banner

ساخت ریموت خودرو

از 1182 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت انواع ریموت کنترل کددار و سوییچ یدک ماشین در محل

قیمت ساخت ریموت

60,000 الی 110,000 تومان

قیمت ساخت کلید ماشین کد دار(سوئیچ کد دار)

120,000 الی 280,000 تومان

قیمت ساخت کلید ماشین بدون کد دار

30,000 الی 80,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت ریموت خودرو

جهت ساخت ریموت اتومبيل ارائه کارت شناسائی اتومبيل و کارت شناسائی معتبر شخصی الزامی است.

کلیه همیاران دارای پروانه کسب و مجوز قانونی می باشند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساخت ریموت خودرو در تهران

امروزه با توجه به پیشرفته شدن خودروها، مسئله ساخت سوییچ خودرو و یا ساخت ریموت کنترل خودرو به مسئله ای مهم و بسیار پیچیده تبدیل شده است. اکثر سوییچ های خودرو ها کددار شده اند و نمی توان به راحتی اقدام به ساخت ریموت کنترل ماشین نمود. البته این نوع نیازمندی ها هم احتمال وقوع نسبتا پایینی دارند. در مواردی مانند گم کردن با شکستن ریموت کنترل موجب می شود ما به دنبال مرکز ساخت ریموت کنترل در تهران باشیم. در شرایط کنونی وابستگی به خودروهای شخصی به قدری بالا است که در صورت وقوع هر کدام از موارد بالا قطعا با یکی از بدترین اتفاقات زندگیمان مواجه شده ایم.

ساخت ریموت خودرو قطعا مهم ترین اقدام در جهت حفاظت و نگهداری از خودرو است. روشن کردن خودرو، باز و بسته کردن درب خودرو و مجهز کردن ماشین همه در گرو ساخت ریموت کنترل خودرو می باشد. ساخت ریموت خودرو اگر بدون رعایت استانداردهای اصولی انجام شود قطعا موجب بروز مشکلاتی در سیستم کنترل داخلی خودرو خواهد شد.

ساخت کلید ریموت خودرو چگونه انجام می شود؟

همانطور که میدانید یکی از جدید ترین سیستم های امنیتی به کار رفته در ساخت ریموت ماشین فناوری ایموبلایزر است. این فناوری تقریبا در تمام خودروهای ایرانی به کار رفته است. البته به جز در خودروهای بسیار قدیمی ایرانی و کلاسیک! این فناوری موجب می شود که هر ماشین تنها توسط سوییچ منحصر به فرد خودش باز شود. این سیستم جهت تامین امنیت بیشتر خودروها به کار رفته است.

به این ترتیب جهت ساخت کلید ریموت خودرو حتما باید کد مخصوص دسترسی خودرو، بر روی چیپ الکترونیکی کلید یدکی تعریف ریموت شود. جهت ساخت کلید ریموت خودرو باید اطلاعاتی مانند کد دسترسی که در داخل کامپیوتر خودرو یا ecu قرار دارد با اطلاعات داخل چیپ الکترونیکی خودرو کاملا مطابقت داشته باشد. در این صورت امکان روشن شدن خودرو وجود دارد. در غیر این صورت کلید ریموت عملا کارایی نخواهد داشت.

ساخت سوییچ کددار خودرو

همانطور که پیش تر بیان کردیم امروزه با اضافه شدن امکاناتی مانند سوئیچ کددار و ریموت به انواع خودروهای ایرانی و خارجی در صورت مفقود شدن یا از بین رفتن سویچ، نیاز به یک مرکز تخصصی ساخت سوییچ کدددار می باشد، تا بتواند از پس این مشکل بر بیاید. همچنین جهت ساخت سوییچ کددار نیاز به تجهیزات پیشرفته و دانش به روز است.

لازم به ذکر است که کدهای تعبیه شده در ساخت سوییچ کددادر قابلیت تغییر دارند. یعنی شما در صورتی که خودروی جدیدی خریداری کرده اید می توانید از یک کد جدید در ساخت سوییچ کددار خودرو استفاده کنید. به این ترتیب ضریب امنیتی خودروی خود را به طور چشم گیری بالا برده اید.

 قابلیت تغییر و یا تعویض انواع  سوییچ و ساخت ریموت ماشین خارجی و ایرانی متفاوت مانند ساخت سوییچ پژو 206، ساخت سوییچ پراید، تیبا، سمند، ساخت ریموت کیا، ساخت سوییچ هیوندا ، ساخت سوییچ تویوتا، ساخت سوییچ ساندرو، ساخت سوییچ رنو و غیره وجود دارد. همچنین  ساخت کلید کددار انواع خودروهای ایرانی و خارجی مانند ساخت ریموت تویوتا، ساخت کلید ماشین برلیانس، ساخت کلید ماشین لیفان ،ساخت سوييچ پژو پارس , ساخت سوئيچ هیوندا سوناتا در مرکز ساخت کلید ریموت خودرو هوم سرویز انجام می شود. 

ساخت ریموت دزدگیر ماشین

در کنار وجود قفل مرکزی خیلی از افراد برای ایجاد امنیت بیشتر اقدام به نصب دزدگیر ماشین می کنند. در موارد مانند این که ریموت گم شود یا به دلایلی به تعمیر ریموت دزدگیر ماشین نیاز باشد این راهکارهای امنیتی می توانند دردسر ساز نیز باشند. در این مواقع معمولا باید به ساخت ریموت دزدگیر ماشین پرداخته شود یا باید برنامه ریزی دزدگیر خودرو به کلی تغییر پیدا کند.

مرکز ساخت ریموت خودرو هوم سرویز

انواع ریموت خودرو بر اساس تنوع فراوان در ساخت انواع خودرو وجود دارد. با توجه به اینکه اکثر خودروهای نسل جدید مجهز به سیستم ایموبلایزر هستند. پروسه ی پروگرامینگ سوئیچ خودرو اقدامی کاملا تخصصی است که نیاز به دستگاه دیاگ مخصوص دارد. امروزه با توجه به تولید و عرضه خودروهای مدرن و پیشرفته ساخت ریموت کیلس نیز باید در تخصص مراکز ساخت ریموت خودرو قرار بگیرد. مرکز ساخت سوئیچ خودرو هوم سرویز دارای دستگاه های کددهی سوئیچ مدرن و به روز در جهت ساخت ریموت ماشین خارجی و ایرانی هستند.

قیمت ساخت ریموت خودرو به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ساخت ریموت خودرو به عوامل زیادی بستگی دارد. قیمت ساخت ریموت خودرو در درجه اول به نوع خودرو و نوع سیستم کددهی خودرو بستگی دارد. به عبارت دیگر در هر خودرویی برای ساخت سویچ خودرو نیاز به اعمال دستورات متفاوت و خاصی در تنظیمات خودرو برای به راه انداختن ریموت می باشد. بهترین راه و سریع ترین راه برای استعلام هزینه ساخت سوییچ خودرو ثبت سفارش در سامانه هوم سرویز است. زیرا در صورت ثبت سفارش شما اطلاعات دقیقی از نوع خودرو و نوع نیاز خود ارائه خواهید داد و از محدوده قیمت تعمیر ریموت کنترل و یا حتی ساخت ریموت کنترل خودرو اطلاع پیدا خواهید نمود

خدمات ساخت و تعمیر ریموت خودرو در سراسر تهران در کمترین زمان ممکن!!!

با توجه به نقش حیاتی ریموت کنترل در جهت باز و بسته کردن درب های خودرو و روشن و خاموش کردن خودرو، تعلل در خبر کردن متخصصین تعمیر و ساخت ریموت کنترل خودرو جایز نیست. با توجه به انواع ریموت کنترل معمولی، پیشرفته و کددار طراحی، ساخت و تعمیر از آن باید با دقت و توسط متخصصین کار آزموده انجام شود.

بنابراین پیشنهاد می کنیم که برای جلوگیری از رخ دادن اتفاقاتی مانند از تنظیم خارج شدن ریموت خودرو، قفل کردن غیر ارادی درب ها و غیره در انتخاب افراد متخصص برای ساخت ریموت خودرو نهایت دقت را به کار بگیرید تا متحمل هزینه ها و ضررهای بالاتر نشوید. متخصصین هوم سرویز آماده ارائه خدمات ساخت کلید ریموت خودرو در سراسر تهران می باشند. تنها کافیست به صورت رایگان از طریق سایت یا اپلیکیشن هوم سوریز ثبت درخواست نمایید. تا متخصصین ما با شما تماس گرفته و شما را از جزییات کار مطلع نمایند.

همیار شماییم تا پایان سرویس... 

همیاران سرویس ساخت ریموت خودرو

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 1,750,000 الی 1,750,000 تومان
صفرشویی خودرو
صفرشویی خودرو
قیمت از 600,000 الی 940,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 100,000 الی 500,000 تومان