banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
رنگ مو فانتزی بانوان

رنگ مو فانتزی بانوان

از 1250 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ مو فانتزی بانوان

قیمت رنگ مو فانتزی بانوان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط رنگ مو فانتزی بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

رنگ فانتزی مو چیست؟

رنگ کردن فانتزی مو یک روش جدید است که در بین دختران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این نوع رنگ، موقتی محسوب می شوند. رنگ موی معمولی در طیف رنگ های قهوه ای بیشتر مناسب خانم ها است. اما رنگ موی فانتزی دخترانه در بین نوجوان و جوانان بسیار ترند شده است. یکی دیگر از مواردی که رنگ فانتزی مو را بیشتر مورد استقبال قرار داده است، موقتی بودن آن است. در واقع بعد از مدتی رنگ موی فعلی شسته و امکان گذاشتن رنگ جدید و ایجاد تنوع  فراهم می شود.

طرز استفاده از رنگ مو فانتزی

اولین مورد برای گذاشتن رنگ فانتزی روی مو باید این مسئله دقت کنید که رنگ موی فعلی شما چیست؟ گذاشتن رنگ فانتزی بر روی موی طبیعی، تنها به وسیله پودر رنگ فانتزی که روشن کننده رنگی مو است، انجام می شود. همچنین پایه موی دکلره شده نیز تاثیر مستقیمی بر روی نتیجه رنگ دارد. به طور مثال رنگ فانتزی یخی تنها بر روی موهایی که پایه دکلره آن کاملا روشن و بدون زردی باشد قابل انجام است. زیرا در صورتی که پایه مو به سمت زردی یا نارنجی برود نتیجه دلخواه نمی شود. مواردی مانند رنگ پوست، رنگ چشمان و مدل مو نیز بر انتخاب رنگ مو فانتزی تاثیر دارد. گاهی بنا به درخواست فرد چندین نوع رنگ روی مو گذاشته می شود که همه ی اینها باید در هارمونی کامل با چهره فرد و حالت موهای وی باشند.

رنگ فانتزی روی موی مشکی

رنگ فانتزی روی موی مشکی ظاهر بسیار جذابی دارد. زیرا این تفاوت رنگی می تواند تغییرات زیاد و البته مثبتی در چهره ایجاد کند. هم اینکه این کار بر خلاف رنگ کردن ساده مو که ممکن است سن افراد را کمی بالاتر نشان دهد اما رنگ فانتزی روی موی مشکی این تغییرات را ایجاد نمی کند و می تواند گویای سن واقعی فرد باشد و البته در مواردی سن فرد را کاهش نیز میدهد. بهترین روش ایجاد رنگ فانتزی روی موی مشکی انجام دکلره است. زیرا نتیجه نهایی با رنگ مورد نظر شما تطابق بالایی پیدا می کند. البته در مواردی مانند رنگ موی قرمز و یا بنفش نیز بدون دکلره روی مو ایجاد می شود و البته از ماندگاری بیشتری نسبت به سایر رنگ های فانتزی برخوردارند.

رنگ مو فانتزی بدون دکلره

خیلی از افراد طرفدار رنگ کردن فانتزی مو، بیشتر به دنبال آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره می باشند. البته ما منکر رنگ مو فانتزی بدون دکلره نیستیم. اما تعداد آنها محدود است و همه به پایه موهای شما بستگی دارد. به طور مثال نمی توانید انتظار رنگ فانتزی یخی روی مشکی داشته باشید آن هم بدون دکلره!!!

گروه رنگ های صورتی، قرمز فانتزی، بنفش، سبز و آبی از دسته رنگ هایی هستند که بر روی موهای طبیعی قابل اجرا هستند البته نه خیلی روشن بلکه نهایت تا حدود پایه 6 یا 7 روشن می شوند. معمولا این گونه رنگ ها به صورت آمبره یا سامبره در پایین مو به کار برده می شوند و با رنگ هایی که تنالیته مشابهی دارند به صورت رنگارنگ با هم ترکیب می شوند تا ظاهر لوکس تری پیدا کنند. البته همه این موارد به خلاقیت آرایشگر و مهارت وی بستگی دارد.

بهترین مارک رنگ موی فانتزی

همانطور که پیش تر اعلام کردیم تمام رنگ های پاستیلی و فانتزی موقتی هستند. در واقعیت اگر بهترین مارک رنگ موی فانتزی  مانند بی استایل، فشنلی، مارال، روسینی، بس و غیره را نیز انتخاب کنید ممکن است طی مراقب های ناصحیح نتیجه مطلوب را دریافت نکنید. پس اول اینکه اگر به دنبال بهترین مارک رنگ موی پاستیلی هستید، پایه موهایتان را به مطلوب ترین روش ممکن روشن کنید یعنی با دکلره! به این ترتیب می توانید یه آن چیزی که می خواهید نزدیک و نزدیک تر شوید.

انواع رنگ مو پاستیلی یا فانتزی

رنگ مو فانتزی در بین افراد به رنگ موی پاستیلی و ژله ای نیز معروف است و این نامگذاریها صرفا به علت شباهت و جذابیت این مدل رنگ ها هستند. تعدادی از این رنگهای جذاب که در بیشتر کاتالوگ ها هستند عبارت اند از:

  • رنگ مو فانتزی آبی
  • رنگ مو فانتزی صورتی پاستیلی
  • رنگ مو فانتزی بنفش
  • رنگ مو فانتزی یخی
  • رنگ مو فانتزی طوسی
  • رنگ مو فانتزی قرمز
  • رنگ مو فانتزی سبز پاستیلی
  • رنگ مو فانتزی زرد

نکاتی مراقبت از رنگ فانتزی مو

درست است که این رنگ ها از ماندگاری کمی برخوردارند، ولی رعایت نکات مراقبت از مو طول ماندگاری آنها را افزایش می دهد. نکته اول زیاد موهایتان را نشویید. مخصوصا شامپوهای آمونیاک دار قاتل رنگ مو و شامپو رنگ مو فانتزی هستند. دوم اینکه در حمام با آب بسیار داغ موهایتان را نشویید. حتما از محلول های آبرسان و ماسک مو استفاده کنید. اغلب بعد از دکلره موها خشک می شوند و ممکن است موها حالت آسیب دیدگی به خود بگیرند از این رو روغن تراپی و استفاده از آب رسان در زیبایی مو نقش موثری ایفا میکند. مورد دیگر اینکه وسلیل حرارتی مانند اتو مو و سشوار را با دمای بسیار بالا استفاده نکنید. زیرا این وسایل درخشندگی رنگ موی پاستیلی را کم می کنند.

رنگ موی فانتزی در منزل با هوم سرویز

تمام مواردی که برایتان مطرح کردیم و نتیجه نهایی آنها صرفا به هنر دست آرایشگر بستگی دارد. زیبایی رنگ فانتزی مخصوصا ترکیب چند رنگ نیاز به مهارت آرایشگر در ایجاد رنگ زمینه و ترکیب رنگ های فانتزی در کنار هم دارد. خیلی از افراد با توجه به شرایط کنونی و آلودگی آرایشگاها و مدت زمان زیادی که باید صرف رفت و آمد و معطلی در آرایشگاها بگذرانند از انجام این اقدامات صرف نظر می کنند. در صورتی که می توانید با کمک متخصصین هوم سرویز از بهترین خدمات رنگ فانتزی مو در منزل برخوردار شوید.

قیمت رنگ مو فانتزی بانوان در هوم سرویز

قیمت رنگ مو فانتزی به موارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند دکلره شدن یا نشدن مو، کوتاهی و بلندی موها و حجم موهای مورد نظر همه و همه بر هزینه رنگ فانتزی مو تاثیر می گذارند. برای اطلاع دقیق از هزینه و دریافت مشاوره رایگان می توانید در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با شما تماس می گیرند و پس از اعلام هزینه های تقریبی در صورت رضایت شما در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

همیاران سرویس رنگ مو فانتزی بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
آرایش و میکاپ بانوان
آرایش و میکاپ بانوان
در حال بروزرسانی قیمت