میکروبلیدینگ ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروبلیدینگ ابرو

از 1257 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت میکرو بلیدینگ ابرو

2,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو

2,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن سایه چشم

1,800,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن خط چشم

1,200,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن بن مژه

1,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن خط لب

1,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن رژ لب

1,400,000 تومان

متوسط قیمت1,550,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره میکروبلیدینگ ابرو خواهید خواند

 • میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو، لب و چشم
 • میکروبلیدینگ ابرو چیست؟
 • میکروپیگمتیشن صورت در چه مواردی کاربرد دارد؟
 • میکروبلیدینگ ابرو برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟
 • تفاوت میکروبلیدینگ ابرو با تاتو چیست؟
 • میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز
 • آیا میکروبلیدینگ ابرو موجب آسیب رسیدن به ابروهای طبیعی خواهد شد؟
 • ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟
 • تفاوت میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟
 • عوارض میکروبلیدینگ ابرو
 • عوامل موثر بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو
 • میکروبلیدینگ ابرو در منزل انجام می شود؟
 • بعد میکروبلیدینگ ابرو در منزل به چه مراقبت هایی نیاز است؟
 • هزینه میکروبلیدینگ ابرو در منزل و میکروپیگمنتیشن صورت به چه مواردی وابستهاست؟
 • خدمات میکروبلیدینگ ابرو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو، لب و چشم

میکروبلیدینگ ابرو روشهای نوینی در آرایش دائم است. این روشبر اساس اصول علمی، پزشکی و با استفاده از دستگاه میکروبلیدینگ و سایر لوازم یکبارمصرف توسط متخصص آرایش دائم یا پیگمنتر ارائه می شود.میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو صرفا مختص ابرو نیستند. بلکه اینتکنیک ها برای رفع عیب در کل صورت، ترمیم خط رویش مو در سر و میکروپیگمنتیشن لب،چشم و... نیز به کاربرده می شوند. در روش میکرو ابرو، اقدام به تزریقرنگدانه های سازگار در لایه ی زیرین پوست می کنند.این روش مناسب تمام افرادی است که به دلایل گوناگون از ظاهر ابروهای خود ناراضیهستند و یا دچار ریزش ابرو شده اند.

در ادامه به تفاوتمیکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ و عوامل موثر بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو و قیمتمیکروپیگمنتیشن می پردازیم.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو امروزه اصطلاحی است که همه خانمها با آنآشنایی دارند. خیلی از افراد به علت ریزش ابرو یا کم پشت شدن ابروها از مدادابرو، سایه ابرو و ژل استفاده می کنند. این وسایل در دراز مدت موجب ریزبیشتر تار ابروها و خالی شدن بیشتر ابروان می شود. برای این افراد استقاده ازآرایش دائم یا میکروبلیدینگ ابرو می تواند بهترین راه حل برای داشتن ابروانی پرپشت و البته طبیعی باشد.

بعضی از خانم ها بهعلت تتوهای قدیمی ممکن است حالت ابروهایشان دمده و بد رنگ شده باشد. به این ترتیببا استفاده از خدمات میکروبلدینگ ابرو می توانند طراحی زیبایی روی ابروهایقدیمی خود ایجاد کنند که ظاهر چهره شان را به کلی تغییر دهد. میکروبلیدینگ ابرو یکروش نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابرو است که هر 6 ماه تا یک سال وابسته بهنوع پوست ماندگاری دارد و باید ترمیم میکروبلیدینگ ابرو انجامشود. در این روش خطوطی منطبق با خط رویش ابرو با یک قلم که متشکل ازچند سوزن است روی پوست ایجاد می شود.

میکروپیگمتیشن صورت در چه مواردی کاربرد دارد؟

همانطور که می دانید میکروپیگمنتیشنفقط منحصر به ابرو نیست. امروزه موارد استفاده از آرایش دائم یا میکروبلیدینگ بسیارگسترده است. مواردی مانند بهبود ظاهر پلک ها، میکروپیگمنتیشن لب، انجام خط چشمدائم، قرینه سازی ابرو و حتی ترمیم و پوشاندن قسمت های ایراد در سر، همه و همهموارد استفاده از میکروپیگمنتیشن صورت است.

میکروبلیدینگ ابرو برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟

به طور کل میکروبلیدینگابرو برای فرم دادن ابروها و پر کردن قسمت‌های خالی بین ابروها انجام می شود. اکثرافراد به ویژه خانم ها با مشکل عدم قرینگی بین ابروهای خود درگیرند از این رومیکروبلیدینگ ابرو بهترین راهکار برای از بین بردن ایرادات ابروها به حساب می آید.هزینه میکروبلیدینگ ابرو نسبت به سایر روشها یعنی کاشت ابرو بسیار به صرفهتر است. همچنین افرادی که دارای تتو یا هاشور هستند با انجام میکروبلیدینگ ابرو بهروش فیبروز می توانند حالت ابروهان خود را تغییر دهند.

تفاوت میکروبلیدینگ ابرو با تاتو چیست؟

تاتو ابروو بدن بیشتر برای ایجاد طراحی ها و نقاشی رو بدن استفاده می شود و ظاهرچندان طبیعی روی صورت ایجاد نمی کنند. اما میکروبلیدینگ برای بازسازی و متعادلسازی اجزای صورت مانند ابرو، خط چشم، خط لب بر اساس روش های کاملا طبیعی و منطبقبر رویش تارهای مو انجام می گیرد. در روش قدیمی صرفا طراحی و تزریق رنگ زیر پوستبه عنوان تاتوی ابرو به کار برده می شد که این موارد بسیار غیر طبیعی،تیره و مصنوعی بودند. اما در روش های جدیدتر میکروبلیدینگ ابرو مانند فیبروز، بلدبروزو غیره تاکید اصلی بر طبیعی بودن اثر و غیر قابل تشخیص بودن خطوط است. همچنین قیمت میکروبلیدیدنگ ابرو نسبت بهسایر روش ها بیشتر است.

همچنین در گذشته فردیکه تتوی ابرو انجام می داد تا چند روز به علت التهاب پوست شرایط دردناکیرا باید تحمل می کرد. اما در میکروبلدینگ ابرو، میکروپیگمنتیشن لب و ...التهابات وخونریزی بسیار کمتر است و ایمنی بیشتری نیز نسبت به روش های قدیمی تر داشته و دردکمتری نیز دارد.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

فیبروز ابرو که تلفیق از دوکلمه فی و بروز است.عدد فی، عدد تناسب ابرو است و بروز به معنای ابرو است. در این روش ابروها با حالتنسبی طبیعی طراحی و اجرا می شوند. در این روش تغییر زاویه ابرو و تغییرشکل نهایی صورت نمی گیرد. روش انجام فیبرو ابرو و میکروبلیدینگ ابرو یکی است وتفاوت چندانی باهم ندارند و همانطور گه گفتیم طراحی های آنها با هم تفاوت دارند.که فیبروز ابرو کاملا منطبق بر شکل طبیعی ابرو است. همچنین فیبروزابرو تنها بر روی ابروهای طبیعی که تتو، قاب و یا سایه ابرو انجام نداده اندقابل انجام است.

در هر دو روش میکروبلیدینگابرو و فیبروز ابرو رنگدانه ها در سطحی ترین لایه پوست تزریقمی شوند. در این دو روش مهارت پیگمنتر بسیار مهم است که در درجه ی اول از مواد باکیفیت استفاده کند و در درجه دوم مواد را در سطح صحیحی از پوست وارد کند تا پس ازمدتی آثار قرمزی و نارنجی بودن باقی نماند.

آیا میکروبلیدینگ ابرو موجب آسیب رسیدن به ابروهای طبیعی خواهد شد؟

نمی توان پاسخ قطعیبرای عوارض میکروبلیدینگ ابرو بیان کرد. هر پوست و هر گونه رویش ابرو نتایجمتفاوتی به دنبال خواهد داشت. اما در بیشتر موارد نتایج بدی پس از میکروبلیدینگابرو حرفه ای مشاهده نشده است. منظور از میکروبلیدینگ حرفه ای مهارتمستر و همچنین استفاده از مواد درجه یک است. به همین علت همواره تاکید تمام متخصصیندر این زمینه این است که به دلیل هزینه میکروبلیدینگ ابرو از افراد غیر حرفهای کمک نگیرید. زیرا این افراد از مواد غیر استاندارد استفاده می کنند و نتایج کارچنگی به دل نخواهد زد.

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

ماندگاری پیگمنتیشن وآرایش دائم به مواد مورد استفاده و همچنین عمق تزریق رنگ آن در پوست بستگی دارد.به طور کل ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو به موارد زیادی وابسته است. مهمترین عاملتاثیرگذار بر ماندگاری میکروبلیندینگ نوع پوست فرد است. پوست های خیلی چرب مورد مناسبیبرای انجام میکروبلیدینگ ابرو در منزل نیستند. مورد دیگر مهارت پیگمنتر استکه بتواند دقیقا خطوط را در عمق مناسب ایجاد کند. نباید فیبروز ابرو را در عمقزیادی از پوست زده شود. همچنین مواردی مانند فیزیک بدنی فرد و مراقبت های فرد نیزتعیین کننده ماندگاری فیبروز ابرو و میکرو ابرو هستند.

تفاوت میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو چیست؟

در میکروپیگمنتیشصورت مانند خط چشم و خط لب با استفاده از دستگاه برقی انجام میگیرند. این موارد به علت استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن ماندگاری بیشتری دارند.چون رنگدانه ها را به عمق بیشتری در پوست وارد می کنند اما متاسفانه خطور ایجادشده به وسیله دستگاه نسبت به تیغ هولدر ضخیم تر است و ظرافت کمتریدارند. همچنین رنگ های که در روش میکروپیگمنتیشن استقاده می شوند رقیق تر هستند.

ماندگاریمیکروپیگمنتیشن تقریبا دوبرابر میکروبلیدینگ ابرو است. میکروبلیدینگ بیشتربرای ابرو استفاده می شود. اما میکرو پیگمنتیشن لب، پوست سر و چشم نیز انجام میشود. نتایج هر دو تقریبا راضی کننده است اما میکرو بلیدینگ ابرو ظریف تر است و چونرنگدانه ها روی لایه سطحی پوست تزریق می شوند ایمن تر بوده و تورم و سرخی کمتری درپی دارند.

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

معمولا میکروبلدینگابرو، فیبروز ابرو و سایر تکنیک ها مانند نانوبروز چون در بیرونی ترین لایه پوست انجام می شوند عوارض چندانی نخواهند داشت.تنها مورد گزارش شده از عوارض میکروبلیدینگ ابرو که بسیار نادر است حساسیت و قرمزیپوست است. پیشنهاد می شود در زمان بارداری، شیردهی از انجام این موارد خودداریکنید و صرفا ممانعت دیگری ندارد.

عوامل موثر بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو

هزینه میکروبلیدینگابرو در درجهاول به موقعیت و امکانات آرایشگاه بستگی دارد. در واقع نمی توان به هیچ صورتی ازتاثیر این مورد بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو چشم پوشی کرد. این مورد هیچتاثیری بر کیفیت کار ندارد اما متاسفانه تغییر دهنده ی قیمت است. مورد دیگر اینکهامکانات در دسترس نیز بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو تاثیر دارند. مورد دیگرسابقه و مهارت متخصص است که بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو تاثیر دارد. طبعا هر چه فردمهارت و رزومه قوی تری داشته باشد و مدارک بین المللی بیشتری داشته باشد قیمتمیکروبلیدینگ ابرو را بالاتر اعلام می کند. مورد دیگر تکنیک است که قیمتمیکروبلیدینگ ابرو را تغییر می دهد. در واقع هر چه حجم کار بیشتر باشد و نیاز بهطراحی بیشتری باشد قیمت میکروبلیدینگ ابرو را افزایش می دهد.

میکروبلیدینگ ابرو در منزل انجام می شود؟

میکرو ابرو در منزل از خدماتی است که هر روزه به طرفداران آن اضافه می شود. همانطور که پیش تر توضیح داده شد میکروبلیدینگ ابرو در منزل نیاز به تجهیزات خاصی ندارد. از این رو برای افرادی که مایلند از خدمات زیبایی در منزل بدون هیچ دغدغه و شلوغی بهره مند شوند استفاده از میکروبلیدینگ ابرو در منزل بهترین انتخاب برای آنان است. کلیه خدمات میکروپیکمنتیشن در منزل هم انجام می شود و متخصصین با تجهیرات کامل در محل حضور پیدا خواهند کرد.

بعد میکروبلیدینگ ابرو در منزل به چه مراقبت هایی نیاز است؟

 • اگر بعداز انجام میکروبلیدینگ ابرو رنگ ها به نظرتان خیلی تیره می آید باید بدانید که اینرنگ ها خواهد ریخت و حدود 30 درصد کمتر خواهد شد.
 • هر گونهقرمزی و خارش در طی 2 تا 3 روز از بین خواهد رفت.
 • بعد ازانجام میکروبلیدینگ ابرو با استفاده از وازلین محل مورد نظر را چرب کنید تاماندگاری میکروبلیدینگ بیشتر شود.
 • از انجامفعالیت هایی که موجب تعریق زیاد می شود خودداری کنید.
 • ابروهایخود را نشویید و روی محل مورد نظر از زدن مواد آرایشی خودداری کنید.
 • در صورتاحساس خارش محل موزد نظر را نخارانید و پوست های خشک شده را نکنید.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو در منزل و میکروپیگمنتیشن صورت به چه مواردی وابستهاست؟

هزینه میکروبلیدینگابرو در منزل معمولانرخ های متفاوتی است. در واقع هر فرد بر اساس مهارت خود و موادی که استفاده میکنند قیمت میکروبلیدینگ ابرو متفاوتی ارائه می کنند. به طور کل اولینعامل تاثیر گذار بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو تکنیک مورد نظر است. هر چهتکنیک ظریف تر و زیباتر باشد قیمت میکروبلیدینگ ابرو را افزایش می دهد. مورد بعدینوع مواد و رنگ مورد استفاده و کیفیت تجهیزات متخصص است که در صورت استفاده ازمواد با کیفیت قیمت میکروبلیدینگ ابرو و هزینهمیکروبلیدینگ ابرو و سایر اعضا بیشتر خواهد شد. هزینه میکروبلیدینگ ابرو براساس ناحیه مورد نظر متفاوت است. برای مثال هزینه میکروپیگمنتیشن لب با هزینهمیکروبلیدینگ ابرو متفاوت است.

خدمات میکروبلیدینگ ابرو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

همانطور که پیشتراعلام کردیم مواردی مانند میکروبلیدینگ ابرو، فرآیند بسیار دقیق و حساسی هستند بههمین علت مهارت پیگمنتر، استفاده از وسایل استریل و رنگ های استاندارد بسیار مهماست. هوم سرویز با همکاری بهترین متخصصین آرایش دائم که مهارت لازم در زمینهانواع میکرو صورت دارند آماده ارائه خدمات هستند. پس به جای مراجعه بهمرکز تخصصی میکروبلیدینگ و معطلی در این مراکز و آرایشگاه ها متخصصین رابه منزل خود بیاورید و در محیط امن خانه با آرامش، خدمات مورد نظر خود را بابالاترین کیفیت دریافت کنید.

برای اطلاع دقیقاز هزینه فیبروز ابرو و هزینه میکروبلیدینگ ابرو میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با شماتماس گرفته و ضمن ارائه نمونه ها کارها و معرفی مواد و روش کار در صورت تمایل شمادر ساعت و روز مد نظر کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس میکروبلیدینگ ابرو و همچنین ارایه خدمات میکرو ابرو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس میکروبلیدینگ ابرو

میکرو ابرو در منزل

میکروپبگمنتیشن ابرو در محل

میکروبلیدینگ ابرو

فیبروز ابرو

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو در تکنیک های مختلف با مواد درجه یک

ترمیم میکروپیگمنتیشن ابرو

نظرات کاربران

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

شرایط ترمیم میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

رنگ مو فانتزی بانوان
رنگ مو فانتزی بانوان
قیمت از 2,500,000 الی 2,500,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 650,000 تومان
طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 600,000 الی 2,500,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 250,000 تومان