کراتینه مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
کراتینه مو بانوان

کراتینه مو

از 1245 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کراتینه مو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ریباندینگ

6,000,000 تومان

قیمت کراتینه مو بانوان

6,000,000 تومان

قیمت تراپی مو بانوان مواد خارجی

2,500,000 تومان

قیمت تراپی مو بانوان مواد ایرانی

1,000,000 تومان

قیمت بوتاکس مو

3,800,000 تومان

متوسط قیمت2,175,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت4,000,000 تومان

آنچه درباره کراتینه مو خواهید خواند

 • کراتین مو چیست؟
 • کراتینه مو در منزل
 • انواع کراتینه مو
 • نحوه کراتینه مو در منزل
 • مراقبت های اساسی بعد از کراتینه مو
 • مراحل کراتینه مو
 • فواید صاف کردن مو با کراتین
 • کراتینه مو چقدر دوام دارد؟
 • عوارض کراتینه مو
 • کراتینه مو بعد از دکلره
 • بهترین مارک کراتینه مو در خانه چیست؟
 • قیمت کراتینه کردن مو به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات ریباندینگ و كراتينه كردن مو در خانه را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

کراتین مو چیست؟

کراتین پروتئین اصلیتشکیل دهنده ی مو است. این ماده موجب استحکام موها و عدم شکنندگی آنها می شود.همچنین کراتین مو نقش موثری در زیبایی، درخشندگی و لطافت تار مو نیز دارد.این پروتئین طبیعی ممکن است بر اثر عوامل مختلفی مانند سشوار و اتو کشیدن،نور آفتاب و یا استفاده از شامپوهای غیر استاندارد در سلول های مو کم شود به اینترتیب موها آسیب دیده و وز می شوند. در ادامه به معرفی انواع کراتینه مو وعوامل موثر بر قیمت کراتینه مو در منزل می پردازیم.

کراتینه مو در منزل

کراتینه کردن مو در سال های اخیر توانسته تا مقداربالایی در درمان موهای آسیب دیده و البته صافی مو موثر واقع شود.کراتینه مو در منزل به صورتمصنوعی و با مواد شیمیایی ساخته می شود و با کمک اتوی مو به تار موها تزریق میشوند. بعضی افراد کراتین مو برزیلی را به عنوان صاف کردن دائمی مو معرفیمی کنند که این مورد به نوع مواد کراتین مو و نحوه انجام مراحل کراتینمو این اقدامات بستگی دارد. البته نتیجه کراتینه کردن مو به موادکراتینه مو و مهارت کراتین کار بستگی دارد.

انواع کراتینه مو

به طور کل انواعکراتینه مو به دو دسته کراتینه احیا و کراتینه صافی تقسیم بندی می شوند. اگر موهاتنها به علت استفاده از مواد رنگ و دکلره و یا سشوار و اتو وز شده باشد با استفادهاز کراتین احیا می توان سلامت موها را برگرداند. نوع دیگر، مقدار بیشتری صافی مودارد و درصد احیای کمتری دارد. در این نوع کراتینه مو برزیلی است که موجبدرخشندکی و جذابیت بیشتر در موها شده و ماندگاری کراتینه صافی نهایت 6 ماهه است.

نحوه کراتینه مو در منزل

طریقه کراتینه کردنمو در منزل بستگیبه مواد کراتینه مو دارد. روش کراتینه کردن مو در مدل های قدیمی تنها یک مرحله بود.اینکه موها با به ماده کراتین آغشته می شد و سپس باید کل موها به صورت لایه لایهاتوکشی می شد. همچنین این نوع صاف کردن دائمی مو با کراتین به سه روزقرنطینه نیاز دارد. به عبارت دیگر نباید سه روز به هیچ عنوان به موها آب بخورد یاشسته شوند.

مراقبت های اساسی بعد از کراتینه مو

کراتینه کردن مو به تنهایی موجب نتیجه اساسی نمی شود بلکهمراقبت های بعد از کراتینه کردن مو موجب دوام و پایداری این مواد و سلامتماندن موها می شود. حتی اگر گران ترین مبالغ را به عنوان قیمت کراتینه موبپردازید اما مراقبت های لازم را انجام ندهید قطعا وزی موهایتان از بین نخواهدرفت. اولین و مهمترین کار بعد از کراتینه کردن مو استفاده از شامپوهای بدون سولفاتاست. ترجیحا پیشنهاد می شود بعد از کراتین اقدام به دکلره یا رنگ نکنید. زیرا اثرکراتین روی مو را از بین می برد. مورد دیگر این است که بعد از شستشوی مو حتما موهاکاملا با باد سشوار خشک شوند تا موها به تدریج وز و بدحالت نشوند.

مراحل کراتینه مو

مراحل کراتینه کردنمو موی سر، در نمونه های جدیدتر تغییر کرده است. این مراحل شامل شامپوی قبل ازکراتینه مو، خود کراتینه مو و ماسک موی کراتین می باشد. روش کراتینه مو برزیلی نیز به اینترتیب است که ابتدا با شامپوی مخصوص کل موها شسته می شوند. این شامپو کراتینهمو، فولیکول های مو را باز می کند و موجب می شود که ماده کراتینه مو بهتر جذب تارهموها شوند. پس از شستشو باید 80 درصد رطوبت موها به کمک سشوار گرفته شود. در مرحلهبعد باید کراتین روی موها گذاشته شود و مانند رنگ مو، تمام قسمت های مو باید بهکراتین آغشته شوند.

مرحله بعدی کهمهمترین قسمت در زمینه آموزش کراتینه کردن مو است، قسمت اتوکشیمو است. ابتدا باید موها با حوصله تقسیم بندی شوند. سپس لایه های نازک با حوصله،چندین بار اتوکشی شوند به طوری که دیگر هیچ بخاری از موها خارج نشود.

فواید صاف کردن مو با کراتین

صاف کردن مو باکراتین مزایایزیادی است. اولین مورد در معرفی فواید لخت کردن مو با کراتینه، این است کههیچ ممنوعیتی برای هیچ نوع مویی ندارد. در واقع چه دارای موهای مجعد و وزی باشید،چه موهای صاف و تاب دار کراتین صافی و یا احیا برای همه نوع مو قابل استفاده است. همچنین بر خلاق مواد صافی قدیمی که برای لختکردن مو استفاده می شد، صاف کردن مو با کراتینه هیچ آسیبی به بافت مووارد نمی کند. البته این موارد به نوع کراتین و نحوه گذاشتن کراتین نیز بستگی دارد.

لخت کردن مو باکراتین موجب میشود که نیاز به لوازم حرارتی برای حالت دهی به مو نباشد. در واقع صرفا اگر بعد ازحمام موهای کراتین شده را با باد سشوار خشک کنید کافی است و نیاز به اتو کشی و برسکشی با سشوار نخواهد داشت.

اگر مراقبت های بعداز کراتینه مو مانند استفاده از شامپو کراتینه مو، را به درستی انجام دهید،کراتین مدت زمان بیشتری بر روی موهای شما باقی خواهد ماند. همچنین موجب قوی شدن،نرم شدن و براق شدن تاره موها هم می شود.

کراتینه مو چقدر دوام دارد؟

قبل از پاسخ به اینسوال باید سه مورد اصلی بررسی شود. مورد اول اینکه آیا مواد کراتین با کیفیتبودند؟ مورد دوم مهارت کراتین کار به اندازه کافی بود؟ و سوم اینکه تا چه حد درانجام مراقبت های بعد از کراتینه مو موفق بوده اید. اگر تمام سه شرط بیان شده بهطور کامل رعایت شده باشد می توان گفت که ماندگاری کراتینه مو تا رویش مجدد موهاادامه دارد. اما در مواردی نیز که تنها کراتینه احیا مد نظر بوده معمولا متوسطماندگاری چیزی در حدود 4 تا 6 ماه است.

عوارض کراتینه مو

کراتین چه ازنوع کراتین احیا باشد و چه از نوع کراتین صافی تنها بر رویساقه مو اثر می گذراد و ربطی به ریشه مو ندارد. از این رو عوارض کراتینه مو بهریزش مو ربطی ندارد. ممکن است افرادی که با ریزش مو بعد از لخت کردن مو باکراتینه مواجه شده اند از خدمات صافی مو با کراتین استفاده نکرده باشند. بهعبارت دیگر ممکن است افرادی سودجو به جای استفاده از کراتین طبیعی، از صافکننده های شیمیایی که به شدت برای مو زیان بار هستند و اثرات بدی به جا می گذارنداستفاده کرده باشند.

کراتینه مو بعد از دکلره

کراتینه کردن مو بعداز دکلره ازجمله کارهایی است که اغلب آرایشگرها انجام آن را لازم می دانند. زیرا دکلره کردنموها در بهترین حالت هم با کاهش رطوبت مو، وز شدن و خشکی آن همراه است. از اینرو کراتینه مو بعد از دکلره موجب می شود که موها حالت نرم تری پیدا کنندو زیبایی موی دکلره شده چندین برابر می شود. معمولا پیشنهاد می شود حداقل سه روزبعد از دکلره اقدام به کراتین کردن مو کنید تا موها دچار آسیب نشوند.

بهترین مارک کراتینه مو در خانه چیست؟

انواع کراتینه مودر خانه مانند کراتین برزیلی، کراتین مو ژاپنی، کراتین دیترون، کراتین گلوبال،کراپلکس و کراتین لانرا را می توان جزو بهترین مارک کراتینه مو معرفی کرد.بارز ترین موضوعی که می تواند به یک کراتین لقب بهترین مارک کراتینهمو را بدهد کمتر بودن میزان فرمالدهید (ماده سرطانزا) داخل آن است. در واقعهرچه میزان احیا در کراتین بیشتر باشد میزان این ماده خطرناک کمتر است.البته این ماده اگر به مرور زمان استفاده شود خطرآفرین است و نه صرفا طی یک یادوبار در سال.

قیمت کراتینه کردن مو به چه مواردی وابسته است؟

قیمت کراتینه کردن موبه عوامل زیادی بستگی دارد. مواردی مانند بلندی و کوتاهی مدل مو، حجم مو والبته نوع مواد کراتینه مو در تخمین قیمت کراتینه موتاثیرگذار هستند. در ادامه مهم ترین مواردی که بر قیمت کراتینه مو تاثیر دارند میپردازیم.

· قد مو‌ مهم ترینعامل تاثیر گذار بر قیمت کراتینه مو

حتما پیش آمده که قبلاز هر سوالی پیرامون قیمت کراتینه کردن مو متخصص مربوطه از قد موهایتان میپرسند در نتیجه اولین و مهم ترین عامل تغییر دهنده ی قیمت کراتینه مو میزان اندارهو حجم موهایتان است. طبعا هرچه موها پرتر و بلندتر باشند به مواد کراتینه موبیشتری نیاز است و قیمت کراتین کردن موها نیز بالا می رود.

· نوع مواد مورداستفاده

توقع شما از کراتینهکردن مو بر روی قیمت ها تاثیر می گذارد. اگر تنها کراتین احیا مد نظر باشد قیمتمواد کراتین کمتر می شود. اما اگر توقع لخت کردن مو و ریباندینگ است که قیمتریباندینگ مو و کراتین بالا می رود.

· محله و شهرتآرایشگاه

مورد بعدی که در هیچیک از خدمات آرایشگری نمی توان از آن اجتناب کرد، منطقه مکانی آرایشگاه است کهقیمت کراتینه کردن مو را تحت الشعاع قرار می دهد. اما در واقعیت تنها عواملی کهتعیین کننده کیفیت هستند مواد و مهارت کراتین کار ماهر است که نتیجه را رقم میزند. از این رو با استفاده از خدمات کراتینه مو در خانه هوم سرویز شما دو شرطاساسی را در اختیار دارید و مبلغ بالاتری به عنوان قیمت کراتینه مو پرداخت نخواهیدنمود.

خدمات ریباندینگ و كراتينه كردن مو در خانه را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

همانطور که میدانید لخت کردن مو با کراتینه یا ریباندینگ مو یک کار وقت گیراست. در واقع برای خدمات صافی و احیای مو حداقل باید 3 الی 4 ساعت را درآرایشگر به سر ببرید. با توجه به شرایط کنونی ممکن است مدت زمان زیادی را صرف رفتو آمد و معطلی در آرایشگاه کنید تا نوبت شما فرا برسد و این یعنی معطلی بیشتر!!!

خدمات کراتینه مو درمنزل هومسرویز با کمک از بهترین متخصصین در زمینه صافی مو آماده ارائه خدمات با کیفیت درمنزل هستند. در واقع هر نوع برندی از کراتین که مد نظر شما است بر اساس نظر والبته مشاوره متخصصین ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر به خدمات کراتینه مودر منزل احتیاج دارید کافیست در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحاتلازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کراتینه مو و همچنین ارایه خدمات خدمات کراتینه مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, فر دائم مو در منزل, ویتامین تراپی مو در منزل, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , رنگ موی ساده در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, براشینگ مو حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کراتینه مو

خدمات کراتینه مو در منزل

کراتین مو با 70 درصد صافی و 30 درصد احیا

کراتین مو 70 درصد احیا و 30 درصد صافی

ریباندینگ مو

کراتین مو بدون قرنطینه با مواد کاملا گیاهی

کراتینه مو با قرنطینه از برترین برندهای برزیلی، ژاپنی،دیترون، گلوبال و....

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط کراتین مو برزیلی و ریباندینگ و لخت کردن مو

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 100,000 الی 850,000 تومان