اکستنشن مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اکستنشن مو بانوان

اکستنشن مو

از 1242 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اکستنشن مو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اکستنشن مو بانوان 100 شاخه

700,000 تومان

قیمت اکستنشن مو بانوان 200 شاخه

1,250,000 تومان

قیمت اکستنشن مو بانوان 300 شاخه

1,750,000 تومان

متوسط قیمت1,240,000 تومانکمینه قیمت950,000 تومانبیشینه قیمت1,450,000 تومان

آنچه درباره اکستنشن مو خواهید خواند

 • اکستنشن مو چیست؟
 • اکستنشن مو در منزل
 • اکستنشن مو به چند دسته تقسیم می شود؟
 • اکستنشن مو در منزل به چه کسانی پیشنهاد می شود؟
 • بهترین روش اکستنشن دائم مو
 • اکستنشن مو آیا درد دارد؟
 • ماندگاری اکستنشن مو در منزل چقدر می باشد؟
 • مراقبت های بعد از اکستنشن مو کدامند؟
 • قیمت اکستنشن مو به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات اکستنشن مو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو در واقع برگرفته از واژه ای لاتین به معنای اضافه کردن مو است. اکستنشن مو طبیعی با هدف افزایش حجم و بلندی مو انجام می شود. در طی مرور زمان و استقبال فراوان، انواع روش اکستنشن پدید آمده است. البته موارد زیادی بر روش انتخاب نوع اکستنشن دائمی مو تاثیرگذار است. مواردی مانند قیمت اکستنشن مو، نوع موها و همچنین هدف از اکستنشن همه و همه بر انتخاب روش موثر هستند. اکستنشن مو، بیشتر با هدف زیبایی استفاده می شود. مواردی مانند اکستنشن مو فانتزی و اکستنشن مو رنگی امروزه درخواست می شود. در ادامه به معرفی بهترین روش اکستنشن مو و عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مو در خانه می پردازیم.

اکستنشن مو در منزل

اکستنشن دائم با استفاده از موی طبیعی و مصنوعی انجام می شود. که این دو مورد تفاوت هایی با هم دارند. البته که اکستنشن دائمی مو با موی طبیعی از مزایای بسیار زیادی نسبت به موی مصنوعی برخوردار است. اکستنشن مو طبیعی از طول عمر بالاتری برخوردار است. اما خوب طبعا به علت استفاده از موی طبیعی، قیمت اکستنشن مو طبیعی نیز بیشتر خواهد بود. همچنین اکستنشن طبیعی مو قابلیت رنگ و دکلره را نیز دارد.

اکستنشن مو دائمی با موی مصنوعی نهایتا تا 30 سانت امکان دارد. بیشتر از این مقدار موجب سنگینی بیش از اندازه موی مصنوعی، فشار به کف سر و در نهایت موجب ریزش مو خواهد شد. معمولا برای اکستنشن جلوی مو در خانه پیشنهاد می کنیم نهایتا 20 سانت به بلندی موها اضافه کنید و معمولا هر سه ماه باید به ریمو اکستنشن مو در منزل پرداخت. فارق از نوع اکستنشن، روش های متفاوتی وجود دارند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

اکستنشن مو به چند دسته تقسیم می شود؟

· اکستنشن مو طبیعی

به طور کل انواع روش های اکستنشن به دو دسته تقسیم می شوند. مورد اول اکستنشن مو طبیعی است. در این روش در صورت تمایل حتی موها پس از انجام اکستنشن قابل رنگ و حتی دکلره شدن هم هستند.

· اکستنشن مو مصنوعی

اکستنشن مو مصنوعی با استفاده از گیره هایی به کف سر متصل می شود و در صورت تمایل پس از مدتی به راحتی باز خواهد شد.

اکستنشن مو در منزل به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

در باور غلط بسیاری از افراد تصور می کنند که اکستنشن مو مخصوص افرادی است که می خواهند موهای بلندتری داشته باشند. البته که این کار تنها دلیل اکستنشن موها نیست. بلکه افرادی که دارای موهای کم پشت و نازک هستند به واسطه این کار می توانند نواقض موهای خود را بپوشانند.

بهترین روش اکستنشن دائم مو

همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم با بالا رفتن محبوبیت اکستنشن دائمی مو زنانه روش های مختلفی پدید آمده اند که هر کدام از آنها با توجه به میزان ماندگاری و آسیب کمتری که به بافت مو می زنند و البته قیمت اکستنشن مو تقسیم بندی می شوند. در کل روش های اکستنشن دائم مو به صورت اکستنشن گرم و سرد در غالب روش های مختلف انجام می شود که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

· اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن لیزری مو معمولا برای افرادی که دارای موهای بسیار نازک و ظریف هستند به کار برده می شوند. همچنین این مدل به علت حالت طبیعی خوبی که دارند، بیشتر برای اکستنشن جلوی مو در خانه پیشنهاد می شود. قطعا این روش یکی از جدیدترین و بهترین روش ها به حساب می آید. در این نوع اکستنشن دائم مو تنها 15 درصد حجم مو آغشته به چسب کراتینه گیاهی خواهد شد. به این ترتیب کمترین آسیبی به ریشه و ساقه مو وارد نمی شود و از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است. قیمت اکستنشن مو با لیزر نسبت به روش های دیگر بیشتر است.

استفاده از دستگاه لیزری و کراتین گیاهی به عنوان ماده چسبنده موجب می شود که در مرحله ریموو اکستنشن مو نیز کمترین آسیبی با ماده حلال به ریشه وارد نشود و پس از آن موها کاملا حالت اولیه خود را حفظ کنند.

· اکستنشن با رینگ

برای اکستنشن موی کوتاه معمولا از این روش استفاده می شود. این روش که با وجود قدیمی بودن هم در رده بهترین روش اکستنشن مو قرار می گیرد، در مقایسه با سایر روش ها، قیمت اکستنشن مو با رینگ کمتر است. این روش حدود6 ماه ماندگاری دارد و در صورت مراقبت صحیح عوارض بسیار کمتری خواهد داشت. جهت ترمیم اکستنشن مو با رینگ می توانید هر 45 روز را به مراکز مربوطه مراجعه کنید و رینگ هایی که با رشد موها جابجا شده اند را نزدیک تر به ریشه متصل کنید. قیمت اکستنشن مو با رینگ نسبت به روش های دیگر کمتر است.

· اکستنشن مو چسبی

در اکستنشن مو با چسب در خانه از نوعی چسب بی ضرر استفاده می شود. در این روش با کمک چسب کراتین دو رشته موی طبیعی و مصنوعی به هم متصل می شوند و به کمک انبر به چسب مابین آنها، حرارت داده می شود.

· اکستنشن دوخت

دوخت مو لاینی معمولا برای افرادی که موهای ضخیم و محکمی دارند قابل انجام است. این مدل صرفا برای قسمت پشتی سر استفاده می شود. همانطور که از نام آن مشخص است با استفاده از یک نوع نخ کتان یک رشته مو به یک ردیف موها دوخته و نصب می شود. ماندگاری این نوع اکستنشن بین 3 الی 6 ماه وابسته به نحوه مراقبت فرد می باشد. قیمت اکستنشن دوخت تنها به اجرت و مهارت آرایشگر مرتبط است.

· اکستنشن بافت رنگی

اکستنشن بافت سخت و زمان برتر از روش های دیگر است. این مدل کمترین عوارض اکستنشن را دارد. اما مراقبت از این مدل نسبت به مدلهای دیگر سخت تر است و به دو صورت بافت ساده و بافت پیچانده انجام می شود.

اکستنشن مو آیا درد دارد؟

همانطور که از نام این کار بر می آید به علت اضافه کردن مو گاهی احساس ناراحتی از وزن مو به انسان وارد می شود یا ممکن است در هنگام خوابیدن احساس کشیدگی در موها ایجاد شود اما پس از مدتی قطعا این احساس ها کمرنگ خواهد شد و عادت خواهید کرد.

ماندگاری اکستنشن مو در منزل چقدر می باشد؟

برای پاسخ به این سوال دو مورد مطرح می شود مورد اول اینکه رشد موهایتان چقدر است و مورد بعدی اینکه نحوه نگهداری از موهایتان به چه ترتیبی است. موها باید به صورت مرتب برس کشیده شوند. در بهترین حالت نباید اکستنشن بیشتر از 3 ماه روی مو باقی بماند و بهتر است بعد از این مدت ترمیم اکستنشن مو انجام شود.

مراقبت های بعد از اکستنشن مو کدامند؟

 • پس از انجام اکستنشن مو باید از شامپو و ماسک مو مخصوص استفاده شود. به این ترتیب زیبایی موها حفظ می شود.
 • برای خشک کردن موها از حوله استفاده شود و پس از گرفتن آب موها پایین موها با استفاده از باد گرم سشوار باید خشک شود.
 • تا 4 روز بعد از اکستشن موهای خود را نشویید تا چسب به خوبی به مواد بچسید و از مواد حاوی سیلیکون استفاده نکنید زیرا ممکن است چسب را شل کند.

قیمت اکستنشن مو به چه مواردی وابسته است؟

هزینه اکستنشن مو به موارد متعددی وابسته است. به طور معمول قیمت اکستنشن مو بر اساس هر شاخه محاسبه می شود. در مواردی که شما موها را در اختیار دارید تنها هزینه نصب را به متخصصین می دهید. قیمت نصب اکستنشن مو نیز بر اساس روش مد نظر تغییر می کند. به طور کل موارد زیر بر هزینه اکشتنشن مو تاثیر می گذارند.

· نوع مو

قیمت اکستنشن موی طبیعی از موی مصنوعی گران تر است.

· روش اکستنشن مو

مهم ترین عامل پس از نوع مو روش است که بر قیمت اکستنشن مو تاثیر می گذارد. به طور مثال هزینه اکستنشن مو با لیزر با قیمت اکستنشن مو با رینگ بسیار متفاوت است.

· قیمت اکستنشن مو بر اساس حجم مو

طبعا هر چه حجم مو بیشتر باشد به تعداد شاخه های بیشتری نیاز است و هزینه اکستنشن مو نیز بیشتر می شود. قیمت اکستنشن موی بلند نیز بیشتر می شود و به تخصصی بیشتری نیاز دارد.

· مهارت فرد و شهرت آرایشگاه

قطعا در کنار کلیه شاخه مو مهم ترین مسئله مهارت متخصص است. طبعا هرچه فرد مهارت و تجریبه بیشتری در این زمینه داشته باشد مبلغ بیشتری را به عنوان دستمزد نصب اکستنشن دریافت خواهد کرد. مورد دیگر محل آرایشگاه و شهرت آرایشگاه است که شاید هزینه اکستنشن مو را افزایش دهد اما تاثیری در کیفیت کار دارد. از این رو انجام اکستنشن مو در منزل شما هزینه های اضافی را حذف کرده و تنها دستمزد مهارت وی را پرداخت خواهید نمود.

خدمات اکستنشن مو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ممکن است به هر دلیلی مانند حضور در مهمانی و غیره ترجیح بدهید که از خدمات اکستنشن موقت یا نیمه دائم بهره مند شوید. در این مواقع برای استفاده از خدمات اکستنشن مو فانتزی و طبیعی باید مدت زمانی را به رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه ها اختصاص دهید. در صورتی که می توانید به راحتی اکستنشن مو در خانه را انتخاب کنید و در واقع افراد حرفه ای را در کنار خود بیاورید به جای اینکه علاوه بر هزینه، زمان زیادی را در آرایشگاه ها معطل شوید.

جهت دریافت مشاوره از متخصصین زیبایی ما و اطلاع دقیق از نرخ اکستنشن مو رنگی کافیست به صورت رایگان در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اکستنشن مو و همچنین ارایه خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , ویتامین تراپی مو در منزل, فر دائم مو در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, رنگ موی ساده در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل, براشینگ مو حرفه ای در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اکستنشن مو

اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی

اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن مو با لمه

اکستنشن مو به روش کلیپسی

اکستنشن مو با رینگ

اکستنشن مو چسبی

اکستنشن بافت مو و ...

نظرات کاربران

profile picture
یوسف ملکی

درود و خسته نباشید به کل مجموعه هوم سرویز سرکار خانم رجبی و همکارشون تشریف آوردن و خیلی دلسوزانه محبت کردن و کار موی بنده رو انجام دادن براشون آرزوی موفقیت میکنم

شرایط اکستنشن مو طبیعی و اکستنشن مو با لمه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

nail-implantation
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 700,000 الی 1,400,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
eyelashes-extension
کاشت و اکستنشن مژه
قیمت از 1,000,000 الی 1,100,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 780,000 الی 1,250,000 تومان