تامین قطعات خودرو

تامین قطعات خودرو

از 1225 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تامین قطعات خودرو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تامین قطعات خودرو

توافقی

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت2,800,000 تومان

آنچه درباره تامین قطعات خودرو خواهید خواند

  • تامین قطعات خودرو های ایرانی و خارجی
  • نمایندگی لوازم یدکی خودرو بهترین راه برای تهیه قطعات ماشین
  • لوازم یدکی ایران خودرو را از کجا تهیه کنیم؟
  • پخش لوازم یدکی خودرو
  • مزایای خرید اینترنتی قطعات خودرو و لوازم ماشین
  • قیمت لوازم یدکی خودرو و قیمت لوازم ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ثبت درخواست جهت تامین قطعات خودرو

تامین قطعات خودرو های ایرانی و خارجی

در تمام خودروهاقطعاتی تعبیه شده اند که طی مروز زمان و سپری کردن کیلومترهای مشخصی باید تعویضشوند. کیفیت این قطعات ارتباط مستقیمی با بهبود کارایی خودرو دارد. اگر به لوازمیدکی ماشین نیاز پیدا کرده باشید. حتما طی مراجعه به چند فروشگاهلوازم یدکی متوجه شده اید، که هر کدام قیمت لوازم ماشین متفاوتی می دهند.همچنین به علت وجود قطعات ماشین بی کیفیت و فیک در بازار، تامین قطعاتخودرو دیگر کار چندان راحتی نیست. اما خوشبختانه امروزهتکنولوژی به کمک افراد آمده است. در واقع بدون مراجعه حضوری به فروشگاه لوازمیدکی می توانید از طریق سایت های اینترنتی از ارزانترین فروشگاهلوازم یدکی خودرو خرید نمایید. البته این ارزان بودن در همه موارد به علتکیفیت پایین قطعات ماشین نیست. بلکه می توانید از نمایندگی پخش لوازم یدکیخودرو خرید نمایید و در نتیجه از خرید اقلام دست اول، بدون دخالت واسطهبهره مند شوید.

در ادامه فروش قطعاتخودروهای مختلف و عوامل موثر بر قیمت لوازم یدکی خودرو می پردازیم.

نمایندگی لوازم یدکی خودرو بهترین راه برای تهیه قطعات ماشین

قیمت لوازم یدکیخودرو درشرایط کنونی قیمت ثابتی نیست و همواره دستخوش تغییرات بسیار محسوسی می باشد.همچنین وجود قطعات چینی و بی کیفیت در بازار نیز موجب بی اعتمادی بسیاری ازمشتریان لوازم یدکی شده است. اما خوب همواره خرید از نمایندگیلوازم یدکی خودرو انتخاب بهتری بوده و هست.

لوازم یدکی ایران خودرو را از کجا تهیه کنیم؟

در بازار لوازم یدکیخودرو و مخصوصا لوازم یدکی خودروهای ایرانی، قطعات بی کیفیت بسیار زیادی وجود داردو با تهیه این قطعات، ممکن است خودروی شما دچار مشکلات جدی شود. اگر از محصولات شرکت ایران خودرو استفاده میکنید و به دنبال لوازم یدکی ایران خودرو هستید، بهتر است سعی کنید از خودشرکت ایران خودرو یا از نمایندگی قطعات ایساکو، قطعات موردنیاز خودرویخودتان را تهیه کنید تا خیالتان بابت این موضوع راحت باشد.

البته حواستان باشدکه تمامی قطعات اصل ایران خودرو، دارای هولوگرام مخصوص هستند و باید آنها را با جعبهاصل و پلمپ تهیه کنید تا قطعات دستکاری شده و نامرغوب به شما داده نشود.

پخش لوازم یدکی خودرو

واژه تامین قطعاتخودرو برای اکثر رانندگان خودرو واژه ای آشنا است. که بارها از تعمیرکاران خودشنیده اند. حتما می دانید که خرید لوازم یدکی ماشین بی کیفیت برروی کل سیستم ماشین اثر بسیار بدی می گذارد. از این رو ترجیح بیشتر افراد، خرید ازفروشگاههای معتبر تامین قطعات ماشین است. اغلب این فروشگاه ها نرخ تقریبا ثابت ومنصفانه ای را بر روی اجناس خود می گذارند.

شرکت هوم سرویز بارویکردی کاملا مشتری مدارانه شرایطی را فراهم آورده است که در صورت نیاز به قطعاتلوازم یدکی پراید، پژو ، سمند و غیره می توانید به صورت آنلاین از قیمت بهترینو با کیفیت ترین قطعات موجود در بازار مطلع شوید و با خیال راحت خرید نمایید.تعدادی از برندهای خودرو که تامین قطعات آنها در هوم سرویز محیا شده است عبارت انداز:

لوازم یدکی اچسی کراس

لوازم یدکی اچ سیکراس که تولید شده شرکت دانگ فنگ است شامل لوازم ماشین، قسمت موتوری وجلوبندی خودرو است. تعدادی از لوازم یدکی خودرو اچ سی کراس که در سیستم تامینقطعات خودرو آنلاین هوم سرویز ارائه می شود عبارت اند از، قطعات گیربکس اچ سیکراس، کویل اچ سی کراس ، چراغ جلو اچ سی کراس و انواع لوازمجانبی بدنه مانند شیشه سانروف اچ سی کراس و غیره می باشند. تمام اینقطعات با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می شوند.

لوازم یدکیهایما

تنها موجود بودنلوازم یدکی ماشین مشکل دارندگان خودروهای چینی نیست. در واقع مهم ترین دغدغه آناندر هنگام خرید لوازم یدکی هایما کیفیت قطعات لوازم ماشین می باشد. اینموضوع که بتوانید اجناس اورجینال را تهیه کنید کار چندان راحتی نیست! با ثبتدرخواست در هوم سرویز می توانید انواع قطعات اورجینال را با قیمت مناسب درب منزلتحویل بگیرید.

لوازم یدکیهیوندای

تامین قطعات یدکیخودرو خارجی یکی از معضلات دارندگان این خودروها می باشد. زیرا سودجویانقطعات خودرو را در بسته بندی مشابه اصل به عنوان قطعات خارجی به فروش می رسانند. لوازم یدکی هیوندای نیز از این اتفاقاتجدا نمانده است و متاسفانه همواره قطعات فیک در پوششی کاملا اورجینال در بازارموجود هستند. به همین علت باید در هنگام تهیه لوازم یدکی هیوندا ضمانت اصل بودنکالا نیز ارائه شود تا خیال دارندگان خودرو کاملا راحت شود.

لوازم یدکی کیا

لوازم یدکیکیا سراتو، لوازم یدکی کیا اپتیما، لوازم یدکی کیا اسپورتیج، لوازمیدکی کیا موهاوی در سرویس تامین قطعات ماشین هوم سرویز در کمترین زمانممکن درب منزل ارسال می شود.

لوازم یدکیچانگان

همانطور که می دانیدچانگان از خودروهای مونتاژی شرکت سایپا است. این خودرودر دو مدل EADOو CS35 تولید و در بازار عرضه شده اند. ممکن استبه علت عرضه کمتر چانگانEADO مشکلاتیاز نظر تامین لوازم یدکی چانگان وجود داشته باشد. که هوم سرویزبا همکاری با بهترین تامین کنندگان قطعات اصل، آمادگی خود را جهت فروشانواع قطعات خودروهای چینی اعلام می کند.

لوازم یدکی جک

لوازم یدکی خودروهایچینی مانند لوازم یدکی جکS5، لوازم یدکی جکS3 و غیره در کمترین زمان ممکن توسط نیروهایما تامین و در صورت نیاز تعمیرات خودرو در محل شما نیز انجام می شود.

لوازم یدکیبسترن

خودرو بسترن نیز یکیدیگر از خودروهای چینی بسیار پر طرفدار در ایران می باشد. تامین قطعات یدکی بسترن B30 و لوازم ماشین یدکی بی 50 نیز بهراحتی توسط تیم تامین قطعات خودرو هوم سرویز انجام می پذیرد.

مزایای خرید اینترنتی قطعات خودرو و لوازم ماشین

خرید اینترنتی لوازمماشین، مزایایبسیاری دارد که در ادامه به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

ضمانت تعویض:

معمولا فروشگاه هایاینترنتی تامین قطعات خودرو، ضمانت تعویض دارند و اگر قطعه ای که دریافت می کنیدمناسب نباشد یا ایرادی داشته باشد، با خیال راحت می توانید لوازم ماشین راتعویض کنید، در صورتی که خیلی از نمایندگی های لوازم یدکی بعد از باز شدن جعبه،محصول موردنظر را پس نمی گیرند یا تعویض نمی کنند.

ضمانت بازگشتوجه:

کم پیش می آید که شمایک قطعه را خریداری کنید و در صورتی که بخواهید، بتوانید آن را پس بدهید و پولتانرا دریافت کنید. اما در فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو به راحتی می توانید اینکار را انجام دهید و از ضمانت بازگشت وجه استفاده کنید.

تحویل در محل:

وقتی خودروی شمادارای مشکل باشد، بسیار سخت است که با تاکسی به سراغ خرید لوازم یدکی بروید ودرگیر این کار شوید. با خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو، شما می توانید به راحتیسفارش خودتان را ثبت کنید و در محل موردنظرتان قطعات موردنیازتان را دریافت کنید وسپس پول آنها را پرداخت کنید.

ضمانت اصل بودن:

فروشگاه های اینترنتیبه علت نظارتی که روی آنها انجام می شود، معمولا صادقانه فعالیت می کنند و نوع جنسقطعات را می نویسند تا شما هوشمندانه تر و با چشم بازتر انتخاب کنید. معمولافروشگاه های اینترنتی قطعات را به صورت درجه ۱، ۲ و ۳ به فروش می رسانند و شما میتوانید براساس نیاز و بودجه خودتان، بهترین نوع را خریداری کنید.

قیمت لوازم یدکی خودرو و قیمت لوازم ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت لوازم یدکی و قطعات ماشین بر اساس مدل خودرو و البته نوع قطعه تعیین میشود. مهم ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت لوازم یدکی خودرو اصل بودن قطعه موردنظر است. در هوم سرویز سود فروش لوازم یدکی خودرو بسیار منصفانه و مشتریمدارانه تعیین شده است. تا نهایت رضایت مشتری را در تهیه قطعات ماشین بههمراه داشته باشد.

ثبت درخواست جهت تامین قطعات خودرو

در صورتی که به قطعهخاصی نیاز داشته باشید کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن جهت ارائه مشاوره و معرفی قطعات و اعلامهزینه با شما تماس خواهند گرفت. قطعات اورجینال را با نازلترین قیمت به دست شماخواهند رساند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تامین قطعات خودرو و همچنین ارایه خدمات تهیه قطعات و لوازم خودرو های ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض انواع چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی , تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی, سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تامین قطعات خودرو

تهیه قطعات و لوازم خودرو های ایرانی

تامین قطعات یدکی خودروهای چینی

تهیه قطعات یدکی خودرو های وارداتی، کیا، هیوندای، بنز، بی ام دبلیو و....

تامین قطعات ماشین سنگین و باری

تامین قطعات مصرفی ماشین مانند لنت ترمز، تسمه، شمع و ...

تامین قطعات برقی انواع خودرو با بالاترین کیفیت موجود در بازار

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط تامین قطعات ماشین های ایرانی و خارجی

خدمات تامین قطعات خودرو، شامل ثبت درخواست مشتری با ذکر جزئیات مورد نظر و سپس تماس همیار با مشتری، تایید درخواست ایشان و اعلام هزینه قطعات و پرداخت وجه و در نهایت ارسال سریع لوازم یدکی و قطعات خودرو مورد نظر به همراه فاکتور برای مشتری می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات تامین قطعات خودرو، از سورس های اصلی و معتبر و دارای مجوز می باشند.

هزینه پرداخت شده توسط مشتری برای همیار تا زمان تحویل جنس شامل تضمین سامانه هوم سرویز می باشد.

جهت ارسال قطعات یدکی خودرو لطفا کلیه جزئیات مورد نظر را به همیار اطلاع دهید.

هزینه ارسال قطعات بر عهده مشتری می باشد.

امکان تهیه و ارسال قطعات یدکی خودرو جهت شهرهای مختلف کشور از تهران وجود دارد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 250,000 الی 600,000 تومان
دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 250,000 الی 300,000 تومان
پنچرگیری و تعویض لاستیک
پنچرگیری و تعویض لاستیک
قیمت از 300,000 الی 400,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 250,000 الی 770,000 تومان