فر دائم مو شیراز
هوم‌سرویز
/
شیراز
/
زیبایی شیراز
/
فر مو بانوان شیراز

فر دائم مو شیراز

از 1246 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت فر دائم مو شیراز در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت افریقایی تمام سر شیراز

1,100,000 تومان

قیمت چهل گیس یا مکزیکی شیراز

2,000,000 تومان

قیمت دردلاک شیراز

3,000,000 تومان

متوسط قیمت1,450,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

بهترین آرایشگاه های فر مو شیراز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار با تجربه
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
ScoreButton
4.9 از 5

نظرات کاربران

profile picture
محمد اسماعیلی

خیلی اقای خوبی بودند کارشون حرف نداشت دفعه بعدی هم با ایشون میخواهیم سرویسمون انجام شود با تشکر

profile picture
محمدحسن میرزامحمدی

خوب بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهیم انجام شود ممنونم

profile picture
مهدی امام‌جمعه

خیلی عالی و تمیز شدند فرش ها و هیچ گونه اسیبی هم ندیدند

profile picture
محسن صادقیان

انسان موجه و مودب و خیلی خوبی بودند قیمتشون هم نسبت به سایر جاهایی که صحبت کردم کمتر و منصفانه تر بود تشکر

فر دائم مو شهر شیراز

شهر شیراز از کلان شهرهای ایران و مرکز استان فارس است و در منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا قرار گرفته است.شیراز به شهر شعر، ادب، باغ و گل و بلبل معروف است. وجود جاذبه های زیبای گردشگری و طبیعی نظیر باغ ارم، باغ عفیف آباد، دروازه قرآن، ارگ کریمخان، حافظیه و بازار سنتی و صنایع دستی آن، شیراز را به نماد تمدن کهن ایرانی مبدل نموده است. شیراز از قدیم، شهری مهم و استراتژیک محسوب می شده و شیرازی ها به مردمانی اصیل و به روز شناخته شده هستند. تغییر در سبک خرید محصولات و خدمات نزد شیرازی ها مشهود است به نحوی که شیرازی ها برای سپردن خدمات فر دائم مو شیراز با فراموش کردن روش های سنتی نظیر روزنامه، پرس و جو از همسایه ها و ... به پلتفرم های خدماتی اعتماد کرده اند. این انتخاب و اعتماد می تواند ضمن کم کردن مشکلات در روش های قدیمی خیال شیرازی ها را برای پیدا کردن بهترین آرایشگاه های فر مو شیراز و استفاده از فر دائم مو شیراز و آگاهی از فر شش ماهه با مواد شیراز راحت کند. دسترسی به فر دائم مو شیراز و استفاده از خدمات خدمات فر دائم موی زنانه در منزل شیراز، فر دائم موی کوتاه و بلند شیراز، انجام فر شش ماهه با ماندگاری بالا شیراز، انجام فر دائم درشت شیراز، فر دائم ریز شیراز، انجام فر دائم سیم تلفنی و ... با مواد درجه یک شیراز، با هوم سرویز راحتتر و مطمئن تر از گذشته شده است.

فر مو دائم با مواد شش ماهه شیراز

برای استفاده از فر دائم مو در شهر شیراز کافیست یه سری به سایت هوم سرویز بزنید و با جستجوی فر دائم مو شیراز ,فر کردن مو شیراز ,فر شش ماهه شیراز ,فر 6 ماهه شیراز ,فر کردن موهای کوتاه شیراز ,فر موقت مو شیراز ,قیمت فر دائم مو شیراز ,هزینه فر کردن مو شیراز ,آرایشگر مو شیراز ,فر موقت مو با مواد شیراز ,فر موی ریز شیراز ,فر موی سیم تلفنی شیراز ,فر موی درشت شیراز ,فر دائم موی کوتاه شیراز از بهترین متخصصین فعال در فر دائم مو شیراز راهنمایی و مشاوره گرفته و تجربه خوبی را در فر دائم مو داشته باشید.
روال ثبت سرویس مورد نیاز در شهر شیراز به این صورت است که پس از جستجوی فر دائم مو در شهر شیراز و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در فر مو دائم با مواد شش ماهه در شهر شیراز می باشد و همچنین مشاهده تعرفه قیمت فر دائم مو شیراز شیراز و برآورد هزینه فر دائم مودر شهر شیراز طی چند ماه گذشته، سرویس خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از بررسی نیاز شما و از بین بهترین آرایشگاه های فر مو شیراز، همیارانی را به شما پیشنهاد خواهد داد. شیرازی های عزیز پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز بهشون سیگنال گفته می شود، متخصص فر دائم مو شیراز را انتخاب نماید. با ثبت سرویس در خدمات فر دائم مو می توانید ضمن دریافت خدمات و برآورد مناسبتری از فر شش ماهه با مواد به سوالات و مشاوره های لازم در خصوص فر دائم مو در منزل، آموزش فر دائم مو، نحوه فر کردن مو در منزل و بهترین مواد فر دائم مو را از همیاران شیرازی هوم سرویز دریافت کنید.

فر دائم مو در منزل در شهر شیراز

هوم سرویز به منظور ایجاد اطمینان و اعتماد شهروندان شیرازی به فر دائم مو شیراز از خدمات دریافتی، پروسه سخت گیرانه ای را برای جذب و بکارگیری همیاران فعال در خدمات فر دائم موی زنانه در منزل در شهر شیراز در نظر گرفته و پس از طی مراحل احراز هویت، محل سکونت، عدم سوء پیشینه، مهارت، تضامین و ...، بهترین آرایشگاه های فر مو را شناسایی و معرفی و رتبه بندی می نماید. در این میان ارایه نظرات و امتیاز توسط همشهری های شیرازی در پایان سرویس همیاران فر دائم موی کوتاه و بلند تاثیر زیادی در گرید بندی همیاران متخصص فر مو دائم با مواد شش ماهه شیراز خواهد داشت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس فر دائم مو شیراز و همچنین ارایه خدمات خدمات فر دائم موی زنانه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه شیراز, انواع مدل بافت مو ی کوتاه و بلند در منزل شیراز, انواع خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی شیراز, انواع شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو شیراز, خدمات آمبره و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل شیراز, خدمات کراتینه مو در منزل شیراز, خدمات ویتامین تراپی در منزل شیراز, ارائه انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل شیراز, انواع رنگ مو در منزل شیراز, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه شیراز, خدمات براشینگ حرفه ای در منزل شیراز, بالیاژ مو در منزل شیراز, خدمات رنگساژ مو در منزل شیراز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان شیراز
اپیلاسیون بانوان شیراز
قیمت از 400,000 الی 2,500,000 تومان
مانیکور و پدیکور بانوان شیراز
مانیکور و پدیکور بانوان شیراز
قیمت از 180,000 الی 644,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان شیراز
هایلایت و مش مو بانوان شیراز
قیمت از 400,000 الی 2,500,000 تومان
آرایشگر در منزل شیراز
آرایشگر در منزل شیراز
قیمت از 880,000 الی 2,000,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای فر دائم مو شیراز:

‍‍
فر دائم مو شیراز
فر کردن مو شیراز
فر شش ماهه شیراز
فر 6 ماهه شیراز
فر کردن موهای کوتاه شیراز
فر موقت مو شیراز
قیمت فر دائم مو شیراز
هزینه فر کردن مو شیراز
آرایشگر مو شیراز
فر موقت مو با مواد شیراز
فر موی ریز شیراز
فر موی سیم تلفنی شیراز
فر موی درشت شیراز
فر دائم موی کوتاه شیراز
فر دائم مو زنانه شیراز
فر دائم مو در منزل شیراز
قیمت فر شش ماهه زنانه شیراز
فر مو دائم شیراز
قیمت فر شش ماهه شیراز
فر شش ماهه مو شیراز
فر ریز مو شش ماهه شیراز
قیمت فر دائم مو شیراز
قیمت فر کردن دائمی مو شیراز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر شیراز که خدمات فر دائم مو در آن ارائه می شود: