ویتامینه مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
ویتامینه و ماسک مو بانوان

ویتامینه مو

از 1247 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ویتامینه مو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت کراتینه

2,800,000 تومان

قیمت تراپی مو (مواد خارجی)

500,000 تومان

قیمت تراپی مو(مواد ایرانی)

350,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

ویتامینه مو در منزل

ویتامینه کردن مو درمنزل یکیاز روش های مراقبت و احیای مو است. امروزه عوامل زیادی مانند نورخورشید، استفادهزیاد از وسایل حرارتی و شامپوهای غیر استاندارد موجب بروز ایرادات و دراصطلاح بیمار شدن مو می شود. مواردی مانند موخوره، ریزش مو و شوره همهنشانه های موهای آسیب دیده است. ویتامینه مو در منزل اولین و موثر ترینراهکار برای مواجه با این ایرادات است. از این رو قیمت ویتامینه مو درمقابل مزایای بیشمار این کار مبلغ ناچیزی است. ویتامینه مو در منزل میتواند کمبود ویتامین در بدن را تا مقدار بالایی جبران کند. البته اگر ریشه مشکلاتمو ارثی و عصبی باشند، قطعا ویتامین تراپی نمی تواند تاثیر چندانی داشتهباشد. در ادامه به معرفیویتامینه مو، مزایا و عوارض ویتامینه کردن مو و عوامل موثر بر قیمتویتامینه کردن مو در آرایشگاه و خانه می پردازیم.

فرق کراتینه با ویتامینه مو در چیست؟

کراتین یکی ازپروتئین های ضروری مو است که موجب صافی و درخشندگی مو می شود. این پروتئین در کنارسایر مواد مغذی و ویتامین ها از مو محافظت می کند. این مواد از موادی حاویمواد شیمیایی مانند فرمالدهید استفاده می شود که ممکناست عوارضی مانند سرطانرا در پی داشته باشد. ویتامینه و ماسک مو نقش ترمیم کنندگیدارد و بر روی صافی مو تاثیر چندانی ندارد. ویتامینه و پروتئین تراپی و کلاژنتراپی مو موجب ضخامت تار مو و افزایش مقاومت مو نیز می شود.ویتامین تراپی و بوتاکسمو ماندگاری در حدود 3 تا 4 است ولی کراتین حدود 6 تا 7 ماه ماندگاری دارد.

عوارض ویتامینه کردن مو چیست؟

در ارتباطبا عوارض ویتامینه مو سالنی نظرات متفاوتی وجود دارد. خیلی ازافراد این اقدامات را بی تاثیر می دانند. اگرچه تاکنون شواهدی بر عوارضویتامینه کردن مو مطرح نشده است. اما هر گونه مراقبت و نگهداری ازمو بی نتیجه نیست. زیرا امروزه مواد شیمیایی مانند رنگ مو و دکلره بیشتر رطوبت ونرمی مو را از بین می برند. از این رو ویتامینه کردن موهای رنگ شده یکی از روش هایتکمیلی مراقبت و احیای مو است که در درمان مو بسیار موثر است.

تفاوت ویتامینه و ماسک موی بانوان در چیست؟

ویتامینه و ماسک مویبانوان هر دو روش ترمیم و احیای مو هستند. در ویتامینه مو انواع ویتامین و موادمغذی که اغلب به صورت آمپول هستند روی مو ریخته می شوند. پکیج ویتامینه مو شاملویتامینA،B،C،زینک،آهن و روی است. این مواد نقش بسیار موثری در نرمی و لطافت مو دارند و رویش مو راسرعت می بخشند. اما ماسک مو در واقع کرم ویتامینه مو است که شاملویتامین و مواد مغذی است که در داخل حمام و یا بعد از آن برای نرمی موها استفادهمی شود. همانطور که می دانید خشکی موها یا به عبارت دیگر دهیدراته شدن موها عاملاصلی ریزش و موخوره مو هستند. از این رو با استفاده از کرم ویتامینهمو می توان از خشکی مو و سایر طبعات بعد آن جلوگیری کرد.

آموزش ویتامینه مو

روش ویتامینه کردنمو در مرحله اول خرید مواد ویتامینه مو است. باید موادیخریداری کنید که تمام ویتامین ها و مواد مغذی مورد نظر را دارا باشد.کرم ویتامینه مو سالنی شامل انواع پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنیاست. در کل هدف از ویتامین تراپی رساندن این مواد مغذی به کوتیکول مو است.

دومین مرحلهدر روش ویتامینه کردن مو شسته و شو کامل مو است. موی سر باید کاملا ازهر گونه مواد آلوده و شیمیایی باشد. باید رطوبت موها تا حدود 80 درصد گرفته شود.سپس باید موها با گیره های مخصوص دسته بندی شوند. باید ریشه موها به خوبی ماساژداده شوند. مواد ویتامینه مو را به خوبی ماساژ دهید. سپس هر لایه مو را بین فویلپیچیده و 30 ال 60 دقیقه در فویل نگاه دارید، تا با گرم شدن تاثیرپذیری بیشتریپیدا کند.

البته امروزه روش هایزیادی برای ویتامین تراپی مانند دستگاه ویتامینه مو به کاربرده می شودکه همه این موارد بر اساس نوع محصولات ویتامینه مو متفاوت از یکدیگرند.

مواد ویتامینه کردن موی سر در منزل

محصولات ویتامینهمو بر اساس نوع مو و نوع آسیبی که دارند باید انتخاب شوند. به طور مثالویتامین برای موی چرب یکی پر درخواست ترین محصولات ویتامینه مو است.زیرا چربی مو جزو دردسر ساز ترین مشکلات مو است. شوره ی مو نیز یکی از نشانه هایچربی مو است. ویتامینه ی موی چرب، فعالیت غدد چربی ساز را تنظیم می کند.محصولات ویتامین برای مو شامل هورمون و ویتامین مورد نیاز مو است کهباعث تقویت و درخشندگی مو می شود.

بهترین مارک ویتامینه مو

مواد ویتامینه موبسیار متنوع هستند و بر اساس نوع موهای چرب، موهای خشک و نوع آسیب آنمورد استفاده قرار می گیرد. بهترین مارک ویتامینه مو بر اساس عناصرسازنده آن و نحوه ی استفاده شده آن تعیین می شود. در حالت کلی نمی توان گفت کهکدام یک بهترین ویتامینه مو است، زیرا ممکن است که یک نوع متوسطو معمولی بهترین تاثیر را بر روی موهایتان داشته باشد.

روش ویتامینه کردن مو

انواع ویتامینه موبرای درمان خشکی، درمان کم پشتی، رفع خارش کف سر و درمان موخوره و زبری مو به کاربرده می شود. ویتامینه سالنی با استفاده از مواد آماده و آمپول های تقویتی که درراستای ترمیم مو تولید شده اند انجام می شود. معمولا انواع ویتامینه کردن موهایرنگ شده بر اساس نوع ایراد مو تشخیص داده و پیشنهاد می شود. معمولابرای ویتامینه مو بعد از دکلره و ویتامینه کردن موهای رنگ شده برایبرگرداندن سلامت و نرمی موها پیشنهاد می شود.

قیمت ویتامینه مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت ویتامینه مو به موارد زیادی بستگی دارد. در درجهاول قیمت ویتامینه مو در آرایشگاه‌ها به محل آرایشگاه مورد نظر شما بستگی دارد. درکنار این موارد هزینه ویتامینه مو به حجم مو و نوع ویتامین مورداستفاده نیز وابسته است. همان طور که گفته شد قیمت ویتامینه کردن به فاکتور هایمتنوعی بستگی دارد که یکی دیگر از این موارد قیمت مواد ویتامینه مو میباشد. میزان ماندگاری مواد ویتامینه معمولا بین سه تا شش ماه است. این موضوع بر هزينهويتامينه كردن مو تاثیر دارد. طبعا مواد باکیفیت‌تر، ماندگاری بالایی دارندکه قیمت ویتامینه مو را افزایش می دهند. کیفیت این مواد با توجه به برند و کشورسازنده تغییر می کند. برای اطلاع از هزینه دقیق ویتامین مو در منزل میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید.

انواع ویتامین مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

شما می توانید از انواع ویتامینهکردن مو در منزل استفاده کنید تا به سلامت موهای خود کمک کنید. ویتامینهکردن مو با استفاده از ویتامینه مو خانگی انجام می شود. ویتامینه موخانگی شامل روغن تراپی، استفاده از ماسک مو داخل حمام و یا مواد طبیعی مانند آببرنج انجام می شود. به این ترتیب می توانید زیبایی و لطافت اولیه به را موهابرگردانید.

اما برای ویتامینتراپی حرفه ای می توانید از خدمات ویتامینه مو در منزل هوم سرویزکه متخصصین زیبایی و درمان موهای آسیب دیده هستند کمک بگیرید. در واقع بدون نیازبه مراجعه به آرایشگاه از خدمات احیا و ترمیم مو بهره مند شوید. با ثبت درخواست رایگان متخصصین مو و زیباییما جهت ارائه توضیحات لازم با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ویتامینه مو و همچنین ارایه خدمات خدمات ویتامین تراپی در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع مدل بافت مو ی کوتاه و بلند در منزل, انواع خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, انواع شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, خدمات آمبره و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, خدمات فر دائم موی زنانه در منزل, ارائه انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , انواع رنگ مو در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, خدمات براشینگ حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ویتامینه مو

خدمات ویتامین تراپی در منزل

ویتامینه کردن مو با ماندگاری بالا

پروتئین تراپی موهای دکلره شده و آسیب دیده

کلاژن تراپی و ویتامینه موهای رنگ شده

بوتاکس مو و احیا موهای آسیب دیده

هیدراته کردن موهای خشک با دستگاه های مدرن و ....

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه حاتمی پور  

فوق العاده بود واقعا تمیز شد مبلمان دستشون درد نکنه

profile picture
عسل مرادی

کار را درست و حرفه ایی انجام دادند و ممنونم بابت پیگیری خوبتون

profile picture
مرتضی تقوی

به موقع تشریف اوردند و کار را بخوبی انجام دادند ممنونم

profile picture
خانم پیشرو

خیلی اقای خوبی و خوش برخوردی بودند متاسفانه تعمیر فلاشتانک انجام نمیشد تعویض کردیم ولی اقای محترمی بودند

شرایط ویتامینه تراپی و احیا مو در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسب تر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان

خدمات ویتامینه مو در این شهرها ارائه می شود: