شستشوی صندلی ماشین
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین

شستشوی صندلی ماشین

از 1360 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی صندلی ماشین در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت شستشوی کامل صندلی های ماشین (5 صندلی ماشین)

350,000 الی 400,000 تومان

قیمت شستشوی کامل صندلی های جلو ماشین

250,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت440,000 تومان

آنچه درباره شستشوی صندلی ماشین خواهید خواند

  • شستشوی صندلی ماشین در محل
  • خدمات خشکشویی و شستشوی صندلی اتومبیل داخلی و خارجی در محل
  • دستگاه شستشوی صندلی ماشین
  • خشکشویی صندلی ماشین چه مزایایی دارد؟
  • شستشوی صندلی ماشین در خانه
  • شستشوی روکش چرمصندلی ماشین:
  • قیمت شستشوی صندلی ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خشکشویی صندلی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

شستشوی صندلی ماشین در محل

صندلی های ماشینبیشتر در معرض آلودگی هستند. از این رو پیشنهاد می شود که حداقل هر 6 ماه یکبار رابه خشکشویی صندلی ماشین در محل اختصاص داده شود. در شستشوهای سنتی ممکن استآب و مواد شوینده به داخل صندلی نفوذ کند و طی مرور زمان موجب پوسیدگی و آسیب بهصندلی خودرو شود. به همین جهت برای انجام اینکار به نحو احسنت باید از خدمات شستشویصندلی ماشین در محل یا خشکشویی صندلی ماشین در محل استفاده نمود. درادامه به نحوه شستشوی روکش صندلی ماشین و عوامل موثر بر قیمت شستشوی صندلیماشین در محل می پردازیم.

خدمات خشکشویی و شستشوی صندلی اتومبیل داخلی و خارجی در محل

همانطور که پیش تربیان کردیم صندلی ماشین بیشتر از هر قسمت دیگری در معرض آلودگی و لک شدن است. اینمشکلات در ماشین های مسافربری بیشتر هم احساس می شود. نظافت و شستشوی صندلی خودروموجب ضدعفونی شدن فضای داخلی خودرو می شود. از این رو امروزه دستگاه های مخصوصیبرای انجام این خدمات استفاده می شوند که با ایجاد کمترین میزان رطوبت، کمترینآسیبی به بافت روکش صندلی و اجرای داخلی صندلی وارد نکند. خشکشویی صندلی خودرو چندینبرابر بیشتر از روش های سنتی قدرت تمیز کنندگی دارد. صندلی کلیه خودروهای ایرانی وخارجی با انواع روکش صندلی به راحتی با دستگاه مخصوص شسته و خشک می شوند.

دستگاه شستشوی صندلی ماشین

این دستگاه بر اساسمکانیزم اسپری مواد شستشوی صندلی ماشین و مکش همزمان عمل می‌کند. در واقع مانندخدمات مبل شویی است. به این ترتیب با استفاده از دستگاه شستشوی روکش صندلیماشین این خدمات با بالاترین کیفیت در کمترین زمان انجام می شود و اثرات مخربیهم به دنبال نخواهند داشت. به این صورت که با استفاده از مواد شوینده ی استانداردو متناسب یا جنس روکش صندلی عملیات شستشو انجام می شود و آلودگی و اکثر لک ها بهراحتی پاک می شوند. مکش همراه با شستشو موجب خشک کردن سریع صندلی ماشین می شود. کهاین خدمات در شستشوی صندلی ماشین با آب اصلا امکان پذیر نخواهد بود.

خشکشویی صندلی ماشین چه مزایایی دارد؟

خشکشویی صندلی خودرودر واقع فرآیند کاملا خشکی نیست. بلکه از این بابت خشکشویی صندلی ماشین نامیده میشود که کمترین میزان رطوبت را به همراه دارد و اغلب از مواد شوینده نانو بافرمولاسیون منحصر به فرد برای هر نوع پارچه استفاده می شود. مواد شوینده صندلیماشین موحب ضدغفونی شدن صندلی ها و گندزدایی آنها می شود. این خدمات موجب می شودکه روکش صندلی ها به روز اول تبدیل شوند و تمام لک ها، آلودگی ها و حتی لکه هایچربی از روی آنها پاک شوند.

شستشوی صندلی ماشین در خانه

شستن صندلی ماشین باشامپو فرش از روش های مرسومی است که اکثر افراد بدون توجه به عواقب بعدی در هنگام شستشویصندلی ماشین در خانه از آن استفاده می کنند. البته در مقیاس کم و با آب بسیارکم چندان آسیبی به ساختار صندلی زده نمی شود. اما در صورت سهل انگاری نمی توان ازعواقب بد آن، مانند بو افتادن صندلی ماشین و یا پوسیدگی فوم آن نیز به راحتی گذرکرد. در ادامه به مواردی که در شستن صندلی ماشین در خانه باید رعایت شود میپردازیم تا ریسک انجام این کار را به حداقل برسانیم. البته وابسته به نوع پارچهروکش، نحوه شستشوی صندلی های ماشین نیر با هم تفاوت دارند.

تجهیزاتی که بایدفراهم کنید عبارت اند از جاروبرقی، سطل، مواد شوینده، اسفنج و حوله آب گیری. ابتدابرای از بین بردن گرد و خاک از روی صندلی ها باید با جاروبرقی تمام درزها و روکشصندلی خودرو به خوبی غبار زدایی شود. این مرحله را با وسواس انجام دهید زیرا درغیر این صورت نتیجه بسیار بد می شود. حتما از یک جارو برقی با قدرت مکش بالااستفاده شود تا تمام گرد و غبار بین تارو پود روکش صندلی ماشین برداشته شود.

نوبت به شروع شستنصندلی ماشین در محل می رسد. برای شستشوی صندلی ماشین با شامپو فرش مقداری آبگرم را با با مواد شوینده مورد نظر مخلوط کرده و اسفنج را به آن آغشته کنید. سپسآب اسفنج را به خوبی گرفته و به صورت دایره ای کل صندلی ها را به خوبی بشویید. پساز اسفنج کشیدن تمام قسمت های صندلی ها، اسفنج را شسته و با آب سرد سعی کنید کفموجود را تا جای ممکن از سطح بردارید و با حوله، آب اضافی را بگیرید. درب هایخودرو را برای یک روز کامل باز بگذارید تا آب اضافی خشک شود. البته باز هم تاکیدمی کنیم در هر صورت مقداری آب ناخواسته به داخل صندلی نفوذ خواهد کرد که اگر خوششانس باشید مشکلی در پی نخواهد داشت!!!

شستشوی روکش چرمصندلی ماشین:

شستشوی روکش چرم نیزمانند مراحل بالا است. با این تفاوت که دستتان برای استفاده از انواع مواد شویندهباز نیست و حتما باید از مواد شوینده ای متناسب با چرم مصنوعی استفاده شود. سپس ازشستشو کل سطح کار باید به خوبی تمیز و خشک شود و سپس با استفاده از واکس و روغنمخصوص روی روکش زده شود تا ترک نخورد و پاره نشود.

قیمت شستشوی صندلی ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت شستشوی صندلیخودرو در محل به موارد متعددی بستگی دارد. در درجه اول قیمت شستشوی صندلی ماشینبه نوع صندلی ها و تعداد آن وابسته است. قیمت شستشوی صندلی ماشین و قیمتخشکشویی صندلی ماشین در محل بر اساس نوع مواد شوینده مورد استفاده، جنس روکشصندلی اتومبیل و همچنین شرایط صندلی ها متفاوت است. زیرا در مواردی نوع لک ها بهلکه برهای خاص و مدت زمان بیشتری نیاز دارند که این موارد در نرخ نهایی تاثیر دارند.

خشکشویی صندلی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهخدمات شست و شوی صندلی خودرو در محل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت باشما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی صندلی ماشین و همچنین ارایه خدمات شستشوی صندلی ماشین های ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و..., صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شستشوی صندلی ماشین

شستشوی صندلی ماشین های ایرانی

شستن صندلی انواع ماشین های خارجی

شستشوی صندلی ماشین های سنگین و باری

شستشوی صندلی ماشین باری

شستشوی صندلی انواع بی آر تی BRT

شستشوی صندلی انواع اتوبوس، مینی بوس و خط واحد های شهری و....

نظرات کاربران

profile picture
كاووس قاسمي

با دقت کارشون رو انجام دادند و سریع و سر وقت اومدند

profile picture
مهرداد جمالی

کارشونو درست و کامل انجام دادند

profile picture
کیانا لاهورپور

خیلی خوش قول بودند و سر موقع اعزام شدند و خیلی خوش اخلاق بودند

profile picture
امید نوربخش

از کارون راضی بودم خیلی تشکر میکنم

شرایط شستن روکش صندلی ماشین در منزل

خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین با تجهیزات و لکه برهای متناسب با جنس روکش صندلی انجام می شود و سپس با دستگاه مکش تمام آب و آلودگی ها کاملا پاک خواهد شد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست. لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس شستشوی صندلی خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

واکس و پولیش خودرو
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 1,000,000 الی 2,000,000 تومان
نصب روکش صندلی خودرو در محل
نصب روکش صندلی خودرو در محل
قیمت از 400,000 الی 450,000 تومان
نصب شیشه دودی
نصب شیشه دودی
قیمت از 1,100,000 الی 1,200,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 300,000 الی 800,000 تومان