میکروبلیدینگ ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروبلیدینگ ابرو

از 1257 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت میکرو بلیدینگ ابرو

2,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو

2,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن سایه چشم

1,800,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن خط چشم

1,200,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن بن مژه

1,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن خط لب

1,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن رژ لب

1,400,000 تومان

متوسط قیمت1,550,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره میکروبلیدینگ ابرو خواهید خواند

 • میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو، لب و چشم
 • میکروبلیدینگ ابرو چیست؟
 • میکروپیگمتیشن صورت در چه مواردی کاربرد دارد؟
 • میکروبلیدینگ ابرو برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟
 • تفاوت میکروبلیدینگ ابرو با تاتو چیست؟
 • میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز
 • آیا میکروبلیدینگ ابرو موجب آسیب رسیدن به ابروهای طبیعی خواهد شد؟
 • ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟
 • تفاوت میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟
 • عوارض میکروبلیدینگ ابرو
 • عوامل موثر بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو
 • میکروبلیدینگ ابرو در منزل انجام می شود؟
 • بعد میکروبلیدینگ ابرو در منزل به چه مراقبت هایی نیاز است؟
 • هزینه میکروبلیدینگ ابرو در منزل و میکروپیگمنتیشن صورت به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات میکروبلیدینگ ابرو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو، لب و چشم

میکروبلیدینگ ابرو روشهای نوینی در آرایش دائم است. این روش بر اساس اصول علمی، پزشکی و با استفاده از دستگاه میکروبلیدینگ و سایر لوازم یکبار مصرف توسط متخصص آرایش دائم یا پیگمنتر ارائه می شود. میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو صرفا مختص ابرو نیستند. بلکه این تکنیک ها برای رفع عیب در کل صورت، ترمیم خط رویش مو در سر و میکروپیگمنتیشن لب، چشم و... نیز به کاربرده می شوند. در روش میکرو ابرو، اقدام به تزریق رنگدانه های سازگار در لایه ی زیرین پوست می کنند. این روش مناسب تمام افرادی است که به دلایل گوناگون از ظاهر ابروهای خود ناراضی هستند و یا دچار ریزش ابرو شده اند.

در ادامه به تفاوت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ و عوامل موثر بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو و قیمت میکروپیگمنتیشن می پردازیم.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو امروزه اصطلاحی است که همه خانمها با آن آشنایی دارند. خیلی از افراد به علت ریزش ابرو یا کم پشت شدن ابروها از مداد ابرو، سایه ابرو و ژل استفاده می کنند. این وسایل در دراز مدت موجب ریز بیشتر تار ابروها و خالی شدن بیشتر ابروان می شود. برای این افراد استقاده از آرایش دائم یا میکروبلیدینگ ابرو می تواند بهترین راه حل برای داشتن ابروانی پر پشت و البته طبیعی باشد.

بعضی از خانم ها به علت تتوهای قدیمی ممکن است حالت ابروهایشان دمده و بد رنگ شده باشد. به این ترتیب با استفاده از خدمات میکروبلدینگ ابرو می توانند طراحی زیبایی روی ابروهای قدیمی خود ایجاد کنند که ظاهر چهره شان را به کلی تغییر دهد. میکروبلیدینگ ابرو یک روش نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابرو است که هر 6 ماه تا یک سال وابسته به نوع پوست ماندگاری دارد و باید ترمیم میکروبلیدینگ ابرو انجام شود. در این روش خطوطی منطبق با خط رویش ابرو با یک قلم که متشکل از چند سوزن است روی پوست ایجاد می شود.

میکروپیگمتیشن صورت در چه مواردی کاربرد دارد؟

همانطور که می دانید میکروپیگمنتیشن فقط منحصر به ابرو نیست. امروزه موارد استفاده از آرایش دائم یا میکروبلیدینگ بسیار گسترده است. مواردی مانند بهبود ظاهر پلک ها، میکروپیگمنتیشن لب، انجام خط چشم دائم، قرینه سازی ابرو و حتی ترمیم و پوشاندن قسمت های ایراد در سر، همه و همه موارد استفاده از میکروپیگمنتیشن صورت است.

میکروبلیدینگ ابرو برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟

به طور کل میکروبلیدینگ ابرو برای فرم دادن ابروها و پر کردن قسمت‌های خالی بین ابروها انجام می شود. اکثر افراد به ویژه خانم ها با مشکل عدم قرینگی بین ابروهای خود درگیرند از این رو میکروبلیدینگ ابرو بهترین راهکار برای از بین بردن ایرادات ابروها به حساب می آید. هزینه میکروبلیدینگ ابرو نسبت به سایر روشها یعنی کاشت ابرو بسیار به صرفه تر است. همچنین افرادی که دارای تتو یا هاشور هستند با انجام میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز می توانند حالت ابروهان خود را تغییر دهند.

تفاوت میکروبلیدینگ ابرو با تاتو چیست؟

تاتو ابرو و بدن بیشتر برای ایجاد طراحی ها و نقاشی رو بدن استفاده می شود و ظاهر چندان طبیعی روی صورت ایجاد نمی کنند. اما میکروبلیدینگ برای بازسازی و متعادل سازی اجزای صورت مانند ابرو، خط چشم، خط لب بر اساس روش های کاملا طبیعی و منطبق بر رویش تارهای مو انجام می گیرد. در روش قدیمی صرفا طراحی و تزریق رنگ زیر پوست به عنوان تاتوی ابرو به کار برده می شد که این موارد بسیار غیر طبیعی، تیره و مصنوعی بودند. اما در روش های جدیدتر میکروبلیدینگ ابرو مانند فیبروز، بلدبروز و غیره تاکید اصلی بر طبیعی بودن اثر و غیر قابل تشخیص بودن خطوط است. همچنین قیمت میکروبلیدیدنگ ابرو نسبت به سایر روش ها بیشتر است.

همچنین در گذشته فردی که تتوی ابرو انجام می داد تا چند روز به علت التهاب پوست شرایط دردناکی را باید تحمل می کرد. اما در میکروبلدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن لب و ...التهابات و خونریزی بسیار کمتر است و ایمنی بیشتری نیز نسبت به روش های قدیمی تر داشته و درد کمتری نیز دارد.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

فیبروز ابرو که تلفیق از دوکلمه فی و بروز است. عدد فی، عدد تناسب ابرو است و بروز به معنای ابرو است. در این روش ابروها با حالت نسبی طبیعی طراحی و اجرا می شوند. در این روش تغییر زاویه ابرو و تغییر شکل نهایی صورت نمی گیرد. روش انجام فیبرو ابرو و میکروبلیدینگ ابرو یکی است و تفاوت چندانی باهم ندارند و همانطور گه گفتیم طراحی های آنها با هم تفاوت دارند. که فیبروز ابرو کاملا منطبق بر شکل طبیعی ابرو است. همچنین فیبروز ابرو تنها بر روی ابروهای طبیعی که تتو، قاب و یا سایه ابرو انجام نداده اند قابل انجام است.

در هر دو روش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو رنگدانه ها در سطحی ترین لایه پوست تزریق می شوند. در این دو روش مهارت پیگمنتر بسیار مهم است که در درجه ی اول از مواد با کیفیت استفاده کند و در درجه دوم مواد را در سطح صحیحی از پوست وارد کند تا پس از مدتی آثار قرمزی و نارنجی بودن باقی نماند.

آیا میکروبلیدینگ ابرو موجب آسیب رسیدن به ابروهای طبیعی خواهد شد؟

نمی توان پاسخ قطعی برای عوارض میکروبلیدینگ ابرو بیان کرد. هر پوست و هر گونه رویش ابرو نتایج متفاوتی به دنبال خواهد داشت. اما در بیشتر موارد نتایج بدی پس از میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای مشاهده نشده است. منظور از میکروبلیدینگ حرفه ای مهارت مستر و همچنین استفاده از مواد درجه یک است. به همین علت همواره تاکید تمام متخصصین در این زمینه این است که به دلیل هزینه میکروبلیدینگ ابرو از افراد غیر حرفه ای کمک نگیرید. زیرا این افراد از مواد غیر استاندارد استفاده می کنند و نتایج کار چنگی به دل نخواهد زد.

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

ماندگاری پیگمنتیشن و آرایش دائم به مواد مورد استفاده و همچنین عمق تزریق رنگ آن در پوست بستگی دارد. به طور کل ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو به موارد زیادی وابسته است. مهمترین عامل تاثیرگذار بر ماندگاری میکروبلیندینگ نوع پوست فرد است. پوست های خیلی چرب مورد مناسبی برای انجام میکروبلیدینگ ابرو در منزل نیستند. مورد دیگر مهارت پیگمنتر است که بتواند دقیقا خطوط را در عمق مناسب ایجاد کند. نباید فیبروز ابرو را در عمق زیادی از پوست زده شود. همچنین مواردی مانند فیزیک بدنی فرد و مراقبت های فرد نیز تعیین کننده ماندگاری فیبروز ابرو و میکرو ابرو هستند.

تفاوت میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟

در میکروپیگمنتیش صورت مانند خط چشم و خط لب با استفاده از دستگاه برقی انجام می گیرند. این موارد به علت استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن ماندگاری بیشتری دارند. چون رنگدانه ها را به عمق بیشتری در پوست وارد می کنند اما متاسفانه خطور ایجاد شده به وسیله دستگاه نسبت به تیغ هولدر ضخیم تر است و ظرافت کمتری دارند. همچنین رنگ های که در روش میکروپیگمنتیشن استقاده می شوند رقیق تر هستند.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن تقریبا دوبرابر میکروبلیدینگ ابرو است. میکروبلیدینگ بیشتر برای ابرو استفاده می شود. اما میکرو پیگمنتیشن لب، پوست سر و چشم نیز انجام می شود. نتایج هر دو تقریبا راضی کننده است اما میکرو بلیدینگ ابرو ظریف تر است و چون رنگدانه ها روی لایه سطحی پوست تزریق می شوند ایمن تر بوده و تورم و سرخی کمتری در پی دارند.

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

معمولا میکروبلدینگ ابرو، فیبروز ابرو و سایر تکنیک ها مانند نانو بروز چون در بیرونی ترین لایه پوست انجام می شوند عوارض چندانی نخواهند داشت. تنها مورد گزارش شده از عوارض میکروبلیدینگ ابرو که بسیار نادر است حساسیت و قرمزی پوست است. پیشنهاد می شود در زمان بارداری، شیردهی از انجام این موارد خودداری کنید و صرفا ممانعت دیگری ندارد.

عوامل موثر بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو

هزینه میکروبلیدینگ ابرو در درجه اول به موقعیت و امکانات آرایشگاه بستگی دارد. در واقع نمی توان به هیچ صورتی از تاثیر این مورد بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو چشم پوشی کرد. این مورد هیچ تاثیری بر کیفیت کار ندارد اما متاسفانه تغییر دهنده ی قیمت است. مورد دیگر اینکه امکانات در دسترس نیز بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو تاثیر دارند. مورد دیگر سابقه و مهارت متخصص است که بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو تاثیر دارد. طبعا هر چه فرد مهارت و رزومه قوی تری داشته باشد و مدارک بین المللی بیشتری داشته باشد قیمت میکروبلیدینگ ابرو را بالاتر اعلام می کند. مورد دیگر تکنیک است که قیمت میکروبلیدینگ ابرو را تغییر می دهد. در واقع هر چه حجم کار بیشتر باشد و نیاز به طراحی بیشتری باشد قیمت میکروبلیدینگ ابرو را افزایش می دهد.

میکروبلیدینگ ابرو در منزل انجام می شود؟

میکرو ابرو در منزل از خدماتی است که هر روزه به طرفداران آن اضافه می شود. همانطور که پیش تر توضیح داده شد میکروبلیدینگ ابرو در منزل نیاز به تجهیزات خاصی ندارد. از این رو برای افرادی که مایلند از خدمات زیبایی در منزل بدون هیچ دغدغه و شلوغی بهره مند شوند استفاده از میکروبلیدینگ ابرو در منزل بهترین انتخاب برای آنان است. کلیه خدمات میکروپیکمنتیشن در منزل هم انجام می شود و متخصصین با تجهیرات کامل در محل حضور پیدا خواهند کرد.

بعد میکروبلیدینگ ابرو در منزل به چه مراقبت هایی نیاز است؟

 • اگر بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو رنگ ها به نظرتان خیلی تیره می آید باید بدانید که این رنگ ها خواهد ریخت و حدود 30 درصد کمتر خواهد شد.
 • هر گونه قرمزی و خارش در طی 2 تا 3 روز از بین خواهد رفت.
 • بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو با استفاده از وازلین محل مورد نظر را چرب کنید تا ماندگاری میکروبلیدینگ بیشتر شود.
 • از انجام فعالیت هایی که موجب تعریق زیاد می شود خودداری کنید.
 • ابروهای خود را نشویید و روی محل مورد نظر از زدن مواد آرایشی خودداری کنید.
 • در صورت احساس خارش محل موزد نظر را نخارانید و پوست های خشک شده را نکنید.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو در منزل و میکروپیگمنتیشن صورت به چه مواردی وابسته است؟

هزینه میکروبلیدینگ ابرو در منزل معمولا نرخ های متفاوتی است. در واقع هر فرد بر اساس مهارت خود و موادی که استفاده می کنند قیمت میکروبلیدینگ ابرو متفاوتی ارائه می کنند. به طور کل اولین عامل تاثیر گذار بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو تکنیک مورد نظر است. هر چه تکنیک ظریف تر و زیباتر باشد قیمت میکروبلیدینگ ابرو را افزایش می دهد. مورد بعدی نوع مواد و رنگ مورد استفاده و کیفیت تجهیزات متخصص است که در صورت استفاده از مواد با کیفیت قیمت میکروبلیدینگ ابرو و هزینه میکروبلیدینگ ابرو و سایر اعضا بیشتر خواهد شد. هزینه میکروبلیدینگ ابرو بر اساس ناحیه مورد نظر متفاوت است. برای مثال هزینه میکروپیگمنتیشن لب با هزینه میکروبلیدینگ ابرو متفاوت است.

خدمات میکروبلیدینگ ابرو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

همانطور که پیشتر اعلام کردیم مواردی مانند میکروبلیدینگ ابرو، فرآیند بسیار دقیق و حساسی هستند به همین علت مهارت پیگمنتر، استفاده از وسایل استریل و رنگ های استاندارد بسیار مهم است. هوم سرویز با همکاری بهترین متخصصین آرایش دائم که مهارت لازم در زمینه انواع میکرو صورت دارند آماده ارائه خدمات هستند. پس به جای مراجعه به مرکز تخصصی میکروبلیدینگ و معطلی در این مراکز و آرایشگاه ها متخصصین را به منزل خود بیاورید و در محیط امن خانه با آرامش، خدمات مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت دریافت کنید.

برای اطلاع دقیق از هزینه فیبروز ابرو و هزینه میکروبلیدینگ ابرو می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با شما تماس گرفته و ضمن ارائه نمونه ها کارها و معرفی مواد و روش کار در صورت تمایل شما در ساعت و روز مد نظر کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس میکروبلیدینگ ابرو و همچنین ارایه خدمات میکرو ابرو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس میکروبلیدینگ ابرو

میکرو ابرو در منزل

میکروپبگمنتیشن ابرو در محل

میکروبلیدینگ ابرو

فیبروز ابرو

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو در تکنیک های مختلف با مواد درجه یک

ترمیم میکروپیگمنتیشن ابرو

نظرات کاربران

profile picture
فرزاد حسینی

تشکر ویژه میکنم از اقای درخشان بسیار ممتاز بودند هم از لحاظ رفتار وهم از لحاظ کاری واقعا هنرمند مودب مرتب و ارایشگر بسیار ماهری بودند برای اولین بار اعتماد کردم و بسیااار راضی هستم و به همه معرفی کردم هوم سرویزو. مجدد بازهم تمایل دارم اقای درخشان تشریف بیاوردند

profile picture
رضا محمدی

همه چی خیلی خوب بود کار بلد و محترم فقط دستمزد خیلی منصفانه نبود آرایشگاها ۱۵۰ نهایت میگیرن ۴۰۰ برای اصلاح خیلی زیاد بود در کل از کارشون راضی بودم.

profile picture
ویدا فتاحی

وقت شناس، بسیار دقیق و ظریف کار و انجام دادند و خوش برخورد و مهربان بودند . ممنونم

profile picture
مریم یاری

خانوم الهام عزیز بسیار هنرمند توانا و با تجربه و با سرعت و دقت کار ناخونو انجام دادن و بسیار با شخصیت و آن تایم ازشون بینهایت ممنونم و مشتری دائمشون میشم

شرایط ترمیم میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

fancy-hair-color
رنگ مو فانتزی بانوان
قیمت از 600,000 الی 2,500,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 500,000 الی 650,000 تومان
henna-designing
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 600,000 الی 2,500,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان