banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
براشینگ مو بانوان

براشینگ مو بانوان

از 1251 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت براشینگ مو بانوان

قیمت کرلی مو بانوان

250,000 تومان

قیمت براشینگ ساده مو بانوان

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط براشینگ مو بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

براشینگ مو چیست؟

براشینگ، همان سشوار کشیدن است که امروزه در بین آرایشگران و مراجعین با نام براشینگ جا افتاده است. براشینگ در معنای لغوی به معنای برس کشیدن است. براشینگ کردن مو به حالت دادن مو به وسیله برس و سشوار گفته می شود. براشینگ حرفه ای مو در واقعیت با شسوار کشیدن ساده ما در منزل تفاوت های زیادی دارد.

براشینگ کردن مو یکی از متداول ترین روش های پیرایش مو است. در واقع این نوع آرایش مو مناسب برای شرکت در انواع مجالس و مهمانی های رسمی و غیر رسمی است. براشینگ مو روش بسیار پر کاربرد برای فر دادن و افزایش حجم مو نیز می باشد.

انواع مدل براشینگ مو

مدل های مختلف براشینگ مو بر اساس اندازه مو و مدل کوتاهی مو انجام می شود. براشینگ مو می تواند یک صاف کردن ساده باشد یا یک براشینگ حالت دار. قبل از هر گونه شینیون مو باید براشینگ مو انجام شود. در ادامه به معرفی انواع مدل براشینگ مو می پردازیم.

براشینگ موی کوتاه مجلسی

برای حالت دادن به موهای کوتاه از سشوار و برس فلزی یا سرامیکی استفاده می شود. برس های فلزی و سرامیکی از آنجایی که حرارت را به خوبی به مو انتقال می دهد، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. براشینگ موی کوتاه در خانه، هم با هدف صاف کردن مو و هم برای فر کردن، حالت دادن و حجم دادن به مو انجام می شود. مدل سشوار کشیدن موی کوتاه به نوع کوتاهی مو بستگی دارد. در براشینگ موی کوتاه مجلسی با حجم دادن به موهای زیری موجب افزایش حجم کلی  مو می شود. معمولا برای سشوار موی کوتاه مجلسی یا همه موها از رو یا از زیر برس کشی می شوند. البته انتخاب این مدل ها به فرم صورت نیز بستگی دارد.

براشینگ موی بلند مجلسی

براشینگ موی بلند مجلسی نسبت به موی کوتاه سخت تر و زمانبر تر است. معمولا اگر مدل موها مجعد و تاب دار تر باشد کار سخت تر نیز می شود. برای براشینگ موی بلند معمولا از برس ابعاد بزرگتر استفاده می کنیم. تقسیم بندی موهای بلند قبل از سشوار کشیدن در خانه بسیار اهمیت دارد. در صورتی که میخواهید موهایتان به صورت تابدار شوند، بعد از براشینگ هر قسمت با کمک بیگودی و پیچیدین موها به دور آن می توانید در موهایتان فرهای بزرگ و جذابی ایجاد کنید.

براشینگ موی فر

براشینگ کردن موهای فر تقریبا یک مهارت محسوب می شود. در واقع مشکل موهای فر و کرلی برگشتن حالت وزی مو بعد از سشوار کشیدن است. اینجاست که مهارت آرایشگر و تجربه اوست که موجب تمایز کار آو با یک آماتور می شود. در واقع نحوه سشوار کشیدن موهای فر و استفاده از برس ها و مواد صحیح موجب ماندگاری بیشتر براشینگ موی فر می شود.

مراحل براشینگ مو در منزل

برای آموزش براشینگ مو با سشوار ابتدا باید موها را به خوبی بشویید. تمام چربی و آلودگی های کف سر و ساقه ی مو باید به خوبی گرفته شود. بعد از شستشو باید رطوبت ریشه مو به خوبی با حوله گرفته شود. بهتر است ساقه مو حدود 20 درصد مرطوب باشد. بعد از شستشوی مو باید بدانید یک براشینگ حرفه ای مو نتیجه ی یک کار با حوصله است. پس تقسیم بندی موها اولین کار قبل از روشن کردن سشوار است.

مو را به 4 قسمت مساوی تقسیم کنید. سشوار را باید از پشت سر شروع کنید. دو قسمت انتهایی مو را باز کنید ابتدا با کمی باد سشوار رطوبت کلی موها را بگیرید ، سپس هر قسمت را به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید. هر قسمت مو را به اسپری براشینگ مو آغشته کنید. اگر سشوار لخت را میپسندید نباید به برس زاویه بدهید و مو را زیاد دور آن بپیچانید. زیرا که این کار موجب تاب دار شدن مو می شود. قسمت های پایین مو را به سمت پایین سشوار بکشید اما از وسط سر و براشینگ موی جلو را به سمت بالا بکشید تا جلوی مو حجیم تر به نظر بیاید.

نکات براشینگ مو در منزل

  • برای براشینگ هر قسمت مو ابتدا از قسمت پایین شروع کنید و سپس به سمت ریشه مو بروید.
  • اگر موایتان را زیاد سشوار می کشید، باید حتما از سرم مو مناسب موهای خود استفاده کنید. تا آسیب کمتری به موهایتان وارد شود.
  • برای سشوار کشیدن، حداقل سشوار را 10 سانتی متر از مو نگهدارید.
  • نوع برس شما خیلی مهم است. برس های سرامیکی از کیفیت بهتری برخوردارند و موها را بهتر صاف می کنند و حرارت را به طور ثابت به همه قسمت های مو انتقال می دهد.

براشینگ مجلسی موهای کوتاه و بلند در خانه با هوم سرویز

براشینگ مو با سشوار یکی از سریع ترین و البته زیبا ترین روش های آراستن مو است. این سادگی در عین زیبایی مناسب هر نوع استایلی است. گاهی برای حضور در مهمانی یا مجلسی نیاز به دریافت خدمات براشینگ مو دارید. با توجه به شرایط کنونی مراجعه به آرایشگاه کمی خطرناک است و هم اینکه ممکن است مدت زمان زیادی را به رفت و آمد اختصاص دهید که وقتتان را تلف کنند.

شما می توانید بعد از انجام کارهای روزانه خود در خانه دوش بگیرید و از خدمات براشینگ مو در منزل هوم سرویز بهره مند شوید. متخصصین ما با تجهیزات خود و انواع مواد و اسپری براشینگ مو در منزل حضور پیدا خواهند کرد و بر اساس نظر و سلیقه شما موهایتان را آرایش می کنند.

قیمت براشینگ مو در هوم سرویز

هزینه براشینگ مو صرفا به اندازه و حجم مو بستگی دارد. جهت اطلاع دقیق از قیمت براشینگ مو در منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و ارائه توضیحات تکمیلی با شما تماس گرفته و در روز و ساعت مورد نظر شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

همیاران سرویس براشینگ مو بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

آرایش عروس
آرایش عروس
قیمت از 100,000 الی 400,000 تومان
کاشت ابرو
کاشت ابرو
قیمت از 100,000 الی 400,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان
آرایش و میکاپ بانوان
آرایش و میکاپ بانوان
قیمت از 100,000 الی 400,000 تومان