میکروبلیدینگ ابرو شیراز
هوم‌سرویز
/
شیراز
/
زیبایی شیراز
/
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن شیراز

میکروبلیدینگ ابرو شیراز

از 1257 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت میکروبلیدینگ ابرو شیراز در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت میکرو بلیدینگ ابرو شیراز

2,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو شیراز

2,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن سایه چشم شیراز

1,800,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن خط چشم شیراز

1,200,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن بن مژه شیراز

1,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن خط لب شیراز

1,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن رژ لب شیراز

1,400,000 تومان

متوسط قیمت1,550,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

بهترین مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن شیراز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

سمانه رجبی
همیار همیار
سمانه رجبی
امتیاز
4.2 از 5
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار همیار
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
امتیاز
4.4 از 5

نظرات کاربران

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

profile picture
علی نجاریان

بسیار آقای با ادب و خوبی بودند و پاسخگوییشون خیلی خوب بود و کارشون هم بی عیب بود

میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای شهر شیراز

شهر شیراز از کلان شهرهای ایران و مرکز استان فارس است و در منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا قرار گرفته است.شیراز به شهر شعر، ادب، باغ و گل و بلبل معروف است. وجود جاذبه های زیبای گردشگری و طبیعی نظیر باغ ارم، باغ عفیف آباد، دروازه قرآن، ارگ کریمخان، حافظیه و بازار سنتی و صنایع دستی آن، شیراز را به نماد تمدن کهن ایرانی مبدل نموده است. شیراز از قدیم، شهری مهم و استراتژیک محسوب می شده و شیرازی ها به مردمانی اصیل و به روز شناخته شده هستند. تغییر در سبک خرید محصولات و خدمات نزد شیرازی ها مشهود است به نحوی که شیرازی ها برای سپردن خدمات میکروبلیدینگ ابرو شیراز با فراموش کردن روش های سنتی نظیر روزنامه، پرس و جو از همسایه ها و ... به پلتفرم های خدماتی اعتماد کرده اند. این انتخاب و اعتماد می تواند ضمن کم کردن مشکلات در روش های قدیمی خیال شیرازی ها را برای پیدا کردن بهترین مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن شیراز و استفاده از میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای شیراز و آگاهی از هزینه میکروبلیدینگ ابرو شیراز راحت کند. دسترسی به میکروبلیدینگ ابرو شیراز و استفاده از خدمات میکرو ابرو در منزل شیراز، میکروپبگمنتیشن ابرو در محل شیراز، میکروبلیدینگ ابرو شیراز، فیبروز ابرو شیراز، ترمیم میکروبلیدینگ ابرو در تکنیک های مختلف با مواد درجه یک شیراز، ترمیم میکروپیگمنتیشن ابرو شیراز، با هوم سرویز راحتتر و مطمئن تر از گذشته شده است.

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو شیراز

برای استفاده از میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای در شهر شیراز کافیست یه سری به سایت هوم سرویز بزنید و با جستجوی میکروبلیدینگ شیراز ,میکروبلدینگ شیراز ,میکرو ابرو شیراز ,بلید ابرو شیراز ,فیبروز ابرو شیراز ,میکروشیدینگ شیراز ,قیمت میکرو ابرو شیراز ,میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای شیراز ,قیمت میکروپیگمنتیشن شیراز ,میکروپیگمنتیشن ابرو شیراز ,قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو شیراز ,هزینه میکروبلیدینگ شیراز ,هزینه فیبروز شیراز ,میکرو بلیدینگ ابرو شیراز از بهترین متخصصین فعال در میکروبلیدینگ ابرو شیراز راهنمایی و مشاوره گرفته و تجربه خوبی را در میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای داشته باشید.
روال ثبت سرویس مورد نیاز در شهر شیراز به این صورت است که پس از جستجوی میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای در شهر شیراز و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در ترمیم میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو در شهر شیراز می باشد و همچنین مشاهده تعرفه قیمت میکروبلیدینگ ابرو شیراز شیراز و برآورد هزینه میکروبلیدینگ ابرو حرفه ایدر شهر شیراز طی چند ماه گذشته، سرویس خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از بررسی نیاز شما و از بین بهترین مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن شیراز، همیارانی را به شما پیشنهاد خواهد داد. شیرازی های عزیز پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز بهشون سیگنال گفته می شود، متخصص میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای شیراز را انتخاب نماید. با ثبت سرویس در خدمات میکروبلیدینگ ابرو می توانید ضمن دریافت خدمات و برآورد مناسبتری از هزینه میکروبلیدینگ ابرو به سوالات و مشاوره های لازم در خصوص میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو، لب و چشم، میکروبلیدینگ ابرو چیست، میکروپیگمتیشن صورت در چه مواردی کاربرد دارد و میکروبلیدینگ ابرو برای چه افرادی پیشنهاد می شود را از همیاران شیرازی هوم سرویز دریافت کنید.

میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو در شهر شیراز

هوم سرویز به منظور ایجاد اطمینان و اعتماد شهروندان شیرازی به میکروبلیدینگ ابرو شیراز از خدمات دریافتی، پروسه سخت گیرانه ای را برای جذب و بکارگیری همیاران فعال در میکرو ابرو در منزل در شهر شیراز در نظر گرفته و پس از طی مراحل احراز هویت، محل سکونت، عدم سوء پیشینه، مهارت، تضامین و ...، بهترین مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن را شناسایی و معرفی و رتبه بندی می نماید. در این میان ارایه نظرات و امتیاز توسط همشهری های شیرازی در پایان سرویس همیاران میکروپبگمنتیشن ابرو در محل تاثیر زیادی در گرید بندی همیاران متخصص ترمیم میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو شیراز خواهد داشت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس میکروبلیدینگ ابرو شیراز و همچنین ارایه خدمات میکرو ابرو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه شیراز, لیفت مژه در منزل شیراز, پیرایش صورت و ابرو در منزل شیراز, رنگ کردن ابرو در منزل شیراز, هاشور ابرو مویی و دخترانه شیراز, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل شیراز, ریمو خالکوبی بدن شیراز, آرایش عروس و شینیون عروس در خانه شیراز, خدمات آرایشگری در منزل شیراز, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن شیراز, وکس صورت در خانه شیراز, گریم صورت دخترانه شیراز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

fancy-hair-color
رنگ مو فانتزی بانوان شیراز
قیمت از 600,000 الی 2,500,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان شیراز
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
henna-designing
طراحی با حنا بانوان شیراز
قیمت از 600,000 الی 2,500,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان شیراز
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای میکروبلیدینگ ابرو شیراز:

‍‍
 • میکروبلیدینگ شیراز
 • میکروبلدینگ شیراز
 • میکرو ابرو شیراز
 • بلید ابرو شیراز
 • فیبروز ابرو شیراز
 • میکروشیدینگ شیراز
 • قیمت میکرو ابرو شیراز
 • میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای شیراز
 • قیمت میکروپیگمنتیشن شیراز
 • میکروپیگمنتیشن ابرو شیراز
 • قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو شیراز
 • هزینه میکروبلیدینگ شیراز
 • هزینه فیبروز شیراز
 • میکرو بلیدینگ ابرو شیراز
 • قیمت میکروپیگمنتیشن شیراز
 • هزینه میکروپیگمنتیشن لب شیراز
 • قیمت میکرو ابرو شیراز
 • میکروبلیدینگ حرفه ای شیراز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر شیراز که خدمات میکروبلیدینگ ابرو در آن ارائه می شود: