banner

صفرشویی خودرو درمحل

از 1175 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت صفرشویی انواع خودرو در منزل با مواد نانو

قیمت صفرشویی ماشین هاچبک ایرانی و چینی

300,000 الی 380,000 تومان

قیمت صفرشویی ماشین سواری ایرانی و چینی و هاچبک خارجی

350,000 الی 420,000 تومان

قیمت صفرشویی ماشین سواری خارجی و شاسی چینی

400,000 الی 470,000 تومان

قیمت صفرشویی ماشین سواری خارجی

450,000 الی 510,000 تومان

قیمت صفرشویی ماشین سواری لوکس و سوپر اسپرت

550,000 الی 700,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط صفرشویی خودرو درمحل

صفرشویی خودرو شامل کارواش کامل خودرو و جزئیات داخلی و خارجی ماشین به همراه واکس داشبورد و لاستیک، موتورشویی با مواد نانو، شستشوی سقف و ستون، صندلی ها، موکت کف و زیرپایی ها و رودری های خودرو با استفاده از دستگاه وکیوم و نظافت کامل صندوق عقب می باشد و بر حسب نیاز مشتری می تواند شامل واکس بدنه، واکس چرم، واکس بک تو بلک و همچنین نظافت و ضدعفونی تهویه خودرو شود. خدمات بیشتر به صورت مجزا محاسبه و قبل از مراجعه همیار اعلام خواهد شد.

ابتدا خودروی شما بازرسی شده، سپس تمامی قسمت ها و درزهای ماشین تمیز خواهد شد، همیاران از تجهیزات پیشرفته و مواد تمیز کننده مناسب و با بالاترین کیفیت استفاده می کنند.

این سرویس شامل خدمات متفاوت دیگری همچون ترمیم رنگ، پولیش، واکس زدن، شستشوی کفی و تمیز کردن موتور بر حسب درخواست مشتری نیز می تواند باشد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس صفرشویی خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

صفرشویی خودرو در محل چیست؟

افرادی که بیشتر ساعات خود را روزانه در خودروی خود سپری می‌کنند، کاملاً معنای صفرشویی ماشین در محل را درک می‌کنند. در کل تفاوت‌های زیادی بین شستشوی معمولی و صفرشویی ماشین در محل وجود دارد. در شستشوی معمولی، قسمت داخلی خودرو فقط جارو زده می‌شود و بیرونی خودرو شسته می‌شود. اما در صفرشویی خودرو شما در نهایت ماشینی به تمیزی و زیبایی روز اولی که خریداری کرده‌اید را تحویل می‌گیرید.

صفرشویی ماشین چگونه است؟

نحوه صفرشویی خودرو به این صورت است که تمام قسمت‌های داخلی با اسپری صفرشویی داخل خودرو به‌خوبی شسته می شوند. همچنین در صفرشویی داخل خودرو تمام قطعات داخلی خودرو مانند صندلی، سقف و داشبوردها با مواد شوینده کاملاً سازگار با جنس آنها شسته خواهند شد. همچنین در نهایت با استفاده از دستگاه نانو و بخارشو تمام لکه‌ها از بین خواهند رفت.

صفرشویی داخلی خودرو در محل شامل شستشوی موتور ماشین نیز می‌شود. همچنین برای زیبایی و جهت افزایش مدت‌زمان تمیز بودن بدنه ماشین در صورت تمایل مالکین خودرو، خدمات پولیش و واکس ماشین نیز انجام خواهد شد.

صفرشویی خودرو در محل یا در کارواش کدام‌یک؟!

صفرشویی خودرو در منزل یک روش نوین و بسیار کارآمد در بین شلوغی‌ها و درگیری‌های روزمره افراد می‌باشد. اکثر افراد رفتن به کارواش را به علت شلوغی خیابان‌ها و معطل شدن در صف های شستشوی ماشین به تعویق می‌اندازند. در نهایت نیز ممکن است ادعا کنند آن کیفیت نهایی که مدنظرشان بود را دریافت نکرده‌اند!

اما زمانی که صفرشویی خودرو در محل را انتخاب می‌کنید. می‌توانید در کنار رسیدگی به سایر امور روزمره‌تان به نظافت خودروی خود نیز رسیدگی کنید. همچنین می‌توانید مطمئن باشید که صفرشویی ماشین در منزل شما با دقت عمل بیشتر و مدت‌زمان مشخص بدون معطلی انجام می‌شود.

صفرشویی خودرو تهران

صفرشویی کامل خودرو در تهران راهکار بسیار مؤثری در سالم نگه‌داشتن اجزای داخلی خودرو می‌باشد. در تهران با توجه به آلودگی هوا ماشین‌ها همیشه در معرض دوده هستند. شاید جالب باشد بیان کنیم که انباشته شدن دوده و خاک در اجزای موتور خودرو می‌تواند بازدهی موتور را کاهش دهد. از این رو خدمات صفرشویی خودرو تهران و موتورشویی می‌تواند عامل مؤثری در افزایش طول عمر قطعات داخلی خودرو باشد.

صفرشویی ماشین در تهران از فرسایش اجزای داخلی خودرو جلوگیری می‌کند. یکی از عواملی که می‌تواند راحتی را برای سرنشینان خودرو فراهم آورد تمیزی محیط داخلی خودرو است. صفرشویی داخل خودرو موجب می‌شود که هرگونه آلودگی از درز و لابه‌لای غیرقابل‌دسترس در خودرو کاملاً پاک شود.

مرکز تخصصی صفرشویی خودرو در تهران

دیتیلینگ خودرو نام دیگر صفرشویی خودرو است. امروزه مراکز زیادی هستند که ادعای دیتیلینگ تخصصی در تهران را دارند.

اما در واقع نظافت و تمیز کردن خودرو در این روش باید بسیار تخصصی و حرفه‌ای انجام شود. تا بتواند زیبایی خودرو را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. مرکز تخصصی صفرشویی خودرو هوم سرویز با کادر تخصصی و حرفه‌ای خود آماده ارائه خدمات تخصصی دیتیلینگ خودرو در تهران هستند. برای خیلی از افراد به‌ویژه آقایان نگه‌داری از ماشین در بهترین حالت بسیار حائز اهمیت است. بهترین راهکار در راستای رسیدن به این هدف استفاده از خدمات صفرشویی خودرو در تهران هوم سرویز است.

صفرشویی خودرو شمال تهران

مرکز تخصصی صفرشویی خودرو در شمال تهران هوم سرویز آماده ارائه خدمات با تجهیزات حرفه‌ای و پیشرفته هستند. در صفرشویی شمال تهران از دستگاه شستشوی نانو و بخارشوی صنعتی جهت شستشو صندلی و سقف ماشین استفاده می‌شود. همچنین با استفاده از دستگاه بخار تمام محیط داخلی خودرو را کاملاً ضدعفونی می‌شود.صفرشویی خودرو غرب تهران

صفرشویی خودرو در غرب تهران توسط کارواش سیار، برخلاف نظر خیلی از افراد هزینه‌های کمتری را شامل می‌شود. زیرا کارواش‌ها برای پوشش هزینة مکان خود ممکن است هزینه‌های بالاتری به‌عنوان نرخ صفرشویی خود در نظر بگیرند. اما درصورتی‌که با استفاده از خدمات صفرشویی اتومبیل غرب تهران می‌توانید از کیفیت بالا و هزینه های به‌مراتب کمتری برخوردار شوید.

صفرشویی خودرو شرق و جنوب تهران

استفاده از خدمات صفرشویی خودرو در منزل هوم سرویز موجب می‌شود که بدون پرداخت هزینه‌های اضافی و یا انعام در هر مکانی که مد نظرتان است از خدمات صفرشویی خودرو در شرق تهران بهره‌مند شوید. همچنین سرعت عمل بالا و استفاده از مواد شوینده ی متناسب با جنس داخلی خودرو سبب می‌شود که هیچ‌گونه آسیبی به ماشین وارد نشود.

هزینه صفرشویی خودرو در هوم سرویز

قیمت صفرشویی خودرو بسته به نوع مدل خودرو تغییر می‌کند. به طور مثال قیمت صفرشویی پراید با قیمت صفرشویی سمند متفاوت است. همچنین خدمات جانبی زیادی می‌تواند یه صفرشویی اضافه یا کم شوند. که همه بر قیمت صفرشویی تهران تأثیرگذار هستند. زیرا برای هر نوع از خدمات در صفرشویی خودرو در منزل به تجهیزات و محلول صفرشویی خودرو مجزا نیاز است. که با توجه به مدل خودرو و جنس اجزای داخلی خودرو باید انتخاب و استفاده شوند.

قیمت صفرشویی ماشین در منزل هوم سرویز برای انواع ماشین ها به صورت مجزا تعیین شده است. همچنین در صورتی که به خدمات جانبی بیشتری نیاز پیدا کنید می‌توانید به صورت رایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید. در صورت استفاده از خدمات صفرشویی در محل هوم سرویز نیاز به پرداخت هیچ‌گونه هزینه اضافی ایاب‌وذهاب و یا انعام نمی‌باشد. صرفاً قیمت صفرشویی ماشین در محل را پرداخت خواهید نمود.

دیتیلینگ خودرو در محل توسط تیم حرفه‌ای هوم سرویز

کلام آخر اینکه اگر به خودرو خود اهمیت می‌دهید و مایلید که همیشه ظاهر زیبایی داشته باشد. باید سالی چند بار را به صفرشویی ماشین در منزل یا هر مکان دیگری اختصاص دهید. زیرا انجام مرتب صفرشویی داخل ماشین موجب می‌شود که هیچ نوع آلودگی بر روی سطوح داخلی و خارجی ماشین شما باقی نماند. زیراکه این آلودگی‌ها موجب آسیب دائمی به رنگ بدنه یا اجزای داخلی خودروی شما خواهند شد.

جهت استعلام قیمت و هماهنگی های لازم کافیست به‌صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره و اعلام قیمت نهایی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس صفرشویی خودرو درمحل

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 250,000 الی 800,000 تومان
سرویس دوره ای خودرو
سرویس دوره ای خودرو
قیمت از 250,000 الی 800,000 تومان
تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
تعویض چراغ و لامپ خودرو
تعویض چراغ و لامپ خودرو
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان