اکستنشن مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اکستنشن مو بانوان

اکستنشن مو

از 1242 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اکستنشن مو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت اکستنشن مو بانوان 100 شاخه

550,000 تومان

قیمت اکستنشن مو بانوان 200 شاخه

1,000,000 تومان

قیمت اکستنشن مو بانوان 300 شاخه

1,350,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو در واقع برگرفته از واژه ای لاتین به معنای اضافه کردن مو است. اکستنشن مو طبیعی با هدف افزایش حجم و بلندی مو انجام می شود. در طی مرور زمان و استقبال فراوان، انواع روش اکستنشن پدید آمده است. البته موارد زیادی بر روش انتخاب نوع اکستنشن دائمی مو تاثیرگذار است. مواردی مانند قیمت اکستنشن مو، نوع موها و همچنین هدف از اکستنشن همه و همه بر انتخاب روش موثر هستند. اکستنشن، بیشتر با هدف زیبایی استفاده می شود. مواردی مانند اکستنشن مو فانتزی و اکستنشن مو رنگی امروزه درخواست می شود. در ادامه به معرفی بهترین روش اکستنشن مو و عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مو در خانه می پردازیم.

اکستنشن مو در منزل

اکستنشن دائم با استفاده از موی طبیعی و مصنوعی انجام می شود. که این دو مورد تفاوت هایی با هم دارند. البته که اکستنشن دائمی مو با موی طبیعی از مزایای بسیار زیادی نسبت به موی مصنوعی برخوردار است. اکستنشن مو طبیعی از طول عمر بالاتری برخوردار است. اما خوب طبعا به علت استفاده از موی طبیعی، قیمت اکستنشن مو طبیعی نیز بیشتر خواهد بود. همچنین اکستنشن طبیعی مو قابلیت رنگ و دکلره را نیز دارد.

اکستنشن مو دائمی با موی مصنوعی نهایتا تا 30 سانت امکان دارد. بیشتر از این مقدار موجب سنگینی بیش از اندازه موی مصنوعی، فشار به کف سر و در نهایت موجب ریزش مو خواهد شد. معمولا برای اکستنشن جلوی مو در خانه پیشنهاد می کنیم نهایتا 20 سانت به بلندی موها اضافه کنید و معمولا هر سه ماه باید به ریمو اکستنشن مو در منزل پرداخت. فارق از نوع اکستنشن، روش های متفاوتی وجود دارند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

بهترین روش اکستنشن دائم مو

همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم با بالا رفتن محبوبیت اکستنشن دائمی مو زنانه روش های مختلفی پدید آمده اند که هر کدام از آنها با توجه به میزان ماندگاری و آسیب کمتری که به بافت مو می زنند و البته قیمت اکستنشن مو تقسیم بندی می شوند. در کل روش های اکستنشن دائم مو به صورت اکستنشن گرم و سرد در غالب روش های مختلف انجام می شود که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن لیزری مو معمولا برای افرادی که دارای موهای بسیار نازک و ظریف هستند به کار برده می شوند. همچنین این مدل به علت حالت طبیعی خوبی که دارند، بیشتر برای اکستنشن جلوی مو در خانه پیشنهاد می شود. قطعا این روش یکی از جدیدترین و بهترین روش ها به حساب می آید. در این نوع اکستنشن دائم مو تنها 15 درصد حجم مو آغشته به چسب کراتینه گیاهی خواهد شد. به این ترتیب کمترین آسیبی به ریشه و ساقه مو وارد نمی شود و از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است. قیمت اکستنشن مو با لیزر نسبت به روش های دیگر بیشتر است.

استفاده از دستگاه لیزری و کراتین گیاهی به عنوان ماده چسبنده موجب می شود که در مرحله ریموو کاشت مو نیز کمترین آسیبی با ماده حلال به ریشه وارد نشود و پس از آن موها کاملا حالت اولیه خود را حفظ کنند.

اکستنشن با رینگ

برای اکستنشن مو کوتاه معمولا از این روش استفاده می شود. این روش که با وجود قدیمی بودن هم در رده بهترین روش اکستنشن مو قرار می گیرد، در مقایسه با سایر روش ها، قیمت اکستنشن مو با رینگ کمتر است. این روش حدود6 ماه ماندگاری دارد و در صورت مراقبت صحیح عوارض بسیار کمتری خواهد داشت. جهت ترمیم اکستنشن مو با رینگ می توانید هر 45 روز را به مراکز مربوطه مراجعه کنید و رینگ هایی که با رشد موها جابجا شده اند را نزدیک تر به ریشه متصل کنید. قیمت اکستنشن مو با رینگ نسبت به روش های دیگر کمتر است.

اکستنشن مو چسبی

در اکستنشن مو با چسب در خانه از نوعی چسب بی ضرر استفاده می شود. در این روش با کمک چسب کراتین دو رشته موی طبیعی و مصنوعی به هم متصل می شوند و به کمک انبر به چسب مابین آنها، حرارت داده می شود.

اکستنشن دوخت

دوخت مو لاینی معمولا برای افرادی که موهای ضخیم و محکمی دارند قابل انجام است. این مدل صرفا برای قسمت پشتی سر استفاده می شود. همانطور که از نام آن مشخص است با استفاده از یک نوع نخ کتان یک رشته مو به یک ردیف موها دوخته و نصب می شود. ماندگاری این نوع اکستنشن بین 3 الی 6 ماه وابسته به نحوه مراقبت فرد می باشد. قیمت اکستنشن دوخت تنها به اجرت و مهارت آرایشگر مرتبط است.

اکستنشن بافت مو رنگی

اکستنشن بافت سخت و زمان برتر از روش های دیگر است. این مدل کمترین عوارض اکستنشن را دارد. اما مراقبت از این مدل نسبت به مدلهای دیگر سخت تر است و به دو صورت بافت ساده و بافت پیچانده انجام می شود.

قیمت اکستنشن مو در هوم سرویز

هزینه اکستنشن مو کوتاه با توجه به تعدد مدل اکستنشن مو متفاوت خواهد بود. در ابتدا قیمت اکستنشن موی طبیعی بسیار بالاتر از موی مصنوعی خواهد بود. مورد بعدی بهترین روش اکستنشن مو است که تاثیر مستقیمی بر قیمت اکستنشن مو در خانه دارد. به طور مثال هزینه اکستنشن مو با لیزر با قیمت اکستنشن مو با رینگ بسیار متفاوت است و در نهایت مورد بعدی حجم مو، تعداد شاخه ها و مدت زمانی است که صرف اینکار می شود است که بر قیمت اکستنشن مو در منزل موثر هستند.

خدمات اکستنشن مو در خانه با متخصصین هوم سرویز

ممکن است به هر دلیلی مانند حضور در مهمانی و غیره ترجیح بدهید که از خدمات اکستنشن موقت یا نیمه دائم بهره مند شوید. در این مواقع برای استفاده از خدمات اکستنشن مو فانتزی و طبیعی باید مدت زمانی را به رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه ها اختصاص دهید. در صورتی که می توانید به راحتی اکستنشن مو در خانه را انتخاب کنید و در واقع افراد حرفه ای را در کنار خود بیاورید به جای اینکه علاوه بر هزینه، زمان زیادی را در آرایشگاه ها معطل شوید.

در هوم سرویز تمامی خدمات مرتبط مانند اکستنشن کلیپسی مو، بافت لمه و غیره انجام می شود. جهت دریافت مشاوره از متخصصین زیبایی ما و اطلاع دقیق از نرخ اکستنشن مو رنگی کافیست به صورت رایگان در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اکستنشن مو و همچنین ارایه خدمات انواع خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع مدل بافت مو ی کوتاه و بلند در منزل, انواع شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, خدمات آمبره و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, خدمات فر دائم موی زنانه در منزل, خدمات ویتامین تراپی در منزل, ارائه انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , انواع رنگ مو در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, خدمات براشینگ حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اکستنشن مو

انواع خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی

اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن مو با لمه

اکستنشن مو به روش کلیپسی

اکستنشن مو با رینگ

اکستنشن مو چسبی

اکستنشن بافت مو و ...

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط اکستنشن مو طبیعی،فانتزی و اکستنشن با لمه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 156,000 الی 420,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
کاشت و اکستنشن مژه
کاشت و اکستنشن مژه
قیمت از 1,100,000 الی 1,100,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 400,000 الی 2,000,000 تومان

خدمات اکستنشن مو در این شهرها ارائه می شود: