اکستنشن مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اکستنشن مو بانوان

اکستنشن مو

از 1242 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اکستنشن مو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت اکستنشن مو بانوان 100 شاخه

700,000 تومان

قیمت اکستنشن مو بانوان 200 شاخه

1,250,000 تومان

قیمت اکستنشن مو بانوان 300 شاخه

1,750,000 تومان

متوسط قیمت1,050,000 تومانکمینه قیمت1,050,000 تومانبیشینه قیمت1,050,000 تومان

آنچه درباره اکستنشن مو خواهید خواند

 • اکستنشن مو چیست؟
 • اکستنشن مو در منزل
 • اکستنشن مو به چند دسته تقسیم می شود؟
 • اکستنشن مو در منزل به چه کسانی پیشنهاد می شود؟
 • بهترین روش اکستنشن دائم مو
 • اکستنشن مو آیا درد دارد؟
 • ماندگاری اکستنشن مو در منزل چقدر می باشد؟
 • مراقبت های بعد از اکستنشن مو کدامند؟
 • قیمت اکستنشن مو به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات اکستنشن مو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو در واقع برگرفته از واژه ای لاتین بهمعنای اضافه کردن مو است. اکستنشن مو طبیعی با هدف افزایش حجم و بلندی موانجام می شود. در طی مرور زمان و استقبال فراوان، انواع روش اکستنشن پدیدآمده است. البته موارد زیادی بر روش انتخاب نوع اکستنشن دائمی مو تاثیرگذار است.مواردی مانند قیمت اکستنشن مو، نوع موها و همچنین هدف از اکستنشن همه و همهبر انتخاب روش موثر هستند. اکستنشن مو، بیشتر با هدف زیبایی استفاده می شود.مواردی مانند اکستنشن مو فانتزی و اکستنشن مو رنگیامروزه درخواست می شود. در ادامه به معرفی بهترین روش اکستنشن مو و عوامل موثر بر قیمتاکستنشن مو در خانه می پردازیم.

اکستنشن مو در منزل

اکستنشن دائم با استفاده از موی طبیعی و مصنوعیانجام می شود. که این دو مورد تفاوت هایی با هم دارند. البته که اکستنشندائمی مو با موی طبیعی از مزایای بسیار زیادی نسبت به موی مصنوعی برخورداراست. اکستنشن مو طبیعی از طول عمر بالاتری برخوردار است. اما خوب طبعابه علت استفاده از موی طبیعی، قیمت اکستنشن مو طبیعی نیز بیشتر خواهدبود. همچنین اکستنشن طبیعی مو قابلیت رنگ و دکلره را نیز دارد.

اکستنشن مو دائمی با موی مصنوعی نهایتا تا 30 سانت امکاندارد. بیشتر از این مقدار موجب سنگینی بیش از اندازه موی مصنوعی، فشار به کف سر ودر نهایت موجب ریزش مو خواهد شد. معمولا برای اکستنشن جلوی مو در خانه پیشنهادمی کنیم نهایتا 20 سانت به بلندی موها اضافه کنید و معمولا هر سه ماه باید به ریمواکستنشن مو در منزل پرداخت. فارق از نوع اکستنشن، روش های متفاوتی وجود دارندکه در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

اکستنشن مو به چند دسته تقسیم می شود؟

· اکستنشن موطبیعی

به طور کل انواع روشهای اکستنشن به دو دسته تقسیم می شوند. مورد اول اکستنشن مو طبیعی است. دراین روش در صورت تمایل حتی موها پس از انجام اکستنشن قابل رنگ و حتی دکلره شدن همهستند.

· اکستنشن مومصنوعی

اکستنشن مو مصنوعی بااستفاده از گیره هایی به کف سر متصل می شود و در صورت تمایل پس از مدتی به راحتیباز خواهد شد.

اکستنشن مو در منزل به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

در باور غلط بسیاریاز افراد تصور می کنند که اکستنشن مو مخصوص افرادی است که می خواهند موهای بلندتریداشته باشند. البته که این کار تنها دلیل اکستنشن موها نیست. بلکه افرادی که دارایموهای کم پشت و نازک هستند به واسطه این کار می توانند نواقض موهای خود رابپوشانند.

بهترین روش اکستنشن دائم مو

همانطور که پیش ترنیز بیان کردیم با بالا رفتن محبوبیت اکستنشن دائمی مو زنانه روش هایمختلفی پدید آمده اند که هر کدام از آنها با توجه به میزان ماندگاری و آسیب کمتریکه به بافت مو می زنند و البته قیمت اکستنشن مو تقسیم بندی می شوند. در کلروش های اکستنشن دائم مو به صورت اکستنشن گرم و سرد در غالب روشهای مختلف انجام می شود که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

· اکستنشن مو بالیزر

اکستنشن لیزری مو معمولا برای افرادی که دارای موهایبسیار نازک و ظریف هستند به کار برده می شوند. همچنین این مدل به علتحالت طبیعی خوبی که دارند، بیشتر برای اکستنشن جلوی مو در خانهپیشنهاد می شود. قطعا این روش یکی از جدیدترین و بهترین روش ها به حساب می آید. دراین نوع اکستنشن دائم مو تنها 15 درصد حجم مو آغشته به چسبکراتینه گیاهی خواهد شد. به این ترتیب کمترین آسیبی به ریشه و ساقه مو واردنمی شود و از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است.قیمت اکستنشن مو با لیزر نسبت بهروش های دیگر بیشتر است.

استفادهاز دستگاه لیزری و کراتین گیاهی به عنوان ماده چسبنده موجب میشود که در مرحله ریموو اکستنشن مو نیز کمترین آسیبی با ماده حلال به ریشهوارد نشود و پس از آن موها کاملا حالت اولیه خود را حفظ کنند.

· اکستنشن با رینگ

برای اکستنشنموی کوتاه معمولا از این روش استفاده می شود. این روش که با وجود قدیمیبودن هم در رده بهترین روش اکستنشن مو قرار می گیرد، در مقایسهبا سایر روش ها، قیمت اکستنشن مو با رینگ کمتر است. این روشحدود6 ماه ماندگاری دارد و در صورت مراقبت صحیح عوارض بسیار کمتری خواهدداشت. جهت ترمیماکستنشن مو با رینگ می توانید هر 45 روز را به مراکز مربوطه مراجعه کنیدو رینگ هایی که با رشد موها جابجا شده اند را نزدیک تر به ریشه متصل کنید.قیمت اکستنشن مو با رینگ نسبت بهروش های دیگر کمتر است.

· اکستنشن مو چسبی

در اکستنشنمو با چسب در خانه از نوعی چسب بی ضرر استفاده می شود. در این روش باکمک چسب کراتین دو رشته موی طبیعی و مصنوعی به هم متصل می شوند و به کمکانبر به چسب مابین آنها، حرارت داده می شود.

· اکستنشن دوخت

دوخت مولاینی معمولا برای افرادی که موهای ضخیم و محکمی دارند قابل انجام است. اینمدل صرفا برای قسمت پشتی سر استفاده می شود. همانطور که از نام آن مشخص است بااستفاده از یک نوع نخ کتان یک رشته مو به یک ردیف موها دوخته و نصب می شود.ماندگاری این نوع اکستنشن بین 3 الی 6 ماه وابسته به نحوه مراقبت فرد می باشد.قیمت اکستنشن دوخت تنها به اجرتو مهارت آرایشگر مرتبط است.

· اکستنشن بافترنگی

اکستنشن بافت سخت وزمان برتر از روش های دیگر است. این مدل کمترین عوارض اکستنشن را دارد. اما مراقبتاز این مدل نسبت به مدلهای دیگر سخت تر است و به دو صورت بافت ساده و بافت پیچاندهانجام می شود.

اکستنشن مو آیا درد دارد؟

همانطور که از ناماین کار بر می آید به علت اضافه کردن مو گاهی احساس ناراحتی از وزن مو به انسانوارد می شود یا ممکن است در هنگام خوابیدن احساس کشیدگی در موها ایجاد شود اما پساز مدتی قطعا این احساس ها کمرنگ خواهد شد و عادت خواهید کرد.

ماندگاری اکستنشن مو در منزل چقدر می باشد؟

برای پاسخ به اینسوال دو مورد مطرح می شود مورد اول اینکه رشد موهایتان چقدر است و مورد بعدی اینکه نحوه نگهداری از موهایتان بهچه ترتیبی است. موها باید به صورت مرتب برس کشیده شوند. در بهترین حالت نباید اکستنشنبیشتر از 3 ماه روی مو باقی بماند و بهتر است بعد از این مدت ترمیم اکستنشن موانجام شود.

مراقبت های بعد از اکستنشن مو کدامند؟

 • پس ازانجام اکستنشن مو باید از شامپو و ماسک مو مخصوص استفاده شود. به این ترتیب زیباییموها حفظ می شود.
 • برای خشککردن موها از حوله استفاده شود و پس از گرفتن آب موها پایین موها با استفاده ازباد گرم سشوار باید خشک شود.
 • تا 4 روزبعد از اکستشن موهای خود را نشویید تا چسب به خوبی به مواد بچسید و از مواد حاویسیلیکون استفاده نکنید زیرا ممکن است چسب را شل کند.

قیمت اکستنشن مو به چه مواردی وابسته است؟

هزینه اکستنشن مو به موارد متعددی وابسته است. به طور معمولقیمت اکستنشن مو بر اساس هر شاخه محاسبه می شود. در مواردی که شما موها رادر اختیار دارید تنها هزینه نصب را به متخصصین می دهید. قیمت نصب اکستنشن مونیز بر اساس روش مد نظر تغییر می کند. به طور کل موارد زیر بر هزینه اکشتنشن موتاثیر می گذارند.

· نوع مو

قیمت اکستنشن مویطبیعی از مویمصنوعی گران تر است.

· روش اکستنشن مو

مهم ترین عامل پس ازنوع مو روش است که بر قیمت اکستنشن مو تاثیر می گذارد. به طور مثال هزینهاکستنشن مو با لیزر با قیمت اکستنشن مو با رینگ بسیار متفاوتاست.

· قیمت اکستنشن موبر اساس حجم مو

طبعا هر چه حجم موبیشتر باشد به تعداد شاخه های بیشتری نیاز است و هزینه اکستنشن مو نیزبیشتر می شود. قیمت اکستنشن موی بلند نیز بیشتر می شود و به تخصصی بیشتری نیازدارد.

· مهارت فرد وشهرت آرایشگاه

قطعا در کنار کلیهشاخه مو مهم ترین مسئله مهارت متخصص است. طبعا هرچه فرد مهارت و تجریبه بیشتری دراین زمینه داشته باشد مبلغ بیشتری را به عنوان دستمزد نصب اکستنشن دریافتخواهد کرد. مورد دیگر محل آرایشگاه و شهرت آرایشگاه است که شاید هزینه اکستنشنمو را افزایش دهد اما تاثیری در کیفیت کار دارد. از این رو انجام اکستنشنمو در منزل شما هزینه های اضافی را حذف کرده و تنها دستمزد مهارت وی را پرداختخواهید نمود.

خدمات اکستنشن مو در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ممکن است به هر دلیلیمانند حضور در مهمانی و غیره ترجیح بدهید که از خدمات اکستنشن موقت یا نیمهدائم بهره مند شوید. در این مواقع برای استفاده از خدمات اکستنشن مو فانتزیو طبیعی باید مدت زمانی را به رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه ها اختصاص دهید. درصورتی که می توانید به راحتی اکستنشن مو در خانه را انتخاب کنیدو در واقع افراد حرفه ای را در کنار خود بیاورید به جای اینکه علاوه بر هزینه،زمان زیادی را در آرایشگاه ها معطل شوید.

جهت دریافت مشاوره ازمتخصصین زیبایی ما و اطلاع دقیق از نرخ اکستنشن مو رنگی کافیست به صورترایگان در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمانممکن با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اکستنشن مو و همچنین ارایه خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, فر دائم مو در منزل, ویتامین تراپی مو در منزل, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , رنگ موی ساده در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, براشینگ مو حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اکستنشن مو

اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی

اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن مو با لمه

اکستنشن مو به روش کلیپسی

اکستنشن مو با رینگ

اکستنشن مو چسبی

اکستنشن بافت مو و ...

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط اکستنشن مو طبیعی و اکستنشن مو با لمه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 340,000 الی 520,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 650,000 تومان
کاشت و اکستنشن مژه
کاشت و اکستنشن مژه
قیمت از 180,000 الی 400,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 100,000 الی 850,000 تومان