رنگ موی ساده
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
رنگ مو ساده بانوان

رنگ موی ساده

از 1249 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ موی ساده در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت رنگ مو بانوان به صورت کامل

700,000 تومان

قیمت رنگ مو بانوان ریشه تا 5سانت

300,000 تومان

قیمت ریشه بلوندی

1,200,000 تومان

قیمت بلوندی کامل

4,500,000 تومان

قیمت ریشه و رنگساژ لایت

600,000 تومان

قیمت دکوپاژ و رنگ ساده

1,200,000 تومان

قیمت لایت 50 درصد

3,000,000 تومان

قیمت لایت 90 درصد

3,800,000 تومان

قیمت اولاپلکس

5,000,000 تومان

متوسط قیمت2,450,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت4,500,000 تومان

آنچه درباره رنگ موی ساده خواهید خواند

 • رنگ موی ساده جدید
 • بهترین زمان برای رنگ کردن مو در خانه
 • طرز رنگ کردن موهای سفید
 • انواع رنگ موی ساده
 • رنگ موی ساده بدون دکلره
 • طریقه رنگ مو بدون دکلره
 • انواع رنگ مو بدون دکلره
 • رنگ موی ساده دخترانه
 • رنگ موی ساده عروس
 • قیمت رنگ مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات رنگ مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

رنگ موی ساده جدید

رنگ موی ساده یکی از قدیمی ترین اقدامات در جهتتغییر در چهره افراد به ویژه خانم ها است. بر اثر گذر عمر و سفید شدن موها استفادهاز رنگ مو نیز بیشتر می شود. البته در مواردی نیز این کار صرفا جهت ارضایتنوع طلبی افراد انجام می شود و ربطی به سفیدی مو ندارد. رنگ مو ساده نسبتبه دکلره مو آسیب کمتری به مو وارد می کند، از این رو افراد تمایلبیشتری به رنگ کردن مو در منزل دارند. همچنین هزینه رنگ کردن مو نسبتبه سایر اقدامات زیبایی هزینه کمتری در پی دارد. همه ی این موارد سبب شده است کههمواره خدمات رنگ موی ساده در بین بانوان جایگاه محبوب تری پیداکند. وقتی آلبوم انواعرنگ مو را نگاه می کنیم، ممکن است از رنگهای ساده زیادی خوشمان بیاید. امروزهانواع رنگ موی ساده جدید روی کار آمده اند که همگی زیبا هستند.اما ممکن است همان ترکیب رنگ روی موهای شما همان نتیجه جذاب را ندهد. در واقع هنررنگ ترکیبی، یک مقوله ی بسیار وسیع است که صرفا با آموزش ترکیب رنگ بهدست نمی آید. بلکه بخش عظیمی از رنگ ترکیبی، به واسطه تجربه کسب می شود. در ادامه به توضیح در ارتباط با انواع رنگموی ساده و همچنین عوامل موثر بر قیمت رنگ کردن مو و هزینه رنگ مودر منزل می پردازیم.

بهترین زمان برای رنگ کردن مو در خانه

بهترین زمان برای رنگکردن مو در خانه هر زمانی است که شما احساس کنید به تغییرات نیاز دارید. اما خوب همیشهتوصیه هایی می شود که در حد امکان یک روز قبل از رنگ کردن مو حمام نروید و این کهبیشتر از ماهی یکبار را اقدام به رنگ مو در خانه نکنید. زیرا به هر حال رنگ موماده شیمیایی است و هر بار رنگ مو ساده موجب خشکی و آسیب به مو می شود. همچنین رنگکردن مو در زمان بارداری ممنوع است و نباید به هیچ عنوان انجام شود.

طرز رنگ کردن موهای سفید

رنگ کردن موهایی کهسفیدی دارد کمی از موهای تیره طبیعی یکدست سخت تر است. زیرا با اندکی رشد ریشهتمام زیبایی رنگ مو از بین می رود. از طرفی رنگ ریشه مو که دقیقا با رنگساقه همخوانی داشته باشد، کار راحتی نیست. طرز رنگ کردن موهای سفید به طریقی استکه ابتدا رنگ ریشه را روی قسمت های سفید مو می گذاریم و پس از 20 دقیقه همان رنگمو را روی ساقه ها می کشیم. این اقدام موجب یکسانی و یک رنگ شدن کل موها می شود.مورد دیگر اینکه همواره از جلوی سر شروع به رنگ کردن مو کنید تا سفیدیشقیقه ها به خوبی گرفته شود.

انواع رنگ موی ساده

انواع رنگ مو شاملگروه رنگ مو قهوه ای طبیعی، مو زیتونی، رنگ موی دودی، خاکستری،شرابی، طلایی، نسکافه، کاراملی و رنگموی عسلی هستند. برای رسیدن به انواع رنگ مو باید مواردی مانند رنگزمینه و ترکیب رنگ مو مکمل هم باشند.

رنگ موی ساده بدون دکلره

خیلی از افراد مایلهستند با رنگ موی ساده بدون دکلره به رنگ مورد نظر خود برسند.همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم که برای رسیدن به رنگ مویلاکچری باید آموزش ترکیب رنگ مو را گذرانده باشید.زیرا رسیدن به رنگ مویی که نه زردی و نه قرمزی داشته باشد کار راحتی نیست. خیلی ازافراد برای رسیدن به رنگ موی روشن ترجیح می دهند که از رنگ مو استفادهکنند تا دکلره. البته این کار نشدنی نیست ولی مدت زمان بیشتری نیاز دارد.

طریقه رنگ مو بدون دکلره

قطعا می دانید کهاستفاده از دکلره برای روشن کردن مو در خانه ممکن است عوارض جبران ناپذیری بههمراه داشته باشد. ممکن است در عین آسیب به مو به پوست سر نیز آسیب برسد. اماخوشبختانه راهکارهایی برای بلوند کردن مو بدون دکلره وجود دارد. روشنکردن مو بدون دکلره با دو روش کلی قابل انجام است. که در ادامه بیشتر توضیح میدهیم.

روشن کردن مو بااستفاده از اکسیدان

اکسیدان نقش مهمی دررنگ پذیری مو دارد. اکسیدان های درصد بالا به طور معمول تا 4 یا 5 درجه روشن میکند. البته در رنگ موی روشن بدون دکلره انتظار یک تغییر بسیار شگفت انگیز رانداشته باشید. بلکه این عمل یک پروسه ی زمان بر است و در چند مرحله قابل انجاماست.

روشن کردن مو بارنگ و سه صفر

روش دوم روشن کردن موبا استفاده از رنگ موی ساده است. که اغلب با رنگ موی سه صفر انجام می شود. بهواسطه آمونیاک موجود در این رنگ مو روشن می شود.

انواع رنگ مو بدون دکلره

· رنگ موی دودیبدون دکلره

یکی از پر طرفدارترینموارد در رنگ موی ساده، رنگ مو بدون دکلره است. این رنگ موی ساده چون هیچزردی و نارنجی ندارد زیبایی زیادی به چهره می بخشد. برای رنگ موی نسکافه ای دودی بدون دکلره نصبتیوپ رنگ مو دودی پایه 8، یک چهارم تیوپ رنگ نسکافه ای پایه 7و مواردی خاکتری پایه7 را با هم مخلوط کرده و به مدت 40 دقیقه روی مو گذاشته شود.

· رنگ موی سادهزیتونی بدون دکلره

رنگ موی ساده زیتونی نیز به علت تنالیته خنثی خود طرفدارانزیادی دارد و روی پایه های مختلفی قابل اجرا است. این رنگ موی ساده بدون دکلره درصورت روشن بودن پایه و درصد سفیدی بالا به راحتی قابل انجام است. اما در صورتی کهپایه مو روشن باشد. ابتدا موها باید با 000 روشن شود و سپس رنگ موی ساده زیتونیاغلب پایه 6 یا 7 وابسته به میزان روشن بودن پایه گذاشته می شود.

· رنگ موی سادهتیره و رنگ موی ساده روشن

خدمات رنگ مو درنظر خیلی از افراد در دو گروه رنگ موی تیره و رنگ مویروشن دسته بندی می شود. در واقع انواع رنگ مو و ترکیب رنگ ها زیرمجموعه ایندو گروه قرار می گیرند. رنگ موی ساده تیره که راحت ترین رنگ موی در دسترس است.فقط کافیست رنگ مورد نظر تیره را روی آلبوم انتخاب کنید و با نسبت مناسب ازاکسیدان مخلوط کنید و بر روی موهای خود قرار دهید. مقدار اکسیدان در رنگ مو زیتونی تیره بهاندازه رنگ مو مورد نظر بستگی دارد. معمولا به حدی اکسیدان اضافه می کنیم که مخلوطشبیه به ماست شل شود. برای رنگ موی تیره معمولا از اکسیددان 6درصد استفاده می شودتا رنگ پوشش دهی بیشتری داشته باشد. در این صورت قیمت رنگ مونیز نسبت به سایر تکنیک ها کمتر است.

در رنگ مویساده روشن باید از اکسیدان 9 یا 12 درصد استفاده کرد تا بیشترین تاثیر وروشن کنندگی را داشته باشد. برای روشن کردن مو با رنگ پیشنهاد می کنیمکه این کار، یکباره انجام نشود. زیرا ممکن است موها به سمت زردی یا نارنجی شدنبروند. در صورتی که اگر رنگ کردن مو درجه به درجه انجام شود موها اغلب زرد یانارنجی نمی شوند.

رنگ موی ساده دخترانه

همانطور که می دانیدرنگ مو تاثیر مستقیمی بر سن افراد دارد. در واقع رنگ های بلوند و طلایی سن افرادرا بالا می برد. از طرفی استفاده از رنگ های گرم مانند شکلاتی سن افراد را تامیزان چشمگیری کاهش می دهند. به همین ترتیب رنگ موی ساده دخترانه که ازطرفی چهره زیبای دخترانه را نیز حفظ کند باید از گروهای قهوه ای انتخاب شود. انواعرنگ های قهوه ای عسلی، قهوه ای شکلاتی، قهوه ای نسکافه ای بسیار مناسب رنگ مویدخترانه هستند. البته رنگ موی مورد نظر به رنگ پایه مو بستگی دارد.

رنگ موی ساده عروس

امروزه زیبایی درسادگی است از این رو بیشتر عروس خانم ها در پی رنگ مو ساده عروس هستند تا هایلایتها و رنگ های خاص. زیرا رنگ ساده در شینیون زیباتر نشان داده می شود و سبک اروپاییو ساده خود را حفظ می کند.

قیمت رنگ مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه رنگ کردن مو در منزل به موارد زیادی بستگی دارد. مواردیمانند حجم مو، اندازه مو مهمترین موارد در تعیین قیمت رنگ مو ساده است.همانطور که می دانید هزینه رنگ موها از از تیوپی 30 هزار تومن تا تیوپی 150 هزازتومن یا بیشتر در بازار موجود هستند. تفاوت این رنگ ها در میزان مواد شیمیاییخطرناک مانند آمونیاک در آنها است. در ادامه مواردی که بر قیمت رنگ کردن مو درمنزل تاثیر دارد می پردازیم.

· نوع رنگ انتخابیو هزینه رنگ کردن مو

به همین علت نوع رنگمو نیز تاثیر مستقیمی در اعلام هزینه رنگ کردن مو در منزل دارد.طبیعتا نوع رنگ مو و تعداد دفعاتی که نیاز به تمدید رنگ برایرسیدن به پایه مورد نظر است نیز بر قیمت رنگ کردن مو در خانه تاثیر دارد.

· شرایط فعلی وتاثیر مستقیم بر هزینه رنگ موی ساده

شرایط موها نیز مورددیگری است که بر هزینه رنگ موی ساده تاثیر دارد. به طور مثال قیمت رنگکردن موهای طبیعی و قیمت رنگ کردن موهایی که رنگ و دکلره دارد تفاوت دارند.اگر موها آسیب دیده باشند شرایط رنگ کردن مو تفاوت دارد و باید از مواد دیگری باتقویت کننده های خاص استفاده نمود. در نتیجه هزینه رنگ کردن مو در منزل و قیمت رنگموی ساده تغییر می کند.

· نوع رنگ واکسیدان و تاثیر آن بر قیمت رنگ کردن مو

نوع رنگ ونوع اکسیدانمورد استفاده نیز همانطور که پیش تر گفته شد بر قیمت رنگ کردن مو تاثیردارد. هر چه رنگ مو با کیفیت تر باشد هزینه رنگ کردن مو نیز بالاتر می رود.به طور مثال قیمت رنگ موی خارجی طبعا از قیمت رنگ موی ایرانی بیشتر بوده و قیمتبالاتری دارد.

· هزینه رنگ مو براساس حجم و اندازه مو

قیمت رنگ کردن مویکوتاه طبعا از هزینهرنگ کردن موی بلند بیشتر می شود. زیرا به رنگ بیشترین همچنین زحمت بیشتری نیازاست. همچنین هرچه موها پر پشت تر باشد نیزبه مواد و زمان بیشتری نیاز است و قیمترنگ مو نیز طبعا بالاتر می رود.

خدمات رنگ مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

شاید در نظر افراد رنگکردن مو در منزل تنها با انتخاب رنگ از کاتالوگ، خرید رنگ مو جدید و ترکیب کردن بااکسیدان و گذاشتن روی سر به اتمام می رسد، در صورتی که در واقعیت اینطور نیست. خدمات تخصصی رنگ مو ساده عروس ودخترانه شامل رساندن مو به پایه مورد نظر بدون کمترین انحراف و چند رنگی درمو است. اغلب رنگ موهای زیبایی که روی بقیه می بینید در آرایشگاه ها و توسط بهترینمتخصصین رنگ مو انجام می شود. اما ممکن است افراد به علت معطلی های زیاد درآرایشگاه ها از رفتن به آرایشگاه خودداری کنید. بدون اینکه به آرایشگاه برویدآرایشگاه سیار برای رنگ کردن مو را به خانه بیاورید. به این ترتیب دیگر نگرانی ازمحیط آلوده و شلوغی نخواهید داشت. همچنین با اطمینان از برند رنگ موهای استفادهشده مطمئن خواهید بود و به هدف و رنگ مورد نظر خود خواهید رسید.

جهت دریافت مشاوره وصحبت با متخصصین ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصینما با اعلام دقیق قیمت رنگ ساده مو و همچنین ارائه راهنمایی های ویژه با شما تماسخواهند گرفت و در صورت رضایت شما جهت ارائه خدمات تخصصی رنگ مو به منزل مراجعهخواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ موی ساده و همچنین ارایه خدمات رنگ موی ساده در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, فر دائم مو در منزل, ویتامین تراپی مو در منزل, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, براشینگ مو حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ موی ساده

رنگ موی ساده در منزل

رنگ موی ساده بدون دکلره

رنگ موی کوتاه و بلند

رنگ مو ساده تیره

رنگ مو ساده روشن

رنگ مو ساده عروس و...

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط رنگ کردن مو زنانه و دخترانه در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

طراحی ناخن بانوان در خانه
طراحی ناخن بانوان در خانه
قیمت از 400,000 الی 4,500,000 تومان
طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 400,000 الی 4,500,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 650,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 100,000 الی 850,000 تومان