صفرشویی خودرو

صفرشویی خودرو

از 1175 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت صفرشویی خودرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت صفر شویی سنتی (شستوشوی بدنه و داخل به همراه صندوق و موتورشویی)

850,000 الی 1,100,000 تومان

قیمت صفرشویی با دستگاه وکیوم(شستوشوی بدنه و داخل به همراه صندوق و موتورشویی)

1,500,000 الی 1,700,000 تومان

متوسط قیمت1,200,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت1,800,000 تومان

آنچه درباره صفرشویی خودرو خواهید خواند

 • صفرشویی خودرو در محل
 • نحوه دریافت خدمات صفرشویی ماشین در محل هوم سرویز چگونه است؟
 • صفرشویی خودرو در محل چه تفاوتی با کارواش معمولی دارد؟
 • صفر شویی ماشین در محل شامل چه مواردی است؟
 • صفرشویی ماشین در محل آیا برای تمامی خودروها ارائه می شود؟
 • مزایای صفر شویی ماشین در خانه چیست ؟
 • انجام صفرشویی خودرو چرا پیشنهاد می شود؟
 • صفرشویی ماشین در خانه یا در کارواش کدام‌یک؟!
 • صفرشویی ماشین با بخار به چه صورت انجام می شود؟
 • مرکز تخصصی صفرشویی خودرو
 • خدمات صفرشویی خودرو هوم سرویز شامل چه مواردی است؟
 • هزینه صفرشویی خودرو در محل با انجام خدمات در مرکز تفاوت دارد؟
 • هزینه صفرشویی خودرو به چه مواردی وابسته است؟
 • دیتیلینگ خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

صفرشویی خودرو در محل

صفرشویی خودرو مانند کارواش ساده نیست. در کل تفاوت‌های زیادی بین شستشوی معمولی و صفرشویی ماشین در محل وجود دارد. در شستشوی معمولی خودرو، قسمت داخلی خودرو فقط جارو زده و بیرونی خودرو شسته می‌شود. اما در صفر شویی خودرو تمام قسمت و درزهای داخلی و بیرونی ماشین و حتی موتور با دقت شسته می شود و به مدت زمان بیشتری نیاز دارد. همچنین نرخ صفرشویی خودرو از شستشوی ساده بیشتر است. زیرا مواد صفرشویی خودرو گران تر بوده و پروسه زمانی طولانی تری نیاز است. در ادامه به خدماتی که در صفرشویی در محل انجام می شود و عوامل موثر بر هزینه صفر شویی خودرو می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات صفرشویی ماشین در محل هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به انواع خدمات مانند کارواش در محل و خدمات تخصصی تر مانند صفر شویی ماشین سنگین و سواری دیگر نیازی به مراجعه به مراکز تخصصی دیتیلینگ خودرو نخواهد بود. به این ترتیب تمام این خدمات در محل ارائه خواهد شد تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت صفرشویی خودرو در محل

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خود را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو، مانند صفرشویی ماشین سنگین، سدان، شاسی یا هاچبک و نوع خدمات مورد نیاز و محل مد نظر برای دریافت خدمات را مشخص خواهید نمود.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن متخصصین صفرشویی ماشین در محل تماس گرفته و نحوه ارائه خدمات و همچنین هزینه صفرشویی خودرو را اعلام خواهند نمود.

· اعزام متخصصین به محل

پس از توافقات نهایی در ارتباط با نحوه ارائه خدمات و هزینه صفرشویی خودرو متخصصین با تجهیزات کامل به محل اعزام شده و کلیه خدمات را در محل ارائه می دهند.

صفرشویی خودرو در محل چه تفاوتی با کارواش معمولی دارد؟

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد در خدمات شستشوی معمولی خودرو، فضای بیرونی شسته می شود و فضای داخلی نیز تا حدودی تمیز می شود و نباید انتظار معجزه داشته باشید. اما در خدمات صفرشویی ماشین تمام قسمت های داخلی به خوبی با استفاده از مواد شوینده، شامپو و تجهیزات مخصوص شسته می شود و تمامی لکه ها از بین خواهد رفت. قسمت های داخلی خودرو با استفاده از اسپری صفرشویی خودرو که با متریال قطعات داخلی خودرو سازگار است شسته می شود. تمام قسمت های کف کابین خودرو به خوبی تمیز خواهد شد. همچنین قسمت جلو داشبورد وسایر قسمت های پلاستیکی به خوبی تمیز شده و احیای رنگ می شوند.

صفر شویی ماشین در محل شامل چه مواردی است؟

تمام قسمت های داخلی و خارجی ماشین با دقت نظافت شده و تمام قسمت های پلاستیکی پاک می شوند. صفرشویی ماشین در واقع علاوه بر جنبه نظافتی در اصلاح و محافظت از رنگ و بدنه خودرو نیز نقش بسیار موثری دارند. در ادامه به قسمت هایی که در صفر شویی پرداخته می شود می پردازیم.

· صفرشویی داخل ماشین

صفرشویی داخل خودرو در محل شامل نظافت موتور ماشین نیز می‌شود. شستشوی حرفه ای قطعات و اجزای داخلی خودرو در این پروسه انجام می شود. نظافت کلی داشبورد، کنسول، پنل درب ها، سقف ماشین، کف ماشین، شیشه ها، کمربند ، آینه ، فرمان، نظافت دستگیره ها و برق انداخت شیشه های داخلی و سانروف در این مرحله انجام می شود.

همچنین برای زیبایی و جهت افزایش مدت‌زمان تمیز بودن بدنه ماشین در صورت تمایل مالکین خودرو خدمات پولیش و واکس ماشین نیز انجام خواهد شد.

· صفرشویی خارجی ماشین و دورشویی

در این مرحله تمام مواد روغنی، مانند قیر، روغن و سایر مواد چسبناک از روی بدنه، لاستیک، سپر، چراغ ها، شیشه، درزها و غیره کاملا پاک می شوند. مواد صفرشویی خودرو کاملا سازگار با رنگ بدنه هستند و هیچ آسیبی به خودرو وارد نمی شود. در صورت نیاز و درخواست مشتری پولیش رنگ برای از بین بردن خراش هاس سطحی و واکس برای محافظت از رنگ بدنه زده می شود.

· صفرشویی صندلی خودرو

صفرشویی خودرو و توشویی شامل شستشوی کامل صندلی ها هم هست. این کار از جهت رفع آلودگی ها و لکه ها الزامی است ولی یک حسن دارد و آن رفع بوی بد صندلی است. بعد از کف خودرو، صندلی ها از نقاط بسیار آلوده به شمار می آیند. ابتدا روکش صندلی ها جدا می شود. برای شستن روکش از شوینده مخصوص و متناسب با جنس کاور صندلی استفاده می شود. روکش های پارچه ای قابل شستشو با دستگاه بخارشو هستند ولی روکش های چرم را نمی توان با بخار داغ تمیز کرد. این کار چرم را نابود می کند. برای نظافت و صفرشویی صندلی ماشین چرم از شوینده ضعیف تری استفاده می شود و در اخر کار روی چرم، واکس زده می شود.

صفرشویی ماشین در محل آیا برای تمامی خودروها ارائه می شود؟

طبیعتا هر نوع خودرو با هر وضعیتی امکان دریافت خدمات صفرشویي در محل را دارند. تنها این موضوع باید اعلام شود که با توجه به شرایط خودرو نتیجه کار با انتظار مشتری همخوانی مورد قبولی داشته باشد. نحوه صفرشویی ماشین وابسته به نوع ماشین و نیاز مشتری تغییر می کند. به عبارت دیگر با توجه به متریال به کار رفته باید مواد شوینده ای سازگار و روش های شستشویی استفاده شود تا نتیجه دلخواه به همراه داشته باشد. به طور مثال خدماتی مانند موتورشویی خودرو در صورت عدم نیاز کاربرد قابل حذف شدن هستند. اما چیزی که باید به خاطر داشته باشید این مورد است که صفرشویی ماشین در خانه تمام قسمت های داخلی خودرو که در شستشوهای عادی تمیز نمی شوند کاملا نظافت خواهد شد.

مزایای صفر شویی ماشین در خانه چیست ؟

قطعا هیچ موردی بالاتر از این نیست که همواره وسیله نقلیه ظاهری نو و زیبا داشته باشد. رعایت جزئیات مانند براق شدن رنگ خودرو، چرخ های بسیار تمیز و بدنه بدون خط و خش از مزایای صفرشویی ماشین در خانه است. افرادی که نگهداری از ماشین را اولویت قرار می دهند قطعا می دانند که صفرشویی ماشین چه مزایای بیشماری برای حفظ زیبایی بدنه و داخلی خودرو دارد و همواره ارزش واقعی خودرو به نمایش گذاشته می شود.

با توجه به ترافیک و شلوغی شهرها، خدمات صفرشویي خودرو در محل موجب صرفه جویی در زمان خواهد شد. از مواردی مانند پرداخت انعام و هزینه های اضافی معاف می شوید و تنها قیمت صفرشویی خودرو که توافق کرده اید پرداخت می کنید.

مورد دیگر جلب رضایت سرنشینان است. هیج فردی ممکن نیست از نشستن در داخل یک ماشین تمیز لذت نبرد. خوشبختانه یا برعکس امروزه ماشین به عنوان یک سرمایه محسوب می شود. از این رو خدمات صفرشویی خودرو حفظ ارزش سرمایه به حساب می آید. در نهایت دریافت این خدمات صفرشویی ماشین در منزل علاوه بر موارد بالا شما را معطل شدن در مراکز صفرشویی رها می کند و در زمان کوتاه تری به هدف خود خواهید رسید.

انجام صفرشویی خودرو چرا پیشنهاد می شود؟

شاید در نظر خیلی از افراد شستشوی ساده خودرو کفایت می کند و خدمات صفرشویی خودرو تنها پرداخت هزینه های اضافی است اما ما در ادامه به مواردی اشاره می کنیم که متوجه خواهید شد چرا تعدادی از افراد هزینه صفرشویی خودرو را نه تنها بی مورد نمی دانند بلکه در موعد های زمانی مشخص انجام دیتیلینگ خودرو را جزو الزامات در نظر می گیرند.

· موجب افزایش ارزش ریالی خودرو خواهد شد

اگر قصد فروش وسیله نقلیه خود را دارید باید در فکر این مورد باشید که خریدار را تحت تاثیر قرار دهید و تنها این مورد با شستشوی کامل بدنه خودرو و قسمت های داخلی خودرو و حتی صفر شویی موتور خودرو فراهم می شود. تا به این واسطه ارزش واقعی خودرو را نشان دهید.

· افزایش طول عمر قطعات

همانطور که گفته شد صفرشویی خودرو علاوه بر ظاهر خودرو موجب تمیز شدن قسمت های داخلی موتور و یا قطعات داخلی کابین خودرو مانند دربها، داشبورد و صندلی های ماشین هم می شود. به این ترتیب این اقدامات موجب افزایش طول عمر این قطعات خواهد شد.

· موجب بهتر شدن هوای داخل کابین می شود

گرد و غبار طی مرور زمان در محفظه های کولر و بخاری جمع می شود و در زمان روشن کردن سیستم تهویه خودرو این گرد و غبارها در فضا پخش شده و موجب بروز بیماری خواهد شد. از این رو با استفاده از خدمات صفرشویی ماشین این محفظه ها پاکسازی شده و موجب بهبود هوای محیط خواهد شد.

· موجب حفظ کیفیت رنگ بدنه خودرو می شود

هر گونه آلودگی اگر به مدت طولانی روی بدنه خودرو بماند ممکن است به رنگ بدنه خودرو آسیب برساند و درخشندگی رنگ خودرو را از بین ببرد. در صورتی که با استفاده از خدمات صفر شویی ماشین در محل می توان از رنگ بدنه در مقابل عوامل بیرونی محافظت نمود.

صفرشویی ماشین در خانه یا در کارواش کدام‌یک؟!

صفرشویی خودرو در منزل یک روش نوین و بسیار کارآمد در بین شلوغی‌ها و درگیری‌های روزمره افراد می‌باشد. اکثر افراد رفتن به کارواشها را به علت شلوغی خیابان‌ها و معطل شدن در صف های طولانی به تعویق می‌اندازند. در نهایت نیز ممکن است ادعا کنند آن کیفیت نهایی که مدنظرشان بود را دریافت نکرده‌اند!

اما زمانی که صفرشویی خودرو در محل را انتخاب می‌کنید. می‌توانید در کنار رسیدگی به سایر امور روزمره‌تان به نظافت خودروی خود نیز رسیدگی کنید. همچنین می‌توانید مطمئن باشید که صفرشویی ماشین در منزل شما با دقت عمل بیشتر و مدت‌زمان مشخص بدون معطلی انجام می‌شود.

صفرشویی ماشین با بخار به چه صورت انجام می شود؟

صفرشویی سیار علاوه بر روش سنتی، صفرشویی با بخار نیز ارائه می شود. این روش بهترین صفرشویی خودرو است. زیرا به کوچک ترین قسمت دسترسی پیدا کرده و آلودگی ها کاملا رفع می شوند.

صفرشویی کامل خودرو با بخار راهکار بسیار مؤثری در سالم نگه‌داشتن اجزای داخلی خودرو می‌باشد. با توجه به آلودگی هوا ماشین‌ها همیشه در معرض دوده هستند. شاید جالب باشد بیان کنیم که انباشته شدن دوده و خاک در اجزای موتور خودرو می‌تواند بازدهی موتور را کاهش دهد. از این رو موتورشویی با بخار می‌تواند عامل مؤثری در افزایش طول عمر قطعات داخلی خودرو باشد.

بهترین صفرشویی خودرو از فرسایش اجزای داخلی خودرو جلوگیری می‌کند. صفرشویی داخل خودرو موجب می‌شود که هرگونه آلودگی از درز و لابه‌لای غیرقابل‌دسترس در خودرو کاملاً پاک شود.

مرکز تخصصی صفرشویی خودرو

دیتیلینگ خودرو نام دیگر صفرشویی خودرو است. امروزه مراکز زیادی هستند که ادعای دیتیلینگ تخصصی را دارند.اما در واقع نظافت و تمیز کردن خودرو در این روش باید بسیار تخصصی و حرفه‌ای انجام شود. تا بتواند زیبایی خودرو را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. مرکز تخصصی صفرشویی خودرو هوم سرویز با کادر تخصصی و حرفه‌ای خود آماده ارائه خدمات تخصصی دیتیلینگ خودرو هستند. برای خیلی از افراد به‌ویژه آقایان نگه‌داری از ماشین در بهترین حالت بسیار حائز اهمیت است. بهترین راهکار در راستای رسیدن به این هدف استفاده از خدمات صفرشویي خودرو هوم سرویز است.

خدمات صفرشویی خودرو هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

در سرویس صفر شویی ماشین تمام قسمت های داخلی و خارجی خودرو به صورت کامل شسته خواهد شد. این خدمات شامل نظافت داخلی کابین خودرو، شستشوی صندلی ماشین با مواد مخصوص، شستشوی کف و سقف ماشین، شستشوی کامل صندوق عقب خودرو و شستشو و نظافت کامل ستون و درب خودرو و لکه گیری کامل. در سرویس کامل صفرشویی خودرو هوم سرویز یا به عبارت دیگر صفر شویی VIP هوم سرویز خدمات زیر ارائه می شود.

 • جارو برقی و نظافت کامل داخل کابین
 • نظافت داشبورد و درهای خودرو
 • تمیز کردن کامل شیشه های خودرو
 • شستشوی رینگ خودرو با مواد مخصوص
 • واکس بدنه خودروو واکس قسمت های داخلی خودرو
 • شستشوی کامل صندوق عقب
 • موتور شویی خودرو
 • شستشوی صندلی خودرو

هزینه صفرشویی خودرو در محل با انجام خدمات در مرکز تفاوت دارد؟

در زمان صفرشویی خودرو در محل هزینه های رفت و آمد و انعام حذف خواهد شد. همچنین با توجه به این موضوع که نیازی به اتلاف وقت نیست از این رو هزینه صفرشویی خودرو در مقابل همان هزینه ها در مراکز صفرشویی خودرو به صرفه تر خواهد بود.

هزینه صفرشویی خودرو به چه مواردی وابسته است؟

قیمت صفرشویی خودرو به موارد متعددی وابسته است. از این رو هزینه ثابتی برای همه ی خودروها اعلام نمی شود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه صفرشویی ماشین می پردزیم.

· مدل خودرو بر هزینه صفرشویی خودرو در محل تاثیر دارد

بسته به نوع مدل خودرو تغییر می‌کند یعنی مواردی مانند سدان، شاسی، هاچبک، صندوق دار و... تغییر دهنده هزینه صفرشویی بدنه خودرو هستند. به طور مثال قیمت صفرشویی پراید با قیمت صفرشویی سمند و یا قیمت شستشوی ماشین سنگین متفاوت است.

· خدمات جانبی و هزینه صفرشویی خودرو

همچنین خدمات جانبی زیادی می‌تواند یه صفرشویی اضافه یا کم شوند. که همه بر قیمت صفرشویی ماشین در محل تأثیرگذار هستند. زیرا برای هر نوع از خدمات در صفرشویی خودرو در منزل به تجهیزات و محلول صفرشویی خودرو مجزا نیاز است. که با توجه به مدل خودرو و جنس اجزای داخلی خودرو باید انتخاب و استفاده شوند. اما با استفاده از خدمات صفرشویی ماشین در محل هوم سرویز شما از نرخ صفرشویی خودرو از قبل اطلاع دارید و عواملی مانند بالا رفتن مدت زمان و .. این مبالغ را تغییر نمی دهند.

· نحوه صفرشویی ماشین

نحوه صفرشویی ماشین مانند استفاده از بخار و یا مواد نانو بر هزینه صفرشویی خودرو در محل تاثیر می گذارد. قیمت صفرشویی ماشین در منزل هوم سرویز برای انواع ماشین ها به صورت مجزا تعیین شده است. همچنین در صورتی که به خدمات جانبی بیشتری نیاز پیدا کنید می‌توانید به صورت رایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید. در صورت استفاده از خدمات صفرشویی در محل هوم سرویز نیاز به پرداخت هیچ‌گونه هزینه اضافی ایاب ‌وذهاب و یا انعام نمی‌باشد. صرفاً قیمت صفرشویی ماشین در محل را پرداخت خواهید نمود.

دیتیلینگ خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کلام آخر اینکه اگر به خودرو خود اهمیت می‌دهید و مایلید که همیشه ظاهر زیبایی داشته باشد. باید سالی چند بار را به صفرشویی ماشین در منزل یا هر مکان دیگری اختصاص دهید. زیرا انجام مرتب صفرشویی داخل ماشین موجب می‌شود که هیچ نوع آلودگی بر روی سطوح داخلی و خارجی ماشین شما باقی نماند. جهت استعلام قیمت و هماهنگی های لازم کافیست به‌صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره و اعلام قیمت نهایی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس صفرشویی خودرو و همچنین ارایه خدمات صفرشویی خودرو ایرانی و خارجی در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و..., شفاف سازی چراغ خودرو, خدمات کاور بدنه خودرو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس صفرشویی خودرو

صفرشویی خودرو ایرانی و خارجی در محل

صفرشویی ماشین سدان

صفرشویی خودرو شاسی، هاچبک، باری و ....

شست و شوی کامل بدنه خارجی خودرو

نظافت کامل قسمت های داخلی سقف، کف، ستون، دستگیرها ، فرمان، داشبورد خودرو و ...

نظافت و شستشوی صندلی و زیرشویی و نظافت موتور خودرو و ....

نظرات کاربران

profile picture
حسن قلعه

کارشون عالی بود. دستشون درد نکنه بدون نقص کار رو انجام دادن. از نظر اخلاقی هم فوق العاده خوش برخورد بودن.

profile picture
امیررضا نریمانی

خیلی خیلی راضی بودم همه چی خیلی خوب بود و واقعا عالی بودند

شرایط صفرشویی بدنه و داخلی ماشین در محل

صفرشویی خودرو شامل کارواش کامل خودرو و جزئیات داخلی و خارجی ماشین به همراه واکس داشبورد و لاستیک، موتورشویی با مواد نانو، شستشوی سقف و ستون، صندلی ها، موکت کف و زیرپایی ها و رودری های خودرو با استفاده از دستگاه وکیوم و نظافت کامل صندوق عقب می باشد و بر حسب نیاز مشتری می تواند شامل واکس بدنه، واکس چرم، واکس بک تو بلک و همچنین نظافت و ضدعفونی تهویه خودرو شود. خدمات بیشتر به صورت مجزا محاسبه و قبل از مراجعه همیار اعلام خواهد شد.

ابتدا خودروی شما بازرسی شده، سپس تمامی قسمت ها و درزهای ماشین تمیز خواهد شد، همیاران از تجهیزات پیشرفته و مواد تمیز کننده مناسب و با بالاترین کیفیت استفاده می کنند.

این سرویس شامل خدمات متفاوت دیگری همچون ترمیم رنگ، پولیش، واکس زدن، شستشوی کفی و تمیز کردن موتور بر حسب درخواست مشتری نیز می تواند باشد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس صفرشویی خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

car-air-conditioner
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 800,000 الی 1,600,000 تومان
car-service
سرویس دوره ای خودرو
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
car-repair
تعمیر خودرو
قیمت از 500,000 الی 1,400,000 تومان
replacing-car-light
تعویض چراغ و لامپ خودرو
قیمت از 600,000 الی 1,600,000 تومان