شینیون مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
شینیون مو بانوان

شینیون مو

از 1243 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شینیون مو در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت شینیون مو بانوان ژورنالی

600,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت شینیون دم اسبی بدون موی اضافه

600,000 الی 700,000 تومان

متوسط قیمت2,150,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت4,000,000 تومان

آنچه درباره شینیون مو خواهید خواند

  • شینیون مو در منزل
  • انواع شینیون مو بانوان
  • شینیون مو در منزل با شینیون کار سیار
  • بهترین شینیون کار در منزل
  • قیمت شینیون مو در خانه به چه مواردی وابسته است؟
  • انواع شینیون مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

شینیون مو در منزل

شینیون یک تکنیک مهم در آرایشگری است. شینیون در معنای لغوی به گیس پشت سر یا بستن مو با فرم و مدل خاص دلالت دارد. در گذشته از مدل مو مجلسی محدودی به عنوان شینیون موی بانوان استفاده می شد. به طوری که اگر می خواستیم مدل برای شینیون مو در منزل انتخاب کنیم، باید از بین تعداد محدودی انتخاب می کردیم. اما امروزه انواع شینیون مو هیچ حد و مرزی ندارد و برای هر حجم از مو می توان مدل های متفاوتی را انتخاب کرد. در واقع برای هر نوع سلیقه ای می توان یک مدل مو مجلسی مناسب اختصاص داد. در ادامه به معرفی انواع شینیون موی کوتاه و بلند و عوامل موثر بر قیمت شینیون مو در منزل می پردازیم.

انواع شینیون مو بانوان

روش های زیادی برای شینیون مو وجود دارد که هر کدام از این تکنیک ها با توجه به سلیقه فرد، نوع موها، حالت صورت و البته بلندی و کوتاهی موها پیشنهاد می شود. با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید از تعداد بسیار بالایی از جدیدترین مدل شینیون مو دیدن کنید. اما در واقع نمی توان کاملا مطمئن بود که آیا مدل شینیون مو جدید انتخابی شما، مناسب با حجم​​​ مو و یا حالت موهای شما هست یا خیر. برای اطمینان از این موضوع باید با یک شینیون کار حرفه ای مشورت کنید که بتواند در انتخاب مناسب ترین مدل شینیون مو دخترانه یا زنانه به شما مشاوره دهد.

در کل تمام شینیون مو جدید و قدیمی در سه دسته شینیون بسته، شینیون مو باز و شینیون نیمه باز دسته بندی می شوند که در ادامه به معرفی شینیون مو جدید خواهیم پرداخت.

شینیون اروپایی

مدل مو مجلسی اروپایی مصداق زیبایی در عین سادگی است. این مدل مو در انواع آرایش موی باز و بسته انجام می شود. معمولا شینیون اروپایی بر اساس نوع مهمانی و همچنین مدل لباس شامل انواع مختلفی است. در شینیون بسته اروپایی تمام مو در قسمت پشت سر به حالت شلوغ بسته می شود. در این نوع شینیون دخترانه هیچ نوع پروتز و موی مصنوعی به کار نمی رود. همچنین در شینیون دخترانه اروپایی از بافت نیز می توان استفاده کرد که زیبایی این نوع آرایش مو را چندین برابر می کند.

شینیون خطی در منزل

شینیون خطی نیز یکی از پر طرفدارترین انواع شینیون دخترانه محبوب است. شینیون خطی برای موهایی که کاملا صاف و بی نقص باشند پیشنهاد می شود. پس اگر مایل به انجام شینیون خطی در منزل هستید باید موها کاملا براشینگ شوند. در این روش با استفاده از سنجاق و اسپری هر قسمت مو کاملا فیکس می شود. این نوع آرایش مو از الگو و طرح خاصی پیروی می کند و اصول این نوع شینیون با مرتب بودن موها است درست برخلاف شینیون اروپایی که از هیچ قانون خاصی پیروی نمی کند.

شینیون بافت

در شینیون بافت همانطور که از نامگذاری آن مشخص است تمام موها به کمک انواع بافت فرانسوی، تیغ ماهی و غیره جمع می شوند. این مدل بسیار مناسب برای شینیون موی دخترانه است. شینیون بافت برای انواع موهای بلند، انتخاب بسیار درستی است.

شینیون باز

مدل مو مجلسی باز یک سبک زیبا و بسیار جذاب برای آرایش مو محسوب می شود. اگر بخواهیم یک مدل جذاب برای شینیون موی بلند فر یا صاف پیشنهاد کنیم قطعا آن مدل باز خواهد بود. مخصوصا مدل شینیون باز برای انواع مجالس با لباس یقه باز انتخاب بسیار صحیحی است.

شینیون موی کوتاه

معمولا در این نوع آرایش مو، شینیون کار با فر دادن به موها، سنجاق کاری و استفاده از موهای اضافی اقدام به شینیون موی کوتاه می کنند. در شینیون موی کوتاه همچنین از انواع گل ها و تاج گل نیز می توان استفاده نمود. معمولا اگر اندازه موهای شما تا اندازه ای باشد که بسته شود، دست شینیون کار باز است که انواع شینیون مو را با اضافه کردن مو اجرا کند.

شینیون مو در منزل با شینیون کار سیار

اگر می خواهید برای مراسم خاصی آماده شوید باید از چندین روز قبل در آرایشگاه مد نظر خود نوبت بگیرید و حتما به علت شلوغی سالن ممکن است چندین ساعت در آنجا معطل شوید. خیلی از بانوان محترم علت دیر رسیدن به مجالس و مهمانی ها را همین شلوغی آرایشگاهها می دانند. پس راهکار چیست؟

تصور کنید در منزل کاملا استراحت کرده اید و بدون اینکه دغدغه ترافیک و شلوغی آرایشگاه را داشته باشید شینیون کار سیار حرفه ای برای ارائه خدمات به منزل شما مراجعت کنند و شما به همراه عزیزانتان یا به تنهایی در آرامش کامل حاضر شوید. خدمات شینیون مو در منزل هوم سرویز بهترین راهکار برای صرفه جویی در زمان و هزینه شما خواهد بود.

بهترین شینیون کار در منزل

گاهی بعضی از افراد فکر می کنند هرچه سالن مجلل تری را برای این خدمات انتخاب کنند قطعا نتیجه بهتری را دریافت می کنند. در صورتی که در واقعیت اینطور نیست. البته ما منکر حضور شینیون کار خوب و ماهر در سالن های مجلل نیستیم. اما خوب اینکه افراد حرفه ای صرفا دارای بهترین آرایشگاهها هستند، ایده درستی نیست. امروزه خیلی از متخصصین و شینیون کار سیار به صورت مستقل به ارائه خدمات می پردازند.

شینیون کار حرفه ای در منزل با هزینه مناسب­تر تمام خدمات را ارائه می دهند به این ترتیب با هماهنگی شینیون کار، چندین نفر همزمان در منزل یک نفر جمع می شوند و باهم آماده می شوند. به این ترتیب هم برای شینیون کار حرفه ای مناسب خواهد بود و هم از نظر زمان و هزینه به نفع مشتریان می شود.

قیمت شینیون مو در خانه به چه مواردی وابسته است؟

قیمت شینیون مو در منزل به موارد مختلفی بستگی دارد. در واقع مهم ترین عامل تاثیرگذار بر هزینه شینیون مو در خانه، مدل شینیون است. طبعا هرچه شینیون پیچیده تر باشد هزینه شینیون مو بیشتر خواهد بود. قیمت شینیون ساده با قیمت شینیون خطی یکسان نیست.مورد بعدی حجم مو است. قیمت شینیون موی کوتاه با قیمت شینیون موی بلند یکسان نیست. در موارد ساده تر مانند شینیون جلوی مو نیز هزینه ها کمتر می شود. همچنین به کار بردن موی اضافه نیز تغییر دهنده قیمت شینیون مو است.

انواع شینیون مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت دریافت خدمات شینیون مو در خانه به صورت سیار کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و ارائه نمونه کارهای خود با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت شما در روز و ساعت درخواستی شما در کنارتان حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شینیون مو و همچنین ارایه خدمات شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , ویتامین تراپی مو در منزل, فر دائم مو در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, رنگ موی ساده در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل, براشینگ مو حرفه ای در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شینیون مو

شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو

شینیون عروس

شینیون دخترانه و مدل مو مجلسی

شینیون خطی حرارت و شینیون اروپایی

شینیون مو ساده و شینیون بافت

شینیون باز یا نیمه باز

شینیون با پروتز یا شینیون گرد و ..

نظرات کاربران

profile picture
ریحان میرحیدری

عالیییییییییی و بسیار هنرمند

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

شرایط انواع شینیون جدید و شینیون موی کوتاه و بلند در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
face-eyebrow-shaving
اصلاح صورت و ابرو بانوان
قیمت از 580,000 الی 580,000 تومان
nail-polish
طراحی ناخن بانوان در خانه
قیمت از 300,000 الی 4,000,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 780,000 الی 1,250,000 تومان