banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
بالیاژ مو بانوان

بالیاژ مو بانوان

از 1252 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بالیاژ مو بانوان

قیمت بالیاژ مو بانوان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط بالیاژ مو بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می¬باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

بالیاژ مو چیست؟

بالیاژ یک کلمه ی فرانسوی است که به علت حالت هایلایت مو، این تکنیک اینگونه نامگذاری شده است. بالیاژ مو یک نوع رنگ و لایت آرادانه روی مو است. در این روش بدون استفاده از فویل یا حتی کلاه، آزادانه و به وسیله دست روی موها اجرا می شود. این مدل هایلایت مو بر روی موی کوتاه و بلند قابل انجام است. البته برای اینکه حرکت رنگ ها بیشتر خودشان را نشان دهند، بهتر است روی موهای بلند انجام شوند. این روش بسیار مناسب موهایی است که سفیدی دارند. زیرا اغلب روی ریشه مو رنگ زده نمی شود و فقط در قسمت پایینی مو لایت ها انجام می شود و طی مرور زمان و رویش مو نیازی به رنگ ریشه و ترمیم بالیاژ ندارد.

به بالیاژ مو، مش در هوای آزاد نیز گفته می شود زیرا تحت هیچ گرمای اضافه و فویل قرار نمیگیرد. از این رو معمولا لایت ها خیلی روشن نمی شوند و صرفا تغییر درجه رنگ پیدا می کنند و نتیجه بسیار ملایم و طبیعی تری پیدا خواهند کرد. تکنیک بالیاژ مو یکی از پر طرفدار ترین و جدیدترین مواردی است که مورد تایید سخت پسندها قرار گرفته است. زیرا همه تنالیته رنگ ها را شامل می شود.

تفاوت بالیاژ کردن مو با آمبره در چیست؟

خیلی از افراد فکر می کنند بالیاژ کردن مو همان تکنیک آمبره است. در صورتی که در تکنیک آمبره زیر موها روشن و بالای مو تیره است و این تفاوت رنگ بسیار زیاد است و حتما زیر موها با دکلره و فویل روشن می شود.

در بالیاژ کردن مو تغییر ناگهانی رنگ نخواهیم داشت. بلکه موها از بالا به سمت پایین به صورت نامحصوص تغییر می کنند. بالیاژ مو بیشتر بر روی موهای صاف انجام می شود زیرا می تواند این تغییرات را به خوبی نمایش بگذارد. اما تکنیک های آمبره و سامبره بر روی موهای فر نیز به راحتی انجام می شود، زیرا این تفاوت رنگ بر روی موهای فر نیز بسیاز جذاب است.

انواع مدل بالیاژ مو

انواع بالیاژ مو بر اساس موارد مختلفی تعیین می شوند. اولین مورد این است که رنگ مو همسو با رنگ طبیعی موی فرد انتخاب شود. زیرا با رویش مو همواره تناسبی بین موی طبیعی و موی بالیاژ شده خواهد بود. موارد دیگر حجم مو، بلندی کوتاهی مو و خصوصیات چهره و رنگ پوست افراد است. در انواع مدل بالیاژ مو، رنگ در ریشه مو بسیار ملایم و در ادامه به سمت نوک موها سایه روشن موها، روشن و روشن تر می شوند.

بالیاژ یا بلیاژ مو یک نوع سبک است که تابع قانون تقسیم بندی خاصی نیست. آرایشگر مانند یک نقاش تمام موها را البته به صورت قرینه رنگ می کند.

بالیاژ سایه روشن

در این روش بر روی موهایی که قبلا لایت شده است انجام می شود. به ترتیبی که لایت هایی روشن تر از قبل در بین لایت های قدیمی ایجاد می شود و با رنگساژ جدید سایه روشن زیبایی به موها می بخشد.

بالیاژ پوشینگ

در این روش هر دسته از لایه های مو که قراراست دکلره شود به وسیله شانه پوش داده می شود. به این ترتیب هیچ خطی بین مرز دکلره و موی طبیعی به جا نمی ماند و روشن شدن مو سیر طبیعی به خود می گیرد. موهای دکلره زده در بین سلفون یا فوبل قرار داده می شوند و برای جلوگیری از نشت دکلره به سایر قسمت های مو از پنبه استفاده می شود.

بالیاژ فویلیژ

این نوع تکنیک برای بالیاژ موی مشکی به کار برده می شود. به ترتیبی که قسمت های زیرین مو در داخل فویل گذاشته می شوند. به این ترتیب قسمت های پایین موها کاملا یخی می شوند و  قسمت های دیگر و لابلای فویل ها به صورت آزادانه رنگ می شوند.

بالیاژ معکوس

بالیاژ معکوس برعکس بالیاژ موی مشکی است و روی موهای بلوند اجرا می شود. معمولا ترکیب رنگی مورد استفاده در این روش تنالیته خاکستری و دودی دارند.

بالیاژ موی کوتاه

 بالیاژ مو مشکی کوتاه نیز یک روش ساده و زیبا برای ایجاد تغییرات بزرگ است. معمولا بر اساس سلیقه فرد می توان حتی بالیاژ روی مو خیلی کوتاه هم انجام داد. بر بالیاژ موی کوتاه فقط کافی است که نوک برس را به موارد دکلره آغشته کنید و به حالت برس کشیدن به تاج موها بزنید. بر روی موهای متوسط نیز این اقدامات با برس و به صورت آزادانه انجام می شود. البته مهارت آرایشگر که آموزش بالیاژ مو را گذرانده باشد و مهارت و تجربه کافی در زمینه بالیاژ مو کوتاه را درا باشد، نیز برای ایجاد تقارن بین روشنی موها و روشن کردن یکدست موها موثر است.

بالیاژ موی بلند

بالیاژ موی بلند زیبایی بی نظیری به مو می دهد. این روش برای افرادی که می خواهند بالیاژ روی موی مشکی انجام دهند و موهایشان کمترین آسیبی نیز نبیند بسیار مناسب است. زیرا به این ترتیب تنها دو سوم یا نیمی از موها با تنالیته ای که موهای طبیعی بخورد رنگساژ می شود و همه مو دکلره نمی شود. این مدل موها مخصوصا برای خانم هایی که موهای بلند و تابداری داری دارند بسیار پیشنهاد می شود.

انواع بالیاژ دخترونه

بالیاژ دخترانه در واقع تمام تنالیته رنگی را شامل می شود که بر اساس رنگ بیس مو و رنگ پوست فرد اجرا می شود. در ادامه تعدادی از جدیدترین رنگ بالیاژ مو که بسیار ترند شده اند را نام می بریم

 • بالیاژ بنفش
 • بالیاژ بنفش قرمز
 • بالیاژ قهوه ای
 • بالیاژ فلامینگویی
 • بالیاژ یخی
 • بالیاژ بلوند چرک
 • بالیاژ کاراملی
 • بالیاژ دودی
 • بالیاژ نسکافه ای کاراملی
 • بالیاژ آبی
 • بالیاژ شکلاتی

بالیاژ مو در منزل با هوم سرویز

بلیاژ مو یکی از مواردی است که در کنار ساده بودن برای جلوگیری از زردی مو باید ترکیب رنگ های خاصی را روی آن اجرا کرد که هارمونی خوبی با کل مو داشته باشد. از این رو کمک گرفتن از یک آرایشگر حرفه ای رنگ مو می تواند شما را به هدفتان نزدیک تر کند. اما برای شرایط کنونی و همه گیری ویروس کرونا و البته کمبود وقت خیلی از افراد حوصله معطلی در آرایشگاهها را ندارند. استفاده از خدمات بالیاژ مو در منزل هوم سرویز می تواند شرایطی را برایتان فراهم  کند که در محیط امن و راحت منزل بهترین خدمات رنگ مو را دریافت کنید.

قیمت بالیاژ مو در خانه هوم سرویز

مهمترین موضوع بعد از کیفیت خدمات مبحث هزینه بالیاژ مو در منزل است. شاید در تصور شما قیمت بالیاژ مو در خانه بسیار بیشتر از آرایشگاه ها است در صورتی که این تصور کاملا غلط است با افزایش کسب و کارهای درب منزل آرایشگران حرفه ای با ارائه خدمات حرفه ای قیمت منصفانه ای را نیز ارائه می دهند. قیمت بالیاژ مو به حجم مو و خواسته مشتری بستگی دارد و به طور مثال قیمت بالیاژ موی کوتاه با قیمت بالیاژ موی بلند یکسان نیست. همچنین میزان روشن شدن، حجم و کیفیت موارد مورد استفاده نیز تعیین کننده هزینه بالیاژ کردن مو هستند.

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید با مشاورین زیبایی ما مشورت کنید و از هزینه دقیق خدمات مطلع شوید و در صورت رضایت در روز و ساعت درخواستی متخصصین ما در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

همیاران سرویس بالیاژ مو بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

رنگ ابرو بانوان
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان
ژلیش ناخن بانوان
ژلیش ناخن بانوان
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان
آرایش و میکاپ بانوان
آرایش و میکاپ بانوان
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان