رنگ موی ساده
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
رنگ مو ساده بانوان

رنگ موی ساده

از 1249 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ موی ساده در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت رنگ مو بانوان به صورت کامل

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت رنگ مو بانوان ریشه تا 5سانت

500,000 الی 600,000 تومان

قیمت رنگ موی کوتاه بدون فویل

1,200,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت رنگ موی متوسط با فویل

1,700,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت رنگ موی بلند با فویل

4,000,000 الی 8,000,000 تومان

قیمت رنگ مو روی لایت ( بسته به قد و حجم )

450,000 الی 700,000 تومان

متوسط قیمت880,000 تومانکمینه قیمت880,000 تومانبیشینه قیمت880,000 تومان

آنچه درباره رنگ موی ساده خواهید خواند

 • رنگ موی ساده جدید
 • بهترین زمان برای رنگ کردن مو در خانه
 • طرز رنگ کردن موهای سفید
 • انواع رنگ موی ساده
 • رنگ موی ساده بدون دکلره
 • طریقه رنگ مو بدون دکلره
 • انواع رنگ مو بدون دکلره
 • رنگ موی ساده دخترانه
 • رنگ موی ساده عروس
 • قیمت رنگ مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات رنگ مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

رنگ موی ساده جدید

رنگ موی ساده یکی از قدیمی ترین اقدامات در جهت تغییر در چهره افراد به ویژه خانم ها است. بر اثر گذر عمر و سفید شدن موها استفاده از رنگ مو نیز بیشتر می شود. البته در مواردی نیز این کار صرفا جهت ارضای تنوع طلبی افراد انجام می شود و ربطی به سفیدی مو ندارد. رنگ مو ساده نسبت به دکلره مو آسیب کمتری به مو وارد می کند، از این رو افراد تمایل بیشتری به رنگ کردن مو در منزل دارند. همچنین هزینه رنگ کردن مو نسبت به سایر اقدامات زیبایی هزینه کمتری در پی دارد. همه ی این موارد سبب شده است که همواره خدمات رنگ موی ساده در بین بانوان جایگاه محبوب تری پیدا کند. وقتی آلبوم انواع رنگ مو را نگاه می کنیم، ممکن است از رنگهای ساده زیادی خوشمان بیاید. امروزه انواع رنگ موی ساده جدید روی کار آمده اند که همگی زیبا هستند. اما ممکن است همان ترکیب رنگ روی موهای شما همان نتیجه جذاب را ندهد. در واقع هنر رنگ ترکیبی، یک مقوله ی بسیار وسیع است که صرفا با آموزش ترکیب رنگ به دست نمی آید. بلکه بخش عظیمی از رنگ ترکیبی، به واسطه تجربه کسب می شود. در ادامه به توضیح در ارتباط با انواع رنگ موی ساده و همچنین عوامل موثر بر قیمت رنگ کردن مو و هزینه رنگ مو در منزل می پردازیم.

بهترین زمان برای رنگ کردن مو در خانه

بهترین زمان برای رنگ کردن مو در خانه هر زمانی است که شما احساس کنید به تغییرات نیاز دارید. اما خوب همیشه توصیه هایی می شود که در حد امکان یک روز قبل از رنگ کردن مو حمام نروید و این که بیشتر از ماهی یکبار را اقدام به رنگ مو در خانه نکنید. زیرا به هر حال رنگ مو ماده شیمیایی است و هر بار رنگ مو ساده موجب خشکی و آسیب به مو می شود. همچنین رنگ کردن مو در زمان بارداری ممنوع است و نباید به هیچ عنوان انجام شود.

طرز رنگ کردن موهای سفید

رنگ کردن موهایی که سفیدی دارد کمی از موهای تیره طبیعی یکدست سخت تر است. زیرا با اندکی رشد ریشه تمام زیبایی رنگ مو از بین می رود. از طرفی رنگ ریشه مو که دقیقا با رنگ ساقه همخوانی داشته باشد، کار راحتی نیست. طرز رنگ کردن موهای سفید به طریقی است که ابتدا رنگ ریشه را روی قسمت های سفید مو می گذاریم و پس از 20 دقیقه همان رنگ مو را روی ساقه ها می کشیم. این اقدام موجب یکسانی و یک رنگ شدن کل موها می شود. مورد دیگر اینکه همواره از جلوی سر شروع به رنگ کردن مو کنید تا سفیدی شقیقه ها به خوبی گرفته شود.

انواع رنگ موی ساده

انواع رنگ مو شامل گروه رنگ مو قهوه ای طبیعی، مو زیتونی، رنگ موی دودی، خاکستری،شرابی، طلایی، نسکافه، کاراملی و رنگ موی عسلی هستند. برای رسیدن به انواع رنگ مو باید مواردی مانند رنگ زمینه و ترکیب رنگ مو مکمل هم باشند.

رنگ موی ساده بدون دکلره

خیلی از افراد مایل هستند با رنگ موی ساده بدون دکلره به رنگ مورد نظر خود برسند. همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم که برای رسیدن به رنگ موی لاکچری باید آموزش ترکیب رنگ مو را گذرانده باشید. زیرا رسیدن به رنگ مویی که نه زردی و نه قرمزی داشته باشد کار راحتی نیست. خیلی از افراد برای رسیدن به رنگ موی روشن ترجیح می دهند که از رنگ مو استفاده کنند تا دکلره. البته این کار نشدنی نیست ولی مدت زمان بیشتری نیاز دارد.

طریقه رنگ مو بدون دکلره

قطعا می دانید که استفاده از دکلره برای روشن کردن مو در خانه ممکن است عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. ممکن است در عین آسیب به مو به پوست سر نیز آسیب برسد. اما خوشبختانه راهکارهایی برای بلوند کردن مو بدون دکلره وجود دارد. روشن کردن مو بدون دکلره با دو روش کلی قابل انجام است. که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

روشن کردن مو با استفاده از اکسیدان

اکسیدان نقش مهمی در رنگ پذیری مو دارد. اکسیدان های درصد بالا به طور معمول تا 4 یا 5 درجه روشن می کند. البته در رنگ موی روشن بدون دکلره انتظار یک تغییر بسیار شگفت انگیز را نداشته باشید. بلکه این عمل یک پروسه ی زمان بر است و در چند مرحله قابل انجام است.

روشن کردن مو با رنگ و سه صفر

روش دوم روشن کردن مو با استفاده از رنگ موی ساده است. که اغلب با رنگ موی سه صفر انجام می شود. به واسطه آمونیاک موجود در این رنگ مو روشن می شود.

انواع رنگ مو بدون دکلره

· رنگ موی دودی بدون دکلره

یکی از پر طرفدارترین موارد در رنگ موی ساده، رنگ مو بدون دکلره است. این رنگ موی ساده چون هیچ زردی و نارنجی ندارد زیبایی زیادی به چهره می بخشد. برای رنگ موی نسکافه ای دودی بدون دکلره نصب تیوپ رنگ مو دودی پایه 8، یک چهارم تیوپ رنگ نسکافه ای پایه 7و مواردی خاکتری پایه 7 را با هم مخلوط کرده و به مدت 40 دقیقه روی مو گذاشته شود.

· رنگ موی ساده زیتونی بدون دکلره

رنگ موی ساده زیتونی نیز به علت تنالیته خنثی خود طرفداران زیادی دارد و روی پایه های مختلفی قابل اجرا است. این رنگ موی ساده بدون دکلره در صورت روشن بودن پایه و درصد سفیدی بالا به راحتی قابل انجام است. اما در صورتی که پایه مو روشن باشد. ابتدا موها باید با 000 روشن شود و سپس رنگ موی ساده زیتونی اغلب پایه 6 یا 7 وابسته به میزان روشن بودن پایه گذاشته می شود.

· رنگ موی ساده تیره و رنگ موی ساده روشن

خدمات رنگ مو در نظر خیلی از افراد در دو گروه رنگ موی تیره و رنگ موی روشن دسته بندی می شود. در واقع انواع رنگ مو و ترکیب رنگ ها زیرمجموعه این دو گروه قرار می گیرند. رنگ موی ساده تیره که راحت ترین رنگ موی در دسترس است. فقط کافیست رنگ مورد نظر تیره را روی آلبوم انتخاب کنید و با نسبت مناسب از اکسیدان مخلوط کنید و بر روی موهای خود قرار دهید. مقدار اکسیدان در رنگ مو زیتونی تیره به اندازه رنگ مو مورد نظر بستگی دارد. معمولا به حدی اکسیدان اضافه می کنیم که مخلوط شبیه به ماست شل شود. برای رنگ موی تیره معمولا از اکسیددان 6درصد استفاده می شود تا رنگ پوشش دهی بیشتری داشته باشد. در این صورت قیمت رنگ مو نیز نسبت به سایر تکنیک ها کمتر است.

در رنگ موی ساده روشن باید از اکسیدان 9 یا 12 درصد استفاده کرد تا بیشترین تاثیر و روشن کنندگی را داشته باشد. برای روشن کردن مو با رنگ پیشنهاد می کنیم که این کار، یکباره انجام نشود. زیرا ممکن است موها به سمت زردی یا نارنجی شدن بروند. در صورتی که اگر رنگ کردن مو درجه به درجه انجام شود موها اغلب زرد یا نارنجی نمی شوند.

رنگ موی ساده دخترانه

همانطور که می دانید رنگ مو تاثیر مستقیمی بر سن افراد دارد. در واقع رنگ های بلوند و طلایی سن افراد را بالا می برد. از طرفی استفاده از رنگ های گرم مانند شکلاتی سن افراد را تا میزان چشمگیری کاهش می دهند. به همین ترتیب رنگ موی ساده دخترانه که از طرفی چهره زیبای دخترانه را نیز حفظ کند باید از گروهای قهوه ای انتخاب شود. انواع رنگ های قهوه ای عسلی، قهوه ای شکلاتی، قهوه ای نسکافه ای بسیار مناسب رنگ موی دخترانه هستند. البته رنگ موی مورد نظر به رنگ پایه مو بستگی دارد.

رنگ موی ساده عروس

امروزه زیبایی در سادگی است از این رو بیشتر عروس خانم ها در پی رنگ مو ساده عروس هستند تا هایلایت ها و رنگ های خاص. زیرا رنگ ساده در شینیون زیباتر نشان داده می شود و سبک اروپایی و ساده خود را حفظ می کند.

قیمت رنگ مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه رنگ کردن مو در منزل به موارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند حجم مو، اندازه مو مهمترین موارد در تعیین قیمت رنگ مو ساده است. همانطور که می دانید هزینه رنگ موها از از تیوپی 30 هزار تومن تا تیوپی 150 هزاز تومن یا بیشتر در بازار موجود هستند. تفاوت این رنگ ها در میزان مواد شیمیایی خطرناک مانند آمونیاک در آنها است. در ادامه مواردی که بر قیمت رنگ کردن مو در منزل تاثیر دارد می پردازیم.

· نوع رنگ انتخابی و هزینه رنگ کردن مو

به همین علت نوع رنگ مو نیز تاثیر مستقیمی در اعلام هزینه رنگ کردن مو در منزل دارد. طبیعتا نوع رنگ مو و تعداد دفعاتی که نیاز به تمدید رنگ برای رسیدن به پایه مورد نظر است نیز بر قیمت رنگ کردن مو در خانه تاثیر دارد.

· شرایط فعلی و تاثیر مستقیم بر هزینه رنگ موی ساده

شرایط موها نیز مورد دیگری است که بر هزینه رنگ موی ساده تاثیر دارد. به طور مثال قیمت رنگ کردن موهای طبیعی و قیمت رنگ کردن موهایی که رنگ و دکلره دارد تفاوت دارند. اگر موها آسیب دیده باشند شرایط رنگ کردن مو تفاوت دارد و باید از مواد دیگری با تقویت کننده های خاص استفاده نمود. در نتیجه هزینه رنگ کردن مو در منزل و قیمت رنگ موی ساده تغییر می کند.

· نوع رنگ و اکسیدان و تاثیر آن بر قیمت رنگ کردن مو

نوع رنگ ونوع اکسیدان مورد استفاده نیز همانطور که پیش تر گفته شد بر قیمت رنگ کردن مو تاثیر دارد. هر چه رنگ مو با کیفیت تر باشد هزینه رنگ کردن مو نیز بالاتر می رود. به طور مثال قیمت رنگ موی خارجی طبعا از قیمت رنگ موی ایرانی بیشتر بوده و قیمت بالاتری دارد.

· هزینه رنگ مو بر اساس حجم و اندازه مو

قیمت رنگ کردن موی کوتاه طبعا از هزینه رنگ کردن موی بلند بیشتر می شود. زیرا به رنگ بیشترین همچنین زحمت بیشتری نیاز است. همچنین هرچه موها پر پشت تر باشد نیزبه مواد و زمان بیشتری نیاز است و قیمت رنگ مو نیز طبعا بالاتر می رود.

خدمات رنگ مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

شاید در نظر افراد رنگ کردن مو در منزل تنها با انتخاب رنگ از کاتالوگ، خرید رنگ مو جدید و ترکیب کردن با اکسیدان و گذاشتن روی سر به اتمام می رسد، در صورتی که در واقعیت اینطور نیست. خدمات تخصصی رنگ مو ساده عروس و دخترانه شامل رساندن مو به پایه مورد نظر بدون کمترین انحراف و چند رنگی در مو است. اغلب رنگ موهای زیبایی که روی بقیه می بینید در آرایشگاه ها و توسط بهترین متخصصین رنگ مو انجام می شود. اما ممکن است افراد به علت معطلی های زیاد در آرایشگاه ها از رفتن به آرایشگاه خودداری کنید. بدون اینکه به آرایشگاه بروید آرایشگاه سیار برای رنگ کردن مو را به خانه بیاورید. به این ترتیب دیگر نگرانی از محیط آلوده و شلوغی نخواهید داشت. همچنین با اطمینان از برند رنگ موهای استفاده شده مطمئن خواهید بود و به هدف و رنگ مورد نظر خود خواهید رسید.

جهت دریافت مشاوره و صحبت با متخصصین ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با اعلام دقیق قیمت رنگ ساده مو و همچنین ارائه راهنمایی های ویژه با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت شما جهت ارائه خدمات تخصصی رنگ مو به منزل مراجعه خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ موی ساده و همچنین ارایه خدمات رنگ موی ساده در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , ویتامین تراپی مو در منزل, فر دائم مو در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل, براشینگ مو حرفه ای در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ موی ساده

رنگ موی ساده در منزل

رنگ موی ساده بدون دکلره

رنگ موی کوتاه و بلند

رنگ مو ساده تیره

رنگ مو ساده روشن

رنگ مو ساده عروس و...

نظرات کاربران

profile picture
سارا عنایت زاده

خانم سلمانی واقعا محترم و آدم قابل اعتمادی بودن کارشون هم تمیز بود

profile picture
سحر ریاحی

خانم جوان خوش اخلاق مودب و بسیار کاربلد بودند و من بسیار راضی بودم از کار خانوم فاطمه فرجی -

شرایط رنگ کردن مو زنانه و دخترانه در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

nail-polish
طراحی ناخن بانوان در خانه
قیمت از 400,000 الی 4,500,000 تومان
henna-designing
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 400,000 الی 4,500,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 780,000 الی 1,250,000 تومان