سرویس دوره ای خودرو

سرویس دوره ای خودرو

از 1024 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سرویس دوره ای خودرو در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض روغن به همراه فیلتر روغن و فیلتر هوا

100,000 الی 140,000 تومان

قیمت تعویض شمع و وایر خودرو

90,000 الی 170,000 تومان

قیمت تنظیم باد لاستیک خودرو

60,000 الی 100,000 تومان

قیمت سرویس دوره ای خودرو به طور کامل

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره سرویس دوره ای خودرو خواهید خواند

  • سرویس دوره ای خودرو در محل را جدی بگیرید
  • سرویس دوره‌ای خودرو چیست؟
  • چکاب دوره ای خودرو شامل چه مواردی می باشد؟
  • چک لیست سرویس دوره‌ ای ماشین
  • سرویس دوره ای خودرو در محل باید چه زمانی انجام شود؟
  • سرویس خودرو در محل چقدر زمان می برد؟
  • فواید و معایب سرویس های دوره‌ ای خودرو
  • قیمت سرویس دوره ای خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟
  • سرویس خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

سرویس دوره ای خودرو در محل را جدی بگیرید

سرویس دوره ای خودرو در واقع تمام خدمات خودرو هستند که قبل ازاینکه ایرادات ماشین شما به اصطلاح بیخ پیدا کند باید انجام شود. سرویس هایدوره ای خودرو، همچنین منجر به اطمینان از عملکردبهینه اتومبیل میز می شود. این به معنا که سرویس ماشین در محل، مصرفسوخت را بهینه می کند و ایمنی بیشتری را برای شما رقم می زند. سرویس دوره ایخودرو صفر اغلب از مواردی است که توسط نمایندگی ها ارائه می شود. در ادامه بهخدماتی که در سرویس خودرو دوره ای ارائه می شود و عوامل موثر هزینه سرویس دورهای خودرو در محل می پردازیم.

سرویس دوره‌ای خودرو چیست؟

مطمئنا اگر از افرادیهستید که خودرو برایتان اهمیت زیادی دارد با خدمات سرویس دوره ای خودروآشنایی دارید. مجموعه خدمات خودرو است که جهت نگهداری از خودرو انجام می شود شاملبررسی کیفیت و اندازه روغن های مصرفی خودرو، بررسی لاستیک‌ها و ... هستند. کلیهاین اقدامات با الفاظ دیگری هم مانند نگهداری خودرو، چکاب دوره ای خودرو و... همشناخته می شوند.

چکاب دوره ای خودرو شامل چه مواردی می باشد؟

چکاپ دوره ایخودرو قبل از مسافرت بسیار اهمیت دارد. وقتی تصمیم می گیرید یک سفر خانوادگیبا خودروی شخصی را شروع کنید، ابتدا حتما وضعیت خودروی خود را بررسی کنید. اینمربوط به تابستان یا زمستان نیست در همه فصول، سرویس دوره ای ماشین الزامیاست. به خصوص در سفرهای خارج از شهر و مسافرت های جاده ای، چکاپ دوره ای ماشیناهمیت بیشتری پیدا می کند. خراب شدن ماشین در وسط جاده می تواند یک خاطره بد ازسفر در ذهن همه ایجاد کند و حتما کمک گرفتن ازخدمات امدادی و معطل شدندر تعمیرگاه بدترین اتفاق در طول سفر خواهد شد. پس لازم است قبل از حرکتیک تعمیرکار ماشین تک تک قسمت های موتوری و فنی خودرو را بررسی کند. آیا می دانیدکدام قسمت های ماشین نیاز به چکاپ دارند؟

چک لیست سرویس دوره‌ ای ماشین

با پیچیده تر شدنخودرو ها هنوز هم خدماتی که در سرویس ماشین ارائه می شوند تقریبا ثابت هستند درادامه به مواردی که در سرویس های دوره ای خودرو بررسی می شوند می پردازیم.

سرویس دورهسیستم ایمنی

مواردی مانند کمربندایمنی، چراغ های ترمز و کلیه چراغ های جلو، عقب، راهنما و چراغ ترمز خودرو، ترمزدستی، سلامت شیشه و آیته ها، برف پاک کن، باد تایر ها و سلامت لاستیک زاپاس بررسیمی شوند.

چک لیست مایعات

سطخ روغن و مایعاتخودرو و میزان کیفیت آنها بررسی می شوند. مواردی مانند روغن موتور، ترمز، گیربکس،روغن کلاچ، دیفرانسیل و میزان آب رادیاتور بررسی می شوند.

بررسی موتورخودرو در سرویس دوره ای ماشین

کلیه شلنگ‌هایرادیاتور، فیلتر هوا، میزان سلامت تسمه های دینام و تایم بررسی می شوند.

چکاپ ترمز خودرو

سرویس ترمز خودرو یکیاز مهمترین مواردی هستند که در سرویس دوره ای خودرو باید بررسی شود. رانندگی بااتومبیلی که ترمزهایش ایراد دارد، یک فاجعه است. سرویس ترمزها از ضروری ترین موارددر چک لیست چکاپ خودرو است. بررسی لنت ترمز و روغن ترمز باید بهدقت انجام شود.

بررسی سیستم برقخودرو

باطری خودرو یکی ازمهمترین قسمت های برق رسانی اتومبیل است. معمولا روی باتری های اتمی نشانگر سالمبودن نصب شده و از روی رنگ نشانگر می توانید متوجه وضعیت باتری شوید. باتری خالی،خراب و دارای شارژ پایین تر از حد استاندارد، حتما در میانه راه مشکل ساز می شود.برای چکاپ خودرو لازم است تا دینام، کوئل، شعم و وایرها هم بررسی شود. تمام اینموارد در جدول سرویس دوره ای خودرو یادداشت می شود.

سرویس دوره ای خودرو در محل باید چه زمانی انجام شود؟

برای تعیین زمانسرویس های دوره‌ ای خودرو تنها مرجع اصلی کتابچه راهنمای خودرو است. حدود 20 قطعهمصرفی در طی سرویس دوره ای خودرو بررسی، تعمیر و یا تعویض خواهند شد و در جدولسرویس دوره ای خودرو یادداشت می شود. که اگر بخواهیم صادقانه بیان کنیم بهخاطر سپردن زمان و کیلومتری که این قطعات تعویض شده اند کار نشدنی خواهد بود.دفترچه سرویس خودرو یا چک لیست سرویس دوره ای خودرو شامل مجموعه ای از بازدیدهاو سرویسهای دوره ای است. درچک لیست سرویس خودرو زمان و کیلومتر مربوط بهتعمیر و سرویس قطعاتی مانند تسمه تایم، دینام ، تسمه دینام و... نشان داده می شود.همچنین زمان سرویس و بررسی بعدی خودرو را نشان می دهد..

سرویس خودرو در محل چقدر زمان می برد؟

زمان سرویس خودرو وابسته به نوع سرویس ماشین تغییر می کند.به طور مثال سرویس خودرو موقت که شامل بررسی 20 قطعه مصرفی ماشین است حدود2 ساعت زمان می برد. اگر سرویس دوره ای خودرو فقط شامل بررسی و عوض کردن روغن وفیلتر ساده باشد زمان سرویس ماشین در محل نهایت 15 دقیقه طول خواهد کشید. اگرسرویس کامل اتومبیل مد نظر است که شامل 35 قطعه خودرو نظیر ترمز ABS ، سلامت تسمه تایم،تسمه فرمان، باتری، فرمان و سیستم تعلیق ، لنت های ترمز، خطوط سوخت رسانی است بایدتوسط تعمیرکار اعلام شود و به میزان خرابی ماشین بستگی دارد.

فواید و معایب سرویس های دوره‌ ای خودرو

از مزایای تعمیر دوره‌ایخودرو و انجام سرویس های دوره ای خودرو این است هزینه های ثانویه را کاهش می دهد وخیال رانندگان را برای مدت طولانی راحت خواهند کرد. در راستای این اقدامات سرویسدوره مکانیک خودرو تمامی اجزایی که باید، بررسی می شوند. البته در جدول سرویسدوره ای خودرو حداکثر زمانی که باید تجهیزات مختلف بررسی شوند آورده شده است واگر قطعات در موعدهای زمانی نزدیک تر به هم بازدید شوند تنها موجب بالا بردن هزینهسرویس خودرو را افزایش می دهد.

قیمت سرویس دوره ای خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت سرویس خودرو درمحل یک عددثابتی نیست. همانطور که پیشتر بیان کردیم در خدمات دوره ای خودرو حدود20 قطعه بررسی می شود که اگر نیاز به تعویض داشته باشند اجرت تعویض هر قطعه بایدمحاسبه شود و بر هزینه سرویس دوره ای خودرو اضافه می شود. قیمت سرویس دوره ایخودرو پس از بررسی و عیب یابی توسط تعمیرکار خودرو اعلام می شود. گاهیهدف کاربر تنها بررسی قسمت های خاصی از اتومبیل است که به این ترتیب قیمت سرویسدوره ای خودرو کاهش پیدا می کند.

سرویس خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پیشنهاد می کنیم اگرخودروی شما دارای کارت طلایی است با خدمات پشتیبانی شرکت مورد نظر برای سرویسدوره ای ایران خودرو در محل و یا سرویس دوره ای خودرو سایپا و ... تماسبگیرید. در صورت دوره گارانتی نبودن خودرو خدمات مربوط به سرویس دوره ای ماشینو سرویس سریع خودرو در محل توسط متخصصین ما انجام می شود. با ثبت درخواسترایگان همیاران با شما تماس گرفته و با مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها توضیحاتلازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سرویس دوره ای خودرو و همچنین ارایه خدمات سرویس های دوره ای انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرویس دوره ای خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض روغن موتور خودرو و موتور سیکلت در محل, شارژ گاز کولر ماشین ایرانی, تعویض آب رادیاتور پراید، پژو، ال90، سمند، کوئیک، تیبا و... , کارشناسی خودرو در محل برای انواع اتومبیل های ایرانی و خارجی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سرویس دوره ای خودرو

سرویس های دوره ای انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل

سرویس دوره ای ایران خودرو و سرویس دوره ای خودرو سایپا

سرویس دوره ای خودرو صفر

سرویس دوره ای انواع ماشین چینی شاسی و سدان

سرویس دوره ای سیستم ایمنی خودرو

سرویس مایعات خودرو، موتور ماشین و بررسی سیستم ترمز، بررسی سیستم برق خودرو و...

نظرات کاربران

profile picture
شبنم جوزانی

تشکر ویژه دارم از اقای امیدی خیلی کارشون تمیز و خوب بود

profile picture
صادق امانی

اقای یاری بی نظیر بودند هر شرکتی 4 تا مثل ایشون داشته باشه همه مشتری ثابتش میشن ممنونم واقعا

profile picture
آرش فناییان

سلام ممنون از هوم سرویز و اقای رحیمی بسیار خوش برخورد بودند حرفه ای در کارشون و با دقت👌

profile picture
خانم علمدار ی

اقای شعبانزاده از همه نظر عالی بودند واقعا رضایت کامل دارم ازشون متشکرم

شرایط خدمات سرویس ماشین در محل

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیرخودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 300,000 الی 600,000 تومان
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 350,000 الی 600,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 200,000 الی 380,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان