banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان

لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان

از 1265 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان

قیمت لیفت و بوتاکس مژه

350,000 تومان

قیمت لیفت و لمینت مژه

400,000 تومان

قیمت لیفت ابرو

400,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​لیفت و لمینت مژه و ابرو در خانه

لمینت مژه راه نجات خانم ها از مژه های صاف و بی حالت است. در واقع افرادی که مژه های روی به پایین دارند به جای استفاده از فر مژه و ریمل های گرانقیمت می توانند زیبایی زیادی را با لیفت کردن مژه به صورت خود هدیه کنند. لیفت مژه و لمینت مژه هردو راهکارهای موثر برای داشتن مژه هایی زیبا و حجیم هستند.

همانطور که میدانید ابروهای زیبا، مرتب و بلند نیز تکمیل کننده زیبایی خانم ها است. خدمات لیفت و لمینت ابرو در خانه نیز با هدف مرتب کردن، حالت دادن و البته تقویت ابروها انجام می شود. با این اقدامات ابروها به سمت بالا لیفت شده و پهن تر و ضخیم تر نیز نشان داده می شوند.

لیفت ابرو نه تنها موجب آسیب به ابرو نمی شود. بلکه لوسیون های لمینت ابرو از ریزش ابروها جلوگیری میکنند و موجب می شوند طی مرور زمان ابروهای ریخته شده، ترمیم شوند.

تفاوت لیفت مژه و لمینت مژه چیست؟

لیفت و لمینت مژه اغلب با همدیگر به کار می رود. اما این دو با هم تفاوت هایی دارند. تفاوت اصلی لمینت مژه و لیفت مژه در نوع مواد مورد نیاز برای آنها است. در هر دو این روش ها، مژه ها حالت دار و بلندتر نشان داده می شوند. لمینت مژه تنها با هدف بلندتر شدن و افزایش ضخامت مژه انجام می شود. در لمینت مژه، از مواد کراتینه، مواد ویتامینه و همچنین در نهایت رنگ مژه استفاده می شود تا مژه ها پرتر نشان داده شوند. همچنین لمینت مژه دارای ماندگاری بسیار بالایی است. اما در لیفت مژه تنها از کراتین استفاده می شود و مژه ها رنگ نمی شوند. تفاوت دیگری در نوع استفاده، عوارض و مدت زمان ماندگاری این دو روش وجود ندارد.

نکته مهم دیگر این که این دو روش با هم انجام نمی شوند! اگر لیفت انجام داده اید دو روز بعد می توانید لمینت مژه انجام دهید. اما اگر لمینت مژه را انجام داده اید نمی توانید دوباره اقدام به لیفت مژه کنید، زیرا که این اقدام موجب خشکی و ریزش مژه می شود.

لیفت مژه و لمینت مژه چگونه انجام می شود؟

انواع لمینت مژه بر اساس سلیقه فرد انجام می شود. به طور مثال آیا دوست دارید مژه های فردارتری داشته باشید و یا صرفا دوست دارید مژه هایتان بلندتر و حجیم تر نشان داده شوند. به این ترتیب با پاسخ به این سوالات، لوازم و نحوه لیفت مژه ممکن است تغییر کند.

برای شروع ابتدا باید هر نوع آلودگی از هر گونه مواد آرایشی به کلی از ابرو پاک شود. سپس یک لایه سیلیکونی پشت پلک چشم قرار داده می شود. سپس مژه ها به حالتی که مورد نظر فرد می باشد بر روی پد سیلیکونی شانه می شود. برای نرم شدن و حالت گیری بهتر مژه از لوسیون استفاده می شود. بعد از 5 تا 15 دقیقه وابسته به نوع مژه، یک روغن مخصوص به مژه ها زده می شود. در این مرحله اگر مایل باشید رنگ ابروها هم تغییر کند یک مرحله رنگ مژه هم روی مژه ها زده می شود.

مرحله بعد برای فیکس کردن و حالت دادن نهایی به مژه ماده دیگری روی مژه زده می شود. در مرحله آخر هم برای احیای مژه ها و جلوگیری از آسیب به مژه ماده ای حاوی کراتین و سدیم روی مژه زده می شود. این مواد از خشک شدن و ریزش مژه جلوگیری میکند.

لیفت مژه چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری لمینت مژه به نوع مژه، نحوه نگهداری فرد از مژه هایش بستگی دارد. برای افزایش ماندگاری لیفت مژه، نباید هیچ گونه آب و رطوبتی حتی اشک به مژه ها تا 24 ساعت زده شود، تا مواد کراتین به خوبی جذب مژه شوند. در حالت عادی در جواب سوال اینکه لمینت مژه چقدر ماندگاری دارد؟ باید بگوییم که در بدترین حالت 3 هفته و در بهترین حالت 2 ماه ماندگاری دارد. که البته مهارت آرایشگر که لیفت و لمینت مژه را انجام  میدهد و کیفیت مواد مصرفی آن در این تعیین این زمان نقش موثری دارند.

لیفت و لمینت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت کردن ابرو، کشیدن ابروها به سمت بالا و همچنین کراتینه و تقویت ابروها را لمینت کردن ابرو می گویند. لمینت کردن ابرو با استفاده از لوسیون های حاوی مواد کراتین و مواد رنگی انجام می شود. که این مواد هم موجب تقویت و هم پرپشت شدن ابروها خواهد شد. با این تفاسیر کسانی که ابروهای رو به پایین دارند و علاقه ای به انجام جراحی ندارند، با هزینه بسیار پایین می توانند در ابروهای خود تغییرات زیادی ایجاد کنند. به این ترتیب ابروها به حالتی بسیار پر پشت تر و هاشور خورده به نظر می آیند.

عوارض لمینت ابرو و مژه چیست؟

لیفت و لمینت ابرو و مژه عوارضی در پی نخواهند داشت، اگر توسط مواد لمینت ابرو استاندارد و توسط آرایشگر ماهر انجام شود. شاید با یک سرچ ساده در اینترنت با انواع صفحاتی روبه رو شوید که آموزش لیفت ابرو را گذاشته باشند و خودتان وسوسه شوید که لیفت ابرو در خانه را امتحان کنید. اما در واقعیت، در کنار آموزش لیفت ابرو، تجربه و مهارت در انجام آنها موجب نتیجه بهتر می شود و می تواند عوارض لمینت ابرو و مژه را به حداقل برساند. مواد لمینت ابرو و مژه چون دارای کراتین، آلوئورا و سایر مواد تقویتی هستند عوارضی نخواهند داشت.

خدمات لمینت ابرو و مژه در خانه با هوم سرویز

خدمات لیفت و لمینت ابرو و مژه از خدمات پر طرفدار در آرایشگاه ها است. قیمت لیفت ابرو و مژه بر اساس نوع و ظاهر آرایشگاه و البته محل قرارگیری آرایشگاهها باهم متفاوتند. در صورتی که می توانید بدون حضور در محیط شلوغ آرایشگاهها و صرف هزینه و وقت برای رفت و آمد، از خدمات لیفت ابرو در خانه هوم سرویز بهره مند شوید. بهترین آرایشگران ما انواع خدمات زیبایی از جمله لیفت ابرو و مژه را در خانه با مناسب ترین قیمت لیفت و لمینت مژه و ابرو، در خانه انجام خواهند داد. جهت اطلاع دقیق از هزینه لیفت ابرو و مژه کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین زیبایی ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت لمینت ابرو و مژه با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

همیاران سرویس لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

آمبره و سامبره بانوان
آمبره و سامبره بانوان
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
مانیکور و پدیکور بانوان
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
آرایش و میکاپ بانوان
آرایش و میکاپ بانوان
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان