هاشور ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
سایه و هاشور ابرو بانوان

هاشور ابرو

از 1255 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هاشور ابرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت هاشور ابرو

توافقی

متوسط قیمت220,000 تومانکمینه قیمت90,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره هاشور ابرو خواهید خواند

 • هاشور ابرو در منزل
 • انواع روش تاتو ابرو
 • مزایای هاشور ابرو در منزل چیست؟
 • معایب هاشور ابرو چیست؟
 • مراحل هاشور ابرو در منزل
 • بهترین رنگ هاشور ابرو چیست؟
 • بهترین روش هاشور ابرو چیست؟
 • عوارض تاتو ابرو چیست؟
 • ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟
 • فرق سایه ابرو و هاشور ابرو در چیست؟
 • قیمت هاشور ابرو در منزل و سایه ابرو به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات هاشور ابرو و سایه ابرو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

هاشور ابرو در منزل

هاشور ابرو یکی از روش های جدید و پر طرفدار در آرایش دائم است. ابروها نقش بسیار برجسته ای در زیبایی صورت دارند. ابروها ممکن است به دلایل مختلف نظیر استفاده از مداد ابرو، ماژیک و غیره دچار ریزش شوند و حالت اولیه خود را نداشته باشند. همچنین متاسفانه بر اثر بعضی بیماریها و اقداماتی نظیر شیمی درمانی این تغییرات دائمی می شوند و با انجام مراقبت و درمان نیز هیچ گاه رویش ابروها به وضعیت قبل خود باز نمی گردند. انواع مدل هاشور ابرو به مرور زمان تغییرات زیادی پیدا کرده است. مواردی مانند هاشور ابرو، شیدینگ ابرو (سایه ابرو)، تاتو قاب ابرو یکی از روش های پرتر نشان دادن و قرینه سازی ابرو است. طی مرور زمان در انواع هاشور ابرو تکنیک های جدیدی ایجاد شدند که موجب طبیعی تر نشان دادن ابروها شدند.

در ادامه به معرفی انواع روش هاشور کردن ابرو در منزل، تاتو ابرو و عوامل موثر بر قیمت هاشور ابرو در منزل و هزینه ترمیم هاشور ابرو می پردازیم.

انواع روش تاتو ابرو

هاشور ابرو در منزل :

هاشور ابرو در منزل در واقع معرف نوعی تاتو ابرو است که خطوطی کاملا مشابه به تار مو در بین موهای ابرو کشیده می شود. تکنیک های متنوعی طی مرور زمان به این تکنیک اضافه شدند که موجب می شوند هاشور ابرو مویی را هر چه طبیعی تر نشان دهند. هاشور ابرو مویی روش جدیدی است که در آن خطوط هاشور ابرو در بین تارهای ابرو، کاملا مشابه با تار ابرو کشیده می شوند. هاشور ابرو نوع جدیدتری است. هاشور ابرو سه بعدی نیز روش دیگری در هاشور زدن ابرو است که با ایجاد خطای دید ابروها را پهن تر نیز نشان می دهد.

شیدینگ ابرو:

در تاتو ابرو، رنگ تاتو ابرو با استفاده از سوزن به بافت میانی تزریق می شود. تتو ابرو قدیمی ماندگاری بیشتری داشته اما زیبایی چندانی نداشت و حالت طبیعی ابرو از بین می رفت. اما شیدینگ ابرو، تنها در قسمت های کم پشت ابرو استفاده می شود و حالت سایه دارد. شیدینگ ابرو یا سایه ابرو دائمی از تکنیک هایی است که فضای خالی بین ابرو را پر می کند. در این تکنیک در تمام قسمت های ابرو به ویژه در تاج ابرو استفاده می شود. سایه ابرو دائمی مانند تاتو ابرو معمولی است با این تفاوت که عمق تزریق رنگ کمتر است و ماندگاری کمتری دارد.

شیدینگ ابرو با دستگاه یا سایه مخملی ابرو روش دیگری از سایه زدن دائمی ابرو است. این روش برای افرادی که به دنبال تفاوت هستند گزینه ی بسیار خوبی است. زیرا در روش شیدینگ ابرو با دستگاه و دستی در عین فانتزی بودن حالت طبیعی ابرو نیز حفظ می شود. در شیدینگ ابرو تمام سطح ابرو با نقاطی کوچک و نزدیک بهم پوشیده می شود به ترتیبی که در قسمت تاج ابرو از تراکم کمتری و در انتهای ابرو بیشترین تراکم را دارد.

فیبروز ابرو

این مدل تاتو ابرو جدید نوعی راهکار موقت است که با هدف قرینه سازی در ابرو به کار می رود. در این روش موجب فرم دادن به ابروهای بی حالت شده و تاج ابرو پر می شود. فیبروز ابرو با استفاده از قلم مخصوص زده می شود و در بین تارها زده می شود تا حالت مصنوعی پیدا نکند. بیشترین ماندگاری تاتو ابرو جدید دو سال است و باید مجددا به ترمیم تاتو ابرو پرداخت.

تاتو قاب ابرو

تاتو قاب ابرو بسیار شبیه تاتو ابرو ساده است اما نتیجه نهایی طبیعی تر است. زیرا از رنگ های روشن تر استفاده می شود و تمام قسمت های ابرو پر نمی شود. معمولا سایه و تاتو قاب ابرو باهم به کار می روند و به این ترتیب قاب انداختن ابرو موجب حالت دادن به ابرو و پهن تر نشان داده شدن ابروان می شوند. ماندگاری تاتو ابرو و قاب انداختن ابرو کمتر از نمونه های قدیمی تر است.

مزایای هاشور ابرو در منزل چیست؟

با هاشور کردن ابرو در منزل از خرید مداد ابرو و سایه ابرو راحت می شوید. به این ترتیب کلیه نواقص و ایرادات ابروهای شما از بین خواهند رفت. همچنین با قرینه سازی ابرو همیشه ظاهری آراسته و مرتب خواهید داشت. همچنین افرادی که از مداد و سایه استفاده می کنند پس از مدتی به علت تعریق ممکن است آرایش آنها شسته شود و از بین برود. به این ترتیب با استفاده از هاشور ابرو در محل از تمام این مشکلات راحت خواهید شد.

معایب هاشور ابرو چیست؟

خوب طبیعی است که هر نوع آرایش دائم در کنار مزایا ایراداتی هم داشته باشد. اولین مورد هاشور ابرو دائمی این است که امکان تغییر وجود ندارد مگر اینکه با ریموو کامل آن. پس اگر جزو افرادی هستید که ممکن است هاشور کردن ابرو دلتان را بزند پس اینکار را انجام ندهید. مورد دیگر مهارت فرد انجام دهنده است باید دقیقا طرحی مناسب با چهره شما و بر اساس سلیقه شما اجرا شود. همچنین استفاده از رنگ و مواد با کیفیت نیز مورد بعدی است. زیرا مواد بی کیفیت ممکن است پس از مدتی رو به رنگ های نارنجی بروند از این رو این اتفاقات همگی معایب هاشور ابرو هستند.

مراحل هاشور ابرو در منزل

اولین و شاید مهمترین کار در هنگام هاشور ابرو در منزل، طراحی ابرو بر اساس حالت صورت مشتری و البته سلیقه شخصی فرد است. در این مرحله دو ابرو کاملا قرینه طراحی می شوند. پس از انجام اینکار کل ناحیه ابرو بی حس می شود. سپس بر اساس سلیقه فرد و رنگ پوست او رنگ هاشور ابرو انتخاب می شود. روش هاشور ابرو بر اساس حالت ابرو مشتری تعیین می شود. هر نوع تکنیک بر اساس نوع ایراد ابرو نوع سلیقه مشتری تغییر می کند که به طور معمول از دو روش میکرو بلیدینگ و میکرو پیگمنتیشن استفاده می شود.

بهترین رنگ هاشور ابرو چیست؟

بهترین رنگ هاشور ابرو بر اساس المان های متعددی انتخاب می شود. مواردی مانند رنگ پوست فرد و نوع پوست فرد تعیین کننده رنگ تاتو ابرو هستند. انتخاب رنگ باید در درجه اول بر اساس سلیقه مشتری انتخاب شود. زیرا فرد ممکن است به رنگ های تیره یا بسیار روشن علاقه داشته باشد. معمولا در پوست های چرب باید از رنگ های تیره تر که ماندگاری بیشتری دارند استفاده کرد زیرا پوست های چرب رنگ را به خود جذب نمی کند.

بهترین روش هاشور ابرو چیست؟

بهترین روش هاشور ابرو بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود. با توجه به انواع مدل های هاشور ابرو قابل انجام بر روی پوست ها نیستند و باید تکنیک هایی که ماندگاری مناسبی نسبت به پوست دارند انتخاب شوند.

عوارض تاتو ابرو چیست؟

 • از آنجایی که تاتو ابرو، تزریق رنگ به زیر پوست است. امکان دارد بعضی از پوست ها به رنگ هاشور ابرو حساسیت بدهند و موجب تورم و پخش شدن رنگ دانه ها در زیر پوست شود. پس اگر پوست حساسی دارید حتما در این باره تحقیق کنید.
 • تاکید می شود که خطهای هاشور ابرو سه بعدی فقط در قسمت هایی که مو رویش نمی کند انجام شود. چون انجام اینکار روی خط رویش ابرو، موجب نازک شدن و ریزش ابرو می شود.
 • امکان ایجاد عفونت در تاتو ابرو، عارضه دیگری است که اگر از لوازم هاشور و تیغ تاتو استریل استفاده نشود ممکن است ایجاد شوند.
 • خونریزی ابرو در افرادی که با مشکل انعقاد خون مواجه هستند نیز یکی دیگر از عوارض هاشور کردن ابرو است. به همین علت این افراد باید قبل از انجام این اقدامات با پزشک خود مشورت کنند.

ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟

ماندگاری تاتو ابرو به نوع پوست فرد و البته عمق خراش هایی که تاتوکار ایجاد می کند بستگی دارد. به طور مثال هاشور زدن ابرو با دستگاه به علت عمق بیشتر خطوط، بیشتر است. اما در روش دستی و استفاده از قلم به علت خراش های سطحی ماندگاری کمتری دارند. معمولا تاتو ابرو بر روی پوست های چرب کمتر است اما بر روی پوست های خشک و معمولی بین 6 ماه تا یکسال ماندگاری دارند.

فرق سایه ابرو و هاشور ابرو در چیست؟

هاشور ابرو برای ابروهای نارکی که قسمتی از داخل ابرو خالی است به کار برده می شود. به گونه ای که پهنای ابرو به راحتی با این روش بیشتر می شود و حالت طبیعی دارد. اما در سایه ابرو تمام قسمت های ابرو شبیه تاتوی ابرو پر می شود. مورد دیگر میزان ماندگاری این دو روش است که تاتو ابرو معمولی ماندگاری بالاتری نسبت به سایه ابرو دائم دارد. همچنین قیمت سایه ابرو دائمی با هزینه هاشور ابرو متفاوت است. مورد دیگر اینکه هاشور ابرو دخترانه تر است. در صورتی که سایه ابرو، مناسب افراد با سن بالاتر است.

قیمت هاشور ابرو در منزل و سایه ابرو به چه مواردی وابسته است؟

هزینه هاشور ابرو امروزه به عوامل متعددی وابسته است و نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان قیمت هاشور ابرو در منزل اختصاص دادو با روی کار آمدن تکنیک های متعدد قیمت خدمات نیز تفاوت زیادی باهم دارند. برای اطلاع از قیمت هاشور ابرو، قیمت شیدینگ ابرو و قیمت سایه ابرو دائمی کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت راهنمایی و اعلام هزینه هاشور ابرو با شما تماس خواهند گرفت و ​در صورت رضایت شما در روز و ساعت مورد نظر در کنار شما قرار خواهند گرفت.

خدمات هاشور ابرو و سایه ابرو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

همانطور که پیش تر اعلام کردیم در کنار مهارت هاشورکار کیفیت رنگ و وسایل مورد استفاده توسط وی بیشترین نقش در کیفیت نهایی کار دارد. خیلی از افراد به علت وسواس خود در زمینه یافتن بهترین هاشورکار که از بهترین مواد هاشور ابرو نیز استفاده کند همواره دچار سردرگمی هستند و نمی توانند به راحتی تصمیم بگیرند. از طرفی این خدمات مانند هاشور ابرو مویی، سایه و شیدینگ ابرو مدت زمان زیادی می طلبد. با استفاده از خدمات هاشور و سایه ابرو در منزل هوم سرویز در منزل دیگر دغدغه هیچ چیزی را نخواهید داشت. زیرا بهترین متخصصین را می توانید در خانه کنار خود داشته باشید تا از بهترین خدمات آنها بهره مند شوید.

با ثبت درخواست رایگان متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در احتیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هاشور ابرو و همچنین ارایه خدمات هاشور ابرو مویی و دخترانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, گریم صورت دخترانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس هاشور ابرو

هاشور ابرو مویی و دخترانه

تاتو قاب ابرو

تاتو سایه ابرو دائمی

شیدینگ ابرو در محل

ترمیم تاتو ابرو

ریمو تاتو ابرو در منزل با استفاده از مواد گیاهی

نظرات کاربران

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

profile picture
مریم یوسفیان

چیزی ک میخواستم شد ممنون

شرایط خدمات تاتو ابرو، قاب انداختن ابرو و شیدینگ ابرو در محل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

hair-braiding
بافت مو بانوان
قیمت از 160,000 الی 160,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 500,000 الی 650,000 تومان
fancy-hair-color
رنگ مو فانتزی بانوان
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
nail-polish
طراحی ناخن بانوان در خانه
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان