لیفت و لمینت ابرو کرج
هوم‌سرویز
/
کرج
/
زیبایی کرج
/
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان کرج

لیفت و لمینت ابرو کرج

از 1265 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت لیفت و لمینت ابرو کرج در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت لیفت و بوتاکس مژه کرج

350,000 تومان

قیمت لیفت و لمینت مژه کرج

400,000 تومان

قیمت لیفت ابرو کرج

400,000 تومان

متوسط قیمت395,000 تومانکمینه قیمت395,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه کرج

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار خبره
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
امتیاز
4.7 از 5

نظرات کاربران

profile picture
فریده طهماسب نظامی

خوب بودند و با سرعتی که انتظار داشتم کار کردند و خیلی تمیز و خوب و دلسوزانه کار کردند انگار واقعا برای مادر خودشون کار میکردند تشکر میکنم

profile picture
عظیمه محجوبی

سر تایم اومدن و وقت را هدر ندادند و خیلی سریع و خوب کار کردند

profile picture
پویا براتی

ممنون از هوم سرویز و اقای رزاقی خیلی خیلی عالی بود خوشحالم به هوم سرویز اعتماد کردم😍

profile picture
مریم سالاری

خیلی دلسوزانه برخورد کردند و پنچرگیری انجام شد متشکرم از ایشون

لیفت و لمینت مژه و ابرو در منزل کرج

شهر کرج مرکز استان البرز و در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز قرار دارد و به واسطه آب و هوای بهتر و شرایط زندگی مناسبتر از شهرهای پرجمعیت کشور محسوب می شود. شهر کرج به واسطه موقعیت جغرافیایی و ارتباطی و ظرفیت های موجود از شهرهای مهاجر پذیر کشور محسوب شده و تنوع جمعیتی بالایی قرار دارد. این موضوعات در کنار موضوعات اشتغال مردم در منطقه کرج باعث شده است تا سبک زندگی مردم در شهر کرج تفاوت هایی داشته باشد. به همین منظور و به واسطه مشغله های کاری، مردم شهر کرج استفاده از کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. به طور مثال شهروندان کرجی اگر در جستجوی لیفت و لمینت ابرو و مژه در خانه در شهر کرج باشند و یا به دنبال مواد لیفت مژه در کرج باشند، این امکان برایشان فراهم شده است تا از این پس با اطمینان لیفت و لمینت ابرو کرج را به بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه کرج سپرده و قیمت لیفت ابرو در کرج با همراهی هوم سرویز تجربه کنند.

کراتین مژه شهر کرج

با مراجعه به سایت هوم سرویز در شهر کرج و جستجوی لیفت ابرو در منزل کرج، لمینت مژه در منزل کرج، لمینت ابرو به همراه تجدید رنگ ابرو کرج و یا تقویت رویش ابرو در منزل کرج راحت تر و با اطمینان بیشتر در کلیه مناطق شهر کرج می توانید از خدمات لیفت و لمینت ابرو کرج خود استفاده کنید.
کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت بالای صفحه کلمات کلیدی مرتبط با خدمات لیفت و لمینت ابرو کرج مورد نظر خود را سرچ نمایید. به طور مثال:لیفت مژه کرج ,لمینت ابرو کرج ,لیفت مژه و ابرو کرج ,مواد لیفت مژه کرج ,قیمت لیفت مژه کرج ,قیمت لیفت ابرو کرج ,لمینت و لیفت مژه کرج ,لمینت مژه در خانه کرج ,لمینت مژه دائمی کرج ,لمینت مژه با مواد طبیعی کرج ,کراتین مژه کرج ,هزینه لیفت و لمینت مژه کرج ,قیمت لمینت مژه کرج ,لیفت ابرو با مواد کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در لیفت مژه کرج ,لمینت ابرو کرج ,لیفت مژه و ابرو کرج ,مواد لیفت مژه کرج ,قیمت لیفت مژه کرج ,قیمت لیفت ابرو کرج ,لمینت و لیفت مژه کرج ,لمینت مژه در خانه کرج ,لمینت مژه دائمی کرج ,لمینت مژه با مواد طبیعی کرج ,کراتین مژه کرج ,هزینه لیفت و لمینت مژه کرج ,قیمت لمینت مژه کرج ,لیفت ابرو با مواد کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در لیفت و لمینت ابرو کرج می باشد، سفارش خود را در شهر کرج ثبت نمایید و در سریعترین و راحتترین شکل ممکن از لمینت و لیفت مژه استفاده کنید.

لیفت ابرو در منزل کرج

دنبال لیفت و لمینت ابرو و مژه شهر کرج هستی؟ لیفت و لمینت مژه و لمینت ابرو بهترین راهکار برای تقویت شدن ابرو را با قیمت لیفت و لمینت ابرو ارزان را به هوم سرویز بسپرهوم سرویز با شناسایی و انتخاب سخت گیرانه متخصصین در سطح شهر کرج در خدمات لیفت و لمینت ابرو و مژه در خانه شهر کرج دسترسی به لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه را تسهیل نموده است.خاطر نشان می سازد این انتخاب در دسترس کلیه ساکنین شهر کرج قرار گرفته است که با مطالعه و بررسی سوابق متخصصین و همیاران هوم سرویز و از بین لیفت و لمینت مژه و ابرو در منزل کرجی، متخصص مورد نظر خود را پس بررسی نظرات سایر مشتریان در شهر کرج و همینطور مشاهده مدارک و سوابق همیاران فعال در لیفت و لمینت ابرو کرج انتخاب نمایند.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس لیفت و لمینت ابرو کرج و همچنین ارایه خدمات لیفت مژه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه کرج, پیرایش صورت و ابرو در منزل کرج, رنگ کردن ابرو در منزل کرج, هاشور ابرو مویی و دخترانه کرج, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه کرج, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل کرج, ریمو خالکوبی بدن کرج, آرایش عروس و شینیون عروس در خانه کرج, خدمات آرایشگری در منزل کرج, میکرو ابرو در منزل کرج, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن کرج, وکس صورت در خانه کرج, تزریق فیلر صورت و بدن کرج, گریم صورت دخترانه کرج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آمبره و سامبره بانوان کرج
آمبره و سامبره بانوان کرج
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
مانیکور و پدیکور بانوان کرج
مانیکور و پدیکور بانوان کرج
قیمت از 380,000 الی 560,000 تومان
طراحی با حنا بانوان کرج
طراحی با حنا بانوان کرج
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
آرایشگر در منزل کرج
آرایشگر در منزل کرج
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای لیفت و لمینت ابرو کرج:

‍‍
 • لیفت مژه کرج
 • لمینت ابرو کرج
 • لیفت مژه و ابرو کرج
 • مواد لیفت مژه کرج
 • قیمت لیفت مژه کرج
 • قیمت لیفت ابرو کرج
 • لمینت و لیفت مژه کرج
 • لمینت مژه در خانه کرج
 • لمینت مژه دائمی کرج
 • لمینت مژه با مواد طبیعی کرج
 • کراتین مژه کرج
 • هزینه لیفت و لمینت مژه کرج
 • قیمت لمینت مژه کرج
 • لیفت ابرو با مواد کرج
 • لیفت ابرو و مژه کرج
 • قیمت لیفت ابرو کرج
 • لیفت ابرو در خانه کرج
 • لیفت ابرو دائمی کرج
 • لمینت ابرو در خانه کرج
 • لیفت و لمینت مژه و ابرو کرج

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید: