رنگ موی ساده
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
رنگ مو ساده بانوان

رنگ موی ساده

از 1249 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ موی ساده در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت رنگ مو بانوان به صورت کامل

500,000 تومان

قیمت رنگ مو بانوان ریشه

230,000 تومان

قیمت ریشه بلوندی

750,000 تومان

قیمت بلوندی

3,500,000 تومان

قیمت ریشه و رنگساژ لایت

600,000 تومان

قیمت دکوپاژ و رنگ ساده

950,000 تومان

قیمت لایت 50 درصد

2,000,000 تومان

قیمت لایت 90 درصد

3,000,000 تومان

قیمت اولاپلکس

5,000,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

رنگ موی ساده جدید برای انواع چهره ها

رنگ مو ساده یکی از قدیمی ترین اقدامات در جهت تغییر در چهره افراد به ویژه خانم ها است. بر اثر گذر عمر و سفید شدن موها استفاده از رنگ مو نیز بیشتر می شود. البته در مواردی نیز این کار صرفا جهت ارضای تنوع طلبی افراد انجام می شود و ربطی به سفیدی مو ندارد. رنگ مو نسبت به دکلره مو آسیب کمتری به مو وارد می کند، از این رو افراد تمایل بیشتری به رنگ کردن مو در منزل دارند. همچنین هزینه رنگ کردن مو نسبت به سایر اقدامات زیبایی هزینه کمتری در پی دارد. همه ی این موارد سبب شده است که همواره خدمات رنگ کردن مو در بین بانوان جایگاه محبوب تری پیدا کند. وقتی آلبوم انواع رنگ مو را نگاه می کنیم، ممکن است از رنگهای ساده زیادی خوشمان بیاید. امروزه انواع رنگ موی ساده جدید روی کار آمده اند که همگی زیبا هستند. اما ممکن است همان ترکیب رنگ روی موهای شما همان نتیجه جذاب را ندهد. در واقع هنر رنگ ترکیبی، یک مقوله ی بسیار وسیع است که صرفا با آموزش ترکیب رنگ به دست نمی آید. بلکه بخش عظیمی از رنگ ترکیبی، به واسطه تجربه کسب می شود. در ادامه به توضیح در ارتباط با انواع رنگ ها و همچنین عوامل موثر بر قیمت رنگ کردن مو می پردازیم.

بهترین زمان برای رنگ کردن مو

بهترین زمان برای رنگ کردن مو هر زمانی است که شما احساس کنید به تغییرات نیاز دارید. اما خوب همیشه توصیه هایی می شود که در حد امکان یک روز قبل از رنگ کردن مو حمام نروید و این که بیشتر از ماهی یکبار را اقدام به رنگ مو نکنید. زیرا به هر حال رنگ مو ماده شیمیایی است و هر بار رنگ مو ساده موجب خشکی و آسیب به مو می شود. همچنین رنگ کردن مو در زمان بارداری ممنوع است و نباید به هیچ عنوان انجام شود.

رنگ موی ساده بدون دکلره

خیلی از افراد مایل هستند با رنگ موی ساده بدون دکلره به رنگ مورد نظر خود برسند. همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم که برای رسیدن به رنگ موی لاکچری باید آموزش ترکیب رنگ مو را گذرانده باشید. زیرا رسیدن به رنگ مویی که نه زردی و نه قرمزی داشته باشد کار راحتی نیست. خیلی از افراد برای رسیدن به رنگ موی روشن ترجیح می دهند که از رنگ مو استفاده کنند تا دکلره. البته این کار نشدنی نیست ولی مدت زمان بیشتری نیاز دارد.

طرز رنگ کردن موهای سفید

رنگ کردن موهایی که سفیدی دارد کمی از موهای تیره طبیعی یکدست سخت تر است. زیرا با اندکی رشد ریشه تمام زیبایی رنگ مو از بین می رود. از طرفی رنگ ریشه مو که دقیقا با رنگ ساقه همخوانی داشته باشد، کار راحتی نیست. طرز رنگ کردن موهای سفید به طریقی است که ابتدا رنگ ریشه را روی قسمت های سفید مو می گذاریم و پس از 20 دقیقه همان رنگ مو را روی ساقه ها می کشیم. این اقدام موجب یکسانی و یک رنگ شدن کل موها می شود. مورد دیگر اینکه همواره از جلوی سر شروع به رنگ کردن مو کنید تا سفیدی شقیقه ها به خوبی گرفته شود.

انواع رنگ مو

انواع رنگ مو شامل گروه رنگ مو قهوه ای طبیعی، مو زیتونی، رنگ موی دودی، خاکستری،شرابی ،طلایی، نسکافه، کاراملی و رنگ موی عسلی هستند. برای رسیدن به انواع رنگ مو باید مواردی مانند رنگ زمینه و ترکیب رنگ مو مکمل هم باشند.

رنگ موی ساده تیره و رنگ موی ساده روشن

خدمات رنگ مو در نظر خیلی از افراد در دو گروه رنگ موی تیره و رنگ موی روشن دسته بندی می شود. در واقع انواع رنگ مو و ترکیب رنگ ها زیرمجموعه این دو گروه قرار می گیرند. رنگ موی ساده تیره که راحت ترین رنگ موی در دسترس است. فقط کافیست رنگ مورد نظر تیره را روی آلبوم انتخاب کنید و با نسبت مناسب از اکسیدان مخلوط کنید و بر روی موهای خود قرار دهید. مقدار اکسیدان در رنگ مو زیتونی تیره به اندازه رنگ مو مورد نظر بستگی دارد. معمولا به حدی اکسیدان اضافه می کنیم که مخلوط شبیه به ماست شل شود. برای رنگ موی تیره معمولا از اکسیددان 6درصد استفاده می شود تا رنگ پوشش دهی بیشتری داشته باشد. در این صورت قیمت رنگ مو نیز نسبت به سایر تکنیک ها کمتر است.

در رنگ موی ساده روشن باید از اکسیدان 9 یا 12 درصد استفاده کرد تا بیشترین تاثیر و روشن کنندگی را داشته باشد. برای روشن کردن مو با رنگ پیشنهاد می کنیم که این کار، یکباره انجام نشود. زیرا ممکن است موها به سمت زردی یا نارنجی شدن بروند. در صورتی که اگر رنگ کردن مو درجه به درجه انجام شود موها اغلب زرد یا نارنجی نمی شوند.

رنگ موی ساده دخترانه

همانطور که می دانید رنگ مو تاثیر مستقیمی بر سن افراد دارد. در واقع رنگ های بلوند و طلایی سن افراد را بالا می برد. از طرفی استفاده از رنگ های گرم مانند شکلاتی سن افراد را تا میزان چشمگیری کاهش می دهند. به همین ترتیب رنگ موی ساده دخترانه که از طرفی چهره زیبای دخترانه را نیز حفظ کند باید از گروهای قهوه ای انتخاب شود. انواع رنگ های قهوه ای عسلی، قهوه ای شکلاتی، قهوه ای نسکافه ای بسیار مناسب رنگ موی دخترانه هستند. البته رنگ موی مورد نظر به رنگ پایه مو بستگی دارد.

رنگ مو ساده عروس

امروزه زیبایی در سادگی است از این رو بیشتر عروس خانم ها در پی رنگ مو ساده عروس هستند تا هایلایت ها و رنگ های خاص. زیرا رنگ ساده در شینیون زیباتر نشان داده می شود و سبک اروپایی و ساده خود را حفظ می کند.

قیمت رنگ مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه رنگ کردن مو به موارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند حجم مو، اندازه مو مهمترین موارد در تعیین قیمت رنگ مو ساده است. همانطور که می دانید هزینه رنگ موها از از تیوپی 30 هزار تومن تا تیوپی 150 هزاز تومن یا بیشتر در بازار موجود هستند. تفاوت این رنگ ها در میزان مواد شیمیایی خطرناک مانند آمونیاک در آنها است. به همین علت نوع رنگ مو نیز تاثیر مستقیمی در اعلام هزینه رنگ کردن مو در منزل دارد. اندازه مو مورد دیگری است که بر هزینه رنگ مو تاثیر دارد. هرچه مو بلندتر باشد قیمت رنگ مو بیشتر می شود. نوع رنگ مو و تعداد دفعاتی که نیاز به تمدید رنگ برای رسیدن به پایه مورد نظر است نیز بر قیمت رنگ کردن مو در خانه تاثیر دارد.

شرایط موها نیز مورد دیگری است که بر هزینه رنگ مو تاثیر دارد. به طور مثال رنگ کردن موهای طبیعی و رنگ کردن موهایی که رنگ و دکلره دارد تفاوت دارند. اگر موها آسیب دیده باشند شرایط رنگ کردن مو تفاوت دارد و باید از مواد دیگری استفاده نمود. در نتیجه هزینه رنگ کردن مو در منزل تغییر می کند.

خدمات رنگ مو در منزل هوم سرویز

شاید در نظر افراد رنگ کردن مو تنها با انتخاب رنگ از کاتالوگ، خرید رنگ مو جدید و ترکیب کردن با اکسیدان و ریختن روی سر به اتمام می رسد، در صورتی که در واقعیت اینطور نیست. خدمات تخصصی رنگ مو ساده عروس و دخترانه شامل رساندن مو به پایه مورد نظر بدون زره ای انحراف و چند رنگی در مو است. اغلب رنگ موهای زیبایی که روی بقیه می بینید در آرایشگاه ها و توسط بهترین متخصصین رنگ مو انجام می شود. اما ممکن است افراد به علت معطلی های زیاد در آرایشگاه ها از رفتن به آرایشگاه خودداری کنید. بدون اینکه به آرایشگاه بروید آرایشگاه سیار برای رنگ کردن مو را به خانه بیاورید. به این ترتیب دیگر نگرانی از محیط آلوده و شلوغی نخواهید داشت. همچنین با اطمینان از برند رنگ موهای استفاده شده مطمئن خواهید بود و به هدف و رنگ مورد نظر خود خواهید رسید.

جهت دریافت مشاوره و صحبت با متخصصین ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با اعلام دقیق قیمت رنگ ساده مو و همچنین ارائه راهنمایی های ویژه با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت شما جهت ارائه خدمات تخصصی رنگ مو به منزل مراجعه خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ موی ساده و همچنین ارایه خدمات انواع رنگ مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع مدل بافت مو ی کوتاه و بلند در منزل, انواع خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, انواع شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, خدمات آمبره و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, خدمات فر دائم موی زنانه در منزل, خدمات ویتامین تراپی در منزل, ارائه انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, خدمات براشینگ حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ موی ساده

انواع رنگ مو در منزل

رنگ موی ساده بدون دکلره

رنگ موی کوتاه و بلند

رنگ مو ساده تیره

رنگ مو ساده روشن

رنگ مو ساده عروس و...

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط رنگ کردن مو زنانه و دخترانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

لاک ناخن بانوان در خانه
لاک ناخن بانوان در خانه
قیمت از 400,000 الی 4,500,000 تومان
طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 400,000 الی 4,500,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 400,000 الی 4,500,000 تومان