حمل خودرو

حمل خودرو

از 1186 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت حمل خودرو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت حمل خودرو سواری و کراس اور به محل یا تعمیرگاه

توافقی

قیمت حمل خودرو شاسی بلند به محل یا تعمیرگاه

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

حمل خودرو با استفاده از انواع خودرو بر

یکی از خدمات پرتقاضا و مهم در ارتباط با امداد خودرو خدمات مرتبط با خودرو بر و حمل خودرو می باشد. با توجه به حجم درخواست های زیاد در این زمینه، تعداد زیادی شرکت حمل خودرو شکل گرفته اند که خدمات حمل ماشین ارائه می دهند و آمادگی خود را برای جابه‌جایی خودرو در داخل شهر و به شهرهای دیگر را اعلام می کنند. اما تفاوت هایی که این شرکت ها با هم دارند در کیفیت خدماتی است که ارائه می دهند. در واقع حمل خودرو و یدک‌کشی خودرو باید با نهایت دقت انجام شود.

نحوه حمل ماشین نیاز به تخصص دارد. انواع وسایل نقلیه با اهداف مختلف با کمک خودرو بر و یدک کش ها جابجا می شوند. به طور کل انواع خودروهای صفر، خودروهای کلاسیک و باارزش و خودروهای معیوب و تصادفی و به طور وسایل نقلیه با وزن کمتر از 4 تن با استفاده از یدک کش و تریلی حمل خودرو قابل جابجایی هستند. در ادامه به معرفی انواع خودرو برها و عوامل موثر بر قیمت حمل خودرو می پردازیم.

خدمات حمل ماشین به چند طریق انجام می شود؟

خدمات حمل ماشین در حالت کلی شامل دو بخش است. درون شهری و برون شهری.

حمل خودرو درون شهری

به این صورت که خدمات حمل ماشین در داخل شهر با استفاده از خودروبر کفی و یا با استفاده از نیسان چرخگیر انجام می شود.

حمل خودرو بیرون شهری

به این صورت که حمل خودرو از مبدا به شهر مد نظر با استفاده از خودرو بر کفی و تریلی حمل خودرو انجام می شود.

در چه مواردی به خدمات حمل خودرو نیاز است؟

امداد خودرو سیار و حمل خودرو سیار به وسیله خودروبر های مجهز و مناسب انجام می شود که در صورت نیاز به خدمات تعمیر یا تعویض قطعات بتوانند نهایت رضایت متقاضیان را فراهم آورند.

حمل خودرو دچار نقص فنی شده

اگر یکباره در خیابان خودروی شما خاموش شده است و روشن نمی شود. مطمعنا اولین اقدامی که به ذهنتان خطور می کند دسترسی به شماره یدک‌کش خودرو است. مهم ترین مسئله ای که در این زمان مطرح می‌شود مسئله زمان بندی حضور یدککش در محل می باشد. حتماً در این مواقع از طریق جستجو در اینترنت به دنبال نزدیک ترین امداد خودرو به خود خواهید بود. اما نکته قابل توجه آن است که باید بتوانید به آنها اطمینان کنید.

حمل خودرو تصادفی

در پاره ای از موارد در صورتی که شدت تصادف بالا باشد. برای حرکت خودرو و انتقال به تعمیرگاه ها نیاز جرثقیل حمل خودرو است. با توجه به حادثه ایجاد شده باید این کار باید با نهایت دقت و مهارت انجام شود. به این ترتیب از بروز خسارات بیشتر به بدنه خودرو جلوگیری خواهد شد. لذا رعایت تمام نکات مهم و کلیدی در هنگام جابه‌جایی اتومبیل امری بسیار واجب است. کلیه افراد بکسل خودرو باید به تمام نکات اصولی جابه جایی خودرو آشنایی کامل داشته باشند.

حمل خودرو صفر

حمل خودرو صفر کیلومتر یکی از حساس ترین اقدامات به شمار می آید. علت حمل خودرو صفر کیلومتر از کمپانی تولید کننده تا نمایندگی ها این مورد است که این خودروها ابتدا باید توسط نمایندگی تحویل گرفته و ضمانت شوند. زیرا در صورت حرکت، نمایندگی خدمات پس از فروش خودرو را قبول نمی کند. نقل و انتقالات خودرو صفر کیلومتر باید به وسیله تریلی و کامیون های دارای رمپ و هیدرولیک انجام شود. شرکت حمل خودرو باید از روش های ایمن و کاملا مطمئنی استفاده کنند تا کمترین آسیبی به خودرو در طی مسیر وارد نشود.

مواردی که در هنگام خبر کردن یدک کش خودرو باید دقت کنید

  • خدمات حمل ماشین باید توسط شرکت های معتبر و دارای مجوز لازم در این زمینه انجام شود.
  • خودرو بر باید متناسب با وسیله نقلیه مورد نظر شما باشد.
  • ماشین دارای کارت هوشمند و راننده یدک کش دارای کارت سلامت باشد.
  • قبل از حرکت توافقات لازم در ارتباط با کرایه خودرو بر انجام شود.
  • هرگز خودروهایی که سپر فایبرگلاس دارند را نباید حمل خودرو با یدک کش را پیشنهاد نمود. زیرا فشار زیاد به قسمت جلوبندی ماشین آسیب وارد می کند.
  • در ماشین های دو دیفرانسیل هم از حمل ماشین از یدککش استفاده نکنید. در این خودروها هر 4 تایر با هم حرکت می کنند و در صورت کشیدن روی دو چرخ به گیربکس خودرو آسیب وارد می شود .

خودروبر ارزان یک شعار یا واقعیت؟

همانطور که می دانید تعداد زیادی از خودرو برها به صورت شرکتی و یا مستقل مشغول به کار هستند. منظور از شرکت حمل خودرو تعداد زیادی از انواع خودرو بر، یدک کش، تریلی حمل خودرو، جرثقیل حمل خودرو، کفی خودرو بر و غیره هستند که در یک مجموعه جمع آوری شده اند. طبعا خودروبر ارزان بی دلیل نیست. به عبارت دیگر موارد متعددی بر هزینه حمل ماشین مانند نوع ماشین، مسیر مورد نظر، نوع خودرو یدک کش و فاصله مبدا تا مقصد تاثیر دارد. از این رو اگر با ارزانی بی دلیلی مواجه شده اید قطعا ایرادی در میان است.

مزایای کمک از متخصصین حمل خودرو

استفاده از خودرو برها همانطور که پیش تر هم گفتیم در جهات انجام اهداف مختلفی انجام می شود. بارها دیده ایم که ماشین هایی که به علت نقص فنی و یا موارد مختلف دیگر توسط ماشین های دیگر بکسل می شوند. اما اگر بخواهیم روراست باشیم این کار در همه ماشین ها هم صدق نمی کند و راهکار مناسبی نیست. زیرا در مواردی دیده شده موجب آسیب بیشتر به خودرو می شوند که پس از مدتی ایرادها یک به یک نمایان خواهند شد. به همین علت پیشنهاد می کنیم که حمل خودرو را به متخصصین بسپارید.

انواع ماشین حمل خودرو

انواع یدک‌کش ماشین بر اساس نوع خودرو و نوع آسیب به خودرو برای حمل و نقل و جابه‌جایی خودرو استفاده می‌شود. برای یدک‌کش سواری و خودروهایی که وزنشان کم است. می توان به وسیله کشیدن یا بلند کردن قسمت جلویی ماشین آن را به محل مورد نظر انتقال داد. معمولا وسایل نقلیه ای که به عنوان یدک‌کش سواری استفاده می‌شود نیسان یدک‌کش زنجیر دار یا نیسان یدک‌کش چرخگیردار می باشد. معمولا نمونه یدک‌کش زنجیردار از امنیت پایین تری نسبت به نیسان یدک‌کش چرخگیردار برخوردار هستند.

همچنین برای جابه‌جایی خودروهای سنگین از ماشین هایی مانند کامیون، خاور یا کفی خودرو بر ایسوزو استفاده می‌شود.

تریلی حمل خودرو یا خودرو بر کدام یک؟

از نظر ایمنی تفاوتی با هم ندارند تنها تفاوت خودروبر و تریلی در زمان رسیدن این دو به مقصد است. زیرا خودرو بر پس از بارگیری ماشین و انجام سایر اقدامات لازم مانند بیمه نامه و غیره سریعا به سمت مقصد حرکت می کند. اما تریلی حمل خودرو باید تا تکمیل شدن تعداد خودروها حرکت نمی کند. همچنین خودرو بر در اکثر نقاط شهر امکان تردد را دارد و به راحتی در مقصد مورد نظر ماشین را تخلیه می کند ولی در تریلی این مورد امکان پذیر نیست. هزینه حمل ماشین با خودرو بر بیشتر از تریلی است که چندین ماشین را با هم حمل و نقل می کند.

یدک‌کش خودرو سریعترین راه برای رساندن خودرو به تعمیرگاه

خدمات جابه جایی خودرو در کمترین زمان توسط یدک‌کش خودرو هوم سرویز انجام می‌شود. در هوم سرویز هدف اصلی رساندن نیروی کمکی به افراد در کمترین زمان ممکن می باشد. امداد خودرو شبانه روزی موجب می‌شود که در هر ساعاتی از شبانه روز افرادی مطمئن و کاملا متعهد در زمان و مکان مورد نیاز شما در محل حضور پیدا کنند. حمل اتومبیل با جرثقیل نیازمند رعایت استانداردهای خاصی می باشد. هدف دیگر خودروبر سیار انتقال خودرو آسیب دیده به نزدیک ترین محل جهت تعمیر خودرو است.

بهترین روش حمل ماشین چیست؟

با توجه به مدل خودرو، بهترین روش حمل ماشین تغییر می کند. انواع یدککش، نیسان چرخگیر یا خودروبر استفاده می شود. به طور کل ماشین یدک کش برای خودرو های سواری سبک مانند پراید، پژو، سمند و ... نیسان، مزدا هستند و برای موارد سنگین تر از کامیون ها استفاده می شود. اما به طور کل تجربیات ثابت کرده است که بهترین روش حمل خودرو در مسافت های دور کفی خودروبر متحرک می باشد.

قیمت حمل خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه حمل خودرو با یدک‌کش ماشین به عوامل زیادی بستگی دارد. در درجه اول نوع خودرو بر تعیین کننده هزینه حمل خودرو است. مسافت و نوع خودرو بر انتخاب نوع کفی خودرو بر تاثیر دارد. به طور مثال استفاده از کفی خودرو بر متحرک در فواصل طولانی انتخاب صحیحی است. اما جرثقیل حمل خودرو، یدک کش و چرخگیر برای مسافت های طولانی پیشنهاد نمی شود زیرا موجب آسیب به خودرو می شود.

نوع خودرو از بابت سواری یا سنگین بودن بر قیمت حمل خودرو تاثیر گذار می باشد. مقدار مسافتی که نیاز به جابه‌جایی است و همجنین اجرت خودرو یدک‌کش و قیمت جرثقیل حمل خودرو از عوامل تعیین کننده هستند.

خدمات حمل و نقل انواع خودرو سواری و باری توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود

جهت اطلاع دقیق از هزینه یدککش، قیمت تریلی حمل خودرو یا قیمت جرثقیل حمل خودرو تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما جهت مشاره رایگان و اعلام قیمت حمل خودرو در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و پس از توافقات در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس حمل خودرو و همچنین ارایه خدمات حمل خودرو درون شهری و برون شهری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات امداد خودرو ارائه می دهد که شامل خدمات پنچرگیری شبانه روزی و پنچرگیری ۲۴ ساعته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس حمل خودرو

حمل خودرو درون شهری و برون شهری

حمل خودروهای کلاسیک و نمایشگاهی

جابجایی انواع خودرو معیوب و تصادفی

حمل و نقل انواع خودروهای وارداتی و صفر کیلومتر

حمل و نقل خودرو با انواع یدک کش

حمل خودرو با نیسان چرخگیر، تریلی حمل خودرو، چرثقیل حمل خودرو و کفی خودرو بر و....

نظرات کاربران

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

profile picture
اسماعیل دیبایی

ایشون بسیار خوش برخورد و عالی بودند و راضی بودم ازشون

شرایط یدک کش و جرثقیل حمل خودرو

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

نوع خودرو، میزان مسافت و احیانا میزان توقف در میزان تعیین هزینه حمل خودرو تاثیر گذار می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 350,000 الی 880,000 تومان
صافکاری و نقاشی خودرو
صافکاری و نقاشی خودرو
قیمت از 60,000 الی 60,000 تومان
تعمیر جلوبندی خودرو
تعمیر جلوبندی خودرو
قیمت از 200,000 الی 1,420,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات حمل خودرو در این شهرها ارائه می شود: