وکس صورت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
وکس صورت بانوان

وکس صورت

از 1256 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت وکس صورت در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت وکس صورت و گردن

180,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره وکس صورت خواهید خواند

 • وکس صورت درخانه
 • وکس صورتبهتر است یا شمع؟
 • فوائد وکس صورت در منزل چیست؟
 • عوارض وکس صورت در منزلچیست؟
 • وکس صورت باعثجوش می شود؟
 • بهترین وکس صورت در منزلچیست؟
 • آموزش وکس صورتدر خانه
 • بعد از وکس صورت در خانهچه مراقبت هایی باید انجام شوند؟
 • روش‌های جلوگیریاز جوش صورت بعد از وکس صورت
 • هزینه وکس صورتبه چه مواردی بستگی دارد؟
 • قیمت وکس صورتدر آرایشگاه چگونه تعیین می‌شود؟
 • وکس صورت درمنزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

وکس صورت درخانه

وکس صورت یکی از روش های پاکسازی صورت است. روش های زیادی مانند بندانداختن، لیزر درمانی و حتی شیو برای از بین بردن موهای زائدصورت به کار برده می شوند. اصلاح صورت با وکس روش معمول برای خیلی ازافراد است. زیرا برخلاف بند زدن، زمان کمتری می طلبد و اینکه تعداد بیشتری از مودر هر دفعه وکس انداختن صورت یا شمع انداختن صورت کنده می شوند بهاین ترتیب درد کمتری نسبت به سایر روش ها دارد. وکس صورت موجب می شودریزترین موهای زاید صورت نیز کنده شوند و پوست لطیف تری باقی بماند. شمع صورت و وکس صورت همه تقریبا به یک عمل مشابه دلالت دارند،اما مواد اپیلاسیون صورت آنها باهم متقاوت هستند.همواره افرادی که به دنبال رفع موهای زائد با وکس هستند ممکن است باسوالات زیادی مانند وکس صورت را از کجا بخریم، عوارض وکس صورتچیست؟ بهترین وکس صورت، دستگاه وکس صورت و آیا وکسصورت باعث جوش می شود یا خیر و یا وکس صورت بهتره یا شمع غیره روبهرو شوند که ادامه سعی می کنیم به بیشتر این سوالات پاسخ دهیم.

در ادامه به معرفی کامل وکس صورت در منزلو عوامل موثر بر قیمت وکس صورت در منزل می پردازیم.

وکس صورتبهتر است یا شمع؟

جهت پاسخ به سوال وکس صورت بهتره یا شمع صورت بایدبگوییم که روند انجام کار در در هردو این موارد یکی است. صرفا تفاوت آنها در مادهوکس و شمع آنها است. برای از بین بردن موهای زائد با شمع وپارفین لایه نارکی بر روی موهای زائد پوست گذاشته می شود و بر خلاف رویش موکشیده می شود. معمولا در وکس کردن تمام موهای زائد کاملا از ریشه کنده می شوند وپوست نرم می شود. اما اگر به دنبال جواب بهتری هستید، در واقعیت تنها راه امتحانهر دو مورد است و اینکه ببینید کدام سازگاری بیشتری با پوست شما دارند و نسبت بهآن حساسیت ندارید.

فوائد وکس صورت در منزل چیست؟

وکس صورت در منزل موجب لایه برداری از پوست می شود. گاهیبا وکس صورت در منزل چربی های اضافی صورت و جوش های سر سیاه از بین میروند. همچنین در این روش همه موهای زائد صورت از ریشه کنده می شوند. همینمورد سبب می شود که موها در این روش دیرتر رشد کنند و مدت زمان بیشتری پوست صورتنرم و لطیف باقی بماند.

شمع صورت موجب روشن تر شدن پوست صورت نیز میشود. همچنین وکس صورت موجب می شود که موهای زائد به مرور زمان نازک تر شده واز حجم آنها کاسته شود. مدت زمان رویش مو پس از وکس صورت حدود 2 الی 3 هفته است درصورتی که ممکن است بعد از اصلاح با سایر روش ها، موهای زائد زودتر رشد کنند.

عوارض وکس صورت در منزلچیست؟

اپیلاسیون صورت چه با وکس چه شمع و... به نوع پوست فرد بر می گردد. اگر پوستنازک و حساسی دارید اصلاح با وکس انتخاب خوبی برایتان نیست. زیرا ممکن است به علتکشیدگی، پوستشان طی مرور زمان شل شود. همچنین گاهی بعضی از پوست ها به وکس یا شمعحساسیت نشان می دهند و دچار قرمزی یا خارش می شوند. استفاده ناصحیح از وکس نیزممکن است موجب تحریک پوست و سوختن آن شود.

وکس صورت باعثجوش می شود؟

بعضی از پوست ها بعد از اصلاح با شمع یا وکس دچارجوش می شوند. معمولا افرادی که دارای پوست چرب و مستعد جوش هستند بهتر است از اینروش استفاده نکنند. برای جلوگیری از ایجاد جوش بعد از اصلاح بهتر است ازعصاره جلبک و آلوئه ورا که موجب خنک کنندگی و ضدعفونی کردن پوست می شود، استفادهکرد.

بهترین وکس صورت در منزلچیست؟

بهترین وکس صورت نباید حساسست زا باشد و قابل انجام بر روی تمامی پوست ها باشد.در واقع ماده ای که موجب التهاب و قرمزی در پوست نشود و با چسبندگی بالا تمامموهای زائد و پرزها را از پوست خارج کند تحت عنوان بهترین وکس صورت شناختهمی شود. که امروزه مارک های زیادی در بازار موجود هستند که هر کدام برای طیف خاصیاز پوست ها مناسب هستند. انواع وکس ذغالی، وکس جلبکدریایی، وکس خشابی و غیره موجود هستند که هر کدام وابسته به نوعپوست نتیجه متفاوتی دارند.

آموزش وکس صورتدر خانه

ممکن است خیلی از افراد مایل باشند خودشان درخانه اقدام به وکس صورت کنند. اما ممکن است در این پروسه با سوالاتینظیر وکس صورت را از کجا بخریم و یا بهترین مارک وکسیا آموزش وکس انداختن صورت مواجه شوند. در ارتباط با اینکه وکسصورت را از کجا بخریم می توانیم بیان کنیم که وکس در اکثر فروشگاههای لوازمبهداشتی، آرایشی و حتی بعضی از داروخانه های موجود هستند. برای استفاده از مو یاشمع نیز باید به فکر خرید دستگاه وکس صورت باشید. قیمت دستگاهوکس صورت بر اساس حجم و البته برند دستگاه موم متفاوت است. پس ازتهیه لوازم مورد نیاز مانند وکس یا شمع، دستگاه وکس و کاردک یا چوب بستنی بایدشروع به کار کنید . پس از ذوب وکس باید لایه نازکی از شمع یا وکس صورت که دارایدمای مناسبی است را در جهت رویش مو قرار دهید. پس از خشک شدن به آرامی در خلافرویش مو بکشید تا موها کنده شوند.

بعد از وکس صورت در خانهچه مراقبت هایی باید انجام شوند؟

خنک کردن پوست بعد از وکس صورت بیشترین تاثیر رابر جلوگیری از جوش دارد. استفاده از ژل آلوئه ورا یکی از راهکارهای درست بعد ازانجام وکس صورت است. سپس صورت خود را با آب سرد شسته و با پنبه خشک کنید. سریعابعد از وکس صورت از لوارم آرایشی روی پوست استفادهنکنید زیرا منافذ صورت باز بودهو مستعد جوش هستند.

روش‌های جلوگیریاز جوش صورت بعد از وکس صورت

در هر صورت پوستهای حساس مستعد جوش هستند از اینرو استفاده از لوسیون های متناسب با پوست صورت در جلوگیری از جوش زدن موثر است.استفاده از لوسیون ها و روغن مینرال موجب بسته شدن منافذ باز پوست شد خواهد شد.

هزینه وکس صورتبه چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت وکس صورت به موارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند میزان موی زائد وهمچنین نوع مواد بر هزینه وکس صورت در منزل تاثیر دارند. قیمتوکس صورت به میزات قابل توجهی بالا نیست. به همین علت بسیاری از افراد به جایپرداخت قیمت دستگاه وکس صورت ترجیح می دهند با پرداخت قیمت وکس صورت از این خدماتتوسط آرایشگران بهره مند شوند. در صورتی که تنها نیاز به شمع انداختن صورت در قسمتهای خاصی از صورت مانند پیشانی، پشت لب و .. باشد در این صورت قیمت شمع انداختنصورت کمتر می شود. مورد دیگر دستمزد آرایشگر است. طبعا قیمت وکس صورت در منزل نسبتبه آرایشگاه بیشتر است اما در صورت استفاده از چندین خدمات آرایشی در منزل قطعااین هزنیه ها نسبت به هزینه رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه به صرفه تر خواهد شد.

قیمت وکس صورتدر آرایشگاه چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت اصلاح صورت با شمع در آرایشگاهبر اساس فاکتورهای متنوعی اعلام می شود و تنها در مورد آنموثر نیست. مواردی مانند حجم و تراکم مو، نوع وکس مورد استفاده و البته منطقه قرارگیری آرایشگاه بر هزینه وکس صورت تاثیر دارد که با استفاده از خدمات وکس صورتبانوان هوم سرویز این مورد از بین خواهدرفت و شما با هزینه ثابت در منزل از اینخدمات استفاده خواهید نمود.

وکس صورت درمنزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اصلاح صورت با وکس اگر توسط افراد متخصص وبا تجربه در این زمینه انجام شود می تواند روش بسیار موثر و بی خطری در از بینبردن موهای زائد باشد. خدمات اصلاح صورت با وکس در منزل توسط متخصصینهوم سرویز انجام می شود. در صورتی که به هر دلیلی امکان حضور در آرایشگاه ها راندارید می توانید از خدمات وکس صورت بانوان هوم سرویز بهره مند شوید.

برای اطلاع دقیق از قیمت وکس صورتبانوان کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصینما با ارائه توضیحات لازم در روز و ساعت مد نظر شما در منزل حضور پیدا می کنند وبا رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، خدمات آرایشی و زیبایی را با بالاترین کیفیتبرای شما انجام می دهند.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس وکس صورت و همچنین ارایه خدمات وکس صورت در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس وکس صورت

وکس صورت در خانه

وکس صورت در منزل با انواع مواد گیاهی و بدون حساسیت

وکس صورت و گردن و سایر اعضای بدن

شمع انداختن صورت

وکس و لایه برداری پوست

اصلاح وکس با مواد مخصوص پوست های حساس و ضد حساسیت

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط وکس انداختن صورت و شمع صورت در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 350,000 الی 550,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان