کراتینه مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
کراتینه مو بانوان

کراتینه مو

از 1245 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کراتینه مو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ریباندینگ

6,000,000 تومان

قیمت کراتینه مو بانوان

6,000,000 تومان

قیمت تراپی مو بانوان مواد خارجی

2,500,000 تومان

قیمت تراپی مو بانوان مواد ایرانی

1,000,000 تومان

قیمت بوتاکس مو

3,800,000 تومان

متوسط قیمت2,175,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت4,000,000 تومان

آنچه درباره کراتینه مو خواهید خواند

 • کراتین مو چیست؟
 • کراتینه مو در منزل
 • انواع کراتینه مو
 • نحوه کراتینه مو در منزل
 • مراقبت های اساسی بعد از کراتینه مو
 • مراحل کراتینه مو
 • فواید صاف کردن مو با کراتین
 • کراتینه مو چقدر دوام دارد؟
 • عوارض کراتینه مو
 • کراتینه مو بعد از دکلره
 • بهترین مارک کراتینه مو در خانه چیست؟
 • قیمت کراتینه کردن مو به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات ریباندینگ و كراتينه كردن مو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کراتین مو چیست؟

کراتین پروتئین اصلی تشکیل دهنده ی مو است. این ماده موجب استحکام موها و عدم شکنندگی آنها می شود. همچنین کراتین مو نقش موثری در زیبایی، درخشندگی و لطافت تار مو نیز دارد. این پروتئین طبیعی ممکن است بر اثر عوامل مختلفی مانند سشوار و اتو کشیدن، نور آفتاب و یا استفاده از شامپوهای غیر استاندارد در سلول های مو کم شود به این ترتیب موها آسیب دیده و وز می شوند. در ادامه به معرفی انواع کراتینه مو و عوامل موثر بر قیمت کراتینه مو در منزل می پردازیم.

کراتینه مو در منزل

کراتینه کردن مو در سال های اخیر توانسته تا مقدار بالایی در درمان موهای آسیب دیده و البته صافی مو موثر واقع شود. کراتینه مو در منزل به صورت مصنوعی و با مواد شیمیایی ساخته می شود و با کمک اتوی مو به تار موها تزریق می شوند. بعضی افراد کراتین مو برزیلی را به عنوان صاف کردن دائمی مو معرفی می کنند که این مورد به نوع مواد کراتین مو و نحوه انجام مراحل کراتین مو این اقدامات بستگی دارد. البته نتیجه کراتینه کردن مو به مواد کراتینه مو و مهارت کراتین کار بستگی دارد.

انواع کراتینه مو

به طور کل انواع کراتینه مو به دو دسته کراتینه احیا و کراتینه صافی تقسیم بندی می شوند. اگر موها تنها به علت استفاده از مواد رنگ و دکلره و یا سشوار و اتو وز شده باشد با استفاده از کراتین احیا می توان سلامت موها را برگرداند. نوع دیگر، مقدار بیشتری صافی مو دارد و درصد احیای کمتری دارد. در این نوع کراتینه مو برزیلی است که موجب درخشندکی و جذابیت بیشتر در موها شده و ماندگاری کراتینه صافی نهایت 6 ماهه است.

نحوه کراتینه مو در منزل

طریقه کراتینه کردن مو در منزل بستگی به مواد کراتینه مو دارد. روش کراتینه کردن مو در مدل های قدیمی تنها یک مرحله بود. اینکه موها با به ماده کراتین آغشته می شد و سپس باید کل موها به صورت لایه لایه اتوکشی می شد. همچنین این نوع صاف کردن دائمی مو با کراتین به سه روز قرنطینه نیاز دارد. به عبارت دیگر نباید سه روز به هیچ عنوان به موها آب بخورد یا شسته شوند.

مراقبت های اساسی بعد از کراتینه مو

کراتینه کردن مو به تنهایی موجب نتیجه اساسی نمی شود بلکه مراقبت های بعد از کراتینه کردن مو موجب دوام و پایداری این مواد و سلامت ماندن موها می شود. حتی اگر گران ترین مبالغ را به عنوان قیمت کراتینه مو بپردازید اما مراقبت های لازم را انجام ندهید قطعا وزی موهایتان از بین نخواهد رفت. اولین و مهمترین کار بعد از کراتینه کردن مو استفاده از شامپوهای بدون سولفات است. ترجیحا پیشنهاد می شود بعد از کراتین اقدام به دکلره یا رنگ نکنید. زیرا اثر کراتین روی مو را از بین می برد. مورد دیگر این است که بعد از شستشوی مو حتما موها کاملا با باد سشوار خشک شوند تا موها به تدریج وز و بدحالت نشوند.

مراحل کراتینه مو

مراحل کراتینه کردن مو موی سر، در نمونه های جدیدتر تغییر کرده است. این مراحل شامل شامپوی قبل از کراتینه مو، خود کراتینه مو و ماسک موی کراتین می باشد. روش کراتینه مو برزیلی نیز به این ترتیب است که ابتدا با شامپوی مخصوص کل موها شسته می شوند. این شامپو کراتینه مو، فولیکول های مو را باز می کند و موجب می شود که ماده کراتینه مو بهتر جذب تاره موها شوند. پس از شستشو باید 80 درصد رطوبت موها به کمک سشوار گرفته شود. در مرحله بعد باید کراتین روی موها گذاشته شود و مانند رنگ مو، تمام قسمت های مو باید به کراتین آغشته شوند.

مرحله بعدی که مهمترین قسمت در زمینه آموزش کراتینه کردن مو است، قسمت اتوکشی مو است. ابتدا باید موها با حوصله تقسیم بندی شوند. سپس لایه های نازک با حوصله، چندین بار اتوکشی شوند به طوری که دیگر هیچ بخاری از موها خارج نشود.

فواید صاف کردن مو با کراتین

صاف کردن مو با کراتین مزایای زیادی است. اولین مورد در معرفی فواید لخت کردن مو با کراتینه، این است که هیچ ممنوعیتی برای هیچ نوع مویی ندارد. در واقع چه دارای موهای مجعد و وزی باشید، چه موهای صاف و تاب دار کراتین صافی و یا احیا برای همه نوع مو قابل استفاده است. همچنین بر خلاق مواد صافی قدیمی که برای لخت کردن مو استفاده می شد، صاف کردن مو با کراتینه هیچ آسیبی به بافت مو وارد نمی کند. البته این موارد به نوع کراتین و نحوه گذاشتن کراتین نیز بستگی دارد.

لخت کردن مو با کراتین موجب می شود که نیاز به لوازم حرارتی برای حالت دهی به مو نباشد. در واقع صرفا اگر بعد از حمام موهای کراتین شده را با باد سشوار خشک کنید کافی است و نیاز به اتو کشی و برس کشی با سشوار نخواهد داشت.

اگر مراقبت های بعد از کراتینه مو مانند استفاده از شامپو کراتینه مو، را به درستی انجام دهید، کراتین مدت زمان بیشتری بر روی موهای شما باقی خواهد ماند. همچنین موجب قوی شدن، نرم شدن و براق شدن تاره موها هم می شود.

کراتینه مو چقدر دوام دارد؟

قبل از پاسخ به این سوال باید سه مورد اصلی بررسی شود. مورد اول اینکه آیا مواد کراتین با کیفیت بودند؟ مورد دوم مهارت کراتین کار به اندازه کافی بود؟ و سوم اینکه تا چه حد در انجام مراقبت های بعد از کراتینه مو موفق بوده اید. اگر تمام سه شرط بیان شده به طور کامل رعایت شده باشد می توان گفت که ماندگاری کراتینه مو تا رویش مجدد موها ادامه دارد. اما در مواردی نیز که تنها کراتینه احیا مد نظر بوده معمولا متوسط ماندگاری چیزی در حدود 4 تا 6 ماه است.

عوارض کراتینه مو

کراتین چه از نوع کراتین احیا باشد و چه از نوع کراتین صافی تنها بر روی ساقه مو اثر می گذراد و ربطی به ریشه مو ندارد. از این رو عوارض کراتینه مو به ریزش مو ربطی ندارد. ممکن است افرادی که با ریزش مو بعد از لخت کردن مو با کراتینه مواجه شده اند از خدمات صافی مو با کراتین استفاده نکرده باشند. به عبارت دیگر ممکن است افرادی سودجو به جای استفاده از کراتین طبیعی، از صاف کننده های شیمیایی که به شدت برای مو زیان بار هستند و اثرات بدی به جا می گذارند استفاده کرده باشند.

کراتینه مو بعد از دکلره

کراتینه کردن مو بعد از دکلره از جمله کارهایی است که اغلب آرایشگرها انجام آن را لازم می دانند. زیرا دکلره کردن موها در بهترین حالت هم با کاهش رطوبت مو، وز شدن و خشکی آن همراه است. از این رو کراتینه مو بعد از دکلره موجب می شود که موها حالت نرم تری پیدا کنند و زیبایی موی دکلره شده چندین برابر می شود. معمولا پیشنهاد می شود حداقل سه روز بعد از دکلره اقدام به کراتین کردن مو کنید تا موها دچار آسیب نشوند.

بهترین مارک کراتینه مو در خانه چیست؟

انواع کراتینه مو در خانه مانند کراتین برزیلی، کراتین مو ژاپنی، کراتین دیترون، کراتین گلوبال، کراپلکس و کراتین لانرا را می توان جزو بهترین مارک کراتینه مو معرفی کرد. بارز ترین موضوعی که می تواند به یک کراتین لقب بهترین مارک کراتینه مو را بدهد کمتر بودن میزان فرمالدهید (ماده سرطانزا) داخل آن است. در واقع هرچه میزان احیا در کراتین بیشتر باشد میزان این ماده خطرناک کمتر است. البته این ماده اگر به مرور زمان استفاده شود خطرآفرین است و نه صرفا طی یک یا دوبار در سال.

قیمت کراتینه کردن مو به چه مواردی وابسته است؟

قیمت کراتینه کردن مو به عوامل زیادی بستگی دارد. مواردی مانند بلندی و کوتاهی مدل مو، حجم مو و البته نوع مواد کراتینه مو در تخمین قیمت کراتینه مو تاثیرگذار هستند. در ادامه مهم ترین مواردی که بر قیمت کراتینه مو تاثیر دارند می پردازیم.

· قد مو‌ مهم ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت کراتینه مو

حتما پیش آمده که قبل از هر سوالی پیرامون قیمت کراتینه کردن مو متخصص مربوطه از قد موهایتان می پرسند در نتیجه اولین و مهم ترین عامل تغییر دهنده ی قیمت کراتینه مو میزان انداره و حجم موهایتان است. طبعا هرچه موها پرتر و بلندتر باشند به مواد کراتینه مو بیشتری نیاز است و قیمت کراتین کردن موها نیز بالا می رود.

· نوع مواد مورد استفاده

توقع شما از کراتینه کردن مو بر روی قیمت ها تاثیر می گذارد. اگر تنها کراتین احیا مد نظر باشد قیمت مواد کراتین کمتر می شود. اما اگر توقع لخت کردن مو و ریباندینگ است که قیمت ریباندینگ مو و کراتین بالا می رود.

· محله و شهرت آرایشگاه

مورد بعدی که در هیچ یک از خدمات آرایشگری نمی توان از آن اجتناب کرد، منطقه مکانی آرایشگاه است که قیمت کراتینه کردن مو را تحت الشعاع قرار می دهد. اما در واقعیت تنها عواملی که تعیین کننده کیفیت هستند مواد و مهارت کراتین کار ماهر است که نتیجه را رقم می زند. از این رو با استفاده از خدمات کراتینه مو در خانه هوم سرویز شما دو شرط اساسی را در اختیار دارید و مبلغ بالاتری به عنوان قیمت کراتینه مو پرداخت نخواهید نمود.

خدمات ریباندینگ و كراتينه كردن مو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

همانطور که می دانید لخت کردن مو با کراتینه یا ریباندینگ مو یک کار وقت گیر است. در واقع برای خدمات صافی و احیای مو حداقل باید 3 الی 4 ساعت را در آرایشگر به سر ببرید. با توجه به شرایط کنونی ممکن است مدت زمان زیادی را صرف رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه کنید تا نوبت شما فرا برسد و این یعنی معطلی بیشتر!!!

خدمات کراتینه مو در منزل هوم سرویز با کمک از بهترین متخصصین در زمینه صافی مو آماده ارائه خدمات با کیفیت در منزل هستند. در واقع هر نوع برندی از کراتین که مد نظر شما است بر اساس نظر و البته مشاوره متخصصین ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر به خدمات کراتینه مو در منزل احتیاج دارید کافیست در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کراتینه مو و همچنین ارایه خدمات خدمات کراتینه مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , ویتامین تراپی مو در منزل, فر دائم مو در منزل, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, رنگ موی ساده در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل, براشینگ مو حرفه ای در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کراتینه مو

خدمات کراتینه مو در منزل

کراتین مو با 70 درصد صافی و 30 درصد احیا

کراتین مو 70 درصد احیا و 30 درصد صافی

ریباندینگ مو

کراتین مو بدون قرنطینه با مواد کاملا گیاهی

کراتینه مو با قرنطینه از برترین برندهای برزیلی، ژاپنی،دیترون، گلوبال و....

نظرات کاربران

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

شرایط کراتین مو برزیلی و ریباندینگ و لخت کردن مو

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار می شود.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 1,250,000 الی 1,250,000 تومان
eyebrow-shading
سایه و هاشور ابرو بانوان
قیمت از 350,000 الی 4,000,000 تومان
gel-nail-polish
ژلیش ناخن بانوان
قیمت از 500,000 الی 520,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان