صفرشویی خودرو

صفرشویی خودرو

از 1175 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت صفرشویی خودرو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت صفر شویی سنتی (شستوشوی بدنه و داخل به همراه صندوق)

650,000 الی 850,000 تومان

قیمت صفرشویی با دستگاه وکیوم(شستوشوی بدنه و داخل به همراه صندوق و موتورشویی)

1,300,000 الی 1,600,000 تومان

متوسط قیمت1,250,000 تومانکمینه قیمت930,000 تومانبیشینه قیمت1,600,000 تومان

آنچه درباره صفرشویی خودرو خواهید خواند

  • صفرشویی چیست؟
  • صفرشویی ماشین چگونه است؟
  • صفر شویی ماشین در محل شامل چه مواردی است ؟
  • مزایای صفر شویی ماشین در محل چیست ؟
  • صفرشویی ماشین در خانه یا در کارواش کدام‌یک؟!
  • صفرشویی ماشین با بخار به چه صورت انجام می شود؟
  • مرکز تخصصی صفرشویی خودرو
  • هزینه صفرشویی خودرو در هوم سرویز
  • دیتیلینگ خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

صفرشویی چیست؟

صفرشویی خودرو مانند کارواش ساده نیست. در کل تفاوت‌هایزیادی بین شستشوی معمولی و صفرشویی ماشین در محل وجود دارد. در شستشویمعمولی، قسمت داخلی خودرو فقط جارو زده و بیرونی خودرو شسته می‌شود. اما در صفرشویی خودرو تمام قسمت و درزهای داخلی و بیرونی ماشین و حتی موتور با دقت شستهمی شود و به مدت زمان بیشتری نیاز دارد. همچنین نرخ صفرشویی خودرو ازشستشوی ساده بیشتر است. زیرا مواد صفرشویی خودرو گران تر بوده و پروسهزمانی طولانی تری نیاز است. در ادامه به خدماتی که در صفرشویی در محل انجاممی شود و عوامل موثر بر هزینه صفر شویی خودرو می پردازیم.

صفرشویی ماشین چگونه است؟

نحوه صفرشوییخودرو به این صورت است که تمام قسمت‌های داخلی با اسپری صفرشوییخودرو به‌خوبی شسته می شوند. همچنین در توشویی صفرشویی، تمام قطعاتداخلی خودرو مانند صندلی، سقف و داشبوردها با مواد شوینده کاملاً سازگار باجنس آنها شسته خواهند شد. همچنین در نهایت با استفاده از دستگاه نانو و بخارشوتمام لکه‌ها از بین خواهند رفت.

صفر شویی ماشین در محل شامل چه مواردی است ؟

تمام قسمت های داخلیو خارجی ماشین با دقت نظافت شده و تمام قسمت های پلاستیکی پاک می شوند. صفرشوییماشین در واقع علاوه بر جنبه نظافتی در اصلاح و محافظت از رنگ و بدنه خودرو نیزنقش بسیار موثری دارند. در ادامه به قسمت هایی که در صفر شویی پرداخته می شود میپردازیم.

صفرشویی داخلماشین

صفرشویی داخلی خودرودر محل شامل نظافت موتور ماشین نیز می‌شود. شستشوی حرفه ای قطعات و اجزایداخلی خودرو در این پروسه انجام می شود. نظافت کلی داشبورد، کنسول، پنل درب ها،سقف ماشین، کف ماشین، شیشه ها، کمربند ، آینه ، فرمان، نظافت دستگیره ها و برقانداخت شیشه های داخلی و سانروف در این مرحله انجام می شود.

همچنین برای زیبایی وجهت افزایش مدت‌زمان تمیز بودن بدنه ماشین در صورت تمایل مالکین خودرو خدمات پولیش و واکسماشین نیز انجام خواهد شد.

صفرشویی خارجیماشین و دورشویی

در این مرحله تماممواد روغنی، مانند قیر، روغن و سایر مواد چسبناک از روی بدنه، لاستیک، سپر، چراغها، شیشه، درزها و غیره کاملا پاک می شوند. مواد صفرشویی خودرو کاملاسازگار با رنگ بدنه هستند و هیچ آسیبی به خودرو وارد نمی شود. در صورت نیاز ودرخواست مشتری پولیش رنگ برای از بین بردن خراش هاس سطحی و واکس برای محافظت ازرنگ بدنه زده می شود.

صفرشویی صندلیخودرو

صفرشویی خودرو و توشویی شامل شستشوی کامل صندلی ها همهست. این کار از جهت رفع آلودگی ها و لکه ها الزامی است ولی یک حسن دارد و آن رفعبوی بد صندلی است. بعد از کف خودرو، صندلی ها از نقاط بسیار آلوده به شمار میآیند. ابتدا روکش صندلی ها جدا می شود. برای شستن روکش از شوینده مخصوص و متناسببا جنس کاور صندلی استفاده می شود. روکش های پارچه ای قابل شستشو با دستگاه بخارشوهستند ولی روکش های چرم را نمی توان با بخار داغ تمیز کرد. این کار چرم را نابودمی کند. برای نظافت و صفرشویی صندلی ماشین چرم از شوینده ضعیف تری استفادهمی شود و در اخر کار روی چرم، واکس زده می شود.

مزایای صفر شویی ماشین در محل چیست ؟

قطعا هیچ موردیبالاتر از این نیست که همواره وسیله نقلیه ظاهری نو و زیبا داشته باشد. رعایتجزئیات مانند براق شدن رنگ خودرو، چرخ های بسیار تمیز و بدنه بدون خط و خش ازمزایای صفرشویی ماشین در محل است. افرادی که نگهداری از ماشین را اولویت قرار میدهند قطعا می دانند که صفرشویی چه مزایای بیشماری برای حفظ زیبایی بدنه و داخلیخودرو دارد و همواره ارزش واقعی خودرو به نمایش گذاشته می شود.

مورد دیگر جلب رضایتسرنشینان است. هیج فردی ممکن نیست از نشستن در داخل یک ماشین تمیز لذت نبرد.خوشبختانه یا برعکس امروزه ماشین به عنوان یک سرمایه محسوب می شود. از این روخدمات صفرشویی خودرو حفظ ارزش سرمایه به حساب می آید. در نهایت دریافت این خدماتدر منزل علاوه بر موارد بالا شما را معطل شدن در مراکز، ترافیک و انعام دادن رهامی کند و در زمان کوتاه تری به هدف خود خواهید رسید.

صفرشویی ماشین در خانه یا در کارواش کدام‌یک؟!

صفرشویی خودرو درمنزل یکروش نوین و بسیار کارآمد در بین شلوغی‌ها و درگیری‌های روزمره افراد می‌باشد. اکثرافراد رفتن به کارواشها را به علت شلوغی خیابان‌ها و معطل شدن در صف های طولانی بهتعویق می‌اندازند. در نهایت نیز ممکن است ادعا کنند آن کیفیت نهایی که مدنظرشانبود را دریافت نکرده‌اند!

اما زمانی که صفرشوییخودرو در محل را انتخاب می‌کنید. می‌توانید در کنار رسیدگی به سایر امورروزمره‌تان به نظافت خودروی خود نیز رسیدگی کنید. همچنین می‌توانید مطمئن باشیدکه صفرشویی ماشین در منزل شما با دقت عمل بیشتر و مدت‌زمان مشخصبدون معطلی انجام می‌شود.

صفرشویی ماشین با بخار به چه صورت انجام می شود؟

صفرشویی سیار علاوهبر روش سنتی، صفرشویی با بخار نیز ارائه می شود. این روش بهترین صفرشوییخودرو است. زیرا به کوچک ترین قسمت دسترسی پیدا کرده و آلودگی ها کاملا رفع میشوند.

صفرشویی کامل خودروبا بخار راهکار بسیار مؤثری در سالم نگه‌داشتن اجزای داخلی خودرو می‌باشد. با توجهبه آلودگی هوا ماشین‌ها همیشه در معرض دوده هستند. شاید جالب باشد بیان کنیم کهانباشته شدن دوده و خاک در اجزای موتور خودرو می‌تواند بازدهی موتور را کاهش دهد.از این رو موتورشویی با بخار می‌تواند عامل مؤثری در افزایش طول عمر قطعاتداخلی خودرو باشد.

بهترین صفرشوییخودرو از فرسایش اجزای داخلی خودرو جلوگیری می‌کند. صفرشویی داخل خودرو موجبمی‌شود که هرگونه آلودگی از درز و لابه‌لای غیرقابل‌دسترس در خودرو کاملاً پاک شود.

مرکز تخصصی صفرشویی خودرو

دیتیلینگخودرو نام دیگر صفرشویی خودرو است. امروزه مراکز زیادی هستند کهادعای دیتیلینگ تخصصی را دارند.اما در واقع نظافت و تمیز کردن خودرو دراین روش باید بسیار تخصصی و حرفه‌ای انجام شود. تا بتواند زیبایی خودرو را بهبهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. مرکز تخصصی صفرشویی خودرو هومسرویز با کادر تخصصی و حرفه‌ای خود آماده ارائه خدمات تخصصی دیتیلینگخودرو هستند. برای خیلی از افراد به‌ویژه آقایان نگه‌داری از ماشین در بهترین حالتبسیار حائز اهمیت است. بهترین راهکار در راستای رسیدن به این هدف استفادهاز خدمات صفرشویی خودرو هوم سرویز است.

هزینه صفرشویی خودرو در هوم سرویز

قیمت صفرشویی خودرو بسته به نوع مدل خودرو تغییر می‌کندیعنی مواردی مانند سدان، شاسی، هاچبک، صندوق دار و .. تغییر دهنده هزینهصفرشویی بدنه خودرو هستند. به طور مثال قیمت صفرشویی پراید با قیمتصفرشویی سمند متفاوت است. همچنین خدمات جانبی زیادی می‌تواند یه صفرشوییاضافه یا کم شوند. که همه بر قیمت صفرشویی ماشین در محل تأثیرگذارهستند. زیرا برای هر نوع از خدمات در صفرشویی خودرو در منزل به تجهیزاتو محلول صفرشویی خودرو مجزا نیاز است. که با توجه به مدل خودرو وجنس اجزای داخلی خودرو باید انتخاب و استفاده شوند.اما با استفاده از خدمات صفرشویی خودرو در محل هوم سرویز شما از نرخ صفرشوییخودرو از قبل اطلاع دارید و عواملی مانند بالا رفتن مدت زمان و .. این مبالغرا تغییر نمی دهند.

قیمت صفرشوییماشین در منزل هوم سرویز برای انواع ماشین ها به صورت مجزا تعیین شده است.همچنین در صورتی که به خدمات جانبی بیشتری نیاز پیدا کنید می‌توانید به صورترایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید. در صورت استفاده از خدمات صفرشویی در محل هومسرویز نیاز به پرداخت هیچ‌گونه هزینه اضافی ایاب‌وذهاب و یا انعام نمی‌باشد.صرفاً قیمت صفرشویی ماشین در محل را پرداخت خواهید نمود.

دیتیلینگ خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کلام آخر اینکه اگربه خودرو خود اهمیت می‌دهید و مایلید که همیشه ظاهر زیبایی داشته باشد. باید سالیچند بار را به صفرشویی ماشین در منزل یا هر مکان دیگری اختصاص دهید. زیراانجام مرتب صفرشویی داخل ماشین موجب می‌شود که هیچ نوع آلودگی بر رویسطوح داخلی و خارجی ماشین شما باقی نماند. جهت استعلام قیمت و هماهنگی های لازمکافیست به‌صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما درکمتر از یک ساعت جهت مشاوره و اعلام قیمت نهایی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس صفرشویی خودرو و همچنین ارایه خدمات صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس صفرشویی خودرو

صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل

صفرشویی ماشین سدان

صفرشویی خودرو شاسی، هاچبک، باری و ....

شست و شوی کامل بدنه خارجی خودرو

نظافت کامل قسمت های داخلی سقف، کف، ستون، دستگیرها ، فرمان، داشبورد خودرو و ...

نظافت و شستشوی صندلی و زیرشویی و نظافت موتور خودرو و ....

نظرات کاربران

profile picture
امیررضا نریمانی

خیلی خیلی راضی بودم همه چی خیلی خوب بود و واقعا عالی بودند

شرایط صفرشویی بدنه و داخلی ماشین در محل

صفرشویی خودرو شامل کارواش کامل خودرو و جزئیات داخلی و خارجی ماشین به همراه واکس داشبورد و لاستیک، موتورشویی با مواد نانو، شستشوی سقف و ستون، صندلی ها، موکت کف و زیرپایی ها و رودری های خودرو با استفاده از دستگاه وکیوم و نظافت کامل صندوق عقب می باشد و بر حسب نیاز مشتری می تواند شامل واکس بدنه، واکس چرم، واکس بک تو بلک و همچنین نظافت و ضدعفونی تهویه خودرو شود. خدمات بیشتر به صورت مجزا محاسبه و قبل از مراجعه همیار اعلام خواهد شد.

ابتدا خودروی شما بازرسی شده، سپس تمامی قسمت ها و درزهای ماشین تمیز خواهد شد، همیاران از تجهیزات پیشرفته و مواد تمیز کننده مناسب و با بالاترین کیفیت استفاده می کنند.

این سرویس شامل خدمات متفاوت دیگری همچون ترمیم رنگ، پولیش، واکس زدن، شستشوی کفی و تمیز کردن موتور بر حسب درخواست مشتری نیز می تواند باشد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس صفرشویی خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 450,000 الی 1,000,000 تومان
سرویس دوره ای خودرو
سرویس دوره ای خودرو
قیمت از 250,000 الی 800,000 تومان
تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان
تعویض چراغ و لامپ خودرو
تعویض چراغ و لامپ خودرو
قیمت از 600,000 الی 746,000 تومان