فر دائم مو

فر دائم مو

از 1246 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت فر دائم مو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت افریقایی تمام سر بدون موی اضافه

2,000,000 تومان

قیمت افریقایی تمام سر با موی اضافه

3,000,000 تومان

قیمت دردلاک

9,000,000 تومان

متوسط قیمت3,000,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره فر دائم مو خواهید خواند

 • فر دائم مو در منزل
 • آموزش فر دائم مو در منزل
 • قبل از فر دائم مو باید اقدامات خاصی را انجام دهید
 • نحوه فر کردن مو در منزل
 • بهترین مواد فر دائم مو
 • انواع فر دائم مو چگونه است؟
 • مراقبت هایی که بعد از فر کردن مو باید انجام دهید
 • مزایا و معایب فر دائم مو
 • فر کردن دائم موها در سالن زیبایی یا در منزل کدام؟
 • قیمت فر دائم مو به چه عواملی بستگی دارد؟
 • خدمات فر دائم مو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

فر دائم مو در منزل

برای خیلی از افراد داشتن موهای صاف و کم پشت که هیچ حالتی نمی گیرد بسیار آزاردهنده است. از این رو اقدام به فر کردن مو می کنند. یکی از روشها، فر دائم مو است که موجب بیشتر شدن حجم مو و خوش حالت شدن آن می شود. فر دائم مو با مواد شیمیایی انجام می شود. فر کردن دائم مو حتما باید توسط آرایشگر ماهر انجام شود. زیرا شدیدا در صورت فر کردن مو اشتباه، به مو آسیب وارد شده و موجب کش آمدن و شکنندگی مو و در نهایت ریزش مو می شود. فر کردن مو با روش های مختلفی با وسایل حرارتی و یا با بهترین مواد فر دائم قابل انجام است. اما فر شش ماهه با روش های قبلی متفاوت است. هیچ گاه برای مواردی مانند قیمت فر دائم مو به افراد ناوارد اعتماد نکنید زیرا عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. در ادامه به انواع فر مو دائم و عوامل موثر بر قیمت فر شش ماهه می پردازیم.

آموزش فر دائم مو در منزل

بهتر است قبل از فر دائم مو در ارتباط با انواع مدل‌های فر کردن مو تحقیق کنید. هر کدام از روش ها نتایج متفاوتی دارند، ببینید کدام مدل را می پسندید. فر دائم مو ریز یا فر دائم مو درشت؟ آیا می‌خواهید فر تنها در انتهای مو باشد یا می خواهید از ریشه سیم تلفنی شود. تمام این تصمیمات را با مشورت با آرایشگر مورد نظر می توانید بگیرید. آموزش فر دائم مو با مواردی مانند فر کردن مو با بابلیس، فر کردن مو با اتو مو و فر کردن مو با ژل و سشوار قطعا متفاوت است. فر کردن دائمی مو یک رشته تخصصی است و حتما باید انجام فر با مواد توسط آرایشگر ماهر انجام شود. اما اگر فکر می کنید مهارت و استعداد کافی و البته مواد مورد نیاز برای فر دائم مو را در اختیار دارید پس با ما در ادامه همراه باشید.

قبل از فر دائم مو باید اقدامات خاصی را انجام دهید

قبل از فر دائم مو یا فر شش ماهه ابتدا باید مطمئن شوید که دقیقا در تصمیم خود مصمم هستید. زیرا فر دائم مو به صورت 6 ماه روی موهای شما می ماند. هر مویی مناسب انجام فر دائم مو نیستند. موهای نازک و آسیب دیده نباید فر شوند. زیرا طی بر اثر مواد فر کش می آیند و آسیب می بینند. موهایی که به اندازه کافی ضخامت دارند و سالم هستند اغلب با آلکالاین فر می شوند که ماده قوی است. پس اگر موهای ضعیفی دارید قبل از هر کاری با متخصص در این مورد مشورت کنید.

قبل از انجام فر دائم مو موهایتان را تا اندازه دلخواه کوتاه کنید. در ارتباط با اندازه فر با آرایشگر خود مشورت کنید فر شش ماهه سیم تلفنی مد نظرتان است یا فر درشت شش ماهه و سپس اقدام به انجام اینکار کنید.

نحوه فر کردن مو در منزل

مرحله اول در نحوه فر کردن مو شش ماهه، شناسایی نوع مو است. هر نوع مو قابلیت فر دائمی را ندارد. اغلب موهای کم حجم و دارای انعطاف کم و ضخیم، موارد بهتری برای انجام فر دائم مو هستند. اما موهای ضعیف، شکننده یا رنگ و دکلره شده بهتر است با اسید های قوی مانند آلکالین فر نشوند. در صورت لزوم پس لطفا خودتان این کار را انجام ندهید و حتما از یک متخصص در فر موی بانوان کمک بگیرید.

پس از تصمیم قطعی باید بسته فر دائم مو را از لوازم آرایشی معتبر تهیه کنید. در مرحله بعدی موها را کاملا با شامپو بشورید. سپس با یک شانه دندانه درشت تمام گره های مو را باز کنید. به هیچ عنوان از نرم کننده یا ماسک مو استفاده نکنید. بعد از شامپو زدن تمام موها را به مواد پروتئین دار که در داخل بسته است آغشته کنید و سپس به آرامی موها را شانه کنید تا مواد به همه ی قسمت های مو برسد.

سپس موها را با یک حوله خشک کنید اما موها را نکشید. به خاطر داشته باشید این مواد فر دائم مو به هیچ عنوان نبابد با پوست سر و دست برخورد کند. سرعت عمل در فر کردن مو دائمی بسیار مهم است. باید لوسیون مو زده شود و سپس سریعا با نهایت دقت همان قسمت مو بیگودی پیچی شود. بعد از 45 دقیقه، اولین بیگودی را که پیچیده بودید را باز کنید. اگر حالت اس انگلیسی پیدا کرده است، در مرحله خوبی قرار دارید. به همان حالت بیگودی پیچی شده موها را با اب گرم شستشو دهید. در مرحله بعدی نوبت به تثبیت کننده مو می رسد که برای ثابت نگاه داشتن حالت مو، روی آن ریخته می شود و بعد از 20 دقیقه کاملا بشورید.

بهترین مواد فر دائم مو

همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم فر کردن مو بسیار حساس است و اگر از بهترین مواد فر دائم مو زنانه استفاده نشود. قطعا نتیجه کار موجب آسیب زیاد به ساقه موها خواهد شد. بهترین مواد فر دائم مو زنانه موجب ایجاد فرهای زیبا و با ماندگاری بالا می شود. مواد مرغوب رایحه بدی روی مو به جا نخواهند گذاشت. همچنین از خشکی و شکنندگی زیاد مو جلوگیری می کند. در معرفی بهترین برند فر کننده مو می توان به نوول، بس و دوبینا اشاره کرد. البته باز هم تاکید می کنیم که قبل از انجام این کار و خرید مواد فر کننده مو با یک متخصص مشورت کنید.

انواع فر دائم مو چگونه است؟

انواع فر دائم مو بر اساس حجم و مدل مو و نیز بلندی مو تعیین می شود. نوع مواد در انواع فر 6 ماهه تفاوتی باهم ندارند. اما نوع بیگودی تعیین کننده انواع فر شش ماهه مو است.

· فر شش ماهه درشت

معمولا بر اساس نوع سلیقه مشتری بر روی مدل موی کوتاه اقدام به فر دائم درشت می کنند. زیرا با فر دائم موی کوتاه از قد موها کم نمی شود. مدل موی فر درشت صرفا برای افزایش حجم ها انجام می شود.

· فر شش ماهه متوسط

فر شش ماهه متوسط به اندازه بیگودی مورد استفاده بستگی دارد. در واقع تنها عاملی که در شکل موها تغییر ایجاد می کند نوع بیگودی مورد استفاده است. که بر اساس حجم و اندازه موها و بر اساس سلیقه فرد انتخاب می شود. برای انجام فر دائم موی کوتاه و بلند اغلب از سایز مدیوم بیگودی استقاده می شود تا تاب های متوسط و زیبایی به مو ببخشد.

· فر زیر مو

فر شش ماهه ریز نیز یک موضوع کاملا سلیقه ای است. در مواردی مانند فر موی مردانه اغلب از فر شش ماهه ریز که جدیدا بسیار ترند شده است علاقمند هستند. اما در مورد فر ریز مو شش ماهه برای خانمها پیشنهاد ما این است که بر روی موهای بلند انجام شود تا با کاهش قد مو، پف مو کمتر شود.

مراقبت هایی که بعد از فر کردن مو باید انجام دهید

بعد از انجام فر دائم نباید موها شسته شوند و حداقل دو روز از شستشوی موها خودداری کنید. همچنین برای اینکه حالت موها از بین نرود نباید موها حداقل تا یک روز شانه شوند. برای حالت دهی بهتر به موها از روغن های مفید مانند نارگیل و جوجوبا و روغن آرگان استفاده شود تا موها دچار خشکی نشوند. از مواد خشک کننده مو مانند تافت نباید استفاده شود زیرا موجب خشکی بیشتر مو می شود. استفاده از وسایل حرارتی مانند بابلیس، اتو و سشوار بعد از فر دائم مو پیشنهاد نمی شود. همچنین شستشوی موها با آب داغ اصلا پیشنهاد نمی شود و در هنگام شستشو از چنگ زدن موها خودداری کنید. همچنین باید از انواع ماسک مو و نرم کننده مناسب موهای فر شده باید استفاده شود.

مزایا و معایب فر دائم مو

بعد از فر کردن موی کوتاه شستشوی مو کمی دشوارتر می شود و نباید بعد از فر کردن مو نمی توانید موهایتان سریع بشویید وباید حداقل 24 ساعت موهایتان را در همان حالت نگه دارید. مواد فر دائم مو کمی بوی ناخوشایند می دهد. این کار برای موهای خشک مناسب نیست. فر دائم مو همچنین برای افرادی که موهایشان خشک است مناسب نیست زیرا به مرور موها وز می شوند.

فر دائم مو بانوان موجب پر حجم نشان داده شدن موهای کم حجم می شود. برای افرادی که موهای صاف و بی حالت و البته کم حجم هستند می باشد. همچنین فر مو موجب می شود که نیاز کمتری به آرایش مو است و موهای فر به تنهایی زیبا هستند.

آرایشگاه خوب برای فر دائم مو

فر کردن مو و فر شش ماهه در آرایشگاهها در حدود 2 تا 4 ساعت زمان می برد. با توجه به شرایط همه گیری ویروس کرونا این ساعات حضور در مکان های عمومی خطرناک است و ممکن است عواقب بدی به دنبال داشته باشد. علاوه بر مسئله همه گیری ویروس کرونا، زمان رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه فر مو بانوان نیز مسئله دیگری است که بیشتر ممکن است برای افرادی که مسئله زمان برایشان اهمیت دارد، مشکل ساز شود. خوب راه حل چیست؟

فر کردن دائم موها در سالن زیبایی یا در منزل کدام؟

فر دائم مو در منزل نیز امکان پذیر است. البته که قیمت فر دائم مو سبب کاهش قیمت فر دائم مو می شود. اما نباید اگر مهارتی در این کار ندارید نباید خودتان این کار را انجام دهید. کمک گرفتن از آرایشگر ماهر موجب می شود که از آسیب به موها جلوگیری شود. برای انجام فر دائم در منزل موارد زیر را باید انجام دهید.

· کمک گرفتن از یک دوست

برای فر کردن مو در منزل باید از یک دوست کمک بگیرید زیرا پشت موها را باید فرد دیگری باشد که موها را بیگودی بپیچد.

· از بسته های آماده فر دائم استفاده کنید

برای فر دائم مو در خانه از بسته های آماده استفاده شود. روی این بسته ها دستور و توضیحات لازم ذکر شده است.

قیمت فر دائم مو به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت فر شش ماهه درشت بر اساس حجم مو و اندازه موها تعیین می شود. معمولا قیمت فر شش ماهه ریز به علت اینکه تعداد بیگودی های بیشتری به کار برده می شود و مدت زمان بیشتری می طلبد، از قیمت فر شش ماهه درشت بیشتر می شود. برای اطلاع دقیق از قیمت فر دائم مو کافیست به صورت رایگان در سامانه آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

خدمات فر دائم مو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

با توجه به تاکید بر انجام فر دائم مو توسط متخصصین می توانید از خدمات فر دائم مو در منزل هوم سرویز استفاده کنید. این خدمات توسط بهترین متخصص فر دائم مو در منزل انجام می شود. بدون آنکه ساعاتی را در آرایشگاهها معطل شوید یا در معرض آلودگی قرار بگیرید، می توانید به راحتی در استایل موی خود تغییرات بسیار زیادی ایجاد کنید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و اعلام قیمت فر دائم مو با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس فر دائم مو و همچنین ارایه خدمات فر دائم مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , ویتامین تراپی مو در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, رنگ موی ساده در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل, براشینگ مو حرفه ای در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس فر دائم مو

فر دائم مو در منزل

فر دائم موی کوتاه و بلند

فر شش ماهه با ماندگاری بالا

فر مو دائم درشت

فر دائم ریز

انجام فر دائم سیم تلفنی و ... با مواد درجه یک

نظرات کاربران

profile picture
ریحان میرحیدری

عالیییییییییی و بسیار هنرمند

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

شرایط فر کردن مو دائمی با مواد شش ماهه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
nail-manicure
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 340,000 الی 340,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 1,250,000 الی 1,250,000 تومان