وکس صورت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
وکس صورت بانوان

وکس صورت

از 1256 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت وکس صورت در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت وکس صورت و گردن

180,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره وکس صورت خواهید خواند

 • وکس صورت در خانه
 • وکس صورت بهتر است یا شمع؟
 • فوائد وکس صورت در منزل چیست؟
 • عوارض وکس صورت در منزل چیست؟
 • وکس صورت باعث جوش می شود؟
 • بهترین وکس صورت در منزل چیست؟
 • آموزش وکس صورت در خانه
 • بعد از وکس صورت در خانه چه مراقبت هایی باید انجام شوند؟
 • روش‌های جلوگیری از جوش صورت بعد از وکس صورت
 • هزینه وکس صورت به چه مواردی بستگی دارد؟
 • قیمت وکس صورت در آرایشگاه چگونه تعیین می‌شود؟
 • وکس صورت در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

وکس صورت در خانه

وکس صورت یکی از روش های پاکسازی صورت است. روش های زیادی مانند بند انداختن، لیزر درمانی و حتی شیو برای از بین بردن موهای زائد صورت به کار برده می شوند. اصلاح صورت با وکس روش معمول برای خیلی از افراد است. زیرا برخلاف بند زدن، زمان کمتری می طلبد و اینکه تعداد بیشتری از مو در هر دفعه وکس انداختن صورت یا شمع انداختن صورت کنده می شوند به این ترتیب درد کمتری نسبت به سایر روش ها دارد. وکس صورت موجب می شود ریزترین موهای زاید صورت نیز کنده شوند و پوست لطیف تری باقی بماند. شمع صورت و وکس صورت همه تقریبا به یک عمل مشابه دلالت دارند، اما مواد اپیلاسیون صورت آنها باهم متقاوت هستند. همواره افرادی که به دنبال رفع موهای زائد با وکس هستند ممکن است با سوالات زیادی مانند وکس صورت را از کجا بخریم، عوارض وکس صورت چیست؟ بهترین وکس صورت، دستگاه وکس صورت و آیا وکس صورت باعث جوش می شود یا خیر و یا وکس صورت بهتره یا شمع غیره روبه رو شوند که ادامه سعی می کنیم به بیشتر این سوالات پاسخ دهیم.

در ادامه به معرفی کامل وکس صورت در منزل و عوامل موثر بر قیمت وکس صورت در منزل می پردازیم.

وکس صورت بهتر است یا شمع؟

جهت پاسخ به سوال وکس صورت بهتره یا شمع صورت باید بگوییم که روند انجام کار در در هردو این موارد یکی است. صرفا تفاوت آنها در ماده وکس و شمع آنها است. برای از بین بردن موهای زائد با شمع و پارفین لایه نارکی بر روی موهای زائد پوست گذاشته می شود و بر خلاف رویش مو کشیده می شود. معمولا در وکس کردن تمام موهای زائد کاملا از ریشه کنده می شوند و پوست نرم می شود. اما اگر به دنبال جواب بهتری هستید، در واقعیت تنها راه امتحان هر دو مورد است و اینکه ببینید کدام سازگاری بیشتری با پوست شما دارند و نسبت به آن حساسیت ندارید.

فوائد وکس صورت در منزل چیست؟

وکس صورت در منزل موجب لایه برداری از پوست می شود. گاهی با وکس صورت در منزل چربی های اضافی صورت و جوش های سر سیاه از بین می روند. همچنین در این روش همه موهای زائد صورت از ریشه کنده می شوند. همین مورد سبب می شود که موها در این روش دیرتر رشد کنند و مدت زمان بیشتری پوست صورت نرم و لطیف باقی بماند.

شمع صورت موجب روشن تر شدن پوست صورت نیز می شود. همچنین وکس صورت موجب می شود که موهای زائد به مرور زمان نازک تر شده و از حجم آنها کاسته شود. مدت زمان رویش مو پس از وکس صورت حدود 2 الی 3 هفته است در صورتی که ممکن است بعد از اصلاح با سایر روش ها، موهای زائد زودتر رشد کنند.

عوارض وکس صورت در منزل چیست؟

اپیلاسیون صورت چه با وکس چه شمع و... به نوع پوست فرد بر می گردد. اگر پوست نازک و حساسی دارید اصلاح با وکس انتخاب خوبی برایتان نیست. زیرا ممکن است به علت کشیدگی، پوستشان طی مرور زمان شل شود. همچنین گاهی بعضی از پوست ها به وکس یا شمع حساسیت نشان می دهند و دچار قرمزی یا خارش می شوند. استفاده ناصحیح از وکس نیز ممکن است موجب تحریک پوست و سوختن آن شود.

وکس صورت باعث جوش می شود؟

بعضی از پوست ها بعد از اصلاح با شمع یا وکس دچار جوش می شوند. معمولا افرادی که دارای پوست چرب و مستعد جوش هستند بهتر است از این روش استفاده نکنند. برای جلوگیری از ایجاد جوش بعد از اصلاح بهتر است از عصاره جلبک و آلوئه ورا که موجب خنک کنندگی و ضدعفونی کردن پوست می شود، استفاده کرد.

بهترین وکس صورت در منزل چیست؟

بهترین وکس صورت نباید حساسست زا باشد و قابل انجام بر روی تمامی پوست ها باشد. در واقع ماده ای که موجب التهاب و قرمزی در پوست نشود و با چسبندگی بالا تمام موهای زائد و پرزها را از پوست خارج کند تحت عنوان بهترین وکس صورت شناخته می شود. که امروزه مارک های زیادی در بازار موجود هستند که هر کدام برای طیف خاصی از پوست ها مناسب هستند. انواع وکس ذغالی، وکس جلبک دریایی، وکس خشابی و غیره موجود هستند که هر کدام وابسته به نوع پوست نتیجه متفاوتی دارند.

آموزش وکس صورت در خانه

ممکن است خیلی از افراد مایل باشند خودشان در خانه اقدام به وکس صورت کنند. اما ممکن است در این پروسه با سوالاتی نظیر وکس صورت را از کجا بخریم و یا بهترین مارک وکس یا آموزش وکس انداختن صورت مواجه شوند. در ارتباط با اینکه وکس صورت را از کجا بخریم می توانیم بیان کنیم که وکس در اکثر فروشگاههای لوازم بهداشتی، آرایشی و حتی بعضی از داروخانه های موجود هستند. برای استفاده از مو یا شمع نیز باید به فکر خرید دستگاه وکس صورت باشید. قیمت دستگاه وکس صورت بر اساس حجم و البته برند دستگاه موم متفاوت است. پس از تهیه لوازم مورد نیاز مانند وکس یا شمع، دستگاه وکس و کاردک یا چوب بستنی باید شروع به کار کنید . پس از ذوب وکس باید لایه نازکی از شمع یا وکس صورت که دارای دمای مناسبی است را در جهت رویش مو قرار دهید. پس از خشک شدن به آرامی در خلاف رویش مو بکشید تا موها کنده شوند.

بعد از وکس صورت در خانه چه مراقبت هایی باید انجام شوند؟

خنک کردن پوست بعد از وکس صورت بیشترین تاثیر را بر جلوگیری از جوش دارد. استفاده از ژل آلوئه ورا یکی از راهکارهای درست بعد از انجام وکس صورت است. سپس صورت خود را با آب سرد شسته و با پنبه خشک کنید. سریعا بعد از وکس صورت از لوارم آرایشی روی پوست استفادهنکنید زیرا منافذ صورت باز بوده و مستعد جوش هستند.

روش‌های جلوگیری از جوش صورت بعد از وکس صورت

در هر صورت پوستهای حساس مستعد جوش هستند از این رو استفاده از لوسیون های متناسب با پوست صورت در جلوگیری از جوش زدن موثر است. استفاده از لوسیون ها و روغن مینرال موجب بسته شدن منافذ باز پوست شد خواهد شد.

هزینه وکس صورت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت وکس صورت به موارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند میزان موی زائد و همچنین نوع مواد بر هزینه وکس صورت در منزل تاثیر دارند. قیمت وکس صورت به میزات قابل توجهی بالا نیست. به همین علت بسیاری از افراد به جای پرداخت قیمت دستگاه وکس صورت ترجیح می دهند با پرداخت قیمت وکس صورت از این خدمات توسط آرایشگران بهره مند شوند. در صورتی که تنها نیاز به شمع انداختن صورت در قسمت های خاصی از صورت مانند پیشانی، پشت لب و .. باشد در این صورت قیمت شمع انداختن صورت کمتر می شود. مورد دیگر دستمزد آرایشگر است. طبعا قیمت وکس صورت در منزل نسبت به آرایشگاه بیشتر است اما در صورت استفاده از چندین خدمات آرایشی در منزل قطعا این هزنیه ها نسبت به هزینه رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه به صرفه تر خواهد شد.

قیمت وکس صورت در آرایشگاه چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت اصلاح صورت با شمع در آرایشگاهبر اساس فاکتورهای متنوعی اعلام می شود و تنها در مورد آن موثر نیست. مواردی مانند حجم و تراکم مو، نوع وکس مورد استفاده و البته منطقه قرار گیری آرایشگاه بر هزینه وکس صورت تاثیر دارد که با استفاده از خدمات وکس صورت بانوان هوم سرویز این مورد از بین خواهدرفت و شما با هزینه ثابت در منزل از این خدمات استفاده خواهید نمود.

وکس صورت در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اصلاح صورت با وکس اگر توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه انجام شود می تواند روش بسیار موثر و بی خطری در از بین بردن موهای زائد باشد. خدمات اصلاح صورت با وکس در منزل توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود. در صورتی که به هر دلیلی امکان حضور در آرایشگاه ها را ندارید می توانید از خدمات وکس صورت بانوان هوم سرویز بهره مند شوید.

برای اطلاع دقیق از قیمت وکس صورت بانوان کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با ارائه توضیحات لازم در روز و ساعت مد نظر شما در منزل حضور پیدا می کنند و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، خدمات آرایشی و زیبایی را با بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهند.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس وکس صورت و همچنین ارایه خدمات وکس صورت در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس وکس صورت

وکس صورت در خانه

وکس صورت در منزل با انواع مواد گیاهی و بدون حساسیت

وکس صورت و گردن و سایر اعضای بدن

شمع انداختن صورت

وکس و لایه برداری پوست

اصلاح وکس با مواد مخصوص پوست های حساس و ضد حساسیت

نظرات کاربران

profile picture
ریحان میرحیدری

عالیییییییییی و بسیار هنرمند

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

شرایط وکس انداختن صورت و شمع صورت در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
nail-implantation
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 490,000 الی 1,400,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان