banner
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
شارژ گاز کولر خودرو

شارژگاز کولر خودرو

از 1180 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات کولر خودرو و شارژ گاز کولر ماشین در محل

قیمت شارژ گاز کولر خودرو ایرانی(به ازای هر 100سی سی)

80,000 تومان

قیمت شارژ گاز کولر خودرو خارجی(به ازای هر 100سی سی)

105,000 تومان

قیمت رفع نشتی گاز

80,000 الی 300,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط شارژگاز کولر خودرو

با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات ممکن است جهت انجام هر چه بهتر سرویس شارژ گاز کولر و همچنین جهت انجام خدمات تکمیلی نیاز به اعزام خودرو به محل همیار باشد.

سرویس شارژ گاز کولر خودرو شامل شارژ گاز کولر و همچنین رفع نشتی گاز و یا تعمیرات اساسی کولر خودرو می باشد.

مدت زمان انجام کار بسته به نوع و حجم کار مشتری حدود یک تا دو ساعت طول خواهد کشید.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس شارژ گاز کولر خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

شارژ گار کولر خودرو چه زمانی باید انجام شود؟

با عبور از هوای مطبوع بهاری و نزدیک شدن به فصل تابستان تقریبا استفاده از وسایل نقلیه ی بدون کولر، امری نشدنی و غیر قابل تصور است. به همین علت تعمیر کولر خودرو یا شارژ گاز کولر ماشین، در راس لیست سرویس خودرو قرار می گیرد. کاهش سرمای خودرو اولین نشانه ای است که به ما اعلام میکند باید به بررسی گاز کولر خودرو بپردازید. البته علت کم شدن سرمای کولر می تواند بسیار متنوع باشد. اما مطمئننا قوی ترین دلیل آن کاهش گاز کولر ماشین است.

برای تشخیص کم شدن گاز کولر دو روش وجود دارد. اولین راه کم شدن سرمای باد کولر است. دومین راه، تشخیص فنی کم شدن گاز کولر است. در این روش گیج فشار را به ماشین می بندند و میزان گاز موجود در کولر خودرو را اندازه گیری می کنند. اگر میزان گازی که در گیج نشان داده می شود از میزان مطلوب کمتر باشد. باید به شارژ گاز کولر خودرو در محل پرداخته شود. پس از تشخیص کمبود شارژ گاز کولر ماشین با دستگاه دو حالت اتفاق می افتد.

یکی اینکه شارژ کولر کاملا خالی شده باشد.در این صورت باید سیستم سرمایش خودرو کاملا از رطوبت و هوا تخلیه شود و سپس گازگیری کولر خودرو دوباره انجام شود.

در حالت دوم  در صورتی که میزان گاز کولر کم شده باشد. باید علت نشتی گاز کولر خودرو مشخص شود و سپس به شارژ گاز کولر ماشین در محل پرداخته شود.

علت خالی شدن گاز کولر ماشین چیست؟

علائم خرابی کمپرسور کولر خودرو می تواند دلیل محکمی بر خالی شدن گاز و کاهش بازدهی کولر خودرو باشد. اما به طور کل موارد زیر نیز میتوانند بیشترین تاثیر را در خالی شدن گاز کولر خودرو بگذارند. که نیاز به شارژ گاز کولر ماشین را بسیار بالا می برد.

مدت زمان استفاده از کولر خودرو

هر قطعه ای در خودرو طی استفاده و مرور زمان مستهلک می شود. کولر خودرو نیز از این قضیه مثتثنی نمی باشد. استفاده طولانی مدت موجب ایجاد اصطحکاک بین اجزای کولر و ساییده شدن بست ، لاستیک و حتی ترک برداشتن شیلنگ کولر خودرو خواهد شد. همچنین خاصیت بعضی از گازها در هنگام شارژ گاز کولر خودرو به شکلی است که خاصیت فراریت بالایی دارند. بدین ترتیب پس از مدتی خود به خود بدون دلیل خاصی، کم می شوند.

خرده شدن اجزای کولر خودرو

کولر ماشین مانند کولر گازی منزل در یک فضای مجزا در محفظه ای کاملا جدا تعبیه نشده است. اجزای کولر خودرو در قسمتهای مختلفی از سیستم موتوری خودرو قرار گرفته اند. این پراکندگی اجزا موجب می شود که در برخورد با سایر عوامل بیرونی دچار ساییدگی و خورندگی شوند و گاز درون آنها به بیرون نشت پیدا کند.

نفوذ رطوبت به داخل سیستم کولر خودرو

نفوذ رطوبت به داخل محفظه گاز خودرو موجب تشکیل یک اسید بسیار قوی می شود. این اسید مخرب موجب سوراخ شدن کولر خودرو و نشت یابی گار کولر ماشین به بیرون خواهد شد. به همین علت قبل از شارژ گاز کولر خودرو در محل پیشنهاد می شود حتما علت نشتی شناسایی شود تا موجب دوباره کاری در آینده نشود.

تعمیرات تخصصی کولر خودرو و شارژ کولر خودرو در محل هوم سرویز

با توجه به تمام توضیحاتی که ارائه داده ایم عدم سرما دهی خودرو نمیتواند صرفا یک دلیل خاص داشته باشد. عوامل زیادی میتوانند بر آن تاثیر بگذارند. گاهی زمان کافی جهت مراجعه به تعمیرگاه نیست. همچنین پیدا کردن یک مرکز تخصصی تعمیر کولر خودرو که بتواند با مهارت به عیب یابی و تعمیر کولر خودرو بپردازد هم کار راحتی نخواهد بود. در نهایت انتقال ماشین در گرما بدون کولر و انتظار برای تعمیر کولر یا شارژ کولر ماشین در محل می تواند واقعا خسته کننده و حوصله سر بر باشد.

مرکز تخصصی تعمیرات کولر خودرو هوم سرویز آماده ارائه خدمات شارژ کولر خودرو در محل میباشد. البته در موارد خاصی که علت تمام شدن گاز کولر،نشتی و خرابی اجزای خودرو باشد. به صاحبان پیشنهاد می شود که برای تعمیر کولر خودرو ماشین را به محل همیار مورد نظر انتقال دهند.

قیمت شارژ گاز کولر ماشین در محل هوم سرویز

هزینه شارژ گاز کولر خودرو اگر صرفا فقط نیاز به اضافه کردن مایع مبرد باشد، مبلغ ثابتی است. اما در واقعیت قیمت شارژ گاز کولر خودرو در محل تنها به نوع گاز کولر خودرو و میزان آن مرتبط نیست. بلکه خرابی سیستم، عیب یابی و رفع نشتی نیز همه و همه بر هزینه شارژ کولر ماشین در محل تاثیرگذار هستند.

اگر خرابی در سیستم برودت خودرو نباشد و کم شدن سرمای کولر خودرو صرفا به علت کاهش طبیعی گاز خودرو در طی مرور زمان باشد. قاعده کلی در زمبنه تخمین هزینه  برقرار است. که قدرت کولر یا وات کولر ارتباط مستقیمی با هزینه شارژ گار کولر خودرو دارد. کولر قوی، مخزن گازی حجیم تری دارند و قیمت شارژ گاز کولر ماشین نیز طبیعتا بالاتر می رود و بالعکس...

شارژ گاز کولر خودرو تهران توسط بهترین تعمیرکاران هوم سرویز

با توجه به شلوغی شهر تهران، خدمات تعمیر کولر خودرو تهران و شارژ کولر خودرو تهران در محل هوم سرویز به یک سرویس بسیار پردرخواست تبدیل شده است. در واقع استفاده از این خدمات موجب صرفه جویی در وقت و هزینه کاربران خواهد شد. به گونه ای که در کنار رسیدگی به سایر امور روزمره خود می توانند از بهترین خدمات در جهت رسیدگی به خودروی خود درب منزل بهره مند شوند.

شارژ گاز کولر ماشین در غرب تهران، شارژ گاز کولر ماشین در شمال و شرق تهران توسط بهترین تعمیرکارن در کمترین زمان ممکن انجام می شود. شارژ گاز انواع خودرو ایرانی مانند پراید، پژو 206، سمند و انواع خودروهای خارجی توسط متخصصین انجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز از طریق سایت یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما سریعا جهت ارائه توضیحات لازم و مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس شارژگاز کولر خودرو

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
سرویس دوره ای خودرو
سرویس دوره ای خودرو
در حال بروزرسانی قیمت
دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 140,000 الی 350,000 تومان