banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
فر مو بانوان

فر مو بانوان

از 1246 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت فر مو بانوان

قیمت افریقایی تمام سر

1,100,000 تومان

قیمت چهل گیس یا مکزیکی

2,000,000 تومان

قیمت دردلاک

3,000,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط فر مو بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

فر دائم مو چیست؟

برای خیلی از افراد موهای صاف و کم پشت که هیچ حالتی نمیگیرد بسیار آزاردهنده است. یکی از اقداماتی که موجب بیشتر نشان داده شدن حجم مو و خوش حالت شدن آن می شود، فر شش ماهه است. فر دائم مو با مواد شیمیایی انجام می شود. این کار حتما باید توسط آرایشگر ماهر انجام شود زیرا شدیدا در صورت فر کردن اشتباه، به مو آسیب وارد شده و موجب کش آمدن و شکنندگی مو و در نهایت ریزش مو را در پی خواهد داشت. فر کردن موها با روش های مختلفی با وسایل خرارتی و یا بدون آنها قابل انجام است. اما فر دائم شش ماهه با روش های قبلی متفاوت است.

آموزش فر دائم مو

آموزش فر دائم مو با مواردی مانند فر کردن مو با بابلیس، فر کردن مو با اتو مو و فر کردن مو با ژل و سشوار قطعا متفاوت است. فر کردن دائمی مو یک رشته تخصصی است و حتما باید انجام فر با مواد توسط آرایشگر ماهر انجام شود. اما اگر فکر میکنید مهارت و استعداد کافی و البته مواد مورد نیاز برای فر دائم مو را در اختیار دارید پس با ما در ادامه همراه باشید.

نحوه فر شش ماهه مو در منزل

مرحله اول در نحوه فر کردن مو شش ماهه شناسایی نوع مو است. هر نوع مو قابلیت فر شدن دائمی را ندارد. اغلب موهای کم حجم و دارای انعطاف کم و ضخیم موارد بهتری برای انجام فر شش ماهه مو هستند. اما موهای ضعیف، شکننده یا رنگ و دکلره شده بهتر است با اسید های قوی مانند آلکالین فر نشوند. در صورت لزوم پس لطفا خودتان این کار را انجام ندهید و حتما از یک متخصص در فر موی بانوان کمک بگیرید.

پس از تصمیم قطعی باید بسته فر دائم مو را از لوازم آرایشی معتبر تهیه کنید. در مرحله بعدی موها را کاملا با شامپو بشورید. سپس با یک شانه دندانه درشت تمام گره های مو را باز کنید. به هیچ عنوان از نرم کننده یا ماسک مو استفاده نکنید. بعد از شامپو زدن تمام موها را به مواد پروتئین دار که در داخل بسته است آغشته کنید و سپس به آرامی موها را شانه کنید تا مواد به همه ی قسمت های مو برسد.

سپس موها را با یک حوله خشک کنید اما موها را نکشید. به خاطر داشته باشید این مواد به هیچ عنوان نیابد با پوست سر و دست برخورد کند. سرعت عمل در فر کردن مو دائمی بسیار مهم است. باید لوسیون مو زده شود و سپس سریعا با نهایت دقت همان قسمت مو بیگودی پیچی شود. بعد از 45 دقیقه، اولین بیگودی را که پیچیده بودید را باز کنید. اگر حالت اس انگلیسی پیدا کرده است، در مرحله خوبی قرار دارید. به همان حالت بیگودی پیچی شده موها را با اب گرم شستشو دهید. در مرحله بعدی نوبت به تثبیت کننده مو می رسد که برای ثابت نگاه داشتن حالت مو، روی آن ریخته می شود و بعد از 20 دقیقه کاملا بشورید.

بهترین مواد فر دائم

همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم فر کردن موی بانوان بسیار حساس است و اگر از بهترین مواد فر دائم مو زنانه استفاده نشود. قطعا نتیجه کار موجب آسیب زیاد به ساقه موها خواهد شد. بهترین مواد فر دائم مو زنانه موجب ایجاد فرهای زیبا و با ماندگاری بالا می شود. مواد مرغوب رایحه بدی روی مو به جا نخواهند گذاشت. همچنین از خشکی و شکنندگی زیاد مو جلوگیری میکند. در معرفی بهترین برند فر کننده مو می توان به نوول، بس و دوبینا اشاره کرد. البته باز هم تاکید می کنیم که قبل از انجام این کار و خرید مواد فر کننده مو با یک متخصص مشورت کنید.

انواع فر شش ماهه چگونه است؟

انواع فر شش ماهه مو بر اساس حجم و مدل مو و نیز بلندی مو تعیین می شود. نوع مواد در انواع فر 6ماهه تفاوتی باهم ندارند. اما نوع بیگودی تعیین کننده انواع فر شش ماهه مو است.

فر شش ماهه درشت

معمولا بر اساس نوع سلیقه مشتری بر روی مدل موی کوتاه اقدام به فر شش ماهه درشت می کنند. زیرا با فر دائم موی کوتاه از قد موها کم نمی شود. مدل موی فر درشت صرفا برای افزایش حجم ها انجام می شود.

فر شش ماهه متوسط

فر شش ماهه متوسط به اندازه بیگودی مورد استفاده بستگی دارد. در واقع تنها عاملی که در شکل موها تغییر ایجاد میکند نوع بیگودی مورد استفاده است. که بر اساس حجم و اندازه موها و بر اساس سلیقه فرد انتخاب می شود. برای انجام فر دائم موی کوتاه و بلند اغلب از سایز مدیوم بیگودی استقاده می شود تا تاب های متوسط و زیبایی به مو ببخشد.

فر شش ماهه زیر

فر شش ماهه ریز نیز یک موضوع کاملا سلیقه ای است. در مواردی مانند فر موی مردانه اغلب از فر شش ماهه ریز که جدیدا بسیار ترند شده است علاقمند هستند. اما در مورد فر ریز شیش ماهه برای خانمها پیشنهاد ما این است که بر روی موهای بلند انجام شود تا با کاهش قد مو، پف مو کمتر شود.

آرایشگاه خوب برای فر مو بانوان

فر کردن مو شش ماهه در آرایشگاهها در حدود 2 تا 4 ساعت زمان میبرد. با توجه به شرایط همه گیری ویروس کرونا این ساعات حضور در مکان های عمومی خطرناک است و ممکن است عواقب بدی به دنبال داشته باشد. علاوه بر مسئله همه گیری ویروس کرونا، زمان رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه فر مو بانوان نیز مسئله دیگری است که بیشتر ممکن است برای افرادی که مسئله زمان برایشان اهمیت دارد، مشکل ساز شود. خوب راه حل چیست؟

خدمات فر دائم مو در خانه با هوم سرویز

با توجه به تاکید بر انجام فر ریز دائم مو توسط متخصصین می توانید از خدمات فر دائم مو در منزل هوم سرویز استفاده کنید. این خدمات توسط بهترین متخصص فر دائم مو در منزل انجام می شود. بدون آنکه ساعاتی را در آرایشگاهها معطل شوید یا در معرض آلودگی قرار بگیرید، می توانید به راحتی در استایل موی خود تغییرات بسیار زیادی ایجاد کنید.

قیمت فر دائم شش ماهه درشت در هوم سرویز

قیمت فر شش ماهه درشت بر اساس حجم موهای فر و اندازه موها تعیین می شود. معمولا قیمت فر شش ماهه ریز به علت اینکه تعداد بیگودی های بیشتری به کار برده می شود و مدت زمان بیشتری می طلبد، از قیمت فر شش ماهه درشت بیشتر می شود. برای اطلاع دقیق از قیمت فر دائم مو مو کافیست به صورت رایگان در سامانه آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و هزینه فر کردن دائمی مو با شما تماس خواهند گرفت و در روز و ساعت مشخص شده به منزلتان مراجعه می کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

همیاران سرویس فر مو بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 2,500,000 تومان
مانیکور و پدیکور بانوان
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 400,000 الی 2,500,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 1,900,000 الی 1,900,000 تومان
آرایش و میکاپ بانوان
آرایش و میکاپ بانوان
قیمت از 400,000 الی 2,500,000 تومان