لیفت و لمینت ابرو رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
زیبایی رشت
/
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان رشت

لیفت و لمینت ابرو رشت

از 1265 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت لیفت و لمینت ابرو رشت در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت لیفت و بوتاکس مژه رشت

350,000 تومان

قیمت لیفت و لمینت مژه رشت

400,000 تومان

قیمت لیفت ابرو رشت

400,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

کیمیا بهادری
همیار تازه نفس
کیمیا بهادری
امتیاز
5 از 5
شیرین ملکی
همیار تازه نفس
شیرین ملکی
امتیاز
5 از 5
رویا سلمانی
همیار همیار
رویا سلمانی
امتیاز
5 از 5
سمانه رجبی
همیار همیار
سمانه رجبی
امتیاز
4.2 از 5
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار همیار
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
امتیاز
4.4 از 5

نظرات کاربران

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

profile picture
علی نجاریان

بسیار آقای با ادب و خوبی بودند و پاسخگوییشون خیلی خوب بود و کارشون هم بی عیب بود

لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر لیفت و لمینت ابرو رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال لیفت و لمینت ابرو رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات لیفت و لمینت ابرو رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

لیفت و لمینت ابرو و مژه در خانه رشت

به منظور ثبت سفارش لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با لیفت و لمینت ابرو نظیر لیفت مژه رشت ,لمینت ابرو رشت ,لیفت مژه و ابرو رشت ,مواد لیفت مژه رشت ,قیمت لیفت مژه رشت ,قیمت لیفت ابرو رشت ,لمینت و لیفت مژه رشت ,لمینت مژه در خانه رشت ,لمینت مژه دائمی رشت ,لمینت مژه با مواد طبیعی رشت ,کراتین مژه رشت ,هزینه لیفت و لمینت مژه رشت ,قیمت لمینت مژه رشت ,لیفت ابرو با مواد رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات لیفت و لمینت ابرو رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه، همیاران متخصص در لیفت مژه در منزل را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت متخصص مورد نظر خود در زمینه لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه را انتخاب نمایید.

بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در لیفت ابرو در منزل در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات لمینت مژه در منزل در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،بهترین آرایشگاه های لمینت و لیفت ابرو و مژه رشت به مشتریان معرفی می شوند.

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه رشت

لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر لیفت مژه در منزل رشت، لیفت ابرو در منزل رشت، لمینت مژه در منزل رشت، لمینت ابرو به همراه تجدید رنگ ابرو رشت، تقویت رویش ابرو در منزل رشت، لیفتینگ ابرو با لوسیون های خارجی رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه لیفت و لمینت ابرو رشت نظیر لیفت و لمینت ابرو و مژه چیست، تفاوت لیفت مژه و لمینت مژه در چیست، فرق لیفت و لمینت ابرو چیست، لیفت و لمینت ابرو و مژه در منزل چگونه انجام می شود هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص لیفت مژه و لیفت ابرو در خانه و همینطور برآوردی از قیمت لیفت مژه و ابرو را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس لیفت و لمینت ابرو رشت و همچنین ارایه خدمات لیفت مژه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه رشت, پیرایش صورت و ابرو در منزل رشت, رنگ کردن ابرو در منزل رشت, هاشور ابرو مویی و دخترانه رشت, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل رشت, ریمو خالکوبی بدن رشت, آرایش عروس و شینیون عروس در خانه رشت, خدمات آرایشگری در منزل رشت, میکرو ابرو در منزل رشت, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن رشت, وکس صورت در خانه رشت, گریم صورت دخترانه رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

sombre-and-ombre
آمبره و سامبره بانوان رشت
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
nail-manicure
مانیکور و پدیکور بانوان رشت
قیمت از 470,000 الی 650,000 تومان
henna-designing
طراحی با حنا بانوان رشت
قیمت از 250,000 الی 670,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل رشت
قیمت از 800,000 الی 1,500,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای لیفت و لمینت ابرو رشت:

‍‍
 • لیفت مژه رشت
 • لمینت ابرو رشت
 • لیفت مژه و ابرو رشت
 • مواد لیفت مژه رشت
 • قیمت لیفت مژه رشت
 • قیمت لیفت ابرو رشت
 • لمینت و لیفت مژه رشت
 • لمینت مژه در خانه رشت
 • لمینت مژه دائمی رشت
 • لمینت مژه با مواد طبیعی رشت
 • کراتین مژه رشت
 • هزینه لیفت و لمینت مژه رشت
 • قیمت لمینت مژه رشت
 • لیفت ابرو با مواد رشت
 • لیفت ابرو و مژه رشت
 • قیمت لیفت ابرو رشت
 • لیفت ابرو در خانه رشت
 • لیفت ابرو دائمی رشت
 • لمینت ابرو در خانه رشت
 • لیفت و لمینت مژه و ابرو رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات لیفت و لمینت ابرو در آن ارائه می شود: