banner
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
پنچرگیری و تعویض لاستیک

پنچرگیری و تعویض لاستیک

از 1150 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پنچرگیری ماشین و تعویض لاستیک در محل

قیمت پنچرگیری ماشین و تعویض لاستیک در محل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط پنچرگیری و تعویض لاستیک

همیار می بایست ابتدا لاستیک ها را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به پنچرگیری و تعویض لاستیک خودرو نماید.

سرویس پنچرگیری مخصوص لاستیک های تیوبلس می باشد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​تنظیم باد لاستیک در محل اولین اقدام مهم قبل از سفر را فراموش نکنید.

برای خیلی از ماها پیش آمده است که قبل از حرکت خودرو احساس کرده ایم که باد لاستیک کم است. اما له این قضیه اهمیت نداده ایم . در انتها به این نتیجه رسیده ایم که ای کاش یک تنظیم باد لاستیک در محل انجام میدادیم. که حالا در جاده یا خیابان به مشکل برنخوردیم.

پنچری لاستیک ماشین در حین رانندگی یکی از بدترین اتفاقاتی هست، که ممکن است برای هر راننده ای پیش بیاید. مطمئننا اقدام به پنچرگیری و تعویض لاستیک برای همه ی افراد کار خوشایندی نیست. اما این اتفاق برای خانم ها یک کابوس ترسناک تلقی می شود که راهش را به واقعیت باز کرده است. اما ما اینجاییم که توضیحات لازم را برای نحوه پنچرگیری و تعویض لاستیک در اختیارتان قرار دهیم. و یا در صورت نیاز امداد خودرو لاستیک هوم سرویز  را برای کمک به سمت شما بفرستیم.

نشانه های پنچرشدن لاستیک ماشین در هنگام رانندگی چیست؟

شیشه خورده، میخ یا هر شی تیز دیگری که در جاده وجود داشته باشد. می تواند موجب پنچر شدن ناگهانی لاستیک ماشین شود. راننده های حرفه ای خیلی زود متوجه پنچری می شوند ولی شاید برخی از راننده های جوان تر نتوانند به موقع، پنچر شدن لاستیک را تشخیص دهند. برای جلوگیری از آسیب های بیشتر نباید با لاستیک پنچر حرکت کنید. اگر موقع رانندگی این نشانه ها را دیدید حتما برای بررسی پنچر شدن لاستیک، توقف کنید:

لرزیدن لاستیک خودرو

بسیاری از راننده ها از روی لرزش ماشین در حین رانندگی متوجه پنچری می شوند. وقتی یکی از لاستیک ها پنچر می شود، تعادل خودرو به هم می خورد و در سرعت بالا ماشین دچار لرزش می شود.

سفت شدن فرمان

چنانچه در حین رانندگی به طور ناگهانی فرمان سفت و سخت می شود، احتمال پنچر شدن وجود دارد. در واقع با کم شدن تدریجی باد لاستیک، این اتفاق روی می دهد و چرخش فرمان دشوار می شود که باید به پنچرگیری و تعویض لاستیک پرداخته شود.

انحراف به چپ و راست

هر گونه لغزیدن یا انحراف ناگهانی خودرو به چپ و راست نشان دهنده کم باد شدن، پنچری و یا حتی ترکیدگی لاستیک ماشین است. در مورد ترکیدن ناگهانی لاستیک، خودرو به شدت منحرف می شود و معمولا کنترل فرمان نیز مشکل خواهد شد.

نحوه عوض كردن لاستيك ماشين

خوب اگر راننده ی محتاط و خوش شانسی باشید. همیشه لاستیک زاپاس ماشین را بررسی میکنید که کم باد نشده باشد و آچار چرخ و جک خودرو را در ماشین خود حمل میکنید. اگر تمام این شرایط محیا باشد و لاستیک زاپاس سالم باشد فقط کافیست نحوه عوض کردن لاستیک ماشین را آموزش ببینید.

در اواین قدم باید قالپاق لاستیک را جدا کنید. اگر قالپاق ساده باشد با انداختن پیچ گوشتی در پشت قالپاق و وارد کردن چند ضربه به راحتی جدا می شود.  سپس جک خودرو را در محل مناسبی قرار دهید تا وزن خودو را از روی چرخ بردارید. اما چرخ نباید از روی زمین جدا شود. سپس به شل کردن پیچ های رینگ و لاستیک بپردازید. برای باز کردن پیچ های لاستیک باید نیرو را به سمت چپ وارد کنید. نباید کاملا پیچ ها را باز کنید فقط تا حدی شل کنید که وقتی کامل جک را بالا دادید بتوانید راحت لاستیک ها را باز کنید.

سپس جک را کاملا بالا ببرید و لاستیک را جدا کنید. و لاستیک زاپاس را سر جای آن قرار دهید و اقدام به بستن پیچ های لاستیک زاپاس کنید. برای بستن پیچ باید آچار را به سمت عقربه های ساعت بچرخانید. مرحله کامل سفت کردن لاستیک را باید بعد از پایین آوردن جک ماشین انجام دهید.

نحوه پنچرگیری لاستیک

خوب در بعضی شرایط به علت نداشتن لاستیک زاپاس و عدم دسترسی به امداد خودرو لاستیک باید به پنچرگیری لاستیک خودرو هم بپردازید. اصول پنچرگیری باید به درستی انجام شود تا لاستیک تیوبلس قابل اعتماد شود. اما ما در ادامه مراحلی را آموزش میدهیم که شما کارتان راه بیافتد و به اولین آپاراتی یا لاستیک فروشی برسید.

ست پنچرگیری خودرو

امروزه به همراه داشتن لوازم پنچرگیری خودرو یکی از الزامات افرادی میباشد که مدت زیادی را در جاده ها سپری میکنند. در واقع به همراه داشتن کیت پنچرگیری لاستیک تیوبلس، یک دلگرمی برای مواقع ضروری میباشد وکارتان را در زمان ممکن راه می اندازد.

ست پنچرگیری شامل اسپری پنچرگیری، چسب پنچرگیری، دو عدد آچار و تعدادی لاستیک پنچرگیری است. که همه با هم در داخل یک پک به فروش میرسد.

آموزش پنچرگیری خودرو با مایع پنچرگیری

اول باید لاستیک پنچر را بررسی کنید که کدام قسمت آن دچار پنچری شده است. اگرعامل پنچری مانند میخ یا شیشه وجود دارد، آن را خارج کنید. سپس محل پنچر شده را با استفاده از سوهان داخل بسته پنچرگیری، تمیز کنید. سپس محل را با مایع پنچرگیری به خوبی پر کنید و بگذارید برای چند دقیقه کاملا خشک شود. سپس قسمت های اضافی ماده پنچرگیری را کاملا برش دهید و روی قسمت پنچرگیری شده را چسب پنچرگیری بزنید.

آموزش پنچرگیری لاستیک با اسپری پنچرگیری

اگر عامل خارجی موجب پنچری تایر نشده است میتوانید به راحتی با اسپری پنچرگیری تایر مشکل را حل کنید. لاستیک پنچر را بچرخوانید و ورودی هوا را در بالا قرار دهید. نازل اسپری پنچرگیری را بر روی پیچ هوای لاستیک قرار دهید. سپس به آرامی پیچ اسپری را باز کرده و اجازه دهید محتوای اسپری کاملا به داخل لاستیک منتقل شود. پس از انتقال محتویات اسپری به داخل تایر، چرخ ماشین را به آرامی حرکت دهید، با این حرکت محتوای اسپری پنچرگیری به خوبی در تمامی قسمت های لاستیک پخش می شود و محل نشتی را پر خواهد کرد.

پنچرگیری ماشین در محل هوم سرویز

خوشبختانه حیطه خدمات امداد خودرو در حال افزایش است. میتوانید به راحتی با کمک هوم سرویز از خدمات پنچرگیری و تعویض لاستیک هوم سرویز بهره مند شوید. فرقی نمیکند که در خیابان های تهران یا در جلوی درب خانه یا در پارکینگ با لاستیک پنچر شده مواجه شوید با چند کلیک میتوانید از خدمات پنچرگیری در محل هوم سرویز استفاده کنید.. زحمت گشتن به دنبال آپاراتی و تعویض چرخ ماشین را اصلا به خودتان ندهید فقط با هوم سرویز تماس بگیرید.

پنچرگیری سیار در غرب تهران

خدمات پنچرگیری سیار در شمال تهران تا پنچرگیری سیار در مرکز و جنوب تهران تحت پوشش هوم سرویز میباشد. اگر به خدمات آپاراتی 24 ساعته در شرق تهران نیاز پیدا کردید کافیست درخواست ثبت کنید تا نزدیک ترین پنچرگیری سیار در غرب تهران در کنار شما قرار بگیرند.

قیمت پنچرگیری لاستیک هوم سرویز

قیمت پنچرگیری ماشین در محل یا همان پنچرگیری سیار به عوامل زیادی بستگی دارد. از میان این عوامل می­‌توان به نوع لاستیک تیوبلس ، تعداد و اندازه لاستیک، نوع ماشین سواری یا باری ، خدمات تنظیم باد اشاره کرد. هزینه پنچرگیری خودرو در محل تفاوت چندانی با انتقال به آپاراتی نخواهد داشت. جزاینکه استرس شما را به طرز چشمگیری کاهش میدهد و میتوانید مطمئن باشید افرادی منصف و کاربلد به کمک شما آمده اند.

آپاراتی 24 ساعته و شبانه روزی هوم سرویز در کنار شماست.

ما محدودیت مکانی و زمانی را برای شما از بین برده ایم در هر قسمت تهران و یا هر ساعتی از شبانه روز به خدمات پنچرگیری لاستیک ماشین یا موتور سیکلت نیاز داشتید در سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز ثبت سفارش انجام دهید. تا در کمترین زمان ممکن نزدیکترین همیاران ما با نازلترین قیمت مشکلتان را رفع کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 


همیاران سرویس پنچرگیری و تعویض لاستیک

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

صافکاری و نقاشی خودرو
صافکاری و نقاشی خودرو
در حال بروزرسانی قیمت
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
در حال بروزرسانی قیمت
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 1,750,000 الی 1,750,000 تومان