براشینگ مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
براشینگ مو بانوان

براشینگ مو

از 1251 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت براشینگ مو در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت براشینگ لخت (قیمت بر اساس حجم و قد مو در بازه مشخص شده تعیین می شود)

500,000 الی 800,000 تومان

قیمت براشینگ مدل پر( حالت رو به بیرون حجم دار)

500,000 الی 850,000 تومان

قیمت براشینگ روسی یا فر والیوم (براشینگ ، برس پیچ، موپیچ، موس، تافت و شاین)

750,000 الی 900,000 تومان

قیمت براشینگ لیر (برای موی مدل لیر ، حالت رو به زیر و رو )

500,000 الی 800,000 تومان

قیمت براشینگ اروپایی ( برس پیچ، موس، تافت و شاین)

500,000 الی 900,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت650,000 تومان

آنچه درباره براشینگ مو خواهید خواند

  • براشینگ مو چیست؟
  • مدل براشینگ مو در خانه
  • آموزش براشینگ مو در منزل
  • نکات براشینگ مجلسی در منزل
  • قیمت براشینگ مو در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟
  • براشینگ مجلسی موهای کوتاه و بلند در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

براشینگ مو چیست؟

براشینگ موی بلند و کوتاه یکی از متداول ترین روش های پیرایش مو است. براشینگ مو به حالت دادن مو به وسیله برس مناسب و سشوار حرفه ای گفته می شود. خدمات براشینگ حرفه ای مو در واقعیت با شسوار کشیدن ساده ما در منزل تفاوت های زیادی دارد. براشینگ موی بلند یا کوتاه اولین راه برای رسیدن مد نظر است. برس‌هایی مورد نیاز برای براشینگ موی کوتاه و کشیدن سشوار مجلسی موی بلند باید بتوانند حرارت را به خوبی به موها انتقال دهند. به همین دلیل برای سشوار مجلسی استفاده از نمونه‌های سرامیکی و گرد گزینه های بهتری هستند. همچنین منظور از براشینگ مو و سشوار حرفه‌ای، سشوارهای قوی آرایشگاهی است. به این ترتیب حرارت بالا و قدرت پرتاب بالای سشوار حرفه ای موجب می شود براشینگ موی بلند هم سریع تر انجام شود.

براشینگ موی کوتاه و بلند در واقع آرایش مو مناسب برای شرکت در انواع مجالس و مهمانی های رسمی و غیر رسمی است. براشینگ روش بسیار پر کاربرد برای فر دادن و افزایش حجم مو نیز می باشد. از این رو قیمت براشینگ مو بر اساس المان های مختلفی تغییر می کند. در ادامه به معرفی انواع مدل براشینگ مو، براشینگ موی کوتاه مجلسی، سشوار مجلسی موی بلند، براشینگ موی فر و عوامل موثر بر قیمت براشینگ مو می پردازیم.

مدل براشینگ مو در خانه

مدل براشینگ مودر منزل بر اساس اندازه مو و مدل کوتاهی مو انجام می شود. براشینگ مو می تواند یک صاف کردن ساده باشد یا یک براشینگ حالت دار. قبل از هر مدل شینیون باید موها براشینگ شوند. در ادامه به معرفی انواع مدل براشینگ مو می پردازیم.

· براشینگ موی کوتاه مجلسی

براشینگ موی کوتاه در خانه، هم با هدف صاف کردن مو و هم برای فر کردن، حالت دادن و حجم دادن به مو انجام می شود. مدل براشینگ موی کوتاه به نوع کوتاهی مو نیز بستگی دارد. در براشینگ موی کوتاه مجلسی با حجم دادن به موهای زیری موجب افزایش حجم کلی مو می شود. معمولا برای سشوار موی کوتاه مجلسی یا همه موها از رو یا از زیر برس کشی می شوند. البته انتخاب این مدل براشینگ مو به فرم صورت نیز بستگی دارد. قیمت سشوار موی کوتاه نیز در این موارد بیشتر می شود.

· براشینگ موی بلند مجلسی

براشینگ موی بلند مجلسی نسبت به موی کوتاه سخت تر و زمانبرتر است. معمولا اگر مدل موها مجعد و تاب دار تر باشد کار سخت تر نیز می شود. برای براشینگ موی بلند معمولا از برس ابعاد بزرگتر استفاده می کنیم. تقسیم بندی موهای بلند قبل از سشوار کردن موی بلند بسیار اهمیت دارد. در صورتی که می خواهید موهایتان به صورت تابدار شوند، بعد از براشینگ مو هر قسمت با کمک بیگودی و پیچیدین موها به دور آن می توانید در موهایتان فرهای بزرگ و جذابی ایجاد کنید. قیمت سشوار کردن موی بلند در این مدل بالا می رود.

· براشینگ موی فر

براشینگ موهای فر یک مهارت محسوب می شود. در واقع مشکل موهای فر و کرلی برگشتن حالت وزی مو بعد از سشوار کشیدن است. اینجاست که مهارت آرایشگر و تجربه اوست که موجب تمایز کار آو با یک آماتور می شود. در واقع نحوه سشوار کشیدن موهای فر و استفاده از برس ها و مواد صحیح موجب ماندگاری بیشتر براشینگ موی فر می شود.

آموزش براشینگ مو در منزل

برای آموزش براشینگ مو با سشوار ابتدا باید موها را به خوبی شسته و تمام چربی و آلودگی های کف سر و ساقه ی مو باید به خوبی گرفته شود. بعد از شستشو باید رطوبت ریشه مو به خوبی با حوله گرفته شود. بهتر است ساقه مو حدود 20 درصد مرطوب باشد. بعد از شستشوی مو باید بدانید یک براشینگ حرفه ای مو نتیجه ی یک کار با حوصله است. پس تقسیم بندی موها اولین کار قبل از روشن کردن سشوار است.

مو را به 4 قسمت مساوی تقسیم کنید. سشوار را باید از پشت سر شروع کنید. دو قسمت انتهایی مو را باز کنید ابتدا با کمی باد سشوار رطوبت کلی موها را بگیرید، سپس هر قسمت را به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید. هر قسمت مو را به اسپری براشینگ مو آغشته کنید. اگر سشوار لخت را می پسندید نباید به برس زاویه بدهید و مو را زیاد دور آن بپیچانید. زیرا که این کار موجب تاب دار شدن مو می شود. قسمت های پایین مو را به سمت پایین سشوار بکشید اما از وسط سر و براشینگ موی جلو را به سمت بالا بکشید تا جلوی مو حجیم تر به نظر بیاید.

نکات براشینگ مجلسی در منزل

  • برای براشینگ مو هر قسمت مو ابتدا از قسمت پایین شروع کنید و سپس به سمت ریشه مو بروید.
  • اگر موایتان را زیاد سشوار می کشید، باید حتما از سرم مو مناسب موهای خود استفاده کنید. تا آسیب کمتری به موهایتان وارد شود.
  • برای سشوار کشیدن، حداقل سشوار را 10 سانتی متر از مو نگهدارید.
  • نوع برس شما خیلی مهم است. برس های سرامیکی از کیفیت بهتری برخوردارند و موها را بهتر صاف می کنند و حرارت را به طور ثابت به همه قسمت های مو انتقال می دهد.

قیمت براشینگ مو در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت براشینگ مو به موارد متعددی وابسته است. اولین مورد حجم و اندازه مو است طبعا قیمت براشینگ مو بلند از قیمت براشینگ موی کوتاه بیشتر است. قیمت براشینگ مو بر اساس پرپشتی مو نیز اعلام می شود. در این میان قیمت براشینگ مو تا سرشانه مابین موی کوتاه و بلند قرار می گیرد و اغلب قیمت ثابتی دارد. در ادامه به تفضیل در ارتباط با عوامل موثر بر هزینه براشینگ مو در منزل می پردازیم.

· قیمت براشینگ مو بر اساس کوتاهی و بلندی مو

اولین عامل تاثیرگذار بر قیمت براشینگ مو اندازه مو است. طبیعتا قیمت براشینگ مو بلند از قیمت براشینگ مو کوتاه بیشتر است. همچنین حجم مو یا پرپشتی پو نیز مورد بعدی است که هزینه براشینگ مو را تغییر می دهد. همچنین جنس مو صاف یا فر بودن نیز چون مدت زمان براشینگ مو را تغییر می دهد از این رو قیمت براشینگ مو را تغییر می دهد.

· مدل براشینگ و تاثیر بر قیمت براشینگ موی بلند

در نهایت مدل براشینگ مو نیز هزینه براشینگ مو را تغییر می دهد. براشینگ مو کوتاه یا براشینگ مدل پر چون نیاز به مهارت و زمان بالاتری نیاز دارد هزینه بیشتری می طلبد. به طور کل قیمت براشینگ مجلسی با براشینگ ساده تفاوت دارد. زیرا برای ماندگاری بهتر از مواد مانند اسپری براشینگ مو و بیگودی و سایر تجهیزات نیز استفاده می شود.

· قیمت براشینگ مجلسی و ساده

قیمت براشینگ مو تا سرشانه تفاوت چندانی با قیمت براشینگ موی بلند دارد. اما آرایشگران قطعا نرخ ثابتی ارائه نمی دهند. براشینگ مجلسی به معنای حالت دادن به موها به صورت حرفه ای است و اغلب با استفاده از بیگودی و دیگر تجهیزات حالت ثابتی به مو می دهند که با براشینگ ساده تفاوت دارد. به این ترتیب قیمت براشینگ مجلسی تغییر می کند.

· حالت اولیه مو

در نظر خیلی از افراد براشینگ موی کوتاه راحت تر از موهای بلند است. اما در واقع براشینگ موی کوتاه دردسرهای خاص خود را دارد و باید آرایشگر مهارت لازم را در حالت دادن به مو و پرتر نشان دادن مو را داشته باشد از این رو ممکن است هزینه براشینگ موی کوتاه نیز بالا برود. برای موهای کم پشت نیز براشینگ مو باید به همراه حالت دادن مو و پوش دادن مو براشینگ مجلسی شود. موهای وز و بی حالت نیز زمان بیشتری از آرایشگر می گیرد از این رو قیمت براشینگ مو نیز بالاتر می رود.

براشینگ مجلسی موهای کوتاه و بلند در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

براشینگ مو با سشوار یکی از سریع ترین و البته زیبا ترین روش های آراستن مو است. این سادگی در عین زیبایی مناسب هر نوع استایلی است. گاهی برای حضور در مهمانی یا مجلسی نیاز به دریافت خدمات براشینگ مو دارید. مراجعه به آرایشگاه و مدت رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه ممکن است زمان زیادی را از شما بگیرد. از این رو شما می توانید بعد از انجام کارهای روزانه خود در خانه دوش بگیرید و از خدمات براشینگ مو در منزل هوم سرویز بهره مند شوید.

متخصصین ما با تجهیزات خود و انواع مواد و اسپری براشینگ مو در منزل حضور پیدا خواهند کرد و بر اساس نظر و سلیقه شما موهایتان را آرایش می کنند. جهت اطلاع دقیق از قیمت براشینگ مو در منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و ارائه توضیحات تکمیلی با شما تماس گرفته و در روز و ساعت مورد نظر شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس براشینگ مو و همچنین ارایه خدمات براشینگ مو حرفه ای در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , ویتامین تراپی مو در منزل, فر دائم مو در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, رنگ موی ساده در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس براشینگ مو

براشینگ مو حرفه ای در منزل

براشینگ ساده و صاف

براشینگ حالت دار و مجلسی

براشینگ موی کوتاه

براشینگ موی بلند

براشینگ مجلسی و سشوار مو به همراه سایر خدمات زیبایی مو در خانه

نظرات کاربران

خیلی خانم خوش برخورد و خوش اخلاقی بودند و عااالی بود

profile picture
فاطمه میرحسینی

خیلی عالی بود این سرویس لذت بخش بود و اخلاقا هم همکارتون عالی بودن

شرایط خدمات براشینگ مجلسی و سشوار ساده در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

bridal-makeup
آرایش عروس
قیمت از 100,000 الی 400,000 تومان
eyebrow-transplantation
کاشت ابرو
قیمت از 100,000 الی 400,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 780,000 الی 1,250,000 تومان