بالیاژ مو شیراز
هوم‌سرویز
/
شیراز
/
زیبایی شیراز
/
بالیاژ مو بانوان شیراز

بالیاژ مو شیراز

از 1252 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بالیاژ مو شیراز در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت بالیاژ مو شیراز شیراز

توافقی

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

بهترین آرایشگاه های بالیاژ مو شیراز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

شیرین ملکی
همیار تازه نفس
شیرین ملکی
امتیاز
5 از 5
هانیه محدث
همیار تازه نفس
هانیه محدث
امتیاز
5 از 5
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار همیار
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
امتیاز
4.4 از 5

نظرات کاربران

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

profile picture
علی نجاریان

بسیار آقای با ادب و خوبی بودند و پاسخگوییشون خیلی خوب بود و کارشون هم بی عیب بود

profile picture
مهسا بیگ وردی

بلد بودن چیکار کنن و همین خیال منو راحت کرده بود و بدون اینکه بخوام بهشون چیزی بگم یا تذکری بدم در آرامش کارشون رو کردن

profile picture
شهرام فرشباف

چقدر عالی بود هم تیم پشتیبانی هم بچه هایی که اومدن خونه عالی بودن بی وقفه 8 ساعت زحمت کشیدن و دمشون گرم

بالیاژ موی کوتاه و بلند شهر شیراز

شهر شیراز از کلان شهرهای ایران و مرکز استان فارس است و در منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا قرار گرفته است.شیراز به شهر شعر، ادب، باغ و گل و بلبل معروف است. وجود جاذبه های زیبای گردشگری و طبیعی نظیر باغ ارم، باغ عفیف آباد، دروازه قرآن، ارگ کریمخان، حافظیه و بازار سنتی و صنایع دستی آن، شیراز را به نماد تمدن کهن ایرانی مبدل نموده است. شیراز از قدیم، شهری مهم و استراتژیک محسوب می شده و شیرازی ها به مردمانی اصیل و به روز شناخته شده هستند. تغییر در سبک خرید محصولات و خدمات نزد شیرازی ها مشهود است به نحوی که شیرازی ها برای سپردن خدمات بالیاژ مو شیراز با فراموش کردن روش های سنتی نظیر روزنامه، پرس و جو از همسایه ها و ... به پلتفرم های خدماتی اعتماد کرده اند. این انتخاب و اعتماد می تواند ضمن کم کردن مشکلات در روش های قدیمی خیال شیرازی ها را برای پیدا کردن بهترین آرایشگاه های بالیاژ مو شیراز و استفاده از بالیاژ موی کوتاه و بلند شیراز و آگاهی از هزینه بالیاژ مو در منزل شیراز راحت کند. دسترسی به بالیاژ مو شیراز و استفاده از خدمات بالیاژ مو در منزل شیراز، بالیاژ موی کوتاه و بلند شیراز، بالیاژ مو با شانه شیراز، بالیاژ پوشینگ شیراز، بالیاژ فویلیژ ( بالیاژ با فویل) شیراز، خدمات ترمیم بالیاژ مو و ... شیراز، با هوم سرویز راحتتر و مطمئن تر از گذشته شده است.

بالیاژ موی بلند و کوتاه در منزل شیراز

برای استفاده از بالیاژ موی کوتاه و بلند در شهر شیراز کافیست یه سری به سایت هوم سرویز بزنید و با جستجوی بالیاژ موی بلند شیراز ,بالیاژ مو کوتاه شیراز ,بالیاژ سایه روشن شیراز ,ترمیم بالیاژ شیراز ,قیمت بالیاژ موی بلند شیراز ,قیمت بالیاژ مو شیراز ,بالیاژ موی کوتاه شیراز ,هزینه بالیاژ موی کوتاه شیراز ,بالیاژ مو دخترانه شیراز ,بالیاژ مو با شانه شیراز ,بالیاژ مو با فویل شیراز ,بالیاژ مو با رنگ شیراز ,بالیاژ مو بدون دکلره شیراز ,بالیاژ موی مشکی بلند شیراز از بهترین متخصصین فعال در بالیاژ مو شیراز راهنمایی و مشاوره گرفته و تجربه خوبی را در بالیاژ موی کوتاه و بلند داشته باشید.
روال ثبت سرویس مورد نیاز در شهر شیراز به این صورت است که پس از جستجوی بالیاژ موی کوتاه و بلند در شهر شیراز و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در بالیاژ موی بلند و کوتاه در منزل در شهر شیراز می باشد و همچنین مشاهده تعرفه قیمت بالیاژ مو شیراز شیراز و برآورد هزینه بالیاژ موی کوتاه و بلنددر شهر شیراز طی چند ماه گذشته، سرویس خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از بررسی نیاز شما و از بین بهترین آرایشگاه های بالیاژ مو شیراز، همیارانی را به شما پیشنهاد خواهد داد. شیرازی های عزیز پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز بهشون سیگنال گفته می شود، متخصص بالیاژ موی کوتاه و بلند شیراز را انتخاب نماید. با ثبت سرویس در خدمات بالیاژ مو می توانید ضمن دریافت خدمات و برآورد مناسبتری از هزینه بالیاژ مو در منزل به سوالات و مشاوره های لازم در خصوص بالیاژ مو چیست، تفاوت بالیاژ مو با آمبره در چیست، انواع مدل بالیاژ مو و قبل و بعد از بالیاژ مو در منزل چه اقداماتی باید انجام شود را از همیاران شیرازی هوم سرویز دریافت کنید.

بالیاژ و ترمیم بالیاژ مو در منزل در شهر شیراز

هوم سرویز به منظور ایجاد اطمینان و اعتماد شهروندان شیرازی به بالیاژ مو شیراز از خدمات دریافتی، پروسه سخت گیرانه ای را برای جذب و بکارگیری همیاران فعال در بالیاژ مو در منزل در شهر شیراز در نظر گرفته و پس از طی مراحل احراز هویت، محل سکونت، عدم سوء پیشینه، مهارت، تضامین و ...، بهترین آرایشگاه های بالیاژ مو را شناسایی و معرفی و رتبه بندی می نماید. در این میان ارایه نظرات و امتیاز توسط همشهری های شیرازی در پایان سرویس همیاران بالیاژ موی کوتاه و بلند تاثیر زیادی در گرید بندی همیاران متخصص بالیاژ موی بلند و کوتاه در منزل شیراز خواهد داشت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بالیاژ مو شیراز و همچنین ارایه خدمات بالیاژ مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه شیراز, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل شیراز, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی شیراز, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو شیراز, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل شیراز, خدمات کراتینه مو در منزل شیراز, فر دائم مو در منزل شیراز, ویتامین تراپی مو در منزل شیراز, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل شیراز, رنگ موی ساده در منزل شیراز, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه شیراز, براشینگ مو حرفه ای در منزل شیراز, خدمات رنگساژ مو در منزل شیراز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

eybrow-dyeing
رنگ ابرو بانوان شیراز
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان
gel-nail-polish
ژلیش ناخن بانوان شیراز
قیمت از 250,000 الی 790,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان شیراز
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل شیراز
قیمت از 800,000 الی 1,500,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای بالیاژ مو شیراز:

‍‍
 • بالیاژ موی بلند شیراز
 • بالیاژ مو کوتاه شیراز
 • بالیاژ سایه روشن شیراز
 • ترمیم بالیاژ شیراز
 • قیمت بالیاژ موی بلند شیراز
 • قیمت بالیاژ مو شیراز
 • بالیاژ موی کوتاه شیراز
 • هزینه بالیاژ موی کوتاه شیراز
 • بالیاژ مو دخترانه شیراز
 • بالیاژ مو با شانه شیراز
 • بالیاژ مو با فویل شیراز
 • بالیاژ مو با رنگ شیراز
 • بالیاژ مو بدون دکلره شیراز
 • بالیاژ موی مشکی بلند شیراز
 • بالیاژ موی مشکی کوتاه شیراز
 • بالیاژ دودی شیراز
 • بالیاژ عسلی شیراز
 • بالیاژ یخی، بالیاژ کردن مو شیراز
 • بالیاژ پوشینگ شیراز
 • بالیاژ فویلیژ شیراز
 • بالیاژ معکوس شیراز
 • بالیاژ موی مشکی شیراز
 • قیمت بالیاژ موی بلند شیراز
 • قیمت بالیاژ کردن مو شیراز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر شیراز که خدمات بالیاژ مو در آن ارائه می شود: