صفرشویی خودرو

صفرشویی خودرو

از 1175 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت صفرشویی خودرو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت صفر شویی سنتی (شستوشوی بدنه و داخل به همراه صندوق)

500,000 الی 700,000 تومان

قیمت صفرشویی با دستگاه وکیوم(شستوشوی بدنه و داخل به همراه صندوق و موتورشویی)

1,100,000 الی 1,300,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

صفرشویی چیست؟

صفرشویی خودرو مانند کارواش ساده نیست. در کل تفاوت‌های زیادی بین شستشوی معمولی و صفرشویی ماشین در محل وجود دارد. در شستشوی معمولی، قسمت داخلی خودرو فقط جارو زده و بیرونی خودرو شسته می‌شود. اما در صفر شویی خودرو تمام قسمت و درزهای داخلی و بیرونی ماشین و حتی موتور با دقت شسته می شود و به مدت زمان بیشتری نیاز دارد. همچنین نرخ صفرشویی خودرو از شستشوی ساده بیشتر است. زیرا مواد صفرشویی خودرو گران تر بوده و پروسه زمانی طولانی تری نیاز است. در ادامه به خدماتی که در صفرشویی در محل انجام می شود و عوامل موثر بر هزینه صفر شویی خودرو می پردازیم.

صفرشویی ماشین چگونه است؟

نحوه صفرشویی خودرو به این صورت است که تمام قسمت‌های داخلی با اسپری صفرشویی خودرو به‌خوبی شسته می شوند. همچنین در توشویی صفرشویی، تمام قطعات داخلی خودرو مانند صندلی، سقف و داشبوردها با مواد شوینده کاملاً سازگار با جنس آنها شسته خواهند شد. همچنین در نهایت با استفاده از دستگاه نانو و بخارشو تمام لکه‌ها از بین خواهند رفت.

صفر شویی ماشین در محل شامل چه مواردی است ؟

تمام قسمت های داخلی و خارجی ماشین با دقت نظافت شده و تمام قسمت های پلاستیکی پاک می شوند. صفرشویی ماشین در واقع علاوه بر جنبه نظافتی در اصلاح و محافظت از رنگ و بدنه خودرو نیز نقش بسیار موثری دارند. در ادامه به قسمت هایی که در صفر شویی پرداخته می شود می پردازیم.

صفرشویی داخل ماشین

صفرشویی داخلی خودرو در محل شامل نظافت موتور ماشین نیز می‌شود. شستشوی حرفه ای قطعات و اجزای داخلی خودرو در این پروسه انجام می شود. نظافت کلی داشبورد، کنسول، پنل درب ها، سقف ماشین، کف ماشین، شیشه ها، کمربند ، آینه ، فرمان، نظافت دستگیره ها و برق انداخت شیشه های داخلی و سانروف در این مرحله انجام می شود.

همچنین برای زیبایی و جهت افزایش مدت‌زمان تمیز بودن بدنه ماشین در صورت تمایل مالکین خودرو خدمات پولیش و واکس ماشین نیز انجام خواهد شد.

صفرشویی خارجی ماشین و دورشویی

در این مرحله تمام مواد روغنی، مانند قیر، روغن و سایر مواد چسبناک از روی بدنه، لاستیک، سپر، چراغ ها، شیشه، درزها و غیره کاملا پاک می شوند. مواد صفرشویی خودرو کاملا سازگار با رنگ بدنه هستند و هیچ آسیبی به خودرو وارد نمی شود. در صورت نیاز و درخواست مشتری پولیش رنگ برای از بین بردن خراش هاس سطحی و واکس برای محافظت از رنگ بدنه زده می شود.

صفرشویی صندلی خودرو

صفرشویی خودرو و توشویی شامل شستشوی کامل صندلی ها هم هست. این کار از جهت رفع آلودگی ها و لکه ها الزامی است ولی یک حسن دارد و آن رفع بوی بد صندلی است. بعد از کف خودرو، صندلی ها از نقاط بسیار آلوده به شمار می آیند. ابتدا روکش صندلی ها جدا می شود. برای شستن روکش از شوینده مخصوص و متناسب با جنس کاور صندلی استفاده می شود. روکش های پارچه ای قابل شستشو با دستگاه بخارشو هستند ولی روکش های چرم را نمی توان با بخار داغ تمیز کرد. این کار چرم را نابود می کند. برای نظافت و صفرشویی صندلی ماشین چرم از شوینده ضعیف تری استفاده می شود و در اخر کار روی چرم، واکس زده می شود.

مزایای صفر شویی ماشین در محل چیست ؟

قطعا هیچ موردی بالاتر از این نیست که همواره وسیله نقلیه ظاهری نو و زیبا داشته باشد. رعایت جزئیات مانند براق شدن رنگ خودرو، چرخ های بسیار تمیز و بدنه بدون خط و خش از مزایای صفرشویی ماشین در محل است. افرادی که نگهداری از ماشین را اولویت قرار می دهند قطعا می دانند که صفرشویی چه مزایای بیشماری برای حفظ زیبایی بدنه و داخلی خودرو دارد و همواره ارزش واقعی خودرو به نمایش گذاشته می شود.

مورد دیگر جلب رضایت سرنشینان است. هیج فردی ممکن نیست از نشستن در داخل یک ماشین تمیز لذت نبرد. خوشبختانه یا برعکس امروزه ماشین به عنوان یک سرمایه محسوب می شود. از این رو خدمات صفرشویی خودرو حفظ ارزش سرمایه به حساب می آید. در نهایت دریافت این خدمات در منزل علاوه بر موارد بالا شما را معطل شدن در مراکز، ترافیک و انعام دادن رها می کند و در زمان کوتاه تری به هدف خود خواهید رسید.

صفرشویی ماشین در خانه یا در کارواش کدام‌یک؟!

صفرشویی خودرو در منزل یک روش نوین و بسیار کارآمد در بین شلوغی‌ها و درگیری‌های روزمره افراد می‌باشد. اکثر افراد رفتن به کارواشها را به علت شلوغی خیابان‌ها و معطل شدن در صف های طولانی به تعویق می‌اندازند. در نهایت نیز ممکن است ادعا کنند آن کیفیت نهایی که مدنظرشان بود را دریافت نکرده‌اند!

اما زمانی که صفرشویی خودرو در محل را انتخاب می‌کنید. می‌توانید در کنار رسیدگی به سایر امور روزمره‌تان به نظافت خودروی خود نیز رسیدگی کنید. همچنین می‌توانید مطمئن باشید که صفرشویی ماشین در منزل شما با دقت عمل بیشتر و مدت‌زمان مشخص بدون معطلی انجام می‌شود.

صفرشویی ماشین با بخار به چه صورت انجام می شود؟

صفرشویی سیار علاوه بر روش سنتی، صفرشویی با بخار نیز ارائه می شود. این روش بهترین صفرشویی خودرو است. زیرا به کوچک ترین قسمت دسترسی پیدا کرده و آلودگی ها کاملا رفع می شوند.

صفرشویی کامل خودرو با بخار راهکار بسیار مؤثری در سالم نگه‌داشتن اجزای داخلی خودرو می‌باشد. با توجه به آلودگی هوا ماشین‌ها همیشه در معرض دوده هستند. شاید جالب باشد بیان کنیم که انباشته شدن دوده و خاک در اجزای موتور خودرو می‌تواند بازدهی موتور را کاهش دهد. از این رو موتورشویی با بخار می‌تواند عامل مؤثری در افزایش طول عمر قطعات داخلی خودرو باشد.

بهترین صفرشویی خودرو از فرسایش اجزای داخلی خودرو جلوگیری می‌کند. صفرشویی داخل خودرو موجب می‌شود که هرگونه آلودگی از درز و لابه‌لای غیرقابل‌دسترس در خودرو کاملاً پاک شود.

مرکز تخصصی صفرشویی خودرو

دیتیلینگ خودرو نام دیگر صفرشویی خودرو است. امروزه مراکز زیادی هستند که ادعای دیتیلینگ تخصصی را دارند.اما در واقع نظافت و تمیز کردن خودرو در این روش باید بسیار تخصصی و حرفه‌ای انجام شود. تا بتواند زیبایی خودرو را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. مرکز تخصصی صفرشویی خودرو هوم سرویز با کادر تخصصی و حرفه‌ای خود آماده ارائه خدمات تخصصی دیتیلینگ خودرو هستند. برای خیلی از افراد به‌ویژه آقایان نگه‌داری از ماشین در بهترین حالت بسیار حائز اهمیت است. بهترین راهکار در راستای رسیدن به این هدف استفاده از خدمات صفرشویی خودرو هوم سرویز است.

هزینه صفرشویی خودرو در هوم سرویز

قیمت صفرشویی خودرو بسته به نوع مدل خودرو تغییر می‌کند یعنی مواردی مانند سدان، شاسی، هاچبک، صندوق دار و .. تغییر دهنده هزینه صفرشویی بدنه خودرو هستند. به طور مثال قیمت صفرشویی پراید با قیمت صفرشویی سمند متفاوت است. همچنین خدمات جانبی زیادی می‌تواند یه صفرشویی اضافه یا کم شوند. که همه بر قیمت صفرشویی ماشین در محل تأثیرگذار هستند. زیرا برای هر نوع از خدمات در صفرشویی خودرو در منزل به تجهیزات و محلول صفرشویی خودرو مجزا نیاز است. که با توجه به مدل خودرو و جنس اجزای داخلی خودرو باید انتخاب و استفاده شوند. اما با استفاده از خدمات صفرشویی خودرو در محل هوم سرویز شما از نرخ صفرشویی خودرو از قبل اطلاع دارید و عواملی مانند بالا رفتن مدت زمان و .. این مبالغ را تغییر نمی دهند.

قیمت صفرشویی ماشین در منزل هوم سرویز برای انواع ماشین ها به صورت مجزا تعیین شده است. همچنین در صورتی که به خدمات جانبی بیشتری نیاز پیدا کنید می‌توانید به صورت رایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید. در صورت استفاده از خدمات صفرشویی در محل هوم سرویز نیاز به پرداخت هیچ‌گونه هزینه اضافی ایاب‌وذهاب و یا انعام نمی‌باشد. صرفاً قیمت صفرشویی ماشین در محل را پرداخت خواهید نمود.

دیتیلینگ خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کلام آخر اینکه اگر به خودرو خود اهمیت می‌دهید و مایلید که همیشه ظاهر زیبایی داشته باشد. باید سالی چند بار را به صفرشویی ماشین در منزل یا هر مکان دیگری اختصاص دهید. زیرا انجام مرتب صفرشویی داخل ماشین موجب می‌شود که هیچ نوع آلودگی بر روی سطوح داخلی و خارجی ماشین شما باقی نماند. جهت استعلام قیمت و هماهنگی های لازم کافیست به‌صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره و اعلام قیمت نهایی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس صفرشویی خودرو و همچنین ارایه خدمات صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل تمامی خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس صفرشویی خودرو

صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل

صفرشویی ماشین سدان

صفرشویی خودرو شاسی، هاچبک، باری و ....

شست و شوی کامل بدنه خارجی خودرو

نظافت کامل قسمت های داخلی سقف، کف، ستون، دستگیرها ، فرمان، داشبورد خودرو و ...

نظافت و شستشوی صندلی و زیرشویی و نظافت موتور خودرو و ....

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط صفرشویی بدنه و داخلی ماشین در محل

صفرشویی خودرو شامل کارواش کامل خودرو و جزئیات داخلی و خارجی ماشین به همراه واکس داشبورد و لاستیک، موتورشویی با مواد نانو، شستشوی سقف و ستون، صندلی ها، موکت کف و زیرپایی ها و رودری های خودرو با استفاده از دستگاه وکیوم و نظافت کامل صندوق عقب می باشد و بر حسب نیاز مشتری می تواند شامل واکس بدنه، واکس چرم، واکس بک تو بلک و همچنین نظافت و ضدعفونی تهویه خودرو شود. خدمات بیشتر به صورت مجزا محاسبه و قبل از مراجعه همیار اعلام خواهد شد.

ابتدا خودروی شما بازرسی شده، سپس تمامی قسمت ها و درزهای ماشین تمیز خواهد شد، همیاران از تجهیزات پیشرفته و مواد تمیز کننده مناسب و با بالاترین کیفیت استفاده می کنند.

این سرویس شامل خدمات متفاوت دیگری همچون ترمیم رنگ، پولیش، واکس زدن، شستشوی کفی و تمیز کردن موتور بر حسب درخواست مشتری نیز می تواند باشد.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس صفرشویی خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
سرویس دوره ای خودرو
سرویس دوره ای خودرو
قیمت از 250,000 الی 800,000 تومان
تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 350,000 الی 880,000 تومان
تعویض چراغ و لامپ خودرو
تعویض چراغ و لامپ خودرو
قیمت از 150,000 الی 250,000 تومان

خدمات صفرشویی خودرو در این شهرها ارائه می شود: