ویتامینه مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
ویتامینه و ماسک مو بانوان

ویتامینه مو

از 1247 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ویتامینه مو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کراتینه

2,800,000 تومان

قیمت تراپی مو (مواد خارجی)

500,000 تومان

قیمت تراپی مو(مواد ایرانی)

350,000 تومان

متوسط قیمت1,700,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره ویتامینه مو خواهید خواند

 • ویتامینه مو چیست؟
 • فرق کراتینه با ویتامینه مو در منزل در چیست؟
 • عوارض ویتامینه کردن مو چیست؟
 • مزایای ویتامینه کردن مو در منزل
 • تفاوت ویتامینه مو و ماسک موی بانوان در چیست؟
 • آموزش ویتامینه مو در منزل
 • مواد ویتامینه کردن موی سر در منزل
 • ویتامینه مو حاوی چه موادی است؟
 • بهترین مارک ویتامینه مو
 • روش ویتامینه کردن مو
 • قیمت ویتامینه مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • انواع خدمات ویتامینه مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ویتامینه مو چیست؟

ویتامینه کردن مو در منزل یکی از روش های مراقبت و احیای مو است. امروزه عوامل زیادی مانند نورخورشید، استفاده زیاد از وسایل حرارتی و شامپوهای غیر استاندارد موجب بروز ایرادات و در اصطلاح بیمار شدن مو می شود. مواردی مانند موخوره، ریزش مو و شوره همه نشانه های موهای آسیب دیده است. ویتامینه مو در منزل اولین و موثر ترین راهکار برای مواجه با این ایرادات است. از این رو قیمت ویتامینه مو در مقابل مزایای بیشمار این کار مبلغ ناچیزی است. ویتامینه مو می تواند کمبود ویتامین در بدن را تا مقدار بالایی جبران کند. البته اگر ریشه مشکلات مو ارثی و عصبی باشند، قطعا ویتامین تراپی مو نمی تواند تاثیر چندانی داشته باشد. در ادامه به معرفی ویتامینه مو، مزایا و عوارض ویتامینه کردن مو و عوامل موثر بر قیمت ویتامینه کردن مو در آرایشگاه و خانه می پردازیم.

فرق کراتینه با ویتامینه مو در منزل در چیست؟

کراتین یکی از پروتئین های ضروری مو است که موجب صافی و درخشندگی مو می شود. این پروتئین در کنار سایر مواد مغذی و ویتامین ها از مو محافظت می کند. این مواد از موادی حاوی مواد شیمیایی مانند فرمالدهید استفاده می شود که ممکن است عوارضی مانند سرطان را در پی داشته باشد. ویتامینه مو در منزل و ماسک مو نقش ترمیم کنندگی دارد و بر روی صافی مو تاثیر چندانی ندارد. ویتامینه تراپی مو، پروتئین تراپی و کلاژن تراپی مو موجب ضخامت تار مو و افزایش مقاومت مو نیز می شود. ویتامین تراپی مو و بوتاکس مو ماندگاری در حدود 3 تا 4 است ولی کراتین حدود 6 تا 7 ماه ماندگاری دارد.

عوارض ویتامینه کردن مو چیست؟

در ارتباط با عوارض ویتامینه مو سالنی نظرات متفاوتی وجود دارد. خیلی از افراد این اقدامات را بی تاثیر می دانند. اگرچه تاکنون شواهدی بر عوارض ویتامینه کردن مو مطرح نشده است. اما هر گونه مراقبت و نگهداری از مو بی نتیجه نیست. زیرا امروزه مواد شیمیایی مانند رنگ مو و دکلره بیشتر رطوبت و نرمی مو را از بین می برند. از این رو ویتامینه کردن موهای رنگ شده یکی از روش های تکمیلی مراقبت و احیای مو است که در درمان مو بسیار موثر است.

مزایای ویتامینه کردن مو در منزل

ویتامینه مو در منزل دارای مزایای زیادی است . اولین مورد اینکه ویتامین های مورد نیاز مو را به پیاز مو رسانده و موجب ترمیم شدن و احیای موها می شود. به این ترتیب بعد از ویتامینه کردن مو به راحتی حالت می گیرد و به فرم دلخواه در می آید. اما موارد ویتامین تراپی مو بسیار مهم است تا اثر بخشی لازم را داشته باشد. مواد ویتامینه تراپی مو دارای ویتامین B، مواد معدنی و کراتین است و از ریزش مو جلوگیری می کند.

تفاوت ویتامینه مو و ماسک موی بانوان در چیست؟

ویتامینه مو و ماسک موی بانوان هر دو روش ترمیم و احیای مو هستند. در ویتامینه مو انواع ویتامین و مواد مغذی که اغلب به صورت آمپول هستند روی مو ریخته می شوند. پکیج ویتامینه مو شامل ویتامین A، B،C،زینک، آهن و روی است. این مواد نقش بسیار موثری در نرمی و لطافت مو دارند و رویش مو را سرعت می بخشند. اما ماسک مو در واقع کرم ویتامینه مو است که شامل ویتامین و مواد مغذی است که در داخل حمام و یا بعد از آن برای نرمی موها استفاده می شود. همانطور که می دانید خشکی موها یا به عبارت دیگر دهیدراته شدن موها عامل اصلی ریزش و موخوره مو هستند. از این رو با استفاده از کرم ویتامینه مو می توان از خشکی مو و سایر طبعات بعد آن جلوگیری کرد.

آموزش ویتامینه مو در منزل

روش ویتامینه کردن مو در مرحله اول خرید مواد ویتامینه مو است. باید موادی خریداری کنید که تمام ویتامین ها و مواد مغذی مورد نظر را دارا باشد. کرم ویتامینه مو سالنی شامل انواع پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی است. در کل هدف از ویتامین تراپی رساندن این مواد مغذی به کوتیکول مو است.

دومین مرحله در روش ویتامینه کردن مو شسته و شو کامل مو است. موی سر باید کاملا از هر گونه مواد آلوده و شیمیایی باشد. باید رطوبت موها تا حدود 80 درصد گرفته شود. سپس باید موها با گیره های مخصوص دسته بندی شوند. باید ریشه موها به خوبی ماساژ داده شوند. مواد ویتامینه مو را به خوبی ماساژ دهید. سپس هر لایه مو را بین فویل پیچیده و 30 ال 60 دقیقه در فویل نگاه دارید، تا با گرم شدن تاثیرپذیری بیشتری پیدا کند.

البته امروزه روش های زیادی برای ویتامین تراپی مانند دستگاه ویتامینه مو به کاربرده می شود که همه این موارد بر اساس نوع محصولات ویتامینه مو متفاوت از یکدیگرند.

مواد ویتامینه کردن موی سر در منزل

محصولات ویتامینه مو بر اساس نوع مو و نوع آسیبی که دارند باید انتخاب شوند. به طور مثال ویتامین برای موی چرب یکی پر درخواست ترین محصولات ویتامینه مو است. زیرا چربی مو جزو دردسر ساز ترین مشکلات مو است. شوره ی مو نیز یکی از نشانه های چربی مو است. ویتامینه ی موی چرب، فعالیت غدد چربی ساز را تنظیم می کند. محصولات ویتامین برای مو شامل هورمون و ویتامین مورد نیاز مو است که باعث تقویت و درخشندگی مو می شود.

ویتامینه مو حاوی چه موادی است؟

· ویتامین های B

همانطور که می دانید ویتامین های خانواده B موجب رشد بهتر موها می شود و از ریزش مو جلوگیری می کند.

· ویتامین ‌ C

ویتامین c یک انتی اکسیدان قوی برای مقابله با آلودگی ها است. ممکن است به علت آلودگی های محیط و حتی دود سیگار موها دچار پیری شوند. همچنین ویتامین c به عنوان کلاژن بخش مهمی از را تشکیل می دهد.

· ویتامین A

تمام سلول های بدن برای تکثیر شدن نیاز به ویتامین A دارند. همچنین این ویتامین به سلامت موها کمک می کند. کمبود این ویتامین نقش بسیار موثری در ریزش می دارد. البته اندازه این ویتامین در بدن باید کنترل شده باشد چون تجاوز از حد مجاز ویتامین A در ویتامینه کردن مو موجب ریزش مو می شود. از این رو ویتامینه تراپی مو باید تحت نظر متخصص انجام شود.

· ویتامین D

ویتامین D نیز در به وجود آمدن فولیکول‌های جدید مو نقش موثری دارند. کاهش این ویتامین در بدن موجب ریزش مو شده از این رو با ویتامین تراپی می توان کمبود این ویتامین را جبران نمود.

· آهن، روی و رینک سه عنصر مهم در ویتامینه کردن مو

با ویتامینه مو این سه ماده مهم به موها می رسد. این سه ماده موجب ترمیم بافت موها می شود. کمبود این سه عنصر موجب کم خونی و ریزش مو می شود. با ویتامینه کردن مو این مشکلات رفع خواهد شد.

بهترین مارک ویتامینه مو

مواد ویتامینه مو بسیار متنوع هستند و بر اساس نوع موهای چرب، موهای خشک و نوع آسیب آن مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین مارک ویتامینه مو بر اساس عناصر سازنده آن و نحوه ی استفاده شده آن تعیین می شود. در حالت کلی نمی توان گفت که کدام یک بهترین ویتامینه مو است، زیرا ممکن است که یک نوع متوسط و معمولی بهترین تاثیر را بر روی موهایتان داشته باشد.

روش ویتامینه کردن مو

انواع ویتامینه مو برای درمان خشکی، درمان کم پشتی، رفع خارش کف سر و درمان موخوره و زبری مو به کار برده می شود. ویتامینه سالنی با استفاده از مواد آماده و آمپول های تقویتی که در راستای ترمیم مو تولید شده اند انجام می شود. معمولا انواع ویتامینه کردن موهای رنگ شده بر اساس نوع ایراد مو تشخیص داده و پیشنهاد می شود. معمولا برای ویتامینه مو بعد از دکلره و ویتامینه کردن موهای رنگ شده برای برگرداندن سلامت و نرمی موها پیشنهاد می شود.

قیمت ویتامینه مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت ویتامینه مو به موارد زیادی بستگی دارد. در درجه اول قیمت ویتامینه مو در آرایشگاه‌ها به محل آرایشگاه مورد نظر شما بستگی دارد. در کنار این موارد هزینه ویتامینه مو به حجم مو و نوع ویتامین مورد استفاده نیز وابسته است. همان طور که گفته شد قیمت ویتامینه کردن به فاکتور های متنوعی بستگی دارد که یکی دیگر از این موارد قیمت مواد ویتامینه مو می باشد. میزان ماندگاری مواد ویتامینه معمولا بین سه تا شش ماه است. این موضوع بر هزينه ويتامينه كردن مو تاثیر دارد. طبعا مواد باکیفیت‌تر، ماندگاری بالایی دارند که قیمت ویتامینه مو را افزایش می دهند. کیفیت این مواد با توجه به برند و کشور سازنده تغییر می کند. برای اطلاع از هزینه دقیق ویتامین مو در منزل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید.

انواع خدمات ویتامینه مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

شما می توانید از انواع ویتامینه کردن مو در منزل استفاده کنید تا به سلامت موهای خود کمک کنید. ویتامینه کردن مو با استفاده از ویتامینه مو خانگی انجام می شود. ویتامینه مو خانگی شامل روغن تراپی، استفاده از ماسک مو داخل حمام و یا مواد طبیعی مانند آب برنج انجام می شود. به این ترتیب می توانید زیبایی و لطافت اولیه به را موها برگردانید.

اما برای ویتامین تراپی مو حرفه ای می توانید از خدمات ویتامینه مو در منزل هوم سرویز که متخصصین زیبایی و درمان موهای آسیب دیده هستند کمک بگیرید. در واقع بدون نیاز به مراجعه به آرایشگاه از خدمات احیا و ترمیم مو بهره مند شوید. با ثبت درخواست رایگان متخصصین مو و زیبایی ما جهت ارائه توضیحات لازم با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ویتامینه مو و همچنین ارایه خدمات ویتامین تراپی مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , فر دائم مو در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, رنگ موی ساده در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل, براشینگ مو حرفه ای در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ویتامینه مو

ویتامین تراپی مو در منزل

ویتامینه کردن مو با ماندگاری بالا

پروتئین تراپی موهای دکلره شده و آسیب دیده

کلاژن تراپی و ویتامینه موهای رنگ شده

بوتاکس مو و احیا موهای آسیب دیده

هیدراته کردن موهای خشک با دستگاه های مدرن و ....

نظرات کاربران

profile picture
ریحان میرحیدری

عالیییییییییی و بسیار هنرمند

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

شرایط ویتامینه تراپی مو، بوتاکس مو و احیای مو در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسب تر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
face-eyebrow-shaving
اصلاح صورت و ابرو بانوان
قیمت از 370,000 الی 370,000 تومان
nail-manicure
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 340,000 الی 340,000 تومان