وکس صورت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
وکس صورت بانوان

وکس صورت

از 1256 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت وکس صورت در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت وکس صورت و گردن

140,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

وکس صورت در خانه

وکس صورت یکی از روش های پاکسازی صورت است. روش های زیادی مانند بند انداختن، لیزر درمانی و حتی شیو برای از بین بردن موهای زائد صورت به کار برده می شوند. اصلاح صورت با وکس روش معمول برای خیلی از افراد است. زیرا برخلاف بند زدن، مدل زمان کمتری می طلبد و اینکه تعداد بیشتری از مو در هر دفعه وکس انداختن صورت یا شمع انداختن صورت کنده می شوند به این ترتیب درد کمتری نسبت به بند زدن دارد. موم انداختن صورت موجب می شود ریزترین موهای زاید صورت نیز کنده شوند و پوست لطیف تری باقی بماند. شمع صورت، وکس و موم انداختن صورت همه تقریبا به یک عمل مشابه دلالت دارند، اما مواد اپیلاسیون صورت آنها باهم متقاوت هستند. همواره افرادی که به دنبال رفع موهای زائد با وکس هستند ممکن است با سوالات زیادی مانند عوارض وکس صورت چیست؟ بهترین وکس صورت، دستگاه وکس صورت و آیا وکس صورت باعث جوش می شود یا خیر و یا وکس صورت بهتره یا شمع غیره روبه رو شوند که ادامه سعی می کنیم به بیشتر این سوالات پاسخ دهیم.

در ادامه به معرفی کامل وکس صورت در منزل و عوامل موثر بر قیمت وکس صورت در منزل و قیمت شمع انداختن صورت می پردازیم.

وکس صورت بهتره یا شمع؟

جهت پاسخ به سوال وکس صورت بهتره یا شمع صورت باید بگوییم که روند انجام کار در در هردو این موارد یکی است. صرفا تفاوت آنها در ماده وکس و شمع آنها است. برای از بین بردن موهای زائد با شمع و پارفین لایه نارکی بر روی موهای زائد پوست گذاشته می شود و بر خلاف رویش مو کشیده می شود. معمولا در وکس کردن تمام موهای زائد کاملا از ریشه کنده می شوند و پوست نرم می شود. اما اگر به دنبال جواب بهتری هستید، در واقعیت تنها راه امتحان هر دو مورد است و اینکه ببینید کدام سازگاری بیشتری با پوست شما دارند و نسبت به آن حساسیت ندارید.

فوائد وکس صورت چیست؟

وکس موجب لایه برداری از پوست می شود. گاهی با وکس انداختن صورت در منزل چربی های اضافی صورت و جوش های سر سیاه از بین می روند. همچنین در این روش همه موهای زائد صورت از ریشه کنده می شوند. همین مورد سبب می شود که موها در این روش دیرتر رشد کنند و مدت زمان بیشتری پوست صورت نرم و لطیف باقی بماند.

شمع صورت موجب روشن تر شدن پوست صورت نیز می شود. همچنین اصلاح مو صورت با شمع موجب می شود که موهای زائد به مرور زمان نازک تر شده و از حجم آنها کاسته شود. مدت زمان رویش مو پس از وکس صورت حدود 2 الی 3 هفته است در صورتی که ممکن است بعد از اصلاح با سایر روش ها، موهای زائد زودتر رشد کنند.

عوارض وکس صورت چیست؟

اپیلاسیون صورت چه با وکس چه شمع و... به نوع پوست فرد بر می گردد. اگر پوست نازک و حساسی دارید اصلاح با وکس انتخاب خوبی برایتان نیست. زیرا ممکن است به علت کشیدگی، پوستشان طی مرور زمان شل شود. همچنین گاهی بعضی از پوست ها به وکس یا شمع حساسیت نشان می دهند و دچار قرمزی یا خارش می شوند. استفاده ناصحیح از وکس نیز ممکن است موجب تحریک پوست و سوختن آن شود.

وکس صورت باعث جوش می شود؟

بعضی از پوست ها بعد از اصلاح با شمع یا وکس دچار جوش می شوند. معمولا افرادی که دارای پوست چرب و مستعد جوش هستند بهتر است از این روش استفاده نکنند. برای جلوگیری از ایجاد جوش بعد از اصلاح بهتر است از عصاره جلبک و آلوئه ورا که موجب خنک کنندگی و ضدعفونی کردن پوست می شود، استفاده کرد.

بهترین وکس صورت چیست؟

بهترین وکس صورت نباید حساسست زا باشد و قابل انجام بر روی تمامی پوست ها باشد. در واقع ماده ای که موجب التهاب و قرمزی در پوست نشود و با چسبندگی بالا تمام موهای زائد و پرزها را از پوست خارج کند تحت عنوان بهترین وکس صورت شناخته می شود. که امروزه مارک های زیادی در بازار موجود هستند که هر کدام برای طیف خاصی از پوست ها مناسب هستند. انواع وکس ذغالی، وکس جلبک دریایی، وکس خشابی و غیره موجود هستند که هر کدام وابسته به نوع پوست نتیجه متفاوتی دارند.

آموزش وکس انداختن صورت در خانه

ممکن است خیلی از افراد مایل باشند خودشان در خانه اقدام به وکس انداختن صورت کنند. اما ممکن است در این پروسه با سوالاتی نظیر وکس را از کجا بخریم و یا بهترین مارک وکس یا آموزش وکس انداختن صورت مواجه شوند. در ارتباط با اینکه وکس صورت را از کجا بخریم می توانیم بیان کنیم که وکس در اکثر فروشگاههای لوازم بهداشتی، آرایشی و حتی بعضی از داروخانه های موجود هستند. برای استفاده از مو یا شمع نیز باید به فکر خرید دستگاه وکس صورت باشید. قیمت دستگاه وکس صورت بر اساس حجم و البته برند دستگاه موم متفاوت است. پس از تهیه لوازم مورد نیاز مانند وکس یا شمع، دستگاه وکس و کاردک یا چوب بستنی باید شروع به کار کنید . پس از ذوب وکس باید لایه نازکی از شمع یا وکس صورت که دارای دمای مناسبی است را در جهت رویش مو قرار دهید. پس از خشک شدن به آرامی در خلاف رویش مو بکشید تا موها کنده شوند.

قیمت وکس صورت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت وکس صورت به موارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند میزان موی زائد و همچنین نوع مواد بر هزینه وکس صورت در منزل تاثیر دارند. قیمت وکس صورت به میزات قابل توجهی بالا نیست. به همین علت بسیاری از افراد به جای پرداخت قیمت دستگاه وکس صورت ترجیح می دهند با پرداخت قیمت وکس صورت از این خدمات توسط آرایشگران بهره مند شوند. در صورتی که تنها نیاز به شمع انداختن صورت در قسمت های خاصی از صورت مانند پیشانی، پشت لب و .. باشد در این صورت قیمت شمع انداختن صورت کمتر می شود. مورد دیگر دستمزد آرایشگر است. طبعا قیمت وکس صورت در منزل نسبت به آرایشگاه بیشتر است اما در صورت استفاده از چندین خدمات آرایشی در منزل قطعا این هزنیه ها نسبت به هزینه رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه به صرفه تر خواهد شد.

وکس صورت در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اصلاح صورت با وکس اگر توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه انجام شود می تواند روش بسیار موثر و بی خطری در از بین بردن موهای زائد باشد. خدمات اصلاح صورت با وکس در منزل توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود. در صورتی که به هر دلیلی امکان حضور در آرایشگاه ها را ندارید می توانید از خدمات اصلاح صورت با وکس هوم سرویز بهره مند شوید.

برای اطلاع دقیق از قیمت وکس صورت بانوان کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با ارائه توضیحات لازم در روز و ساعت مد نظر شما در منزل حضور پیدا می کنند و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، خدمات آرایشی و زیبایی را با بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس وکس صورت و همچنین ارایه خدمات وکس صورت در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در محل, اجرای انواع تکنیک های جدید پیرایش صورت و ابرو در منزل, اجرای انواع ترکیب رنگ ابرو در منزل, خدمات تاتو ابرو بانوان در منزل, تزریق بوتاکس پیشانی, کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب با استفاده از برترین برندها با ماندگاری بالا, ریمو خالکوبی بدن , آرایش و شینیون عروس در خانه, اصلاح سر و صورت و کوتاهی های ژورنالی و حرفه ای, میکرو ابرو, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس وکس صورت

وکس صورت در خانه

وکس صورت با انواع مواد گیاهی و بدون حساسیت

وکس صورت و گردن و سایر اعضای بدن

شمع انداختن صورت

وکس و لایه برداری پوست

اصلاح وکس با مواد مخصوص پوست های حساس و ضد حساسیت

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط وکس انداختن صورت و پاکسازی صورت در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 156,000 الی 420,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 100,000 الی 900,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان

خدمات وکس صورت در این شهرها ارائه می شود: