رنگ مو فانتزی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
رنگ مو فانتزی بانوان

رنگ مو فانتزی

از 1250 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ مو فانتزی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت رنگ مو فانتزی

توافقی

متوسط قیمت2,500,000 تومانکمینه قیمت2,500,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره رنگ مو فانتزی خواهید خواند

 • رنگ فانتزی مو چیست؟
 • طرز استفاده از رنگ فانتزی
 • رنگ فانتزی روی موی مشکی
 • رنگ مو فانتزی بدون دکلره
 • بهترین مارک رنگ فانتزی مو
 • انواع رنگ مو فانتزی
 • نکاتی مراقبت از رنگ فانتزی مو
 • قیمت رنگ مو فانتزی بانوان در هوم سرویز
 • انواع رنگ فانتزی در منزل با هوم سرویز

رنگ فانتزی مو چیست؟

رنگ کردن فانتزیمو یک روش جدید است که در بین جوانان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. ایننوع رنگ، موقتی محسوب می شوند. رنگ های معمولی در طیف رنگ های قهوه ای بیشتر مناسبخانم ها است. اما رنگ موی فانتزی دخترانه در بین نوجوان و جوانانبسیار ترند شده است. یکی دیگر از مواردی که رنگ فانتزی مو را بیشتر مورداستقبال قرار داده است، موقتی بودن آن است. در واقع بعد از مدتی رنگ موی فعلی شستهو امکان گذاشتن رنگ جدید و ایجاد تنوع فراهم می شود.در ادامه به معرفی انواع رنگ فانتزی مو و عوامل موثر بر هزینه رنگفانتزی مو می پردازیم.

طرز استفاده از رنگ فانتزی

اولین موردبرای گذاشتن رنگهای فانتزی روی مو باید این مسئله دقت کنید که رنگ فعلیشما چیست؟ گذاشتن رنگ فانتزی بر روی موی طبیعی، تنها به وسیله پودر رنگی کهروشن کننده مو است، انجام می شود. همچنین پایه موی دکلره شده نیز تاثیر مستقیمی برروی نتیجه رنگ دارد. به طور مثال رنگ فانتزی یخی تنها بر روی موهایی کهپایه دکلره آن کاملا روشن و بدون زردی باشد قابل انجام است. زیرادر صورتی که پایه مو به سمت زردی یا نارنجی برود نتیجه دلخواه نمی شود.مواردی مانند رنگ پوست، رنگ چشمان و مدل مو نیز بر انتخاب رنگ تاثیر دارد. گاهیبنا به درخواست فرد چندین نوع رنگ روی مو گذاشته می شود که همه ی اینها باید درهارمونی کامل با چهره فرد و حالت موهای وی باشند.

رنگ فانتزی روی موی مشکی

رنگ فانتزی روی مویمشکی ظاهربسیار جذابی دارد. زیرا این تفاوت رنگی می تواند تغییرات زیاد و البته مثبتی درچهره ایجاد کند. هم اینکه این کار بر خلاف رنگ کردن ساده مو که ممکن است سن افرادرا کمی بالاتر نشان دهد اما رنگ فانتزی روی موی مشکی این تغییرات راایجاد نمی کند و می تواند گویای سن واقعی فرد باشد و البته در مواردی سن فرد راکاهش نیز می دهد. بهترین روش انجام رنگ فانتزی روی موی مشکی انجام دکلره است. زیرانتیجه نهایی با رنگ مورد نظر شما تطابق بالایی پیدا می کند. البته در مواردی مانندرنگ موی قرمز و یا بنفش نیز بدون دکلره روی مو ایجاد می شود و البته از ماندگاریبیشتری نسبت به سایر رنگهای فانتزی برخوردارند.

رنگ مو فانتزی بدون دکلره

خیلی از افرادطرفدار رنگ فانتزی، بیشتر به دنبال آموزش رنگ موی فانتزی بدوندکلره می باشند. اما تعداد آاین رنگها محدود هستند و همه به پایه موهای شمابستگی دارد. به طور مثال نمی توانید انتظار رنگ فانتزی یخی روی مشکی داشتهباشید آن هم بدون دکلره!!!

گروه رنگ های صورتی،قرمز فانتزی، بنفش، سبز و آبی از دسته رنگ هایی هستند که بر روی موهایطبیعی قابل اجرا هستند البته نه خیلی روشن بلکه نهایت تا حدود پایه 6 یا 7 روشن میشوند. معمولا این گونه رنگ ها به صورت آمبره یا سامبره در پایین مو به کار برده میشوند و با رنگ هایی که تنالیته مشابهی دارند به صورت رنگارنگ با همترکیب می شوند تا ظاهر لوکس تری پیدا کنند. البته همه این موارد به خلاقیت آرایشگرو مهارت وی بستگی دارد.

بهترین مارک رنگ فانتزی مو

همانطور که پیش تراعلام کردیم تمام رنگ های پاستیلی و فانتزی موقتی هستند. در واقعیتاگر بهترین مارک رنگ فانتزیمانند بی استایل،فشنلی، مارال، روسینی، بس و غیره را نیز انتخاب کنید ممکن است طی مراقب های ناصحیحنتیجه مطلوب را دریافت نکنید. پس اول اینکه اگر به دنبال بهترین مارک رنگپاستیلی هستید، پایه موهایتان را به مطلوب ترین روش ممکن روشن کنیدیعنی با دکلره! به این ترتیب می توانید یه آن چیزی که می خواهید نزدیک و نزدیک ترشوید.

انواع رنگ مو فانتزی

رنگ فانتزی مو در بین افراد به رنگ پاستیلی و ژله ای نیزمعروف است و این نامگذاریها صرفا به علت شباهت و جذابیت این مدل رنگ ها هستند.تعدادی از این رنگهای جذاب که در بیشتر کاتالوگ ها هستند عبارت اند از:

 • رنگفانتزی آبی
 • رنگفانتزی صورتی پاستیلی
 • رنگفانتزی بنفش
 • رنگفانتزی یخی
 • رنگفانتزی قرمز
 • رنگ مویفانتزی سبز پاستیلی
 • رنگ مویفانتزی زرد

نکاتی مراقبت از رنگ فانتزی مو

درست است که این رنگها از ماندگاری کمی برخوردارند، ولی رعایت نکات مراقبت از مو طول ماندگاری آنها راافزایش می دهد. نکته اول زیاد موهایتان را نشویید. مخصوصا شامپوهای آمونیاک دارقاتل شامپو رنگ فانتزی هستند. دوم اینکه در حمام با آب بسیار داغموهایتان را نشویید. حتما از محلول های آبرسان و ماسک مو استفاده کنید. اغلب بعداز دکلره موها خشک می شوند و ممکن است موها حالت آسیب دیدگی به خود بگیرند از اینرو روغن تراپی و استفاده از آب رسان در زیبایی مو نقش موثری ایفا می کند. مورددیگر اینکه وسلیل حرارتی مانند اتو مو و سشوار را با دمای بسیار بالا استفادهنکنید. زیرا این وسایل درخشندگی رنگ پاستیلی را کم می کنند.

قیمت رنگ مو فانتزی بانوان در هوم سرویز

عوامل متعددی بر قیمترنگ فانتزی مو تاثیرگذار هستند. مورد اول رنگ مو انتخابی و نوع آن می باشد.بعضی از موها چه طبیعی و چه رنگ شده تعدادی از رنگ­‌ها روی تغییری ایجاد نمی کنندکه آنها به رنگ و جنس مو بستگی دارد. از این رو هر چه رنگ موی انتخابی با رنگ فعلیمطابقت داشته باشد قیمت رنگ فانتزی مو کمتر می شود. همچنین در مواردی کهرنگ نیاز به ترکیب چند رنگ باشد دستمزد آرایشگر و قیمت رنگ فانتزی بیشتر میشود. مورد دیگر نیاز و عدم نیاز به دکلره است. در صورتی رنگ فانتزی روشنمدنظر است قیمت رنگ فانتزی بدون دکلره مناسب تر است. حجم مو و قسمت موردنظر سر نیز عامل دیگر است که قیمت رنگ فانتزی مو را تغییر می دهد. یکی دیگراز عوامل موثر بر هزینه رنگ فانتزی مو مارک رنگ است. هرچه رنگ با کیفیت ترباشد قیمت رنگ مو فانتزی را نیز بالاتر می رود.

انواع رنگ فانتزی در منزل با هوم سرویز

زیبایی رنگهای فانتزیمخصوصا ترکیب چند رنگ نیاز به مهارت آرایشگر در ایجاد رنگ زمینه و ترکیبرنگ های فانتزی در کنار هم دارد. خیلی از افراد با توجه به شرایط کنونی و مدت زمانزیادی که باید صرف رفت و آمد و معطلی در آرایشگاها بگذرانند از انجام این اقداماتصرف نظر می کنند. در صورتی که می توانید با کمک متخصصین هوم سرویز از بهترین خدماترنگ فانتزی مو در منزل برخوردار شوید.

برای اطلاع دقیق ازهزینه و دریافت مشاوره رایگان می توانید در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.متخصصین ما با شما تماس می گیرند و پس از اعلام هزینه های تقریبی در صورت رضایتشما در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ مو فانتزی و همچنین ارایه خدمات انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, فر دائم مو در منزل, ویتامین تراپی مو در منزل, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , رنگ موی ساده در منزل, براشینگ مو حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ مو فانتزی

انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه

رنگ فانتزی موی کوتاه و بلند با تکنیک های آمبره، سامبره، مون لایت و...

رنگ مو فانتزی بدون دکلره

رنگ مو فانتزی با دکلره

انواع رنگ مو فانتزی با پودر رنگی

رنگ مو فانتزی بنفش، قرمز، سبز، زرد، آبی و ...

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط رنگ موی فانتزی بدون دکلره

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 340,000 الی 520,000 تومان
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
لمینت و لیفت ابرو و مژه بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 650,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 100,000 الی 850,000 تومان