صافکاری ماشین

صافکاری ماشین

از 1871 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت صافکاری ماشین در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت شاسی کشی ماشین سواری

230,000 الی 900,000 تومان

قیمت شاسی کشی ماشین شاسی بلند

550,000 الی 1,700,000 تومان

قیمت تعویض سپر ماشین ایرانی

130,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض سپر ماشین خارجی

550,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت صافکاری سنتی (بابت هر قطعه)

240,000 الی 600,000 تومان

قیمت صافکاری مدرن با دستگاه PDR(بابت هر قطعه)

1,100,000 الی 6,500,000 تومان

قیمت لیسه گیری خطوط روی بدنه

350,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت تعمیر سپر

250,000 الی 900,000 تومان

قیمت نقاشی بابت هر قطعه(ماشین ایرانی)

350,000 الی 600,000 تومان

قیمت نقاشی بابت هر قطعه(ماشین خارجی)

600,000 الی 1,200,000 تومان

متوسط قیمت10,000,000 تومانکمینه قیمت10,000,000 تومانبیشینه قیمت10,000,000 تومان

آنچه درباره صافکاری ماشین خواهید خواند

 • صافکاری ماشین و نقاشی خودرو در محل
 • نحوه استفاده از خدمات صافکاری سیار هوم سرویز چگونه است؟
 • مراحل صافکاری ماشین حرفه ای
 • انواع صافکاری ماشین در محل
 • صافکار حرفه ای ماشین چه ویژگی دارد؟
 • صافکاری سیار چیست؟
 • قبل از استفاده از خدمات صافکاری در محل به چه مواردی باید دقت شود؟
 • قیمت صافکاری ماشین در محل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • صافکاری ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

صافکاری ماشین و نقاشی خودرو در محل

صافکاری در محل امروزه بیشتر درخواست می شود زیرا با توجه به روند رو به رشد تعداد خودروها در شهرها و شلوغی جاده ها، امکان آسیب دیدن بدنه خودرو بیشتر شده است. ممکن است تصادف موجب یک خراش یا سایش کوچک باشد یا موجب تورفتگی شدید و از بین رفتن قسمتی از رنگ بدنه خودرو شوند. به همین علت صافکاری ماشین در محل درخواست می شود. البته صافکاری خودرو دارای اصول خاصی است که هر کسی از پس آن بر نمی آید. در ادامه به اصول صافکاری خودرو، انواع صافکاری ماشین در محل و عوامل موثر بر قیمت صافکاری ماشین می پردازیم.

نحوه استفاده از خدمات صافکاری سیار هوم سرویز چگونه است؟

صافکاری در محل یکی دیگر از زیرشاخه های مربوط به تعمیرات خودرو شبانه روزی هوم سرویز است که توسط برترین متخصصین صافکاری سیار در محل ارائه می شود. در ادامه به نحوه دریافت این خدمات صافکاری در محل می پردازیم.

· ثبت درخواست رایگان صافکاری سیار

تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و تماس مستقیم درخواست خودتان را برای صافکاری در محل و خدمات صفرشویی خودرو در محل ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه قسمت بدنه خودرو آسیب دیده و میزان آسیب اعلام می شود.

· تماس متخصصین جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست، همیاران هوم سرویز که جمعی از بهترین متخصصین در بخش صافکاری در محل هستند با شما تماس گرفته و جزئیات ضربه را جویا می شوند و در بیشتر مواقع درخواست می شود که تصاویری از خودرو را ارسال نمایند. پس از ارسال تصاویر نحوه ارائه صافکاری در محل و همچنین محدوده هزینه صافکاری PDR و یا هزینه صافکاری نقاشی خودرو اعلام می شود.

· اعزام متخصصین جهت صافکاری ماشین در محل

پس از ارائه توضیحات و توافقات نهایی متخصصین با تجهیزات در محل حاضر شده و خدمات را با بالاترین کیفیت در محل ارائه می دهند.

مراحل صافکاری ماشین حرفه ای

اکثر افراد در هنگام صحبت از صافکاری حرفه ای تنها موضوعی که برایشان اهمیت دارد، صافکاری بدون رنگ است. در بخش های مختلف بدنه خودرو بر اساس میزان اهمیت و ایمنی خودرو، تعداد ورقه های فلز به کار برده شده در آن قسمت، با هم تفاوت دارند. در قسمت هایی که ضخامت بدنه خودرو زیاد است، در صورت وارد شدن ضربه احتمال فرو رفتگی های شدید و قر شدن بدنه خودرو وجود دارد. اگر در اثر آسیب دیدگی زیاد قسمتی از بدنه خودرو دچار پارگی یا از بین رفتن رنگ خودرو شود. مطمئنا امکان صافکاری بدون رنگ یا صافکاری با دستگاه مکش وجود نخواهد داشت. در بعضی مواقع باید صافکاری به طور کامل انجام شود. تا اثرات ناشی تصادف به طور کامل از بین بروند. پس در وهله اول متقاضیان صافکاری و نقاشی باید واقع گرا باشند.

صافکاری ماشین باید به طور حرفه ای کارشناسی شود. در صورت نیاز بعد از چکش کاری و صافکاری با دستگاه مکش باید سمباده کاری و بتوه کاری سطح مورد نظر کاملا صاف و یکدست انجام شود. سپس نوبت به نقاشی خودرو می رسد. تمام اقدامات در پروسه صافکاری و نقاشی ماشین در محل باید توسط صافکار حرفه ای انجام شود، تا اثری از ضربه باقی نماند.

همچنین برای خدمات تعویض باتری خودرو در محل نیز می توانید روی خدمات هوم سرویز حساب کنید.

· صافکاری کاپوت

کاپوت ماشین تاثیر زیادی در زیبایی خودرو دارد و متاسفانه بیشترین آسیب را در حوادث می بیند. در صورتی که کاپوت دچار فرورفتگی و آسیب شده باشد با صافکاری کاپوت می توان این ایرادات را از بین برد. این قسمت از بدنه خودرو نقش بسیار چشم گیری در زیبایی خودرو دارد. مهارت صافکار خودرو در زمان ترمیم این قسمت نقش بسزایی دارد. زیرا در هر گونه موج و ناهمواری به چشم می آید.

· صافکاری سپر خودرو

صافکاری سپر خودرو هم از خدمات پردرخواست در زمینه صافکاری سیار است زیرا این قطعه بیشترین آسیب را می بیند و تاثیر بالایی در زیبایی خودرو دارد. صافکاری سپر در موارد معمول با استفاده از صافکاری پی دی آر در محل قابل ترمیم است. اما در زمان هایی که آسیب سپر بسیار زیاد است و نیاز به جوشکاری است سپر خودرو حالت اولیه خود را از دست می دهد و تنها راه تعویض سپر ماشین است.

· صافکاری سقف

این قسمت در صورت چپ کردن خودرو آسیب می بیند. این قسمت از دو لایه تشکیل شده است صافکاری سقف ماشین در محل قابل انجام نیست. زیرا با استفاده از مکش این قسمت به خوبی ترمیم نمی شود. از این رو برای صافکاری سقف ماشین باید این خدمات در تعمیرگاه های مخصوص با استفاده از ابزار انجام شود.

· صافکاری گلگیر خودرو

گلگیرها با برجستگی های خود در بسیاری از خودروها نقش ضربه گیر دارند. از این رو امکان آسیب دیدن این قسمت زیاد است. برای صافکاری گلگیر بدون رنگ نیازی به جدا کردن این قسمت نیست. از این رو با صافکاری در محل در صورتی که رنگ گلگیر جدا نشده باشد قابل ترمیم است.

· صافکاری قسمت دوبل خودرو

بخش هایی از خودرو برای بالا بردن استحکام بدنه به صورت دوبل طراحی شده اند. از این رو رفع فرورفتگی در این قسمت ها سخت است و مهارت بالایی در صافکاری ماشین را می طلبد. این موارد حتما باید توسط صافکار حرفه ای خودرو بررسی و انجام شوند.

انواع صافکاری ماشین در محل

انواع صافکاری ماشین وابسته به نوع ضربه و میزان آسیب بدنه خودرو انتخاب می شود. بر اساس نوع درخواست فرد و همچنین میزان حسایت مشتری، صافکار حرفه ای بهترین گزینه را که ممکن است شامل صافکاری و یا صافکاری نقاشی خودرو باشد پیشنهاد می دهد.

· صافکاری با رنگ

همانطور که پیش تر هم گفتیم بر اساس محل آسیب و شدت ضربه، صافکار تعیین می کند که قسمت آسیب دیده چگونه ترمیم می شود. بعد از کارشناسی خودرو سه گزینه، تعویض قطعه آسیب دیده، صافکاری ماشین بدون رنگ در محل و نقاشی خودرو مطرح می شود. در بیشتر مواقع ضربه به گونه ای است که نیازی به نقاشی بدنه ماشین نیست و صافکار ماهر خودرو بدون رنگ قسمت مورد نظر را تعمیر می کند. اما در مواردی که مستقیما رنگ خودرو از بین رفته باشد یا در صورت صاف کردن ماشین رنگ استحکام خود را از دست بدهد تنها راه نقاشی خودرو است.

· صافکاری ماشین بدون رنگ در محل

در صافکاری ماشین بدون رنگ از ابزارآلات خاص و با استفاده از دستگاه مکش در منزل استفاده می شود. میزان مهارت صافکار در این روش تنها حرف اول و آخر را می زند. زیرا نباید پس از اتمام کار روی بدنه خودرو موج و آثاری از ضربه باقی بماند. در ادامه به روش هایی که در صافکاری بدون رنگ به کار می روند می پردازیم.

· صافکاری با لیزر

جدیدترین روش در مرکز تخصصی صافکاری و نقاشی خودرو، صافکاری لیزری است. این روش حتی در تصادفات سنگین هم کارایی دارد. در این روش هیچ گونه رد و نشانه ای روی بدنه خودرو باقی نمی ماند. البته قیمت صافکاری ماشین در این روش بالاست.

· صافکاری با دستگاه مغناطیس

دستگاه مغناطیسی با استفاه از امواج مغناطیس مولکول های فولاد را به جنبش درآورده و فرورفتگی ها را رفع می کند.

· صافکاری با دستگاه مکش

این روش صافکاری ماشین بدون رنگ برای ایرادات جزئی کاربرد دارد و برای ضربات شدید قابل استفاده نیست.

· صافکاری PDR

این روش صافکاری مدرن محسوب می شود. در این روش با استفاده از گیره و میله‌های PDR فولادی انجام می‌شود. این روش به ظاهر ساده نیاز به مهارت بالای صافکار دارد. صافکاری pdr با استفاده از این میله‌ها، فرورفتگی‌های روی بدنه بدون چکش و ضربه‌های مکرر از بین خواهند رفت. الیته این متد برای فرورفتگی های بسیار شدید کافی نیست و باید با روش های دیگر ادغام شوند.

· صافکاری خودرو با چسب حرارتی

در این روش چسب را بر روی قسمت آسیب دیده زده و با ایجاد فشار در خلاف جهت موجب رفع تو رفتگی ایجاد شده بدنه ماشین می شوند.

صافکار حرفه ای ماشین چه ویژگی دارد؟

صافکاری خودرو در واقعیت مهارت ویژه ای در زمینه تعمیر بدنه خودرو می باشد. از این رو هر کسی را نمی توان صافکار ماشین ماهر خطاب کرد. یک صافکار حرفه‌ای با بررسی دقیق بخش های آسیب دیده خودرو انواع صافکاری خودرو را تعیین می‌کند. رعایت اصول صافکاری خودرو بسیار مهم است از این رو این کار یک هنر محسوب می شود. صافکار حرفه ای ماشین با استفاده از وسایل و دستگاه‌ها، هر‌گونه ایراد بدنه خودرو را رفع می کند. البته در صورت آسیب های شدید تنها راه تعویض قطعه مورد نظر است. که این تصمیم معمولا در مورد صافکاری درب‌ ماشین، صافکاری کاپوت و صافکاری گلگیر‌های خودرو در شرایط حاد پیشنهاد می شود. قبل از شروع، باید تقارن قطعات تعویضی مانند درها و گلگیر‌ها کاملا مورد توجه قرار بگیرند. در صورت نیاز به نقاشی خودرو هم باید دقیقا از رنگ بدنه خودرو متناسب و هماهنگ با کل بدنه استفاده شود و رنگ مورد استفاده کیفیت بالایی داشته باشد.

صافکاری سیار چیست؟

صافکاری سیار در منزل یک سرویس بسیار پر درخواست برای افرادی است که زمان کافی مراجعه به صافکاری ندارند. خدمات صافکاری سیار تفاوت چندانی با خدمات صافکاری در تعمیرگاه یا صافکاری ها ندارد. در صورتی که زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه و صافکاری ندارید. می توانید با کمک هوم سرویز بهترین صافکار و نقاش را با چند کلیک در کنار خود داشته باشید.

صافکاری سیار هوم سرویز همچنین بهترین راهکار برای افرادی است که نیاز مبرم به صافکاری فوری در محل دارند. گاهی برای انجام کمترین مقدار صافکاری و یا رفع خط و خش جزئی، باید حداقل یک روز کاری را به مراجعه صافکاری اختصاص دهند. همچنین مدتی منتظر بمانند تا نوبت به صافکاری خودرویشان برسد. در صورتی که با استفاده از سرویس صافکاری و نقاشی در محل هوم سرویز می توانید سریعا به خواسته خود برسید.

قبل از استفاده از خدمات صافکاری در محل به چه مواردی باید دقت شود؟

خدمات صافکاری نقاشی در محل از مواردی است که جدیدا بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. قبل از دریافت خدمات صافکاری نقاشی در محل به موارد زیر دقت کنید.

 • قبل از شروع صافکاری در محل باید جزئیات کار که شامل نحوه صافکاری و هزینه صافکاری pdr است به طور کامل شرح داده شود.
 • صافکاری سیار باید در روز و در نور کامل انجام شود.
 • برای صافکاری ماشین در محل اولین تمرکز باید روی صافکاری بدون رنگ باشد و در صورتی که چاره ای جز نقاشی خودرو در محل نیست این گزینه به مشتری پیشنهاد شود.
 • قطعات تعویضی باید از قطعات اورجینال کارخانه باشند.
 • پس از صافکاری ماشین باید قطعات جفت کاملا با هم قرینه باشند.
 • در زمان نقاشی خودرو در محل باید دقیقا کد رنگ بدنه استفاده شود.

قیمت صافکاری ماشین در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت صافکاری و نقاشی ماشین در محل به موارد متعددی وابسته است. نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت صافکاری ماشین اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه صافکاری ماشین می پردازیم. قیمت صافکاری سیار در نظر خیلی از افراد نسبت به مراجعه حضوری به صافکاری ها بسیار بالاتر است. در صورتی که در واقعیت به این صورت نیست.

زیرا در این صورت هزینه ای به عنوان مالیات و هزینه اجاره مغازه برای استادکار صافکاری ایجاد نمی شود. به همین علت هزینه صافکاری ماشین در خانه به عنوان صافکاری و نقاشی ماشین ارزان نیز نامیده می شود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه صافکاری ماشین می پردازیم.

· شدت ضربه بر هزینه صافکاری ماشین تاثیر دارد

همانطور که می دانید نمی توان نرخ ثابتی را به عنوان هزینه صافکاری گلگیر یا هزینه شاسی کشی اختصاص داد. زیرا شدت ضربه، نوع برخورد و میزان خرابی به وجود آمده همه و همه بر قیمت صافکاری خودرو در محل تاثیرگذار هستند. اما اگر به دنبال صافکاری نقاشی ارزان در منزل هستید با متخصصین هوم سرویز مشورت کنید.

· نوع صافکاری بر هزینه صافکاری ماشین در محل تاثیر دارد

مورد دیگر که در قیمت صافکاری خودرو تاثیر دارد نوع صافکاری است. صافکاری حرفه‌ای و صافکاری مدرن نرخ‌های مختلفی دارند. هزینه صافکاری pdr با هزینه صافکاری نقاشی خودرو و استفاده از سایر روش ها تفاوت دارد.

· محل آسیب دیدگی خودرو و تاثیر آن بر هزینه صافکاری خودرو

قسمت هایی از خودرو مانند صافکاری گلگیر نسبت به صافکاری درب ماشین که دوبل است هزینه کمتری دارد. به طور معمول هر چه مراحل صافکاری بیشتر شود دستمزد صافکار خودرو نیز بالاتر می رود.

· برند و مدل خودرو بر هزینه صافکاری نقاشی خودرو تاثیر دارد

همچنین برند و مدل خودروی نیز بی تاثیر نیست. به طور مثال برای صافکاری خودرو لوکس مواد اولیه مورد نیاز صافکار و پیچیدگی‌های فنی و سنسورهای به کار رفته در آنها هزینه صافکاری ماشین را بالا می برند. همچنین در صورت نیاز به خرید قطعات قیمت صافکاری ماشین افزایش پیدا می کند.

· رنگ خودرو و هزینه نقاشی خودرو در محل

مساحت محلی که باید نقاشی شود و رنگ خودرو بر هزینه نقاشی خودرو در محل تاثیر دارد. همچنین مهارت فرد اجرا کننده بر قیمت نقاشی ماشین در محل تاثیر دارد. همچنین در صورت نیاز به پولیش خودرو در محل هزینه ها افزایش پیدا می کند.

صافکاری ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر نیاز به خدمات صافکاری فوری و سیار دارید. می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات صافکاری ماشین توسط بهترین صافکار و افراد با سابقه کاری درخشان در این زمینه انجام می شود.

همکاران ما در کمترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست جهت مشاوره و کارشناسی خودرو با شما تماس خواهند گرفت و به کمک شما می آیند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس صافکاری ماشین و همچنین ارایه خدمات خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی, سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, لوازم یدکی خودرو ایرانی, رادیاتور سازی سیار , کلیه خدمات برق خودرو در محل, تعمیر دیفرانسیل پراید, تعمیر گیربکس دنده ای, تعمیر کولر ماشین در محل, تعمیر بخاری خودرو, تعمیر دینام خودرو در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس صافکاری ماشین

خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی

صافکاری بدون رنگ و لکه گیری بدنه خودرو

نقاشی خودرو با استفاده از رنگ های بادوام و کاملا مشابه کارخانه

صافکاری pdr درب خودرو و تعویض درب و گلگیر

تعمیر شاسی ماشین و شاسی کشی مجدد خودرو

صافکاری ماشین با دستگاه مغناطیس، مکش، لیزر و pdr ، چسب حرارتی و...

نظرات کاربران

profile picture
مهسا سخندان

تسلط کامل داشتن اقای مجیدی کارشون رو به نحو احسن انجام دادن. حتی با اینکه راهشون دور بود با صبر و حوصله کار ما رو انجام دادن. ممنونم از هوم سرویز بابت نیروهای خوب و کاربلد.

profile picture
سعید نیکوسرشت

واقعا کارشون خوب و تمیز بود ، به علت اینکه حباب زیر دودی میوفتاد فقط دو بار سمت راننده رو عوض کرد و هیچ هزینه اضافی ای نگرفتند ، راضی بودم و پیشنهاد میکنم

profile picture
مینا رحمتی

دستشون درد نکنه کارمونو راه انداختن خیلی به موقع اومدن.

profile picture
میثم طیبی

واقعا تمیز و مرتب کار کردن من امتیاز عالی میدم بهشون. هم سرموقع اومدن هم کار رو با دقت و حوصله بدون عجله انجام دادن.

شرایط صافکاری خودرو بدون رنگ و لکه گیری خودرو

با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات یا ایجاد آلودگی صوتی زیاد در اکثر سرویس های مربوط به صافکاری و نقاشی, جهت انجام خدمات تکمیلی نیاز به اعزام خودرو به محل همیار می باشد.

هوم سرویز جهت انجام خدمات صافکای و نقاشی سعی کرده است فقط از همیاران خوشنام و معتبر در این سرویس استفاده نماید.

مدت زمان انجام کار به نوع و حجم کار مشتری بستگی خواهد داشت.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس صافکاری و نقاشی را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

car-repair
تعمیر خودرو
قیمت از 600,000 الی 1,450,000 تومان
car-remote
ساخت ریموت خودرو
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
car-air-conditioner
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 800,000 الی 1,400,000 تومان
carwash
کارواش در محل
قیمت از 850,000 الی 1,050,000 تومان