خودروبر

خودروبر

از 1186 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خودروبر در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت حمل خودرو با نیسان

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت حمل خودرو باکفی

2,000,000 الی 4,000,000 تومان

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره خودروبر خواهید خواند

 • خودروبر سیار
 • نحوه درخواست خودروبر در هوم سرویز چگونه است؟
 • خدمات حمل ماشین به چند طریق انجام می شود؟
 • قبل از خبر کردن ماشین حمل خودرو به چه مواردی باید دقت شود؟
 • خودروبر ارزان یک شعار یا واقعیت؟
 • شماره خودرو بر را چگونه پیدا کنیم؟
 • انواع روش های حمل ماشین کدامند؟
 • حمل خودرو با خودرو بر در چه مواردی کاربرد دارد؟
 • مزایای کمک از متخصصین حمل خودرو با خودرو بر
 • انواع ماشین های خودروبر
 • قیمت حمل خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خودروبر سیار هوم سرویز چه مزایایی دارد؟
 • خدمات جابجایی خودرو با خودروبر سیار را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خودروبر سیار

یکی از خدمات پرتقاضا و مهم در ارتباط با امداد خودرو، حمل خودرو با خودروبر سیار می باشد. با توجه به بالارفتن حجم درخواست خودروبر سیار، تعداد زیادی شرکت حمل خودرو شکل گرفته اند که خدمات حمل ماشین ارائه می دهند و آمادگی خود را برای جابه‌جایی داخل شهری و حمل خودرو به شهرستان را اعلام می کنند. اما تفاوت هایی که این شرکت ها با هم دارند در کیفیت خدماتی است که ارائه می دهند. در واقع در زمان ارائه خدمات خودروبر شبانه روزی باید نهایت دقت و تخصص به کار برده شود.

همانطور که گفته شد حمل ماشین با خودروبر نیاز به تخصص دارد. خودروبر شبانه روزی مانند خودروبر کفی، تریلر حمل خودرو و... از خدماتی است که برای جابجایی انواع وسایل نقلیه وارداتی و صفر، کلاسیک و... برای جابجایی ماشین بین شهری به کار برده می شود. در ادامه به معرفی انواع خودروبر و عوامل موثر بر قیمت خودروبر کفی، قیمت کامیونت خودروبر و ... می پردازیم.

نحوه درخواست خودروبر در هوم سرویز چگونه است؟

در صورتی که به خودروبر کفی، خودروبر ایسوزو و یا چرثقیل خودروبر نیاز دارید تنها کافیست مراحل ساده و سریع زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست خودروبر

اولین مرحله جهت استفاده از این خدمات خودروبر، ثبت درخواست رایگان از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم با هوم سرویز است. به این ترتیب می توانید در هر ساعتی از شبانه روز درخواست خودتان را ثبت کرده و آدرس و نوع وسیله خودروبر خود را تعیین می کنید. همچنین می توانید توضیح مختصری در ارتباط با هدف از درخواست خودروبر را اعلام کنید.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات تکمیلی

پس از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت متخصصین جهت ارائه توضیحات نهایی در ارتباط با بهترین وسیله حمل ماشین بر اساس نوع وسیله نقلیه و میزان مسافت جابجایی مورد نظر با شما تماس خواهند گرفت. همچنین نحوه کرایه خودروبر کفی، خودروبر جرثقیل و قیمت کفی خودروبر نیز اعلام می شود.

· ارسال خودرو بر مورد نظر به محل

پس از تماس همیاران و ارائه توضیحات و توافقات نهایی بر اساس ساعت و هزینه خودروبر، خودرو بر مناسب بر اساس درخواست مشتری به محل ارسال می شود.

خدمات حمل ماشین به چند طریق انجام می شود؟

خدمات حمل ماشین با خودرو بر با دو هدف انجام می شود که در ادامه توضیح می دهیم.

· حمل خودرو با کفی خودروبر درون شهری

به این صورت که خدمات حمل ماشین در داخل شهر با استفاده از خودروبر کفی و یا با استفاده از نیسان چرخگیر انجام می شود. انتخاب نوع وسیله بر اساس شرایط ماشین و مسافت جابجایی انجام می شود.

· حمل خودرو بیرون شهری

برای انتقال خودرو به شهرهای دیگر از خودرو بر کفی و یا تریلی حمل خودرو استفاده می شود. به این ترتیب ایمنی لازم برای جابجایی ماشین فراهم می شود.

قبل از خبر کردن ماشین حمل خودرو به چه مواردی باید دقت شود؟

قبل از شروع بارگیری و خبر کردن خودروبر سیار باید موارد زیر را در نظر بگیرید.

 • خدمات حمل ماشین باید توسط شرکت های معتبر و دارای مجوز لازم در این زمینه انجام شود.
 • خودرو بر باید متناسب با وسیله نقلیه مورد نظر شما باشد.
 • ماشین دارای کارت هوشمند و راننده یدک کش دارای کارت سلامت باشد.
 • قبل از حرکت توافقات لازم در ارتباط با قیمت خودروبر انجام شود.
 • قبل از اینکه خودروبر سیار وسیله را بارگیری کند، ماشین را به خوبی تمیز کرده و تمام خط و خش ها را به خوبی بررسی کنید تا بعد از تحویل ماشین مطمئن باشید هیچ آسیبی به ماشین وارد نشده است.
 • بهتر است قبل از درخواست خودرو بر، بر اساس ارزش خودرو، وسیله را بیمه کنید تا در صورت بروز حادثه بتوانید خسارت دریافت کنید.
 • هزینه بیمه خودرو از مسئله قیمت خودروبر جدا بوده و به صورت مستقل پرداخت می شود.
 • بیشترین میزان قیمت خودروبر کفی بر اساس مسافت مبدا و مقصد است. از این رو بهتر است از نزدیک ترین شرکت حمل خودرو کمک بگیرید.

خودروبر ارزان یک شعار یا واقعیت؟

همانطور که می دانید تعداد زیادی از خودروبرها به صورت شرکتی و یا مستقل مشغول به کار هستند. منظور از شرکت حمل خودرو موسساتی هستند که دارای تعداد زیادی از انواع خودروبر مانند تریلی حمل خودرو، جرثقیل حمل خودرو، کفی خودرو بر و غیره هستند که در یک مجموعه جمع آوری شده اند. طبعا خودروبر ارزان بی دلیل نیست. به عبارت دیگر موارد متعددی بر هزینه خودروبر سیار مانند نوع ماشین، مسیر مورد نظر، نوع خودرو فاصله مبدا تا مقصد تاثیر دارد. از این رو اگر با ارزانی بی دلیلی مواجه شده اید قطعا ایرادی در میان است که باید دقت کنید تا متحمل هزینه های بیشتر نشوید.

شماره خودرو بر را چگونه پیدا کنیم؟

در صورتی که به دنبال شماره خودروبر هستید قطعا مهم ترین مورد در کنار کیفیت خدمات، هزینه حمل خودرو است. نوع خودروبر و همچنین تجهیزاتی که برای حمل خودرو استفاده می شود بر هزینه حمل خودرو تاثیر دارد. نوع خودروبر اساس نظر مشتری و یا بر اساس شرایط پیشنهاد می شود. به طور مثال اگر نیاز به حمل ماشین به شهرستان برای مسیرهای طولانی دارید بهترین انتخاب برای شما خودروبر کفی است.

پس اگر به دنبال شماره خودروبر هستید تا در کنار هزینه مناسب، خدمات باکیفیت هم ارائه دهند تنها کافیست با هوم سرویز تماس بگیرید.

انواع روش های حمل ماشین کدامند؟

بهترین روش حمل ماشین بر اساس مدل ماشین و مسافت جابجایی تعیین می شود. برای مثال برای حمل ماشین دو دیفرانسیل نباید از یدک کش استفاده شود زیرا در این خودروها هر 4 تایر باهم حرکت می کنند و این نوع جابجایی به ماشین آسیب می رساند. یا این نوع روش حمل برای ماشین هایی که سپر فایبرگلاس دارند مناسب نمی باشد و به قسمت جلویی ماشین آسیب وارد می شود. به طور معمول خودروبر سنگین شامل کامیون، کامیونت، تریلی و .. هستند.

حمل خودرو به شهرستان اغلب با خودروبر کفی متحرک انجام می شود. انواع خودروبر تکی و خودروبر چندتایی استفاده می شود. تریلی حمل ماشین نیز مورد دیگری است که برای حمل و نقل ماشین بین شهری به کار می رود.

حمل خودرو با خودرو بر در چه مواردی کاربرد دارد؟

حمل خودرو با خودروبر در موارد زیادی کاربرد دارد که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· حمل ماشین صفر کیلومتر

برای حمل خودرو از درب کارخانه یا نمایندگی به منزل و یا محل دیگر از خودروبر سیار استفاده می شود.

· حمل ماشین کلاسیک

در مواردی که نیاز به حمل ماشین کلاسیک و یا آفرودی است تنها و بهترین روش استفاده از خودروبر است.

· حمل خودرو تصادفی به تعمیرگاه

زمانی که خودرو تصادفی باید به شهرهای دیگر انتقال پیدا کند، بهترین و کم خطرترین راهکار، استفاده از کفی خودرو بر و یا تریلی خودروبر است. زیرا در صورت استفاده از این نوع خودروبرها آسیب کمتری به ماشین وارد می شود. تنها موردی که باید در حمل با تریلی خودروبر توجه شود این مورد است که خودرو باید قابلیت حرکت داشته باشد تاوارد تریلی حمل ماشین شود.

· حمل خودرو لوکس و لاکچری

مهم تریم موضوع برای حمل خودرو لوکس به کارگیری نهایت دقت در سالم و بی نقص رساندن خودرو به مقصد است. خودروهای صفر کیلومتر اغلب با استفاده از خودروبر سنگین منتقل می شوند.

· حمل خودرو سنگین

حمل خودرو سنگین مانن کامیونت، لیفتراک و ... نیاز به تجهیزات ویژه دارد. از این رو همه ی شرکت حمل خودرو قابلیت جابجایی این نوع ماشین ها را ندارند و باید از خودروبر سنگین برای این ماشین ها استفاده شود.

مزایای کمک از متخصصین حمل خودرو با خودرو بر

همانطور که پیش تر هم گفتیم، استفاده از خودروبرها برای انجام اهداف مختلفی درخواست می شود. بارها دیده ایم که ماشین هایی که به علت نقص فنی و یا موارد مختلف دیگر توسط ماشین های دیگر بکسل می شوند. اما اگر بخواهیم روراست باشیم این کار در همه ماشین ها هم صدق نمی کند و راهکار مناسبی نیست. زیرا در مواردی دیده شده موجب آسیب بیشتر به خودرو می شوند که پس از مدتی ایرادها یک به یک نمایان خواهند شد. به همین علت پیشنهاد می کنیم که از خدمات خودروبر سیار هوم سرویز کمک بگیرید.

انواع ماشین های خودروبر

انواع خودروبر بر اساس مدل ماشین و شرایط ماشین برای حمل و نقل و جابه‌جایی استفاده می‌شود.

· کفی خودروبر

خودروبر کفی در دو نوع سبک و سنگین طراحی شده اند. خودروبر سبک معمولا کامیونت هایی هستند که دارای کفی هستند و برای جابجایی یک وسیله طراحی شده است. اما خودرو بر سنگین مانند خودروبر ایسوزو دو طبقه کفی تشکیل شده است. تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر نسبت به موارد قبلی بیشتر است. اما برای حمل خودرو با کفی خودروبر باید ماشین حرکت کند و روی آن قرار بگیرد.

همچنین برای جابه‌جایی خودروهای سنگین از ماشین هایی مانند کامیون، خاور یا کفی خودرو بر ایسوزو استفاده می‌شود.

· جرثقیل خودرو بر

چرثقیل خودروبر نوعی کامیونت شش تن و چرثقیل هیدرولیکی می باشد. این نوع خودروبر مزایای زیادی مانند ایمنی بالا، قیمت خودروبر مناسب و عدم نیاز به روشن کردن خودرو برای سوار شدن روی خودروبر دارد. همچنین در صورتی که به تعمیرات خودرو در محل نیز نیاز داشته باشید می توانید روی خدمات هوم سرویز حساب کنید.

· تریلی حمل خودرو

تنها تفاوت خودروبر و تریلی حمل خودرو در زمان رسیدن این دو به مقصد است. زیرا خودروبر پس از بارگیری ماشین و انجام سایر اقدامات لازم مانند بیمه نامه و غیره سریعا به سمت مقصد حرکت می کند. اما تریلی حمل خودرو تا تکمیل شدن تعداد خودروها حرکت نمی کند. همچنین خودروبر در اکثر نقاط شهر امکان تردد را دارد و به راحتی در مقصد مورد نظر ماشین را تخلیه می کند ولی در تریلی این مورد امکان پذیر نیست. هزینه حمل ماشین با خودروبر بیشتر از تریلی است که چندین ماشین را با هم حمل و نقل می کند.

قیمت حمل خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه حمل خودرو با خودروبر به عوامل زیادی بستگی دارد. از این رو نمی توان هزینه حمل خودرو به شهرستان را اعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه حمل خودرو می پردازیم.

· نوع وسیله نقلیه بر تعرفه حمل خودرو تاثیر دارد

انواع خودروبر کفی، قیمت خودروبر ایسوزو، خودروبر جرثقیل و یا قیمت کامیونت خودروبر با هم تفاوت دارند.

· مدل خودرو و تاثیر آن بر تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر

نوع و مدل خودرو تاثیر مستقیمی بر تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر دارد. طبیعتا هزینه حمل یک خودرو لوکس با هزینه حمل یک خودرو داخلی تفاوت دارد. زیرا هم از لحاظ بیمه و هم ارزش ریالی خودرو بیشتر است.

· مسافت و نوع مسیر بر قیمت خودروبر کفی تاثیر دارد

نوع مسیر که خودروبر باید برای رسیدن به مقصد طی کند بر قیمت کفی خودرو بر تاثیر دارد. طبیعتا هر چه مسیر صعب العبورتر باشد قیمت خودرو نیز بالاتر می رود. زیرا میزان مسافت هر چه بیشتر باشد مصرف سوخت و استهلاک بیشتر می شود. همچنین میزات ترافیک مسیر در جابجایی داخل شهری نیز بر قیمت تمام شده تاثیر می گذارد.

· تاثیر وزن خودرو بر قیمت خودروبر ایسوزو

پارامتر دیگری که بر قیمت کامیونت خودروبر تاثیر دارد، وزن خودرو است. هر چه خودرو بزرگتر باشد، وزن آن بیشتر و استهلاک خودروبر نیز بالاتر می شود.

· تاثیر آب و هوا بر تعرفه حمل خودرو با کفی خودرو بر

جهت جایجایی خودرو با خودروبر، آب و هوا تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی دارد. به طور مثال در هوای برفی به علت لغزنده بودن جاده باید خودروبر با سرعت کم و مطمئن در جاده حرکت کند که در این صورت قیمت حمل خودرو با خودرو بر افزایش پیدا می کند.

خودروبر سیار هوم سرویز چه مزایایی دارد؟

اگر به دنبال شرکت حمل خودرو یا شماره خودروبر مطمئن هستید تا با خیال راحت از خدمات حمل ماشین بهره مند شوید. هوم سرویز بهترین گزینه پیش روی شماست. در ادامه تعدادی از مزایای استفاده از خدمات حمل خودرو هوم سرویز را معرفی می کنیم.

 • همیاران هوم سرویز در زمینه حمل ماشین با خودروبر از شرکت های معتبر و مجاز در این زمینه هستند.
 • بر اساس شرایط مشتری، بهترین خودروبر پیشنهاد و ارسال می شود.
 • تمام رانندگان دارای کارت سلامت هستند.
 • جهت حمل خودرو یا خودرو بر بارنامه رسمی صادر می شود.
 • متناسب با وسیله نقلیه شما، خودروبر مناسب انتخاب و ارسال می شود.
 • متناسب با ارزش ماشین بیمه نامه صادر می شود و مجبور به پرداخت هزینه های اضافی نیستید.
 • قیمت خودرو بر قبل از ارسال اعلام می شود.

خدمات جابجایی خودرو با خودروبر سیار را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که برای جابجایی خودرو نیاز به کمک دارید و جهت اطلاع دقیق از قیمت تریلی حمل خودرو یا قیمت جرثقیل حمل خودرو تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما جهت مشاره رایگان و اعلام قیمت حمل خودرو در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و پس از توافقات در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خودروبر و همچنین ارایه خدمات حمل خودرو با کفی خودروبر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات امداد خودرو ارائه می دهد که شامل خدمات پنچرگیری شبانه روزی و پنچرگیری ۲۴ ساعته, یدک‌کش خودرو شبانه روزی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خودروبر

حمل خودرو با کفی خودروبر

حمل خودروهای کلاسیک و نمایشگاهی

جابجایی انواع خودرو معیوب و تصادفی با تریلی خودرو بر

حمل و نقل انواع خودروهای وارداتی و صفر کیلومتر

حمل و نقل خودرو با انواع جرثقیل حمل خودرو

حمل خودرو با نیسان چرخگیر، تریلی حمل خودرو، چرثقیل حمل خودرو و کفی خودرو بر و....

نظرات کاربران

profile picture
سپیده خسروی

همه چی عالی و بی نقص انجام شد.

profile picture
امیر اردبیلی

کارشون خوبه آقای بهارلو. قبلا هم باهاشون سرویس انجام دادیم و راضی بودیم🙏🏻

profile picture
مجتبی کتابدار

مهارت و تسلط لازم برای انجام کار رو داشتن. با دقت و سریع کار رو انجام دادن و مشکل ما حل شد. خوش برخورد و مودب بودن.

profile picture
پیمان محسنلو

واقعا خوش برخورد و مسلط بودن. بهمون گفتن که تا 1 سال آینده گارانتی داره کارشون.

شرایط تریلی حمل خودرو و جرثقیل خودروبر

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

نوع خودرو، میزان مسافت و احیانا میزان توقف در میزان تعیین هزینه حمل خودرو تاثیر گذار می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

car-repair
تعمیر خودرو
قیمت از 600,000 الی 1,850,000 تومان
autobody-repair
صافکاری و نقاشی خودرو
قیمت از 10,000,000 الی 10,000,000 تومان
mechanic
تعمیر جلوبندی خودرو
قیمت از 2,000,000 الی 2,000,000 تومان
supply-auto-parts
لوازم یدکی خودرو
در حال بروزرسانی قیمت