سرویس دوره ای خودرو

سرویس دوره ای خودرو

از 1024 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سرویس دوره ای خودرو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعویض روغن به همراه فیلتر روغن و فیلتر هوا

100,000 الی 140,000 تومان

قیمت تعویض شمع و وایر خودرو

90,000 الی 170,000 تومان

قیمت تنظیم باد لاستیک خودرو

60,000 الی 100,000 تومان

قیمت سرویس دوره ای خودرو به طور کامل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

سرویس دوره ای خودرو در محل را جدی بگیرید

سرویس دوره ای خودرو در واقع تمام خدمات خودرو هستند که قبل از اینکه ایرادات ماشین شما به اصطلاح بیخ پیدا کند باید انجام شود. سرویس های دوره ای خودرو، همچنین منجر به اطمینان از عملکرد بهینه اتومبیل میز می شود. این به معنا که سرویس ماشین در محل، مصرف سوخت را بهینه می کند و ایمنی بیشتری را برای شما رقم می زند. سرویس دوره ای خودرو صفر اغلب از مواردی است که توسط نمایندگی ها ارائه می شود. در ادامه به خدماتی که در سرویس خودرو دوره ای ارائه می شود و عوامل موثر هزینه سرویس دوره ای خودرو در محل می پردازیم.

سرویس دوره‌ای خودرو چیست؟

مطمئنا اگر از افرادی هستید که خودرو برایتان اهمیت زیادی دارد با خدمات سرویس دوره ای خودرو آشنایی دارید. مجموعه خدمات خودرو است که جهت نگهداری از خودرو انجام می شود شامل بررسی کیفیت و اندازه روغن های مصرفی خودرو، بررسی لاستیک‌ها و ... هستند. کلیه این اقدامات با الفاظ دیگری هم مانند نگهداری خودرو، چکاب دوره ای خودرو و... هم شناخته می شوند.

چکاب دوره ای خودرو شامل چه مواردی می باشد؟

چکاپ دوره ای خودرو قبل از مسافرت بسیار اهمیت دارد. وقتی تصمیم می گیرید یک سفر خانوادگی با خودروی شخصی را شروع کنید، ابتدا حتما وضعیت خودروی خود را بررسی کنید. این مربوط به تابستان یا زمستان نیست در همه فصول، سرویس دوره ای ماشین الزامی است. به خصوص در سفرهای خارج از شهر و مسافرت های جاده ای، چکاپ دوره ای ماشین اهمیت بیشتری پیدا می کند. خراب شدن ماشین در وسط جاده می تواند یک خاطره بد از سفر در ذهن همه ایجاد کند و حتما کمک گرفتن ازخدمات امدادی و معطل شدن در تعمیرگاه بدترین اتفاق در طول سفر خواهد شد. پس لازم است قبل از حرکت یک تعمیرکار ماشین تک تک قسمت های موتوری و فنی خودرو را بررسی کند. آیا می دانید کدام قسمت های ماشین نیاز به چکاپ دارند؟

چک لیست سرویس دوره‌ ای ماشین

با پیچیده تر شدن خودرو ها هنوز هم خدماتی که در سرویس ماشین ارائه می شوند تقریبا ثابت هستند در ادامه به مواردی که در سرویس های دوره ای خودرو بررسی می شوند می پردازیم.

سرویس دوره سیستم ایمنی

مواردی مانند کمربند ایمنی، چراغ های ترمز و کلیه چراغ های جلو، عقب، راهنما و چراغ ترمز خودرو، ترمز دستی، سلامت شیشه و آیته ها، برف پاک کن، باد تایر ها و سلامت لاستیک زاپاس بررسی می شوند.

چک لیست مایعات

سطخ روغن و مایعات خودرو و میزان کیفیت آنها بررسی می شوند. مواردی مانند روغن موتور، ترمز، گیربکس، روغن کلاچ، دیفرانسیل و میزان آب رادیاتور بررسی می شوند.

بررسی موتور خودرو در سرویس دوره ای ماشین

کلیه شلنگ‌های رادیاتور، فیلتر هوا، میزان سلامت تسمه های دینام و تایم بررسی می شوند.

چکاپ ترمز خودرو

سرویس ترمز خودرو یکی از مهمترین مواردی هستند که در سرویس دوره ای خودرو باید بررسی شود. رانندگی با اتومبیلی که ترمزهایش ایراد دارد، یک فاجعه است. سرویس ترمزها از ضروری ترین موارد در چک لیست چکاپ خودرو است. بررسی لنت ترمز و روغن ترمز باید به دقت انجام شود.

بررسی سیستم برق خودرو

باطری خودرو یکی از مهمترین قسمت های برق رسانی اتومبیل است. معمولا روی باتری های اتمی نشانگر سالم بودن نصب شده و از روی رنگ نشانگر می توانید متوجه وضعیت باتری شوید. باتری خالی، خراب و دارای شارژ پایین تر از حد استاندارد، حتما در میانه راه مشکل ساز می شود. برای چکاپ خودرو لازم است تا دینام، کوئل، شعم و وایرها هم بررسی شود. تمام این موارد در جدول سرویس دوره ای خودرو یادداشت می شود.

سرویس دوره ای خودرو در محل باید چه زمانی انجام شود؟

برای تعیین زمان سرویس های دوره‌ ای خودرو تنها مرجع اصلی کتابچه راهنمای خودرو است. حدود 20 قطعه مصرفی در طی سرویس دوره ای خودرو بررسی، تعمیر و یا تعویض خواهند شد و در جدول سرویس دوره ای خودرو یادداشت می شود. که اگر بخواهیم صادقانه بیان کنیم به خاطر سپردن زمان و کیلومتری که این قطعات تعویض شده اند کار نشدنی خواهد بود. دفترچه سرویس خودرو یا چک لیست سرویس دوره ای خودرو شامل مجموعه ای از بازدیدها و سرویسهای دوره ای است. درچک لیست سرویس خودرو زمان و کیلومتر مربوط به تعمیر و سرویس قطعاتی مانند تسمه تایم، دینام ، تسمه دینام و... نشان داده می شود. همچنین زمان سرویس و بررسی بعدی خودرو را نشان می دهد..

سرویس خودرو در محل چقدر زمان می برد؟

زمان سرویس خودرو وابسته به نوع سرویس ماشین تغییر می کند. به طور مثال سرویس خودرو موقت که شامل بررسی 20 قطعه مصرفی ماشین است حدود 2 ساعت زمان می برد. اگر سرویس دوره ای خودرو فقط شامل بررسی و عوض کردن روغن و فیلتر ساده باشد زمان سرویس ماشین در محل نهایت 15 دقیقه طول خواهد کشید. اگر سرویس کامل اتومبیل مد نظر است که شامل 35 قطعه خودرو نظیر ترمز ABS ، سلامت تسمه تایم، تسمه فرمان، باتری، فرمان و سیستم تعلیق ، لنت های ترمز، خطوط سوخت رسانی است باید توسط تعمیرکار اعلام شود و به میزان خرابی ماشین بستگی دارد.

فواید و معایب سرویس های دوره‌ ای خودرو

از مزایای تعمیر دوره‌ای خودرو و انجام سرویس های دوره ای خودرو این است هزینه های ثانویه را کاهش می دهد و خیال رانندگان را برای مدت طولانی راحت خواهند کرد. در راستای این اقدامات سرویس دوره مکانیک خودرو تمامی اجزایی که باید، بررسی می شوند. البته در جدول سرویس دوره ای خودرو حداکثر زمانی که باید تجهیزات مختلف بررسی شوند آورده شده است و اگر قطعات در موعدهای زمانی نزدیک تر به هم بازدید شوند تنها موجب بالا بردن هزینه سرویس خودرو را افزایش می دهد.

قیمت سرویس دوره ای خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت سرویس خودرو در محل یک عدد ثابتی نیست. همانطور که پیشتر بیان کردیم در خدمات دوره ای خودرو حدود 20 قطعه بررسی می شود که اگر نیاز به تعویض داشته باشند اجرت تعویض هر قطعه باید محاسبه شود و بر هزینه سرویس دوره ای خودرو اضافه می شود. قیمت سرویس دوره ای خودرو پس از بررسی و عیب یابی توسط تعمیرکار خودرو اعلام می شود. گاهی هدف کاربر تنها بررسی قسمت های خاصی از اتومبیل است که به این ترتیب قیمت سرویس دوره ای خودرو کاهش پیدا می کند.

سرویس خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پیشنهاد می کنیم اگر خودروی شما دارای کارت طلایی است با خدمات پشتیبانی شرکت مورد نظر برای سرویس دوره ای ایران خودرو در محل و یا سرویس دوره ای خودرو سایپا و ... تماس بگیرید. در صورت دوره گارانتی نبودن خودرو خدمات مربوط به سرویس دوره ای ماشین و سرویس سریع خودرو در محل توسط متخصصین ما انجام می شود. با ثبت درخواست رایگان همیاران با شما تماس گرفته و با مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سرویس دوره ای خودرو و همچنین ارایه خدمات سرویس های دوره ای انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرویس دوره ای خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض روغن موتور خودرو و موتور سیکلت در محل, شارژ گاز کولر ماشین ایرانی, تعویض آب رادیاتور پراید، پژو، ال90، سمند، کوئیک، تیبا و... , کارشناسی خودرو در محل برای انواع اتومبیل های ایرانی و خارجی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سرویس دوره ای خودرو

سرویس های دوره ای انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل

سرویس دوره ای ایران خودرو و سرویس دوره ای خودرو سایپا

سرویس دوره ای خودرو صفر

سرویس دوره ای انواع ماشین چینی شاسی و سدان

سرویس دوره ای سیستم ایمنی خودرو

سرویس مایعات خودرو، موتور ماشین و بررسی سیستم ترمز، بررسی سیستم برق خودرو و...

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط خدمات سرویس ماشین در محل

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیرخودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 300,000 الی 1,500,000 تومان
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 200,000 الی 750,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات سرویس دوره ای خودرو در این شهرها ارائه می شود: