banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
ویتامینه و ماسک مو بانوان

ویتامینه و ماسک مو بانوان

از 1247 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ویتامینه و ماسک مو بانوان

قیمت کراتینه

2,800,000 تومان

قیمت تراپی مو (مواد خارجی)

500,000 تومان

قیمت تراپی مو(مواد ایرانی)

350,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ویتامینه و ماسک مو بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسب تر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ویتامینه مو چیست؟

ویتامینه کردن مو یکی از روش های مراقبت و احیای مو است. امروزه عوامل زیادی مانند نورخورشید، استفاده زیاد از وسایل حرارتی و شامپوهای غیر استاندارد موجب بروز ایرادات و در اصطلاح بیمار شدن مو می شود. مواردی مانند موخوره، ریزش مو و شوره همه نشانه های موهای آسیب دیده است. گاهی نیز تمام این مشکلات بر اثر کمبود ویتامین هایی در بدن، استرس و اضطراب و البته مشکلات عصبی ایجاد می شوند، البته در کنار آنها عوامل محیطی بی تاثیر نیستند. موهای بدن از رگ های خونی سر تغذیه می کنند، این رگ ها ویتامین های مورد نیاز را در اختیار مو قرار می دهد. در صورتی که مود مغذی در بدن کم باشند این ایرادات خود را در موی سر نشان می دهند و موها دچار ضعف می شوند.

ویتامینه مو در منزل می تواند کمبود ویتامین در بدن را تا مقدار بالایی جبران کند. البته اگر ریشه مشکلات مو ارثی و عصبی باشند، قطعا ویتامین تراپی نمیتواند تاثیر چندانی داشته باشد.

فرق کراتینه با ویتامینه مو در چیست؟

کراتین یکی از پروتئین های ضروری مو است که موجب صافی و درخشندگی مو می شود. این پروتئین در کنار سایر مواد مغذی و ویتامین ها از مو محافظت می کند. در کراتینه کردن مو از موادی حاوی مواد شیمیایی مانند فرمالدهید استفاده می شود که    ممکن است عوارضی مانند سرطان را در پی داشته باشد. ویتامینه و ماسک مو نقش ترمیم کنندگی دارد و بر روی صافی مو تاثیر چندانی ندارد. ویتامینه و ماسک مو مو موجب ضخامت تار مو و افزایش مقاومت مو نیز می شود.

ویتامین تراپی و بوتاکس مو ماندگاری در حدود 3 تا 4 است ولی کراتین کردن مو حدود 6 تا 7 ماه ماندگاری دارد.

عوارض ویتامینه کردن مو چیست؟

در ارتباط با عوارض ویتامینه مو سالنی نظرات متفاوتی وجود دارد. خیلی از افراد این اقدامات را بی تاثیر می دانند. اگرچه تاکنون شواهدی بر عوارض ویتامینه کردن مو مطرح نشده است. اما هر گونه مراقبت و نگهداری از مو بی نتیجه نیست. زیرا امروزه مواد شیمیایی مانند رنگ مو و دکلره بیشتر رطوبت و نرمی مو را از بین می برند. از این رو ویتامینه کردن مو یکی از روش های تکمیلی مراقبت و احیای مو است که در درمان مو بسیار موثر است.

تفاوت ویتامینه و ماسک موی بانوان در چیست؟

ویتامینه و ماسک موی بانوان هر دو روش ترمیم و احیای مو هستند. در ویتامینه مو انواع ویتامین و مواد مغذی که اغلب به صورت آمپول هستند روی مو ریخته می شوند. پکیج ویتامینه مو شامل ویتامین A، B،C،زینک، آهن و روی است. این مواد نقش بسیار موثری در نرمی و لطافت مو دارند و رویش مو را سرعت می بخشند. اما ماسک مو در واقع کرم ویتامینه مو است که شامل ویتامین و مواد کراتینه است که در داخل حمام و یا بعد از آن برای نرمی موها استفاده می شود. همانطور که میدانید خشکی موها یا به عبارت دیگر دهیدراته شدن موها عامل اصلی ریزش و موخوره مو هستند. از این رو با استفاده از کرم ویتامینه مو می توان از خشکی مو و سایر طبعات بعد آن جلوگیری کرد.

آموزش ویتامینه مو

روش ویتامینه کردن مو در مرحله اول خرید مواد ویتامینه مو است. باید موادی خریداری کنید که تمام ویتامین ها و مواد مغذی مورد نظر را دارا باشد. کرم ویتامینه مو سالنی شامل انواع پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی است. در کل هدف از ویتامین تراپی رساندن این مواد مغذی به کوتیکول مو است.

دومین مرحله در روش ویتامینه کردن مو شسته و شو کامل مو است. موی سر باید کاملا از هر گونه مواد آلوده و شیمیایی باشد. باید رطوبت موها تا حدود 80 درصد گرفته شود. سپس باید موها با گیره های مخصوص دسته بندی شوند. باید ریشه موها به خوبی ماساژ داده شوند. مواد ویتامینه مو را به خوبی ماساژ دهید. سپس هر لایه مو را بین فویل پیچیده و 30 ال 60 دقیقه در فویل نگاه دارید، تا با گرم شدن تاثیرپذیری بیشتری پیدا کند.

البته امروزه روش های زیادی برای ویتامین تراپی مانند دستگاه ویتامینه مو به کاربرده می شود که همه این موارد بر اساس نوع محصولات ویتامینه مو متفاوت از یکدیگرند.

محصولات ویتامینه مو

محصولات ویتامینه مو بر اساس نوع مو و نوع آسیبی که دارند باید انتخاب شوند. به طور مثال ویتامینه موی چرب یکی پر درخواست ترین محصولات ویتامینه مو است. زیرا چربی مو جزو دردسر ساز ترین مشکلات مو است. شوره ی مو نیز یکی از نشانه های چربی مو است. ویتامینه ی موی چرب، فعالیت غدد چربی ساز را تنظیم می کند. محصولات ویتامینه مو شامل هورمون و ویتامین مورد نیاز مو است که باعث تقویت و درخشندگی مو می شود.

بهترین مارک ویتامینه مو

مواد ویتامینه مو بسیار متنوع هستند و بر اساس نوع موهای چرب، موهای خشک و نوع آسیب آن مورد استفاده قرار میگیرد. بهترین مارک ویتامینه مو بر اساس عناصر سازنده آن و نحوه ی استفاده شده آن تعیین می شود. در حالت کلی نمی توان گفت که کدام یک بهترین ویتامینه مو است، زیرا ممکن است که یک نوع متوسط و معمولی بهترین تاثیر را بر روی موهایتان داشته باشد.

انواع ویتامینه کردن مو

انواع ویتامینه مو برای درمان خشکی، درمان کم پشتی، رفع خارش کف سر و درمان موخوره و زبری مو به کار برده می شود. ویتامینه سالنی با استفاده از مواد آماده و آمپول های تقویتی که در راستاس ترمیم مو تولید شده اند انجام می شود. معمولا انواع ویتامینه کردن مو بر اساس نوع ایراد مو تشخیص داده و پیشنهاد می شود. معمولا برای ویتامینه مو بعد از دکلره برای برگرداندن سلامت و نرمی موها پیشنهاد می شود.

انواع ماسک مو

استفاده از ماسک مو یکی از الزامات برای حفظ سلامت مو است. ماسک مو دارای انواع مختلفی هستند. انواع ماسک مو با توجه به نوع مو و وضعیت مو باید مورد استفاده قرار بگیرند. از انواع ماسک مو می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ماسک مو برای موهای فر
  • ماسک مو برای موهای شوره دار
  • ماسک مو برای موهای سوخته و آسیب دیده
  • ماسک مو برای موی دکلره شده
  • ماسک مو برای موی رنگ شده
  • ماسک مو برای موهای معمولی

ویتامینه مو در منزل با هوم سرویز

شما می توانید از انواع ویتامینه کردن مو در منزل استفاده کنید تا به سلامت موهای خود کمک کنید. ویتامینه کردن مو با استفاده از ویتامینه مو خانگی انجام می شود. ویتامینه مو خانگی شامل روغن تراپی، استفاده از ماسک مو داخل حمام و یا ماسک موهای طبیعی مانند آب برنج انجام می شود. به این ترتیب می توانید زیبایی و لطافت اولیه به را موها برگردانید.

اما برای ویتامین تراپی حرفه ای می توانید از خدمات ویتامینه مو در منزل هوم سرویز که متخصصین زیبایی و درمان موهای آسیب دیده هستند کمک بگیرید. در واقع بدون نیاز به مراجعه به آرایشگاه در شرایط همه گیری ویروس کرونا در خانه از خدمات احیا و ترمیم مو بهره مند شوید.

هزینه ویتامینه مو در منزل هوم سرویز

قیمت ویتامینه مو به موارد زیادی بستگی دارد. هزینه ویتامینه مو به حجم مو و نوع ویتامین مورد استفاده بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه دقیق ویتامین مو در منزل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین مو و زیبایی ما جهت ارائه توضیحات لازم با شما تماس خواهند گرفت و در روز و ساعت مورد نظر جهت ارائه خدمات در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس ویتامینه و ماسک مو بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان