banner
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
سرویس دوره ای خودرو

سرویس دوره ای خودرو

از 1024 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت چکاپ دوره ای خودرو در محل

قیمت چکاپ دوره ای خودرو در محل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرویس دوره ای خودرو

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیرخودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

سرویس دوره ای خودرو را جدی بگیرید

سرویس دوره ای خودرو در واقع تمام اقدامات پیشگیرانه ای هستند که قبل از اینکه ایرادات ماشین شما به اصطلاح بیخ پیدا کند باید انجام شود. سرویس دوره ای وسیله نقلیه، همچنین می تواند منجر به اطمینان از عملکرد بهینه اتومبیل شود. این به معنا که سرویس خودرو مصرف سوخت را بهینه میکند و ایمنی بیشتری را برای شما رقم میزند. سرویس خودرو، احتمال بروز خرابی ماشین در آینده را به میزان چشم گیری کاهش میدهد.

سرویس و نگهداری خودرو

صرف نظر از اینکه چه خودرویی دارید از خودروهای ایران خودرو و سایپا مانند پراید و تیبا و پژو پارس گرفته تا خودرو های پژو 2008 و سانگ یانگ همه و همه برای طول عمر بیشتر و امنیت به سرویس و نگهداری خودرو نیاز دارند. سرویس های دوره ای، از اقدامات جدا نشدنی برای نگهداری خودرو هستند. به عبارت دیگر هیج تفاوتی ندارد که مالک چه خودرویی هستید، سرویس و نگهداری خودرو در افزایش عمر مفید قطعات خودرو و جلوگیری از هزینه های تعمیرات خودرو بسیار تاثیرگذار است.

چکاب دوره ای خودرو شامل چه مواردی میباشد؟

چکاپ دوره ای خودرو قبل از مسافرت بسیار اهمیت دارد. وقتی تصمیم می گیرید یک سفر خانوادگی با خودروی شخصی را شروع کنید، ابتدا حتما وضعیت خودروی خود را بررسی کنید. این مربوط به تابستان یا زمستان نیست در همه فصول، سرویس دوره ای خودرو و در صورت لزوم تعمیرات خودرو الزامی است. به خصوص در سفرهای خارج از شهر و مسافرت های جاده ای، چکاپ دوره ای خودرو اهمیت بیشتری پیدا می کند. خراب شدن ماشین در وسط جاده می تواند یک خاطره بد از سفر در ذهن همه ایجاد کند. و حتما کمک گرفتن ازخدمات امدادی و معطل شدن در تعمیرگاه بدترین اتفاق در طول سفر خواهد شد. پس لازم است قبل از حرکت یک تعمیرکار ماشین تک تک قسمت های موتوری و فنی خودرو را بررسی کند. هزینه تعمیرات خودرو در تعمیرگاه خیلی بیشتر از مقداری است که برای قیمت چکاپ خودرو می پردازید. آیا می دانید کدام قسمت های ماشین نیاز به چکاپ دارند؟

ü      بررسی لاستیک های خودرو

تایرها حتما می بایست قبل از حرکت بررسی شوند. شاید یک لاستیک کمی ساییده شده در داخل شهر مشکلی ایجاد نکند ولی قطعا نمی توانید با خودرویی که لاستیک نامناسبی دارد وارد اتوبان بشوید و با سرعت بالا 120 کیلومتر حرکت کنید. پیشنهاد می شود با لاستیک هایی که بیش از ۶ سال عمر دارند اصلا وارد جاده نشوید! نکته مهم دیگر تنظیم باد لاستیک در خدمات دوره ای خودرو است. آیا می دانستید تنظیم باد لاستیک ها مصرف سوخت را کاهش میدهد. آخرین نکته، بررسی لاستیک زاپاس است، حتما می دانید که باد لاستیک های زاپاس، حتی در صورت عدم استفاده نیز به مرور زمان کم می شوند.

ü      تعویض روغن خودرو

یکی از ضروری ترین کارها در سرویس دوره ای خودرو بررسی و در صورت نیاز تعویض روغن خودرو است. در چکاب خودرو تمام مایعات خودرو نظیر روغن موتور، روغن گیربکس و روغن ترمز بررسی می شود. سطح مایعات و سلامت مایعات در سرویس خودرو بررسی می شود. عدم بررسی صحیح روغن خودرو میتواند خسارات جبران ناپذیری به موتور خودرو وارد کند.

ü      چکاپ ترمز خودرو

سرویس و تعمیر ترمز خودرو یکی از مهمترین مواردی هستند که در سرویس دوره ای خودرو باید بررسی شود. رانندگی با اتومبیلی که ترمزهایش ایراد دارد، یک فاجعه است. سرویس ترمزها از ضروری ترین موارد در چک لیست چکاپ خودرو و سرویس خودرو است. بررسی لنت ترمز و روغن ترمز باید به دقت انجام شود، تا نیاز به خدمات امدادی پیدا نکنید. زیرا که جبران خسارت بسیار سخت و هزینه بر خواهد بود.

ü      بررسی سیستم برق خودرو

باطری خوردو یکی از مهمترین قسمت های برق رسانی اتومبیل است. معمولا روی باتری های اتمی نشانگر سالم بودن نصب شده و از روی رنگ نشانگر می توانید متوجه وضعیت باتری شوید. باتری خالی، خراب و دارای شارژ پایین تر از حد استاندارد، حتما در میانه راه مشکل ساز می شود. برای چکاپ خودرو لازم است تا دینام، کوئل، شعم و وایرها هم بررسی شود. مجموعه این موارد سیستم برق خودرو را تشکیل می دهند. برای مثال وقتی کوئل خراب شود، اتومبیل روشن نمی شود در حالی که خیلی ساده می توان با انجام خدمات دوره ای خودرو این مشکل را از قبل برطرف کرد. تمام این موارد در جدول سرویس دوره ای خودرو یادداشت می شود.

دفترچه سرویس خودرو

حدود 20 قطعه مصرفی در طی سرویس دوره ای خودرو بررسی، تعمیر و یا تعویض خواهند شد و در جدول سرویس دوره ای خودرو یادداشت می شود. که اگر بخواهیم صادقانه بیان کنیم به خاطر سپردن زمان و کیلومتری که این قطعات تعویض شده اند کار نشدنی خواهد بود. ازین رو اهمیت دفترچه سرویس خودرو مطرح می شود. دفترچه سرویس خودرو یا چک لیست سرویس دوره ای خودرو شامل مجموعه ای از بازدید ها و سرویسهای دوره ای است. درچک لیست سرویس خودرو زمان و کیلومتر مربوط به تعمیر و سرویس هر قطعه نشان داده می شود. همچنین زمان سرویس و بررسی بعدی خودرو را نشان میدهد.

سرویس خودرو چقدر زمان می برد؟

زمان سرویس خودرو وابسته به نوع سرویس خودرو تغییر میکند. به طور مثال سرویس خودرو موقت که شامل بررسی 20 قطعه مصرفی ماشین است حدود 2 ساعت زمان میبرد. اگر سرویس دوره خودرو فقط شامل تعویض روغن و فیلتر ساده باشد زمان سرویس خودرو نهایت 15 دقیقه طول خواهد کشید. اگر سرویس کامل خودرو مد نظر است که شامل 35 قطعه خودرو نظیر ترمز ABS ، سلامت تسمه تایم، تسمه فرمان، باتری، فرمان و سیستم تعلیق ، لنت های ترمز، خطوط سوخت رسانی است باید توسط تعمیرکار اعلام شود و به میزان خرابی ماشین بستگی دارد.

قیمت سرویس خودرو

قیمت سرویس خودرو یک عدد ثابتی نیست. همانطور که پیشتر بیان کردیم در خدمات دوره ای خودرو حدود 20 قطعه بررسی می شود که اگر نیاز به تعویض داشته باشند اجرت تعویض هر قطعه باید محاسبه شود و بر هزینه سرویس خودرو اضافه می شود. قیمت سرویس خودرو پس از بررسی و عیب یابی توسط تعمیرکار خودرو اعلام می شود. همچنین شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن سرویس خودرو هوم سرویز با متخصصین هوم سرویز مشورت کنید و از محدوده قیمت ها مطلع شوید.

سرویس خودرو در محل هوم سرویز

پیشنهاد میکنیم اگر خودروی شما دارای کارت طلایی است با خدمات پسشتیبانی شرکت مورد نظر تماس بگیرید. در غیر این صورت که به خدمات امدادی درب منزل نیاز پیدا کردید با ما تماس بگیرید و از تمامی خدمات و قطعات با گارانتی ما استفاده کنید. تیم هوم سرویز با ارائه خدمات سرویس خودرو در شمال تهران ، غرب تهران ، و ارائه خدمات سرویس دوره ای خودرو در مشرق و مرکز تهران آماده عیب یابی خودرو و تعمیر خودرو در محل شما در کمترین زمان ممکن میباشند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس سرویس دوره ای خودرو

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
در حال بروزرسانی قیمت
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 1,750,000 الی 1,750,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
در حال بروزرسانی قیمت