خدمات برق خودرو

خدمات برق خودرو

از 1503 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات برق خودرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض استارت

350,000 الی 800,000 تومان

قیمت تعمیر شیشه بالابر

350,000 الی 700,000 تومان

قیمت تعویض موتور برف پاک کن

400,000 الی 800,000 تومان

قیمت تعویض تیغه برف پاک کن

200,000 تومان

قیمت تعمیر سنسور دنده عقب

200,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر سانروف

300,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعویض دینام

400,000 الی 700,000 تومان

قیمت تعویض سیم کشی خودرو

توافقی

متوسط قیمت700,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره خدمات برق خودرو خواهید خواند

  • خدمات برق خودرو و سیم کشی خودرو
  • نحوه دریافت خدمات برق خودرو در هوم سرویز چگونه است؟
  • سیستم برق خودرو از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟
  • علائم اتصالی سیم کشی خودرو
  • خدمات برق خودرو در محل توسط برقکار سیار ماشین
  • مزایای استفاده از خدمات برق خودرو سیار
  • تعمیر برق خودرو در محل چقدر طول می کشد؟
  • هزینه تعمیر برق خودرو به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات برق خودرو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات برق خودرو و سیم کشی خودرو

خدمات برق خودرو و تعمیر سیم کشی خودرو از خدمات ویژه ای است که توسط برترین برقکاران خودرو در محل ارائه می شود. سیستم برق خودرو از قسمت های مهم خودرو محسوب می شود. در واقع با اختلال و اتصالی سیم کشی خودرو روشن نمی شود و بیشتر قسمت های خودرو کارایی خود را از دست می دهند. تمام قسمت های خودرو از تنظیم میزان مصرف سوخت گرفته تا امکانات رفاهی خودرو و سیستم روشنایی خودرو وابسته به برق خودرو و خدمات برق خودرو هستند.

در ادامه به معرفی بهتر قسمت های برق ماشین و راهکارهای تعمیر برق خودرو و عوامل موثر بر هزینه تعمیر برق خودرو و قیمت خدمات برق خودرو در محل می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات برق خودرو در هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به تعمیر برق خودرو و یا تعمیر و یا حتی تعویض سیم کشی خودرو دیگر نیازی نیست خودرو را باتری سازی ببرید. بلکه می توانید از برق ماشین شبانه روزی هوم سرویز بهره مند شوید تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان در سرویس خدمات برق خودرو

در ابتدایی ترین مرحله باید از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو و همچنین محل مورد نیاز برای دریافت خدمات برق خودرو در محل را مشخص خواهید نمود.

· تماس برقکار سیار ماشین جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن متخصصین برق ماشین شبانه روزی جهت اطلاع دقیق از وضعیت خودرو تماس گرفته و محدوده هزینه تعمیر برق خودرو را اعلام می کنند.

· اعزام برقکار ماشین به محل

پس از توافقات نهایی در ارتباط با نحوه تعمیر سیم کشی برق خودرو و همچنین هزینه خدمات برق خودرو در محل، متخصصین با تجهیزات لازم در محل حضور پیدا کرده و کلیه خدمات را در محل ارائه می دهند.

سیستم برق خودرو از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

تعمیر برق خودرو شاخه ای بسیار وسیع است. به طور کلی خودرو از دو بخش مکانیکی و قسمت الکترونیکی خودرو تشکیل شده است. سیستم مکانیکی خودرو شامل سیستم تعلیق، بدنه خودرو و... می شود. اما قسمت برق ماشین از کامپیوتر ماشین، سیم کشی خودرو، بالابرهای شیشه و ... تشکیل شده است. بسیاری از متخصصین این زمینه بر این باورند که تعمیر برق خودرو در تمام قسمت های خودرو از ابتدایی ترین قسمت ها شروع می شود. سیم کشی خودرو تمام قسمت های برقی خودرو را به هم متصل کرده است و هر گونه اتصالی سیم کشی خودرو قطعات زیادی را تحت الشعاع قرار می دهد.

از جمله اصلی ترین قسمت های برق خودرو می توان به باتری و دینام خودرو، سنسور اکسیژن خودرو، کویل ها، شمع و وایر خودرو لامپ و چراغ خودرو و ... است. به بیان دیکر خدمات برق خودرو در سه شاخه اصلی تولید کننده، ذخیره کننده و توزیع کننده برق ماشین تقسیم می شوند. تعمیرات برق خودرو بخش وسیعی را شامل می شود. علائم اتصالی سیم کشی خودرو و خرابی سیستم برق خودرو با نشانه هایی مانند از کار افتادن چراغ سقفی، ضعیف شدن چراغ خودرو و یا روشن شدن چراغ چک و ... خود را نشان می دهند.

علائم اتصالی سیم کشی خودرو

نشانه هایی در خودرو نشان دهنده ی نیاز به تعمیر سیم کشی برق خودرو است. در ادامه به معرفی نشانه های نیاز به خدمات برق خودرو سیار می پردازیم.

· ماشین به راحتی روشن نمی شود

ایراد در سیم کشی ماشین، فیوزها و یا ایراد قسمت باتری ماشین اغلب دلیلی بر روشن نشدن ماشین است. برقکار سیار خودرو این موارد را بررسی می کند و عیب اصلی را تشخیص داده رفع می کند.

· موتور استارت نمی خورد

همانطور که می دانید لازمه استارت خودرو جرقه ای است که سوخت را به موتور رسانیده و موتور را راه اندازی کند. تمام قسمت های مربوط به باتری و سیم خودرویی باید بررسی شوند تا قسمت معیوب شناسایی شود. به طور معمول در خودروهایی با کارکرد بالا نیاز به تعمیر برق خودرو و یا تعویض سیم کشی خودرو است. زیرا طی استفاده طولانی مدت سیم ها فرسوده شده و کارایی اولیه خود را از دست می دهند.

· تعویض باتری ماشین

همانطور که گفته شد باطری خودرو قسمت بسیار مهمی در خدمات برق خودرو می باشد که در صورت معیوب شدن باید به فکر تعویض آن باشید. زیرا باتری معیوب روی سایر قسمت های برق خودرو مانند دینام آسیب وارد می کند و مسبب مشکلات برقی ماشین می شود.

· چراغ خودرو روشن نمی شود

چراغ های خودرو مصرف کننده های مستقیم از برق ماشین هستند. از این رو در صورتی که چراغ های خودرو به یکباره کم نور شده اند و یا اصلا روشن نمی شوند باید به فکر استفاده از خدمات برق خودرو در محل باشید.

· آب شدن فیوزها

اگر در صورت تعویض فیوز پس از زمان کوتاهی دوباره فیوزها آب شدند مطمئن باشید که نیاز به تعمیر برق خودرو دارید. زیرا در صورت ایراد در برق ماشین عملکرد جعبه فیوز با مشکل رو به رو خواهد شد و امکان اتصال کوتاه و جلوگیری از ورود ولتاژ اضافی را از بین می رود.

· بوی سوختگی را جدی بگیرید

شاید مهم ترین چیزی که شما را وادار می کند به دنبال شماره تلفن برقکار خودرو باشید همین مورد است. در موارد بالا زمان دارید و می توانید خودرو را تا محل مورد نظر برای دریافت خدمات برق خودرو ببرید. اما زمانی که با روشن شدن خودرو بوی پلاستیک آب شده به مشامتان میرسد تنها و بهترین راه استفاده از خدمات برق خودرو در محل است. تاکید می کنیم ریسک روشن کردن خودرو را به جان نخرید!

خدمات برق خودرو در محل توسط برقکار سیار ماشین

اگر در خانه و یا در وسط جاده با مشکلاتی رو به رو شده اید کلیه خدمات برق خودرو در محل توسط برق کار ماشین سیار با تجهیزات ارائه می شود. همانطور که می دانید بیشترین تاثیر در تعمیر سیم کشی برق خودرو وابسته به مهارت متخصص یا برقکار سیار ماشین است.

ممکن است برایتان اتفاق افتاده باشد که برای خدمات برق خودرو به افرادی مراجعه کرده و حتی هزینه هایی هم کرده اید اما خودروی شما باز هم همان ایرادات را دارد. در این مواقع با وجود صرف هزینه تعمیر سیم کشی خودرو اما تاثیری در بهبود وضعیت خودرو پدید نیامده است. در نتیجه برای رفع مشکلات برق ماشین باید فرد متخصص مراحل عیب یابی را به درستی انجام دهد و بتواند با کمترین هزینه، مشکلات را رفع کند. با استفاده از خدمات برق خودرو هوم سرویز بهترین برقکار خودرو را می توانید خبر کنید تا با مناسب ترین هزینه تمام مشکلات مربوط به سیم کشی برق خودرو و مشکلات برق ماشین در کمترین زمان رفع کند.

مزایای استفاده از خدمات برق خودرو سیار

خدمات برق خودرو سیار ویژگی های اساسی دارد که افراد را مجاب می کند به جای صرف هزینه های اضافی از خدمات برق ماشین شبانه روزی هوم سرویز استفاده کنند. در ادامه به مزایای استفاده از خدمات برق ماشین می پردازیم.

· دریافت خدمات تعمیر برق خودرو در کمترین زمان ممکن

قطعا مراجعه به مرکز خدمات برق خودرو زمان بر خواهد بود و باید مدت زمان طولانی صبر کنید تا تعمیر سیم کشی خودرو انجام شود. اما با استفاده از خدمات برق خودرو در محل بهترین مکانیک ها در محل مراجعه کرده و با استفاده از ابزارآلات لازم کلیه خدمات تعمیر سیم کشی خودرو و سایر خدمات برق ماشین در محل را ارائه می دهند.

· نیازی به صرف هزینه های حمل و نقل خودرو نیست

در صورت خرابی ماشین در بین راه باید یدک کش خودرو خبر کنید تا خودروی خود را به تعمیرگاه برسانید. هزینه حمل خودرو هم مبلغ کمی نخواهد بود. در واقع علاوه بر هزینه تعمیر سیم کشی خودرو و یا سایر هزینه خدمات برق خودرو باید این مبلغ را برای انتقال خودرو پرداخت کنید.

· هزینه تعمیر سیم کشی خودرو مناسب

شاید در تصور خیلی از افراد هزینه خدمات برق خودرو در تعمیرگاهها کمتر از مراجعه حضوری متخصصین به محل می شود. اما در واقع اینگونه نیست زیرا برقکار خودرو سیار از بابت اینکه از هزینه های سربار مانند اجاره مکان و ... معاف هستند هزینه های خدمات برق خودرو در محل مناسب تری دریافت خواهند نمود.

تعمیر برق خودرو در محل چقدر طول می کشد؟

تعمیر برق خودرو در محل در واقع به ایراد در سیستم برق ماشین وابسته است. به طور معمول در صورتی که نیاز به تعویض سیم کشی خودرو باشد معمولا نهایت 3 روز زمان نیاز است و اما برای تعمیر برق خودرو در موارد جزئی نهایت 1 الی 2 ساعت تمام ایرادات رفع خواهد شد.

هزینه تعمیر برق خودرو به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر برق خودرو به موارد متعددی وابسته است. همانطور که گفتیم برق ماشین شامل قسمت های زیادی می شود. از این رو عیب یابی و هزینه خدمات برق خودرو متنوع هستند.

هر قسمت خودرو از تعمیر سیم کشی خودرو، دینام و باتری در صورت خرابی هزینه های متفاوتی را شامل می شود. لذا بهتر است برای اعلام دقیق هزینه، برقکار ماشین به طور دقیق خودرو را بررسی نموده و هزینه نهایی را اعلام کند.

خدمات برق خودرو را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به انواع خدمات مربوط به تعمیر برق خودرو تنها کافیست ثبت سفارش رایگان را انجام دهید. برق ماشین شبانه روزی توسط برترین متخصصین در محل ارائه می شوند و می توانید بهترین خدمات را با هزینه مناسب دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خدمات برق خودرو و همچنین ارایه خدمات کلیه خدمات برق خودرو در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی , تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی, سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, لوازم یدکی خودرو ایرانی, رادیاتور سازی سیار , تعمیر دیفرانسیل پراید, تعمیر گیربکس دنده ای, تعمیر کولر ماشین در محل, تعمیر بخاری خودرو, تعمیر دینام خودرو در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خدمات برق خودرو

کلیه خدمات برق خودرو در محل

تعمیر سیم کشی خودرو

تعویض سیم کشی خودرو

عیب یابی و رفع مشکلات برق خودرو

تعمیر و تعویض باتری، دینام و سایر قطعات مرتبط با سیستم برق خودرو

برقکار سیار شبانه روزی خودرو

نظرات کاربران

profile picture
محمد خاوری

آقای کردی یک شخص وقت شناس و فنی در کار تعمیرات موتور و برخورد خیلی عالی

profile picture
مجید مجیدی

پسر خوب ،کار بلد ،تشخیص خوب ،خیلی سریع اومد مشکل منم حل کرد ولی خب هزینه دریافتی کمی بالاست ولی برای من ارزششو داشت چون ساعت ۹ شب اومد داخل پارکینگ و موتور منو درست کرد و کارمو راه انداخت

profile picture
مهدی ملک

آقای هادی عظیمی سرمایه ای ارزشمند هستند. کمیاب و کار درست، صبور و منصف.

profile picture
احمد جعفری

بسیار حرفه ای و تمیز کار کردن. ممنون ازشون

شرایط تعویض و تعمیر سیم کشی برق ماشین در محل

همیار می بایست ابتدا خودرو را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیر برق خودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر قطعات برقی خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

car-repair
تعمیر خودرو
قیمت از 500,000 الی 1,400,000 تومان
mobile-tow-truck
یدک کش سیار
قیمت از 200,000 الی 2,000,000 تومان
diagnosis-car
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
engine-tuning
تنظیم موتور ماشین
قیمت از 200,000 الی 2,000,000 تومان