ویتامینه مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
ویتامینه و ماسک مو بانوان

ویتامینه مو

از 1247 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ویتامینه مو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت کراتینه

2,800,000 تومان

قیمت تراپی مو (مواد خارجی)

500,000 تومان

قیمت تراپی مو(مواد ایرانی)

350,000 تومان

متوسط قیمت1,700,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره ویتامینه مو خواهید خواند

 • ویتامینه مو چیست؟
 • فرق کراتینه با ویتامینه مو در منزل در چیست؟
 • عوارض ویتامینه کردن مو چیست؟
 • مزایای ویتامینه کردن مو در منزل
 • تفاوت ویتامینه مو و ماسک موی بانوان در چیست؟
 • آموزش ویتامینه مو در منزل
 • مواد ویتامینه کردن موی سر در منزل
 • ویتامینه مو حاوی چه موادی است؟
 • بهترین مارک ویتامینه مو
 • روش ویتامینه کردن مو
 • قیمت ویتامینه مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • انواع خدمات ویتامینه مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ویتامینه مو چیست؟

ویتامینه کردن مو درمنزل یکیاز روش های مراقبت و احیای مو است. امروزه عوامل زیادی مانند نورخورشید، استفادهزیاد از وسایل حرارتی و شامپوهای غیر استاندارد موجب بروز ایرادات و در اصطلاحبیمار شدن مو می شود. مواردی مانند موخوره، ریزش مو و شوره همه نشانههای موهای آسیب دیده است. ویتامینه مو در منزل اولین و موثر ترین راهکاربرای مواجه با این ایرادات است. از این رو قیمت ویتامینه مو در مقابلمزایای بیشمار این کار مبلغ ناچیزی است. ویتامینه مو می تواند کمبود ویتامین دربدن را تا مقدار بالایی جبران کند. البته اگر ریشه مشکلات مو ارثی و عصبی باشند،قطعا ویتامین تراپی مو نمی تواند تاثیر چندانی داشته باشد. در ادامه به معرفی ویتامینه مو،مزایا و عوارض ویتامینه کردن مو و عوامل موثر بر قیمت ویتامینه کردن مو درآرایشگاه و خانه می پردازیم.

فرق کراتینه با ویتامینه مو در منزل در چیست؟

کراتین یکی ازپروتئین های ضروری مو است که موجب صافی و درخشندگی مو می شود. این پروتئین در کنارسایر مواد مغذی و ویتامین ها از مو محافظت می کند. این مواد از موادی حاویمواد شیمیایی مانند فرمالدهید استفاده می شود که ممکن است عوارضی مانندسرطان را در پی داشته باشد. ویتامینه مو در منزل و ماسک مو نقش ترمیم کنندگیدارد و بر روی صافی مو تاثیر چندانی ندارد. ویتامینه تراپی مو، پروتئینتراپی و کلاژن تراپی مو موجب ضخامت تار مو و افزایش مقاومت مو نیز می شود.ویتامین تراپی مو و بوتاکسمو ماندگاری در حدود 3 تا 4 است ولی کراتین حدود 6 تا 7 ماه ماندگاری دارد.

عوارض ویتامینه کردن مو چیست؟

در ارتباطبا عوارض ویتامینه مو سالنی نظرات متفاوتی وجود دارد. خیلی ازافراد این اقدامات را بی تاثیر می دانند. اگرچه تاکنون شواهدی بر عوارض ویتامینهکردن مو مطرح نشده است. اما هر گونه مراقبت و نگهداری از مو بی نتیجهنیست. زیرا امروزه مواد شیمیایی مانند رنگ مو و دکلره بیشتر رطوبت و نرمی مو را ازبین می برند. از این رو ویتامینه کردن موهای رنگ شده یکی از روش هایتکمیلی مراقبت و احیای مو است که در درمان مو بسیار موثر است.

مزایای ویتامینه کردن مو در منزل

ویتامینه مو در منزل دارای مزایای زیادی است . اولین مورداینکه ویتامین های مورد نیاز مو را به پیاز مو رسانده و موجب ترمیم شدن و احیایموها می شود. به این ترتیب بعد از ویتامینه کردن مو به راحتی حالت می گیرد و بهفرم دلخواه در می آید. اما موارد ویتامین تراپی مو بسیار مهم است تا اثر بخشی لازمرا داشته باشد. مواد ویتامینه تراپی مو دارای ویتامین B، مواد معدنی و کراتین است و از ریزش موجلوگیری می کند.

تفاوت ویتامینه مو و ماسک موی بانوان در چیست؟

ویتامینه مو و ماسکموی بانوان هر دو روش ترمیم و احیای مو هستند. در ویتامینه مو انواع ویتامین ومواد مغذی که اغلب به صورت آمپول هستند روی مو ریخته می شوند. پکیج ویتامینهمو شامل ویتامینA،B،C،زینک،آهن و روی است. این مواد نقش بسیار موثری در نرمی و لطافت مو دارند و رویش مو راسرعت می بخشند. اما ماسک مو در واقع کرم ویتامینه مو است که شاملویتامین و مواد مغذی است که در داخل حمام و یا بعد از آن برای نرمی موها استفادهمی شود. همانطور که می دانید خشکی موها یا به عبارت دیگر دهیدراته شدن موها عاملاصلی ریزش و موخوره مو هستند. از این رو با استفاده از کرم ویتامینهمو می توان از خشکی مو و سایر طبعات بعد آن جلوگیری کرد.

آموزش ویتامینه مو در منزل

روش ویتامینه کردنمو در مرحله اول خرید مواد ویتامینه مو است. باید موادیخریداری کنید که تمام ویتامین ها و مواد مغذی مورد نظر را دارا باشد.کرم ویتامینه مو سالنی شامل انواع پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنیاست. در کل هدف از ویتامین تراپی رساندن این مواد مغذی به کوتیکول مو است.

دومین مرحلهدر روش ویتامینه کردن مو شسته و شو کامل مو است. موی سر بایدکاملا از هر گونه مواد آلوده و شیمیایی باشد. باید رطوبت موها تا حدود 80 درصدگرفته شود. سپس باید موها با گیره های مخصوص دسته بندی شوند. باید ریشه موها بهخوبی ماساژ داده شوند. مواد ویتامینه مو را به خوبی ماساژ دهید. سپس هر لایه مو رابین فویل پیچیده و 30 ال 60 دقیقه در فویل نگاه دارید، تا با گرم شدن تاثیرپذیریبیشتری پیدا کند.

البته امروزه روش هایزیادی برای ویتامین تراپی مانند دستگاه ویتامینه مو به کاربرده می شودکه همه این موارد بر اساس نوع محصولات ویتامینه مو متفاوت از یکدیگرند.

مواد ویتامینه کردن موی سر در منزل

محصولات ویتامینهمو بر اساس نوع مو و نوع آسیبی که دارند باید انتخاب شوند. به طور مثال ویتامینبرای موی چرب یکی پر درخواست ترین محصولات ویتامینه مو است. زیراچربی مو جزو دردسر ساز ترین مشکلات مو است. شوره ی مو نیز یکی از نشانه های چربیمو است. ویتامینه ی موی چرب، فعالیت غدد چربی ساز را تنظیم می کند. محصولاتویتامین برای مو شامل هورمون و ویتامین مورد نیاز مو است کهباعث تقویت و درخشندگی مو می شود.

ویتامینه مو حاوی چه موادی است؟

· ویتامین های B

همانطور که می دانیدویتامین های خانواده Bموجب رشد بهتر موها می شود و از ریزش مو جلوگیری می کند.

· ویتامین ‌ C

ویتامین c یک انتی اکسیدان قوی برای مقابله با آلودگیها است. ممکن است به علت آلودگی های محیط و حتی دود سیگار موها دچار پیری شوند.همچنین ویتامین c به عنوان کلاژن بخش مهمیاز را تشکیل می دهد.

· ویتامین A

تمام سلول های بدنبرای تکثیر شدن نیاز به ویتامین Aدارند. همچنین این ویتامین به سلامت موها کمک می کند. کمبود این ویتامین نقش بسیارموثری در ریزش می دارد. البته اندازه این ویتامین در بدن باید کنترل شده باشد چونتجاوز از حد مجاز ویتامین Aدر ویتامینه کردن مو موجب ریزش مو می شود. از این رو ویتامینه تراپی مو باید تحتنظر متخصص انجام شود.

· ویتامین D

ویتامین D نیز در به وجود آمدن فولیکول‌های جدید مو نقشموثری دارند. کاهش این ویتامین در بدن موجب ریزش مو شده از این رو با ویتامینتراپی می توان کمبود این ویتامین را جبران نمود.

· آهن، روی و رینکسه عنصر مهم در ویتامینه کردن مو

با ویتامینه مواین سه ماده مهم به موها می رسد. این سه ماده موجب ترمیم بافت موها می شود. کمبوداین سه عنصر موجب کم خونی و ریزش مو می شود. با ویتامینه کردن مو این مشکلات رفعخواهد شد.

بهترین مارک ویتامینه مو

مواد ویتامینه مو بسیار متنوع هستند و بر اساس نوع موهایچرب، موهای خشک و نوع آسیب آن مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین مارکویتامینه مو بر اساس عناصر سازنده آن و نحوه ی استفاده شده آن تعیین می شود.در حالت کلی نمی توان گفت که کدام یک بهترین ویتامینه مو است، زیرا ممکناست که یک نوع متوسط و معمولی بهترین تاثیر را بر روی موهایتان داشتهباشد.

روش ویتامینه کردن مو

انواع ویتامینه موبرای درمان خشکی، درمان کم پشتی، رفع خارش کف سر و درمان موخوره و زبری مو به کاربرده می شود. ویتامینه سالنی با استفاده از مواد آماده و آمپول های تقویتی که درراستای ترمیم مو تولید شده اند انجام می شود. معمولا انواع ویتامینه کردن موهایرنگ شده بر اساس نوع ایراد مو تشخیص داده و پیشنهاد می شود. معمولا برای ویتامینهمو بعد از دکلره و ویتامینه کردن موهای رنگ شده برای برگرداندنسلامت و نرمی موها پیشنهاد می شود.

قیمت ویتامینه مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت ویتامینه مو به موارد زیادی بستگی دارد. در درجهاول قیمت ویتامینه مو در آرایشگاه‌ها به محل آرایشگاه مورد نظر شما بستگیدارد. در کنار این موارد هزینه ویتامینه مو به حجم مو و نوع ویتامین مورد استفاده نیزوابسته است. همان طور که گفته شد قیمت ویتامینه کردن به فاکتور های متنوعیبستگی دارد که یکی دیگر از این موارد قیمت مواد ویتامینه مو میباشد. میزان ماندگاری مواد ویتامینه معمولا بین سه تا شش ماه است. این موضوعبر هزينه ويتامينه كردن مو تاثیر دارد. طبعا مواد باکیفیت‌تر، ماندگاریبالایی دارند که قیمت ویتامینه مو را افزایش می دهند. کیفیت این مواد با توجه بهبرند و کشور سازنده تغییر می کند. برای اطلاع از هزینه دقیق ویتامین مو در منزل میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید.

انواع خدمات ویتامینه مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

شما می توانید از انواع ویتامینهکردن مو در منزل استفاده کنید تا به سلامت موهای خود کمک کنید. ویتامینهکردن مو با استفاده از ویتامینه مو خانگی انجام می شود. ویتامینه موخانگی شامل روغن تراپی، استفاده از ماسک مو داخل حمام و یا مواد طبیعی مانند آببرنج انجام می شود. به این ترتیب می توانید زیبایی و لطافت اولیه به را موهابرگردانید.

اما برای ویتامینتراپی مو حرفه ای می توانید از خدمات ویتامینه مو در منزل هوم سرویز کهمتخصصین زیبایی و درمان موهای آسیب دیده هستند کمک بگیرید. در واقع بدون نیاز بهمراجعه به آرایشگاه از خدمات احیا و ترمیم مو بهره مند شوید. با ثبت درخواست رایگان متخصصین مو و زیباییما جهت ارائه توضیحات لازم با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ویتامینه مو و همچنین ارایه خدمات ویتامین تراپی مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, فر دائم مو در منزل, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , رنگ موی ساده در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, براشینگ مو حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ویتامینه مو

ویتامین تراپی مو در منزل

ویتامینه کردن مو با ماندگاری بالا

پروتئین تراپی موهای دکلره شده و آسیب دیده

کلاژن تراپی و ویتامینه موهای رنگ شده

بوتاکس مو و احیا موهای آسیب دیده

هیدراته کردن موهای خشک با دستگاه های مدرن و ....

نظرات کاربران

profile picture
کبرا محمدی

هم سریع اومدن هم آقای خوش برخورد و خوش اخلاقی بودند و از نظر کاری هم کارشون بسیارعالی بود

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

شرایط ویتامینه تراپی مو، بوتاکس مو و احیای مو در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسب تر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
face-eyebrow-shaving
اصلاح صورت و ابرو بانوان
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان
nail-manicure
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 470,000 الی 650,000 تومان