banner
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
نصب دزدگیر و GPS خودرو

نصب دزدگیر و GPS خودرو

از 1184 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیر انواع دزدگیر،ردیاب و جی پی اس خودرو در محل

قیمت نصب و تعمیر انواع دزدگیر،ردیاب و جی پی اس خودرو در محل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب دزدگیر و GPS خودرو

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر دزدگیر یا GPS نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس نصب و تعمیر دزدگیر و GPS استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر دزدگیر و GPS را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

مزایای نصب دزدگیر و GPS خودرو چیست؟

دزد‌‌گیر‌‌های هشداردهندة صوتی خودرو، جهت ایجاد مانع و طولانی کردن زمان سرقت خودرو به طور معمول استفاده می‌شود. نصب دزدگیر خودرو صوتی موجب می‌شود که تعدادی از سارقین کم تجربه در هنگام مواجه با آنها از سرقت خودرو منصرف شوند. اما متاسفانه بسیاری از سارقین حرفه‌‌‌ ای هستند و با سرعت بسیار بالایی که دارند به هدف خود خواهند رسید. به این ترتیب خودرو را با به کار بردن روش ‌‌‌های مختلف روشن و به حرکت‌ در می آورند. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای امنیت کامل، خودروی خود را به جدیدترین ابزار‌ و تکنولوژی روز دنیا مجهز نمایید. 

دزدگیر و ردیاب هوشمند خودرو نسل جدیدی از دزدگیرهای خودرو هستند. این دستگاه دزدگیر پیشرفته به علت حجم بسیار کوچکی که دارند به طور کاملاً مخفیانه در خودرو نصب می شوند. به این ترتیب در اپلیکیشن تلفن همراه از باز شدن درب خودرو، روشن شدن خودرو و حتی ضربه زدن به خودرو، مالک را مطلع می کند.

محل نصب دزدگیر و جی پی اس خودرو یکی دیگر از مزایای دزدگیر و ردیاب خودرو است. زیرا به علت کوچک بودن به راحتی جاساز می شوند و سارقین نمی توانند محل نصب دزدگیر خودرو را کشف کنند. مهم ترین شاخص دیگر نصب GPS  خودرو مجهز بودن این قطعات به باتری است. به بیان دیگر تا چند ساعت بعد از قطع برق خودرو، مکان وسیله نقلیه از طریق سیگنال های ماهواره ای به صاحب خودرو اطلاع داده می شود.

بهترین دزدگیر و ردیاب خودرو

نصب دزدگیر و ردیاب خودرو می‌توانند صاحبان خودرو را در وضعیت هوشیارتری از خودروی خود قرار دهند. در دزدگیرهای غیر ماهواره ای با توجه به میزان حساسیت سیستم حفاظتی دزدگیر، سیگنال های اطلاع رسانی به مالک خودرو ارسال می شود. این سیستم ها طی مرور زمان قابلیت های بیشتری پیدا کرده اند. به این ترتیب بر روی ریموت کنترل های تصویری ، وضعیت خودرو نمایش داده میشود.اما متاسفانه بهترین دزدگیر غیر ماهواره ای هم بعد از قطع سیم برق دزدگیرعملاً هیچ کارایی ندارد. پس سارقین با قطع سیم دزدگیر می‌توانند به کار خود ادامه دهند.

نصب جدید ترین و بهترین دزدگیر و ردیاب خودرو علاوه بر اطلاع رسانی به صاحب خودرو از وضعیت ماشین، در صورت جابه‌جایی خودرو توسط افراد دیگر امکان ردیابی کل مسیر را نیز به مالک خودرو می ‌‌دهد. با نصب و تنظیم GPS ماشین هیچ جای نگرانی باقی نخواهد ماند. نصب دزدگیر جی پی اس دار مکان دقیق خودرو را با کم ترین میزان خطا مسیریابی می کند.

نصب دزدگیر خودرو سیار

نصب دزدگیر خودرو سیار یک اقدام حفاظتی و مهم جهت نگهداری و کنترل هوشمندانه برای انواع ماشین می باشد. پروسه  نصب دزدگیر خودرو ، سیم کشی دزدگیر و GPS  خودرو باید به صورت تخصصی توسط افراد آموزش دیده و با تجربه در این زمینه انجام شود. امروزه دزدگیرهای پیشرفته با خدمات بسیار کاربردی در بازار موجود هستند. روش نصب دزدگیر خودرو و GPS ، ازموارد ساده قبل پیچیده تر است. مواردی مانند تعیین محل نصب دزدگیر و ردیاب خودرو و سیم کشی دزدگیر ماشین درست و اصولی توسط متخصصین انجام شود.

نصب دزدگیر ماشین در محل هوم سرویز

نصب ردیاب و دزدگیر خودرو تقریبا یک اقدام وقت گیر است. در مواردی به علت کمبود زمان و همچنین عدم آشنایی به مرکز نصب دزدگیر خودرو و GPS در تهران ممکن است در انجام این کار بسیار پر اهمیت تعلل کنیم. با توجه به تمام این تفاسیر نصب دزدگیر خودرو در محل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. در صورتی که به هر دلیلی نیاز به اقدامات حفاظتی بیشتری نسبت به خودرو خود دارید. می توانید با کمک هوم سرویز از خدمات نصب و تعمیرات دزدگیر خودرو در سراسر تهران بهره مند شوید.

در هوم سرویز نصب انواع دزدگیرهای پیشرفته و معمولی و انواع ردیاب های هوشمند مانند نصب دزدگیر و ردیاب خودرو زیتونیکس و نصب دزدگیر جی پی اس دار ماجیکار و نصب دزدگیر استیل میت و غیره توسط بهترین متخصصین انجام می شود.

همچنین اقداماتی نیز مانند نصب قفل مرکزی خودرو، نصب انواع دزدگیر خودرو سیم کارت خور، نصب GPS برای انواع خودرو در محل توسط نصاب دزدگیر خودرو در محل انجام می شود.

تعمیرات دزدگیر ماشین در تهران

با توجه به اهمیت دزدگیر خودرو هر گونه اختلالاتی که ممکن است در عملکرد قفل مرکزی و یا سایر قسمت ها پیش بیاید. باید سریعاً به عیب یابی و تعمیر دزدگیر ماشین پرداخته شود. معمولاً موارد شایعی مانند عمل نکردن ریموت دزدگیر خودرو یا صدای آژیر بدون دلیل خاص می تواند از مواردی باشد که موجب سلب آسایش افراد می شود. در این مواقع بهترین انتخاب تعمیر دزدگیر در محل توسط نصاب دزدگیر خودرو می باشد.

هزینه نصب و تعمیر دزدگیر و GPS  خودرو در محل هوم سرویز

قیمت نصب دزدگیر و جی پی اس خودرو به قیمت دزدگیر ماشین، نوع امکانات دزدگیر و لوازم جانبی همراه دزدگیر بستگی دارد. مواردی مانند هزینه نصب جی پی اس خودرو و تجهیزات جانبی و برنامه ریزی و سیم کشی دزدگیر ماشین و همچنین مدت زمان مورد نیاز برای انجام کار،همه و همه در برآورد قیمت نصب دزدگیر و اجرت نصاب دزدگیر ماشین تاثیر گزار هستند.

هزینه تعمیرات دزدگیر خودرو نیز را نمی توان یک قیمت ثابت و معین تعیین کرد. هزینه تعمیر دزدگیر خودرو به نوع مدل دزدگیر و نوع ایرادات دزدگیر خودرو وابسته می باشد. قیمت تعمیرات دزدگیر در هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه تعیین و اعلام می شود. جهت اطلاع از قیمت دقیق نصب یا تعمیر دزدگیر خودرو می توانید در هوم سرویز به صورت رایگان ثبت درخواست نمایید.

نصب و تعمیرات تخصصی دزدگیر اتومبیل در سراسر تهران 

در صورتی که در هر قسمت از تهران با ایراداتی در سیستم دزدگیر خودروی خود مواجه شده اید. اصلاً نگران نباشید می توانید از خدمات نصب و تعمیر دزدگیر خودرو در محل هوم سرویز استفاده کنید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعزام نیرو با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس نصب دزدگیر و GPS خودرو

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 450,000 الی 3,500,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 450,000 الی 3,500,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 450,000 الی 3,500,000 تومان