لیفت و لمینت ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان

لیفت و لمینت ابرو

از 1265 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت لیفت و لمینت ابرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت لیفت و بوتاکس مژه

350,000 تومان

قیمت لیفت و لمینت مژه

400,000 تومان

قیمت لیفت ابرو

400,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت450,000 تومان

آنچه درباره لیفت و لمینت ابرو خواهید خواند

 • لیفت و لمینت ابرو و مژه چیست؟
 • تفاوت لیفت مژه و لمینت مژه در چیست؟
 • فرق لیفت و لمینت ابرو چیست؟
 • لیفت و لمینت ابرو و مژه در منزل چگونه انجام می شود؟
 • ماندگاری لیفت و لمینت ابرو در منزل چقدر است؟
 • لیفت و لمینت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟
 • عوارض لیفت و لمینت ابرو و مژه چیست؟
 • آموزش لیفت و لمینت ابرو در خانه
 • قیمت لیفت و لمینت ابرو و مژه در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • کلیه خدمات لیفت ابرو و مژه در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

لیفت و لمینت ابرو و مژه چیست؟

لیفت مژه و لیفت و لمینت ابرو راه نجات خانم ها از مژه و ابروهای صاف و بی حالت است. در واقع افرادی که مژه ها و ابروهای روی به پایین دارند به جای استفاده از فر مژه و ریمل اقداماتی مانند میکرو و فیبروز ابرو، می توانند زیبایی زیادی را با لیفت کردن مژه در خانه به صورت خود هدیه کنند. لیفت مژه و لیفت ابرو راهکارهای موثر برای داشتن مژه ها و ابروهایی زیبا و حجیم هستند. خدمات لیفت و لمینت ابرو و مژه در خانه نیز با هدف مرتب کردن، حالت دادن و البته تقویت ابروها انجام می شود. با این اقدامات ابروها به سمت بالا لیفت شده و پهن تر و ضخیم تر نیز نشان داده می شوند. انجام لیفت و لمینت ابرو و مژه در کنار هم زیبایی طبیعی و جذابیت بی نظیری در چهره ایجاد می کند. جالبه این موضوع رو بدانید که لیفت ابرو نه تنها موجب آسیب به ابرو نخواهد شد. بلکه لوسیون های لمینت ابرو از ریزش ابروها جلوگیری کرده و موجب می شوند طی مرور زمان ابروهای ریخته شده، ترمیم شوند. در ادامه به آموزش لیفت و لمینت ابرو، تفاوت لیفت و لمینت مژه و ابرو عوامل موثر بر قیمت لمینت مژه و قیمت لیفت و لمینت ابرو در خانه می پردازیم.

تفاوت لیفت مژه و لمینت مژه در چیست؟

لیفت و لمینت اغلب با همدیگر به کار می رود. اما این دو با هم تفاوت هایی دارند. تفاوت اصلی لمینت و لیفت مژه در نوع مواد مورد نیاز برای آنها است. در هر دو این روش ها، مژه ها حالت دار و بلندتر نشان داده می شوند. لیفت مژه تنها با هدف بلندتر شدن و افزایش ضخامت مژه انجام می شود. در لمینت مژه، از مواد کراتینه، مواد ویتامینه و همچنین در نهایت رنگ مژه استفاده شده تا مژه ها پرتر نشان داده شوند. همچنین ماندگاری لمینت مژه بیشتر از لیفت مژه است. در لیفت مژه تنها کراتین به کار می رود و مژه ها رنگ نمی شوند.

نکته مهم دیگر این که این دو روش با هم انجام نمی شوند! اگر لیفت انجام داده اید دو روز بعد می توانید لمینت انجام دهید. اما اگر لمینت را انجام داده اید نمی توانید دوباره اقدام به لیفت مژه کنید، زیرا که این اقدام موجب خشکی و ریزش مژه خواهد شد.

فرق لیفت و لمینت ابرو چیست؟

تغییر حالت در ابروها و حالت دادن ابروها به سمت بالا را لیفت ابرو می گویند و در صورت استفاده از مواد تقویت کننده و کراتینه لمینت ابرو گفته می گویند. به عبارت دیگر مانند پروسه لیفت و لمینت ابرو، لمینت بیشتر بر پایه استفاده از مواد گیاهی است که دارای پیگمنت های رنگی بوده و موجب افزایش ضخامت ابروها و پرپشت شدن آنها می شود.

لیفت و لمینت ابرو و مژه در منزل چگونه انجام می شود؟

انواع لیفت مژه در منزل بر اساس سلیقه فرد انجام می شود. به طور مثال اگر فرد مژه های فردار دوست داشته باشد و یا صرفا هدف مژه های بلندتر و حجیم تر باشد. با پاسخ به این سوالات، لوازم و نحوه لیفت مژه ممکن است تغییر کند.

برای شروع ابتدا باید هر نوع آلودگی از هر گونه مواد آرایشی به کلی پاک شود. سپس یک لایه سیلیکونی پشت پلک چشم قرار داده می شود. سپس مژه ها به حالتی که مورد نظر فرد می باشد بر روی پد سیلیکونی شانه می شود. برای نرم شدن و حالت گیری بهتر مژه از لوسیون استفاده می شود. بعد از 5 تا 15 دقیقه وابسته به نوع مژه، یک روغن مخصوص به مژه ها زده می شود. در این مرحله اگر مایل باشید رنگ مژه هم تغییر کند یک مرحله رنگ مژه هم روی مژه ها زده می شود.

مرحله بعد برای فیکس کردن و حالت دادن نهایی به مژه ماده دیگری روی مژه زده می شود. در مرحله آخر هم برای احیای مژه ها و جلوگیری از آسیب به مژه ماده ای حاوی کراتین و سدیم روی مژه زده می شود. این مواد از خشک شدن و ریزش مژه جلوگیری می کند.

ماندگاری لیفت و لمینت ابرو در منزل چقدر است؟

ماندگاری لیفت و لمینت ابرو و مژه به نوع مژه، نحوه نگهداری فرد بستگی دارد. برای افزایش ماندگاری لیفت مژه، نباید هیچ گونه آب و رطوبتی حتی اشک به مژه ها تا چند ساعت زده شود، تا مواد کراتین به خوبی جذب مژه شوند. در حالت عادی در جواب سوال اینکه لمینت مژه چقدر ماندگاری دارد؟ باید بگوییم که در بدترین حالت 3 هفته و در بهترین حالت 2 ماه ماندگاری دارد. که البته مهارت آرایشگر که لیفت مژه و ابرو را انجام می دهد و کیفیت مواد مصرفی آن در این تعیین این زمان نقش موثری دارند.

لیفت و لمینت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت کردن ابروها به سمت بالا برای کسانی که ابروهای رو به پایین دارند و علاقه ای به انجام جراحی ندارند مناسب است. به این ترتیب با هزینه بسیار پایین می توانند در ابروهای خود تغییرات زیادی ایجاد کنند. همچنین خانم هایی که دارای چشم ها افتاده هستند و فاصله بین چشم و ابروهایشان کم است هم می توانند با این خدمات بهترین نتیجه را با حداقل هزینه دریافت کنند.

عوارض لیفت و لمینت ابرو و مژه چیست؟

لیفت و لمینت ابرو و مژه عوارضی در پی نخواهند داشت، اگر توسط مواد لمینت ابرو استاندارد و توسط آرایشگر ماهر انجام شود. شاید با یک سرچ ساده در اینترنت با انواع صفحاتی روبه رو شوید که آموزش لیفت ابرو را گذاشته باشند و خودتان وسوسه شوید که لیفت ابرو در خانه را امتحان کنید. اما در واقعیت، در کنار آموزش لیفت ابرو، تجربه و مهارت در انجام آنها موجب نتیجه بهتر شده و می تواند عوارض لیفت و لمینت ابرو و مژه را به حداقل برساند. مواد لمینت مژه و ابرو چون دارای کراتین، آلوئورا و سایر مواد تقویتی هستند عوارضی نخواهند داشت.

آموزش لیفت و لمینت ابرو در خانه

همانطور که پیش تر توضیح داده شد، جهت حالت دادن و تقویت ابرو، مواد لیفت و لمینت ابرو مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از افراد برای صرفه جویی در قیمت لیفت ابرو مایلند این خدمات در منزل خودشان انجام دهند. آموزش لیفت و لمینت ابرو در منزل نیز با این اهداف ارائه می شود.

 • ابتدا ابروها با استفاده از چسب لیفتینگ ابرو و شانه لیفت به سمت بالا زده می شود.
 • سپس نوبت به مواد لمینت ابرو می رسد که از ریشه تا وسط تارهای ابرو را کاور می کند.
 • سپس مواد اولیه را کاملا پاک نموده و مواد شماره دو را روی ایروها قرار داده و نایلون قرار داده و 15 دقیقه رها می کنیم.
 • بعد از پاک کرئن مواد مرحله دوم نوبت به رنگ ابرو می رسد که باید به مدت 7 تا 8 دقیقه گذاشته شوند.
 • در مرحله آخر برای تقویت مواد کراتین روی ابرو گذاشته شده و ترجیحا تا چندین ساعت نباید رطوبت به ابروها زده شود.

قیمت لیفت و لمینت ابرو و مژه در منزل به چه مواردی وابسته است؟

خدمات لیفت و لمینت ابرو از خدمات پر طرفدار در آرایشگاه ها است. قیمت لیفت مژه بر اساس نوع و ظاهر آرایشگاه و البته محل قرارگیری آرایشگاهها باهم متفاوتند. البته نوع مواد مورد استفاده برند و کشور تولید کننده مواد لیفت و لمینت ابرو نیز بر قیمت لیفت ابرو و قیمت لیفت مژه تاثیر دارند. با استفاده از خدمات آرایشی و زیبایی هم سرویز در محل با پرداخت هزینه لیفت ابرو در منزل منصفانه از بهترین خدمات در محل بهره مند شوید.

کلیه خدمات لیفت ابرو و مژه در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که می توانید بدون حضور در محیط شلوغ آرایشگاهها و صرف هزینه و وقت برای رفت و آمد، از خدمات لیفت و لمینت ابرو در خانه هوم سرویز بهره مند شوید. بهترین آرایشگران ما انواع خدمات زیبایی از جمله لیفت و لمینت ابرو و مژه را در خانه با مناسب ترین قیمت لیفت و لمینت مژه و ابرو در خانه انجام خواهند داد. جهت اطلاع دقیق از هزینه لیفت ابرو و مژه کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین زیبایی ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت لیفت ابرو و مژه با شما تماس خواهند گرفت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس لیفت و لمینت ابرو و همچنین ارایه خدمات لیفت مژه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس لیفت و لمینت ابرو

لیفت مژه در منزل

لیفت ابرو در منزل

لمینت مژه در منزل

لمینت ابرو به همراه تجدید رنگ ابرو

تقویت رویش ابرو در منزل

لیفتینگ ابرو با لوسیون های خارجی

نظرات کاربران

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

profile picture
مریم یوسفیان

چیزی ک میخواستم شد ممنون

شرایط لیفت و لمینت ابرو و مژه در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

sombre-and-ombre
آمبره و سامبره بانوان
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
nail-manicure
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 340,000 الی 1,000,000 تومان
henna-designing
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 380,000 الی 600,000 تومان