یدک کش خودرو

یدک کش خودرو

از 1496 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت یدک کش خودرو در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت یدک کش خودرو

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره یدک کش خودرو خواهید خواند

 • یدک کش خودرو
 • شرایط کمک از یدک کش سیار هوم سرویز چگونه است؟
 • یدک کش آنلاین در چه مواردی کاربرد دارد؟
 • انواع یدک کش خودرو شبانه روزی
 • یدک کش شبانه روزی چه مزایایی دارد؟
 • شماره یدک کش سیار را چگونه پیدا کنیم؟
 • یدک کش خودرو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
 • قیمت یدک کش خودرو به چه مواردی وابسته است؟
 • مزایای استفاده از خدمات یدک کش آنلاین هوم سرویز
 • خدمات یدک کشی خودرو سواری و سنگین را به هوم سرویز بسپارید

یدک کش خودرو

یدک کش خودرو به ماشین های قدرتمند به همراه تجهیزات لازم گفته می شود که برای جابجایی انواع خودروها به مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. یدک کش خودرو وزن بالایی دارند که بتوانند خودروهای سنگین هم جابجا کنند. همه ما حداقل یکبار یدک کش سیار را در جاده ها دیده ایم. تعدادی از این یدک کش های سیار، یدک کش ایران خودرو هستند که انحصارا برای محصولات ایران خودرو هستند. در ادامه به معرفی انواع یدک کش ها و همچنین عوامل موثر بر قیمت یدک کش ماشین می پردازیم.

شرایط کمک از یدک کش سیار هوم سرویز چگونه است؟

اگر نیاز به یدک کش آنلاین دارید دقیقا به بهترین ها برخورده اید. تفاوتی ندارد در چه ساعتی از شبانه روز نیاز به یدک کش سیار دارید هوم سرویز در کنار شماست. در ادامه به اختصار مراحل خبر کردن یدک کش ماشین سواری و یدک کش ماشین سنگین در کنار شماست.

· ثبت درخواست یدک کش ماشین سواری و سنگین

همانطور که گفتیم در صورتی که در هر زمان و مکانی نیاز به خدمات یدک کش خودرو دارید تنها کافیست به صورت رایگان از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا با تماس مستقیم ثبت درخواست کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو، محل خودرو و ساعت مورد نیاز برای حضور یدک کش سیار را اعلام می کنید.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن همکاران ما جهت اطلاع دقیق از وضعیت خودرو با شما تماس خواهند گرفت. در طی این مشاوره رایگان وضعیت خودرو، مسافت مورد نیاز برای بکسل و همچنین هزینه یدک کش شبانه روزی اعلام می شود.

· اعزام یدک کش خودرو شبانه روزی به محل

پس اعلام هزینه ها و توافقات نهایی نزدیک ترین یدک کش سیار به محل اعزام می شود و در صورت نیاز به تعمیر خودرو نیز اقدامات لازم جهت ارسال به تعمیرگاه های معتبر انجام می شود.

یدک کش آنلاین در چه مواردی کاربرد دارد؟

یدک کش آنلاین بهترین خدمات برای افرادی است که در کمترین زمان، نیاز به بکسل وسیله نقلیه خود دارند. به این ترتیب به جای اینکه به دنبال شماره یدک کش از نزدیکان خود باشید می توانید به کمک اینترنت از ارائه دهندگان خدمات یدک کشی بهره مند شوید. خدمات یدک کش سیار هوم سرویز برای موارد زیر آماده ارائه خدمات هستند:

 • حمل خودروی خراب به تعمیرگاه
 • انتقال خودرو تصادفی به مراکز بیمه
 • انتقال خودرو برای تعویض پلاک و ...

همواره تمامی این اقدامات را می توانید با کمک یدک کش فوری و شبانه روزی هوم سرویز دریافت کنید.

انواع یدک کش خودرو شبانه روزی

خدمات جابجایی خودرو در کمترین زمان توسط یدک‌کش خودرو شبانه روزی هوم سرویز انجام می‌شود. در هوم سرویز هدف اصلی رساندن نیروی کمکی به افراد در کمترین زمان ممکن می باشد. امداد خودرو شبانه روزی موجب می‌شود که در هر ساعاتی از شبانه روز افرادی مطمئن و کاملا متعهد در زمان و مکان مورد نیاز شما در محل حضور پیدا کنند.

· نیسان یدک کش

برای حمل و نقل آسان و سریع در داخل شهری از یدک کش نیسان جرثقیل دار استفاده می شود. در شرکت های یدک کش این وسایل به دو صورت چرخگیر و زنجیری تقسیم می شود. سازو کار در یدک کش زنجیری به این صورت است که بر روی طبق ماشین قرار داده می شود و خودرو را جابجا می کند. نیسان یدک کش از سیم بکسل، بالابر هیدرولیکی یا پنوماتیکی، چرخ، بدنه و موتور تشکیل شده است که برای بکسل خودرو یا موتور به کار می رود.

· یدک کش نیسان چرخگیر

این نوع یدک کش سیار برای مواقعی به کار می رود که نوع آسیب خودرو مشخص نیست. در مواقعی که پس از تماس مشتری، اپراتورها پس از مشاوره و اطلاعاتی که مشتری می دهد، پیشنهاد می کنند که یدک کش نیسان چرخگیر را به محل ارسال کنند که وسیله را برای تعمیر و حمل به محل ارسال کنند.

· چرثقیل یدک کش سیار

یدک کش چرخگیر بالابر چرخ دارای یک بالابر اغلب زرد رنگ است که زیر چرخ جلو قرار می گیرد و خودرو را از روی زمین بلند می کند و برای بکسل خودرو به خوبی با کمک سیم بکسل محکم می شود. با استفاده از این نوع یدک کش سیار هیچ آسیبی به قسمت جلوی ماشین مانند سپر و سینی خودرو وارد نمی شود.

· یدک کش کفی

یدک کش سیار کفی برای جابجایی خودروهای لوکس و مدل بالا مورد استفاده قرار می گیرند. به این ترتیب با استفاده از این نوع یدک کش خودرو، هیچ آسیبی به خودرو وارد نمی شود. به همین جهت در زمان درخواست یدک کش خودرو شبانه روزی بهتر است مدل خودرو را ذکر کنید تا یدک کش ماشین سواری متناسب فرستاده شود. با کمک این نوع یدک کش خودرو بدون هیچ گونه استرسی می توانید برای یدک کش ماشین سنگین و ماشین سواری مدنظر بهره مند شوید.

· یدک کش نیسان دکل دار

در مواردی که خودرو واژگون شده است و یا خودروهایی که چپ کرده اند و یا در گودالی گیر کرده اند و قابل حمل نیستند باید از نیسان یدک کش دکل دار استفاده شود که بتواند خودرو را از آن حالت درآورده و حمل کنند.

· یدک کش کامیون

کامیون یدک کش برای جابجایی خودروهای نو و یا خودروهایی که دچار تصادف بسیار شدید شده اند پیشنهاد می شود. این نوع یدک کش خودرو، سطح جدا کننده ای دارد که روی زمین قرار می گیرد و خودرو روی آن قرار گرفته و جابجا می شود. این نوع یدک کش سیار برای جابجا کردن خودروهای لوکس نیز به کار می رود.

یدک کش شبانه روزی چه مزایایی دارد؟

یدک کش شبانه روزی بهترین موقعیت برای جابجایی وسیله، خارج از ترافیک روزانه و شلوغی ها است. همچنین این خدمات ویژه مخصوص افرادی است که در ساعاتی از شب دچار مشکل شده اند و باید سریعا خودرو خود را به محلی امن منتقل کنند. از این رو بیشتر یدک کش امداد خودرو در همه ساعات شبانه روز خدمات ارائه می دهند.

یدک کش آنلاین که خدمات به صورت شبانه روزی ارائه می دهند باید به تمام ابزار و وسایل مورد نیاز مجهز باشند و بتوانند یدک کشی و بکسل خودرو را بدون مشکل انجام دهند.

شماره یدک کش سیار را چگونه پیدا کنیم؟

ممکن است اتفاقات ناگواری پیش بیاید که به دنبال شماره یدک کش سیار باشید، در این مواقع که شما شرایط خوبی ندارید باید از خدماتی بهره مند شوید که در کنار قیمت یدک کش خودرو مناسب، خدمات خوبی هم ارائه دهد. ممکن است بارها شنیده باشید که به علت کمک از یدک کش های غیرمجاز متحمل ضررهای بیشتری شده اند. از این رو شماره یدک کش متعدد که ممکن است در صفحات مختلف با آن مواجه شوید ممکن است کلاهبرداری باشند. با کمک هوم سرویز بهترین متخصصین در این زمینه به شمار معرفی می شوید و می توانید بهترین خدمات را با هزینه مناسب دریافت کنید.

یدک کش خودرو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

وجه تمایز بین یدک کش سیار در سطح شهر، در نحوه خدماتی است که ارائه می دهند و البته تعرفه یدک کش خودرو که اعلام می کنند. در ادامه به معرفی ویژگی های یدک کش سیار خوب می پردازیم.

 • یدک کش خودرو باید وسیله نقلیه را بدون آسیب به محل برساند.
 • یدک کش خودرو باید متناسب با وسیله نقلیه ظرفیت و قدرت داشته باشد. به طور مثال یدک کش ماشین سنگین با یدک کش ماشین سواری یکسان نیست.
 • نحوه سوار کردن ماشین روی یدک کش خودرو باید ماهرانه انجام شود، تا آسیبی به سپر، فلاپ و سینی ماشین وارد نشود.
 • یدک کش سیار باید در کمترین زمان ممکن خود را به محل برساند و خدمات لازم را ارائه دهد.

قیمت یدک کش خودرو به چه مواردی وابسته است؟

قیمت یدک کش ماشین به موارد متعددی وابسته است از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت نیسان یدک کش اعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت یدک کش خودرو می پردازیم.

· تاثیر نوع خودرو بر قیمت یدک کش آنلاین

نوع خودرو بر نوع یدک کش مورد نیاز تاثیر دارد. به طور مثال قیمت جرثقیل یدک کش با قیمت یدک کش کفی یکسان نیست.

· مسافت جابجایی بر تعرفه یدک کش تاثیر دارد

مورد بعدی مقدار مسافت طی شده بر حسب کیلومتر است که طبیعتا برای مسافت های طولانی قیمت یدک کش بیشتر می شود.

· نوع خودرو شما بر قیمت یدک کش خودرو تاثیر دارد

نوع خودرویی که باید جابجا شود به طور مثال خودرو سواری، خودرو شاسی بلند یا یدک کش ماشین سنگین هزینه های متفاوتی دارد. جهت اطلاع دقیق از قیمت یدک کش خودرو تنها کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست کنید.

مزایای استفاده از خدمات یدک کش آنلاین هوم سرویز

بسیاری از کاربران از بی انصافی و عدم مهارت یدک کش سیار که به صورت مستقل خدمات ارائه می دهند شکایت دارند. هوم سرویز با همکاری کادری مجرب در زمینه خدمات یدک کشی خودرو در کمترین زمان ممکن، وسیله نقلیه متناسب با شرایط به محل اعزام می کند. استفاده از خدمات یدک کش سیار هوم سرویز مزایای زیادی در پی دارد که در ادامه توضیح می دهیم.

· پشتیبانی آنلاین

همانطور که گفتیم تعرفه یدک کشی خودرو در هوم سرویز کاملا مشخص است. از این رو در صورتی که کیفیت خدمات و هزینه ها از آنچه توافق شده است خارج شود می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

· هزینه یدک کش سیار منصفانه

تعرفه یدک کش خودرو در هوم سرویز به صورت شفاف اعلام می شود. در واقع هزینه اولیه برای حضور یدک کش در محل و همچنین بر اساس میزان مسافت طی شده هزینه ها اعلام می شود.

· ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن

یدک کش خودرو شبانه روزی باید در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شود و معطلی ایجاد نشود. به این ترتیب با استفاده از خدمات موجب صرفه جویی در زمان می شود.

خدمات یدک کشی خودرو سواری و سنگین را به هوم سرویز بسپارید

شرکت هوم سرویز انواع خدمات امدادی مانند یدک کشی، حمل خودرو، تعمیرات، پنچرگیری در محل و ... را توسط متخصصین متبحر و با استفاده از بهترین تجهیزات در محل ارائه می دهند. برای استفاده از این خدمات تنها چند کلیک فاصله دارید. متخصصین ما در هر کجا که باشید در کمترین زمان ممکن در کنارتان حاضر می شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس یدک کش خودرو و همچنین ارایه خدمات یدک‌کش خودرو شبانه روزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات امداد خودرو ارائه می دهد که شامل خدمات پنچرگیری شبانه روزی و پنچرگیری ۲۴ ساعته, حمل خودرو با کفی خودروبر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس یدک کش خودرو

یدک‌کش خودرو شبانه روزی

نیسان یدک کش

یدک کش نیسان چرخگیر

یدک کش کفی

یدک کش ماشین سواری

یدک کش نیسان دکل دار

نظرات کاربران

profile picture
آرین پناهی

فردی متشخص و وقت شناس.

profile picture
مسعود کیانی

با سلام، همیار عزیز بسیار وقت شناس، و منصف بودن. بیخودی هزینه و کار اضافه برام نتراشید و صداقت در کارشون وجود داشت

profile picture
مینا نبیلو

ممنون از ایشون،خدا به رزقشون برکت بده

profile picture
عباس شجاعی

انسان کار درست و اخلاق خوب عالی عالی🙏🙏🙏

شرایط نیسان یدک کش شبانه روزی

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

نوع وسیله، میزان مسافت و احیانا میزان توقف در میزان تعیین هزینه یدک کش تاثیر گذار می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

diagnosis-car
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 4,300,000 الی 4,300,000 تومان
car-battery-replacement
تعویض باتری خودرو
قیمت از 300,000 الی 3,100,000 تومان
auto-electrical-services
خدمات برق خودرو
قیمت از 550,000 الی 5,000,000 تومان
differential-repair
تعمیر دیفرانسیل
در حال بروزرسانی قیمت