رنگساژ مو

رنگساژ مو

از 1253 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگساژ مو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ریشه و رنگساژ لایت

400,000 تومان

قیمت دکوپاژ و رنگ ساده

800,000 تومان

قیمت لایت 50 درصد

1,400,000 تومان

قیمت لایت 90 درصد

2,000,000 تومان

متوسط قیمت2,250,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت4,000,000 تومان

آنچه درباره رنگساژ مو خواهید خواند

  • رنگساژ مو در منزل
  • رنگساژ موی دکلره شده هر چند وقت یکبار انجام می شود؟
  • رنگساژ موی هایلایت شده برای گرفتن زردی مو
  • رنگساژ مو روی موی خیس یا خشک؟! کدام؟
  • انواع رنگساژ مو
  • رنگساژ مو چقدر ماندگاری دارد؟
  • قیمت رنگساژ مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • رنگساژ مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

رنگساژ مو در منزل

در بیشتر مواقع بعد از روشن کردن مو نیاز به انجام رنگساژ مو در منزل است. ممکن است طی مرور زمان و شستشو مو با شامپو، موها کدر شده و یا کلا رنگ آن از بین برود و پایه دکلره به زردی یا نارنجی بزند. از این رو نیاز به رنگساژ موی دکلره شده یا رنگساژ موی مش شده ممکن است به هر دلیلی بعد از روشن کردن مو نیاز باشد. در این مواقع با رنگساژ کردن مو در خانه می توانید به رنگ مورد نظر خود برسید. در رنگساژ مو، فرمول رنگساژ با آب و اکسیدان مخلوط می شود، تا آسیب کمتری به موهای دکلره شده وارد کنند. با رنگساژ موی دکلره شده می توان زیبایی و براقیت را به موهای اولیه برگرداند. همچنین این نوع رنگساژ مو چون ضعیف است بسیار مناسب برای رنگساژ موی هایلایت شده است، زیرا رنگ زمینه مو را تغییر نمی دهد و صرفا بر روی موهای دکلره شده تاثیر می گذارد.

در ادامه با انواع رنگساژ مو عوامل موثر بر هزینه رنگساژ مو می پردازیم.

رنگساژ موی دکلره شده هر چند وقت یکبار انجام می شود؟

سوالی که همواره ذهن افرادی که دکلره انجام داده اند درگیر کرده است، این است که رنگساژ موی هایلایت شده یا رنگساژ موی دکلره شده را هر چند وقت یکبار باید انجام داد. در واقعیت هیچ قانون خاصی برای رنگساژ مو بعد از دکلره تعریف نشده است. درواقع هر زمانی که احساس کنید، نیاز به تمدید رنگ دارید باید دست به کار شوید. گاهی رنگساژ برای گرفتن زردی مو، گاهی برای ایجاد براقیت در مو و گاهی صرفا برای ایجاد تغییرات رنگ مو، شروع به رنگساژ کردن مو در خانه می کنند.

رنگساژ موی هایلایت شده برای گرفتن زردی مو

معمولا بیشترین عارضه ای که خانم ها را بعد از دکلره اذیت می کند، زرد یا نارنجی شدن مو است. به دلایل مختلف ممکن است در پی دکلره کردن مو، اندکی زردی در ساقه مو باقی بماند. این اتفاق ممکن است به علت استحکام پایین مو، رنگ زمینه قبلی و یا مهارت کم آرایشگر ایجاد شود. در این مواقع تنها روشی که می توان آن را از بین برد، رنگساژ برای گرفتن زردی مو است.

رنگساژ مو روی موی خیس یا خشک؟! کدام؟

معمولا افرادی که مایل به انجام رنگساژ روی موی دکلره شده در خانه هستند، ممکن است با چالش هایی از این قبیل مواجه شوند. در جواب باید بگوییم که هدف شما از رنگساژ مو چیست؟ اگر می خواهید موهای خود را تیره کنید و ماندگاری بیشتری داشته باشد باید موهایتان خشک باشد. اما اگر می خواهید صرفا موهایتان براق شوند و تیره نشوند. پیشنهاد می کنیم موهایتان را بعد از شستشو حدود60 درصد آبش را بگیرید و بر روی موهای نم دار رنگ کنید. همچنین می توانید در روش رنگساژ موی بلند رنگ را به صورت شامپو درآورید و در حمام برای روی موهای خیس خورد بریزید و 15 دقیقه بعد شستشو دهید.

انواع رنگساژ مو

انواع رنگ ساژ بر اساس میزان ماندگاری و طیف رنگی آنها تعیین می شود. در واقعیت رنگساژ کردن مو هنر ترکیب رنگ است. خیلی از افراد با سرچ فرمول ترکیب رنگ می خواهند رنگساژ مو در خانه انجام دهند. اما ممکن است هر روش رنگساژ موی بلند بر اساس زمینه مو نتیجه متفاوتی بدهد. در واقع شناخت رنگ ها اولین قدم در ساخت فرمول رنگساژ مو است. اینکه شما بدانید پایه موهای دکلره چند است و برای پوشش و تغییر در آن باید چه درجه ای از رنگ را به کار ببرید موجب ایجاد بهترین رنگساژ مو می شود.

· رنگساژ مو با شامپو رنگ

رنگساژ مو آماده یا شامپو رنگ ها از مواردی هستند که به وفور در لوازم آرایشی پیدا می شوند. اما آیا واقعا رنگساژ کردن مو به وسیله ترکیب رنگ نتیجه مشابهی با رنگساژ کردن مو با شامپو دارد؟ باید بیان کنیم متاسفانه خیر! رنگساژ مو با شامپو تنوع چندانی ندارد. معمولا طیف رنگ های فانتزی را شامل می شود و همچنین مو را تیره می کنند. پس اگر دنبال رنگساژ مو روی پایه نارنجی هستید می توانید از شامپو رنگ بنفش یا آبی استفاده کنید البته باز هم تاکید می کنیم که موهایتان حداقل 2 درجه تیره تر می شوند.

· روش رنگساژ مو با واریاسیون دودی و بنفش

گاهی برای اجرای فرمول رنگساژ موی دکلره شده می توانید از رنگساژ مو با واریاسیون استفاده کنید. می توانید بنا به شرایط موهای خود از واریاسیون آبی، بنقش، واریاسیون دودی، سبز، قرمز یا واریاسیون نقره ای استفاده کنید. به طور مثال برای رنگساژ روی پایه نارنجی مقدار کافی از اکسیدان به همراه واریاسیون بنفش و آبی را ترکیب می کنیم و به حالت شامپو روی موهای خود بریزید. برای افزایش شفافیت رنگ یک یا دو قطره شامپو نیز به فرمول رنگساژ موی دکلره شده اضافه کنید و سپس بعد از 20 دقیقه شستشو کنید.

رنگساژ مو چقدر ماندگاری دارد؟

قطعا که ماندگار رنگساژ مو نسبت به رنگ کردن مو کمتر است. اما المان های زیادی این مدت زمان را کاهش یا افزایش می دهد. به طور مثال نوع رنگ مورد استفاده، میزان تیرگی و روشنی رنگساژ مو و همچنین مراقبت از مو مانند نوع شامپو مورد استفاده نیز ماندگاری رنگساژ مو را تغییر می دهد. به طور مثال شستشوی زیاد مو با آب گرم و شامپوهای قوی ماندگاری آن را تا نهایت 10 روز کاهش می دهد. همچنین سشوار زیاد یا استفاده از اتو نیز رنگ رنگشاژ مو را تغییر می دهد. در نتیجه شستشو با آب ولرم و استفاده از شامپوهای بدون سولفات و آمونیاک ماندگاری رنگساژ مو را تا یک ماه نیز افزایش می دهد.

قیمت رنگساژ مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت رنگساژ مو به موارد متعددی وابسته است. قیمت رنگساژ مو در ابتدا به حجم مو بستگی دارد. هزینه رنگساژ مو موقت کمتر است و همچنین طول عمر کمتری نیز دارند. اما رنگساژ مو نیمه موقت حدود یک ماه ماندگاری دارند. فرمول رنگساژ مو با استفاده از رنگ موها و واریاسیون تهیه می شوند. قیمت رنگساژ مو در این مدل رنگساژ به بلندی و کوتاهی و و همچنین حجم موها وابسته است. هر چه موها بلندتر باشد طبیعتا حجم رنگ مو نیاز نیز بیشتر می باشد و هزینه رنگساژ مو بیشتر می شود. مورد دیگر برند رنگها و و واریاسیون مورد استفاده است که بر هزینه رنگساژ مو تاثیر دارد. دستمزد آرایشگر مورد دیگری است که هزینه رنگساژ مو را تغییر می دهد. همچنین منطقه مکانی آرایشگاه نیز تغییر دهنده ی هزینه رنگساژ مو است که با استفاده از خدمات رنگساژ مو در منزل شما می توانید این مورد را حذف کنید و تنها قیمت خدمات را ارائه دهید.

رنگساژ مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

فرمول رنگساژ موی دکلره شده یک مسئله دائمی برای افرادی است که موهای روشن دارند. خیلی از افراد به علت شلوغی و اتلاف وقت برای رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه ها این کار را به تعویق می اندازند و ممکن است با توجه به هزینه دکلره ای که قبلا انجام داده اند از موهایشان لذت نبرند. با استفاده از خدمات رنگساژ مو در منزل هوم سرویز تمام این دغدغه ها پایان رسیده است. در واقع می توانید بهترین متخصصین رنگ و زیبایی را در منزل کنار خود بیاورید. برای اطلاع از قیمت رنگساژ مو کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید متخصصین ما با شما تماس گرفته توضیحات لازم را در اختیار شما قرار می دهند و در صورت رضایت شما در روز و ساعت درخواستی کنار شما قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگساژ مو و همچنین ارایه خدمات خدمات رنگساژ مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , ویتامین تراپی مو در منزل, فر دائم مو در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, رنگ موی ساده در منزل, براشینگ مو حرفه ای در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگساژ مو

خدمات رنگساژ مو در منزل

رنگساژ مو بعد از دکلره

رنگساژ مو هایلایت شده

رنگساژ مو جهت از بین بردن زردی

رنگساژ مو با واریاسیون، رنگ و شامپو رنگ در خانه

رنگساژ موی بلند و کوتاه فانتزی، یخی، دودی و ....

نظرات کاربران

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

شرایط رنگساژ موی هایلایت شده و رنگساژ موی بلوند در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می¬باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان
rebonding-creatine-hair
کراتینه مو بانوان
قیمت از 500,000 الی 4,000,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
nail-implantation
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 700,000 الی 1,400,000 تومان