بالیاژ مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
بالیاژ مو بانوان

بالیاژ مو

از 1252 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بالیاژ مو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت بالیاژ مو

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

بالیاژ مو چیست؟

بالیاژ یک کلمه ی فرانسوی به معنای جاروزدن است که به علت حالت لایت ها، اینگونه نامگذاری شده است. بالیاژ مو یک نوع رنگ و لایت آزادانه روی مو است. در این روش بدون استفاده از فویل یا حتی کلاه، آزادانه و به وسیله دست و برس روی موها اجرا می شود. این مدل رنگ برای بالیاژ موی کوتاه و بلند قابل انجام است. البته برای اینکه حرکت رنگ ها بیشتر خودشان را نشان دهند، بهتر است روی موهای بلند انجام شوند. این روش بسیار مناسب موهایی است که سفیدی دارند. زیرا اغلب روی ریشه مو رنگ زده نمی شود و فقط در قسمت پایینی مو لایت ها انجام می شود و طی مرور زمان و رویش مو نیازی به رنگ ریشه و ترمیم بالیاژ ندارد. به بالیاژ مو، مش در هوای آزاد نیز گفته می شود زیرا تحت هیچ گرمای اضافه و فویل قرار نمی گیرد. از این رو معمولا لایت ها خیلی روشن نمی شوند و صرفا تغییر رنگ محدودی پیدا می کنند و نتیجه بسیار ملایم و طبیعی خواهد شد. در ادامه به معرفی انواع مدل بالیاژ و عوامل موثر بر قیمت بالیاژ مو می پردازیم.

تفاوت بالیاژ کردن مو با آمبره در چیست؟

خیلی از افراد تصور می کنند بالیاژ کردن مو همان تکنیک آمبره است. در صورتی که در تکنیک آمبره زیر موها روشن و بالای مو تیره است و این تفاوت رنگ بسیار زیاد است و حتما زیر موها با دکلره و فویل روشن می شود. در بالیاژ کردن مو تغییر ناگهانی رنگ نخواهیم داشت. بلکه موها از بالا به سمت پایین به صورت نامحصوص تغییر می کنند. بالیاژ مو بیشتر بر روی موهای صاف انجام می شود زیرا می تواند این تغییرات را به خوبی نمایش بگذارد. اما سایر تکنیک ها روی موهای فر نیز به راحتی انجام می شود، زیرا این تفاوت رنگ بر روی موهای فر نیز بسیاز جذاب است.

انواع مدل بالیاژ مو

انواع بالیاژ مو بر اساس موارد مختلفی تعیین می شوند. اولین مورد این است که رنگ مو همسو با رنگ طبیعی موی فرد انتخاب شود. زیرا با رویش مو همواره تناسبی بین موی طبیعی و موی بالیاژ شده خواهد بود. موارد دیگر حجم مو، بلندی کوتاهی مو و خصوصیات چهره و رنگ پوست افراد است. در انواع مدل بالیاژ مو، رنگ در ریشه مو بسیار ملایم و در ادامه به سمت نوک موها سایه روشن موها، روشن و روشن تر می شوند.

بالیاژ یا بلیاژ مو یک نوع سبک است که تابع قانون تقسیم بندی خاصی نیست. آرایشگر مانند یک نقاش تمام موها را البته به صورت قرینه رنگ می کند.

بالیاژ سایه روشن

در این روش بر روی موهایی که قبلا لایت شده است انجام می شود. به ترتیبی که لایت هایی روشن تر از قبل در بین لایت های قدیمی ایجاد می شود و با رنگساژ جدید سایه روشن زیبایی به موها می بخشد.

بالیاژ پوشینگ

در این روش هر دسته از لایه های مو که قراراست دکلره شود به وسیله شانه پوش داده می شود. به این ترتیب هیچ خطی بین مرز دکلره و موی طبیعی به جا نمی ماند و روشن شدن مو سیر طبیعی به خود می گیرد. موهای دکلره زده در بین سلفون یا فوبل قرار داده می شوند و برای جلوگیری از نشت دکلره به سایر قسمت های مو از پنبه استفاده می شود.

بالیاژ فویلیژ

این نوع تکنیک برای بالیاژ موی مشکی به کار برده می شود. به ترتیبی که قسمت های زیرین مو در داخل فویل گذاشته می شوند. به این ترتیب قسمت های پایین موها کاملا یخی می شوند و قسمت های دیگر و لابلای فویل ها به صورت آزادانه رنگ می شوند.

بالیاژ معکوس

بالیاژ معکوس برعکس بالیاژ موی مشکی است و روی موهای بلوند اجرا می شود. معمولا ترکیب رنگی مورد استفاده در این روش تنالیته خاکستری و دودی دارند.

بالیاژ موی کوتاه

بالیاژ مو مشکی کوتاه نیز یک روش ساده و زیبا برای ایجاد تغییرات بزرگ است. معمولا بر اساس سلیقه فرد می توان حتی بالیاژ روی مو خیلی کوتاه هم انجام داد. بر بالیاژ موی کوتاه فقط کافی است که نوک برس را به موارد دکلره آغشته کنید و به حالت برس کشیدن به تاج موها بزنید. بر روی موهای متوسط نیز این اقدامات با برس و به صورت آزادانه انجام می شود. البته مهارت آرایشگر که آموزش بالیاژ مو را گذرانده باشد و مهارت و تجربه کافی در زمینه بالیاژ مو کوتاه را درا باشد، نیز برای ایجاد تقارن بین روشنی موها و روشن کردن یکدست موها موثر است.

بالیاژ موی بلند

بالیاژ موی بلند زیبایی بی نظیری به مو می دهد. این روش برای افرادی که می خواهند بالیاژ روی موی مشکی انجام دهند و موهایشان کمترین آسیبی نیز نبیند بسیار مناسب است. زیرا به این ترتیب تنها دو سوم یا نیمی از موها با تنالیته ای که موهای طبیعی بخورد رنگساژ می شود و همه مو دکلره نمی شود. این مدل موها مخصوصا برای خانم هایی که موهای بلند و تابداری داری دارند بسیار پیشنهاد می شود.

انواع بالیاژ دخترونه

بالیاژ دخترانه در واقع تمام تنالیته رنگی را شامل می شود که بر اساس رنگ بیس مو و رنگ پوست فرد اجرا می شود. در ادامه تعدادی از جدیدترین رنگ بالیاژ مو که بسیار ترند شده اند را نام می بریم

 • بالیاژ بنفش
 • بالیاژ بنفش قرمز
 • بالیاژ قهوه ای
 • بالیاژ فلامینگویی
 • بالیاژ یخی
 • بالیاژ بلوند چرک
 • بالیاژ کاراملی
 • بالیاژ دودی
 • بالیاژ نسکافه ای کاراملی
 • بالیاژ آبی
 • بالیاژ شکلاتی

قیمت بالیاژ مو در خانه به جه مواردی وابسته است؟

مهمترین موضوع بعد از کیفیت خدمات مبحث هزینه بالیاژ مو در منزل است. هزینه بالیاژ مو به عواملی مختلفی وابسته است. شاید در تصور شما قیمت بالیاژ مو در خانه بسیار بیشتر از آرایشگاه ها است. در صورتی که این تصور کاملا غلط است با افزایش کسب و کارهای درب منزل آرایشگران حرفه ای با ارائه خدمات حرفه ای در محل قیمت منصفانه ای را نیز تعیین می کنند. مواردی مانند اندازه ی مو و جنس مو از جهت باز کردن رنگ بر قیمت بالیاژ مو تاثیر دارد. قیمت بالیاژ مو نسبت به سایر تکنیک ها بهتر است. زیرا نیاز به رنگ مجدد ریشه ها نیست. مورد دیگر تاثیرگذار بر قیمت بالیاژ موی کوتاه و قیمت بالیاژ موی بلند تعداد تکرار مراحل است. هرچه موی روشن تری مد نظرتان باشد باید از مواد قوی تری استفاده نمود و در صورت لازم تعداد دفعات بالیاژ مو را تکرار نمود. مورد دیگر کوتاهی و بلندی مو است هزینه بالیاژ موی کوتاه با هزینه بالیاژ موی بلند یکسان نیست. حجم مو مورد دیگری است که قیمت ها را تغییر می دهد. هر چه موها بیشتر باشد قیمت بالیاژ کردن مو را بالا می برد. شرایط فعلی موها نیز بر قیمت بالیاژ کردن مو تاثیر دارد. به طور مثال موهای طبیعی راحت تر بالیاژ می شوند اما موهایی که لایت دارند نیاز به تخصص بیشتر و استفاده از مواد بهتر دارد تا به ساقه مو اسیب وارد نشود. در نتیجه هزینه بالیاژ مو بیشتر می شود. در نهایت کیفیت مواد و رنگ موها هم بر قیمت تاثیر دارند. در نهایت دستمزد آرایشگر مورد دیگری است که قیمت بالیاژ را تغییر می دهد.

بالیاژ مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بلیاژ مو یکی از مواردی است که در کنار ساده بودن برای جلوگیری از زردی مو باید ترکیب رنگ های خاصی را روی آن اجرا کرد که هارمونی خوبی با کل مو داشته باشد. از این رو کمک گرفتن از یک آرایشگر حرفه ای رنگ مو می تواند شما را به هدفتان نزدیک تر کند. اما برای شرایط کنونی و البته کمبود وقت خیلی از افراد حوصله معطلی در آرایشگاهها را ندارند. استفاده از خدمات بالیاژ مو در منزل هوم سرویز می تواند شرایطی را برایتان فراهم کند که در محیط امن و راحت منزل بهترین خدمات مربوط به مو را دریافت کنید.

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید با مشاورین زیبایی ما مشورت کنید و از هزینه دقیق خدمات مطلع شوید و در صورت رضایت در روز و ساعت درخواستی متخصصین ما در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بالیاژ مو و همچنین ارایه خدمات بالیاژ مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع مدل بافت مو ی کوتاه و بلند در منزل, انواع خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, انواع شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, خدمات آمبره و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, خدمات فر دائم موی زنانه در منزل, خدمات ویتامین تراپی در منزل, ارائه انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , انواع رنگ مو در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, خدمات براشینگ حرفه ای در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بالیاژ مو

بالیاژ مو در منزل

بالیاژ موی کوتاه و بلند

بالیاژ مو با شانه

بالیاژ پوشینگ

بالیاژ فویلیژ ( بالیاژ با فویل)

خدمات ترمیم بالیاژ مو و ...

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط بالیاژ کردن موی بلند و کوتاه در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می¬باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

رنگ ابرو بانوان
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان
ژلیش ناخن بانوان
ژلیش ناخن بانوان
قیمت از 140,000 الی 1,656,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان

خدمات بالیاژ مو در این شهرها ارائه می شود: