ساخت ریموت خودرو

ساخت ریموت خودرو

از 1182 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت ریموت خودرو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت کلید معمولی خودرو ایرانی(کلید بدون کد)

500,000 الی 600,000 تومان

قیمت ساخت کلید خودرو کد دار(خودرو ایرانی)

800,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت ساخت ریموت خودرو ایرانی

700,000 الی 900,000 تومان

قیمت ساخت ریموت خودرو خارجی(هیوندای.کیا و...)

1,200,000 الی 4,000,000 تومان

متوسط قیمت770,000 تومانکمینه قیمت770,000 تومانبیشینه قیمت770,000 تومان

آنچه درباره ساخت ریموت خودرو خواهید خواند

  • ساخت ریموت خودرو
  • ساخت ریموت خودرو چگونه انجام می شود؟
  • ساخت سوییچ خودرو
  • ساخت ریموت دزدگیر ماشین
  • مرکز ساخت ریموت خودرو هوم سرویز
  • تعمیر ریموت خودرو
  • ساخت سوئیچ کد دار خودرو
  • قیمت ساخت ریموت خودرو به چه عواملی بستگی دارد؟
  • خدمات ساخت و تعمیر ریموت خودرو در کمترین زمان ممکن را به متخصصینهوم سرویز بسپارید

ساخت ریموت خودرو

ساخت ریموت خودرو قطعا مهم ترین اقدام در جهت حفاظت ونگهداری از خودرو است. روشن کردن خودرو، باز و بسته کردن درب خودرو و مجهز کردنماشین همه در گرو ساخت ریموت کنترل خودرو می باشد. ساخت ریموتماشین اگر بدون رعایت استانداردهای اصولی انجام شودقطعا موجب بروز مشکلاتی در سیستم کنترل داخلی خودرو خواهد شد.

امروزه با توجه بهپیشرفته شدن خودروها، مسئله ساخت سوییچ خودرو و یا ساختریموت خودرو به مسئله ای مهم و بسیار پیچیده تبدیل شده است. اکثر سوییچ هایخودرو ها کددار شده اند و نمی توان به راحتی اقدام به ساخت ریموتماشین نمود. در مواردی مانند گم کردن با شکستن ریموت کنترل موجب می شود ما بهدنبال مرکز ساخت ریموت ماشین باشیم. در شرایط کنونی وابستگی به خودروهای شخصیبه قدری بالا است که در صورت وقوع هر کدام از موارد بالا قطعا با یکی از بدتریناتفاقات زندگیمان مواجه شده ایم.

ساخت ریموت خودرو چگونه انجام می شود؟

همانطور که می دانیدیکی از جدید ترین سیستم های امنیتی به کار رفته در ساخت ریموت ماشین فناوری ایموبلایزر است.این فناوری تقریبا در تمام خودروهای ایرانی به کار رفته است. البته به جز درخودروهای بسیار قدیمی ایرانی و کلاسیک! این فناوری موجب می شود که هر ماشین تنهاتوسط سوییچ منحصر به فرد خودش باز شود. این سیستم جهت تامین امنیت بیشتر خودروهابه کار رفته است.

به این ترتیبجهت ساخت کلید ریموت خودرو حتما باید کد مخصوص دسترسی خودرو، برروی چیپ الکترونیکی کلید یدکی تعریف شود. جهت ساخت ریموت خودرو بایداطلاعاتی مانند کد دسترسی که در داخل کامپیوتر خودرو یا ecu قرار دارد با اطلاعات داخل چیپ الکترونیکیخودرو کاملا مطابقت داشته باشد. در این صورت امکان روشن شدن خودرو وجود دارد. درغیر این صورت کلید ریموت عملا کارایی نخواهد داشت.

ساخت سوییچ خودرو

همانطور که پیش تربیان کردیم امروزه با اضافه شدن امکاناتی مانند سوئیچ کددار خودرو و ریموت به انواع خودروهای ایرانی و خارجیدر صورت مفقود شدن یا از بین رفتن سوئیچ، نیاز به یک مرکز تخصصی ساختسوییچ کددار می باشد، تا بتواند از پس این مشکل بر بیاید. همچنینجهت ساخت سوییچ خودرو کد دار نیازبه تجهیزات پیشرفته و دانش به روز است.

لازم به ذکر است کهکدهای تعبیه شده در ساخت سوییچ کددار قابلیت تغییر دارند. یعنی شما درصورتی که خودروی جدیدی خریداری کرده اید می توانید از یک کد جدید در ساختسوییچ خودرو استفاده کنید. به این ترتیب ضریب امنیتی خودروی خود را بهطور چشم گیری بالا برده اید.

قابلیت تغییر و یاتعویض انواع سوییچ و ساخت ریموت ماشین خارجی و ایرانی متفاوتمانند ساخت سوییچ پژو 206، ساخت سوییچ پراید، تیبا، سمند، ساخت ریموت کیا، ساخت سوییچ هیوندا ، ساختسوییچ تویوتا، ساخت سوییچ ساندرو، ساخت سوییچ رنو و غیره وجوددارد. همچنین ساخت کلیدکددار انواع خودروهای ایرانی و خارجی مانند ساخت ریموت تویوتا، ساخت کلیدماشین برلیانس، ساخت کلید ماشین لیفان ،ساخت سوييچ پژو پارس , ساخت سوئيچ هیونداسوناتا در مرکز ساخت کلید ریموت خودرو هوم سرویز انجام می شود.

ساخت ریموت دزدگیر ماشین

در کنار وجود قفلمرکزی خیلی از افراد برای ایجاد امنیت بیشتر اقدام به نصب دزدگیر ماشین می کنند.در موارد مانند این که ریموت گم شود یا به دلایلی به تعمیر ریموت دزدگیرماشین نیاز باشد این راهکارهای امنیتی می توانند دردسرساز نیز باشند. دراین مواقع معمولا باید به ساخت ریموت دزدگیر ماشین پرداخته شودیا باید برنامه ریزی دزدگیر خودرو به کلی تغییر پیدا کند.

مرکز ساخت ریموت خودرو هوم سرویز

انواع ریموتخودرو بر اساس تنوع فراوان در ساخت انواع خودرو وجود دارد. با توجه به اینکهاکثر خودروهای نسل جدید مجهز به سیستم ایموبلایزر هستند. پروسه ی پروگرامینگ سوئیچخودرو یا کپی کردن ریموت اقداماتی کاملا تخصصی هستند که نیاز به دستگاه ساخت ریموتماشین مخصوص دارد. امروزه با توجه به تولید و عرضه خودروهای مدرن و پیشرفته ساختریموت کیلس نیز باید در تخصص مراکز ساخت ریموت خودرو قرار بگیرد. مرکز ساخت سوئیچ خودرو هوم سرویزدارای دستگاه های کددهی سوئیچ مدرن و به روز در جهت ساخت ریموت ماشینخارجی و ایرانی هستند.

تعمیر ریموت خودرو

هر گونه ایراد درریموت خودرو ممکن است برای راننده و سرنشینان مشکل ساز خواهد بود. تعمیر ریموتخودرو زمانی مطرح می شود که با بررسی شارژ و باتری ریموت باز مشکل حل نشود.اگر دکمه های ریموت خودرو از کار بیوفتد و تنظیمات آن بهم بخورد تنها راه تعمیرریموت خودرو است.

ساخت سوئیچ کد دار خودرو

این سبک سوئیچ وریموت خودرو با داشتن یک کد منحصر به فرد ثبت شده در کمپانی در جلوگیری از سرقتخودرو نقش مهمی دارند. این عمل با یک چیپ تعبیه شده در سوئیچ و قبل از روشن شدنخودرو با ارسال یک دستور حاوی کد شناسایی به کمپانی و گرفتن تاییدیه صورت می‌گیرد.تمامی این عملکرد در کسری از ثانیه انجام می‌شود. این سبک سوئیچ به ضد سرقت نیزمعروف هستند.

قیمت ساخت ریموت خودرو به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ساخت ریموتخودرو بهعوامل زیادی بستگی دارد. قیمت ساخت ریموت خودرو در درجه اول به نوع خودرو ونوع سیستم کددهی خودرو بستگی دارد. به عبارت دیگر در هر خودروییبرای ساخت سوییچ خودرو نیاز به اعمال دستورات متفاوت و خاصی در تنظیماتخودرو برای به راه انداختن ریموت می باشد. بهترین راه و سریع ترین راه برایاستعلام قیمت ساخت سوییچ خودرو ثبت سفارش در سامانه هوم سرویز است. زیرا درصورت ثبت سفارش شما اطلاعات دقیقی از نوع خودرو و نوع نیاز خود ارائه خواهید داد واز محدوده قیمت تعمیر ریموت خودرو و یا حتی قیمت ساخت ریموت کنترل خودرواطلاع پیدا خواهید نمود.

خدمات ساخت و تعمیر ریموت خودرو در کمترین زمان ممکن را به متخصصینهوم سرویز بسپارید

با توجه به نقش حیاتیریموت کنترل در جهت باز و بسته کردن درب های خودرو و روشن و خاموش کردن خودرو،تعلل در خبر کردن متخصصین ساخت ریموت خودرو جایز نیست. با توجه به انواع ریموتکنترل معمولی، پیشرفته و کددار طراحی، ساخت و تعمیر از آن باید با دقت و توسطمتخصصین کار آزموده انجام شود. بنابراینپیشنهاد می کنیم که برای جلوگیری از رخ دادن اتفاقاتی مانند از تنظیم خارج شدنریموت خودرو، قفل کردن غیر ارادی درب ها و غیره در انتخاب افراد متخصص برای ساختریموت خودرو نهایت دقت را به کار بگیرید تا متحمل هزینه ها و ضررهای بالاتر نشوید.متخصصین هوم سرویز آماده ارائه خدمات ساخت کلید ریموت خودرو می باشند. تنها کافیستبه صورت رایگان در سامانه هوم سوریز ثبت درخواست نمایید. تا متخصصین ما با شماتماس گرفته و شما را از جزییات کار مطلع نمایند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت ریموت خودرو و همچنین ارایه خدمات ساخت سوئیچ کددار و ریموت خودرو در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قفل و کلید خودرو ارائه می دهد که شامل نصب دزدگیر تصویری و نصب دزدگیر صوتی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت ریموت خودرو

ساخت سوئیچ کددار و ریموت خودرو در محل

ساخت ریموت کنترل خودروهای ایرانی

ساخت ریموت خودروهای خارجی

ساخت ریموت دزدگیر ماشین

فرآیند کپی و پروگرام و کددهی ریموت خودرو در محل

تعمیر ریموت خودرو و....

نظرات کاربران

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

شرایط ساخت ریموت ماشین و ساخت سوئیچ خودرو

جهت ساخت ریموت اتومبيل ارائه کارت شناسائی اتومبيل و کارت شناسائی معتبر شخصی الزامی است.

کلیه همیاران دارای پروانه کسب و مجوز قانونی می باشند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 250,000 الی 750,000 تومان
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 300,000 الی 1,500,000 تومان
صفرشویی خودرو
صفرشویی خودرو
قیمت از 930,000 الی 1,500,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 100,000 الی 500,000 تومان