شینیون مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
شینیون مو بانوان

شینیون مو

از 1243 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شینیون مو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت شینیون مو بانوان ژورنالی

650,000 تومان

قیمت شینیون مو بانوان ساده

400,000 تومان

متوسط قیمت2,150,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت4,000,000 تومان

آنچه درباره شینیون مو خواهید خواند

  • شینیون مو در منزل
  • انواع شینیون مو بانوان
  • شینیون مو در منزل با شینیون کار سیار
  • بهترین شینیون کار در منزل
  • قیمت شینیون مو در خانه به چه مواردی وابسته است؟
  • انواع شینیون مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

شینیون مو در منزل

شینیون یک تکنیک مهمدر آرایشگری است. شینیون در معنای لغوی به گیس پشت سر یا بستن مو با فرم و مدل خاصدلالت دارد. در گذشته از مدل مو مجلسی محدودی به عنوان شینیون مویبانوان استفاده می شد. به طوری که اگر می خواستیم مدل برای شینیون مودر منزل انتخاب کنیم، باید از بین تعداد محدودی انتخاب می کردیم. اماامروزه انواع شینیون مو هیچ حد و مرزی ندارد و برای هر حجم از مو می توان مدلهای متفاوتی را انتخاب کرد. در واقع برای هر نوع سلیقه ای می توان یک مدل مو مجلسیمناسب اختصاص داد. در ادامه به معرفی انواعشینیون موی کوتاه و بلند و عوامل موثر بر قیمت شینیون مو در منزل میپردازیم.

انواع شینیون مو بانوان

روش های زیادی برایشینیون مو وجود دارد که هر کدام از این تکنیک ها با توجه به سلیقه فرد، نوع موها،حالت صورت و البته بلندی و کوتاهی موها پیشنهاد می شود. با یک سرچ سادهدر اینترنت می توانید از تعداد بسیار بالایی از جدیدترین مدل شینیونمو دیدن کنید. اما در واقع نمی توان کاملا مطمئن بود که آیا مدل شینیونمو جدید انتخابی شما، مناسب با حجم​​​ مو و یا حالت موهای شما هست یاخیر. برای اطمینان از این موضوع باید با یک شینیون کار حرفه ای مشورتکنید که بتواند در انتخاب مناسب ترین مدل شینیون مو دخترانه یازنانه به شما مشاوره دهد.

در کل تمام شینیونمو جدید و قدیمی در سه دسته شینیون بسته، شینیون موباز و شینیون نیمه باز دسته بندی می شوند که در ادامه به معرفیشینیون مو جدید خواهیم پرداخت.

شینیون اروپایی

مدل مو مجلسی اروپایی مصداق زیبایی در عین سادگی است.این مدل مو در انواع آرایش موی باز و بسته انجام می شود. معمولا شینیون اروپایی براساس نوع مهمانی و همچنین مدل لباس شامل انواع مختلفی است. در شینیون بستهاروپایی تمام مو در قسمت پشت سر به حالت شلوغ بسته می شود. در این نوع شینیوندخترانه هیچ نوع پروتز و موی مصنوعی به کار نمی رود. همچنین در شینیوندخترانه اروپایی از بافت نیز می توان استفاده کرد که زیبایی این نوع آرایش مورا چندین برابر می کند.

شینیون خطی درمنزل

شینیون خطی نیز یکیاز پر طرفدارترین انواع شینیون دخترانه محبوب است. شینیون خطی برای موهایی کهکاملا صاف و بی نقص باشند پیشنهاد می شود. پس اگر مایل به انجام شینیونخطی در منزل هستید باید موها کاملا براشینگ شوند. در این روش با استفادهاز سنجاق و اسپری هر قسمت مو کاملا فیکس می شود. این نوع آرایش مو از الگو و طرحخاصی پیروی می کند و اصول این نوع شینیون با مرتب بودن موها است درست برخلافشینیون اروپایی که از هیچ قانون خاصی پیروی نمی کند.

شینیون بافت

در شینیونبافت همانطور که از نامگذاری آن مشخص است تمام موها به کمک انواع بافتفرانسوی، تیغ ماهی و غیره جمع می شوند. این مدل بسیار مناسب برای شینیونموی دخترانه است. شینیون بافت برای انواع موهای بلند، انتخاب بسیار درستیاست.

شینیون باز

مدل مو مجلسی باز یک سبک زیبا و بسیار جذاببرای آرایش مو محسوب می شود. اگر بخواهیم یک مدل جذاب برای شینیونموی بلند فر یا صاف پیشنهاد کنیم قطعا آن مدل باز خواهد بود. مخصوصا مدلشینیون باز برای انواع مجالس با لباس یقه باز انتخاب بسیار صحیحی است.

شینیون مویکوتاه

معمولا در ایننوع آرایش مو، شینیون کار با فر دادن به موها، سنجاق کاری و استفاده از موهایاضافی اقدام به شینیون موی کوتاه می کنند. در شینیون موی کوتاه همچنیناز انواع گل ها و تاج گل نیز می توان استفاده نمود. معمولا اگر اندازه موهای شماتا اندازه ای باشد که بسته شود، دست شینیون کار باز است که انواع شینیون مو را بااضافه کردن مو اجرا کند.

شینیون مو در منزل با شینیون کار سیار

اگر می خواهید برایمراسم خاصی آماده شوید باید از چندین روز قبل در آرایشگاه مد نظر خود نوبت بگیریدو حتما به علت شلوغی سالن ممکن است چندین ساعت در آنجا معطل شوید. خیلی از بانوانمحترم علت دیر رسیدن به مجالس و مهمانی ها را همین شلوغی آرایشگاهها می دانند. پسراهکار چیست؟

تصور کنید در منزلکاملا استراحت کرده اید و بدون اینکه دغدغه ترافیک و شلوغی آرایشگاه را داشتهباشید شینیون کار سیار حرفه ای برای ارائه خدمات به منزل شمامراجعت کنند و شما به همراه عزیزانتان یا به تنهایی در آرامش کامل حاضر شوید. خدمات شینیون مو در منزل هوم سرویز بهترین راهکار برای صرفهجویی در زمان و هزینه شما خواهد بود.

بهترین شینیون کار در منزل

گاهی بعضی از افرادفکر می کنند هرچه سالن مجلل تری را برای این خدمات انتخاب کنند قطعا نتیجه بهتریرا دریافت می کنند. در صورتی که در واقعیت اینطور نیست. البته ما منکرحضور شینیون کار خوب و ماهر در سالن های مجلل نیستیم. اما خوب اینکهافراد حرفه ای صرفا دارای بهترین آرایشگاهها هستند، ایده درستی نیست. امروزه خیلیاز متخصصین و شینیون کار سیار به صورت مستقل به ارائه خدمات می پردازند.

شینیون کار حرفه ایدر منزل با هزینه مناسب­تر تمام خدمات را ارائه می دهند به این ترتیب باهماهنگی شینیون کار، چندین نفر همزمان در منزل یک نفر جمع می شوند و باهم آماده میشوند. به این ترتیب هم برای شینیون کار حرفه ای مناسب خواهد بود و هم از نظر زمانو هزینه به نفع مشتریان می شود.

قیمت شینیون مو در خانه به چه مواردی وابسته است؟

قیمت شینیون مو درمنزل به مواردمختلفی بستگی دارد. در واقع مهم ترین عامل تاثیرگذار بر هزینه شینیون مودر خانه، مدل شینیون است. طبعا هرچه شینیون پیچیده تر باشد هزینه شینیون موبیشتر خواهد بود. قیمت شینیون ساده با قیمت شینیون خطی یکسان نیست.مورد بعدی حجم مو است. قیمت شینیون موی کوتاه با قیمتشینیون موی بلند یکسان نیست. در موارد ساده تر مانند شینیون جلوی مو نیز هزینه ها کمتر می شود. همچنین به کار بردن موی اضافه نیز تغییردهنده قیمت شینیون مو است.

انواع شینیون مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت دریافت خدماتشینیون مو در خانه به صورت سیار کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و ارائه نمونه کارهای خود با شما تماس خواهند گرفتو در صورت رضایت شما در روز و ساعت درخواستی شما در کنارتان حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شینیون مو و همچنین ارایه خدمات شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, فر دائم مو در منزل, ویتامین تراپی مو در منزل, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , رنگ موی ساده در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, براشینگ مو حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شینیون مو

شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو

شینیون عروس

شینیون دخترانه و مدل مو مجلسی

شینیون خطی حرارت و شینیون اروپایی

شینیون مو ساده و شینیون بافت

شینیون باز یا نیمه باز

شینیون با پروتز یا شینیون گرد و ..

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط انواع شینیون جدید و شینیون موی کوتاه و بلند در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
اصلاح صورت و ابرو بانوان
اصلاح صورت و ابرو بانوان
قیمت از 160,000 الی 500,000 تومان
طراحی ناخن بانوان در خانه
طراحی ناخن بانوان در خانه
قیمت از 300,000 الی 4,000,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 370,008 الی 1,500,000 تومان