صافکاری ماشین

صافکاری ماشین

از 1179 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت صافکاری ماشین در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت شاسی کشی ماشین سواری

230,000 الی 900,000 تومان

قیمت شاسی کشی ماشین شاسی بلند

550,000 الی 1,700,000 تومان

قیمت تعویض سپر ماشین ایرانی

130,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض سپر ماشین خارجی

550,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت صافکاری سنتی (بابت هر قطعه)

240,000 الی 600,000 تومان

قیمت صافکاری مدرن با دستگاه PDR(بابت هر قطعه)

1,100,000 الی 6,500,000 تومان

قیمت لیسه گیری خطوط روی بدنه

350,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت تعمیر سپر

250,000 الی 900,000 تومان

قیمت نقاشی بابت هر قطعه(ماشین ایرانی)

350,000 الی 600,000 تومان

قیمت نقاشی بابت هر قطعه(ماشین خارجی)

600,000 الی 1,200,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

صافکاری ماشین و نقاشی خودرو در محل

امروزه با توجه به روند رو به رشد تعداد خودروها در شهرها و شلوغی جاده ها، امکان آسیب دیدن بدنه خودرو بیشتر شده است. ممکن است تصادف موجب یک خراش یا سایش کوچک باشد یا موجب تورفتگی شدید و از بین رفتن قسمتی از رنگ بدنه خودرو شوند. به همین علت صافکاری ماشین از جمله موارد پر درخواست است. البته صافکاری خودرو دارای اصول خاصی است که هر کسی از پس آن بر نمی آید. در ادامه به اصول صافکاری خودرو، انواع صافکاری ماشین در محل و عوامل موثر بر قیمت صافکاری ماشین می پردازیم.

مراحل صافکاری ماشین حرفه ای

اکثر افراد در هنگام صحبت از صافکاری حرفه ای تنها موضوعی که برایشان اهمیت دارد، صافکاری بدون رنگ است. در بخش های مختلف بدنه خودرو بر اساس میزان اهمیت و ایمنی خودرو، تعداد ورقه های فلز به کار برده شده در آن قسمت، با هم تفاوت دارند. در قسمت هایی که ضخامت بدنه خودرو زیاد است، در صورت وارد شدن ضربه احتمال فرو رفتگی های شدید و قر شدن بدنه خودرو وجود دارد. اگر در اثر آسیب دیدگی زیاد قسمتی از بدنه خودرو دچار پارگی یا از بین رفتن رنگ خودرو شود. مطمئنا امکان صافکاری بدون رنگ یا صافکاری با دستگاه مکش وجود نخواهد داشت.

در بعضی مواقع باید صافکاری به طور کامل انجام شود. تا اثرات ناشی تصادف به طور کامل از بین بروند. پس در وهله اول متقاضیان صافکاری و نقاشی باید واقع گرا باشند.

صافکاری ماشین باید به طور حرفه ای کارشناسی شود. در صورت نیاز بعد از چکش کاری و صافکاری با دستگاه مکش باید سمباده کاری و بتوه کاری سطح مورد نظر کاملا صاف و یکدست انجام شود. سپس نوبت به نقاشی خودرو می رسد. تمام اقدامات در پروسه صافکاری و نقاشی ماشین در محل باید توسط صافکار حرفه ای انجام شود، تا اثری از ضربه باقی نماند.

صافکاری کاپوت

کاپوت ماشین تاثیر زیادی در زیبایی خودرو دارد و متاسفانه بیشترین آسیب را در حوادث می بیند. در صورتی که کاپوت دچار فرورفتگی و آسیب شده باشد با صافکاری کاپوت می توان این ایرادات را از بین برد.

صافکاری قسمت دوبل خودرو

بخش هایی از خودرو برای بالا بردن استحکام بدنه به صورت دوبل طراحی شده اند. از این رو رفع فرورفتگی در این قسمت ها سخت است و مهارت بالایی در صافکاری ماشین را می طلبد. این موارد حتما باید توسط صافکار حرفه ای خودرو بررسی و انجام شوند.

انواع صافکاری خودرو

صافکاری با رنگ

همانطور که پیش تر هم گفتیم بر اساس محل آسیب و شدت ضربه، صافکار تعیین می کند که قسمت آسیب دیده چگونه ترمیم می شود. بعد از کارشناسی خودرو سه گزینه، تعویض قطعه آسیب دیده، صافکاری ماشین بدون رنگ در محل و نقاشی خودرو مطرح می شود. در بیشتر مواقع ضربه به گونه ای است که نیازی به نقاشی بدنه ماشین نیست و صافکار ماهر خودرو بدون رنگ قسمت مورد نظر را تعمیر می کند. اما در مواردی که مستقیما رنگ خودرو از بین رفته باشد یا در صورت صاف کردن ماشین رنگ استحکام خود را از دست بدهد تنها راه نقاشی خودرو است.

صافکاری ماشین بدون رنگ در محل

در صافکاری ماشین بدون رنگ از ابزارآلات خاص و با استفاده از دستگاه مکش در منزل استفاده می شود. میزان مهارت صافکار در این روش تنها حرف اول و آخر را می زند. زیرا نباید پس از اتمام کار روی بدنه خودرو موج و آثاری از ضربه باقی بماند. در ادامه به روش هایی که در صافکاری بدون رنگ به کار می روند می پردازیم.

صافکاری با لیزر

جدیدترین روش در مرکز تخصصی صافکاری و نقاشی خودرو، صافکاری لیزری است. این روش حتی در تصادفات سنگین هم کارایی دارد. در این روش هیچ گونه رد و نشانه ای روی بدنه خودرو باقی نمی ماند. البته قیمت صافکاری ماشین در این روش بالاست.

صافکاری با دستگاه مغناطیس

دستگاه مغناطیسی با استفاه از امواج مغناطیس مولکول های فولاد را به جنبش درآورده و فرورفتگی ها را رفع می کند.

صافکاری با دستگاه مکش

این روش صافکاری ماشین بدون رنگ برای ایرادات جزئی کاربرد دارد و برای ضربات شدید قابل استفاده نیست.

صافکاری PDR

این روش صافکاری مدرن محسوب می شود. در این روش با استفاده از گیره و میله‌های PDR فولادی انجام می‌شود. این روش به ظاهر ساده نیاز به مهارت بالای صافکار دارد. صافکاری pdr با استفاده از این میله‌ها، فرورفتگی‌های روی بدنه بدون چکش و ضربه‌های مکرر از بین خواهند رفت. الیته این متد برای فرورفتگی های بسیار شدید کافی نیست و باید با روش های دیگر ادغام شوند.

صافکاری خودرو با چسب حرارتی

در این روش چسب را بر روی قسمت آسیب دیده زده و با ایجاد فشار در خلاف جهت موجب رفع تو رفتگی ایجاد شده بدنه ماشین می شوند.

صافکار حرفه ای ماشین چه ویژگی دارد؟

صافکاری خودرو در واقعیت مهارت ویژه ای در زمینه تعمیر بدنه خودرو می باشد. از این رو هر کسی را نمی توان صافکار ماشین ماهر خطاب کرد. یک صافکار حرفه‌ای با بررسی دقیق بخش های آسیب دیده خودرو انواع صافکاری خودرو را تعیین می‌کند. رعایت اصول صافکاری خودرو بسیار مهم است از این رو این کار یک هنر محسوب می شود. صافکار حرفه ای ماشین با استفاده از وسایل و دستگاه‌ها، هر‌گونه ایراد بدنه خودرو را رفع می کند. البته در صورت آسیب های شدید تنها راه تعویض قطعه مورد نظر است. که این تصمیم معمولا در مورد صافکاری درب‌ ماشین، صافکاری کاپوت و صافکاری گلگیر‌های خودرو در شرایط حاد پیشنهاد می شود. قبل از شروع، باید تقارن قطعات تعویضی مانند درها و گلگیر‌ها کاملا مورد توجه قرار بگیرند. در صورت نیاز به نقاشی خودرو هم باید دقیقا از رنگ بدنه خودرو متناسب و هماهنگ با کل بدنه استفاده شود و رنگ مورد استفاده کیفیت بالایی داشته باشد.

صافکاری سیار چیست؟

صافکاری سیار در منزل یک سرویس بسیار پر درخواست برای افرادی است که زمان کافی مراجعه به صافکاری ندارند. خدمات صافکاری سیار تفاوت چندانی با خدمات صافکاری در تعمیرگاه یا صافکاری ها ندارد. در صورتی که زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه و صافکاری ندارید. می توانید با کمک هوم سرویز بهترین صافکار و نقاش را با چند کلیک در کنار خود داشته باشید.

صافکاری سیار هوم سرویز همچنین بهترین راهکار برای افرادی است که نیاز مبرم به صافکاری فوری در محل دارند. گاهی برای انجام کمترین مقدار صافکاری و یا رفع خط و خش جزئی، باید حداقل یک روز کاری را به مراجعه صافکاری اختصاص دهند. همچنین مدتی منتظر بمانند تا نوبت به صافکاری خودرویشان برسد. در صورتی که با استفاده از سرویس صافکاری و نقاشی در محل هوم سرویز می توانید سریعا به خواسته خود برسید.

قیمت صافکاری ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت صافکاری و نقاشی در محل در نظر خیلی از افراد نسبت به مراجعه حضوری به صافکاری ها بسیار بالاتر است. در صورتی که در واقعیت به این صورت نیست. زیرا در این صورت هزینه ای به عنوان مالیات و هزینه اجاره مغازه برای استادکار صافکاری ایجاد نمی شود. به همین علت هزینه صافکاری ماشین در خانه به عنوان صافکاری و نقاشی ماشین ارزان نیز نامیده می شود.

همانطور که می دانید نمی توان نرخ ثابتی را به عنوان هزینه صافکاری گلگیر یا هزینه شاسی کشی اختصاص داد. زیرا شدت ضربه، نوع برخورد و میزان خرابی به وجود آمده همه و همه بر قیمت صافکاری خودرو در محل تاثیرگذار هستند. اما اگر به دنبال صافکاری نقاشی ارزان در منزل هستید با متخصصین هوم سرویز مشورت کنید.

مورد دیگر که در قیمت صافکاری خودرو تاصیر دارد نوع صافکاری است. صافکاری حرفه‌ای و صافکاری مدرن نرخ‌های مختلفی دارند.

همچنین برند و مدل خودروی نیز بی تاثیر نیست. به طور مثال برای صافکاری خودرو لوکس مواد اولیه مورد نیاز صافکار و پیچیدگی‌های فنی و سنسورهای به کار رفته در آنها هزینه صافکاری ماشین را بالا می برند. همچنین در صورت نیاز به خرید قطعات قیمت صافکاری ماشین افزایش پیدا می کند.

صافکاری ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر نیاز به خدمات فوری و سیار صاف کاری خودرو دارید. می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات صافکاری ماشین توسط بهترین صافکار و افراد با سابقه کاری درخشان در این زمینه انجام می شود.

همکاران ما در کمترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست جهت مشاوره و کارشناسی خودرو با شما تماس خواهند گرفت و به کمک شما می آیند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس صافکاری ماشین و همچنین ارایه خدمات خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض انواع چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی, سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, تهیه قطعات و لوازم خودرو های ایرانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس صافکاری ماشین

خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی

صافکاری بدون رنگ و لکه گیری بدنه خودرو با استفاده از روش های مدرن

نقاشی خودرو با استفاده از رنگ های بادوام و کاملا مشابه کارخانه

تعویض درب و گلگیر خودرو

تعمیر شاسی ماشین و شاسی کشی مجدد خودرو

صافکاری ماشین با دستگاه مغناطیس، مکش، لیزر و pdr ، چسب حرارتی و...

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط صافکاری خودرو بدون رنگ و لکه گیری خودرو

با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات یا ایجاد آلودگی صوتی زیاد در اکثر سرویس های مربوط به صافکاری و نقاشی, جهت انجام خدمات تکمیلی نیاز به اعزام خودرو به محل همیار می باشد.

هوم سرویز جهت انجام خدمات صافکای و نقاشی سعی کرده است فقط از همیاران خوشنام و معتبر در این سرویس استفاده نماید.

مدت زمان انجام کار به نوع و حجم کار مشتری بستگی خواهد داشت.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس صافکاری و نقاشی را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 350,000 الی 880,000 تومان
ساخت ریموت خودرو
ساخت ریموت خودرو
قیمت از 150,001 الی 3,000,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان

خدمات صافکاری ماشین در این شهرها ارائه می شود: