banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
سایه و هاشور ابرو بانوان

سایه و هاشور ابرو بانوان

از 1255 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سایه و هاشور ابرو بانوان

قیمت سایه و هاشور ابرو بانوان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سایه و هاشور ابرو بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

هاشور ابرو چیست؟

ابروها نقش بسیار برجسته ای در زیبایی صورت دارند. ابروها ممکن است به دلایل مختلف نظیر استفاده از مداد ابرو، ماژیک و غیره دچار ریزش شوند و حالت اولیه خود را نداشته باشند. همچنین متاسفانه بر اثر بعضی بیماریها و اقداماتی نظیر شیمی درمانی این تغییرات دائمی می شوند و با انجام مراقبت و درمان نیز هیچ گاه رویش ابروها به وضعیت قبل خود باز نمی گردند.

هاشور زدن ابرو یکی از روش های پرتر نشان دادن و قرینه سازی ابرو است. در هاشور ابرو دخترانه طی مرور زمان تکنیک هایی ایجاد شدند که موجب طبیعی تر شدن ابرو می شوند. به ترتیبی که قبلا خط های ابرو هاشور زده بسیار مشخص، ضخیم و البته قابل تشخیص بوده است. اما هاشور ابرو مویی روش جدیدی است که در آن خطوط هاشور در بین تارهای ابرو، کاملا مشابه با تار ابرو کشیده می شوند. هاشور ابرو نوع جدیدتری از تاتوی ابرو است. هاشور ابرو سه بعدی نیز روش دیگری در هاشور زدن ابرو است که با ایجاد خطای دید ابروها را پهن تر نیز نشان می دهد.

عوارض هاشور ابرو چیست؟

  • از آنجایی که هاشور ابرو، تزریق رنگ به زیر پوست است. امکان دارد بعضی از پوست ها به رنگ هاشور ابرو حساسیت بدهند و موجب تورم و پخش شدن رنگ دانه ها در زیر پوست شود. پس اگر پوست حساسی دارید حتما در این باره تحقیق کنید.
  • تاکید می شود که خطور هاشور ابرو سه بعدی فقط در قسمت هایی که مو رویش نمی کند انجام شود. چون انجام اینکار روی خط رویش ابرو، موجب نازک شدن و ریزش ابرو می شود. 
  • امکان ایجاد عفونت، عارضه دیگری است که اگر از لوازم هاشور و تیغ تاتو استریل استفاده نشود ممکن است ایجاد شوند.
  • مورد دیگر عدم تقارن و قرینگی ابروها است. چون هاشور زدن ابرو یک روش تقریبا دائمی است. به همین علت هر گونه طراحی الگوی اشتباه ممکن است غیر قابل جبران باشد. 
  • خونریزی ابرو در افرادی که با مشکل انعقاد خون مواجه هستند نیز یکی دیگر از عوارض هاشور کردن ابرو است. به همین علت این افراد باید قبل از انجام این اقدامات با پزشک خود مشورت کنند.

 میزان ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟

ماندگاری هاشور ابرو به نوع پوست فرد و البته عمق خراش هایی که تاتوکار ایجاد می کند بستگی دارد. به طور مثال هاشور زدن ابرو با دستگاه به علت عمق بیشتر خطوط، بیشتر است. اما در روش دستی و استفاده از قلم به علت خراش های سطحی ماندگاری کمتری دارند. معمولا هاشور ابرو بر روی پوست های چرب کمتر است اما بر روی پوست های خشک و معمولی بین 6 ماه تا یکسال ماندگاری دارند.

سایه ابرو چیست؟

سایه ابرو در واقع روش طبیعی تر، تاتو ابرو است. تاتو ابرو روش بسیار مصنوعی است که قبلا با استفاده از رنگ های پر رنگ و غلیظ انجام می شد. سایه ابرو برای افرادی که در بین ابروهایشان خالی شده و در کل قاب ابرو پری دارند استفاده می شود. در روش سایه دائمی ابرو به هیج عنوان برای ابرو قاب ایجاد نمی شود و فقط پوست زیر تارهای ابرو تیره می شوند تا ابروها پرتر نشان داده شوند. سایه ابرو دائم نسبت به تاتو و هاشور ابرو ماندگاری کمتری دارد و زود از بین می رود. به این ترتیب می توان بعد از مدتی، مدل جدیدی روی آن ایجاد کرد.

روش زدن سایه ابرو دائم

سایه ابرو دائم به چندین روش و متد مختلف با هدف پرپشت کردن ابرو انجام می شود. سایه طبیعی ابرو برای افرادی قسمت انتهایی ابروهای آن کم پشت است پیشنهاد می شود. روش زدن سایه ابرو دائم به این ترتیب است که تمام سطح ابرو یکدست تاتو شده و در قسمت تاج ابرو تاتوهای کمرنگ تری ایجاد می شود و هر چه به انتهای ابرو نزدیک می شویم رنگ های تیره تری به کار برده می شوند.

شیدینگ ابرو با دستگاه یا سایه مخملی ابرو روش دیگری از سایه زدن دائمی ابرو است. این روش برای افرادی که به دنبال تفاوت هستند گزینه ی بسیار خوبی است. زیرا در روش شیدینگ ابرو با دستگاه و دستی در عین فانتزی بودن حالت طبیعی ابرو نیز حفظ می شود. در شیدینگ ابرو تمام سطح ابرو با نقاطی کوچک و نزدیک بهم پوشیده می شود به ترتیبی که در قسمت تاج ابرو از تراکم کمتری و در انتهای ابرو بیشترین تراکم را دارد.

تفاوت سایه و هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو برای ابروهای نارکی که قسمتی از داخل ابرو خالی است به کار برده می شود. به گونه ای که پهنای ابرو به راحتی با این روش بیشتر می شود و حالت طبیعی دارد. اما در سایه ابرو تمام قسمت های ابرو شبیه تاتوی ابرو پر می شود. مورد دیگر میزان ماندگاری این دو روش است که هاشور ابرو ماندگاری بالاتری نسبت به سایه ابرو دائم دارد. همچنین قیمت سایه ابرو دائمی با هزینه هاشور ابرو متفاوت است. مورد دیگر اینکه هاشور ابرو دخترانه تر است. در صورتی که سایه ابرو، مناسب افراد با سن بالاتر است.

خدمات هاشور ابرو وسایه ابرو در منزل توسط متخصصین هوم سرویز

همانطور که پیش تر اعلام کردیم در کنار مهارت هاشورکار کیفیت رنگ و وسایل مورد استفاده توسط وی بیشترین نقش در کیفیت نهایی کار دارد. خیلی از افراد به علت وسواس خود در زمینه یافتن بهترین هاشورکار که از بهترین مواد هاشور ابرو نیز استفاده کند همواره دچار سردرگمی هستند و نمی توانند به راحتی تصمیم بگیرند. از طرفی این خدمات مانند هاشور ابرو مویی، سایه و شیدینگ ابرو مدت زمان زیادی می طلبد. با توجه به شرایط کنونی و همه گیری ویروس کرونا، حضور در آرایشگاه ها کمی خطرناک است از این رو ممکن است افراد از انجام اینکار منصرف شوند. با استفاده از خدمات هاشور و سایه ابرو در منزل هوم سرویز در منزل دیگر دغدغه هیچ چیزی را نخواهید داشت. زیرا بهترین متخصصین را می توانید در خانه کنار خود داشته باشید تا از بهترین خدمات آنها بهره مند شوید.

قیمت هاشور و سایه ابرو در هوم سرویز

برای اطلاع از قیمت هاشور ابرو، قیمت شیدینگ ابرو و قیمت سایه ابرو دائمی کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت راهنمایی و اعلام هزینه هاشور ابرو با شما تماس خواهند گرفت و ​در صورت رضایت شما در روز و ساعت مورد نظر در کنار شما قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس سایه و هاشور ابرو بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

بافت مو بانوان
بافت مو بانوان
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
رنگ مو فانتزی بانوان
رنگ مو فانتزی بانوان
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان
لاک ناخن بانوان در خانه
لاک ناخن بانوان در خانه
قیمت از 90,000 الی 350,000 تومان