها جلوگیری کرده و موجب می شوند طی مرورزمان ابروهای ریخته شده، ترمیم شوند. در ادامه به آموزش لیفت و لمینت ابرو، تفاوت لیفت و لمینت مژه و ابرو عوامل موثر بر قیمت لمینت مژه و قیمتلیفت و لمینت ابرو در خانه می پردازیم.

تفاوت لیفت مژه و لمینت مژه در چیست؟

لیفت و لمینت اغلب با همدیگر به کار می رود. اما این دو با هم تفاوتهایی دارند. تفاوت اصلی لمینت و لیفت مژه در نوع مواد مورد نیاز برای آنهااست. در هر دو این روش ها، مژه ها حالت دار و بلندتر نشان داده می شوند. لیفت مژهتنها با هدف بلندتر شدن و افزایش ضخامت مژه انجام می شود. در لمینت مژه، ازمواد کراتینه، مواد ویتامینه و همچنین در نهایت رنگ مژه استفاده شده تا مژه هاپرتر نشان داده شوند. همچنین ماندگاری لمینت مژه بیشتر از لیفت مژه است.در لیفت مژه تنها کراتین به کار می رود و مژه ها رنگ نمی شوند.

نکته مهم دیگر این که این دو روش با هم انجام نمی شوند! اگر لیفتانجام داده اید دو روز بعد می توانید لمینت انجام دهید. اما اگر لمینت را انجامداده اید نمی توانید دوباره اقدام به لیفت مژه کنید، زیرا که این اقدام موجب خشکیو ریزش مژه خواهد شد.

فرق لیفت و لمینت ابرو چیست؟

تغییر حالت در ابروها و حالت دادن ابروها به سمت بالا را لیفت ابرو میگویند و در صورت استفاده از مواد تقویت کننده و کراتینه لمینت ابرو گفته می گویند.به عبارت دیگر مانند پروسه لیفت و لمینت ابرو، لمینت بیشتر بر پایه استفاده از مواد گیاهی است کهدارای پیگمنت های رنگی بوده و موجب افزایش ضخامت ابروها و پرپشت شدن آنها می شود.

لیفت و لمینت ابرو و مژه در منزل چگونه انجام می شود؟

انواع لیفت مژه در منزل بر اساس سلیقه فرد انجام می شود. به طور مثال اگرفرد مژه های فردار دوست داشته باشد و یا صرفا هدف مژه های بلندتر و حجیم تر باشد.با پاسخ به این سوالات، لوازم و نحوه لیفت مژه ممکن است تغییر کند.

برای شروع ابتدا باید هر نوع آلودگی از هر گونه مواد آرایشی به کلیپاک شود. سپس یک لایه سیلیکونی پشت پلک چشم قرار داده می شود. سپس مژه ها به حالتیکه مورد نظر فرد می باشد بر روی پد سیلیکونی شانه می شود. برای نرم شدن و حالتگیری بهتر مژه از لوسیون استفاده می شود. بعد از 5 تا 15 دقیقه وابسته به نوع مژه،یک روغن مخصوص به مژه ها زده می شود. در این مرحله اگر مایل باشید رنگ مژه همتغییر کند یک مرحله رنگ مژه هم روی مژه ها زده می شود.

مرحله بعد برای فیکس کردن و حالت دادن نهایی به مژه ماده دیگری روی مژهزده می شود. در مرحله آخر هم برای احیای مژه ها و جلوگیری از آسیب به مژه ماده ایحاوی کراتین و سدیم روی مژه زده می شود. این مواد از خشک شدن و ریزش مژه جلوگیریمی کند.

ماندگاری لیفت و لمینت ابرو در منزل چقدر است؟

ماندگاری لیفت و لمینت ابرو و مژه به نوع مژه، نحوه نگهداری فردبستگی دارد. برای افزایش ماندگاری لیفت مژه، نباید هیچ گونه آب و رطوبتیحتی اشک به مژه ها تا چند ساعت زده شود، تا مواد کراتین به خوبی جذب مژه شوند. درحالت عادی در جواب سوال اینکه لمینت مژه چقدر ماندگاری دارد؟ باید بگوییم کهدر بدترین حالت 3 هفته و در بهترین حالت 2 ماه ماندگاری دارد. که البته مهارتآرایشگر که لیفت مژه و ابرو را انجام می دهد و کیفیت مواد مصرفی آن در این تعییناین زمان نقش موثری دارند.

لیفت و لمینت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت کردن ابروها به سمت بالا برای کسانی که ابروهای رو به پاییندارند و علاقه ای به انجام جراحی ندارند مناسب است. به این ترتیب با هزینه بسیارپایین می توانند در ابروهای خود تغییرات زیادی ایجاد کنند. همچنین خانم هایی کهدارای چشم ها افتاده هستند و فاصله بین چشم و ابروهایشان کم است هم می توانند بااین خدمات بهترین نتیجه را با حداقل هزینه دریافت کنند.

عوارض لیفت و لمینت ابرو و مژه چیست؟

لیفت و لمینت ابرو و مژه عوارضی در پی نخواهند داشت، اگرتوسط مواد لمینت ابرو استاندارد و توسط آرایشگر ماهر انجام شود. شاید با یک سرچساده در اینترنت با انواع صفحاتی روبه رو شوید که آموزش لیفت ابرو راگذاشته باشند و خودتان وسوسه شوید که لیفت ابرو در خانه را امتحان کنید. اما درواقعیت، در کنار آموزش لیفت ابرو، تجربه و مهارت در انجام آنها موجب نتیجهبهتر شده و می تواند عوارض لیفت و لمینت ابرو و مژه را به حداقل برساند.مواد لمینت مژه و ابرو چون دارای کراتین، آلوئورا و سایر مواد تقویتی هستندعوارضی نخواهند داشت.

آموزش لیفت و لمینت ابرو در خانه

همانطور که پیش تر توضیح داده شد، جهت حالت دادن و تقویت ابرو، مواد لیفت و لمینتابرو مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از افراد برای صرفه جویی در قیمت لیفتابرو مایلند این خدمات در منزل خودشان انجام دهند. آموزش لیفت و لمینت ابرودر منزل نیز با این اهداف ارائه می شود.

 • ابتدا ابروهابا استفاده از چسب لیفتینگ ابرو و شانه لیفت به سمت بالا زده می شود.
 • سپس نوبتبه مواد لمینت ابرو می رسد که از ریشه تا وسط تارهای ابرو را کاور می کند.
 • سپس مواداولیه را کاملا پاک نموده و مواد شماره دو را روی ایروها قرار داده و نایلون قرار دادهو 15 دقیقه رها می کنیم.
 • بعد از پاککرئن مواد مرحله دوم نوبت به رنگ ابرو می رسد که باید به مدت 7 تا 8 دقیقه گذاشتهشوند.
 • در مرحلهآخر برای تقویت مواد کراتین روی ابرو گذاشته شده و ترجیحا تا چندین ساعت نباید رطوبتبه ابروها زده شود.

قیمت لیفت و لمینت ابرو و مژه در منزل به چهمواردی وابسته است؟

خدمات لیفت و لمینت ابرو از خدمات پر طرفدار در آرایشگاه ها است. قیمت لیفت مژه بر اساس نوع و ظاهر آرایشگاه و البته محل قرارگیریآرایشگاهها باهم متفاوتند. البته نوع مواد مورد استفاده برند و کشور تولید کنندهمواد لیفت و لمینت ابرو نیز بر قیمت لیفت ابرو و قیمت لیفت مژهتاثیر دارند. با استفاده از خدمات آرایشی و زیبایی هم سرویز در محل با پرداخت هزینهلیفت ابرو در منزل منصفانه از بهترین خدمات در محل بهره مند شوید.

کلیه خدمات لیفت ابرو و مژه در منزل را به متخصصینهوم سرویز بسپارید

در صورتی که می توانید بدون حضور در محیط شلوغ آرایشگاهها و صرف هزینهو وقت برای رفت و آمد، از خدمات لیفت و لمینت ابرو در خانه هومسرویز بهره مند شوید. بهترین آرایشگران ما انواع خدمات زیبایی از جمله لیفت ولمینت ابرو و مژه را در خانه با مناسب ترین قیمت لیفت و لمینت مژه وابرو در خانه انجام خواهند داد. جهت اطلاع دقیق از هزینه لیفت ابرو ومژه کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصینزیبایی ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت لیفت ابرو و مژه با شما تماسخواهند گرفت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس لیفت و لمینت ابرو و همچنین ارایه خدمات لیفت مژه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس لیفت و لمینت ابرو

لیفت مژه در منزل

لیفت ابرو در منزل

لمینت مژه در منزل

لمینت ابرو به همراه تجدید رنگ ابرو

تقویت رویش ابرو در منزل

لیفتینگ ابرو با لوسیون های خارجی

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط لیفت و لمینت ابرو و مژه در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آمبره و سامبره بانوان
آمبره و سامبره بانوان
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
مانیکور و پدیکور بانوان
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 400,000 الی 550,000 تومان
طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 370,008 الی 1,500,000 تومان