banner

حمل خودرو

از 1186 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت امداد خودرو در محل، حمل خودرو با انواع یدک کش

قیمت امداد خودرو در محل، حمل خودرو با انواع یدک کش

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط حمل خودرو

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

نوع خودرو، میزان مسافت و احیانا میزان توقف در میزان تعیین هزینه حمل خودرو تاثیر گذار می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

یدک‌کش آنلاین در تهران

ممکن است به هر دلیلی در این لحظه نیاز به کمک گرفتن از امداد خودرو تهران سیار داشته باشید. این چنین امکاناتی موجب رقم زدن آسایش و راحتی برای ساکنین تهران می‌شود. با توجه به حجم درخواست های زیاد در این زمینه، تعداد زیادی شرکت حمل خودرو در سراسر تهران پدید آمده اند. که آمادگی خود را برای جابه‌جایی خودرو در سراسر تهران و به شهرهای دیگر را اعلام می کنند. اما تفاوت هایی که این شرکت ها با هم دارند در کیفیت خدماتی است که ارائه می دهند. در واقع حمل خودرو در تهران و یدک‌کشی خودرو در تهران باید با نهایت دقت انجام شود.

در چه مواردی به خدمات امداد خودرو سیار تهران نیاز است؟

امداد خودرو سیار در تهران باید به وسیله خودروبر های مجهز و مناسب انجام شود. همچنین در صورت نیاز به خدمات تعمیر یا تعویض قطعات بتوانند نهایت رضایت متقاضیان را فراهم آورند.

حمل خودرو دچار نقص فنی شده

اگر یکباره در خیابان های تهران خودروی شما خاموش شده است و روشن نمی شود. مطمعنا اولین اقدامی که به ذهنتان خطور می کند دسترسی به شماره یدک‌کش خودرو تهران است. مهم ترین مسئله ای که در این زمان مطرح می‌شود مسئله زمان بندی حضور یدکش در محل می باشد. حتماً در این مواقع از طریق جستجو در اینترنت به دنبال نزدیک ترین امداد خودرو به خود خواهید بود. اما نکته قابل توجه آن است که باید بتوانید به آنها اطمینان کنید.

حمل خودرو تصادفی در تهران

در پاره ای از موارد در صورتی که شدت تصادف بالا باشد. برای حرکت خودرو و انتقال به تعمیرگاه ها نیاز جرثقیل حمل خودرو است. با توجه به حادثه ایجاد شده باید این کار باید با نهایت دقت و مهارت انجام شود. به این ترتیب از بروز خسارات بیشتر به بدنه خودرو جلوگیری خواهد شد. لذا رعایت تمام نکات مهم و کلیدی در هنگام جابه‌جایی اتومبیل امری بسیار واجب است. کلیه افراد بکسل خودرو در تهران باید به تمام نکات اصولی جابه جایی خودرو آشنایی کامل داشته باشند.

حمل خودرو صفر در تهران

حمل خودرو صفر کیلومتر یکی از حساس ترین اقدامات به شمار می آید. علت حمل خودرو صفر کیلومتر از کمپانی تولید کننده تا نمایندگی ها این مورد است که این خودروها ابتدا باید توسط نمایندگی تحویل گرفته و ضمانت شوند. زیرا در صورت حرکت، نمایندگی خدمات پس از فروش خودرو را قبول نمیکند. نقل و انتقالات خودرو صفر باید به وسیله تریلی و کامیون های دارای رمپ و هیدرولیک انجام شود.

شرکت حمل خودرو باید از روش های ایمن و کاملا مطمئنی استفاده کنند تا کمترین آسیبی به خودرو در طی مسیر وارد نشود.

 انواع ماشین حمل خودرو در تهران 

انواع یدک‌کش ماشین تهران بر اساس نوع خودرو و نوع آسیب به خودرو برای حمل و نقل و جابه‌جایی خودرو استفاده می‌شود. برای یدک‌کش سواری و خودروهایی که وزنشان کم است. می توان به وسیله کشیدن یا بلند کردن قسمت جلویی ماشین آن را به محل مورد نظر انتقال داد. معمولا وسایل نقلیه ای که به عنوان یدک‌کش سواری استفاده می‌شود نیسان یدک‌کش زنجیر دار یا نیسان یدک‌کش چرخگیر دار می باشد. معمولا نمونه یدک‌کش زنجیردار از امنیت پایین تری نسبت به یدک‌کش چرخگیردار برخوردار هستند.

همچنین برای جابه‌جایی خودروهای سنگین از ماشین هایی مانند کامیون، خاور یا کفی خودروبر ایسوزو استفاده می‌شود.

 یدک‌کش خودرو در تهران توسط هوم سرویز

خدمات جابه جایی خودرو در کمترین زمان در تمام مناطق تهران توسط یدک‌کش خودرو در تهران هوم سرویز انجام می‌شود.

در هوم سرویز هدف اصلی رساندن نیروی کمکی به افراد در کمترین زمان ممکن می باشد. امداد خودرو تهران شبانه روزی موجب می‌شود که در هر ساعاتی از شبانه روز افرادی مطمئن و کاملا متعهد در زمان و مکان مورد نیاز شما در محل حضور پیدا کنند. حمل اتومبیل با جرثقیل نیازمند رعایت استانداردهای خاصی میباشد. هدف دیگر خودروبر سیار در تهران انتقال خودرو آسیب دیده به نزدیک ترین محل جهت تعمیر خودرو است.

یدک‌کش خودرو شمال تهران

امداد خودرو شمال تهران هوم سرویز به صورت شبانه روزی در تهران انجام می‌شود. تمام خدمات امدادخودرو در شمال تهران را می توانید به هوم سرویز بسپارید. در صورت مواجه با مناطق شلوغ  تهران اصلا نگران نشوید و سریعا می توانید با همکاران هوم سرویز ارتباط برقرار کنید.

یدک‌کش خودرو غرب تهران

امداد خودرو تهران غرب هوم سرویز آماده ارائه خدمات در کلیه مناطق غربی تهران می باشد. امداد خودرو در جنت آباد، امداد خودرو در پونک، امداد خودرو در اکباتان، امداد خودرو در مرزداران، امداد خودرو در ستاری، امداد خودرو در صادقیه، امداد خودرو در بلوار فردوس و سایر نقاط با بالاترین میزان کیفیت انجام می‌شود.

یدک‌کش خودرو شرق تهران

امداد خودرو تهران سیار شرق هوم سرویز در محدوده تهرانپارس، پیروزی، نیرو هوایی، تهران نو، مجیدیه و شمس آباد و غیره در کمترین زمان ممکن به محل اعزام می شوند.

یدک‌کش خودرو جنوب و مرکز تهران

امداد خودرو جنوب تهران باید توسط راننده های مجرب انجام شود. به علت شرایط بد در جاده های جنوبی و مرکزی تهران باید کمترین آسیبی توسط امداد خودرو سیار تهران  به وسیله وارد نشود. هزینه امداد خودرو در جنوب تهران هوم سرویز بسیار مناسب می باشد و توسط افراد مجرب انجام می‌شود.

قیمت یدک‌کش خودرو در هوم سرویز چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه حمل خودرو با یدک‌کش ماشین تهران به عوامل زیادی بستگی دارد. نوع خودرو از بابت سواری یا سنگین بودن بر قیمت یدک‌کش خودرو در تهران تاثیر گذار می باشد. مقدار مسافتی که نیاز به جابه‌جایی است و همجنین اجرت خودرو یدک‌کش از عوامل تعیین کننده قیمت یدک‌کش خودرو در تهران هستند. جهت اطلاع دقیق از هزینه امداد خودرو در تهران کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما جهت مشاره و اعلام قیمت حمل خودرو در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. و سپس در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
صافکاری و نقاشی خودرو
صافکاری و نقاشی خودرو
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر جلوبندی خودرو
تعمیر جلوبندی خودرو
قیمت از 70,000 الی 1,050,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
در حال بروزرسانی قیمت