banner
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
صافکاری و نقاشی خودرو

صافکاری و نقاشی خودرو

از 1179 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات صافکاری و نقاشی سیار در محل | تعمیر سریع خودرو

قیمت شاسی کشی ماشین سواری

200,000 الی 800,000 تومان

قیمت شاسی کشی ماشین شاسی بلند

500,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت تعویض سپر ماشین ایرانی

100,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض سپر ماشین خارجی

500,000 الی 100,000 تومان

قیمت صافکاری سنتی (بابت هر قطعه)

200,000 الی 500,000 تومان

قیمت صافکاری مدرن با دستگاه PDR(بابت هر قطعه)

1,000,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت لیسه گیری خطوط روی بدنه

300,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تعمیر سپر

200,000 الی 800,000 تومان

قیمت نقاشی بابت هر قطعه(ماشین ایرانی)

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت نقاشی بابت هر قطعه(ماشین خارجی)

500,000 الی 1,000,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط صافکاری و نقاشی خودرو

با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات یا ایجاد آلودگی صوتی زیاد در اکثر سرویس های مربوط به صافکاری و نقاشی, جهت انجام خدمات تکمیلی نیاز به اعزام خودرو به محل همیار می باشد.

هوم سرویز جهت انجام خدمات صافکای و نقاشی سعی کرده است فقط از همیاران خوشنام و معتبر در این سرویس استفاده نماید.

مدت زمان انجام کار به نوع و حجم کار مشتری بستگی خواهد داشت.

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس صافکاری و نقاشی را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​خدمات صافکاری و نقاشی خودرو

امروزه با توجه به روند رو به رشد تعداد خودروها در شهرها و شلوغی جاده ها، امکان آسیب دیدن بدنه خودرو بیشتر شده است. تصادفات خودرو طیف گسترده ای از آسیب های جزئی و کلی در بدنه خودرو را شامل می شود. ممکن است تصادف موجب یک خراش یا سایش کوچک باشد. یا موجب تورفتگی شدید و از بین رفتن قسمتی از رنگ بدنه خودرو شود. متاسفانه تصادفات بدنه موجب از بین رفتن زیبایی بدنه خودرو می شود. این علائم تصادف برای خیلی از افراد بسیار آزار دهنده است. به همین علت سریعا در جهت صافکاری و نقاشی خودرو اقدام میکنند تا اثری از خرابی در بدنه خودرو به جا نماند.

مهمترین مسئله ای که در زمان مراجعه به صافکاری ها مد نظرمان قرار میگیرد این است که ترمیم بدنه به نحوی باشد که اثری از تصادف و خرابی روی خودرو باقی نماند. خیلی از افراد خود را صافکار می نامند. اما تنها چیزی که معرف یک صافکار حرفه ای است نتیجه نهایی کار میباشد. در واقع نباید هیچ اثری از موج، تورفتگی و یا عدم تطابق رنگ در بدنه دیده شود.

مراحل صافکاری و نقاشی ماشین حرفه ای

اکثر افراد در هنگام صحبت از صافکاری حرفه ای در تهران  تنها موضوعی که برایشان اهمیت دارد. صافکاری بدون رنگ است. در بخش های مختلف بدنه خودرو بر اساس میزان اهمیت و نوع ایمنی در خودرو، تعداد ورقه های فلز به کار برده شده در آن قسمت،با هم تفاوت دارند. در قسمت هایی که ضخامت بدنه خودرو زیاد است، در صورت وارد شدن ضربه احتمال فرو رفتگی های شدید و قر شدن بدنه خودرو وجود دارد. اگر در اثر آسیب دیدگی زیاد قسمتی از بدنه خودرو دچار پارگی یا از بین رفتن رنگ خودرو شود. مطمئنا امکان صافکاری بدون رنگ یا صافکاری با دستگاه مکش وجود نخواهد داشت.

در بعضی مواقع باید صافکاری و نقاشی خودرو به طور کامل انجام شود. تا اثرات ناشی تصادف به طور کامل از بین بروند. پس در وهله اول متقاضیان صافکاری و نقاشی در محل باید واقع گرا باشند.

صافکاری ماشین در محل باید به طور حرفه ای کارشناسی شود. در صورت نیاز بعد از چکش کاری و صافکاری با دستگاه مکش باید سمباده کاری و بتوه کاری سطح مورد نظر کاملا صاف و یکدست انجام شود. سپس نوبت به نقاشی خودرو در محل می رسد. تمام اقدامات در پروسه صافکاری و نقاشی ماشین در محل باید توسط صافکار حرفه ای انجام شود . تا اثری از ضربه باقی نماند.

صافکاری ماشین بدون رنگ در محل

بعد از کارشناسی خودرو سه گزینه، تعویض قطعه آسیب دیده، صافکاری ماشین بدون رنگ در محل یا صافکاری و نقاشی خودرو در محل مطرح می شود. در صافکاری بدون رنگ در محل از ابزارآلات خاص و با استفاده از دستگاه مکش در منزل استفاده می شود.

میزان مهارت صافکار در این روش تنها حرف اول و آخر را می زند. زیرا نباید پس از اتمام کار روی بدنه خودرو موج و آثاری از ضربه باقی بماند.

صافکاری ماشین با دستگاه در محل

صافکاری خودرو با دستگاه در تهران یک روش تقریبا مدرن جهت صافکاری و نقاشی ماشین در محل محسوب می شود. در این روش بر خلاف استفاده از چکش، روش گرما و ضربه زدن، موجب آسیب بیشتر به رنگ بدنه خودرو نمی شود. از مهمترین مزیت صافکاری خودرو با دستگاه در تهران، رفع فرورفتگی های بدنه انواع خودرو در مدت زمان بسیار کوتاه می باشد.از این روش بیشتر برای خودروهای لوکس و گران قیمت استفاده می شود. زیرا در این روش صافکاری بدون رنگ در محل از قیمت ماشین کاسته نمی شود.

صافکاری سیار در تهران

صافکاری سیار در منزل تهران یک سرویس بسیار پر درخواست برای افرادی است که زمان کافی مراجعه به صافکاری در تهران ندارند. خدمات صافکاری سیار تفاوت چندانی با خدمات صافکاری و نقاشی در تعمیرگاه یا صافکاری ها ندارد. در صورتی که زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه و صافکاری ندارید. میتوانید با کمک هوم سرویز بهترین صافکار و نقاش تهران را با یک کلیک در کنار خود داشته باشید.

صافکاری سیار در تهران هوم سرویز همچنین بهترین راهکار برای افرادی است که نیاز مبرم به صافکاری فوری در محل دارند. گاهی برای انجام کمترین مقدار صافکاری و یا رفع خط و خش جزئی، باید حداقل یک روز کاری را به مراجعه صافکاری اختصاص دهند. همچنین مدتی منتظر بمانند تا نوبت به صافکاری و نقاشی خودرویشان برسد. در صورتی که با استفاده از سرویس صافکاری و نقاشی در محل هوم سرویز میتوانید سریعا به خواسته خود برسید.

قیمت صافکاری و نقاشی ماشین در هوم سرویز

قیمت صافکاری و نقاشی در محل در نظر خیلی از افراد نسبت به مراجعه حضوری به ضافکاری ها بسیار بالاتر است. در صورتی که در واقعیت به این صورت نیست. زیرا در خدمات صافکاری و نقاشی در محل هزینه ای به عنوان مالیات و هزینه اجاره مغازه برای استادکار صافکاری ایجاد نمی شود. به همین علت هزینه صافکاری ماشین در محل به عنوان صافکاری و نقاشی ماشین ارزان نیز نامیده می شود.

همانطور که میدانید نمی توان نرخ ثابتی را به عنوان هزینه صافکاری گلگیر یا هزینه شاسی کشی اختصاص داد. زیرا شدت ضربه، نوع برخورد و میزان خرابی به وجود آمده همه و همه بر قیمت صافکاری خودرو در محل تاثیرگذار هستند. اما اگر به دنبال صافکاری نقاشی ارزان در منزل هستید با هوم سرویز همراه شوید.

خدمات صافکاری و نقاشی سیار در تمام مناطق تهران

اگر نیاز به خدمات صافکاری سیار در غرب تهران، خدمات صافکاری سیار در شمال تهران و خدمات صافکاری و نقاشی در محل شرق تهران دارید. میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات صافکاری ماشین در محل توسط بهترین صافکار در تهران و افراد با سابقه کاری درخشان در این زمینه انجام می شود.

همکاران ما در کمترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست جهت مشاوره و کارشناسی خودرو با شما تماس خواهند گرفت و به کمک شما خواهند شتافت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
ساخت ریموت خودرو
ساخت ریموت خودرو
قیمت از 250,000 الی 10,000,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 250,000 الی 10,000,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان