آرایش عروس

آرایش عروس

از 1266 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آرایش عروس در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت پکیج عروس(میکاپ.شینیون.2مرحله جوانسازی صورت.اپیلاسیون.پیرایش و خدمات ناخن. ماساژ ریلکسی)

5,900,000 تومان

قیمت فرمالیته عروس(میکاپ و کرلی و ارایشگر همراه به مدت یک روز)

2,200,000 تومان

قیمت میکاپ و شینیون عروس(گریم و شنیون)

3,500,000 تومان

متوسط قیمت3,200,000 تومانکمینه قیمت1,800,000 تومانبیشینه قیمت4,600,000 تومان

آنچه درباره آرایش عروس خواهید خواند

  • ​آرایش عروس در خانه
  • آرایش عروس در خانه شامل چه خدماتی است؟
  • مزایای خدمات میکاپ و شینیون عروس در خانه چیست؟
  • آرایشگر همراه عروس
  • آرایش عروس جدید در منزل به سبک اروپایی با همان زیبایی و ظرافت
  • قیمت آرایش عروس در منزل به چه عواملی تاثیر دارد؟
  • آرایشگر عروس در منزل و آرایشگر همراه عروس در جشن
  • قیمت آرایش عروس در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • آرایش عروس جدید و شینیون عروس در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

آرایش عروس در خانه

قبل از برگزاری مراسم عروسی یکی از مهمترین مواردی که عروس خانم ها سر انتخاب آن وسواس زیادی به خرج می دهند انتخاب سالن حرفه ای برای آرایش عروس است. اینکه آرایش صورت عروس و شینیون عروس به زیباترین شکل ممکن بر اساس سلیقه خود او انجام شود، نهایت آرزوی یک فرد در روز عروسی اش است. در این صورت این روز بزرگ در کنار سایر موارد به بهترین نحو ممکن برگزار می شود. امروزه خیلی از آرایشگاهها با مبالغ نجومی خدمات میکاپ عروس یا خدمات آرایش عروس را ارائه می دهند. در صورتی که می توانید روش دیگری را امتحان کنید. به جای اینکه به آرایشگاه بروید، آرایشگاه عروس و آرایشگر عروس را به خانه بیاورید! در ادامه در ارتباط با کلیه خدمات آرایش عروس در منزل ارائه می شود و قیمت آرایش عروس در خانه می پردازیم.

آرایش عروس در خانه شامل چه خدماتی است؟

شاید برایتان جالب باشد که بتوانید تمام خدمات ارایش عروس در منزل بدون کمترین دغده و نگرانی از زمان آماده شدن و کیفیت کار در منزل با هزینه ای مشابه در آرایشگاه دریافت کنید. مواردی مانند پکیج عروس، آرایشگر همراه با عروس، آرایش ساقدوش و نزدیکان عروس، آرایش روز فرمالیته عروسی و شینیون عروس همه ی این موارد یا هر کدام را بر اساس آنچه که مد نظرتان است را می توانید به راحتی در منزل دریافت کنید. آرایش عروس در خانه یک روش عالی برای افرادی است که می خواهند در این رو کمترین استرس و ناراحتی را تجربه کنند و در محلی که راحت هستند آماده شوند. همچنین در کنار خدمات آرایش عروس در منزل، آرایشگر همراه را تا پایان جنش در کنار خود داشته باشید تا از کیفیت آرایش مو و صورت خود در مجلس اطمینان داشته باشید.

مزایای خدمات میکاپ و شینیون عروس در خانه چیست؟

امروزه تمامی خدمات زیبایی را می توان در خانه و به صورت اختصاصی دریافت نمود. در واقعیت شما برای شینیون و آرایش عروس در آرایشگاه باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید. اکثر آرایشگاهها بر اساس محل قرار گیری آرایشگاه و دیزاین آرایشگاهشان مبالغ بدون مرزی را به عنوان قیمت آرایش عروس و یا قیمت پکیج عروس تعیین می کنند، که البته مقدار آن نیز کم هم نیست.

در صورتی که می توانید تمامی آن خدمات را به صورت اختصاصی با قیمت آرایش عروس مناسب در خانه دریافت کنید. اغلب در بیشتر آرایشگاههای مطرح هر روزه تعداد زیادی عروس در حال آماده شدن هستند. ممکن است در این بین، شما خدماتی که انتظار آن را دارید دریافت نکنید و به خاطر شلوغی همواره ایرادات و کمبودهایی هر چند جزئی پیش بیاید. در صورتی که آرایش عروس در محل موجب می شود که شما به همراه میکاپ آرتیست حرفه ای خود و با نهایت دقت مانند یک پرنسس آماده شوید و جالب اینکه هزینه کمتری نیز پرداخت خواهید کرد!!! دیگر چه چیزی از این بهتر؟!! به سبک عروس اروپایی حاضر شوید...

آرایشگر همراه عروس

روز عروسی، روز بسیار طولانی است. مخصوصا برای زوج هایی که در روز عروسی باید عکاسی در باغ و آتلیه را نیز انجام دهند. ممکن است در طول روز به دلایل مختلف مانند گرما، تعریق، خستگی و غیره، میکاپ عروس و شینیون عروس نیاز به تمدید یا ترمیم داشته باشند. در حالت عادی وقتی شما به آرایشگاه مراجعه می کنید به محض خروج از سالن آرایشگاه، دیگر هیچ مسئولیتی آرایشگران بر عهده ندارند. در صورتی که شما می توانید علاوه بر دریافت خدمات شینیون و میکاپ عروس در منزل از خدمات آرایشگر همراه عروس هم بهره مند شوید. به این ترتیب مطمئن خواهید بود در طول عروسی میکاپ آرتیست حرفه ای عروس در کنار شماست.

آرایش عروس جدید در منزل به سبک اروپایی با همان زیبایی و ظرافت

آرایش عروس اروپایی امروزه در بین عروس خانم ها ترند شده است. در واقع به جای آرایش های سنگین و بسیار پر رنگ و لعاب، بیشتر دنبال گریم عروس و آرایش لایت عروس هستند. امروزه میکاپ آرتیست ها هم خودشان را با سلیقه افراد همسو کرده اند و به جای آرایش غلیط به دنبال ارائه آرایش عروس ساده و شیک هستند.

خدمات آرایش عروس هوم سرویز شامل شینیون و میکاپ عروس در منزل، آرایش همراهان عروس و آرایش ساقدوشان عروس است. همچنین برای آرایش روز فرمالیته عروس نیز می توانید از خدمات زیبایی عروس در محل هوم سرویز بهره مند شوید. تمامی خدماتی که روز عروسی در آرایشگاه باید دریافت کنید را می توانید در خانه و در محیطی آرام و بهداشتی به دور از هیاهو و استرس تجربه کنید.

قیمت آرایش عروس در منزل به چه عواملی تاثیر دارد؟

قیمت میکاپ عروس در منزل به موارد زیادی بستگی دارد. امروزه جزییات زیادی به خدمات میکاپ عروس اضافه شده اند که همه با هم به عنوان پکیج زیبایی عروس عنوان می شوند. طبعا هر چه پکیج زیبایی عروس غنی تر باشد قیمت آرایش عروس نیز بیشتر می شود در ادامه از جمله مواردی که در پکیج مطرح می شود خواهیم پرداخت.

· مواد آرایشی مورد استفاده در خدمات آرایش عروس در منزل

همانطور که می دانید قیمت لوازم آرایش هیچ حد و مرزی ندارد در واقع هر نوع وسیله آرایشی را می توان از ارزانترین حالت ممکن که طبعا ماندگاری و کیفیت کمی دارد خریداری نمود تا نمونه های اورجینال که مخصوص گریم عروس برای مدت زمان طولانی هستند. این مورد به عنوان مهم ترین مورد در آرایش عروس نباید نادیده گرفته شود. پیشنهاد می کنیم برای صرفه جویی در هزینه میکاپ عروس هیچ گاه این مورد را نادیده نگیرید و سعی کنید در موارد دیگر دخل و تصرف کنید. مواردی مانند نوع مژه مصنوعی و تاج و سایر اکسسوری ها همه برقیمت پکیج آرایش عروسی تاثیر دارند.

· خدمات رنگ مو عروس در خدمات آرایش عروس در منزل

مورد دیگر تغییر رنگ مو عروس است. در صورتی که بنا به درخواست عروس خدمات رنگ مو عروس نیاز باشد. قیمت این خدمات به صورت مضاعف بر قیمت آرایش عروس اضافه خواهد شد.

خدمات مانیکور و لاک ناخن عروس در خدمات میکاپ عروس در منزل

پکیج عروس در صورتی که نیاز به مانیکور ناخن، لاک ناخن و یا کاشت دائم ناخن باشند نیز بر قیمت آرایش و شینیون عروس در منزل تاثیر دارند. البته برای کاهش قیمت آرایش عروس در خانه می توانید این مورد را حذف کنید.

آرایشگر عروس در منزل و آرایشگر همراه عروس در جشن

در نهایت تاثیرگزارترین عامل بر قیمت آرایش عروس در منزل، انتخاب آرایشگر یا میکاپ آرتیست عروس است. در واقعیت محل سالن آرایشگر، میزان معروفیت میکاپ آرتیست تعیین کننده است. اما از سوی دیگر خیلی از میکاپ آرتست های حرفه ای با بودجه ای مناسب تر حاضرند خدمات آرایش عروس در منزل و پکیج زیبایی عروس را با قیمت مناسب ارائه دهند.

قیمت آرایش عروس در منزل به چه مواردی وابسته است؟

مهمترین عامل در کنار کیفیت قیمت آرایش عروس در منزل است. البته این موضوع بسیار طبیعی است. بعضی از افراد تصور می کنند قیمت آرایش عروس در خانه بسیار بیشتر از سالن های آرایشی است. با این تفاوت که هزینه آرایش عروس در سالن های آرایشی بیشتر متاثر بر نوع سالن و منطقه مکانی قرارگیری سالن است. اما با استفاده از آرایشگر عروس در منزل شما هزینه های اضافی را حذف کرده اید و می توانید در آرایش و پرداخت تنها هزینه و دستمزد آرایشگر سیار از تمامی خدمات با بالاترین کیفیت بهره مند شوید. بدون اینکه استرس شلوغی سالن ها و تایم حاضر شدن را داشته باشید. می توانید مطمئن باشید تمام توجه آرایشگرتان بر روی حاضر شدن شماست. همچنین خدمات جانبی که پیش تر توضیح داده شد اگر همراه پکیج عروس نباشند بر روی قیمت آرایش و شینیون عروس تاثیر خواهند داشت.

آرایش عروس جدید و شینیون عروس در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برای دریافت خدمات با کیفیت و آشنایی با بهترین میکاپ آرتیست عروس سطح شهر کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما دارای پکیج های عروس متفاوت هستند که شما می توانید بر اساس بودجه خود نوع پکیج را به کمک مشاوره رایگان با متخصصین ما انتخاب کنید و از خدمات ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آرایش عروس و همچنین ارایه خدمات آرایش عروس و شینیون عروس در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آرایش عروس

آرایش عروس و شینیون عروس در خانه

میکاپ و شینیون نزدیکان و ساقدوش عروس

میکاپ تخصصی عروس در خانه

آرایش عروس روز فرمالیته عروس

آرایشگر همراه عروس

کلیه خدمات پکیج عروس، شامل جوانسازی پوست، پاکسازی، خدمات ناخن و....

نظرات کاربران

profile picture
ریحان میرحیدری

عالیییییییییی و بسیار هنرمند

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

شرایط خدمات آرایش و گریم عروس و شینیون عروس در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چندین روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
henna-designing
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 1,800,000 الی 4,600,000 تومان
eyebrow-shading
سایه و هاشور ابرو بانوان
قیمت از 1,800,000 الی 4,600,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان