کراتینه مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
کراتینه مو بانوان

کراتینه مو

از 1245 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کراتینه مو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت ریباندینگ

5,000,000 تومان

قیمت کراتینه مو بانوان

4,500,000 تومان

قیمت تراپی مو بانوان مواد خارجی

800,000 تومان

قیمت تراپی مو بانوان مواد ایرانی

500,000 تومان

قیمت بوتاکس

2,500,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

کراتینه مو در منزل

کراتین پروتئین اصلی تشکیل دهنده ی مو است. این ماده موجب استحکام موها و عدم شکنندگی آنها می شود. همچنین این ماده نقش موثری در زیبایی، درخشندگی و لطافت تار مو نیز دارد. این پروتئین طبیعی ممکن است بر اثر عوامل مختلفی مانند سشوار و اتو کشیدن، نور آفتاب و یا استفاده از شامپوهای غیر استاندارد در سلول های مو کم شود به این ترتیب موها آسیب دیده و وز می شوند. از این رو کراتینه کردن مو در سال های اخیر توانسته تا مقدار بالایی در درمان موهای آسیب دیده و البته صافی مو موثر واقع شود. کراتینه مو در منزل به صورت مصنوعی و با مواد شیمیایی ساخته می شود و با کمک اتوی مو به تار موها تزریق می شوند. بعضی افراد کراتین مو برزیلی را به عنوان صاف کردن دائمی مو معرفی می کنند که این مورد به نوع مواد و نحوه انجام این اقدامات بستگی دارد. در ادامه به معرفی انواع کراتینه مو و عوامل موثر بر قیمت کراتینه مو در منزل می پردازیم.

انواع کراتینه مو

به طور کل انواع کراتینه مو به دو دسته کراتینه احیا و کراتینه صافی تقسیم بندی می شوند. اگر موها تنها به علت استفاده از مواد رنگ و دکلره و یا سشوار و اتو وز شده باشد با استفاده از کراتین احیا می توان سلامت موها را برگرداند. نوع دیگر، مقدار بیشتری صافی مو دارد و درصد احیای کمتری دارد. در این نوع کراتینه برزیلی است که موجب درخشندکی و جذابیت بیشتر در موها شده و ماندگاری کراتینه صافی نهایت 6 ماهه است.

نحوه کراتینه مو در منزل

طریقه کراتینه کردن مو در منزل بستگی به مواد کراتینه مو دارد. روش کراتینه کردن مو در مدل های قدیمی تنها یک مرحله بود. اینکه موها با به ماده کراتینه آغشته می شد و سپس باید کل موها به صورت لایه لایه اتوکشی می شد. همچنین این نوع صاف کردن دائمی مو با کراتین به سه روز قرنطینه نیاز دارد. به عبارت دیگر نباید سه روز به هیچ عنوان به موها آب بخورد یا شسته شوند.

مراحل کراتینه مو

مراحل کراتین کردن مو موی سر، در نمونه های جدیدتر تغییر کرده است. این مراحل شامل شامپوی قبل از کراتین، خود کراتین و ماسک موی کراتین می باشد. روش کراتین مو برزیلی نیز به این ترتیب است که ابتدا با شامپوی مخصوص کل موها شسته می شوند. این شامپو کراتینه مو، فولیکول های مو را باز می کند و موجب می شود که ماده کراتینه مو بهتر جذب تاره موها شوند. پس از شستشو باید 80 درصد رطوبت موها به کمک سشوار گرفته شود. در مرحله بعد باید کراتین روی موها گذاشته شود و مانند رنگ مو، تمام قسمت های مو باید به کراتین آغشته شوند.

مرحله بعدی که مهمترین قسمت در زمینه آموزش کراتینه کردن مو است، قسمت اتوکشی مو است. ابتدا باید موها با حوصله تقسیم بندی شوند. سپس لایه های نازک با حوصله، چندین بار اتوکشی شوند به طوری که دیگر هیچ بخاری از موها خارج نشود.

فواید صاف کردن مو با کراتین

صاف کردن مو با کراتین مزایای زیادی است. اولین مورد در معرفی فواید صاف کردن مو با کراتینه، این است که هیچ ممنوعیتی برای هیچ نوع مویی ندارد. در واقع چه دارای موهای مجعد و وزی باشید، چه موهای صاف و تاب دار کراتین صافی و یا احیا برای همه نوع مو قابل استفاده است. همچنین بر خلاق مواد صافی قدیمی که برای صاف کردن مو استفاده می شد، صاف کردن مو با کراتینه هیچ آسیبی به بافت مو وارد نمی کند. البته این موارد به نوع کراتین و نحوه گذاشتن کراتین نیز بستگی دارد.

صاف کردن دائمی مو با کراتین موجب می شود که نیاز به لوازم حرارتی برای حالت دهی به مو نباشد. در واقع صرفا اگر بعد از حمام موهای کراتین شده را با باد سشوار خشک کنید کافی است و نیاز به اتو کشی و برس کشی با سشوار نخواهد داشت.

اگر مراقبت های بعد از کراتین مانند استفاده از شامپو کراتینه مو، را به درستی انجام دهید، کراتین مدت زمان بیشتری بر روی موهای شما باقی خواهد ماند. همچنین موجب قوی شدن، نرم شدن و براق شدن تاره موها هم می شود.

عوارض کراتینه مو

کراتین چه از نوع کراتین احیا باشد و چه از نوع کراتین صافی تنها بر روی ساقه مو اثر می گذراد و ربطی به ریشه مو ندارد. از این رو عوارض کراتین مو به ریزش مو ربطی ندارد. ممکن است افرادی که با ریزش مو بعد از صاف کردن مو با کراتینه مواجه شده اند از خدمات صافی مو با کراتین استفاده نکرده باشند. به عبارت دیگر ممکن است افرادی سودجو به جای استفاده از کراتین طبیعی، از صاف کننده های شیمیایی که به شدت برای مو زیان بار هستند و اثرات بدی به جا می گذارند استفاده کرده باشند.

کراتینه مو بعد از دکلره

کراتینه کردن مو بعد از دکلره از جمله کارهایی است که اغلب آرایشگرها انجام آن را لازم می دانند. زیرا دکلره کردن موها در بهترین حالت هم با کاهش رطوبت مو، وز شدن و خشکی آن همراه است. از این رو کراتینه مو بعد از دکلره موجب می شود که موها حالت نرم تری پیدا کنند و زیبایی موی دکلره شده چندین برابر می شود. معمولا پیشنهاد می شود حداقل سه روز بعد از دکلره اقدام به کراتین کردن مو کنید تا موها دچار آسیب نشوند.

بهترین مارک کراتین مو در خانه چیست؟

انواع کراتین مو در خانه مانند کراتین برزیلی، کراتین مو ژاپنی، کراتین دیترون، کراتین گلوبال، کراپلکس و کراتین لانرا را می توان جزو بهترین مارک کراتینه مو معرفی کرد. بارز ترین موضوعی که می تواند به یک کراتین لقب بهترین مارک کراتینه مو را بدهد کمتر بودن میزان فرمالدهید (ماده سرطانزا) داخل آن است. در واقع هرچه میزان احیا در کراتین بیشتر باشد میزان این ماده خطرناک کمتر است. البته این ماده اگر به مرور زمان استفاده شود خطرآفرین است و نه صرفا طی یک یا دوبار در سال.

قیمت کراتینه مو به چه مواردی وابسته است؟

قیمت کراتین کردن مو به عوامل زیادی بستگی دارد. مواردی مانند بلندی و کوتاهی مدل مو، حجم مو و البته نوع مواد کراتینه مو در تخمین قیمت کراتینه مو تاثیرگذار هستند. برای اطلاع دقیق از قیمت کراتینه کردن مو با ثبت درخواست رایگان متخصصین ما با شما تماس گرفته و با معرفی مواد کراتینه مو مورد استفاده و اطلاع از حجم موهای شما نرخ نهایی را مطرح خواهند کرد و در صورت رضایت شما در محل مورد نظر حضور پیدا می کنند.

خدمات ریباندینگ و كراتينه كردن موی سر در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

همانطور که می دانید صاف کردن مو با کراتینه یا ریباندینگ مو یک کار وقت گیر است. در واقع برای خدمات صافی و احیای مو حداقل باید 3 الی 4 ساعت را در آرایشگر به سر ببرید. با توجه به شرایط کنونی ممکن است مدت زمان زیادی را صرف رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه کنید تا نوبت شما فرا برسد و این یعنی معطلی بیشتر!!!

خدمات کراتینه مو در منزل هوم سرویز با کمک از بهترین متخصصین در زمینه صافی مو آماده ارائه خدمات با کیفیت در منزل هستند. در واقع هر نوع برندی از کراتین که مد نظر شما است بر اساس نظر و البته مشاوره متخصصین ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر به خدمات کراتینه مو در منزل احتیاج دارید کافیست در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کراتینه مو و همچنین ارایه خدمات خدمات کراتینه مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع مدل بافت مو ی کوتاه و بلند در منزل, انواع خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, انواع شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, خدمات آمبره و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات فر دائم موی زنانه در منزل, خدمات ویتامین تراپی در منزل, ارائه انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , انواع رنگ مو در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, خدمات براشینگ حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کراتینه مو

خدمات کراتینه مو در منزل

کراتین مو با 70 درصد صافی و 30 درصد احیا

کراتین مو 70 درصد احیا و 30 درصد صافی

ریباندینگ مو

کراتین مو بدون قرنطینه با مواد کاملا گیاهی

کراتینه مو با قرنطینه 3 از برترین برندهای برزیلی، ژاپنی،دیترون، گلوبال و....

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط کراتین مو برزیلی و ریباندینگ

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 350,000 الی 4,000,000 تومان