بالیاژ مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
بالیاژ مو بانوان

بالیاژ مو

از 1252 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بالیاژ مو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت بالیاژ مو

توافقی

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره بالیاژ مو خواهید خواند

 • بالیاژ مو چیست؟
 • تفاوت بالیاژ مو با آمبره در چیست؟
 • انواع مدل بالیاژ مو
 • قبل و بعد از بالیاژ مو در منزل چه اقداماتی باید انجام شود؟
 • انواع بالیاژ دخترونه
 • برای مراقبت از موهای بالیاژ شده چه باید کرد؟
 • قیمت بالیاژ مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • بالیاژ مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بالیاژ مو چیست؟

بالیاژ مو یک کلمه ی فرانسوی به معنای جاروزدن استکه به علت حالت لایت ها، اینگونه نامگذاری شده است. بالیاژ مو یک نوع رنگ ولایت آزادانه روی مو است. در این روش بالیاژ مو بدون استفاده از فویل یاحتی کلاه، آزادانه و به وسیله دست و برس روی موها اجرا می شود. این مدل رنگ برای بالیاژموی کوتاه و بلند قابل انجام است. البته برای اینکه حرکت رنگ ها بیشتر خودشانرا نشان دهند، بهتر است روی موهای بلند انجام شوند. این روش بسیار مناسب موهاییاست که سفیدی دارند. زیرا اغلب روی ریشه مو رنگ زده نمی شود و فقط در قسمت پایینیمو لایت ها انجام می شود و طی مرور زمان و رویش مو نیازی به رنگ ریشه و ترمیمبالیاژ مو ندارد. به بالیاژ مو، مشدر هوای آزاد نیز گفته می شود زیرا تحت هیچ گرمای اضافه و فویل قرار نمی گیرد. ازاین رو معمولا لایت ها خیلی روشن نمی شوند و صرفا تغییر رنگ محدودی پیدامی کنند و نتیجه بسیار ملایم و طبیعی خواهد شد. در ادامه به معرفی انواع مدلبالیاژ مو و عوامل موثر بر قیمت بالیاژ مو می پردازیم.

تفاوت بالیاژ مو با آمبره در چیست؟

خیلی از افراد تصورمی کنند بالیاژ کردن مو همان تکنیک آمبره است. در صورتی که درتکنیک آمبره زیر موها روشن و بالای مو تیره است و این تفاوت رنگ بسیارزیاد است و حتما زیر موها با دکلره و فویل روشن می شود.در بالیاژ مو تغییر ناگهانی رنگ نخواهیم داشت. بلکه موها از بالا به سمتپایین به صورت نامحصوص تغییر می کنند. بالیاژ مو بیشتر بر روی موهای صافانجام می شود زیرا می تواند این تغییرات را به خوبی نمایش بگذارد. اما سایر تکنیکها روی موهای فر نیز به راحتی انجام می شود، زیرا این تفاوت رنگ بر روی موهای فرنیز بسیاز جذاب است.

انواع مدل بالیاژ مو

انواع بالیاژ مو براساس موارد مختلفی تعیین می شوند. اولین مورد این است که رنگ مو همسو با رنگ طبیعیموی فرد انتخاب شود. زیرا با رویش مو همواره تناسبی بین موی طبیعی و موی بالیاژشده خواهد بود. موارد دیگر حجم مو، بلندی کوتاهی مو و خصوصیات چهره و رنگ پوستافراد است. در انواع مدل بالیاژ مو، رنگ در ریشه مو بسیار ملایم ودر ادامه به سمت نوک موها سایه روشن موها، روشن و روشن تر می شوند.

بالیاژ مو یا بلیاژمو یک نوع سبک است که تابع قانون تقسیم بندی خاصی نیست. آرایشگر مانند یکنقاش تمام موها را البته به صورت قرینه رنگ می کند.

· بالیاژ سایهروشن

در این روش بر رویموهایی که قبلا لایت شده است انجام می شود. به ترتیبی که لایت هایی روشن تر از قبلدر بین لایت های قدیمی ایجاد می شود و با رنگساژ جدید سایه روشن زیبایی به موها میبخشد.

· بالیاژ پوشینگ

در این روش هر دستهاز لایه های مو که قراراست دکلره شود به وسیله شانه پوش داده می شود. به این ترتیبهیچ خطی بین مرز دکلره و موی طبیعی به جا نمی ماند و روشن شدن مو سیر طبیعی به خودمی گیرد. موهای دکلره زده در بین سلفون یا فوبل قرار داده می شوند وبرای جلوگیری از نشت دکلره به سایر قسمت های مو از پنبه استفاده می شود.

· بالیاژ فویلیژ

این نوع تکنیکبرای بالیاژ موی مشکی به کار برده می شود. به ترتیبی که قسمت های زیرینمو در داخل فویل گذاشته می شوند. به این ترتیب قسمت های پایین موهاکاملا یخی می شوند و قسمت های دیگر و لابلای فویل ها به صورت آزادانه رنگ میشوند.

· بالیاژ معکوس

بالیاژ معکوسبرعکس بالیاژ موی مشکی است و روی موهای بلوند اجرا می شود. معمولا ترکیبرنگی مورد استفاده در این روش تنالیته خاکستری و دودی دارند.

· بالیاژ مویکوتاه

بالیاژ مو مشکی کوتاه نیز یک روش سادهو زیبا برای ایجاد تغییرات بزرگ است. معمولا بر اساس سلیقه فرد می توان حتی بالیاژموی کوتاه هم انجام داد. بر بالیاژ موی کوتاه فقط کافی است که نوک برسرا به موارد دکلره آغشته کنید و به حالت برس کشیدن به تاج موها بزنید. بر رویموهای متوسط نیز این اقدامات با برس و به صورت آزادانه انجام می شود. البته مهارتآرایشگر که آموزش بالیاژ مو را گذرانده باشد و مهارت و تجربه کافی درزمینه بالیاژ مو کوتاه را درا باشد، نیز برای ایجاد تقارن بین روشنیموها و روشن کردن یکدست موها موثر است.

· بالیاژ موی بلند

بالیاژ موی بلند زیبایی بی نظیری به مو می دهد. اینروش برای افرادی که می خواهند بالیاژ روی موی مشکی انجام دهند وموهایشان کمترین آسیبی نیز نبیند بسیار مناسب است. زیرا به این ترتیب تنها دو سومیا نیمی از موها با تنالیته ای که موهای طبیعی بخورد رنگساژ می شود و همه مو دکلرهنمی شود. این مدل موها مخصوصا برای خانم هایی که موهای بلند و تابداری داری دارندبسیار پیشنهاد می شود.

قبل و بعد از بالیاژ مو در منزل چه اقداماتی باید انجام شود؟

کوتاه کردن مو قبل ازبالیاژ مو در منزل موجب می شود که قسمت های ضعیف انتهای مو کوتاه شده و بالیاژ مو روی قسمتهای سالم انجام شود. استفاده از پایین مو ها در بالیاژ اغلب دکلره می شود. موهایآسیب دیده در برخورد با مواد دکلره آسیب بیشتری دیده . ظاهر خوشایندی نخواهند داشتدر نتیجه با کوتاه کردن می توان زیبایی بیشتری کسب کرد. البته این موضوع اجبارینیست و تنها در مواردی که آرایشگر صلاح ببیند پینشهاد می کند.

انواع بالیاژ دخترونه

بالیاژدخترانه در واقع تمام تنالیته رنگی را شامل می شود که بر اساس رنگ بیس مو ورنگ پوست فرد اجرا می شود. در ادامه تعدادی از جدیدترین رنگ بالیاژ مو کهبسیار ترند شده اند را نام می بریم

 • بالیاژ موبنفش
 • بالیاژ بنفشقرمز
 • بالیاژ قهوهای
 • بالیاژ فلامینگویی
 • بالیاژ یخی
 • بالیاژ بلوندچرک
 • بالیاژ کاراملی
 • بالیاژ دودی
 • بالیاژ نسکافهای کاراملی
 • بالیاژ آبی
 • بالیاژ شکلاتی

برای مراقبت از موهای بالیاژ شده چه باید کرد؟

تکنیک بالیاژ مو ازمواردی است که نیاز به ترمیم ندارد. اما خوب رعایت یک سری موارد موجب حفظ طراوت وزیبایی مو می شود. به طور مثال استفاده از انواع نرم کننده های بدون سولفات و ماسکمو مخصوص موهای رنگ شده موجب می شود که رنگ بالیاژ مو بیشتر می شود. همچنین هر چندمدت یکبار استفاده از شامپو ضد زردی موجب می شود موها زیباتر به نظر برسند.

قیمت بالیاژ مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟

مهمترین موضوع بعد ازکیفیت خدمات مبحث هزینه بالیاژ مو است. هزینه بالیاژ موبه عواملی مختلفی وابسته است. شاید در تصور شما قیمت بالیاژ مو در خانه بسیاربیشتر از آرایشگاه ها است. در صورتی که این تصور کاملا غلط است با افزایش کسب وکارهای درب منزل آرایشگران حرفه ای با ارائه خدمات حرفه ای در محل قیمت منصفانه ایرا نیز تعیین می کنند. مواردی مانند اندازه ی مو و جنس مو از جهت باز کردن رنگ بر قیمتبالیاژ مو تاثیر دارد. قیمت بالیاژ مو نسبت به سایر تکنیک ها بهتر است. زیرا نیازبه رنگ مجدد ریشه ها نیست. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت بالیاژ مو میپردازیم.

· قیمت بالیاژ موو کوتاهی و بلندی مو

هزینه بالیاژ مو مانند تمام خدمات رنگ وابسته به حجم واندازه موها است. به طور مثال قیمت بالیاژ مو تا شانه قطعا با قیمت بالیاژمو بلند یکسان نیست. زیرا بالیاژ موی بلند به مواد بیشتر و وقت بیشتری نیاز دارداز این رو هزینه بالیاژ مو نیز بالا می رود.

· حجم مو و هزینهبالیاژ کردن مو

حجم مو نیز مانندمورد قبلی رو قیمت بالیاژ مو تاثیر دارد. طبعا موهای پر پشت به قطعاتبیشتری برای بالیاژ شدن نیاز دارند و آرایشگر مربوطه باید مدت زمان بیشتری به اینکار اختصاص دهد از این رو قیمت بالیاژ نیز بالا می رود.

· تعداد تکرار مراحلانجام بالیاژ

مورد دیگر تاثیرگذاربر قیمت بالیاژ موی کوتاه و قیمت بالیاژ موی بلند تعداد تکرار مراحل است.هرچه موی روشن تری مد نظرتان باشد باید از مواد قوی تری استفاده نمود و در صورتلازم تعداد دفعات بالیاژ مو را تکرار نمود.

· شرایط فعلی مو

شرایط فعلی موها نیزبر قیمت بالیاژ کردن مو تاثیر دارد. به طور مثال موهای طبیعی راحت تر بالیاژ میشوند اما موهایی که لایت دارند نیاز به تخصص بیشتر و استفاده از مواد بهتر دارد تابه ساقه مو اسیب وارد نشود. در نتیجه هزینه بالیاژ مو بیشتر می شود. در نهایتکیفیت مواد و رنگ موها هم بر قیمت تاثیر دارند. در نهایت دستمزد آرایشگر مورددیگری است که قیمت بالیاژ مو را تغییر می دهد.

· رنگ استفاده شدهدر بالیاژ مو در خانه

نوع رنگ مورد استفادهدر انجام بالیاژ تاثیر زیادی بر هزینه بالیاژ مو دارد. وابسته به آرایشگاهی کهمراجعه می کنید ممکن است آرایشگر مربوط هاز انواع رنگ های حخارجی استفاده کند کهدر این صورت قیمت مبالیلژ موی بلند بالا می رود.

بالیاژ مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بلیاژ مو یکی ازمواردی است که در کنار ساده بودن برای جلوگیری از زردی مو باید ترکیب رنگ های خاصیرا روی آن اجرا کرد که هارمونی خوبی با کل مو داشته باشد. از این رو کمک گرفتن ازیک آرایشگر حرفه ای رنگ مو می تواند شما را به هدفتان نزدیک تر کند. اما برایشرایط کنونی و البته کمبود وقت خیلی از افراد حوصله معطلی در آرایشگاهها راندارند. استفاده از خدمات بالیاژ مو در منزل هوم سرویز میتواند شرایطی را برایتان فراهم کند که در محیط امن و راحت منزل بهترین خدماتمربوط به مو را دریافت کنید.

با ثبت درخواسترایگان در سامانه هوم سرویز می توانید با مشاورین زیبایی ما مشورت کنید و از هزینهدقیق خدمات مطلع شوید و در صورت رضایت در روز و ساعت درخواستی متخصصین ما در محلمورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بالیاژ مو و همچنین ارایه خدمات بالیاژ مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, فر دائم مو در منزل, ویتامین تراپی مو در منزل, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , رنگ موی ساده در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, براشینگ مو حرفه ای در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بالیاژ مو

بالیاژ مو در منزل

بالیاژ موی کوتاه و بلند

بالیاژ مو با شانه

بالیاژ پوشینگ

بالیاژ فویلیژ ( بالیاژ با فویل)

خدمات ترمیم بالیاژ مو و ...

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط بالیاژ موی بلند و کوتاه در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می¬باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

رنگ ابرو بانوان
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان
ژلیش ناخن بانوان
ژلیش ناخن بانوان
قیمت از 240,000 الی 490,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 370,008 الی 1,500,000 تومان