banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
وکس صورت بانوان

وکس صورت بانوان

از 1256 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت وکس صورت بانوان

قیمت وکس صورت و گردن

140,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط وکس صورت بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

وکس صورت در خانه

وکس صورت برای اصلاح یکی از روش های پاکسازی صورت است. روش های زیادی مانند بند انداختن، لیزر درمانی و حتی شیو برای اصلاح صورت به کار برده می شوند. از بین بردن موهای صورت با استفاده از وکس (wax)روش معمول برای خیلی از افراد است. زیرا برخلاف بند زدن، مدل زمان کمتری می طلبد و اینکه تعداد بیشتری از مو در هر دفعه وکس صورت کنده می شوند به این ترتیب درد کمتری نسبت به بند زدن دارد. موم انداختن صورت موجب می شود ریزترین موهای زاید صورت نیز کنده شوند و پوست لطیف تری باقی بماند. شمع صورت، وکس صورت و موم انداختن صورت همه تقریبا به یک عمل مشابه گفته می شود که مواد اپیلاسیون آنها باهم متقاوت هستند.

همواره افرادی که به دنبال رفع موهای زائد با وکس صورت است ممکن است با سوالات زیادی مانند عوارض وکس صورت چیست؟ بهترین وکس صورت، دستگاه وکس صورت و آیا وکس صورت باعث جوش می شود یا خیر و یا وکس بهتر است یا بند انداختن غیره روبه رو شویم که ادامه سعی میکنیم به بیشتر این سوالات پاسخ دهیم.

وکس صورت بهتر است یا شمع؟

جهت پاسخ به سوال وکس صورت بهتر است یا شمع صورت باید بگوییم که روند انجام کار در در هردو این موارد یکی است. صرفا تفاوت آنها در ماده وکس و شمع آنها است. برای از بین بردن موهای زائد با شمع و پارفین لایه نارکی بر روی موهای زائد پوست گذاشته می شود و بر خلاف رویش مو میکشیم. معمولا در وکس صورت برای اصلاح تمام موهای زائد کاملا از ریشه کنده می شوند و پوست نرم می شود. اما اگر به دنبال جواب بهترین هستید، در واقعیت تنها راه امتحان هر دو مورد است و اینکه ببینید کدام سازگاری بیشتری با پوست شما دارند و نسبت به آن حساسیت ندارید.

فوائد وکس صورت چیست؟

وکس صورت همچنین موجب لایه برداری از پوست نیز می شود. گاهی با وکس صورت چربی های اضافی صورت و جوش های سر سیاه از بین می روند. همچنین در روش موم انداختن صورت همه موهای زائد صورت از ریشه کنده می شوند. همین مورد سبب می شود که موها در این روش دیرتر رشد کنند و مدت زمان بیشتری پوست صورت نرم و لطیف باقی بماند.

وکس و شمع صورت موجب روشن تر شدن پوست صورت نیز می شود. همچنین اصلاح صورت با وکس موجب می شود که موحهای زائد به مرور زمان نازک تر و از حجم آنها کاسته شود. همچنین مدت زمان رویش مو پس از وکس صورت حدود 2 الی 3 هفته است در صورتی که ممکن است بعد از اصلاح ابرو و صورت با سایر روش ها، موهای زائد زودتر رشد کنند.

عوارض وکس صورت چیست؟

اپیلاسیون صورت چه با وکس چه شمع و موم به نوع پوست فرد بر میگردد. اگر پوست نازک و حساسی دارید اصلاح صورت با وکس انتخاب خوبی برایتان نیست. زیرا ممکن است به علت کشیدگی، پوستشان طی مرور زمان شل شود. همچنین گاهی بعضی از پوست ها به وکس یا شمع حساسیت نشان می دهند و دچار قرمزی یا خارش می شوند. استفاده ناصحیح از وکس صورت نیز ممکن است موجب تحریک پوست و سوختن آن شود.

وکس صورت باعث جوش می شود؟

بعضی از پوست ها بعد از اصلاح با شمع یا وکس دچار جوش می شوند. معمولا افرادی که دارای پوست چرب و مستعد جوش هستند بهتر است از این روش استفاده نکنند. برای جلوگیری از ایجاد جوش بعد از اصلاح صورت با موم بهتر است از عصاره جلبک و آلوئه ورا که موجب خنک کنندگی و ضدعفونی کردن پوست می شود، استفاده کرد.

بهترین وکس صورت چیست؟

بهترین وکس صورت باید کمترین بروز حساسیت، قابل انجام بر روی روی تمامی پوست های حساس باشد. در واقع ماده ای که موجب التهاب و قرمزی در پوست نشود و با چسبندگی بالا تمام موهای زائد و پرزها را از پوست خارج کند تحت عنوان بهترین وکس صورت شناخته می شود. که امروزه مارک های یادی در بازار موجو هستند که هر کدام برای طیف خاصی از پوست ها مناسب هستند. انواع وکس ذغالی، وکس جلبک دریایی وکس خشابی و غیره موجود هستند که هر کدام به نوع پوست نتیجه متفاوتی دارند.

آموزش وکس انداختن صورت در خانه

ممکن است خیلی از افراد مایل باشند خودشان در خانه اقدام به وکس انداختن صورت کنند. اما ممکن است در این پروسه با سوالاتی نظیر وکس را از کجا بخریم و یا بهترین مارک وکس صورت و یا آموزش وکس انداختن صورت مواجه شوند. در ارتباط با اینکه وکس صورت را از کجا بخریم می توانیم بیان کنیم که وکس صورت در اکثر فروشگاههای لوازم بهداشتی، آرایشی و حتی بعضی از دارو خانه های موجود هستند. برای استفاده از مو یا شمع نیز باید به فکر خرید دستگاه وکس صورت باشید. قیمت دستگاه وکس صورت بر اساس حجم و البته برند دستگاه موم متفاوت است. پس از تهیه لوازم مورد نیاز مانند وکس یا شمع، دستگاه وکس صورت و کاردک یا چوب بستنی باید شروع به کار کنید . پس از ذوب وکس باید لایه نازکی از شمع یا وکس صورت که دارای دمای مناسبی است را در جهت رویش مو قرار دهید. پس از خشک شدن به آرامی در خلاف رویش مو بکشید تا موها کنده شوند.

خدمات وکس صورت در منزل با هوم سرویز

اصلاح صورت با وکس اگر توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه انجام شود می تواند روش بسیار موثر و بی خطری در از بین بردن موهای زائد باشد. خدمات اصلاح صورت با وکس در منزل توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود. در صورتی که به هر دلیلی امکان حضور در آرایشگاه ها به علت شرایط کرونا و معطلی در آرایشگاه ها را ندارید می توانید از خدمات اصلاح صورت با وکس هوم سرویز بهره مند شوید.

قیمت وکس صورت در هوم سرویز چقدر است؟

قیمت وکس صورت به موارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند میزان موی زائد و همچنین نوع مواد بر هزینه وکس صورت تاثیر دارند. برای اطلاع دقیق از قیمت وکس صورت بانوان کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با ارائه توضیحات لازم در روز و ساعت مد نظر شما در منزل حضور پیدا می کنند و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، خدمات آرایشی و زیبایی را با بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس وکس صورت بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 1,900,000 الی 1,900,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان