لیفت و لمینت ابرو رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
زیبایی رشت
/
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان رشت

لیفت و لمینت ابرو رشت

از 1265 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت لیفت و لمینت ابرو رشت در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت لیفت و بوتاکس مژه رشت

350,000 تومان

قیمت لیفت و لمینت مژه رشت

400,000 تومان

قیمت لیفت ابرو رشت

400,000 تومان

متوسط قیمت460,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت670,000 تومان

بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار خبره
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
ScoreButton
4.9 از 5

نظرات کاربران

profile picture
نادیا میرکاظمی
1 هفته پیش |همیار حسن طالبی

اقای طالبی عالیییی هستند اصلا وقت تلف نمیکردند بسیار جوان و با حوصله هرچقدر از خوب بودن ایشون بگم کم گفتم ممنونم واقعا

profile picture
بهار براتی

از اقای حاجی لو نهایت تشکر را دارم ایشون حتی به جزئیات هم خیلی توجه داشتند و تمامی لکه هارو هم تمیز کردند خیلی خوب بودند

profile picture
مهدی وفایی

واقعا هزینه ایی که گرفتند حلالشون باشه با جون و دل کار کردند تو این چند سال نیرو مثل ایشون ندیده بودم عالی بودند

profile picture
مسعود داوود بیگی
1 هفته پیش |همیار ارش برکند

دو نفری که تشریف اوردند، فوق العاه و درجه یک یودند رضایت صد در صدی داشتیم ازشون خیلی زیاد تشکر میکنم از این دو عزیز

لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر لیفت و لمینت ابرو رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال لیفت و لمینت ابرو رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات لیفت و لمینت ابرو رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

لیفت و لمینت ابرو و مژه در خانه رشت

به منظور ثبت سفارش لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با لیفت و لمینت ابرو نظیر لیفت مژه رشت ,لمینت ابرو رشت ,لیفت مژه و ابرو رشت ,مواد لیفت مژه رشت ,قیمت لیفت مژه رشت ,قیمت لیفت ابرو رشت ,لمینت و لیفت مژه رشت ,لمینت مژه در خانه رشت ,لمینت مژه دائمی رشت ,لمینت مژه با مواد طبیعی رشت ,کراتین مژه رشت ,هزینه لیفت و لمینت مژه رشت ,قیمت لمینت مژه رشت ,لیفت ابرو با مواد رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات لیفت و لمینت ابرو رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت، همیاران متخصص در بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین لیفت مژه در منزل متخصص مورد نظر خود در زمینه بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت را انتخاب نمایید.

لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات لیفت ابرو در منزل در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،لمینت مژه در منزل به مشتریان معرفی می شوند.
بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در

لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت رشت، لیفت مژه در منزل رشت، لیفت ابرو در منزل رشت، لمینت مژه در منزل رشت، لمینت ابرو به همراه تجدید رنگ ابرو رشت، تقویت رویش ابرو در منزل رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات لیفتینگ ابرو با لوسیون های خارجی نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت نظیر لیفت و لمینت ابرو رشت، لیفت و لمینت ابرو و مژه چیست، تفاوت لیفت مژه و لمینت مژه در چیست، فرق لیفت و لمینت ابرو چیست هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص لیفت و لمینت ابرو و مژه در منزل چگونه انجام می شود و همینطور برآوردی از لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس لیفت و لمینت ابرو رشت و همچنین ارایه خدمات لیفت مژه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه رشت, پیرایش صورت و ابرو در منزل رشت, رنگ کردن ابرو در منزل رشت, هاشور ابرو مویی و دخترانه رشت, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه رشت, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل رشت, ریمو خالکوبی بدن رشت, آرایش عروس و شینیون عروس در خانه رشت, خدمات آرایشگری در منزل رشت, میکرو ابرو در منزل رشت, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن رشت, وکس صورت در خانه رشت, تزریق فیلر صورت و بدن رشت, گریم صورت دخترانه رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آمبره و سامبره بانوان رشت
آمبره و سامبره بانوان رشت
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
مانیکور و پدیکور بانوان رشت
مانیکور و پدیکور بانوان رشت
قیمت از 560,000 الی 560,000 تومان
طراحی با حنا بانوان رشت
طراحی با حنا بانوان رشت
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
آرایشگر در منزل رشت
آرایشگر در منزل رشت
قیمت از 234,000 الی 2,000,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای لیفت و لمینت ابرو رشت:

‍‍
 • لیفت مژه رشت
 • لمینت ابرو رشت
 • لیفت مژه و ابرو رشت
 • مواد لیفت مژه رشت
 • قیمت لیفت مژه رشت
 • قیمت لیفت ابرو رشت
 • لمینت و لیفت مژه رشت
 • لمینت مژه در خانه رشت
 • لمینت مژه دائمی رشت
 • لمینت مژه با مواد طبیعی رشت
 • کراتین مژه رشت
 • هزینه لیفت و لمینت مژه رشت
 • قیمت لمینت مژه رشت
 • لیفت ابرو با مواد رشت
 • لیفت ابرو و مژه رشت
 • قیمت لیفت ابرو رشت
 • لیفت ابرو در خانه رشت
 • لیفت ابرو دائمی رشت
 • لمینت ابرو در خانه رشت
 • لیفت و لمینت مژه و ابرو رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات لیفت و لمینت ابرو در آن ارائه می شود: