شستشوی صندلی ماشین رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
تعمیر و سرویس خودرو رشت
/
خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین رشت

شستشوی صندلی ماشین رشت

از 1360 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی صندلی ماشین رشت در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت شستشوی هر صندلی

65,000 الی 90,000 تومان

متوسط قیمت365,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

بهترین متخصصین خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

فرهاد عنایت اصل
همیار همیار
فرهاد عنایت اصل
ScoreButton
4.5 از 5
موسی موسی زاده
همیار خبره
موسی موسی زاده
ScoreButton
4.9 از 5
عباس جاوید قزقپان
همیار خبره
عباس جاوید قزقپان
ScoreButton
4.8 از 5
علیرضا کریمی
همیار همیار
علیرضا کریمی
ScoreButton
4.8 از 5
محمدرضا غفاری
همیار با تجربه
محمدرضا غفاری
ScoreButton
4.7 از 5
بابک کوه کردی
همیار با تجربه
بابک کوه کردی
ScoreButton
5 از 5
امیر تاج الدین
همیار با تجربه
امیر تاج الدین
ScoreButton
4.7 از 5

نظرات کاربران

profile picture
کیانا لاهورپور

خیلی خوش قول بودند و سر موقع اعزام شدند و خیلی خوش اخلاق بودند

profile picture
امید نوربخش

از کارون راضی بودم خیلی تشکر میکنم

profile picture
محمد فرزین

خیلی عملکردشون خوب بود خیلی تمیز و سریع کار را انجام دادند

profile picture
صدیقه بهنوا

خیلی عالی بودن و نحوه برخودشون خیلی خوب بود و کارشونم خیلی سریع انجام دادند

شستشوی صندلی ماشین در محل

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر شستشوی صندلی ماشین رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال شستشوی صندلی ماشین رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین متخصصین خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات شستشوی صندلی ماشین رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از شستشوی صندلی ماشین در محل در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

شستن روکش صندلی ماشین در منزل رشت

به منظور ثبت سفارش شستشوی صندلی ماشین در محل کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با شستشوی صندلی ماشین نظیر شستشوی صندلی ماشین رشت ,شستشوی صندلی خودرو رشت ,شستن روکش صندلی خودرو رشت ,شستن روکش صندلی ماشین رشت ,خشکشویی صندلی ماشین رشت ,خشکشویی صندلی خودرو رشت ,شستن صندلی ماشین رشت ,شستن صندلی خودرو در محل رشت ,کارواش رشت ,صندلی رشت ,صندلی ماشین رشت ,شستن صندلی ماشین در محل رشت ,شستشوی صندلی خودرو در محل رشت ,شستشوی صندلی ماشین در خانه رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس شستشوی صندلی ماشین در محل در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات شستشوی صندلی ماشین رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت شستشوی صندلی ماشین در محل در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات شستشوی صندلی ماشین در محل استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین شستشوی صندلی ماشین در محل، همیاران متخصص در بهترین متخصصین خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین رشت را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین شستشوی صندلی ماشین های ایرانی متخصص مورد نظر خود در زمینه بهترین متخصصین خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین رشت را انتخاب نمایید.

شستشوی صندلی ماشین در محل رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین متخصصین خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در بهترین متخصصین خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین رشت در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات شستن صندلی انواع ماشین های خارجی در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،شستشوی صندلی ماشین های سنگین و باری به مشتریان معرفی می شوند.
بهترین متخصصین خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین رشت

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در

شستشوی صندلی ماشین در محل شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر شستشوی صندلی ماشین در محل رشت، شستشوی صندلی ماشین های ایرانی رشت، شستن صندلی انواع ماشین های خارجی رشت، شستشوی صندلی ماشین های سنگین و باری رشت، شستشوی صندلی ماشین باری رشت، شستشوی صندلی انواع بی آر تی BRT رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات شستشوی صندلی انواع اتوبوس، مینی بوس و خط واحد های شهری و.... نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه شستشوی صندلی ماشین در محل نظیر شستشوی صندلی ماشین رشت، شستشوی صندلی ماشین در محل، خدمات خشکشویی و شستشوی صندلی اتومبیل داخلی و خارجی در محل، دستگاه شستشوی صندلی ماشین هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص خشکشویی صندلی ماشین چه مزایایی دارد و همینطور برآوردی از شستشوی صندلی ماشین در محل را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی صندلی ماشین رشت و همچنین ارایه خدمات شستشوی صندلی ماشین های ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل تمامی خدمات کارواش سیار بصورت فوری رشت, سرامیک بدنه خودرو ایرانی رشت, خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی رشت, موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... رشت, صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

واکس و پولیش خودرو رشت
واکس و پولیش خودرو رشت
قیمت از 750,000 الی 1,100,000 تومان
نصب روکش صندلی خودرو در محل رشت
نصب روکش صندلی خودرو در محل رشت
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان
نصب شیشه دودی رشت
نصب شیشه دودی رشت
قیمت از 550,000 الی 1,000,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو رشت
سیستم صوتی و ضبط خودرو رشت
قیمت از 400,000 الی 1,200,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای شستشوی صندلی ماشین رشت:

‍‍
 • شستشوی صندلی ماشین رشت
 • شستشوی صندلی خودرو رشت
 • شستن روکش صندلی خودرو رشت
 • شستن روکش صندلی ماشین رشت
 • خشکشویی صندلی ماشین رشت
 • خشکشویی صندلی خودرو رشت
 • شستن صندلی ماشین رشت
 • شستن صندلی خودرو در محل رشت
 • کارواش رشت
 • صندلی رشت
 • صندلی ماشین رشت
 • شستن صندلی ماشین در محل رشت
 • شستشوی صندلی خودرو در محل رشت
 • شستشوی صندلی ماشین در خانه رشت
 • قیمت شستشوی صندلی ماشین رشت
 • هزینه شستشوی صندلی ماشین در خانه رشت
 • هزینه خشکشویی صندلی ماشین رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات شستشوی صندلی ماشین در آن ارائه می شود: