شستشوی صندلی ماشین
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین

شستشوی صندلی ماشین

از 1360 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی صندلی ماشین در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت شستشوی هر صندلی

65,000 الی 90,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شستشوی صندلی ماشین در محل

صندلی های ماشین بیشتر در معرض آلودگی هستند. از این رو پیشنهاد می شود که حداقل هر 6 ماه یکبار را به خشکشویی صندلی ماشین در محل اختصاص داده شود. در شستشوهای سنتی ممکن است آب و مواد شوینده به داخل صندلی نفوذ کند و طی مرور زمان موجب پوسیدگی و آسیب به صندلی خودرو شود. به همین جهت برای انجام اینکار به نحو احسنت باید از خدمات شستشوی صندلی ماشین در محل یا خشکشویی صندلی ماشین در محل استفاده نمود. در ادامه به نحوه شستشوی روکش صندلی ماشین و عوامل موثر بر قیمت شستشوی صندلی ماشین در محل می پردازیم.

خدمات خشکشویی و شستشوی صندلی اتومبیل داخلی و خارجی در محل

همانطور که پیش تر بیان کردیم صندلی ماشین بیشتر از هر قسمت دیگری در معرض آلودگی و لک شدن است. این مشکلات در ماشین های مسافربری بیشتر هم احساس می شود. نظافت و شستشوی صندلی خودرو موجب ضدعفونی شدن فضای داخلی خودرو می شود. از این رو امروزه دستگاه های مخصوصی برای انجام این خدمات استفاده می شوند که با ایجاد کمترین میزان رطوبت، کمترین آسیبی به بافت روکش صندلی و اجرای داخلی صندلی وارد نکند. خشکشویی صندلی خودرو چندین برابر بیشتر از روش های سنتی قدرت تمیز کنندگی دارد. صندلی کلیه خودروهای ایرانی و خارجی با انواع روکش صندلی به راحتی با دستگاه مخصوص شسته و خشک می شوند.

دستگاه شستشوی صندلی ماشین

این دستگاه بر اساس مکانیزم اسپری مواد شستشوی صندلی ماشین و مکش همزمان عمل می‌کند. در واقع مانند خدمات مبل شویی است. به این ترتیب با استفاده از دستگاه شستشوی روکش صندلی ماشین این خدمات با بالاترین کیفیت در کمترین زمان انجام می شود و اثرات مخربی هم به دنبال نخواهند داشت. به این صورت که با استفاده از مواد شوینده ی استاندارد و متناسب یا جنس روکش صندلی عملیات شستشو انجام می شود و آلودگی و اکثر لک ها به راحتی پاک می شوند. مکش همراه با شستشو موجب خشک کردن سریع صندلی ماشین می شود. که این خدمات در شستشوی صندلی ماشین با آب اصلا امکان پذیر نخواهد بود.

خشکشویی صندلی ماشین چه مزایایی دارد؟

خشکشویی صندلی خودرو در واقع فرآیند کاملا خشکی نیست. بلکه از این بابت خشکشویی صندلی ماشین نامیده می شود که کمترین میزان رطوبت را به همراه دارد و اغلب از مواد شوینده نانو با فرمولاسیون منحصر به فرد برای هر نوع پارچه استفاده می شود. مواد شوینده صندلی ماشین موحب ضدغفونی شدن صندلی ها و گندزدایی آنها می شود. این خدمات موجب می شود که روکش صندلی ها به روز اول تبدیل شوند و تمام لک ها، آلودگی ها و حتی لکه های چربی از روی آنها پاک شوند.

شستشوی صندلی ماشین در خانه

شستن صندلی ماشین با شامپو فرش از روش های مرسومی است که اکثر افراد بدون توجه به عواقب بعدی در هنگام شستشوی صندلی ماشین در خانه از آن استفاده می کنند. البته در مقیاس کم و با آب بسیار کم چندان آسیبی به ساختار صندلی زده نمی شود. اما در صورت سهل انگاری نمی توان از عواقب بد آن، مانند بو افتادن صندلی ماشین و یا پوسیدگی فوم آن نیز به راحتی گذر کرد. در ادامه به مواردی که در شستن صندلی ماشین در خانه باید رعایت شود می پردازیم تا ریسک انجام این کار را به حداقل برسانیم. البته وابسته به نوع پارچه روکش، نحوه شستشوی صندلی های ماشین نیر با هم تفاوت دارند.

تجهیزاتی که باید فراهم کنید عبارت اند از جاروبرقی، سطل، مواد شوینده، اسفنج و حوله آب گیری. ابتدا برای از بین بردن گرد و خاک از روی صندلی ها باید با جاروبرقی تمام درزها و روکش صندلی خودرو به خوبی غبار زدایی شود. این مرحله را با وسواس انجام دهید زیرا در غیر این صورت نتیجه بسیار بد می شود. حتما از یک جارو برقی با قدرت مکش بالا استفاده شود تا تمام گرد و غبار بین تارو پود روکش صندلی ماشین برداشته شود.

نوبت به شروع شستن صندلی ماشین در محل می رسد. برای شستشوی صندلی ماشین با شامپو فرش مقداری آب گرم را با با مواد شوینده مورد نظر مخلوط کرده و اسفنج را به آن آغشته کنید. سپس آب اسفنج را به خوبی گرفته و به صورت دایره ای کل صندلی ها را به خوبی بشویید. پس از اسفنج کشیدن تمام قسمت های صندلی ها، اسفنج را شسته و با آب سرد سعی کنید کف موجود را تا جای ممکن از سطح بردارید و با حوله، آب اضافی را بگیرید. درب های خودرو را برای یک روز کامل باز بگذارید تا آب اضافی خشک شود. البته باز هم تاکید می کنیم در هر صورت مقداری آب ناخواسته به داخل صندلی نفوذ خواهد کرد که اگر خوش شانس باشید مشکلی در پی نخواهد داشت!!!

شستشوی روکش چرم صندلی ماشین:

شستشوی روکش چرم نیز مانند مراحل بالا است. با این تفاوت که دستتان برای استفاده از انواع مواد شوینده باز نیست و حتما باید از مواد شوینده ای متناسب با چرم مصنوعی استفاده شود. سپس از شستشو کل سطح کار باید به خوبی تمیز و خشک شود و سپس با استفاده از واکس و روغن مخصوص روی روکش زده شود تا ترک نخورد و پاره نشود.

قیمت شستشوی صندلی ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت شستشوی صندلی خودرو در محل به موارد متعددی بستگی دارد. در درجه اول قیمت شستشوی صندلی ماشین به نوع صندلی ها و تعداد آن وابسته است. قیمت شستشوی صندلی ماشین و قیمت خشکشویی صندلی ماشین در محل بر اساس نوع مواد شوینده مورد استفاده، جنس روکش صندلی اتومبیل و همچنین شرایط صندلی ها متفاوت است. زیرا در مواردی نوع لک ها به لکه برهای خاص و مدت زمان بیشتری نیاز دارند که این موارد در نرخ نهایی تاثیر دارند.

خشکشویی صندلی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات شست و شوی صندلی خودرو در محل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی صندلی ماشین و همچنین ارایه خدمات شستشوی صندلی ماشین های ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل تمامی خدمات کارواش سیار بصورت فوری, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و..., صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شستشوی صندلی ماشین

شستشوی صندلی ماشین های ایرانی

شستن صندلی انواع ماشین های خارجی

شستشوی صندلی ماشین های سنگین و باری

شستشوی صندلی ماشین باری

شستشوی صندلی انواع بی آر تی BRT

شستشوی صندلی انواع اتوبوس، مینی بوس و خط واحد های شهری و....

نظرات کاربران

profile picture
سپهر مقدسی نیا

ایشون هم خیلی سریع اومدن و کارشونو انجام دادند و به بهترین شکل هم انجام دادند ممنون و متشکرم از هوم سرویز

شرایط شستن روکش صندلی ماشین در منزل

خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین با تجهیزات و لکه برهای متناسب با جنس روکش صندلی انجام می شود و سپس با دستگاه مکش تمام آب و آلودگی ها کاملا پاک خواهد شد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست. لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس شستشوی صندلی خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

واکس و پولیش خودرو
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 550,000 الی 1,500,000 تومان
نصب روکش صندلی خودرو در محل
نصب روکش صندلی خودرو در محل
قیمت از 220,000 الی 1,500,000 تومان
نصب شیشه دودی
نصب شیشه دودی
قیمت از 650,000 الی 800,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 300,000 الی 1,500,000 تومان