حمل خودرو

حمل خودرو

از 1186 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت حمل خودرو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت حمل خودرو با نیسان

500,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت حمل خودرو باکفی

2,000,000 الی 4,000,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره حمل خودرو خواهید خواند

 • حمل خودرو با استفاده از انواع خودرو بر
 • خدمات حمل ماشین به چند طریق انجام می شود؟
 • در چه مواردی به خدمات حمل خودرو نیاز است؟
 • مواردی که در هنگام خبر کردن یدک کش خودرو باید دقت کنید
 • خودروبر ارزان یک شعار یا واقعیت؟
 • مزایای کمک از متخصصین حمل خودرو
 • انواع ماشین حمل خودرو
 • تریلی حمل خودرو یا خودرو بر کدام یک؟
 • یدک‌کش خودروسریعترین راه برای رساندن خودرو به تعمیرگاه
 • بهترین روش حمل ماشین چیست؟
 • قیمت حمل خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات حمل و نقل انواع خودرو سواری و باری توسط متخصصین هوم سرویزانجام می شود

حمل خودرو با استفاده از انواع خودرو بر

یکی از خدمات پرتقاضاو مهم در ارتباط با امداد خودرو خدمات مرتبط با خودرو بر و حملخودرو می باشد. با توجه به حجم درخواست های زیاد در این زمینه، تعدادزیادی شرکت حمل خودرو شکل گرفته اند که خدمات حمل ماشینارائه می دهند و آمادگی خود را برای جابه‌جایی خودرو در داخل شهر و به شهرهای دیگررا اعلام می کنند. اما تفاوت هایی که این شرکت ها با هم دارند در کیفیت خدماتی استکه ارائه می دهند. در واقع حمل خودرو و یدک‌کشی خودرو باید بانهایت دقت انجام شود.

نحوه حمل ماشین نیازبه تخصص دارد. انواع وسایل نقلیه با اهداف مختلف با کمک خودرو بر و یدک کشها جابجا می شوند. به طور کل انواع خودروهای صفر، خودروهای کلاسیک و باارزش وخودروهای معیوب و تصادفی و به طور وسایل نقلیه با وزن کمتر از 4 تن با استفاده ازیدک کش و تریلی حمل خودرو قابل جابجایی هستند. در ادامه به معرفی انواعخودرو برها و عوامل موثر بر قیمت حمل خودرو می پردازیم.

خدمات حمل ماشین به چند طریق انجام می شود؟

خدمات حمل ماشین درحالت کلی شامل دو بخش است. درون شهری و برون شهری.

حمل خودرو درونشهری

به این صورت که خدماتحمل ماشین در داخل شهر با استفاده از خودروبر کفی و یا با استفاده از نیسانچرخگیر انجام می شود.

حمل خودرو بیرونشهری

به این صورت که حملخودرو از مبدا به شهر مد نظر با استفاده از خودرو بر کفی و تریلی حملخودرو انجام می شود.

در چه مواردی به خدمات حمل خودرو نیاز است؟

امداد خودرو سیار و حمل خودرو سیار بهوسیله خودروبر های مجهز و مناسب انجام می شود که در صورت نیاز به خدماتتعمیر یا تعویض قطعات بتوانند نهایت رضایت متقاضیان را فراهم آورند.

حمل خودرو دچارنقص فنی شده

اگر یکباره در خیابانخودروی شما خاموش شده است و روشن نمی شود. مطمعنا اولین اقدامی که به ذهنتان خطورمی کند دسترسی به شماره یدک‌کش خودرو است. مهم ترین مسئله ای کهدر این زمان مطرح می‌شود مسئله زمان بندی حضور یدککش در محل می باشد.حتماً در این مواقع از طریق جستجو در اینترنت به دنبال نزدیک ترین امداد خودروبه خود خواهید بود. اما نکته قابل توجه آن است که باید بتوانید به آنها اطمینانکنید.

حمل خودروتصادفی

در پاره ای از موارددر صورتی که شدت تصادف بالا باشد. برای حرکت خودرو و انتقال به تعمیرگاه هانیاز جرثقیل حمل خودرو است. با توجه به حادثه ایجاد شده باید اینکار باید با نهایت دقت و مهارت انجام شود. به این ترتیب از بروز خسارات بیشتر بهبدنه خودرو جلوگیری خواهد شد. لذا رعایت تمام نکات مهم و کلیدی در هنگام جابه‌جاییاتومبیل امری بسیار واجب است. کلیه افراد بکسل خودرو باید به تمام نکات اصولیجابه جایی خودرو آشنایی کامل داشته باشند.

حمل خودرو صفر

حمل خودرو صفرکیلومتر یکیاز حساس ترین اقدامات به شمار می آید. علت حمل خودرو صفر کیلومتراز کمپانی تولید کننده تا نمایندگی ها این مورد است که این خودروها ابتدا بایدتوسط نمایندگی تحویل گرفته و ضمانت شوند. زیرا در صورت حرکت، نمایندگی خدمات پس ازفروش خودرو را قبول نمی کند. نقل و انتقالات خودرو صفر کیلومتر باید به وسیلهتریلی و کامیون های دارای رمپ و هیدرولیک انجام شود. شرکت حمل خودرو بایداز روش های ایمن و کاملا مطمئنی استفاده کنند تا کمترین آسیبی به خودرو در طی مسیروارد نشود.

مواردی که در هنگام خبر کردن یدک کش خودرو باید دقت کنید

 • خدمات حملماشین باید توسط شرکت های معتبر و دارای مجوز لازم در این زمینه انجام شود.
 • خودرو برباید متناسب با وسیله نقلیه مورد نظر شما باشد.
 • ماشیندارای کارت هوشمند و راننده یدک کش دارای کارت سلامت باشد.
 • قبل ازحرکت توافقات لازم در ارتباط با کرایهخودرو بر انجام شود.
 • هرگزخودروهایی که سپر فایبرگلاس دارند را نباید حمل خودرو با یدک کش را پیشنهادنمود. زیرا فشار زیاد به قسمت جلوبندی ماشین آسیب وارد می کند.
 • در ماشینهای دو دیفرانسیل هم از حمل ماشین از یدککش استفاده نکنید. در این خودروهاهر 4 تایر با هم حرکت می کنند و در صورت کشیدن روی دو چرخ به گیربکس خودرو آسیبوارد می شود .

خودروبر ارزان یک شعار یا واقعیت؟

همانطور که می دانیدتعداد زیادی از خودرو برها به صورت شرکتی و یا مستقل مشغول به کار هستند. منظور ازشرکت حمل خودرو تعداد زیادی از انواع خودرو بر، یدک کش، تریلی حمل خودرو، جرثقیلحمل خودرو، کفی خودرو بر و غیره هستند که در یک مجموعه جمع آوری شدهاند. طبعا خودروبر ارزان بی دلیل نیست. به عبارت دیگر موارد متعددی بر هزینهحمل ماشین مانند نوع ماشین، مسیر مورد نظر، نوع خودرو یدک کش و فاصله مبدا تامقصد تاثیر دارد. از این رو اگر با ارزانی بی دلیلی مواجه شده اید قطعا ایرادی درمیان است.

مزایای کمک از متخصصین حمل خودرو

استفاده از خودرو برها همانطور که پیش تر هم گفتیم در جهات انجاماهداف مختلفی انجام می شود. بارها دیده ایم که ماشین هایی که به علت نقص فنی و یاموارد مختلف دیگر توسط ماشین های دیگر بکسل می شوند. اما اگر بخواهیم روراست باشیماین کار در همه ماشین ها هم صدق نمی کند و راهکار مناسبی نیست. زیرا در مواردیدیده شده موجب آسیب بیشتر به خودرو می شوند که پس از مدتی ایرادها یک به یک نمایانخواهند شد. به همین علت پیشنهاد می کنیم که حمل خودرو را به متخصصین بسپارید.

انواع ماشین حمل خودرو

انواع یدک‌کشماشین بر اساس نوع خودرو و نوع آسیب به خودرو برای حمل و نقل و جابه‌جایی خودرواستفاده می‌شود. برای یدک‌کش سواری و خودروهایی که وزنشان کم است. میتوان به وسیله کشیدن یا بلند کردن قسمت جلویی ماشین آن را به محل مورد نظر انتقالداد. معمولا وسایل نقلیه ای که به عنوان یدک‌کش سواری استفاده می‌شود نیسانیدک‌کش زنجیر دار یا نیسان یدک‌کش چرخگیردار میباشد. معمولا نمونه یدک‌کش زنجیردار از امنیت پایین تری نسبت به نیسان یدک‌کشچرخگیردار برخوردار هستند.

همچنین برای جابه‌جاییخودروهای سنگین از ماشین هایی مانند کامیون، خاور یا کفی خودروبر ایسوزو استفاده می‌شود.

تریلی حمل خودرو یا خودرو بر کدام یک؟

از نظر ایمنی تفاوتیبا هم ندارند تنها تفاوت خودروبر و تریلی در زمان رسیدن این دو به مقصداست. زیرا خودرو بر پس از بارگیری ماشین و انجام سایر اقدامات لازم مانند بیمهنامه و غیره سریعا به سمت مقصد حرکت می کند. اما تریلی حمل خودرو باید تا تکمیلشدن تعداد خودروها حرکت نمی کند. همچنین خودرو بر در اکثر نقاط شهر امکان تردد را دارد و به راحتی در مقصدمورد نظر ماشین را تخلیه می کند ولی در تریلی این مورد امکان پذیر نیست. هزینه حملماشین با خودرو بر بیشتر از تریلی است که چندین ماشین را باهم حمل و نقل می کند.

یدک‌کش خودروسریعترین راه برای رساندن خودرو به تعمیرگاه

خدمات جابه جاییخودرو در کمترین زمان توسط یدک‌کش خودرو هوم سرویز انجام می‌شود. در هوم سرویز هدفاصلی رساندن نیروی کمکی به افراد در کمترین زمان ممکن می باشد. امدادخودرو شبانه روزی موجب می‌شود که در هر ساعاتی از شبانه روز افرادی مطمئنو کاملا متعهد در زمان و مکان مورد نیاز شما در محل حضور پیدا کنند. حملاتومبیل با جرثقیل نیازمند رعایت استانداردهای خاصی می باشد. هدفدیگر خودروبر سیار انتقال خودرو آسیب دیده به نزدیک ترین محل جهت تعمیر خودرواست.

بهترین روش حمل ماشین چیست؟

با توجه به مدلخودرو، بهترین روش حمل ماشین تغییر می کند. انواع یدککش، نیسانچرخگیر یا خودروبر استفاده می شود. به طور کل ماشین یدک کش برای خودرو های سواریسبک مانند پراید، پژو، سمند و ... نیسان، مزدا هستند و برای موارد سنگین تر ازکامیون ها استفاده می شود. اما به طور کل تجربیات ثابت کرده است که بهترین روش حمل خودرو در مسافت های دور کفیخودروبر متحرک می باشد.

قیمت حمل خودرو به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه حمل خودروبا یدک‌کش ماشین به عوامل زیادی بستگی دارد. در درجه اول نوع خودرو بر تعیین کننده هزینهحمل خودرو است. مسافت و نوع خودرو بر انتخاب نوع کفی خودرو بر تاثیر دارد. بهطور مثال استفاده از کفی خودرو بر متحرک در فواصل طولانی انتخاب صحیحی است. اما جرثقیلحمل خودرو، یدک کش و چرخگیر برای مسافت های طولانی پیشنهاد نمی شود زیرا موجبآسیب به خودرو می شود.

نوع خودرو از بابت سواری یا سنگین بودن بر قیمت حملخودرو تاثیر گذار می باشد. مقدار مسافتی که نیاز به جابه‌جایی است و همجنین اجرتخودرو یدک‌کش و قیمت جرثقیل حمل خودرو از عوامل تعیین کننده هستند.

خدمات حمل و نقل انواع خودرو سواری و باری توسط متخصصین هوم سرویزانجام می شود

جهت اطلاع دقیقاز هزینه یدککش، قیمت تریلی حمل خودرو یا قیمت جرثقیل حملخودرو تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.همکاران ما جهت مشاره رایگان و اعلام قیمت حمل خودرو در کمترین زمانممکن با شما تماس خواهند گرفت و پس از توافقات در محل مورد نظر حضور پیدا خواهندکرد.

همیار شماییم تاپایانسرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس حمل خودرو و همچنین ارایه خدمات حمل خودرو درون شهری و برون شهری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات امداد خودرو ارائه می دهد که شامل خدمات پنچرگیری شبانه روزی و پنچرگیری ۲۴ ساعته می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس حمل خودرو

حمل خودرو درون شهری و برون شهری

حمل خودروهای کلاسیک و نمایشگاهی

جابجایی انواع خودرو معیوب و تصادفی

حمل و نقل انواع خودروهای وارداتی و صفر کیلومتر

حمل و نقل خودرو با انواع یدک کش

حمل خودرو با نیسان چرخگیر، تریلی حمل خودرو، چرثقیل حمل خودرو و کفی خودرو بر و....

نظرات کاربران

profile picture
حجت قمی زا

به موقع تشریف اوردند و کارش را با دقت و مرتب انجام دادند

شرایط یدک کش و جرثقیل حمل خودرو

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

نوع خودرو، میزان مسافت و احیانا میزان توقف در میزان تعیین هزینه حمل خودرو تاثیر گذار می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 250,000 الی 600,000 تومان
صافکاری و نقاشی خودرو
صافکاری و نقاشی خودرو
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر جلوبندی خودرو
تعمیر جلوبندی خودرو
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
در حال بروزرسانی قیمت