براشینگ مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
براشینگ مو بانوان

براشینگ مو

از 1251 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت براشینگ مو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت کرلی با سشوار(قیمت پایه)

300,000 تومان

قیمت کرلی با اتو و بابلیس(قیمت پایه)

350,000 تومان

قیمت براشینگ ساده(قیمت پایه)

200,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

آنچه درباره براشینگ مو خواهید خواند

  • براشینگ مو چیست؟
  • مدل براشینگ مو در خانه
  • آموزش براشینگ مو در منزل
  • نکات براشینگ مجلسی در منزل
  • قیمت براشینگ مو در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟
  • براشینگ مجلسی موهای کوتاه و بلند در خانه را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

براشینگ مو چیست؟

براشینگ موی بلند و کوتاه یکی از متداول ترین روش هایپیرایش مو است. براشینگ مو به حالت دادن مو به وسیله برس مناسب وسشوار حرفه ای گفته می شود. خدمات براشینگ حرفه ای مو در واقعیت با شسوارکشیدن ساده ما در منزل تفاوت های زیادی دارد.براشینگ موی بلند یا کوتاه اولین راه برای رسیدن مد نظر است. برس‌هاییمورد نیاز برای براشینگ موی کوتاه و کشیدن سشوار مجلسی موی بلند باید بتوانندحرارت را به خوبی به موها انتقال دهند. به همین دلیل برای سشوار مجلسیاستفاده از نمونه‌های سرامیکی و گرد گزینه های بهتری هستند. همچنین منظور از براشینگمو و سشوار حرفه‌ای، سشوارهای قوی آرایشگاهی است. به این ترتیب حرارت بالا و قدرتپرتاب بالای سشوار حرفه ای موجب می شود براشینگ موی بلند هم سریع تر انجامشود.

براشینگ موی کوتاه وبلند در واقع آرایش مو مناسب برای شرکت در انواع مجالس و مهمانی های رسمی و غیررسمی است. براشینگ روش بسیار پر کاربرد برای فر دادن و افزایش حجم مو نیز می باشد. از این رو قیمت براشینگ مو بر اساسالمان های مختلفی تغییر می کند. در ادامه به معرفی انواع مدل براشینگ مو، براشینگموی کوتاه مجلسی، سشوار مجلسی موی بلند، براشینگ موی فر و عواملموثر بر قیمت براشینگ مو می پردازیم.

مدل براشینگ مو در خانه

مدل براشینگ مودر منزل بر اساس اندازه مو و مدل کوتاهی مو انجاممی شود. براشینگ مو می تواند یک صاف کردن ساده باشد یا یک براشینگ حالت دار. قبلاز هر مدل شینیون باید موها براشینگ شوند. در ادامه به معرفی انواع مدل براشینگمو می پردازیم.

· براشینگ مویکوتاه مجلسی

براشینگ موی کوتاه در خانه، هم با هدف صاف کردن مو و همبرای فر کردن، حالت دادن و حجم دادن به مو انجام می شود. مدل براشینگ مویکوتاه به نوع کوتاهی مو نیز بستگی دارد. در براشینگ موی کوتاهمجلسی با حجم دادن به موهای زیری موجب افزایش حجم کلی مو می شود.معمولا برای سشوار موی کوتاه مجلسی یا همه موها از رو یا از زیر برس کشی میشوند. البته انتخاب این مدل براشینگ مو به فرم صورت نیز بستگی دارد.قیمت سشوار موی کوتاه نیز در اینموارد بیشتر می شود.

· براشینگ مویبلند مجلسی

براشینگ موی بلندمجلسی نسبت به موی کوتاه سخت تر و زمانبرتر است. معمولا اگر مدل موها مجعد وتاب دار تر باشد کار سخت تر نیز می شود. برای براشینگ موی بلند معمولا از برسابعاد بزرگتر استفاده می کنیم. تقسیم بندی موهای بلند قبل از سشوار کردن مویبلند بسیار اهمیت دارد. در صورتی که می خواهید موهایتان به صورت تابدار شوند، بعداز براشینگ مو هر قسمت با کمک بیگودی و پیچیدین موها به دور آن می توانید درموهایتان فرهای بزرگ و جذابی ایجاد کنید.قیمت سشوار کردن موی بلند در اینمدل بالا می رود.

· براشینگ موی فر

براشینگ موهای فر یکمهارت محسوب می شود. در واقع مشکل موهای فر و کرلی برگشتن حالت وزی موبعد از سشوار کشیدن است. اینجاست که مهارت آرایشگر و تجربه اوست که موجب تمایز کارآو با یک آماتور می شود. در واقع نحوه سشوار کشیدن موهای فر واستفاده از برس ها و مواد صحیح موجب ماندگاری بیشتر براشینگ موی فر میشود.

آموزش براشینگ مو در منزل

برای آموزشبراشینگ مو با سشوار ابتدا باید موها را به خوبی شسته و تمام چربی وآلودگی های کف سر و ساقه ی مو باید به خوبی گرفته شود. بعد از شستشو باید رطوبتریشه مو به خوبی با حوله گرفته شود. بهتر است ساقه مو حدود 20 درصد مرطوب باشد.بعد از شستشوی مو باید بدانید یک براشینگ حرفه ای مو نتیجه ی یک کار باحوصله است. پس تقسیم بندی موها اولین کار قبل از روشن کردن سشوار است.

مو را به 4 قسمتمساوی تقسیم کنید. سشوار را باید از پشت سر شروع کنید. دو قسمت انتهایی مو را بازکنید ابتدا با کمی باد سشوار رطوبت کلی موها را بگیرید، سپس هر قسمت را به قسمتهای کوچکتر تقسیم کنید. هر قسمت مو را به اسپری براشینگ مو آغشته کنید.اگر سشوار لخت را می پسندید نباید به برس زاویه بدهید و مو را زیاد دور آنبپیچانید. زیرا که این کار موجب تاب دار شدن مو می شود. قسمت های پایین مو را بهسمت پایین سشوار بکشید اما از وسط سر و براشینگ موی جلو را به سمت بالابکشید تا جلوی مو حجیم تر به نظر بیاید.

نکات براشینگ مجلسی در منزل

  • برای براشینگمو هر قسمت مو ابتدا از قسمت پایین شروع کنید و سپس به سمت ریشه مو بروید.
  • اگر موایتانرا زیاد سشوار می کشید، باید حتما از سرم مو مناسب موهای خود استفادهکنید. تا آسیب کمتری به موهایتان وارد شود.
  • برای سشوارکشیدن، حداقل سشوار را 10 سانتی متر از مو نگهدارید.
  • نوع برس شماخیلی مهم است. برس های سرامیکی از کیفیت بهتری برخوردارند و موها را بهتر صاف میکنند و حرارت را به طور ثابت به همه قسمت های مو انتقال می دهد.

قیمت براشینگ مو در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت براشینگ مو به موارد متعددی وابسته است. اولین موردحجم و اندازه مو است طبعا قیمت براشینگ مو بلند از قیمت براشینگ مویکوتاه بیشتر است. قیمت براشینگ مو بر اساس پرپشتی مو نیز اعلام می شود. در اینمیان قیمت براشینگ مو تا سرشانه مابین موی کوتاه و بلند قرار می گیرد واغلب قیمت ثابتی دارد. در ادامه به تفضیل در ارتباط با عوامل موثر بر هزینهبراشینگ مو در منزل می پردازیم.

· قیمت براشینگ موبر اساس کوتاهی و بلندی مو

اولین عامل تاثیرگذاربر قیمت براشینگ مو اندازه مو است. طبیعتا قیمت براشینگ مو بلند از قیمتبراشینگ مو کوتاه بیشتر است. همچنین حجم مو یا پرپشتی پو نیز مورد بعدی است کههزینه براشینگ مو را تغییر می دهد. همچنین جنس مو صاف یا فر بودن نیز چون مدت زمانبراشینگ مو را تغییر می دهد از این رو قیمت براشینگ مو را تغییر می دهد.

· مدل براشینگ وتاثیر بر قیمت براشینگ موی بلند

در نهایت مدل براشینگمو نیز هزینه براشینگ مو را تغییر می دهد. براشینگ مو کوتاه یا براشینگ مدلپر چون نیاز به مهارت و زمان بالاتری نیاز دارد هزینه بیشتری می طلبد. به طور کل قیمتبراشینگ مجلسی با براشینگ ساده تفاوت دارد. زیرا برای ماندگاری بهتر از موادمانند اسپری براشینگ مو و بیگودی و سایر تجهیزات نیز استفاده می شود.

· قیمت براشینگمجلسی و ساده

قیمت براشینگ مو تاسرشانه تفاوتچندانی با قیمت براشینگ موی بلند دارد. اما آرایشگران قطعا نرخ ثابتی ارائه نمیدهند. براشینگ مجلسی به معنای حالت دادن به موها به صورت حرفه ای است و اغلب بااستفاده از بیگودی و دیگر تجهیزات حالت ثابتی به مو می دهند که با براشینگ ساده تفاوتدارد. به این ترتیب قیمت براشینگ مجلسی تغییر می کند.

· حالت اولیه مو

در نظر خیلی از افرادبراشینگ موی کوتاه راحت تر از موهای بلند است. اما در واقع براشینگ موی کوتاهدردسرهای خاص خود را دارد و باید آرایشگر مهارت لازم را در حالت دادن به مو و پرترنشان دادن مو را داشته باشد از این رو ممکن است هزینه براشینگ موی کوتاه نیزبالا برود. برای موهای کم پشت نیز براشینگ مو باید به همراه حالت دادن مو و پوشدادن مو براشینگ مجلسی شود. موهای وز و بی حالت نیز زمان بیشتری از آرایشگر میگیرد از این رو قیمت براشینگ مو نیز بالاتر می رود.

براشینگ مجلسی موهای کوتاه و بلند در خانه را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

براشینگ مو با سشوار یکی از سریع ترین و البتهزیبا ترین روش های آراستن مو است. این سادگی در عین زیبایی مناسب هر نوع استایلیاست. گاهی برای حضور در مهمانی یا مجلسی نیاز به دریافت خدمات براشینگ مو دارید.مراجعه به آرایشگاه و مدت رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه ممکن است زمانزیادی را از شما بگیرد. از این رو شما می توانید بعد از انجام کارهای روزانه خوددر خانه دوش بگیرید و از خدمات براشینگ مو در منزل هوم سرویز بهره مندشوید.

متخصصین ما باتجهیزات خود و انواع مواد و اسپری براشینگ مو در منزل حضور پیدا خواهند کردو بر اساس نظر و سلیقه شما موهایتان را آرایش می کنند.جهت اطلاع دقیق از قیمت براشینگ مو در منزل کافیست بهصورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره وارائه توضیحات تکمیلی با شما تماس گرفته و در روز و ساعت مورد نظر شما در کنارتانقرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس براشینگ مو و همچنین ارایه خدمات براشینگ مو حرفه ای در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, فر دائم مو در منزل, ویتامین تراپی مو در منزل, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , رنگ موی ساده در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس براشینگ مو

براشینگ مو حرفه ای در منزل

براشینگ ساده و صاف

براشینگ حالت دار و مجلسی

براشینگ موی کوتاه

براشینگ موی بلند

براشینگ مجلسی و سشوار مو به همراه سایر خدمات زیبایی مو در خانه

نظرات کاربران

خیلی خانم خوش برخورد و خوش اخلاقی بودند و عااالی بود

profile picture
فاطمه میرحسینی

خیلی عالی بود این سرویس لذت بخش بود و اخلاقا هم همکارتون عالی بودن

شرایط خدمات براشینگ مجلسی و سشوار ساده در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آرایش عروس
آرایش عروس
قیمت از 100,000 الی 400,000 تومان
کاشت ابرو
کاشت ابرو
قیمت از 100,000 الی 400,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 300,000 الی 1,500,000 تومان