نصب دزدگیر ماشین

نصب دزدگیر ماشین

از 1184 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب دزدگیر ماشین در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب انواع GPS خودرو

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب دزدگیر ساده

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب دزدگیر تصویری

250,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره نصب دزدگیر ماشین خواهید خواند

  • نصب دزدگیر ماشین و GPS خودرو
  • مزایای نصب جی پی اس خودرو
  • اجزای دزدگیر ماشین
  • بهترین دزدگیر و ردیاب خودرو
  • نصب دزدگیر خودرو سیار
  • نصب دزدگیر ماشین در محل هوم سرویز
  • تعمیرات دزدگیر ماشین
  • قیمت نصب دزدگیر ماشین و GPS خودرو در محل هوم سرویز
  • نصب و تعمیرات تخصصی دزدگیر اتومبیل را به متخصصین هوم سرویز

نصب دزدگیر ماشین و GPS خودرو

نصب دزدگیر ماشین در دنیای امروز با توجه به بالا رفتن آمارسرقت بیشتر انجام می شود. زیرا نصب دزدگیر خودرو، ریسک دزدیدن خودرو رابرای سارقین بالا می برد و تعدادی از دزدان را از انجام اینکار منصرف می کند. باتوجه به بالا رفتن اهمیت نصب دزدگیر ماشین بسیاری از افراد در فضای وب بیشتر بهدنبال آموزش نصب دزدگیر ماشین هستند. البته که اینکار فوت و فن های مخصوصبه خود را دارد و به راحتی قابل انجام نیست. تجهیزات دیگری مانند نصب جی پی اسخودرو نیز تکمیل کننده این موارد امنیتی است. به این ترتیب هر گونه تعرض بهحریم، دستکاری قفل خودرو، شکستن شیشه و سایر ضربات به صاحبان خودرو اعلام می شود.

در ادامه به معرفیاجزای دریاب خودرو و دزدگیر ماشین و عوامل موثر بر قیمت نصب دزدگیر ماشین درمحل می پردازیم.

مزایای نصب جی پی اس خودرو

نصب دزد‌‌گیر ‌‌خودرو، جهت ایجاد مانع و طولانی کردن زمان سرقتخودرو به طور معمول استفاده می‌شود. نصب دزدگیر ماشین آژیری موجب می‌شودکه تعدادی از سارقین کم تجربه در هنگام مواجه با آنها از سرقت خودرو منصرف شوند.اما متاسفانه بسیاری از سارقین حرفه‌‌‌ ای هستند و با سرعت بسیار بالایی که دارندبه هدف خود خواهند رسید. به این ترتیب خودرو را با به کار بردن روش ‌‌‌های مختلفروشن و به حرکت‌ در می آورند. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای امنیت کامل، خودرویخود را به جدیدترین ابزار‌ و تکنولوژی روز دنیا مانند نصب GPSخودرو مجهز نمایید. مسیریاب و ردیاب خودرو نسل جدیدی ازدزدگیرها هستند. این دستگاه دزدگیر پیشرفته به علت اندازه بسیار کوچکیکه دارند به طور کاملاً مخفیانه در خودرو نصب می شوند. به این ترتیب در هنگام نصبدزدگیر ماشین روی گوشی از باز شدن درب خودرو، روشن شدن خودرو و حتی ضربه زدنبه خودرو، مالک را مطلع می کند.

محل نصب جی پی اسخودرو یکی دیگر از مزایای دزدگیر و ردیاب خودرو است. زیرا به علت کوچک بودنبه راحتی جاسازمی شوند و سارقین نمی توانند محل نصب جی پی اس ماشین را کشف کنند.

مهم ترین شاخصدیگر نصبGPS خودرو مجهز بودن اینقطعات به باتری است. به بیان دیگر تا چند ساعت بعد از قطع برق خودرو، مکان وسیلهنقلیه از طریق سیگنال های ماهواره ای به صاحب خودرو اطلاع داده می شود.

اجزای دزدگیر ماشین

دزد گیر ماشین شامل اجزای متعددی می باشد که وجود تک تکاین قطعات در کنارهم موجب ایجاد یک سیستم امنیتی برای خودرو می شود و ایراد در هرکدام از این قطعات کارایی دزدگیر را مختل می کند.

کیت دزدگیرماشین

قسمت اصلی دزدگیر کهسایر قطعات را کنترل می کند کیت اصلی نامیده می شود و سایر قطعات را کنترل مینماید. سنسورهای مختلف همه جهت پردازش اطلاعات به کیت متصل می شوند.

ریموت هایدزدگیر

همانطور که می دانیداین قطعه مواردی مانند باز و بسته کردن درب و حتی قطع کردن صدای دزدگیر ماشین رابر عهده دارد.

سنسور شوک

این سنسورها دردزدگیر اتومبیل به موارد متعددی حساس هستند و در صورت ضربه یا شوک سیگنال ها بهکیت ارسال می شوند. البته این سنسورها و میزان حساسیت آنها با هم تفاوت دارند.موارد دیگری مانند آژیر، شیشه بالابر، آنتن و … نیز هستند که در دزدگیرهای خودروپیشرفته استفاده می شوند.

بهترین دزدگیر و ردیاب خودرو

نصب دزدگیر و ردیابخودرو می‌توانند صاحبان خودرو را در وضعیت هوشیارتری از خودروی خود قراردهند. در دزدگیرهای غیر ماهواره ای با توجه به میزان حساسیت سیستم حفاظتی دزدگیر،سیگنال های اطلاع رسانی به مالک خودرو ارسال می شود. این سیستم ها طی مرور زمانقابلیت های بیشتری پیدا کرده اند. به این ترتیب بر روی ریموت کنترل های تصویری ،وضعیت خودرو نمایش داده میشود.اما متاسفانه بهترین دزدگیر ماشین غیر ماهواره ای همبعد از قطع سیم برق دزدگیرعملاً هیچ کارایی ندارد. پس سارقین با قطع سیم دزدگیر می‌توانندبه کار خود ادامه دهند.

نصب جدید ترینو بهترین دزدگیر ماشین و ردیاب خودرو علاوه بر اطلاع رسانی بهصاحب خودرو از وضعیت ماشین، در صورت جابه‌جایی خودرو توسط افراد دیگرامکان ردیابی کل مسیر را نیز به مالک خودرو می ‌‌دهد. با نصب وتنظیم GPS ماشین هیچ جای نگرانی باقی نخواهدماند. نصب دزدگیر جی پی اس دار مکان دقیق خودرو را با کم ترین میزانخطا مسیریابی می کند.

نصب دزدگیر خودرو سیار

نصب دزدگیرخودرو سیار یک اقدام حفاظتی و مهم جهت نگهداری و کنترل هوشمندانه برایانواع ماشین می باشد. پروسه نصب دزدگیر روی ماشین در محل ، سیم کشیدزدگیر ماشین ونصب GPS خودرو باید به صورت تخصصی توسط افراد آموزشدیده و با تجربه در این زمینه انجام شود. امروزه دزدگیرهای پیشرفته با خدمات بسیارکاربردی در بازار موجود هستند. روش نصب دزدگیر خودرو و GPS ، ازموارد ساده قبل پیچیده تر است. مواردیمانند تعیین محل نصب دزدگیر و ردیاب خودرو و سیم کشی دزدگیرماشین درست و اصولی توسط متخصصین انجام شود.

نصب دزدگیر ماشین در محل هوم سرویز

نصب دزدگیر ماشین ونصب جی پی اس ماشین تقریبا یک اقدام وقت گیر است. در مواردی به علت کمبود زمان وهمچنین عدم آشنایی به مرکز نصب دزدگیر ماشین در محل ممکن است در انجام اینکار بسیار پر اهمیت تعلل کنیم. با توجه به تمام این تفاسیر نصب دزدگیر ماشیندر محل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. در صورتی که به هر دلیلی نیاز بهاقدامات حفاظتی بیشتری نسبت به خودرو خود دارید. می توانید با کمک هوم سرویز ازخدمات نصب و تعمیرات دزدگیر ماشین بهره مند شوید.

در هوم سرویز نصبانواع دزدگیر ماشین پیشرفته ومعمولی و انواع ردیاب خودرویی هوشمندمانند نصب دزدگیر و ردیاب خودرو زیتونیکس و نصب جی پی اسماشین ماجیکار و نصب دزدگیر استیل میت و غیره توسط بهترینمتخصصین انجام می شود. همچنیناقداماتی نیز مانند نصب قفل مرکزی خودرو، نصب انواع دزدگیر خودرو سیم کارتخور، نصبGPS برایانواع خودرو در محل توسط نصاب دزدگیر ماشین در محل انجام می شود.

تعمیرات دزدگیر ماشین

با توجه به اهمیتدزدگیر هر گونه اختلالاتی که ممکن است در عملکرد قفل مرکزی و یا سایر قسمت ها پیشبیاید. باید سریعاً به عیب یابی و تعمیر دزدگیر ماشین پرداخته شود.معمولاً موارد شایعی مانند عمل نکردن ریموت دزدگیر خودرو یا صدای دزدگیرماشین بدون دلیل خاص می تواند از مواردی باشد که موجب سلب آسایش افراد می شود. دراین مواقع بهترین انتخاب تعمیر دزدگیر ماشین در محل توسط نصابدزدگیر خودرو می باشد.

قیمت نصب دزدگیر ماشین و GPS خودرو در محل هوم سرویز

قیمت نصب دزدگیرخودرو و جی پی اس خودرو به قیمت دزدگیر ماشین و البته قیمت جیپی اس خودرو، نوع امکانات دزدگیر و لوازم جانبی همراه دزدگیر بستگی دارد.مواردی مانند قیمت نصب جی پی اس خودرو و تجهیزات جانبی و برنامهریزی و سیم کشی دزدگیر ماشین و همچنین مدت زمان مورد نیاز برای انجامکار،همه و همه در برآورد قیمت نصب دزدگیر ماشین و اجرت نصاب دزدگیر ماشین تاثیرگزار هستند. البته بیشترین عاملتاثیرگذار بر قیمت نوع دزدگیر و ردیاب است. در ارتباط با قیمت تعمیر دزدگیر ماشیننیز نمی توان یک قیمت ثابت و معین تعیین کرد. قیمت تعمیر دزدگیر ماشین بهنوع مدل دزدگیر و نوع ایرادات دزدگیر خودرو وابسته می باشد. قیمت تعمیرات دزدگیردر هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه تعیین و اعلام می شود. جهت اطلاع از قیمت دقیقنصب یا تعمیر دزدگیر اتومبیل می توانید در هوم سرویز به صورت رایگان ثبت درخواست نمایید.

نصب و تعمیرات تخصصی دزدگیر اتومبیل را به متخصصین هوم سرویز

در صورتی که باایراداتی در سیستم دزدگیر خودروی خود مواجه شده اید. اصلاً نگران نباشید می توانیداز خدمات نصب و تعمیر دزدگیر ماشین در محل هوم سرویز استفاده کنید. همکاران ما درکمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعزام نیرو با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب دزدگیر ماشین و همچنین ارایه خدمات نصب دزدگیر تصویری و نصب دزدگیر صوتی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قفل و کلید خودرو ارائه می دهد که شامل ساخت سوئیچ کددار و ریموت خودرو در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب دزدگیر ماشین

نصب دزدگیر تصویری و نصب دزدگیر صوتی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی

نصب دزدگیر و جی پی اس خودرو در محل

نصب جی پی اس خودرو روی گوشی

نصب دزدگیر سیم کارت خور برای ماشین‌ سدان و شاسی

نصب صندوق پران خودرو

نصب GPS و دریاب هوشمند برای خودروهای مختلف به صورت سیار

نظرات کاربران

profile picture
قاسم آقاعلی

کارشون بسیار عالی بود خوشحالم به هوم سرویز اعتماد کردم تشکر میکنم

profile picture
محمد محمدی

تشکر میکنم ازشون خیلی سر موقع اومدند و کارمونو انجام دادند ممنون

profile picture
کامران رنگانی

رضایت کامل داشتم و به موقع تشریف اوردند

شرایط نصب دزدگیر ماشین و نصب ردیاب خودرو هوشمند

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر دزدگیر یا GPS نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس نصب و تعمیر دزدگیر و GPS استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر دزدگیر و GPS را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 300,000 الی 800,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 600,000 الی 1,000,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 450,000 الی 3,500,000 تومان