تاتو ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
سایه و هاشور ابرو بانوان

تاتو ابرو

از 1255 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تاتو ابرو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تاتو ابرو

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تاتو ابرو و هاشور ابرو چیست؟

تاتو ابرو در منزل یکی از روش های جدید و پر طرفدار در آرایش دائم است. ابروها نقش بسیار برجسته ای در زیبایی صورت دارند. ابروها ممکن است به دلایل مختلف نظیر استفاده از مداد ابرو، ماژیک و غیره دچار ریزش شوند و حالت اولیه خود را نداشته باشند. همچنین متاسفانه بر اثر بعضی بیماریها و اقداماتی نظیر شیمی درمانی این تغییرات دائمی می شوند و با انجام مراقبت و درمان نیز هیچ گاه رویش ابروها به وضعیت قبل خود باز نمی گردند. انواع مدل تاتو ابرو به مرور زمان تغییرات زیادی پیدا کرده است. مواردی مانند هاشور ابرو، شیدینگ ابرو (سایه ابرو)، تاتو قاب ابرو یکی از روش های پرتر نشان دادن و قرینه سازی ابرو است. طی مرور زمان در انواع تاتو ابرو تکنیک های جدیدی ایجاد شدند که موجب طبیعی تر نشان دادن ابروها شدند.

در ادامه به معرفی انواع تاتو ابرو و عوامل موثر بر قیمت تاتو ابرو در محل و قیمت ترمیم تاتو ابرو می پردازیم.

انواع روش های تاتو ابرو

هاشور ابرو:

هاشور ابرو در واقع معرف نوعی تاتو ابرو است که خطوطی کاملا مشابه به تار مو در بین موهای ابرو کشیده می شود. تکنیک های متنوعی طی مرور زمان به این تکنیک اضافه شدند که موجب می شوند هاشور ابرو مویی را هر چه طبیعی تر نشان دهند. هاشور ابرو مویی روش جدیدی است که در آن خطوط هاشور در بین تارهای ابرو، کاملا مشابه با تار ابرو کشیده می شوند. هاشور ابرو نوع جدیدتری از تاتو ابرو است. هاشور ابرو سه بعدی نیز روش دیگری در هاشور زدن ابرو است که با ایجاد خطای دید ابروها را پهن تر نیز نشان می دهد.

شیدینگ ابرو:

در تاتو ابرو، رنگ تاتو ابرو با استفاده از سوزن به بافت میانی تزریق می شود. تتو ابرو قدیمی ماندگاری بیشتری داشته اما زیبایی چندانی نداشت و حالت طبیعی ابرو از بین می رفت. اما شیدینگ ابرو، تنها در قسمت های کم پشت ابرو استفاده می شود و حالت سایه دارد. شیدینگ ابرو یا سایه ابرو دائمی از تکنیک هایی است که فضای خالی بین ابرو را پر می کند. در این تکنیک در تمام قسمت های ابرو به ویژه در تاج ابرو استفاده می شود. سایه ابرو دائمی مانند تاتو ابرو معمولی است با این تفاوت که عمق تزریق رنگ کمتر است و ماندگاری کمتری دارد.

شیدینگ ابرو با دستگاه یا سایه مخملی ابرو روش دیگری از سایه زدن دائمی ابرو است. این روش برای افرادی که به دنبال تفاوت هستند گزینه ی بسیار خوبی است. زیرا در روش شیدینگ ابرو با دستگاه و دستی در عین فانتزی بودن حالت طبیعی ابرو نیز حفظ می شود. در شیدینگ ابرو تمام سطح ابرو با نقاطی کوچک و نزدیک بهم پوشیده می شود به ترتیبی که در قسمت تاج ابرو از تراکم کمتری و در انتهای ابرو بیشترین تراکم را دارد.

فیبروز ابرو

این مدل تاتو ابرو جدید نوعی تتو موقت است که با هدف قرینه سازی در ابرو به کار می رود. در این روش موجب فرم دادن به ابروهای بی حالت شده و تاج ابرو پر می شود. فیبروز ابرو با استفاده از قلم مخصوص زده می شود و در بین تارها زده می شود تا حالت مصنوعی پیدا نکند. بیشترین ماندگاری تاتو ابرو جدید دو سال است و باید مجددا به ترمیم تاتو ابرو پرداخت.

تاتو قاب ابرو

تاتو قاب ابرو بسیار شبیه تاتو ابرو ساده است اما نتیجه نهایی طبیعی تر است. زیرا از رنگ های روشن تر استفاده می شود و تمام قسمت های ابرو پر نمی شود. معمولا سایه و تاتو قاب ابرو باهم به کار می روند و به این ترتیب قاب انداختن ابرو موجب حالت دادن به ابرو و پهن تر نشان داده شدن ابروان می شوند. ماندگاری تاتو ابرو و قاب انداختن ابرو کمتر از نمونه های قدیمی تر است.

بهترین رنگ هاشور ابرو چیست؟

بهترین رنگ هاشور ابرو بر اساس المان های متعددی انتخاب می شود. مواردی مانند رنگ پوست فرد و نوع پوست فرد تعیین کننده رنگ تاتو ابرو هستند. انتخاب رنگ باید در درجه اول بر اساس سلیقه مشتری انتخاب شود. زیرا فرد ممکن است به رنگ های تیره یا بسیار روشن علاقه داشته باشد. معمولا در پوست های چرب باید از رنگ های تیره تر که ماندگاری بیشتری دارند استفاده کرد زیرا پوست های چرب رنگ را به خود جذب نمی کند.

بهترین روش تاتو ابرو چیست؟

بهترین روش تاتو ابرو بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود. با توجه به انواع مدل های هاشور ابرو قابل انجام بر روی پوست ها نیستند و باید تکنیک هایی که ماندگاری مناسبی نسبت به پوست دارند انتخاب شوند.

عوارض تاتو ابرو چیست؟

  • از آنجایی که تاتو ابرو، تزریق رنگ به زیر پوست است. امکان دارد بعضی از پوست ها به رنگ تاتو ابرو حساسیت بدهند و موجب تورم و پخش شدن رنگ دانه ها در زیر پوست شود. پس اگر پوست حساسی دارید حتما در این باره تحقیق کنید.
  • تاکید می شود که خطهای هاشور ابرو سه بعدی فقط در قسمت هایی که مو رویش نمی کند انجام شود. چون انجام اینکار روی خط رویش ابرو، موجب نازک شدن و ریزش ابرو می شود.
  • امکان ایجاد عفونت در تاتو ابرو، عارضه دیگری است که اگر از لوازم هاشور و تیغ تاتو استریل استفاده نشود ممکن است ایجاد شوند.
  • مورد دیگر عدم تقارن و قرینگی ابروها است. چون هاشور زدن ابرو یک روش تقریبا دائمی است. به همین علت هر گونه طراحی الگوی اشتباه ممکن است غیر قابل جبران باشد.
  • خونریزی ابرو در افرادی که با مشکل انعقاد خون مواجه هستند نیز یکی دیگر از عوارض هاشور کردن ابرو است. به همین علت این افراد باید قبل از انجام این اقدامات با پزشک خود مشورت کنند.

ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟

ماندگاری تاتو ابرو به نوع پوست فرد و البته عمق خراش هایی که تاتوکار ایجاد می کند بستگی دارد. به طور مثال هاشور زدن ابرو با دستگاه به علت عمق بیشتر خطوط، بیشتر است. اما در روش دستی و استفاده از قلم به علت خراش های سطحی ماندگاری کمتری دارند. معمولا تاتو ابرو بر روی پوست های چرب کمتر است اما بر روی پوست های خشک و معمولی بین 6 ماه تا یکسال ماندگاری دارند.

فرق سایه ابرو و تاتو ابرو در چیست؟

هاشور ابرو برای ابروهای نارکی که قسمتی از داخل ابرو خالی است به کار برده می شود. به گونه ای که پهنای ابرو به راحتی با این روش بیشتر می شود و حالت طبیعی دارد. اما در سایه ابرو تمام قسمت های ابرو شبیه تاتوی ابرو پر می شود. مورد دیگر میزان ماندگاری این دو روش است که تاتو ابرو معمولی ماندگاری بالاتری نسبت به سایه ابرو دائم دارد. همچنین قیمت سایه ابرو دائمی با هزینه هاشور ابرو متفاوت است. مورد دیگر اینکه هاشور ابرو دخترانه تر است. در صورتی که سایه ابرو، مناسب افراد با سن بالاتر است.

قیمت هاشور ابرو و سایه ابرو به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تاتو ابرو امروزه به عوامل متعددی وابسته است و نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان قیمت تاتو ابرو در منزل اختصاص دادو با روی کار آمدن تکنیک های متعدد قیمت خدمات نیز تفاوت زیادی باهم دارند. برای اطلاع از قیمت هاشور ابرو، قیمت شیدینگ ابرو و قیمت سایه ابرو دائمی کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت راهنمایی و اعلام هزینه هاشور ابرو با شما تماس خواهند گرفت و ​در صورت رضایت شما در روز و ساعت مورد نظر در کنار شما قرار خواهند گرفت.

خدمات تاتو ابرو، هاشور ابرو و سایه ابرو در منزل توسط متخصصین هوم سرویز

همانطور که پیش تر اعلام کردیم در کنار مهارت هاشورکار کیفیت رنگ و وسایل مورد استفاده توسط وی بیشترین نقش در کیفیت نهایی کار دارد. خیلی از افراد به علت وسواس خود در زمینه یافتن بهترین هاشورکار که از بهترین مواد هاشور ابرو نیز استفاده کند همواره دچار سردرگمی هستند و نمی توانند به راحتی تصمیم بگیرند. از طرفی این خدمات مانند هاشور ابرو مویی، سایه و شیدینگ ابرو مدت زمان زیادی می طلبد. با استفاده از خدمات هاشور و سایه ابرو در منزل هوم سرویز در منزل دیگر دغدغه هیچ چیزی را نخواهید داشت. زیرا بهترین متخصصین را می توانید در خانه کنار خود داشته باشید تا از بهترین خدمات آنها بهره مند شوید.

با ثبت درخواست رایگان متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در احتیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تاتو ابرو و همچنین ارایه خدمات خدمات تاتو ابرو بانوان در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در محل, اجرای انواع ترکیب رنگ ابرو در منزل, اجرای انواع تکنیک های جدید پیرایش صورت و ابرو در منزل, تزریق بوتاکس پیشانی, کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب با استفاده از برترین برندها با ماندگاری بالا, ریمو خالکوبی بدن , آرایش و شینیون عروس در خانه, گریم صورت دخترانه, اصلاح سر و صورت و کوتاهی های ژورنالی و حرفه ای, میکرو ابرو, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تاتو ابرو

خدمات تاتو ابرو بانوان در منزل

خدمات هاشور ابرو موئی و تاتو قاب ابرو

تاتو سایه ابرو دائمی

شیدینگ ابرو در محل

ترمیم تاتو ابرو

ریمو تاتو ابرو در منزل با استفاده از مواد گیاهی

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط خدمات تاتو، هاشور و شیدینگ ابرو در محل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بافت مو بانوان
بافت مو بانوان
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
رنگ مو فانتزی بانوان
رنگ مو فانتزی بانوان
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
لاک ناخن بانوان در خانه
لاک ناخن بانوان در خانه
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان

خدمات تاتو ابرو در این شهرها ارائه می شود: