فر دائم مو

فر دائم مو

از 1246 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت فر دائم مو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت افریقایی تمام سر بدون موی اضافه

2,000,000 تومان

قیمت افریقایی تمام سر با موی اضافه

3,000,000 تومان

قیمت دردلاک

9,000,000 تومان

متوسط قیمت1,450,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره فر دائم مو خواهید خواند

 • فر دائم مو در منزل
 • آموزش فر دائم مو در منزل
 • قبل از فر دائم مو باید اقدامات خاصی را انجام دهید
 • نحوه فر کردن مو در منزل
 • بهترین مواد فر دائم مو
 • انواع فر دائم مو چگونه است؟
 • مراقبت هایی که بعد از فر کردن مو باید انجام دهید
 • مزایا و معایب فر دائم مو
 • فر کردن دائم موها در سالن زیبایی یا در منزل کدام؟
 • قیمت فر دائم مو به چه عواملی بستگی دارد؟
 • خدمات فر دائم مو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

فر دائم مو در منزل

برای خیلی از افرادداشتن موهای صاف و کم پشت که هیچ حالتی نمی گیرد بسیار آزاردهنده است. از این رواقدام به فر کردن مو می کنند. یکی از روشها، فر دائم مو است که موجببیشتر شدن حجم مو و خوش حالت شدن آن می شود. فر دائم مو با مواد شیمیاییانجام می شود. فر کردن دائم مو حتما باید توسط آرایشگر ماهر انجام شود.زیرا شدیدا در صورت فر کردن مو اشتباه، به مو آسیب وارد شده و موجب کش آمدن وشکنندگی مو و در نهایت ریزش مو می شود. فر کردن مو با روش های مختلفی با وسایلحرارتی و یا با بهترین مواد فر دائم قابل انجام است. اما فر شش ماهه با روشهای قبلی متفاوت است. هیچ گاهبرای مواردی مانند قیمت فر دائم مو به افراد ناوارد اعتماد نکنید زیراعواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. در ادامه به انواع فر مو دائم وعوامل موثر بر قیمت فر شش ماهه می پردازیم.

آموزش فر دائم مو در منزل

بهتر است قبل از فردائم مو در ارتباط با انواع مدل‌های فر کردن مو تحقیق کنید. هر کدام از روش هانتایج متفاوتی دارند، ببینید کدام مدل را می پسندید. فر دائم مو ریز یا فردائم مو درشت؟ آیا می‌خواهید فر تنها در انتهای مو باشد یا می خواهید از ریشهسیم تلفنی شود. تمام این تصمیمات را با مشورت با آرایشگر مورد نظر می توانیدبگیرید. آموزش فر دائم مو با مواردی مانند فر کردن مو بابابلیس، فر کردن مو با اتو مو و فر کردن مو با ژل و سشوارقطعا متفاوت است. فر کردن دائمی مو یک رشته تخصصی است وحتما باید انجام فر با مواد توسط آرایشگر ماهر انجام شود. اما اگر فکرمی کنید مهارت و استعداد کافی و البته مواد مورد نیاز برای فر دائم مو رادر اختیار دارید پس با ما در ادامه همراه باشید.

قبل از فر دائم مو باید اقدامات خاصی را انجام دهید

قبل از فر دائم مویا فر شش ماهه ابتدا باید مطمئن شوید که دقیقا در تصمیم خود مصمم هستید.زیرا فر دائم مو به صورت 6 ماه روی موهای شما می ماند. هر مویی مناسب انجامفر دائم مو نیستند. موهای نازک و آسیب دیده نباید فر شوند. زیرا طی بر اثر مواد فرکش می آیند و آسیب می بینند. موهایی که به اندازه کافی ضخامت دارند و سالم هستنداغلب با آلکالاین فر می شوند که ماده قوی است. پس اگر موهای ضعیفی دارید قبل از هرکاری با متخصص در این مورد مشورت کنید.

قبل از انجام فر دائممو موهایتان را تا اندازه دلخواه کوتاه کنید. در ارتباط با اندازه فر با آرایشگرخود مشورت کنید فر شش ماهه سیم تلفنی مد نظرتان است یا فر درشت شش ماههو سپس اقدام به انجام اینکار کنید.

نحوه فر کردن مو در منزل

مرحله اول درنحوه فر کردن مو شش ماهه، شناسایی نوع مو است. هر نوع مو قابلیت فر دائمی را ندارد. اغلب موهای کم حجم و دارایانعطاف کم و ضخیم، موارد بهتری برای انجام فر دائم مو هستند. اماموهای ضعیف، شکننده یا رنگ و دکلره شده بهتر است با اسید های قوی مانند آلکالین فرنشوند. در صورت لزوم پس لطفا خودتان این کار را انجام ندهید و حتما از یک متخصص درفر موی بانوان کمک بگیرید.

پس از تصمیم قطعیباید بسته فر دائم مو را از لوازم آرایشی معتبر تهیه کنید. در مرحله بعدیموها را کاملا با شامپو بشورید. سپس با یک شانه دندانه درشت تمام گره های مو راباز کنید. به هیچ عنوان از نرم کننده یا ماسک مو استفاده نکنید. بعد از شامپو زدنتمام موها را به مواد پروتئین دار که در داخل بسته است آغشته کنید و سپس به آرامیموها را شانه کنید تا مواد به همه ی قسمت های مو برسد.

سپس موها را با یکحوله خشک کنید اما موها را نکشید. به خاطر داشته باشید این مواد فر دائم موبه هیچ عنوان نبابد با پوست سر و دست برخورد کند. سرعت عمل در فر کردن مودائمی بسیار مهم است. باید لوسیون مو زده شود و سپس سریعا با نهایت دقت همانقسمت مو بیگودی پیچی شود. بعد از 45 دقیقه، اولین بیگودی را که پیچیده بودید راباز کنید. اگر حالت اس انگلیسی پیدا کرده است، در مرحله خوبی قرار دارید. به همانحالت بیگودی پیچی شده موها را با اب گرم شستشو دهید. در مرحله بعدی نوبت به تثبیتکننده مو می رسد که برای ثابت نگاه داشتن حالت مو، روی آن ریخته می شود و بعد از20 دقیقه کاملا بشورید.

بهترین مواد فر دائم مو

همانطور که پیش ترنیز بیان کردیم فر کردن مو بسیار حساس است و اگر از بهترینمواد فر دائم مو زنانه استفاده نشود. قطعا نتیجه کار موجب آسیب زیاد بهساقه موها خواهد شد. بهترین مواد فر دائم مو زنانه موجب ایجاد فرهای زیبا وبا ماندگاری بالا می شود. مواد مرغوب رایحه بدی روی مو به جا نخواهند گذاشت.همچنین از خشکی و شکنندگی زیاد مو جلوگیری می کند. در معرفی بهترین برند فر کنندهمو می توان به نوول، بس و دوبینا اشاره کرد. البته باز هم تاکید می کنیم که قبل ازانجام این کار و خرید مواد فر کننده مو با یک متخصص مشورت کنید.

انواع فر دائم مو چگونه است؟

انواع فر دائم مو براساس حجم و مدل مو و نیز بلندی مو تعیین می شود. نوع مواد در انواع فر 6 ماهه تفاوتی باهم ندارند. اما نوع بیگودیتعیین کننده انواع فر شش ماهه مو است.

· فر شش ماهه درشت

معمولا بر اساس نوعسلیقه مشتری بر روی مدل موی کوتاه اقدام به فر دائم درشت می کنند. زیرابا فر دائم موی کوتاه از قد موها کم نمی شود. مدل موی فر درشت صرفا برای افزایش حجمها انجام می شود.

· فر شش ماههمتوسط

فر شش ماهه متوسط به اندازه بیگودی مورد استفاده بستگیدارد. در واقع تنها عاملی که در شکل موها تغییر ایجاد می کند نوع بیگودی مورداستفاده است. که بر اساس حجم و اندازه موها و بر اساس سلیقه فرد انتخاب می شود.برای انجام فر دائم موی کوتاه و بلند اغلب از سایز مدیوم بیگودی استقادهمی شود تا تاب های متوسط و زیبایی به مو ببخشد.

· فر زیر مو

فر شش ماهه ریز نیز یک موضوع کاملا سلیقه ای است. درمواردی مانند فر موی مردانه اغلب از فر شش ماهه ریز که جدیدابسیار ترند شده است علاقمند هستند. اما در مورد فر ریز مو شش ماهه برایخانمها پیشنهاد ما این است که بر روی موهای بلند انجام شود تا با کاهش قد مو، پفمو کمتر شود.

مراقبت هایی که بعد از فر کردن مو باید انجام دهید

بعد از انجام فر دائمنباید موها شسته شوند و حداقل دو روز از شستشوی موها خودداری کنید. همچنین برایاینکه حالت موها از بین نرود نباید موها حداقل تا یک روز شانه شوند. برای حالت دهیبهتر به موها از روغن های مفید مانند نارگیل و جوجوبا و روغن آرگان استفاده شود تاموها دچار خشکی نشوند. از مواد خشک کننده مو مانند تافت نباید استفاده شود زیراموجب خشکی بیشتر مو می شود. استفاده از وسایل حرارتی مانند بابلیس، اتو و سشواربعد از فر دائم مو پیشنهاد نمی شود. همچنین شستشوی موها با آب داغ اصلا پیشنهادنمی شود و در هنگام شستشو از چنگ زدن موها خودداری کنید. همچنین باید از انواعماسک مو و نرم کننده مناسب موهای فر شده باید استفاده شود.

مزایا و معایب فر دائم مو

بعد از فر کردنموی کوتاه شستشوی مو کمی دشوارتر می شود و نباید بعد از فر کردن مو نمی توانیدموهایتان سریع بشویید وباید حداقل 24 ساعت موهایتان را در همان حالت نگه دارید.مواد فر دائم مو کمی بوی ناخوشایند می دهد. این کار برای موهای خشک مناسب نیست. فردائم مو همچنین برای افرادی که موهایشان خشک است مناسب نیست زیرا به مرور موها وزمی شوند.

فر دائم مو بانوان موجب پر حجم نشان داده شدن موهای کم حجممی شود. برای افرادی که موهای صاف و بی حالت و البته کم حجم هستند می باشد. همچنینفر مو موجب می شود که نیاز کمتری به آرایش مو است و موهای فر به تنهایی زیباهستند.

آرایشگاه خوببرای فر دائم مو

فر کردن مو و فرشش ماهه در آرایشگاهها در حدود 2 تا 4 ساعت زمان می برد. با توجه به شرایطهمه گیری ویروس کرونا این ساعات حضور در مکان های عمومی خطرناک است و ممکن استعواقب بدی به دنبال داشته باشد. علاوه بر مسئله همه گیری ویروس کرونا، زمان رفت وآمد و معطلی در آرایشگاه فر مو بانوان نیز مسئله دیگری است کهبیشتر ممکن است برای افرادی که مسئله زمان برایشان اهمیت دارد، مشکل ساز شود. خوبراه حل چیست؟

فر کردن دائم موها در سالن زیبایی یا در منزل کدام؟

فر دائم مو در منزل نیز امکان پذیر است. البته که قیمت فر دائممو سبب کاهش قیمت فر دائم مو می شود. اما نباید اگر مهارتی در این کارندارید نباید خودتان این کار را انجام دهید. کمک گرفتن از آرایشگر ماهر موجب میشود که از آسیب به موها جلوگیری شود. برای انجام فر دائم در منزل موارد زیر راباید انجام دهید.

· کمک گرفتن از یکدوست

برای فر کردن مو درمنزل باید از یک دوست کمک بگیرید زیرا پشت موها را باید فرد دیگری باشد که موها رابیگودی بپیچد.

· از بسته هایآماده فر دائم استفاده کنید

برای فر دائم مو درخانه از بسته های آماده استفاده شود. روی این بسته ها دستور و توضیحات لازم ذکرشده است.

قیمت فر دائم مو به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت فر شش ماهه درشت بر اساس حجم مو و اندازه موهاتعیین می شود. معمولا قیمت فر شش ماهه ریز به علت اینکهتعداد بیگودی های بیشتری به کار برده می شود و مدت زمان بیشتری می طلبد،از قیمت فر شش ماهه درشت بیشتر می شود. برای اطلاع دقیق از قیمتفر دائم مو کافیست به صورت رایگان در سامانه آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواستنمایید.

خدمات فر دائم مو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

با توجه به تاکید برانجام فر دائم مو توسط متخصصین می توانید از خدمات فر دائم مو درمنزل هوم سرویز استفاده کنید. این خدمات توسط بهترین متخصص فر دائم مو درمنزل انجام می شود. بدون آنکه ساعاتی را در آرایشگاهها معطل شوید یا در معرضآلودگی قرار بگیرید، می توانید به راحتی در استایل موی خود تغییرات بسیار زیادیایجاد کنید. با ثبت درخواست رایگان درسامانه هوم سرویز متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و اعلام قیمت فر دائم مو باشما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس فر دائم مو و همچنین ارایه خدمات فر دائم مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, ویتامین تراپی مو در منزل, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , رنگ موی ساده در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, براشینگ مو حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس فر دائم مو

فر دائم مو در منزل

فر دائم موی کوتاه و بلند

فر شش ماهه با ماندگاری بالا

فر مو دائم درشت

فر دائم ریز

انجام فر دائم سیم تلفنی و ... با مواد درجه یک

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط فر کردن مو دائمی با مواد شش ماهه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 650,000 تومان
مانیکور و پدیکور بانوان
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 400,000 الی 2,500,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 100,000 الی 850,000 تومان