ساخت ریموت خودرو

ساخت ریموت خودرو

از 1228 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت ریموت خودرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ساخت کلید معمولی خودرو ایرانی(کلید بدون کد)

500,000 الی 600,000 تومان

قیمت ساخت کلید خودرو کد دار(خودرو ایرانی)

800,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت ساخت ریموت خودرو ایرانی

700,000 الی 900,000 تومان

قیمت ساخت ریموت خودرو خارجی(هیوندای.کیا و...)

1,200,000 الی 4,000,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره ساخت ریموت خودرو خواهید خواند

 • ساخت ریموت خودرو
 • نحوه دریافت خدمات ساخت سوئیچ کددار خودرو در محل هوم سرویز چگونه است؟
 • سوئیچ کددار خودرو چیست؟
 • ساخت ریموت خودرو چگونه انجام می شود؟
 • ساخت سوئیچ خودرو
 • ساخت سوئیچ کددار چه مزایایی دارد؟
 • ساخت ریموت دزدگیر ماشین
 • مرکز ساخت ریموت خودرو هوم سرویز
 • تعمیر ریموت خودرو
 • ساخت سوئیچ کد دار خودرو
 • در ساخت سوییچ کددار به چه مواردی باید دقت شود؟
 • هزینه ساخت سوئیچ خودرو به چه عواملی بستگی دارد؟
 • خدمات ساخت و تعمیر ریموت خودرو در کمترین زمان ممکن را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت ریموت خودرو

گم کردن سوئیچ ماشین از اتفاقات رایج و البته بسیار ناخوشایند است. ساخت ریموت کددار خودرو همچنین در مواردی که سوئیچ دچار ایراد می شود و یا می شکند نیز درخواست می شود. روشن کردن خودرو، باز و بسته کردن درب خودرو و مجهز کردن ماشین همه در گرو ساخت ریموت خودرو می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی تغییرات زیادی در سوییچ های خودرو به وجود آمده است. از این رو در با ساخت سوئیچ کددار و ساخت ریموت خودرو اگر بدون رعایت استانداردهای اصولی انجام شود قطعا موجب بروز مشکلاتی در سیستم کنترل داخلی خودرو خواهد شد. ساخت سوئیچ کد دار موجب بالا رفتن ضریب ایمنی خودرو خواهد شد.

امروزه با توجه به پیشرفته شدن خودروها، مسئله ساخت سوئیچ خودرو و یا ساخت ریموت خودرو به مسئله ای مهم و بسیار پیچیده تبدیل شده است. اکثر سوییچ های خودرو ها کددار شده اند و نمی توان به راحتی اقدام به ساخت ریموت ماشین نمود. در ادامه به نحوه ارائه خدمات ساخت سوئیچ کددار و ریموت خودرو و همچنین عوامل موثر بر هزینه ساخت سوئیچ کددار می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات ساخت سوئیچ کددار خودرو در محل هوم سرویز چگونه است؟

امروزه برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی سوئیچ های کددار ساخته می شود. انواع سوییچ کددار بر اساس مدل خودرو ساخته می شوند. ساخت ریموت خودرو توسط کلیدساز سیار معمولی قابل انجام نیست و نیاز به دانش و مهارت کافی و تخصصی در این زمینه دارد. در صورت نیاز به ساخت سوئیچ کددار برای انواع خودرو ایرانی و خارجی می توانید روی خدمات هوم سرویز حساب کنید. جهت دریافت خدمات ساخت سوئیچ کددار ماشین از هوم سرویز تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت ساخت سوئیچ کددار ماشین

در اولیه مرحله تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو را مشخص می کنید.

· تماس متخصصین ساخت سوئیچ خودرو کد دار

متخصصین در زمینه ساخت ریموت ماشین تماس گرفته و سوالاتی در ارتباط ساخت سوئیچ 206، سوئیچ کددار پراید خواهند پرسید. همچنین اطلاعات لازم را در ارتباط با نحوه ساخت سوئیچ کددار خودرو و هزینه ساخت سوئیچ کددار ارائه خواهند داد.

· اعزام متخصصین ساخت ریموت خودرو به محل

پس از توافقات نهایی در ارتباط با هزینه ساخت ریموت خودرو و همچنین نحوه ارائه خدمات، متخصصین به محل اعزام شده و خدمات لازم را ارائه می دهند.

سوئیچ کددار خودرو چیست؟

طراحی وساخت سوئیچ های کددار یک جایگزین مناسب و ایمن برای سوئیچ های ساده قدیمی هستند. در ساخت سوئیچ کد دار برای خودروها از یک تراشه کامپیوتری استفاده می شود که کاملا برنامه ریزی می شود و تنها برای یک خودرو کارایی دارد.

ساخت ریموت خودرو چگونه انجام می شود؟

یکی از جدید ترین سیستم های امنیتی به کار رفته در ساخت ریموت ماشین فناوری ایموبلایزر است. این فناوری تقریبا در تمام خودروهای ایرانی به کار رفته است. البته به جز در خودروهای بسیار قدیمی ایرانی و کلاسیک! این فناوری موجب می شود که هر ماشین تنها توسط سوییچ منحصر به فرد خودش باز شود. این سیستم جهت تامین امنیت بیشتر خودروها به کار رفته است.

به این ترتیب جهت ساخت ریموت خودرو حتما باید کد مخصوص دسترسی خودرو، بر روی چیپ الکترونیکی کلید یدکی تعریف شود. جهت ساخت ریموت خودرو باید اطلاعاتی مانند کد دسترسی که در داخل کامپیوتر خودرو یا ecu قرار دارد با اطلاعات داخل چیپ الکترونیکی خودرو کاملا مطابقت داشته باشد. در این صورت امکان روشن شدن خودرو وجود دارد. در غیر این صورت کلید ریموت عملا کارایی نخواهد داشت.

ساخت سوئیچ خودرو

همانطور که پیش تر بیان کردیم امروزه با اضافه شدن امکاناتی مانند سوئیچ کددار خودرو و ریموت به انواع خودروهای ایرانی و خارجی در صورت مفقود شدن یا از بین رفتن سوئیچ، نیاز به یک مرکز تخصصی ساخت سوئیچ کددار می باشد، تا بتواند از پس این مشکل بر بیاید. همچنین جهت ساخت سوییچ خودرو کد دار نیاز به تجهیزات پیشرفته و دانش به روز است.

لازم به ذکر است که کدهای تعبیه شده در ساخت سوئیچ کددار قابلیت تغییر دارند. یعنی شما در صورتی که خودروی جدیدی خریداری کرده اید می توانید از یک کد جدید در ساخت سوئیچ کددار خودرو استفاده کنید. به این ترتیب ضریب امنیتی خودروی خود را به طور چشم گیری بالا برده اید.

قابلیت تغییر و ساخت سوئیچ یدک ماشین و ساخت ریموت ماشین خارجی و ایرانی متفاوت مانند ساخت سوییچ پژو 206، ساخت سوئیچ پراید، تیبا، سمند، ساخت ریموت کیا، ساخت سوئیچ هیوندا، ساخت سوئیچ تویوتا، ساخت سوییچ ساندرو، ساخت سوئیچ رنو و غیره وجود دارد. همچنین ساخت کلید کددار انواع خودروهای ایرانی و خارجی مانند ساخت ریموت تویوتا، ساخت ریموت برلیانس، ساخت کلید ماشین لیفان ،ساخت سوييچ کددار پژو پارس، ساخت سوئيچ کددار هیوندا سوناتا در مرکز ساخت ریموت خودرو هوم سرویز انجام می شود.

ساخت سوئیچ کددار چه مزایایی دارد؟

قطعا می دانید ساخت ریموت خودرو کد دار مزیت های زیادی دارد. اولین و مهم ترین مزین ساخت سوئیچ کد دار این است که امنیت خودرو به طور چشم گیری بالا می رود و امکان دزدیده شدن خودروها برای حرفه ای ترین دزدها هم کم می شود.

مورد دیگر این است که کددهای تعبیه شده در سوئیچ خودرو به راحتی قابل تغییر است. در واقع با خرید خودروهای جدید می توانید کد را تغییر داده و سیستم امنیتی را با ساخت سوئیچ کد دار جدید افزایش دهید.

ساخت ریموت دزدگیر ماشین

در کنار وجود قفل مرکزی خیلی از افراد برای ایجاد امنیت بیشتر اقدام به نصب دزدگیر ماشین می کنند. در موارد مانند این که ریموت گم شود یا به دلایلی به تعمیر ریموت دزدگیر ماشین نیاز باشد این راهکارهای امنیتی می توانند دردسرساز نیز باشند. در این مواقع معمولا باید به ساخت ریموت دزدگیر ماشین پرداخته شود یا باید برنامه ریزی دزدگیر خودرو به کلی تغییر پیدا کند.

مرکز ساخت ریموت خودرو هوم سرویز

انواع ریموت خودرو بر اساس تنوع فراوان در ساخت انواع خودرو وجود دارد. با توجه به اینکه اکثر خودروهای نسل جدید مجهز به سیستم ایموبلایزر هستند. پروسه ی پروگرامینگ سوئیچ خودرو یا کپی کردن ریموت اقداماتی کاملا تخصصی هستند که نیاز به دستگاه ساخت ریموت ماشین مخصوص دارد. امروزه با توجه به تولید و عرضه خودروهای مدرن و پیشرفته ساخت ریموت کیلس نیز باید در تخصص مراکز ساخت ریموت خودرو قرار بگیرد. مرکز ساخت سوئیچ خودرو هوم سرویز دارای دستگاه های کددهی سوئیچ مدرن و به روز در جهت ساخت ریموت ماشین خارجی و ایرانی هستند.

 • ساخت سوئیچ 206
 • ساخت سوئیچ پراید
 • ساخت ریموت کیا
 • ساخت ریموت هیوندا
 • ساخت کلید کد دار تویوتا
 • ساخت سوئیچ پژو پارس
 • ساخت سوئیچ ساندرو

تعمیر ریموت خودرو

هر گونه ایراد در ریموت خودرو ممکن است برای راننده و سرنشینان مشکل ساز خواهد بود. تعمیر ریموت خودرو زمانی مطرح می شود که با بررسی شارژ و باتری ریموت باز مشکل حل نشود. اگر دکمه های ریموت خودرو از کار بیوفتد و تنظیمات آن بهم بخورد تنها راه تعمیر ریموت خودرو است.

ساخت سوئیچ کد دار خودرو

این سبک سوئیچ و ریموت خودرو با داشتن یک کد منحصر به فرد ثبت شده در کمپانی در جلوگیری از سرقت خودرو نقش مهمی دارند. این عمل با یک چیپ تعبیه شده در سوئیچ و قبل از روشن شدن خودرو با ارسال یک دستور حاوی کد شناسایی به کمپانی و گرفتن تاییدیه صورت می‌گیرد. تمامی این عملکرد در کسری از ثانیه انجام می‌شود. این سبک سوئیچ به ضد سرقت نیز معروف هستند.

در ساخت سوییچ کددار به چه مواردی باید دقت شود؟

انواع سوئیچ کددار به مدل و نوع ماشین وابسته است. به خاطر داشته باشید که ساخت سوئیچ خودرو نیاز به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد. زیرا در صورت عدم مهارت در ساخت سوییچ و ریموت خودرو ممکن است خودرو به خوبی عمل نکند. از این رو باید این خدمات ساخت ریموت خودرو را به افراد معتبر و یا نمایدگی های معتبر سپرد.

هزینه ساخت سوئیچ خودرو به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ساخت سوییچ کددار خودرو به عوامل زیادی بستگی دارد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه ساخت ریموت خودرو می پردازیم.

· نوع خودرو بر هزینه ساخت سوئیچ کددار خودرو تاثیر دارد

قیمت ساخت ریموت خودرو در درجه اول به نوع خودرو و نوع سیستم کددهی خودرو بستگی دارد. به عبارت دیگر در هر خودرویی برای ساخت ریموت خودرو نیاز به اعمال دستورات متفاوت و خاصی در تنظیمات خودرو برای به راه انداختن ریموت می باشد. همین مورد هزینه ساخت سوئیچ خودرو را تغییر می دهد.

· قیمت ساخت سوئیچ خودرو بر اساس سال ساخت خودرو

طبیعتا خودروهای قدیمی سیستم ساده تری نسبت به خودروهای جدید دارند. از این رو برای خودروهای مدل پایین تر ساخت ریموت ماشین راحت تر است. اما برای ساخت سوئیچ خودرو کیا، هیوندا و غیره با توجه به تکنولوژی بالاتر هزینه ساخت سوئیچ کددار ماشین بالاتر می رود.

بهترین راه و سریع ترین راه برای استعلام هزینه ساخت سوئیچ کددار ثبت سفارش در سامانه هوم سرویز است. زیرا در صورت ثبت سفارش شما اطلاعات دقیقی از نوع خودرو و نوع نیاز خود ارائه خواهید داد و از محدوده قیمت تعمیر ریموت خودرو و یا حتی قیمت ساخت ریموت خودرو اطلاع پیدا خواهید نمود.

خدمات ساخت و تعمیر ریموت خودرو در کمترین زمان ممکن را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

با توجه به نقش حیاتی ریموت در جهت باز و بسته کردن درب های خودرو و روشن و خاموش کردن خودرو، تعلل در خبر کردن متخصصین ساخت ریموت خودرو جایز نیست. با توجه به انواع ریموت کنترل معمولی، پیشرفته و کددار، در ساخت و تعمیر باید با دقت و توسط متخصصین کار آزموده انجام شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم که برای جلوگیری از رخ دادن اتفاقاتی مانند از تنظیم خارج شدن ریموت خودرو، قفل کردن غیر ارادی درب ها و غیره در انتخاب افراد متخصص برای ساخت ریموت خودرو نهایت دقت را به کار بگیرید تا متحمل هزینه ها و ضررهای بالاتر نشوید. متخصصین هوم سرویز آماده ارائه خدمات ساخت ریموت خودرو می باشند. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سوریز ثبت درخواست نمایید. تا متخصصین ما با شما تماس گرفته و شما را از جزییات کار مطلع نمایند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت ریموت خودرو و همچنین ارایه خدمات ساخت سوئیچ کددار و ریموت خودرو در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قفل و کلید خودرو ارائه می دهد که شامل نصب دزدگیر تصویری و نصب دزدگیر صوتی برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی, تعمیر استارت خودرو در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت ریموت خودرو

ساخت سوئیچ کددار و ریموت خودرو در محل

ساخت ریموت خودروهای ایرانی

ساخت ریموت خودروهای خارجی

ساخت ریموت دزدگیر ماشین

فرآیند کپی و پروگرام و کددهی ریموت خودرو در محل

تعمیر ریموت خودرو و....

نظرات کاربران

profile picture
زهرا زارعی

تشکر میکنم از هوم سرویز و اقای عالمی، تشریف اوردند و با قیمت منصفانه کار را انجام دادند

شرایط ساخت ریموت ماشین و ساخت سوئیچ خودرو

جهت ساخت ریموت اتومبيل ارائه کارت شناسائی اتومبيل و کارت شناسائی معتبر شخصی الزامی است.

کلیه همیاران دارای پروانه کسب و مجوز قانونی می باشند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

carwash
کارواش در محل
قیمت از 530,000 الی 1,230,000 تومان
install-car-alarm
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 1,400,000 الی 1,700,000 تومان
full-car-wash
صفرشویی خودرو
قیمت از 1,150,000 الی 1,800,000 تومان
supply-auto-parts
لوازم یدکی خودرو
قیمت از 100,000 الی 500,000 تومان