پنچرگیری سیار
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
پنچرگیری و تعویض لاستیک

پنچرگیری سیار

از 4303 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پنچرگیری سیار در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت پنچرگیری خودرو سواری در محل

270,000 الی 320,000 تومان

قیمت پنچرگیری خودروهای کراس اور و شاسی بلند در محل

420,000 الی 460,000 تومان

قیمت تعویض لاستیک زاپاس در محل

300,000 تومان

قیمت تنظیم باد4 لاستیک در محل

100,000 تومان

متوسط قیمت350,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت450,000 تومان

آنچه درباره پنچرگیری سیار خواهید خواند

 • ​پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک در محل
 • شرایط استفاده از خدمات آپاراتی شبانه روزی هوم سرویز چگونه است؟
 • پنچرگیری در محل
 • نشانه های نیاز به پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک در محل
 • آپاراتی سیار چه مزایایی نسبت به آپاراتی های سنتی دارد؟
 • مراحل پنچرگیری سیار ماشین
 • نحوه پنچرگیری لاستیک
 • نحوه تعویض لاستيک ماشین در محل
 • مزایای پنچرگیری شبانه روزی لاستیک تیوبلس و تیوب دار
 • مزایای استفاده از پنچرگیری ماشین در محل هوم سرویز
 • پنچرگیری سیار 24 ساعته ماشین شامل چه خدماتی است؟
 • مزایای استفاده از خدمات آپاراتی شبانه روزی هوم سرویز چگونه است؟
 • قیمت پنچرگیری سیار هوم سرویز
 • آپاراتی 24 ساعته و شبانه روزی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک در محل

پنچرگیری سیار از تجربیات ناخوشایندی است که ممکن است با آن مواجه شده باشید. در اغلب موارد برای جلوگیری از این اتفاقات با انجام یک تنظیم باد لاستیک در محل می توان از نیاز به خدمات پنچرگیری شبانه روزی جلوگیری نمود. مطمئنا اقدام به پنچرگیری ماشین و تعویض لاستیک ماشین برای هیچ کس کار خوشایندی نیست. این اتفاق مخصوصا برای خانم ها یک کابوس ترسناک تلقی می شود که راهش را به واقعیت باز کرده است!! خوشبختانه امروزه بیشتر خدمات مربوط به خودرو مانند پنچرگیری سیار، پنچرگیری تیوبلس، پنچرگیری ماشین، پنچرگیری موتور سیکلت، تعویض زاپاس، تنظیم باد لاستیک و... به صورت سیار انجام می شود تا هیچ خودرویی در جاده های کم رفت و آمد نماند.

در ادامه توضیحاتی پیرامون نحوه پنچرگیری لاستیک و تعویض لاستیک در محل شبانه روزی و عوامل موثر بر قیمت پنچرگیری سیار می پردازیم.

شرایط استفاده از خدمات آپاراتی شبانه روزی هوم سرویز چگونه است؟

پنچرگیری سیار از جمله خدمات مهم امدادی است که برای رانندگان فراهم شده است. زیرا در صورتی که خودرو دچار پنچری شود تنها راه استفاده از خدمات پنچرگیری فوری است. تیم هوم سرویز با همکاری بهترین و مجرب ترین گروه در زمینه پنچرگیری ماشین و تعویض لاستیک در محل شبانه روزی آماده ارائه خدمات هستند. تنها با طی مراحل زیر می توانید خدمات آپاراتی شبانه روزی و پنچرگیری فوری هوم سرویز بهره مند شوید.

· ثبت درخواست پنچرگیری سیار

تنها کافیست به صورت رایگان برای پنچرگیری سیار از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه محل قرار گیری خودرو، نوع خودرو یا موتور سیکلت و زمان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص می کنید.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی در ارتباط با نحوه پنچرگیری فوری در محل

پس از ثبت درخواست، ارائه دهندگان خدمات جهت ارائه توضیحات در ارتباط با هزینه پنچرگیری سیار و همچنین نحوه ارائه خدمات پنچرگیری فوری با شما تماس خواهند گرفت.

· اعزام متخصصین به محل

پس از توافقات نهایی در کمترین زمان ممکن نزدیک ترین آپاراتی شبانه روزی به محل اعزام شده و انواع خدمات پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک در محل شبانه روزی ارائه می شود.

پنچرگیری در محل

یکی از خصوصیات پنچرگیری سیار، سریع و در محل بودن آن است. در مواقعی که خودرو شما در مناطق محلی دچار مشکل می شود، شاید شما قادر نباشید خودروتان را به تعمیرگاه ببرید. در این شرایط شما به یک پنچرگیری سیار خوب و سریع نیازمند خواهید شد. پنچرگیری در محل یکی از ویژگی هایی است که برای تمامی لاستیک های تیوبلس خودرو و موتور سیکلت فراهم شده است.

نشانه های نیاز به پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک در محل

شیشه خورده، میخ یا هر شی تیز دیگری در جاده ممکن است موجب پنچر شدن ناگهانی تایر خودرو بشود. راننده های حرفه ای خیلی زود متوجه پنچری خواهند شد ولی شاید برخی از راننده های کم تجربه تر نتوانند به موقع، پنچری لاستیک را تشخیص دهند. برای جلوگیری از آسیب های بیشتر نباید با لاستیک پنچر حرکت کنید. اگر موقع رانندگی نشانه های زیر را دیدید حتما برای بررسی پنچر شدن لاستیک، توقف کنید.

· لرزیدن لاستیک خودرو

بسیاری از راننده ها از روی لرزش ماشین در حین رانندگی متوجه پنچری لاستیک می شوند. وقتی یکی از لاستیک ها پنچر می شود، تعادل خودرو به هم می خورد و در سرعت بالا ماشین دچار لرزش می شود.

· سفت شدن فرمان

چنانچه در حین رانندگی به طور ناگهانی فرمان سفت و سخت می شود، احتمال پنچری لاستیک وجود دارد. در واقع با کم شدن تدریجی باد لاستیک، این اتفاق روی می دهد و چرخش فرمان دشوار خواهد شد که باید به فکر خبرکردن آپاراتی شبانه روزی و پنچرگیری سیار باشید.

· انحراف به چپ و راست

هر گونه لغزیدن یا انحراف ناگهانی خودرو به چپ و راست نشان دهنده کم باد شدن، پنچری و یا حتی ترکیدگی لاستیک ماشین است. در مورد ترکیدن ناگهانی لاستیک، خودرو به شدت منحرف می شود و معمولا کنترل خودرو نیز مشکل خواهد بود.

آپاراتی سیار چه مزایایی نسبت به آپاراتی های سنتی دارد؟

آپاراتی سیار همانطور که از نام آن پیداست با تجهیزات به محل مورد نظر اعزام شده و مشکلات لاستیک ماشین را تمام و کمال از بین می برند. اما در نمونه های سنتی مجبور بودید با همان لاستیک معیوب به آپاراتی بروید و حتی در طی این جابجایی ممکن بود به سایر قسمت های خودرو نیز آسیب وارد شده و نیاز به تعمیرات خودرو باشد. همچنین آپاراتی سیار شبانه روزی برای خانم هایی که خودشان نمی توانند از پس پنچرگیری خودرویشان بر بیایند بهترین گزینه است. زیرا با یک تماس می توانید از این خدمات بهره مند شوید. پس اگر در هر قسمتی دچار پنچری شده اید نگران نباشید و با هوم سرویز تماس بگیرید. همچنین در هوم سرویز خدمات تعویض روغن خودرو نیز ارائه می شود.

مراحل پنچرگیری سیار ماشین

پنچرگیری سیار با پنچر گیری در آپاراتی تفاوتی ندارد و مراحل آنها مشابه هم هستند. در مرحله اول میزان باد لاستیک ها ارزیابی شده و سپس لاستیک ها به صورت دقیق بررسی می شوند و محل آسیب لاستیک با کمک کف مشخص می شود.

نحوه پنچرگیری لاستیک

خوب در بعضی شرایط به علت نداشتن لاستیک زاپاس و عدم دسترسی به آپاراتی باید به پنچرگیری لاستیک خودرو بپردازید. اصول پنچرگیری خودرو باید به درستی انجام شود تا لاستیک تیوبلس قابل اعتماد شود. ما در ادامه مراحلی را آموزش می دهیم که شما کارتان راه بیافتد و بتوانید به اولین آپاراتی شبانه روزی یا لاستیک فروشی برسید.

· ست پنچرگیری خودرو برای پنچرگیری لاستیک تیوبلس

امروزه به همراه داشتن لوازم پنچرگیری خودرو یکی از الزامات افرادی می باشد که مدت زیادی را در جاده ها سپری می کنند. در واقع به همراه داشتن کیت پنچرگیری لاستیک تیوبلس، یک دلگرمی برای مواقع ضروری می باشد و کارتان را در زمان ممکن راه می اندازد.

ست پنچرگیری شامل اسپری پنچرگیری، چسب پنچرگیری، دو عدد آچار و تعدادی لاستیک پنچرگیری است. که همه با هم در داخل یک پک به فروش می رسد.

· پنچرگیری سیار با مایع پنچرگیری

اول باید لاستیک پنچر را بررسی کنید که کدام قسمت آن دچار پنچری شده است. اگرعامل پنچری مانند میخ یا شیشه وجود دارد، آن را خارج کنید. سپس محل پنچر شده را با استفاده از سوهان داخل بسته پنچرگیری سیار، تمیز کنید. سپس محل را با مایع پنچرگیری به خوبی پر کنید و بگذارید برای چند دقیقه کاملا خشک شود. سپس قسمت های اضافی ماده پنچرگیری را کاملا برش دهید و روی قسمت پنچرگیری شده را چسب پنچرگیری بزنید.

· پنچرگیری لاستیک با اسپری

اگر عامل خارجی موجب پنچری تایر نشده است می توانید به راحتی با اسپری پنچرگیری تایر مشکل را حل کنید. لاستیک پنچر را بچرخوانید و ورودی هوا را در بالا قرار دهید. نازل اسپری پنچرگیری را بر روی پیچ هوای لاستیک قرار دهید. سپس به آرامی پیچ اسپری را باز کرده و اجازه دهید محتوای اسپری کاملا به داخل لاستیک منتقل شود. پس از انتقال محتویات اسپری به داخل تایر، چرخ ماشین را به آرامی حرکت دهید، با این حرکت محتوای اسپری پنچرگیری به خوبی در تمامی قسمت های لاستیک پخش می شود و محل نشتی را پر خواهد کرد.

نحوه تعویض لاستيک ماشین در محل

خوب اگر راننده ی محتاط و خوش شانسی باشید. همیشه لاستیک زاپاس را بررسی می کنید که کم باد نشده باشد و آچار چرخ و جک خودرو را در خودرو خود حمل می کنید. اگر تمام این شرایط محیا باشد و لاستیک زاپاس سالم باشد فقط کافیست نحوه تعویض لاستیک ماشین را آموزش ببینید.

در اواین قدم باید قالپاق لاستیک را جدا کنید. اگر قالپاق ساده باشد با انداختن پیچ گوشتی در پشت قالپاق و وارد کردن چند ضربه به راحتی جدا می شود. سپس جک خودرو را در محل مناسبی قرار دهید تا وزن خودرو را از روی چرخ بردارید. اما چرخ نباید از روی زمین جدا شود. سپس به شل کردن پیچ های رینگ و لاستیک بپردازید. برای باز کردن پیچ های لاستیک باید نیرو را به سمت چپ وارد کنید. نباید کاملا پیچ ها را باز کنید فقط تا حدی شل کنید که وقتی کامل جک را بالا دادید بتوانید راحت لاستیک ها را باز کنید.

سپس جک را کاملا بالا ببرید و لاستیک را جدا کنید. و لاستیک زاپاس را سر جای آن قرار دهید و اقدام به بستن پیچ های لاستیک زاپاس کنید. برای بستن پیچ باید آچار را به سمت عقربه های ساعت بچرخانید. مرحله کامل سفت کردن لاستیک را باید بعد از پایین آوردن جک ماشین انجام دهید.

مزایای پنچرگیری شبانه روزی لاستیک تیوبلس و تیوب دار

امروزه پنچرگیری لاستیک تیوبلس بیشتر درخواست می شود. زیرا لاستیک های تیوبلس جای لاستیک های تیوب دار را گرفته اند. برای پنچرگیری لاستیک تیوب دار باید به آپاراتی مراجعه نمود و استفاده از خدمات پنچرگیری سیار ماشین برای این دسته از لاستیک ها کارساز نیست.

پنچرگیری لاستیک تیوبلس در محل انجام می شود و با استفاده از مواردی که پیش تر گفتیم می توان اقدام رفع پنچری لاستیک نمود. به این ترتیب با استفاده از این خدمات پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک در محل شبانه روزی همه خودروها انجام می شود. همچنین با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به تهیه اسپری و سایر لوازمات و یا حتی یدک کردن خودرو تا آپاراتی نیست. برای دیاگ خودرو می توانید روی خدمات هوم سرویز حساب کنید.

مزایای استفاده از پنچرگیری ماشین در محل هوم سرویز

پنچرگیری ماشین از مهم ترین خدماتی است که توسط هوم سرویز ارائه می شود. اگر قبل از حرکت متوجه شده اید که خودروی شما به خوبی حرکت نمی کند و بعد از پیاده شدن از خودرو با پنچری مواجه شده اید می توانید روی خدمات پنچرگیری شبانه روی هوم سرویز حساب کنید. آپاراتی شبانه روزی هوم سرویز تمام خدمات مروبط به پنچرگیری ماشین و یا تعویض لاستیک را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهند.

به عبارت دیگر اگر لوازم پنچرگیری تیوبلس مانند اسپری پنچرگیری، لوازم پنچرگیری و یا از آن دسته افراد نیستید که خودتان دست به آچار و جک بزنید با هوم سرویز تماس بگیرید و درخواست پنچرگیری سیار بدهید. با کمک هوم سرویز هیچ محدودیتی ندارید و می توانید در هر ساعتی از شبانه روز درخواست خودتان را ثبت کنید. انواع خدمات پنچرگیری موتور سیکلت، پنچرگیری لاستیک ماشین سواری و سنگین و تعویض باتری خودرو در محل انجام می شود.

پنچرگیری 24 ساعته هوم سرویز از مواردی است که می توانید در هر قسمتی از شهر که با این مشکل رو به رو شده اید تماس بگیرید و آپاراتی سیار شبانه روزی را در کنار خود داشته باشید.

پنچرگیری سیار 24 ساعته ماشین شامل چه خدماتی است؟

آپاراتی شبانه روزی شرایطی را پدید آورده است که تنها با یک تماس افراد جهت پنچرگیری سیار شبانه روزی و یا تعویض زاپاس در محل حضور پیدا کنند و مشکلات را رفع کنند. خوشبختانه حیطه خدمات امداد خودرو در حال افزایش است. می توانید به راحتی با کمک همیاران ما از خدمات پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک ماشین در محل هوم سرویز بهره مند شوید. فرقی نمی کند که در خیابان یا در جلوی درب خانه یا در پارکینگ با لاستیک پنچر شده مواجه شوید با چند کلیک متخصصین ما در کنار شما هستند.

· پنچرگیری ماشین درب منزل

اگر در حیاط یا پارکینگ آپارتمان با لاستیک پنچر شده مواجه شده اید اصلا نیازی نیست که خودروی خود را جابجا کنید تنها با ثبت درخواست در هوم سرویز آپاراتی سیار با تجهیزات کامل به منزل مراجعه کرده و خدمات را ارائه می دهند.

· تعویض لاستیک در محل شبانه روزی

تعویض لاستیک در محل شبانه روزی نیز از دیگر خدمات آپاراتی شبانه روزی است. به این ترتیب برای سرعت بخشیدن به پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک انجام می شود.

مزایای استفاده از خدمات آپاراتی شبانه روزی هوم سرویز چگونه است؟

ممکن است خیلی از افراد بعد از استفاده از خدمات پنچرگیری شبانه روزی از کیفیت پایین و هزینه های بالایی که پرداخت کرده اند شکایت داشته باشند. اما با استفاده از خدمات هوم سرویز می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید.

 • همیاران ما از افرادی متعهد و متخصص هستند و تمامی خدمات مربوط به پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک در محل شبانه روزی را در سریع ترین حالت ممکن ارائه می دهند.
 • از بهترین تجهیزات در طی خدمات پنچرگیری شبانه روزی استفاده می کنند.
 • هزینه پنچرگیری سیار مناسب و منصفانه ارائه می دهند.
 • خدمات پشتیبانی آنلاین

قیمت پنچرگیری سیار هوم سرویز

قیمت پنچرگیری ماشین در محل یا همان پنچرگیری سیار شبانه روزی به عوامل زیادی بستگی دارد. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه پنچرگیری لاستیک ماشین یا موتور سیکلت اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعویض لاستیک اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت پنچرگیری ماشین می پردازیم.

· پنچرگیری لاستیک تیوبلس یا لاستیک تیوب دار تفاوت دارد

نوع لاستیک بر هزینه پنچرگیری سیار تاثیر می گذارد. به طور مثال هزینه پنچرگیری لاستیک تیوبلس با لاستیک تیوپ دار تفاوت دارد.

· تعداد لاستیک ها و تاثیر آن بر هزینه پنچرگیری خودرو

طبیعتا هر چه تعداد لاستیک ها بیشتر شود هزینه پنچرگیری شبانه روزی و هزینه تعویض لاستیک خودرو بیشتر می شود.

· نوع ماشین سواری، باری یا سنگین

طبیعتا نحوه پنچرگیری خودرو باری مخصوصا اگر دارای بار باشد سخت تر از پنچرگیری خودرو سواری است به این ترتیب قیمت پنچرگیری لاستیک ماشین بیشتر می شود.

· تعویض لاستیک در محل و خدمات تنظیم باد لاستیک

گاهی تنها عامل پنچری ماشین کم شدن باد لاستیک است و نیازی به پنچرگیری و تعویض لاستیک در محل شبانه روزی نیست. در این صورت طبیعتا هزینه پنچرگیری خودرو در محل بیشتر می شود.

آپاراتی 24 ساعته و شبانه روزی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

همانطور که گفته شد انواع خدمات امدادی مانند پنچرگیری فوری.. توسط متخصصین هوم سرویز ارائه می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما از مراکز معتبر و تایید شده هستند و خدمات را با تعرفه پنچرگیری در محل منصفانه ارائه می دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پنچرگیری سیار و همچنین ارایه خدمات خدمات پنچرگیری شبانه روزی و پنچرگیری ۲۴ ساعته نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات امداد خودرو ارائه می دهد که شامل حمل خودرو با کفی خودروبر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پنچرگیری سیار

خدمات پنچرگیری شبانه روزی و پنچرگیری ۲۴ ساعته

پنچرگیری انواع خودرو سواری

پنچرگیری خودرو باری

تعویض لاستیک موتور و پنچرگیری موتور سیکلت

خدمات تنظیم باد لاستیک در محل

تعویض لاستیک زاپاس خودرو

نظرات کاربران

profile picture
اقای فرشچی

سرویس دهی تون عالیه دستتون درد نکنه. ایشون حرفه ای بودن و کارشون رو خیلی خوب انجام دادن.

profile picture
مجتبی اسماعیل زاده

صد در صد راضی بودم همه چیشون عالی بود ماشین رو چک کردن که مشکلی نباشه. حتی گفتن اگه دوباره مشکلی پیش اومد بگین که بیام. خودشون هم فرد خیلی خوش انرژی و خوش برخوردی بودن. ممنون از هوم سرویس به خاطر نیروی خوبی که فرستادن.

profile picture
محسن پرورش

5 بسیار کمه از هر نظر عالی بودند چه سرعت چه دقت و چه اخلاق حرف نداشت

profile picture
حمید محمدی

کارشون خوب بود

شرایط آپاراتی شبانه روزی و پنچرگیری فوری در محل

همیار می بایست ابتدا لاستیک ها را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به پنچرگیری و تعویض لاستیک خودرو نماید.

سرویس پنچرگیری مخصوص لاستیک های تیوبلس می باشد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

autobody-repair
صافکاری و نقاشی خودرو
قیمت از 1,200,000 الی 3,700,000 تومان
carwash
کارواش در محل
قیمت از 280,000 الی 450,000 تومان
supply-auto-parts
تامین قطعات خودرو
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان
install-car-alarm
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 300,000 الی 600,000 تومان