میکروبلیدینگ ابرو کرج
هوم‌سرویز
/
کرج
/
زیبایی کرج
/
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن کرج

میکروبلیدینگ ابرو کرج

از 1257 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت میکروبلیدینگ ابرو کرج در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت میکرو بلیدینگ ابرو کرج

2,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو کرج

2,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن سایه چشم کرج

1,800,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن خط چشم کرج

1,200,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن بن مژه کرج

1,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن خط لب کرج

1,000,000 تومان

قیمت میکروپیگمنتیشن رژ لب کرج

1,400,000 تومان

متوسط قیمت1,550,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

بهترین مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن کرج

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار همیار
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
امتیاز
4.43 از 5

میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو کرج

شهر کرج مرکز استان البرز و در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز قرار دارد و به واسطه آب و هوای بهتر و شرایط زندگی مناسبتر از شهرهای پرجمعیت کشور محسوب می شود. شهر کرج به واسطه موقعیت جغرافیایی و ارتباطی و ظرفیت های موجود از شهرهای مهاجر پذیر کشور محسوب شده و تنوع جمعیتی بالایی قرار دارد. این موضوعات در کنار موضوعات اشتغال مردم در منطقه کرج باعث شده است تا سبک زندگی مردم در شهر کرج تفاوت هایی داشته باشد. به همین منظور و به واسطه مشغله های کاری، مردم شهر کرج استفاده از کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. به طور مثال شهروندان کرجی اگر در جستجوی ترمیم میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو در شهر کرج باشند و یا به دنبال بلید ابرو در کرج باشند، این امکان برایشان فراهم شده است تا از این پس با اطمینان میکروبلیدینگ ابرو کرج را به بهترین مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن کرج سپرده و میکروشیدینگ در کرج با همراهی هوم سرویز تجربه کنند.

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو شهر کرج

با مراجعه به سایت هوم سرویز در شهر کرج و جستجوی میکروپبگمنتیشن ابرو در محل کرج، میکروبلیدینگ ابرو کرج، فیبروز ابرو کرج و یا ترمیم میکروبلیدینگ ابرو در تکنیک های مختلف با مواد درجه یک کرج راحت تر و با اطمینان بیشتر در کلیه مناطق شهر کرج می توانید از خدمات میکروبلیدینگ ابرو کرج خود استفاده کنید.
کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت بالای صفحه کلمات کلیدی مرتبط با خدمات میکروبلیدینگ ابرو کرج مورد نظر خود را سرچ نمایید. به طور مثال: میکروبلیدینگ کرج ,میکروبلدینگ کرج ,میکرو ابرو کرج ,بلید ابرو کرج ,فیبروز ابرو کرج ,میکروشیدینگ کرج ,قیمت میکرو ابرو کرج ,میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای کرج ,قیمت میکروپیگمنتیشن کرج ,میکروپیگمنتیشن ابرو کرج ,قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو کرج ,هزینه میکروبلیدینگ کرج ,هزینه فیبروز کرج ,میکرو بلیدینگ ابرو کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در میکروبلیدینگ کرج ,میکروبلدینگ کرج ,میکرو ابرو کرج ,بلید ابرو کرج ,فیبروز ابرو کرج ,میکروشیدینگ کرج ,قیمت میکرو ابرو کرج ,میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای کرج ,قیمت میکروپیگمنتیشن کرج ,میکروپیگمنتیشن ابرو کرج ,قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو کرج ,هزینه میکروبلیدینگ کرج ,هزینه فیبروز کرج ,میکرو بلیدینگ ابرو کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در میکروبلیدینگ ابرو کرج می باشد، سفارش خود را در شهر کرج ثبت نمایید و در سریعترین و راحتترین شکل ممکن از قیمت میکرو ابرو استفاده کنید.

میکروپبگمنتیشن ابرو در محل کرج

دنبال میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای شهر کرج هستی؟ میکرو ابرو، فیبروز ابرو، میکروپیگمنتیشن به روش فیبروز و بلدبروز را با هزینه میکروبلیدینگ ابرو ارزان هوم سرویز بسپرهوم سرویز با شناسایی و انتخاب سخت گیرانه متخصصین در سطح شهر کرج در خدمات ترمیم میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو شهر کرج دسترسی به میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای را تسهیل نموده است.خاطر نشان می سازد این انتخاب در دسترس کلیه ساکنین شهر کرج قرار گرفته است که با مطالعه و بررسی سوابق متخصصین و همیاران هوم سرویز و از بین میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو کرجی، متخصص مورد نظر خود را پس بررسی نظرات سایر مشتریان در شهر کرج و همینطور مشاهده مدارک و سوابق همیاران فعال در میکروبلیدینگ ابرو کرج انتخاب نمایند.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس میکروبلیدینگ ابرو کرج و همچنین ارایه خدمات میکرو ابرو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه کرج, لیفت مژه در منزل کرج, پیرایش صورت و ابرو در منزل کرج, رنگ کردن ابرو در منزل کرج, هاشور ابرو مویی و دخترانه کرج, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل کرج, ریمو خالکوبی بدن کرج, آرایش عروس و شینیون عروس در خانه کرج, خدمات آرایشگری در منزل کرج, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن کرج, وکس صورت در خانه کرج, گریم صورت دخترانه کرج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

fancy-hair-color
رنگ مو فانتزی بانوان کرج
قیمت از 600,000 الی 2,500,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان کرج
قیمت از 500,000 الی 650,000 تومان
henna-designing
طراحی با حنا بانوان کرج
قیمت از 600,000 الی 2,500,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان کرج
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای میکروبلیدینگ ابرو کرج:

‍‍
 • میکروبلیدینگ کرج
 • میکروبلدینگ کرج
 • میکرو ابرو کرج
 • بلید ابرو کرج
 • فیبروز ابرو کرج
 • میکروشیدینگ کرج
 • قیمت میکرو ابرو کرج
 • میکروبلیدینگ ابرو حرفه ای کرج
 • قیمت میکروپیگمنتیشن کرج
 • میکروپیگمنتیشن ابرو کرج
 • قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو کرج
 • هزینه میکروبلیدینگ کرج
 • هزینه فیبروز کرج
 • میکرو بلیدینگ ابرو کرج
 • قیمت میکروپیگمنتیشن کرج
 • هزینه میکروپیگمنتیشن لب کرج
 • قیمت میکرو ابرو کرج
 • میکروبلیدینگ حرفه ای کرج

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید: