پنچرگیری خودرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
پنچرگیری و تعویض لاستیک

پنچرگیری خودرو

از 1150 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پنچرگیری خودرو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت پنچرگیری خودرو سواری در محل

130,000 الی 170,000 تومان

قیمت پنچرگیری خودروهای کراس اور و شاسی بلند در محل

160,000 الی 220,000 تومان

قیمت تعویض لاستیک زاپاس در محل

120,000 الی 150,000 تومان

قیمت تنظیم باد4 لاستیک چرخ در محل

60,000 الی 100,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک در محل را به متخصصین بسپارید

پنچر گیری سیار از تجربیات ناخوشایندی است که ممکن است با آن مواجه شده باشیم. در اغلب موارد برای جلوگیری از این اتفاقات با انجام یک تنظیم باد لاستیک در محل می توان از نیاز به خدمات پنچرگیری شبانه روزی جلوگیری نمود. مطمئنا اقدام به پنچرگیری ماشین در محل و تعویض لاستیک ماشین در محل برای هیچ کس کار خوشایندی نیست. این اتفاق مخصوصا برای خانم ها یک کابوس ترسناک تلقی می شود که راهش را به واقعیت باز کرده است!! خوشبختانه امروزه بیشتر خدمات مربوط به خودرو مانند پنچرگیری سیار، پنچرگیری تیوبلس، پنچرگیری ماشین، پنچرگیری موتور سیکلت، تعویض زاپاس، تنظیم باد لاستیک در محل و... انجام می شود تا هیچ خودرویی در جاده های کم رفت و آمد نماند.

در ادامه توضیحاتی پیرامون نحوه پنچرگیری لاستیک و تعویض لاستیک خودرو و عوامل موثر بر قیمت پنچرگیری سیار در محل می پردازیم.

نشانه پنچرشدن لاستیک و نیاز به تعویض لاستیک در محل

شیشه خورده، میخ یا هر شی تیز دیگری که در جاده می تواند موجب پنچر شدن ناگهانی تایر خودرو شود. راننده های حرفه ای خیلی زود متوجه پنچری می شوند ولی شاید برخی از راننده های کم تجربه تر نتوانند به موقع، پنچر شدن لاستیک را تشخیص دهند. برای جلوگیری از آسیب های بیشتر نباید با لاستیک پنچر حرکت کنید. اگر موقع رانندگی نشانه های زیر را دیدید حتما برای بررسی پنچر شدن لاستیک، توقف کنید.

لرزیدن لاستیک خودرو

بسیاری از راننده ها از روی لرزش ماشین در حین رانندگی متوجه پنچری می شوند. وقتی یکی از لاستیک ها پنچر می شود، تعادل خودرو به هم می خورد و در سرعت بالا ماشین دچار لرزش می شود.

سفت شدن فرمان

چنانچه در حین رانندگی به طور ناگهانی فرمان سفت و سخت می شود، احتمال پنچر شدن وجود دارد. در واقع با کم شدن تدریجی باد لاستیک، این اتفاق روی می دهد و چرخش فرمان دشوار می شود که باید به پنچرگیری و تعویض لاستیک در محل پرداخته شود.

انحراف به چپ و راست

هر گونه لغزیدن یا انحراف ناگهانی خودرو به چپ و راست نشان دهنده کم باد شدن، پنچری و یا حتی ترکیدگی لاستیک ماشین است. در مورد ترکیدن ناگهانی لاستیک، خودرو به شدت منحرف می شود و معمولا کنترل فرمان نیز مشکل خواهد بود.

مراحل پنچرگیری لاستیک ماشین

پنچر گیری سیار با پنچر گیری در آپاراتی تفاوتی ندارد و مراحل آنها مشابه هم هستند. در مرحله اول میزان باد لاستیک ها ارزیابی می شود. سپس لاستیک ها به صورت دقیق بررسی می شوند و محل آسیب لاستیک با کمک کف مشخص می شود.

نحوه پنچرگیری لاستیک در محل

خوب در بعضی شرایط به علت نداشتن لاستیک زاپاس و عدم دسترسی به امداد خودرو لاستیک باید به پنچرگیری لاستیک خودرو هم بپردازید. اصول پنچرگیری خودرو باید به درستی انجام شود تا لاستیک تیوبلس قابل اعتماد شود. اما ما در ادامه مراحلی را آموزش می دهیم که شما کارتان راه بیافتد و به اولین آپاراتی یا لاستیک فروشی برسید.

ست پنچرگیری خودرو برای پنچرگیری لاستیک تیوبلس

امروزه به همراه داشتن لوازم پنچرگیری خودرو یکی از الزامات افرادی می باشد که مدت زیادی را در جاده ها سپری می کنند. در واقع به همراه داشتن کیت پنچرگیری لاستیک تیوبلس، یک دلگرمی برای مواقع ضروری می باشد وکارتان را در زمان ممکن راه می اندازد.

ست پنچرگیری شامل اسپری پنچرگیری، چسب پنچرگیری، دو عدد آچار و تعدادی لاستیک پنچرگیری است. که همه با هم در داخل یک پک به فروش می رسد.

آموزش پنچرگیری خودرو با مایع پنچرگیری

اول باید لاستیک پنچر را بررسی کنید که کدام قسمت آن دچار پنچری شده است. اگرعامل پنچری مانند میخ یا شیشه وجود دارد، آن را خارج کنید. سپس محل پنچر شده را با استفاده از سوهان داخل بسته پنچرگیری، تمیز کنید. سپس محل را با مایع پنچرگیری به خوبی پر کنید و بگذارید برای چند دقیقه کاملا خشک شود. سپس قسمت های اضافی ماده پنچرگیری را کاملا برش دهید و روی قسمت پنچرگیری شده را چسب پنچرگیری بزنید.

آموزش پنچرگیری لاستیک در محل با اسپری

اگر عامل خارجی موجب پنچری تایر نشده است می توانید به راحتی با اسپری پنچرگیری تایر مشکل را حل کنید. لاستیک پنچر را بچرخوانید و ورودی هوا را در بالا قرار دهید. نازل اسپری پنچرگیری را بر روی پیچ هوای لاستیک قرار دهید. سپس به آرامی پیچ اسپری را باز کرده و اجازه دهید محتوای اسپری کاملا به داخل لاستیک منتقل شود. پس از انتقال محتویات اسپری به داخل تایر، چرخ ماشین را به آرامی حرکت دهید، با این حرکت محتوای اسپری پنچرگیری به خوبی در تمامی قسمت های لاستیک پخش می شود و محل نشتی را پر خواهد کرد.

نحوه تعویض لاستيک ماشین در محل

خوب اگر راننده ی محتاط و خوش شانسی باشید. همیشه لاستیک زاپاس ماشین را بررسی می کنید که کم باد نشده باشد و آچار چرخ و جک خودرو را در ماشین خود حمل می کنید. اگر تمام این شرایط محیا باشد و لاستیک زاپاس سالم باشد فقط کافیست نحوه تعویض لاستیک ماشین را آموزش ببینید.

در اواین قدم باید قالپاق لاستیک را جدا کنید. اگر قالپاق ساده باشد با انداختن پیچ گوشتی در پشت قالپاق و وارد کردن چند ضربه به راحتی جدا می شود. سپس جک خودرو را در محل مناسبی قرار دهید تا وزن خودرو را از روی چرخ بردارید. اما چرخ نباید از روی زمین جدا شود. سپس به شل کردن پیچ های رینگ و لاستیک بپردازید. برای باز کردن پیچ های لاستیک باید نیرو را به سمت چپ وارد کنید. نباید کاملا پیچ ها را باز کنید فقط تا حدی شل کنید که وقتی کامل جک را بالا دادید بتوانید راحت لاستیک ها را باز کنید.

سپس جک را کاملا بالا ببرید و لاستیک را جدا کنید. و لاستیک زاپاس را سر جای آن قرار دهید و اقدام به بستن پیچ های لاستیک زاپاس کنید. برای بستن پیچ باید آچار را به سمت عقربه های ساعت بچرخانید. مرحله کامل سفت کردن لاستیک را باید بعد از پایین آوردن جک ماشین انجام دهید.

مزایای پنچرگیری 24 ساعته و شبانه روزی لاستیک تیوبلس و تیوب دار

امروزه پنچرگیری لاستیک تیوبلس بیشتر درخواست می شود. زیرا لاستیک های تیوبلس جای لاستیک های تیوب دار را گرفته اند. برای پنچرگیری لاستیک تیوب دار باید به آپاراتی مراجعه نمود و استفاده از خدمات پنچرگیری سیار ماشین برای این دسته از لاستیک ها کارساز نیست.

پنچرگیری لاستیک تیوبلس در محل انجام می شود و با استفاده از مواردی که پیش تر گفتیم می توان اقدام رفع پنچری لاستیک ماشین نمود. به این ترتیب با استفاده از این خدمات پنچر گیری و تعویض لاستیک در محل همه خودروها انجام می شود. همچنین با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به تهیه اسپری و سایر لوازمات و یا حتی یدک کردن خودرو تا آپاراتی نیست.

لوازم پنچرگیری تیوبلس

لوازم پنچرگیری تیوبلس شامل دو عدد درفش، چسب پنچرگیری و نخ پنچرگیری لاستیک تیوبلس می باشد. هر کدام از مراحل ذکر شده برای همه نوع خودروها و لاستیک ها مناسب نیستند. این موارد همه دارای نتایج قطعی نیستند و تضمینی ندارند و باید توسط متخصصین انجام شود.

پنچرگیری سیار 24 ساعته ماشین در همه جا کنار شماست

آپارات لاستیک در محل شرایطی را پدید آورده است که تنها با یک تماس افراد جهت پنچرگیری سیار شبانه روزی خودرو و یا تعویض زاپاس در محل حضور پیدا کنند و مشکلات را رفع کنند. خوشبختانه حیطه خدمات امداد خودرو در حال افزایش است. می توانید به راحتی با کمک همیاران ما از خدمات پنچرگیری و تعویض لاستیک ماشین هوم سرویز بهره مند شوید. فرقی نمی کند که در خیابان یا در جلوی درب خانه یا در پارکینگ با لاستیک پنچر شده مواجه شوید با چند کلیک متخصصین ما در کنار شما هستند.

قیمت پنچرگیری لاستیک هوم سرویز

قیمت پنچرگیری ماشین در محل یا همان پنچرگیری سیار شبانه روزی به عوامل زیادی بستگی دارد. از میان این عوامل می­‌توان به نوع لاستیک تیوبلس، تعویض زاپاس، تعداد و اندازه لاستیک، نوع ماشین سواری یا باری ، خدمات تنظیم باد اشاره کرد. هزینه پنچرگیری خودرو در محل تفاوت چندانی با انتقال به آپاراتی نخواهد داشت. جزاینکه استرس شما را به طرز چشمگیری کاهش می دهد و می توانید مطمئن باشید افرادی منصف و کاربلد به کمک شما آمده اند.

آپاراتی 24 ساعته و شبانه روزی هوم سرویز

ما محدودیت مکانی و زمانی را برای شما از بین برده ایم در هر ناحیه و یا هر ساعتی از شبانه روز به خدمات پنچرگیری لاستیک ماشین یا موتور سیکلت نیاز داشتید در سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز ثبت سفارش انجام دهید. تا در کمترین زمان ممکن نزدیکترین همیاران ما با نازلترین قیمت مشکلتان را رفع کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پنچرگیری خودرو و همچنین ارایه خدمات خدمات پنچرگیری شبانه روزی و پنچرگیری ۲۴ ساعته نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات امداد خودرو ارائه می دهد که شامل حمل خودرو درون شهری و برون شهری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پنچرگیری خودرو

خدمات پنچرگیری شبانه روزی و پنچرگیری ۲۴ ساعته

پنچرگیری انواع خودرو سواری

پنچرگیری خودروهای باری

تعویض لاستیک موتور و پنچرگیری موتور سیکلت

خدمات تنظیم باد لاستیک در محل

تعویض لاستیک زاپاس خودرو

نظرات کاربران

profile picture
ایمان امینی

همه چیز عالی بود

شرایط پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک ماشین

همیار می بایست ابتدا لاستیک ها را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به پنچرگیری و تعویض لاستیک خودرو نماید.

سرویس پنچرگیری مخصوص لاستیک های تیوبلس می باشد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

صافکاری و نقاشی خودرو
صافکاری و نقاشی خودرو
قیمت از 60,000 الی 60,000 تومان
کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
در حال بروزرسانی قیمت
نصب دزدگیر و GPS خودرو
نصب دزدگیر و GPS خودرو
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان

خدمات پنچرگیری خودرو در این شهرها ارائه می شود: