نصب دزدگیر ماشین

نصب دزدگیر ماشین

از 1284 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب دزدگیر ماشین در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت نصب انواع GPS خودرو

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت نصب دزدگیر ساده

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت نصب دزدگیر تصویری

350,000 الی 550,000 تومان

متوسط قیمت3,100,000 تومانکمینه قیمت3,100,000 تومانبیشینه قیمت3,100,000 تومان

آنچه درباره نصب دزدگیر ماشین خواهید خواند

 • نصب دزدگیر ماشین در محل و نصب GPS خودرو در محل
 • خدمات نصب دزدگیر ماشین در محل هوم سرویز چگونه است؟
 • انواع دزدگیر ماشین
 • مزایای نصب جی پی اس خودرو
 • اجزای دزدگیر ماشین
 • بهترین دزدگیر و ردیاب خودرو
 • خدمات نصب جی پی اس در محل
 • نصب دزدگیر تصویری چه مزایایی دارد؟
 • نصب دزدگیر خودرو سیار
 • نصب دزدگیر ماشین در محل هوم سرویز
 • تعمیر دزدگیر ماشین سیار
 • هزینه تعمیر دزدگیر ماشین چقدر است؟
 • هزینه نصب دزدگیر ماشین در محل به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات نصب و تعمیر دزدگیر ماشین را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب دزدگیر ماشین در محل و نصب GPS خودرو در محل

نصب دزدگیر ماشین در محل در دنیای امروز با توجه به بالا رفتن آمار سرقت بیشتر انجام می شود. زیرا نصب دزدگیر خودرو، ریسک دزدیدن خودرو را برای سارقین بالا می برد و تعدادی از دزدان را از انجام اینکار منصرف می کند. با توجه به بالا رفتن اهمیت نصب دزدگیر ماشین بسیاری از افراد در فضای وب بیشتر به دنبال آموزش نصب دزدگیر ماشین هستند. البته که اینکار فوت و فن های مخصوص به خود را دارد و به راحتی قابل انجام نیست. تجهیزات دیگری مانند نصب جی پی اس خودرو نیز تکمیل کننده این موارد امنیتی است. به این ترتیب هر گونه تعرض به حریم، دستکاری قفل خودرو، شکستن شیشه و سایر ضربات به صاحبان خودرو اعلام می شود.

در ادامه به معرفی اجزای دریاب خودرو و دزدگیر ماشین و عوامل موثر بر قیمت نصب دزدگیر ماشین در محل می پردازیم.

خدمات نصب دزدگیر ماشین در محل هوم سرویز چگونه است؟

همانطور که گفته شد در مناظق شلوغ به علت مسائل امنیتی نیاز بیشتری به نصب دزدگیر ماشین در محل است. با استفاده از خدمات هوم سرویز کلیه خدمات مربوط به نصب دزدگیر ماشین، تعمیر دزدگیر خودرو و نصب جی پی اس در محل ارائه می شود. برای دریافت این خدمات تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست برای نصب یا تعمیر دزدگیر ماشین در محل

در ابتدا از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خدمات مورد نیاز از قبیل نصب، تعمیر دزدگیر ماشین سیار و یا نصب جی پی اس خودرو را مشخص می کنید. همچنین نوع خودرو و محل مورد نظر را برای دریافت خدمات را نیز اعلام خواهید نمود.

· تماس نصاب دزدگیر ماشین در محل

پس از ثبت درخواست نصاب دزدگیر جهت ارائه توضیحات لازم در ارتباط با نوع دزدگیر خودرو، نحوه نصب دزدگیر و همچنین هزینه نصب دزدگیر ماشین در محل را اعلام می کنند. همچنین در صورت نیاز به خدمات تعمیر دزدگیر خودرو نیز مدل دزدگیر خودرو را پرسیده و نحوه تعمیرات و قیمت تعمیر دزدگیر خودرو را اعلام می کنند.

· اعزام متخصصین نصب و تعمیرات دزدگیر خودرو به محل

پس از توافقات نهایی و اعلام موافقت نهایی مشتری، متخصصین با تجهیزات به محل اعزام شده و کلیه خدمات را در محل ارائه می دهند.

انواع دزدگیر ماشین

انواع دزدگیر خودرو بر اساس کارایی و امکاناتی که دارند در سه دسته تقسیم بندی می شوند

· نصب دزدگیر ماشین ساده

نصب دزدگیر ماشین ساده از متداول ترین دزدگیرهایی است که در بازار موجود هستند. البته نصب دزدگیر خودرو ساده چندان جنبه امنیتی ندارد و سارقان در کمترین زمان این دزدگیرها را از کار می اندازند. همچنین درصد حساسیت این دزدگیرها به قدری است که در صورت برخورد شی و موارد دیگر ممکن است بی دلیل فعال می شوند.

· نصب دزدگیر تصویری

در صورتی که برای نصب دزدگیر تصویری خودرو از برندهای معتبر استفاده شود می توانید انتظار کیفیت و ضریب امنیتی بالایی داشته باشید. با کمک از متخصصین نصب دزدگیر و جی پی اس خودرو هوم سرویز بهترین برندها را روی خودرویتان نصب و راه اندازی می کنند.

· نصب دزدگیر موبایلی خودرو

بهترین دزدگیر خودرو در حال حاضر این مدل است. با استفاده از خدمات نصب دزدگیر ماشین موبایلی می توانید در هر فاصله ای اجهاف کاملی بر وضعیت خودروی خود داشته باشید. به این ترتیب حتی اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشید در صورت بروز هر گونه ایراد پیام هشدار به موبایل ارسال می شود.

مزایای نصب جی پی اس خودرو

نصب دزد‌‌گیر ‌‌خودرو، جهت ایجاد مانع و طولانی کردن زمان سرقت خودرو به طور معمول استفاده می‌شود. نصب دزدگیر ماشین آژیری موجب می‌شود که تعدادی از سارقین کم تجربه در هنگام مواجه با آنها از سرقت خودرو منصرف شوند. اما متاسفانه بسیاری از سارقین حرفه‌‌‌ ای هستند و با سرعت بسیار بالایی که دارند به هدف خود خواهند رسید. به این ترتیب خودرو را با به کار بردن روش ‌‌‌های مختلف روشن و به حرکت‌ در می آورند. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای امنیت کامل، خودروی خود را به جدیدترین ابزار‌ و تکنولوژی روز دنیا مانند نصب GPSخودرو مجهز نمایید. مسیریاب و نصب ردیاب خودرو نسل جدیدی از دزدگیرها هستند. این دستگاه دزدگیر پیشرفته به علت اندازه بسیار کوچکی که دارند به طور کاملاً مخفیانه در خودرو نصب می شوند. به این ترتیب در هنگام نصب دزدگیر ماشین روی گوشی از باز شدن درب خودرو، روشن شدن خودرو و حتی ضربه زدن به خودرو، مالک را مطلع می کند.

محل نصب جی پی اس خودرو یکی دیگر از مزایای دزدگیر و ردیاب خودرو است. زیرا به علت کوچک بودن به راحتی جاسازمی شوند و سارقین نمی توانند محل نصب جی پی اس ماشین را کشف کنند.

مهم ترین شاخص دیگر نصب GPS خودرو مجهز بودن این قطعات به باتری است. به بیان دیگر تا چند ساعت بعد از قطع برق خودرو، مکان وسیله نقلیه از طریق سیگنال های ماهواره ای به صاحب خودرو اطلاع داده می شود.

اجزای دزدگیر ماشین

دزد گیر ماشین شامل اجزای متعددی می باشد که وجود تک تک این قطعات در کنارهم موجب ایجاد یک سیستم امنیتی برای خودرو می شود و ایراد در هر کدام از این قطعات کارایی دزدگیر را مختل می کند.

· کیت دزدگیر ماشین

قسمت اصلی دزدگیر که سایر قطعات را کنترل می کند کیت اصلی نامیده می شود و سایر قطعات را کنترل می نماید. سنسورهای مختلف همه جهت پردازش اطلاعات به کیت متصل می شوند.

· ریموت های دزدگیر

همانطور که می دانید این قطعه مواردی مانند باز و بسته کردن درب و حتی قطع کردن صدای دزدگیر ماشین را بر عهده دارد.

· سنسور شوک

این سنسورها در دزدگیر اتومبیل به موارد متعددی حساس هستند و در صورت ضربه یا شوک سیگنال ها به کیت ارسال می شوند. البته این سنسورها و میزان حساسیت آنها با هم تفاوت دارند. موارد دیگری مانند آژیر، شیشه بالابر، آنتن و … نیز هستند که در دزدگیرهای خودرو پیشرفته استفاده می شوند.

بهترین دزدگیر و ردیاب خودرو

نصب دزدگیر و ردیاب خودرو می‌توانند صاحبان خودرو را در وضعیت هوشیارتری از خودروی خود قرار دهند. در دزدگیرهای غیر ماهواره ای با توجه به میزان حساسیت سیستم حفاظتی دزدگیر، سیگنال های اطلاع رسانی به مالک خودرو ارسال می شود. این سیستم ها طی مرور زمان قابلیت های بیشتری پیدا کرده اند. به این ترتیب بر روی ریموت کنترل های تصویری، وضعیت خودرو نمایش داده می شود.اما متاسفانه بهترین دزدگیر ماشین غیر ماهواره ای هم بعد از قطع سیم برق دزدگیرعملاً هیچ کارایی ندارد. پس سارقین با قطع سیم دزدگیر می‌توانند به کار خود ادامه دهند.

نصب جدید ترین و بهترین دزدگیر ماشین و نصب ردیاب خودرو علاوه بر اطلاع رسانی به صاحب خودرو از وضعیت ماشین، در صورت جابه‌جایی خودرو توسط افراد دیگر امکان ردیابی کل مسیر را نیز به مالک خودرو می ‌‌دهد. با نصب و تنظیم GPS ماشین هیچ جای نگرانی باقی نخواهد ماند. نصب دزدگیر جی پی اس دار مکان دقیق خودرو را با کم ترین میزان خطا مسیریابی می کند.

خدمات نصب جی پی اس در محل

خدمات نصب gps خودرو نیاز به مهارت بالایی دارد. برای نصب ردیاب خودرو باید محلی در نظر گرفته شود که از دید سارقان کاملا پنهان باشد. به طور معمول بهترین محل نصب ردیاب خودرو زیر سپر یا باک خودرو است. به طور معمول برای نصب جی پی اس خودرو بهتر است در داخل کابین خودرو در نظر گرفته نشود. زیرا سیگنال های قوی نخواهد فرستاد.

همچنین با نصب جی پی اس خودرو روی گوشی به راحتی از وضعیت خودرو مطلع خواهید شد. البته برای نصب جی پی اس خودرو نیا به دو گوشی تلقن همراه دارید که یکی از آن دو باید در خودرو قرار بگیرد.

نصب دزدگیر تصویری چه مزایایی دارد؟

نصب دزدگیر ماشین تصویری برای خیلی از افراد در اولویت قرار دارد. از مزایای نصب دزدگیر خودرو تصویری می توان به موارد زیر اشاره نمود

 • با استفاده از این نوع دزدگیرهای خودرو مالک خودرو از وضعیت خودرو به راحتی مطلع می شود. در صورت کمترین برخورد فرد و یا سایر وسایل نقلیه به خودرو سریعا به مالک اطلاع داده می شود.
 • همچنین با نصب دزدگیر ماشین در محل می توانید خودرو را از راه دور روشن یا خاموش نموده و یا حتی سیستم سرما و یا گرمایشی آن را فعال نمایید.

نصب دزدگیر خودرو سیار

نصب دزدگیر خودرو سیار یک اقدام حفاظتی و مهم جهت نگهداری و کنترل هوشمندانه برای انواع ماشین می باشد. پروسه نصب دزدگیر روی ماشین در محل ، سیم کشی دزدگیر ماشین و نصب GPS خودرو باید به صورت تخصصی توسط افراد آموزش دیده و با تجربه در این زمینه انجام شود. امروزه دزدگیرهای پیشرفته با خدمات بسیار کاربردی در بازار موجود هستند. روش نصب دزدگیر خودرو و GPS، ازموارد ساده قبل پیچیده تر است. مواردی مانند تعیین محل نصب دزدگیر و ردیاب خودرو و سیم کشی دزدگیر ماشین درست و اصولی توسط متخصصین انجام شود.

نصب دزدگیر ماشین در محل هوم سرویز

نصب دزدگیر ماشین در محل و نصب جی پی اس ماشین تقریبا یک اقدام وقت گیر است. در مواردی به علت کمبود زمان و همچنین عدم آشنایی به مرکز نصب دزدگیر ماشین در محل ممکن است در انجام این کار بسیار پر اهمیت تعلل کنیم. با توجه به تمام این تفاسیر نصب دزدگیر ماشین در محل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. در صورتی که به هر دلیلی نیاز به اقدامات حفاظتی بیشتری نسبت به خودرو خود دارید. می توانید با کمک هوم سرویز از خدمات نصب و تعمیرات دزدگیر ماشین بهره مند شوید.

در هوم سرویز نصب انواع دزدگیر ماشین پیشرفته ومعمولی و انواع ردیاب خودرویی هوشمند مانند نصب دزدگیر و ردیاب خودرو زیتونیکس و نصب جی پی اس ماشین ماجیکار و نصب دزدگیر استیل میت و غیره توسط بهترین متخصصین انجام می شود. همچنین اقداماتی نیز مانند نصب قفل مرکزی خودرو، نصب انواع دزدگیر خودرو سیم کارت خور، نصب GPS برای انواع خودرو در محل توسط نصاب دزدگیر ماشین در محل انجام می شود.

تعمیر دزدگیر ماشین سیار

با توجه به اهمیت دزدگیر هر گونه اختلالاتی که ممکن است در عملکرد قفل مرکزی و یا سایر قسمت ها پیش بیاید. باید سریعاً به عیب یابی و تعمیر دزدگیر ماشین پرداخته شود. معمولاً موارد شایعی مانند عمل نکردن ریموت دزدگیر خودرو یا صدای دزدگیر ماشین بدون دلیل خاص می تواند از مواردی باشد که موجب سلب آسایش افراد می شود. در این مواقع بهترین انتخاب تعمیر دزدگیر ماشین در محل توسط نصاب دزدگیر خودرو می باشد.

هزینه تعمیر دزدگیر ماشین چقدر است؟

در ارتباط با قیمت تعمیر دزدگیر ماشین نیز نمی توان یک قیمت ثابت و معین تعیین کرد. قیمت تعمیر دزدگیر ماشین به نوع مدل دزدگیر و نوع ایرادات دزدگیر خودرو وابسته می باشد. قیمت تعمیرات دزدگیر در هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه تعیین و اعلام می شود. جهت اطلاع از قیمت دقیق نصب یا تعمیر دزدگیر ماشین می توانید در هوم سرویز به صورت رایگان ثبت درخواست نمایید.

هزینه نصب دزدگیر ماشین در محل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت نصب دزدگیر ماشین در محل به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه نصب جی پی اس و دزگیر خودرو اعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه نصب دزدگیر خودرو می پردازیم.

· نوع دزدگیر ماشین بر هزینه نصب دزدگیر ماشین در محل تاثیر دارد

البته بیشترین عامل تاثیرگذار بر قیمت نوع دزدگیر و ردیاب است. قیمت نصب دزدگیر خودرو و جی پی اس خودرو به قیمت دزدگیر ماشین و البته قیمت جی پی اس خودرو، نوع امکانات دزدگیر و لوازم جانبی همراه دزدگیر بستگی دارد.

· تجهیزات و امکانات جانبی دزدگیر خودرو

مواردی مانند قیمت نصب جی پی اس خودرو و تجهیزات جانبی و برنامه ریزی و سیم کشی دزدگیر ماشین و همچنین مدت زمان مورد نیاز برای انجام کار،همه و همه در برآورد قیمت نصب دزدگیر ماشین و جی پی اس خودرو در محل و اجرت نصاب دزدگیر ماشین تاثیر گزار هستند.

خدمات نصب و تعمیر دزدگیر ماشین را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات نصب دزدگیر ماشین در محل و در صورتی که با ایراداتی در سیستم دزدگیر خودروی خود مواجه شده اید. اصلاً نگران نباشید می توانید از خدمات تعمیر دزدگیر ماشین در محل هوم سرویز استفاده کنید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعزام نیرو با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب دزدگیر ماشین و همچنین ارایه خدمات نصب دزدگیر تصویری و نصب دزدگیر صوتی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قفل و کلید خودرو ارائه می دهد که شامل ساخت سوئیچ کددار و ریموت خودرو در محل, تعمیر استارت خودرو در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب دزدگیر ماشین

نصب دزدگیر تصویری و نصب دزدگیر صوتی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی

نصب دزدگیر و جی پی اس خودرو در محل

نصب جی پی اس خودرو روی گوشی

نصب دزدگیر سیم کارت خور برای ماشین‌ سدان و شاسی

نصب صندوق پران خودرو

نصب GPS و دریاب هوشمند برای خودروهای مختلف به صورت سیار

نظرات کاربران

profile picture
میثم طیبی

واقعا تمیز و مرتب کار کردن من امتیاز عالی میدم بهشون. هم سرموقع اومدن هم کار رو با دقت و حوصله بدون عجله انجام دادن.

profile picture
ابراهیم یساولزاده

ما که راضی بودیم.. خدا راضی باشه

profile picture
مرتضی قاضی

سلام به نظر من ایشان از تمام لحاظ خوب بودند و من از اینکه با سایت شما آشنا شدم خیلی خوشحالم و از شما تشکر میکنم.

profile picture
محمدرضا منصوری

درودبرشماوتمامی همکاران عزیزتون وخداقوت وتشکرویژه به آقای روح الله شهرکی که واقعاانسان شریف واستادکارماهری هستند

شرایط نصب دزدگیر ماشین و نصب ردیاب خودرو هوشمند

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر دزدگیر یا GPS نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس نصب و تعمیر دزدگیر و GPS استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر دزدگیر و GPS را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

carwash
کارواش در محل
قیمت از 850,000 الی 1,230,000 تومان
car-audio-system
نصب سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 1,400,000 الی 4,150,000 تومان
car-air-conditioner
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 800,000 الی 1,200,000 تومان
supply-auto-parts
لوازم یدکی خودرو
قیمت از 450,000 الی 3,500,000 تومان