آرایش عروس

آرایش عروس

از 1266 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آرایش عروس در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت پکیج عروس(میکاپ.شینیون.2مرحله جوانسازی صورت.اپیلاسیون.پیرایش و خدمات ناخن. ماساژ ریلکسی)

5,900,000 تومان

قیمت فرمالیته عروس(میکاپ و کرلی و ارایشگر همراه به مدت یک روز)

2,200,000 تومان

قیمت میکاپ و شینیون عروس(گریم و شنیون)

3,500,000 تومان

متوسط قیمت3,200,000 تومانکمینه قیمت1,800,000 تومانبیشینه قیمت4,600,000 تومان

آنچه درباره آرایش عروس خواهید خواند

  • ​آرایش عروس در خانه
  • آرایش عروس در خانه شامل چه خدماتی است؟
  • مزایای خدمات میکاپ و شینیون عروس در خانه چیست؟
  • آرایشگر همراه عروس
  • آرایش عروس جدید در منزل به سبک اروپایی با همان زیبایی و ظرافت
  • قیمت آرایش عروس در منزل به چه عواملی تاثیر دارد؟
  • آرایشگر عروس در منزل و آرایشگر همراه عروس در جشن
  • قیمت آرایش عروس در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • آرایش عروس جدید و شینیون عروس در منزل را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

آرایش عروس در خانه

قبل از برگزاری مراسمعروسی یکی از مهمترین مواردی که عروس خانم ها سر انتخاب آن وسواس زیادی به خرج میدهند انتخاب سالن حرفه ای برای آرایش عروس است. اینکه آرایش صورتعروس و شینیون عروس به زیباترین شکل ممکن بر اساس سلیقهخود او انجام شود، نهایت آرزوی یک فرد در روز عروسی اش است. در این صورت این روزبزرگ در کنار سایر موارد به بهترین نحو ممکن برگزار می شود. امروزه خیلی ازآرایشگاهها با مبالغ نجومی خدمات میکاپ عروس یا خدمات آرایش عروسرا ارائه می دهند. در صورتی که می توانید روش دیگری را امتحان کنید. به جای اینکهبه آرایشگاه بروید، آرایشگاه عروس و آرایشگر عروس را به خانه بیاورید! در ادامه در ارتباط با کلیه خدمات آرایشعروس در منزل ارائه می شود و قیمت آرایش عروس در خانه می پردازیم.

آرایش عروس در خانه شامل چه خدماتی است؟

شاید برایتان جالبباشد که بتوانید تمام خدمات ارایش عروس در منزل بدون کمترین دغده و نگرانیاز زمان آماده شدن و کیفیت کار در منزل با هزینه ای مشابه در آرایشگاه دریافتکنید. مواردی مانند پکیج عروس، آرایشگر همراه با عروس، آرایش ساقدوش ونزدیکان عروس، آرایش روز فرمالیته عروسی و شینیون عروس همه ی این موارد یا هر کدامرا بر اساس آنچه که مد نظرتان است را می توانید به راحتی در منزل دریافت کنید. آرایشعروس در خانه یک روش عالی برای افرادی است که می خواهند در این رو کمتریناسترس و ناراحتی را تجربه کنند و در محلی که راحت هستند آماده شوند. همچنین درکنار خدمات آرایش عروس در منزل، آرایشگر همراه را تا پایان جنش در کنار خود داشتهباشید تا از کیفیت آرایش مو و صورت خود در مجلس اطمینان داشته باشید.

مزایای خدمات میکاپ و شینیون عروس در خانه چیست؟

امروزه تمامی خدماتزیبایی را می توان در خانه و به صورت اختصاصی دریافت نمود. در واقعیت شمابرای شینیون و آرایش عروس در آرایشگاه باید هزینه های زیادی را پرداختکنید. اکثر آرایشگاهها بر اساس محل قرار گیری آرایشگاه و دیزاین آرایشگاهشانمبالغ بدون مرزی را به عنوان قیمت آرایش عروس و یا قیمت پکیجعروس تعیین می کنند، که البته مقدار آن نیز کم هم نیست.

در صورتی که میتوانید تمامی آن خدمات را به صورت اختصاصی با قیمت آرایش عروس مناسب در خانهدریافت کنید. اغلب در بیشتر آرایشگاههای مطرح هر روزه تعداد زیادی عروس در حالآماده شدن هستند. ممکن است در این بین، شما خدماتی که انتظار آن را دارید دریافتنکنید و به خاطر شلوغی همواره ایرادات و کمبودهایی هر چند جزئی پیش بیاید. درصورتی که آرایش عروس در محل موجب می شود که شما به همراه میکاپ آرتیست حرفه ای خودو با نهایت دقت مانند یک پرنسس آماده شوید و جالب اینکه هزینه کمتری نیز پرداختخواهید کرد!!! دیگر چه چیزی از این بهتر؟!! به سبک عروس اروپایی حاضر شوید...

آرایشگر همراه عروس

روز عروسی، روز بسیارطولانی است. مخصوصا برای زوج هایی که در روز عروسی باید عکاسی در باغ و آتلیه رانیز انجام دهند. ممکن است در طول روز به دلایل مختلف مانند گرما، تعریق، خستگی وغیره، میکاپ عروس و شینیون عروس نیاز به تمدید یا ترمیم داشته باشند. در حالت عادیوقتی شما به آرایشگاه مراجعه می کنید به محض خروج از سالن آرایشگاه، دیگر هیچمسئولیتی آرایشگران بر عهده ندارند. در صورتی که شما می توانید علاوه بر دریافت خدماتشینیون و میکاپ عروس در منزل از خدمات آرایشگر همراه عروس هم بهره مندشوید. به این ترتیب مطمئن خواهید بود در طول عروسی میکاپ آرتیست حرفه ایعروس در کنار شماست.

آرایش عروس جدید در منزل به سبک اروپایی با همان زیبایی و ظرافت

آرایش عروس اروپایی امروزه در بین عروس خانم ها ترند شدهاست. در واقع به جای آرایش های سنگین و بسیار پر رنگ و لعاب، بیشتردنبال گریم عروس و آرایش لایت عروس هستند. امروزه میکاپآرتیست ها هم خودشان را با سلیقه افراد همسو کرده اند و به جای آرایش غلیط بهدنبال ارائه آرایش عروس ساده و شیک هستند.

خدمات آرایش عروس هوم سرویز شامل شینیون و میکاپ عروس درمنزل، آرایش همراهان عروس و آرایش ساقدوشان عروس است. همچنین برای آرایش روزفرمالیته عروس نیز می توانید از خدمات زیبایی عروس در محل هوم سرویز بهره مندشوید. تمامی خدماتی که روز عروسی در آرایشگاه باید دریافت کنید را می توانید درخانه و در محیطی آرام و بهداشتی به دور از هیاهو و استرس تجربه کنید.

قیمت آرایش عروس در منزل به چه عواملی تاثیر دارد؟

قیمت میکاپ عروس در منزل به موارد زیادی بستگی دارد. امروزهجزییات زیادی به خدمات میکاپ عروس اضافه شده اند که همه با هم به عنوان پکیجزیبایی عروس عنوان می شوند. طبعا هر چه پکیج زیبایی عروس غنی تر باشد قیمتآرایش عروس نیز بیشتر می شود در ادامه از جمله مواردی که در پکیج مطرح می شودخواهیم پرداخت.

· مواد آرایشیمورد استفاده در خدمات آرایش عروس در منزل

همانطور که می دانیدقیمت لوازم آرایش هیچ حد و مرزی ندارد در واقع هر نوع وسیله آرایشی را می توان ازارزانترین حالت ممکن که طبعا ماندگاری و کیفیت کمی دارد خریداری نمود تا نمونه هایاورجینال که مخصوص گریم عروس برای مدت زمان طولانی هستند. این مورد بهعنوان مهم ترین مورد در آرایش عروس نباید نادیده گرفته شود. پیشنهاد می کنیم برایصرفه جویی در هزینه میکاپ عروس هیچ گاه این مورد را نادیده نگیرید و سعیکنید در موارد دیگر دخل و تصرف کنید. مواردی مانند نوع مژه مصنوعی و تاج و سایراکسسوری ها همه برقیمت پکیج آرایش عروسی تاثیر دارند.

· خدمات رنگ موعروس در خدمات آرایش عروس در منزل

مورد دیگر تغییر رنگمو عروس است. در صورتی که بنا به درخواست عروس خدمات رنگ مو عروس نیاز باشد. قیمتاین خدمات به صورت مضاعف بر قیمت آرایش عروس اضافه خواهد شد.

خدمات مانیکور ولاک ناخن عروس در خدمات میکاپ عروس در منزل

پکیج عروس در صورتیکه نیاز به مانیکور ناخن، لاک ناخن و یا کاشت دائم ناخن باشند نیز بر قیمتآرایش و شینیون عروس در منزل تاثیر دارند. البته برای کاهش قیمت آرایشعروس در خانه می توانید این مورد را حذف کنید.

آرایشگر عروس در منزل و آرایشگر همراه عروس در جشن

در نهایتتاثیرگزارترین عامل بر قیمت آرایش عروس در منزل، انتخاب آرایشگر یامیکاپ آرتیست عروس است. در واقعیت محل سالن آرایشگر، میزان معروفیت میکاپ آرتیستتعیین کننده است. اما از سوی دیگر خیلی از میکاپ آرتست های حرفه ای با بودجهای مناسب تر حاضرند خدمات آرایش عروس در منزل و پکیج زیبایی عروس را با قیمت مناسبارائه دهند.

قیمت آرایش عروس در منزل به چه مواردی وابسته است؟

مهمترین عامل در کنارکیفیت قیمت آرایش عروس در منزل است. البته این موضوع بسیار طبیعی است. بعضیاز افراد تصور می کنند قیمت آرایش عروس در خانه بسیار بیشتر از سالن هایآرایشی است. با این تفاوت که هزینه آرایش عروس در سالن های آرایشی بیشترمتاثر بر نوع سالن و منطقه مکانی قرارگیری سالن است. اما با استفاده از آرایشگرعروس در منزل شما هزینه های اضافی را حذف کرده اید و می توانید در آرایش و پرداختتنها هزینه و دستمزد آرایشگر سیار از تمامی خدمات با بالاترین کیفیت بهره مندشوید. بدون اینکه استرس شلوغی سالن ها و تایم حاضر شدن را داشته باشید. می توانیدمطمئن باشید تمام توجه آرایشگرتان بر روی حاضر شدن شماست. همچنین خدمات جانبی کهپیش تر توضیح داده شد اگر همراه پکیج عروس نباشند بر روی قیمت آرایش و شینیون عروستاثیر خواهند داشت.

آرایش عروس جدید و شینیون عروس در منزل را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

برای دریافت خدمات باکیفیت و آشنایی با بهترین میکاپ آرتیست عروس سطح شهر کافیست به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما دارای پکیج های عروسمتفاوت هستند که شما می توانید بر اساس بودجه خود نوع پکیج را به کمک مشاورهرایگان با متخصصین ما انتخاب کنید و از خدمات ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آرایش عروس و همچنین ارایه خدمات آرایش عروس و شینیون عروس در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آرایش عروس

آرایش عروس و شینیون عروس در خانه

میکاپ و شینیون نزدیکان و ساقدوش عروس

میکاپ تخصصی عروس در خانه

آرایش عروس روز فرمالیته عروس

آرایشگر همراه عروس

کلیه خدمات پکیج عروس، شامل جوانسازی پوست، پاکسازی، خدمات ناخن و....

نظرات کاربران

profile picture
شهرام فرشباف

چقدر عالی بود هم تیم پشتیبانی هم بچه هایی که اومدن خونه عالی بودن بی وقفه 8 ساعت زحمت کشیدن و دمشون گرم

profile picture
علی عاشوری

یک کمد دیواری شیک و باکیفیت تحویل گرفتم علاوه بر اینکه سازنده هم، کاربلد و هم خوش برخورد بود.

profile picture
حامد رضایی

خدا به کارشون برکت بده هم کار باکیفیتی تحویل دادن هم به موقع انجام شد.

profile picture
سميه خسروي

خیلی خوب بودند اصلا لازم نبود بهشون بگم چیکار کن خودشون بلد بودن چیکار کنن و خیالم راحت دستشون درد نکنه

شرایط خدمات آرایش و گریم عروس و شینیون عروس در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چندین روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
henna-designing
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 1,800,000 الی 4,600,000 تومان
eyebrow-shading
سایه و هاشور ابرو بانوان
قیمت از 1,800,000 الی 4,600,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 1,800,000 الی 4,600,000 تومان