میکروبلیدینگ ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروبلیدینگ ابرو

از 1257 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت میکرو بلیدینگ ابرو

1,200,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو

1,200,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن سایه چشم

850,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن خط چشم

750,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن بن مژه

650,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن خط لب

650,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن رژ لب

950,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو، لب و چشم

میکرو پیگمنتیشن و میکروبلیدینگ روشهای نوینی در آرایش دائم هستند. این روش بر اساس اصول علمی، پزشکی و با استفاده از دستگاه میکروبلیدینگ و سایر لوازم یکبار مصرف توسط متخصص آرایش دائم یا پیگمنتر ارائه می شود. میکروپیگمنتیشن و میکروبلدینگ صرفا مختص ابرو نیستند. بلکه این تکنیک ها برای رفع عیب در کل صورت، ترمیم خط رویش مو در سر و میکروپیگمنتیشن لب، چشم و... نیز به کاربرده می شوند. در روش میکرو ابرو، اقدام به تزریق رنگدانه های سازگار در لایه ی زیرین پوست می کنند. این روش مناسب تمام افرادی است که به دلایل گوناگون از ظاهر ابروهای خود ناراضی هستند و یا دچار ریزش ابرو شده اند.

در ادامه به تفاوت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ و عوامل موثر بر قیمت میکروبلیدینگ و قیمت میکروپیگمنتیشن می پردازیم.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو امروزه اصطلاحی است که همه خانمها با آن آشنایی دارند. خیلی از افراد به علت ریزش ابرو یا کم پشت شدن ابروها از مداد ابرو، سایه ابرو و ژل استفاده می کنند. این وسایل در دراز مدت موجب ریز بیشتر تار ابروها و خالی شدن بیشتر ابروان می شود. برای این افراد استقاده از آرایش دائم یا میکروبلیدینگ ابرو می تواند بهترین راه حل برای داشتن ابروانی پر پشت و البته طبیعی باشد.

بعضی از خانم ها به علت تتوهای قدیمی ممکن است حالت ابروهایشان دمده و بد رنگ شده باشد. به این ترتیب با استفاده از خدمات میکروبلدینگ ابرو می توانند طراحی زیبایی روی ابروهای قدیمی خود ایجاد کنند که ظاهر چهره شان را به کلی تغییر دهد. میکروبلید ابرو یک روش نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابرو است که هر 6 ماه تا یک سال وابسته به نوع پوست ماندگاری دارد و باید ترمیم ابرو انجام شود. در این روش خطوطی منطبق با خط رویش ابرو با یک قلم که متشکل از چند سوزن است روی پوست ایجاد می شود.

میکروپیگمتیشن صورت در چه مواردی کاربرد دارد؟

همانطور که می دانید میکروپیگمنتیش فقط منحصر به ابرو نیست. امروزه موارد استفاده از آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن بسیار گسترده است. مواردی مانند بهبود ظاهر پلک ها، میکروپیگمنتیشن لب، انجام خط چشم دائم، قرینه سازی ابرو و حتی ترمیم و پوشاندن قسمت های ایراد در سر، همه و همه موارد استفاده از میکروپیگمنتیشن صورت است.

تفاوت میکروبلیدینگ ابرو با تاتو چیست؟

تاتو ابرو و بدن بیشتر برای ایجاد طراحی ها و نقاشی رو بدن استفاده می شود و ظاهر چندان طبیعی روی صورت ایجاد نمی کنند. اما میکروبلیدینگ برای بازسازی و متعادل سازی اجزای صورت مانند ابرو، خط چشم، خط لب بر اساس روش های کاملا طبیعی و منطبق بر رویش تارهای مو انجام می گیرد. در روش قدیمی صرفا طراحی و تزریق رنگ زیر پوست به عنوان تاتوی ابرو به کار برده می شد که این موارد بسیار غیر طبیعی، تیره و مصنوعی بودند. اما در روش های جدیدتر میکروبلیدینگ ابرو مانند فیبروز، بلدبروز و غیره تاکید اصلی بر طبیعی بودن اثر و غیر قابل تشخیص بودن خطوط است.

همچنین در گذشته فردی که تتوی ابرو انجام می داد تا چند روز به علت التهاب پوست شرایط دردناکی را باید تحمل می کرد. اما در میکروبلدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن لب و ...التهابات و خونریزی بسیار کمتر است و ایمنی بیشتری نیز نسبت به روش های قدیمی تر داشته و درد کمتری نیز دارد.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

فیبروز ابرو که تلفیق از دوکلمه فی و بروز است. عدد فی، عدد تناسب ابرو است و بروز به معنای ابرو است. در این روش ابروها با حالت نسبی طبیعی طراحی و اجرا می شوند. در این روش تغییر زاویه ابرو و تغییر شکل نهایی صورت نمی گیرد. روش انجام فیبرو ابرو و میکروبلیدینگ ابرو یکی است و تفاوت چندانی باهم ندارند و همانطور گه گفتیم طراحی های آنها با هم تفاوت دارند. که فیبروز ابرو کاملا منطبق بر شکل طبیعی ابرو است. همچنین فیبروز ابرو تنها بر روی ابروهای طبیعی که تتو، قاب و یا سایه ابرو انجام نداده اند قابل انجام است.

در هر دو روش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو رنگدانه ها در سطحی ترین لایه پوست تزریق می شوند. در این دو روش مهارت پیگمنتر بسیار مهم است که در درجه ی اول از مواد با کیفیت استفاده کند و در درجه دوم مواد را در سطح صحیحی از پوست وارد کند تا پس از مدتی آثار قرمزی و نارنجی بودن باقی نماند.

ماندگاری میکروبلیدینگ چقدر است؟

ماندگاری پیگمنتیشن و آرایش دائم به مواد مورد استفاده و همچنین عمق تزریق رنگ آن در پوست بستگی دارد. به طور کل ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو به موارد زیادی وابسته است. مهمترین عامل تاثیرگذار بر ماندگاری میکروبلیندینگ نوع پوست فرد است. پوست های خیلی چرب مورد مناسبی برا دریافت خدمات میکروبلیدینگ ابرو در منزل نیستند. مورد دیگر مهارت پیگمنتر است که بتواند دقیقا خطوط را در عمق مناسب ایجاد کند. نباید فیبروز ابرو را در عمق زیادی از پوست زده شود. همچنین مواردی مانند فیزیک بدنی فرد و مراقبت های فرد نیز تعیین کننده ماندگاری فیبروز ابرو و میکرو ابرو هستند.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟

در میکروپیگمنتیش صورت مانند خط چشم و خط لب با استفاده از دستگاه برقی انجام می گیرند. این موارد به علت استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن ماندگاری بیشتری دارند. چون رنگدانه ها را به عمق بیشتری در پوست وارد می کنند اما متاسفانه خطور ایجاد شده به وسیله دستگاه نسبت به تیغ هولدر ضخیم تر است و ظرافت کمتری دارند. همچنین رنگ های که در روش میکروپیگمنتیشن استقاده می شوند رقیق تر هستند.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن تقریبا دوبرابر میکروبلیدینگ ابرو است. میکروبلیدینگ ببیشتر برای ابرو استفاده می شود. اما میکرو پیگمنتیشن لب، پوست سر و چشم نیز انجام می شود. نتایج هر دو تقریبا راضی کننده است اما میکرو بلیدینگ ابرو ظریف تر است و چون رنگدانه ها روی لایه سطحی پوست تزریق می شوند ایمن تر بوده و تورم و سرخی کمتری در پی دارند.

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

معمولا میکروبلدینگ ابرو، فیبروز ابرو و سایر تکنیک ها مانند نانو بروز چون در بیرونی ترین لایه پوست انجام می شوند عوارض چندانی نخواهند داشت. تنها مورد گزارش شده از عوارض میکروبلیدینگ که بسیار نادر است حساسیت و قرمزی پوست است. پیشنهاد می شود در زمان بارداری، شیردهی از انجام این موارد خودداری کنید و صرفا ممانعت دیگری ندارد.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن صورت به چه مواردی وابسته است؟

هزینه میکروبلیدنگ ابرو معمولا نرخ های متفاوتی است. در واقع هر فرد بر اساس مهارت خود و موادی که استفاده می کنند قیمت میکروبلیدینگ ابرو متفاوتی ارائه می کنند. به طور کل اولین عامل تاثیر گذار بر قیمت میکرو ابرو تکنیک مورد نظر است. هر چه تکنیک ظریف تر و زیباتر باشد قیمت میکروبلیدینگ ابرو را افزایش می دهد. مورد بعدی نوع مواد و رنگ مورد استفاده و کیفیت تجهیزات متخصص است که در صورت استفاده از مواد با کیفیت قیمت میکرو ابرو و قیمت میکروپیگمنتیشن لب و سایر اعضا بیشتر خواهد شد. قیمت میکرو پیگمنتیشن بر اساس ناحیه مورد نظر متفاوت است. برای مثال هزینه میکروپیگمنتیشن لب با هزینه میکروبلیدینگ ابرو متفاوت است.

خدمات میکروبلندینگ در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

همانطور که پیشتر اعلام کردیم مواردی مانند میکروبلیدینگ ابرو، فرآیند بسیار دقیق و حساسی هستند به همین علت مهارت پیگمنتر، استفاده از وسایل استریل و رنگ های استاندارد بسیار مهم است. هوم سرویز با همکاری بهترین متخصصین آرایش دائم که مهارت لازم در زمینه انواع میکرو صورت دارند آماده ارائه خدمات هستند. پس به جای مراجعه به مرکز تخصصی میکروبلیدینگ و معطلی در این مراکز و آرایشگاه ها متخصصین را به منزل خود بیاورید و در محیط امن خانه با آرامش، خدمات مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت دریافت کنید.

برای اطلاع دقیق از هزینه فیبروز ابرو می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با شما تماس گرفته و ضمن ارائه نمونه ها کارها و معرفی مواد و روش کار در صورت تمایل شما در ساعت و روز مد نظر کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس میکروبلیدینگ ابرو و همچنین ارایه خدمات میکرو ابرو نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در محل, اجرای انواع تکنیک های جدید پیرایش صورت و ابرو در منزل, اجرای انواع ترکیب رنگ ابرو در منزل, خدمات تاتو ابرو بانوان در منزل, تزریق بوتاکس پیشانی, کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب با استفاده از برترین برندها با ماندگاری بالا, ریمو خالکوبی بدن , آرایش و شینیون عروس در خانه, اصلاح سر و صورت و کوتاهی های ژورنالی و حرفه ای, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس میکروبلیدینگ ابرو

میکرو ابرو

میکروپبگمنتیشن ابرو

میکروبلیدینگ ابرو

فیبروز ابرو

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو در تکنیک های مختلف با مواد درجه یک

ترمیم میکروپیگمنتیشن ابرو

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط ترمیم انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

رنگ مو فانتزی بانوان
رنگ مو فانتزی بانوان
قیمت از 600,000 الی 2,500,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 600,000 الی 2,500,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان

خدمات میکروبلیدینگ ابرو در این شهرها ارائه می شود: