banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اکستنشن مو بانوان

اکستنشن مو بانوان

از 1242 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اکستنشن مو بانوان

قیمت اکستنشن مو بانوان 100 شاخه

550,000 تومان

قیمت اکستنشن مو بانوان 200 شاخه

1,000,000 تومان

قیمت اکستنشن مو بانوان 300 شاخه

1,350,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط اکستنشن مو بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو در واقع بر گرفته از واژه ای لاتین به معنای اضافه کردن مو است. اکستنشن مو طبیعی با هدف افزایش حجم و بلندی مو انجام می شود. در طی مرور زمان و استقبال فراوان، روش های مختلفی از اکستنشن مو پدید آمده است. البته موارد زیادی بر روش انتخاب نوع اکستنشن مو تاثیرگذار است. مواردی مانند بودجه مالی، نوع موها و همچنین هدف از اکستنش مو همه و همه بر  انتخاب روش اکستنشن مو موثر هستند. اکستنشن در ابتدا تنها برای مواردی مانند رفع طاسی سر و نازک بودن بیش از اندازه تار موها به کار برده می شد. بعدها اکستنشن مو، بیشتر با هدف زیبایی روی کار آمد. به طور مثال اکستنشن فانتزی و اکستنشن رنگی، که بیشتر جنبه زیبایی دارند.

انواع اکستنشن مو بانوان

انواع اکستنشن دائمی مو زنانه با استفاده از موی طبیعی و مصنوعی انجام می شود. که این دو مورد تفاوت هایی با هم دارند. البته که اکستنشن دائمی مو با موی طبیعی از مزایای بسیار زیادی نسبت به موی مصنوعی برخوردار است. اکستنشن مو طبیعی از طول عمر بالاتری برخوردار است. اما خوب طبعا به علت استفاده از موی طبیعی، هزینه اکستنشن مو طبیعی نیز بسیار بیشتر خواهد بود. همچنین اکستنشن مو با مو طبیعی قابلیت رنگ و دکلره را نیز دارد.

اکستنشن مو بانوان با موی مصنوعی نهایتا تا 30 سانت امکان دارد. بیشتر از این مقدار موجب سنگینی بیش از اندازه موی مصنوعی، فشار به کف سر و در نهایت موجب ریزش مو خواهد شد. معمولا برای اکستنشن موی کوتاه پیشنهاد می کنیم نهایتا 20 سانت به بلندی موها اضافه کنید و معمولا هر سه ماه باید به ریموو کامل و اکستنشن مجدد موها پرداخته شود. فارق از نوع اکستنشن، روش های اکستنشن متفاوتی وجود دارند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

انواع روش های اکستنشن دائمی مو زنانه

همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم با بالا رفتن محبوبیت اکستنشن دائمی مو زنانه روش های مختلفی پدید آمده اند که هر کدام از آنها با توجه به میزان ماندگاری و آسیب کمتری که به بافت مو میزنند تقسیم بندی می شوند. در کل روش های اکستنشن مو بانوان به صورت اکستنشن گرم و اکستنش سرد در غالب روش های مختلف انجام می شود که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن لیزری مو معمولا برای افرادی که دارای موهای بسیار نازک و ظریف هستند به کار برده می شوند. همچنین اکستنشن مو با لیزر به علت حالت طبیعی خوبی که دارند، بیشتر برای اکستنشن جلوی مو پیشنهاد می شود. قطعا این روش یکی از جدید ترین و بهترین روش های اکستنشن مو به حساب می آید. در این نوع اکستشنشن دائمی مو تنها 15 درصد حجم مو آغشته به چسب کراتینه گیاهی خواهد شد. به این ترتیب کمترین آسیبی به ریشه و ساقه مو وارد نمی شود و از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است.

استفاده از دستگاه لیزری و کراتین گیاهی به عنوان ماده چسبنده موجب می شود که در مرحله ریموو کاشت مو نیز کمترین آسیبی با ماده حلال به ریشه وارد نشود و پس از آن موها کاملا حالت اولیه خود را حفظ کنند.

اکستنشن مو با رینگ

برای اکستنشن موی کوتاه معمولا از این روش استفاده می شود. این روش که با وجود سابقه زیاد خود هنوز هم در رده بهترین روش اکستنشن مو قرار می گیرد، در مقایسه با سایر روش ها، هزینه اکستنشن مو با رینگ کمتر است. این روش حدود6 ماه ماندگاری دارد و در صورت مراقبت صحیح عوارض بسیار کمتری خواهد داشت.

جهت ترمیم اکستنشن مو با رینگ می توانید هر 45 روز را به مرکز اکستنشن مو مراجعه کنید و رینگ هایی که با رشد موها جابجا شده اند را نزدیک تر به ریشه متصل کنید.

اکستنشن مو با چسب

در اکستنشن مو با چسب از نوعی چسب بی ضرر استفاده می شود. در این روش با کمک چسب کراتین دو رشته موی طبیعی و مصنوعی به هم متصل می شوند و به کمک انبر به چسب مابین آنها، حرارت داده می شود.

اکستنشن دوخت

دوخت مو لاینی معمولا برای افرادی که موهای ضخیم و محکمی دارند قابل انجام است. این نوع اکستنشن صرفا برای قسمت پشتی سر استفاده می شود. همانطور که از نام آن مشخص است با استفاده از یک نوع نخ کتان یک رشته مو به یک ردیف موها دوخته و نصب می شود. ماندگاری این نوع اکستنشن بین 3 الی 6 ماه وابسته به نحوه مراقبت فرد می باشد.

خدمات اکستنشن مو در منزل با هوم سرویز

ممکن است به هر دلیلی مانند حضور در مهمانی و غیره ترجیح بدهید که از خدمات اکستنشن موقت یا نیمه دائم بهره مند شوید. در این مواقع برای استفاده از خدمات اکستنشن مو باید مدت زمانی را به رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه ها اختصاص دهید. در صورتی که می توانید به راحتی اکستنشن مو در خانه را انتخاب کنید و در واقع افراد حرفه ای را در کنار خود بیاورید به جای اینکه علاوه بر هزینه، زمان زیادی را در آرایشگاه ها معطل شوید.

قیمت اکستنشن مو در هوم سرویز

هزینه اکستنشن موی کوتاه با توجه به تعدد مدل اکستنشن مو متفاوت خواهد بود. در ابتدا هزینه اکستنشن موی طبیعی بسیار بالاتر از موی مصنوعی خواهد بود. مورد بعدی روش اکستنشن مو است که تاثیر مستقیمی بر قیمت اکستنشن مو در خانه دارد. به طور مثال هزینه اکستنشن مو با لیزر با هزینه اکستنشن مو با رینگ بسیار متفاوت است و در نهایت مورد بعدی حجم مو، تعداد شاخه ها و مدت زمانی است که صرف اینکار می شود است. که بر قیمت اکستنشن مو در منزل موثر هستند.

در هوم سرویز تمامی خدمات مرتبط با اکستنشن مانند اکستنشن کلیپسی مو، بافت لمه و غیره انجام می شود. جهت دریافت مشاوره از متخصصین زیبایی ما و اطلاع دقیق از نرخ اکستنشن مو کافیست به صورت رایگان در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس اکستنشن مو بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 400,000 الی 2,000,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 2,000,000 تومان
کاشت و اکستنشن مژه
کاشت و اکستنشن مژه
قیمت از 400,000 الی 2,000,000 تومان
آرایش و میکاپ بانوان
آرایش و میکاپ بانوان
قیمت از 400,000 الی 2,000,000 تومان