رنگ فانتزی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
رنگ مو فانتزی بانوان

رنگ فانتزی

از 1250 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ فانتزی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت رنگ فانتزی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

رنگ فانتزی مو چیست؟

رنگ کردن فانتزی مو یک روش جدید است که در بین جوانان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این نوع رنگ، موقتی محسوب می شوند. رنگ های معمولی در طیف رنگ های قهوه ای بیشتر مناسب خانم ها است. اما رنگ موی فانتزی دخترانه در بین نوجوان و جوانان بسیار ترند شده است. یکی دیگر از مواردی که رنگ فانتزی مو را بیشتر مورد استقبال قرار داده است، موقتی بودن آن است. در واقع بعد از مدتی رنگ موی فعلی شسته و امکان گذاشتن رنگ جدید و ایجاد تنوع فراهم می شود. در ادامه به معرفی انواع رنگ فانتزی مو و عوامل موثر بر هزینه رنگ فانتزی مو می پردازیم.

طرز استفاده از رنگ فانتزی

اولین مورد برای گذاشتن رنگهای فانتزی روی مو باید این مسئله دقت کنید که رنگ فعلی شما چیست؟ گذاشتن رنگ فانتزی بر روی موی طبیعی، تنها به وسیله پودر رنگی که روشن کننده مو است، انجام می شود. همچنین پایه موی دکلره شده نیز تاثیر مستقیمی بر روی نتیجه رنگ دارد. به طور مثال رنگ فانتزی یخی تنها بر روی موهایی که پایه دکلره آن کاملا روشن و بدون زردی باشد قابل انجام است. زیرا در صورتی که پایه مو به سمت زردی یا نارنجی برود نتیجه دلخواه نمی شود. مواردی مانند رنگ پوست، رنگ چشمان و مدل مو نیز بر انتخاب رنگ تاثیر دارد. گاهی بنا به درخواست فرد چندین نوع رنگ روی مو گذاشته می شود که همه ی اینها باید در هارمونی کامل با چهره فرد و حالت موهای وی باشند.

رنگ فانتزی روی موی مشکی

رنگ فانتزی روی موی مشکی ظاهر بسیار جذابی دارد. زیرا این تفاوت رنگی می تواند تغییرات زیاد و البته مثبتی در چهره ایجاد کند. هم اینکه این کار بر خلاف رنگ کردن ساده مو که ممکن است سن افراد را کمی بالاتر نشان دهد اما رنگ فانتزی روی موی مشکی این تغییرات را ایجاد نمی کند و می تواند گویای سن واقعی فرد باشد و البته در مواردی سن فرد را کاهش نیز می دهد. بهترین روش انجام رنگ فانتزی روی موی مشکی انجام دکلره است. زیرا نتیجه نهایی با رنگ مورد نظر شما تطابق بالایی پیدا می کند. البته در مواردی مانند رنگ موی قرمز و یا بنفش نیز بدون دکلره روی مو ایجاد می شود و البته از ماندگاری بیشتری نسبت به سایر رنگهای فانتزی برخوردارند.

رنگ مو فانتزی بدون دکلره

خیلی از افراد طرفدار رنگ فانتزی، بیشتر به دنبال آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره می باشند. اما تعداد آاین رنگها محدود هستند و همه به پایه موهای شما بستگی دارد. به طور مثال نمی توانید انتظار رنگ فانتزی یخی روی مشکی داشته باشید آن هم بدون دکلره!!!

گروه رنگ های صورتی، قرمز فانتزی، بنفش، سبز و آبی از دسته رنگ هایی هستند که بر روی موهای طبیعی قابل اجرا هستند البته نه خیلی روشن بلکه نهایت تا حدود پایه 6 یا 7 روشن می شوند. معمولا این گونه رنگ ها به صورت آمبره یا سامبره در پایین مو به کار برده می شوند و با رنگ هایی که تنالیته مشابهی دارند به صورت رنگارنگ با هم ترکیب می شوند تا ظاهر لوکس تری پیدا کنند. البته همه این موارد به خلاقیت آرایشگر و مهارت وی بستگی دارد.

بهترین مارک رنگ فانتزی مو

همانطور که پیش تر اعلام کردیم تمام رنگ های پاستیلی و فانتزی موقتی هستند. در واقعیت اگر بهترین مارک رنگ فانتزی مانند بی استایل، فشنلی، مارال، روسینی، بس و غیره را نیز انتخاب کنید ممکن است طی مراقب های ناصحیح نتیجه مطلوب را دریافت نکنید. پس اول اینکه اگر به دنبال بهترین مارک رنگ پاستیلی هستید، پایه موهایتان را به مطلوب ترین روش ممکن روشن کنید یعنی با دکلره! به این ترتیب می توانید یه آن چیزی که می خواهید نزدیک و نزدیک تر شوید.

انواع رنگ مو فانتزی

رنگ فانتزی مو در بین افراد به رنگ پاستیلی و ژله ای نیز معروف است و این نامگذاریها صرفا به علت شباهت و جذابیت این مدل رنگ ها هستند. تعدادی از این رنگهای جذاب که در بیشتر کاتالوگ ها هستند عبارت اند از:

  • رنگ فانتزی آبی
  • رنگ فانتزی صورتی پاستیلی
  • رنگ فانتزی بنفش
  • رنگ فانتزی یخی
  • رنگ فانتزی قرمز
  • رنگ موی فانتزی سبز پاستیلی
  • رنگ موی فانتزی زرد

نکاتی مراقبت از رنگ فانتزی مو

درست است که این رنگ ها از ماندگاری کمی برخوردارند، ولی رعایت نکات مراقبت از مو طول ماندگاری آنها را افزایش می دهد. نکته اول زیاد موهایتان را نشویید. مخصوصا شامپوهای آمونیاک دار قاتل شامپو رنگ فانتزی هستند. دوم اینکه در حمام با آب بسیار داغ موهایتان را نشویید. حتما از محلول های آبرسان و ماسک مو استفاده کنید. اغلب بعد از دکلره موها خشک می شوند و ممکن است موها حالت آسیب دیدگی به خود بگیرند از این رو روغن تراپی و استفاده از آب رسان در زیبایی مو نقش موثری ایفا می کند. مورد دیگر اینکه وسلیل حرارتی مانند اتو مو و سشوار را با دمای بسیار بالا استفاده نکنید. زیرا این وسایل درخشندگی رنگ پاستیلی را کم می کنند.

قیمت رنگ مو فانتزی بانوان در هوم سرویز

عوامل متعددی بر قیمت رنگ فانتزی مو تاثیرگذار هستند. مورد اول رنگ مو انتخابی و نوع آن می باشد. بعضی از موها چه طبیعی و چه رنگ شده تعدادی از رنگ­‌ها روی تغییری ایجاد نمی کنند که آنها به رنگ و جنس مو بستگی دارد. از این رو هر چه رنگ موی انتخابی با رنگ فعلی مطابقت داشته باشد قیمت رنگ فانتزی مو کمتر می شود. همچنین در مواردی که رنگ نیاز به ترکیب چند رنگ باشد دستمزد آرایشگر و قیمت رنگ فانتزی بیشتر می شود. مورد دیگر نیاز و عدم نیاز به دکلره است. در صورتی رنگ فانتزی روشن مدنظر است قیمت رنگ فانتزی بدون دکلره مناسب تر است. حجم مو و قسمت مورد نظر سر نیز عامل دیگر است که قیمت رنگ فانتزی مو را تغییر می دهد. یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه رنگ فانتزی مو مارک رنگ است. هرچه رنگ با کیفیت تر باشد قیمت رنگ مو فانتزی را نیز بالاتر می رود.

انواع رنگ فانتزی در منزل با هوم سرویز

زیبایی رنگهای فانتزی مخصوصا ترکیب چند رنگ نیاز به مهارت آرایشگر در ایجاد رنگ زمینه و ترکیب رنگ های فانتزی در کنار هم دارد. خیلی از افراد با توجه به شرایط کنونی و مدت زمان زیادی که باید صرف رفت و آمد و معطلی در آرایشگاها بگذرانند از انجام این اقدامات صرف نظر می کنند. در صورتی که می توانید با کمک متخصصین هوم سرویز از بهترین خدمات رنگ فانتزی مو در منزل برخوردار شوید.

برای اطلاع دقیق از هزینه و دریافت مشاوره رایگان می توانید در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با شما تماس می گیرند و پس از اعلام هزینه های تقریبی در صورت رضایت شما در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ فانتزی و همچنین ارایه خدمات انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع مدل بافت مو ی کوتاه و بلند در منزل, انواع خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, انواع شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, خدمات آمبره و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, خدمات فر دائم موی زنانه در منزل, خدمات ویتامین تراپی در منزل, ارائه انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , انواع رنگ مو در منزل, خدمات براشینگ حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ فانتزی

انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه

رنگ فانتزی موی کوتاه و بلند با تکنیک های آمبره، سامبره، مون لایت و...

رنگ مو فانتزی بدون دکلره

رنگ مو فانتزی با دکلره

انواع رنگ مو فانتزی با پودر رنگی

رنگ مو فانتزی بنفش، قرمز، سبز، زرد، آبی و ...

نظرات کاربران

profile picture
محمد توکلی

کارشونو مرتب و منظم انجام دادند بسیار وقت شناس و مودب ممنونم

profile picture
داود وکیلی

خیلی عالی بودند هم کیفیتشون عالی بود هم خود اقای شهرکی

profile picture
رویا اذرنیا

کیفیت کاری خودشون خیلی خوب بود فقط یکم گرد و خاک زیاد شد که طبیعیه دستشون درد نکنه

profile picture
معصومه ناظمی

ممنونم از هوم سرویز و اقای محمدی هم از لحاظ اخلاقی هم رفتاری هم کاری خیلی خوب بودند بسیار باوجدان و کاربلد

شرایط رنگ مو فانتزی بدون دکلره و با پودر

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 156,000 الی 420,000 تومان
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات رنگ فانتزی در این شهرها ارائه می شود: