هاشور ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
سایه و هاشور ابرو بانوان

هاشور ابرو

از 1255 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هاشور ابرو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت هاشور ابرو

توافقی

متوسط قیمت220,000 تومانکمینه قیمت90,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره هاشور ابرو خواهید خواند

 • هاشور ابرو در منزل
 • انواع روش تاتو ابرو
 • مزایای هاشور ابرو در منزل چیست؟
 • معایب هاشور ابرو چیست؟
 • مراحل هاشور ابرو در منزل
 • بهترین رنگ هاشور ابرو چیست؟
 • بهترین روش هاشور ابروچیست؟
 • عوارض تاتو ابرو چیست؟
 • ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟
 • فرق سایه ابرو و هاشور ابرو در چیست؟
 • قیمت هاشور ابرو در منزل و سایه ابرو به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات هاشور ابرو و سایه ابرو در منزل را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

هاشور ابرو در منزل

هاشور ابرو یکی از روش های جدید و پر طرفدار در آرایشدائم است. ابروها نقش بسیار برجسته ای در زیبایی صورت دارند. ابروها ممکن است بهدلایل مختلف نظیر استفاده از مداد ابرو، ماژیک و غیره دچار ریزش شوند و حالتاولیه خود را نداشته باشند. همچنین متاسفانه بر اثر بعضی بیماریها و اقداماتی نظیرشیمی درمانی این تغییرات دائمی می شوند و با انجام مراقبت و درمان نیز هیچ گاهرویش ابروها به وضعیت قبل خود باز نمی گردند.انواع مدل هاشور ابرو به مرور زمان تغییرات زیادی پیدا کرده است. مواردی مانندهاشور ابرو، شیدینگ ابرو (سایه ابرو)، تاتو قاب ابرو یکی از روش های پرترنشان دادن و قرینه سازی ابرو است. طی مرور زمان در انواع هاشور ابرو تکنیک هایجدیدی ایجاد شدند که موجب طبیعی تر نشان دادن ابروها شدند.

در ادامه به معرفیانواع روش هاشور کردن ابرو در منزل، تاتو ابرو و عوامل موثر بر قیمت هاشور ابرو در منزلو هزینه ترمیم هاشور ابرو می پردازیم.

انواع روش تاتو ابرو

هاشور ابرو در منزل :

هاشور ابرو در منزل در واقع معرف نوعی تاتو ابرو است که خطوطیکاملا مشابه به تار مو در بین موهای ابرو کشیده می شود. تکنیک های متنوعی طی مرورزمان به این تکنیک اضافه شدند که موجب می شوند هاشور ابرو مویی را هر چهطبیعی تر نشان دهند. هاشور ابرو مویی روش جدیدی است که در آن خطوط هاشور ابرودر بین تارهای ابرو، کاملا مشابه با تار ابرو کشیده می شوند. هاشور ابرو نوعجدیدتری است. هاشور ابرو سه بعدی نیز روش دیگری درهاشور زدن ابرو است که با ایجاد خطای دید ابروها را پهن تر نیز نشان میدهد.

شیدینگ ابرو:

در تاتو ابرو، رنگتاتو ابرو با استفاده از سوزن به بافت میانی تزریق می شود. تتو ابرو قدیمیماندگاری بیشتری داشته اما زیبایی چندانی نداشت و حالت طبیعی ابرو از بین می رفت.اما شیدینگ ابرو، تنها در قسمت های کم پشت ابرو استفاده می شود و حالت سایه دارد.شیدینگ ابرو یا سایه ابرو دائمی از تکنیک هایی است که فضای خالی بین ابرو را پر میکند. در این تکنیک در تمام قسمت های ابرو به ویژه در تاج ابرو استفاده می شود. سایهابرو دائمی مانند تاتو ابرو معمولی است با این تفاوت که عمق تزریق رنگ کمتر است وماندگاری کمتری دارد.

شیدینگ ابرو با دستگاه یا سایهمخملی ابرو روش دیگری از سایه زدن دائمی ابرو است. این روشبرای افرادی که به دنبال تفاوت هستند گزینه ی بسیار خوبی است. زیرا در روش شیدینگابرو با دستگاه و دستی در عین فانتزی بودن حالت طبیعی ابرو نیز حفظ می شود.در شیدینگ ابرو تمام سطح ابرو با نقاطی کوچک و نزدیک بهم پوشیده می شود به ترتیبیکه در قسمت تاج ابرو از تراکم کمتری و در انتهای ابرو بیشترین تراکم را دارد.

فیبروز ابرو

این مدل تاتو ابروجدید نوعی راهکار موقت است که با هدف قرینه سازی در ابرو به کار می رود. در اینروش موجب فرم دادن به ابروهای بی حالت شده و تاج ابرو پر می شود. فیبروز ابرو بااستفاده از قلم مخصوص زده می شود و در بین تارها زده می شود تا حالت مصنوعی پیدانکند. بیشترین ماندگاری تاتو ابرو جدید دو سال است و باید مجددا به ترمیم تاتوابرو پرداخت.

تاتو قاب ابرو

تاتو قاب ابرو بسیارشبیه تاتو ابرو ساده است اما نتیجه نهایی طبیعی تر است. زیرا از رنگ های روشن تراستفاده می شود و تمام قسمت های ابرو پر نمی شود. معمولا سایه و تاتو قاب ابروباهم به کار می روند و به این ترتیب قاب انداختن ابرو موجب حالت دادن به ابرو وپهن تر نشان داده شدن ابروان می شوند. ماندگاری تاتو ابرو و قاب انداختن ابرو کمتراز نمونه های قدیمی تر است.

مزایای هاشور ابرو در منزل چیست؟

با هاشور کردن ابرو در منزلاز خرید مداد ابرو و سایه ابرو راحت می شوید. به این ترتیب کلیه نواقص و ایراداتابروهای شما از بین خواهند رفت. همچنین با قرینه سازی ابرو همیشه ظاهری آراسته ومرتب خواهید داشت. همچنین افرادی که از مداد و سایه استفاده می کنند پس از مدتی بهعلت تعریق ممکن است آرایش آنها شسته شود و از بین برود. به این ترتیب با استفادهاز هاشور ابرو در محل از تمام این مشکلات راحت خواهید شد.

معایب هاشور ابرو چیست؟

خوب طبیعی است که هرنوع آرایش دائم در کنار مزایا ایراداتی هم داشته باشد. اولین مورد هاشور ابرودائمی این است که امکان تغییر وجود ندارد مگر اینکه با ریموو کامل آن. پس اگر جزوافرادی هستید که ممکن است هاشور کردن ابرو دلتان را بزند پس اینکار راانجام ندهید. مورد دیگر مهارت فرد انجام دهنده است باید دقیقا طرحی مناسب با چهرهشما و بر اساس سلیقه شما اجرا شود. همچنین استفاده از رنگ و مواد با کیفیت نیزمورد بعدی است. زیرا مواد بی کیفیت ممکن است پس از مدتی رو به رنگ های نارنجیبروند از این رو این اتفاقات همگی معایب هاشور ابرو هستند.

مراحل هاشور ابرو در منزل

اولین و شاید مهمترینکار در هنگام هاشور ابرو در منزل، طراحی ابرو بر اساس حالت صورت مشتری و البته سلیقه شخصیفرد است. در این مرحله دو ابرو کاملا قرینه طراحی می شوند. پس از انجام اینکار کلناحیه ابرو بی حس می شود. سپس بر اساس سلیقه فرد و رنگ پوست او رنگ هاشور ابروانتخاب می شود. روش هاشور ابرو بر اساس حالت ابرو مشتری تعیین می شود. هر نوعتکنیک بر اساس نوع ایراد ابرو نوع سلیقه مشتری تغییر می کند که به طور معمول از دوروش میکرو بلیدینگ و میکرو پیگمنتیشن استفاده می شود.

بهترین رنگ هاشور ابرو چیست؟

بهترین رنگ هاشورابرو بر اساسالمان های متعددی انتخاب می شود. مواردی مانند رنگ پوست فرد و نوع پوست فرد تعیینکننده رنگ تاتو ابرو هستند. انتخاب رنگ باید در درجه اول بر اساس سلیقه مشتریانتخاب شود. زیرا فرد ممکن است به رنگ های تیره یا بسیار روشن علاقه داشته باشد.معمولا در پوست های چرب باید از رنگ های تیره تر که ماندگاری بیشتری دارند استفادهکرد زیرا پوست های چرب رنگ را به خود جذب نمی کند.

بهترین روش هاشور ابروچیست؟

بهترین روش هاشورابرو بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود. با توجه به انواع مدل های هاشور ابروقابل انجام بر روی پوست ها نیستند و باید تکنیک هایی که ماندگاری مناسبی نسبت بهپوست دارند انتخاب شوند.

عوارض تاتو ابرو چیست؟

 • از آنجاییکه تاتو ابرو، تزریق رنگ به زیر پوست است. امکان دارد بعضی از پوست ها به رنگ هاشور ابرو حساسیت بدهند و موجب تورم و پخش شدن رنگدانه ها در زیر پوست شود. پس اگر پوست حساسی دارید حتما در این باره تحقیق کنید.
 • تاکید می شودکه خطهای هاشور ابرو سه بعدی فقط در قسمت هایی که مو رویش نمی کند انجامشود. چون انجام اینکار روی خط رویش ابرو، موجب نازک شدن و ریزش ابرو می شود.
 • امکان ایجادعفونت در تاتو ابرو، عارضه دیگری است که اگر از لوازم هاشور و تیغ تاتو استریلاستفاده نشود ممکن است ایجاد شوند.
 • خونریزی ابرودر افرادی که با مشکل انعقاد خون مواجه هستند نیز یکی دیگر از عوارض هاشور کردنابرو است. به همین علت این افراد باید قبل ازانجام این اقدامات با پزشک خود مشورت کنند.

ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟

ماندگاری تاتو ابرو بهنوع پوست فرد و البته عمق خراش هایی که تاتوکار ایجاد می کند بستگی دارد. به طورمثال هاشور زدن ابرو با دستگاه به علت عمق بیشتر خطوط، بیشتراست. اما در روش دستی و استفاده از قلم به علت خراش های سطحی ماندگاریکمتری دارند. معمولا تاتو ابرو بر روی پوست های چرب کمتر است اما بر روی پوست هایخشک و معمولی بین 6 ماه تا یکسال ماندگاری دارند.

فرق سایه ابرو و هاشور ابرو در چیست؟

هاشور ابرو برای ابروهای نارکی که قسمتی از داخل ابروخالی است به کار برده می شود. به گونه ای که پهنای ابرو به راحتی با این روش بیشترمی شود و حالت طبیعی دارد. اما در سایه ابرو تمام قسمت های ابرو شبیه تاتویابرو پر می شود. مورد دیگر میزان ماندگاری این دو روش است که تاتو ابرومعمولی ماندگاری بالاتری نسبت به سایه ابرو دائم دارد. همچنین قیمتسایه ابرو دائمی با هزینه هاشور ابرو متفاوت است. مورد دیگراینکه هاشور ابرو دخترانه تر است. در صورتی که سایه ابرو، مناسبافراد با سن بالاتر است.

قیمت هاشور ابرو در منزل و سایه ابرو به چه مواردی وابسته است؟

هزینه هاشور ابروامروزه به عوامل متعددی وابسته است و نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان قیمت هاشورابرو در منزل اختصاص دادو با روی کار آمدن تکنیک های متعدد قیمت خدمات نیز تفاوتزیادی باهم دارند. برای اطلاع از قیمت هاشور ابرو، قیمت شیدینگابرو و قیمت سایه ابرو دائمی کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت راهنمایی و اعلام هزینه هاشورابرو با شما تماس خواهند گرفت و ​در صورت رضایت شما در روز و ساعتمورد نظر در کنار شما قرار خواهند گرفت.

خدمات هاشور ابرو و سایه ابرو در منزل را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

همانطور که پیش تراعلام کردیم در کنار مهارت هاشورکار کیفیت رنگ و وسایل مورد استفاده توسطوی بیشترین نقش در کیفیت نهایی کار دارد. خیلی از افراد به علت وسواس خود در زمینهیافتن بهترین هاشورکار که از بهترین مواد هاشور ابرو نیز استفاده کندهمواره دچار سردرگمی هستند و نمی توانند به راحتی تصمیم بگیرند. از طرفی این خدماتمانند هاشور ابرو مویی، سایه و شیدینگ ابرو مدت زمان زیادی می طلبد.با استفاده از خدمات هاشور و سایه ابرو در منزل هوم سرویز در منزل دیگر دغدغه هیچچیزی را نخواهید داشت. زیرا بهترین متخصصین را می توانید در خانه کنار خود داشتهباشید تا از بهترین خدمات آنها بهره مند شوید.

با ثبت درخواست رایگانمتخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراحتیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هاشور ابرو و همچنین ارایه خدمات هاشور ابرو مویی و دخترانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, گریم صورت دخترانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس هاشور ابرو

هاشور ابرو مویی و دخترانه

تاتو قاب ابرو

تاتو سایه ابرو دائمی

شیدینگ ابرو در محل

ترمیم تاتو ابرو

ریمو تاتو ابرو در منزل با استفاده از مواد گیاهی

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط خدمات تاتو ابرو، قاب انداختن ابرو و شیدینگ ابرو در محل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بافت مو بانوان
بافت مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 1,000,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
رنگ مو فانتزی بانوان
رنگ مو فانتزی بانوان
قیمت از 2,500,000 الی 2,500,000 تومان
طراحی ناخن بانوان در خانه
طراحی ناخن بانوان در خانه
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان