ساخت ریموت خودرو

ساخت ریموت خودرو

از 1182 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت ریموت خودرو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت ریموت خودرو

80,000 الی 150,000 تومان

قیمت ساخت کلید ماشین کد دار(سوئیچ کد دار)

150,000 الی 350,000 تومان

قیمت ساخت کلید ماشین بدون کد دار

50,000 الی 130,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

ساخت ریموت خودرو

ساخت ریموت خودرو قطعا مهم ترین اقدام در جهت حفاظت و نگهداری از خودرو است. روشن کردن خودرو، باز و بسته کردن درب خودرو و مجهز کردن ماشین همه در گرو ساخت ریموت کنترل خودرو می باشد. ساخت ریموت ماشین اگر بدون رعایت استانداردهای اصولی انجام شود قطعا موجب بروز مشکلاتی در سیستم کنترل داخلی خودرو خواهد شد.

امروزه با توجه به پیشرفته شدن خودروها، مسئله ساخت سوییچ خودرو و یا ساخت ریموت خودرو به مسئله ای مهم و بسیار پیچیده تبدیل شده است. اکثر سوییچ های خودرو ها کددار شده اند و نمی توان به راحتی اقدام به ساخت ریموت ماشین نمود. در مواردی مانند گم کردن با شکستن ریموت کنترل موجب می شود ما به دنبال مرکز ساخت ریموت ماشین باشیم. در شرایط کنونی وابستگی به خودروهای شخصی به قدری بالا است که در صورت وقوع هر کدام از موارد بالا قطعا با یکی از بدترین اتفاقات زندگیمان مواجه شده ایم.

ساخت ریموت خودرو چگونه انجام می شود؟

همانطور که می دانید یکی از جدید ترین سیستم های امنیتی به کار رفته در ساخت ریموت ماشین فناوری ایموبلایزر است. این فناوری تقریبا در تمام خودروهای ایرانی به کار رفته است. البته به جز در خودروهای بسیار قدیمی ایرانی و کلاسیک! این فناوری موجب می شود که هر ماشین تنها توسط سوییچ منحصر به فرد خودش باز شود. این سیستم جهت تامین امنیت بیشتر خودروها به کار رفته است.

به این ترتیب جهت ساخت کلید ریموت خودرو حتما باید کد مخصوص دسترسی خودرو، بر روی چیپ الکترونیکی کلید یدکی تعریف شود. جهت ساخت ریموت خودرو باید اطلاعاتی مانند کد دسترسی که در داخل کامپیوتر خودرو یا ecu قرار دارد با اطلاعات داخل چیپ الکترونیکی خودرو کاملا مطابقت داشته باشد. در این صورت امکان روشن شدن خودرو وجود دارد. در غیر این صورت کلید ریموت عملا کارایی نخواهد داشت.

ساخت سوییچ خودرو

همانطور که پیش تر بیان کردیم امروزه با اضافه شدن امکاناتی مانند سوئیچ کددار خودرو و ریموت به انواع خودروهای ایرانی و خارجی در صورت مفقود شدن یا از بین رفتن سوئیچ، نیاز به یک مرکز تخصصی ساخت سوییچ کددار می باشد، تا بتواند از پس این مشکل بر بیاید. همچنین جهت ساخت سوییچ خودرو کد دار نیاز به تجهیزات پیشرفته و دانش به روز است.

لازم به ذکر است که کدهای تعبیه شده در ساخت سوییچ کددار قابلیت تغییر دارند. یعنی شما در صورتی که خودروی جدیدی خریداری کرده اید می توانید از یک کد جدید در ساخت سوییچ خودرو استفاده کنید. به این ترتیب ضریب امنیتی خودروی خود را به طور چشم گیری بالا برده اید.

قابلیت تغییر و یا تعویض انواع سوییچ و ساخت ریموت ماشین خارجی و ایرانی متفاوت مانند ساخت سوییچ پژو 206، ساخت سوییچ پراید، تیبا، سمند، ساخت ریموت کیا، ساخت سوییچ هیوندا ، ساخت سوییچ تویوتا، ساخت سوییچ ساندرو، ساخت سوییچ رنو و غیره وجود دارد. همچنین ساخت کلید کددار انواع خودروهای ایرانی و خارجی مانند ساخت ریموت تویوتا، ساخت کلید ماشین برلیانس، ساخت کلید ماشین لیفان ،ساخت سوييچ پژو پارس , ساخت سوئيچ هیوندا سوناتا در مرکز ساخت کلید ریموت خودرو هوم سرویز انجام می شود.

ساخت ریموت دزدگیر ماشین

در کنار وجود قفل مرکزی خیلی از افراد برای ایجاد امنیت بیشتر اقدام به نصب دزدگیر ماشین می کنند. در موارد مانند این که ریموت گم شود یا به دلایلی به تعمیر ریموت دزدگیر ماشین نیاز باشد این راهکارهای امنیتی می توانند دردسرساز نیز باشند. در این مواقع معمولا باید به ساخت ریموت دزدگیر ماشین پرداخته شود یا باید برنامه ریزی دزدگیر خودرو به کلی تغییر پیدا کند.

مرکز ساخت ریموت خودرو هوم سرویز

انواع ریموت خودرو بر اساس تنوع فراوان در ساخت انواع خودرو وجود دارد. با توجه به اینکه اکثر خودروهای نسل جدید مجهز به سیستم ایموبلایزر هستند. پروسه ی پروگرامینگ سوئیچ خودرو یا کپی کردن ریموت اقداماتی کاملا تخصصی هستند که نیاز به دستگاه ساخت ریموت ماشین مخصوص دارد. امروزه با توجه به تولید و عرضه خودروهای مدرن و پیشرفته ساخت ریموت کیلس نیز باید در تخصص مراکز ساخت ریموت خودرو قرار بگیرد. مرکز ساخت سوئیچ خودرو هوم سرویز دارای دستگاه های کددهی سوئیچ مدرن و به روز در جهت ساخت ریموت ماشین خارجی و ایرانی هستند.

تعمیر ریموت خودرو

هر گونه ایراد در ریموت خودرو ممکن است برای راننده و سرنشینان مشکل ساز خواهد بود. تعمیر ریموت خودرو زمانی مطرح می شود که با بررسی شارژ و باتری ریموت باز مشکل حل نشود. اگر دکمه های ریموت خودرو از کار بیوفتد و تنظیمات آن بهم بخورد تنها راه تعمیر ریموت خودرو است.

ساخت سوئیچ کد دار خودرو

این سبک سوئیچ و ریموت خودرو با داشتن یک کد منحصر به فرد ثبت شده در کمپانی در جلوگیری از سرقت خودرو نقش مهمی دارند. این عمل با یک چیپ تعبیه شده در سوئیچ و قبل از روشن شدن خودرو با ارسال یک دستور حاوی کد شناسایی به کمپانی و گرفتن تاییدیه صورت می‌گیرد. تمامی این عملکرد در کسری از ثانیه انجام می‌شود. این سبک سوئیچ به ضد سرقت نیز معروف هستند.

قیمت ساخت ریموت خودرو به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ساخت ریموت خودرو به عوامل زیادی بستگی دارد. قیمت ساخت ریموت خودرو در درجه اول به نوع خودرو و نوع سیستم کددهی خودرو بستگی دارد. به عبارت دیگر در هر خودرویی برای ساخت سوییچ خودرو نیاز به اعمال دستورات متفاوت و خاصی در تنظیمات خودرو برای به راه انداختن ریموت می باشد. بهترین راه و سریع ترین راه برای استعلام قیمت ساخت سوییچ خودرو ثبت سفارش در سامانه هوم سرویز است. زیرا در صورت ثبت سفارش شما اطلاعات دقیقی از نوع خودرو و نوع نیاز خود ارائه خواهید داد و از محدوده قیمت تعمیر ریموت خودرو و یا حتی قیمت ساخت ریموت کنترل خودرو اطلاع پیدا خواهید نمود.

خدمات ساخت و تعمیر ریموت خودرو در کمترین زمان ممکن را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

با توجه به نقش حیاتی ریموت کنترل در جهت باز و بسته کردن درب های خودرو و روشن و خاموش کردن خودرو، تعلل در خبر کردن متخصصین ساخت ریموت خودرو جایز نیست. با توجه به انواع ریموت کنترل معمولی، پیشرفته و کددار طراحی، ساخت و تعمیر از آن باید با دقت و توسط متخصصین کار آزموده انجام شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم که برای جلوگیری از رخ دادن اتفاقاتی مانند از تنظیم خارج شدن ریموت خودرو، قفل کردن غیر ارادی درب ها و غیره در انتخاب افراد متخصص برای ساخت ریموت خودرو نهایت دقت را به کار بگیرید تا متحمل هزینه ها و ضررهای بالاتر نشوید. متخصصین هوم سرویز آماده ارائه خدمات ساخت کلید ریموت خودرو می باشند. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سوریز ثبت درخواست نمایید. تا متخصصین ما با شما تماس گرفته و شما را از جزییات کار مطلع نمایند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت ریموت خودرو و همچنین ارایه خدمات ساخت سوئیچ کددار و ریموت خودرو در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قفل و کلید خودرو ارائه می دهد که شامل نصب دزدگیر تصویری و نصب دزدگیر صوتی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت ریموت خودرو

ساخت سوئیچ کددار و ریموت خودرو در محل

ساخت ریموت کنترل خودروهای ایرانی

ساخت ریموت خودروهای خارجی

ساخت ریموت دزدگیر ماشین

فرآیند کپی و پروگرام و کددهی ریموت خودرو در محل

تعمیر ریموت خودرو و....

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط ساخت ریموت ماشین و ساخت سوئیچ خودرو

جهت ساخت ریموت اتومبيل ارائه کارت شناسائی اتومبيل و کارت شناسائی معتبر شخصی الزامی است.

کلیه همیاران دارای پروانه کسب و مجوز قانونی می باشند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 200,000 الی 1,000,000 تومان
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
صفرشویی خودرو
صفرشویی خودرو
قیمت از 1,000,000 الی 1,400,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 100,000 الی 500,000 تومان

خدمات ساخت ریموت خودرو در این شهرها ارائه می شود: