تعمیر خودرو

تعمیر خودرو

از 4551 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر خودرو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض تسمه دینام(خودرو ایرانی)

250,000 الی 320,000 تومان

قیمت تعویض تسمه دینام(خودرو خارجی )

450,000 الی 500,000 تومان

قیمت تست دینام و باترب به باتری

200,000 تومان

قیمت تست دینام و تعویض باتری

300,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض پمپ بنزین(خودرو ایرانی)

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض پمپ بنزین(خودرو خارجی)

450,000 الی 550,000 تومان

قیمت تعویض دینام

500,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعویض رادیاتور

400,000 الی 450,000 تومان

قیمت رفع مشکل و عیب یابی روشن نشدن خودرو

توافقی

متوسط قیمت330,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت650,000 تومان

آنچه درباره تعمیر خودرو خواهید خواند

 • تعمیر خودرو در محل
 • نحوه خبر کردن مکانیک سیار هوم سرویز چگونه است؟
 • مکانیک سیار آنلاین
 • عیب یابی و تعمیر خودرو سیار ایرانی و خارجی
 • تعمیرکار سیار آنلاین
 • تعمیرکار خودرو هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
 • خدمات تعمیر پراید در محل
 • با گروه تعمیرات خودرو هوم سرویز مشورت کنید
 • قیمت تعمیر خودرو در محل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیر خودرو شبانه روزی با همیاران هوم سرویز

تعمیر خودرو در محل

تعمیرکار خودرو و نیاز به تعمیر خودرو در محلزمانی پر رنگ تر می شود که در پارکینگ یا در بین راه وسیله نقلیه دچار آسیب شود.تصور خرابی ماشین در بین راه و در خانه برای خیلی از ماها مانند یک کابوس است.قطعا هیچ اتفاقی بدتر از این نیست که به دنبال تعمیرگاه ماشین و مکانیکسیار بگردیم که منصف و حرفه ای باشد. متاسفانه در همه جا افرادی سودجوهستند که وقتی متوجه می شوند، که افراد به تعمیرات خودرو فوری نیازدارند، سعی می کنند که قطعات بی کیفیت و بدون گارانتی را با قیمت های چندین برابربه فروش برسانند و اجرت تعمیرات خودرو در محل بالایی را دریافتکنند. اما خوب پیشرفت تکنولوژی دست تمام سودجویان را کوتاه کرده است. تعمیرخودرو آنلاین در واقع موجب می شود که شما با خبره ترین مکانیکسیار را خبر کنید و از خدمات تعمیر خودرو در محل بهرهمند شوند در ادامه به خدماتی که در تعمیرات خودرو سیار ارائه میشود و عوامل موثر بر قیمت تعمیر خودرو سیار می پردازیم.

نحوه خبر کردن مکانیک سیار هوم سرویز چگونه است؟

خدمات مکانیکی سیار یکی دیگر از خدمات پردرخواست هوم سرویزاست که توسط برترین تعمیرکار خودرو ارائه می شود. مکانیک سیار هومسرویز آمادگی کامل در جهت تعمیرات انواع خودرو ایرانی و خارجی دارند برای دستیابیبه این خدمات تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست جهتتعمیر خودرو در محل

جهت خبر کردن مکانیکسیار و تعمیر خودرو در محل تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یاتماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه برای تعمیراتخودرو در محل، نوع خودرو و مکان خودرو را اعلام می کنید.

· تماس مکانیکسیار جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست،نزدیک ترین مکانیکی سیار با شما تماس گرفته و سوالات اجمالی در ارتباط باوضعیت اتومبیل خواهند پرسید و مشاوره لازم را ارائه می دهند. همچنین هزینهتعمیرات خودرو در محل و زمان رسیدن متخصصین به محل نیز اعلام می شود.

· اعزام تعمیرکارخودرو به محل

پس از ارائه توضیحاتو توافقات نهایی متخصصین حاضر شده و کلیه خدمات را ارائه می دهند. همچنین در صورتیکه حجم خرابی بسیار بالا باشد با ارائه توضیحات و تمایل مالک به تعمیرگاه هایتخصصی انتقال داده می شوند.

مکانیک سیار آنلاین

در هنگامی که باعملکرد عجیبی در خودروی خود در بین راه مواجه شده اید به فکر تعمیر ماشیندر محل و خبر کردن مکانیک سیار می افتید که بدون انتقال به تعمیرگاه به تعمیراتخودرو در منزل بپردازد. مکانیک سیار آنلاین اقدام به عیب یابی و تعمیرخودرو ایرانی و خارجی در محل می کنند. به این صورت تنها کافیست برای خبر کردنتعمیرکار خودرو سیار در سایت هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین در مکانمورد نظر حضور پیدا کنند.

عیب یابی و تعمیر خودرو سیار ایرانی و خارجی

تعمیر خودرو بسیار پیچیده است و از قسمت های متعددیتشکیل شده است. هر کدام از نشانه های ایراد در خودرو به قطعه ای خاص دلالت دارد.در ادامه خدماتی که مکانیک سیار هوم سرویز ارائه می دهند می پردازیم.

· مکانیکی سیار :تعمیر برق خودرو

خدمات برق خودرو یکی از عمده مسائلی هستند که موجب می شود،افراد به تعمیرکار ماشین نیاز پیدا کنند. در واقع در صورت بروز کوچکترینایرادی در سیستم برق خودرو اتومبیل اصلا روشن نمی شود. هر چه خودرو پیچیده تر وجدید تر باشد، سیستم برق رسانی خودرو نیز پیشرفته تر خواهد بود. ازین رو مکانیکسیار باید مهارت کافی در راستای تعمیر انواع ماشین ایرانی و خارجی را داشتهباشد. جهت عیب یابی و تعمیر ماشین در محل باید قسمت های مختلفخودرو مانند دینام، شمع، باتری، کویل و انژکتور بررسی و عیب یابی شوند. برای تعمیر یا تعویض شمع ووایر خودرو روی خدمات ما حساب کنید.

· تعمیر خودروسیار :تعویض تسمه ، شمع ها و کم شدن روغن موتور

تسمه ها باید هر 50هزار کیلومتر تعویض شوند. در غیر این صورت ممکن است ترک ببینند و دچار پارگی شوند.ممکن است زمانی که در حال رانندگی هستید، تسمه پاره شود و اتفاقات بد و خساراتزیادی به موتور ماشین وارد شود . شمع ها نیز قسمت هایی از خودرو هستند که موجبمشتعل شدن هوا و سوخت در موتور خودرو می شوند. بنابراین کارکرد صحیح اینقطعه بسیار مهم است. در صورتیکه موقع حرکت، ماشین سر و صدا ایجاد می کند این بدانمعنی است که زمان زیادی از تعویض روغن موتور گذشته است. اگهمتوجه شده اید که شتاب ماشین کم شده است و جرقه یا استارت به خوبی زده نمی شود، با مشورت با تعمیرکار ماشین آنلاین به تعویض روغن خودرو بپردازید.

· تعمیرات خودرودر محل :تعمیر اگزوز ماشین

رنگ دود خارج شده ازاگزوز نشان دهنده ی وضعیت خودرو است. مکانیک سیار خودرو با نگاه کردن به دود اگزوزمتوجه مشکل خواهند شد. مواردی از عیب یابی خودرو از روی دود اگزوز را بیان میکنیم.

خارج شدن دود سفیدهمراه بخار نشون می دهد که خودرو آب روغن قاطی کرده است! با عوض کردن واشر سرسیلندر این مشکل رفع خواهد شد.

خارج شدن دود آبی ازاگزوز یک هشدار جدی می باشد. این دود نشان می دهد که ماشین به روغن سوزی افتادهاست. باید خیلی سریع مشکل روغن سوزی برطرف شود. وگرنه باید مبلغ زیادی بابت تعمیراتخودرو در محل و البته تعمیر موتور خودرو بپردازید.

گاهی دود خاکستری هماز اگزوز خارج می شود که اکثر افراد متوجه این موضوع نمی شوند. دود خاکستری نشانمی دهد که آب یا روغن وارد محفظه احتراق شده است. پشت گوش انداختن این موضوع اصلابه نفع تان نیست و خیلی زود باید هزینه بیشتری برای تعمیر موتور خودروبپردازید.

خروج دود سیاه رنگغلیظ، از اگزوز خودروها نشان می دهد که سنسور اکسیژن ایراد پیدا کرده است. در اینصورت نسبت ترکیب هوا و سوخت به درستی انجام نمیشود.

· مکانیک سیارخودرو :نشت مایعات از خودرو

تعمیرات خودرو یکحرفه تخصصی است و نمی شود بدون اطلاع دست به تعمیر خودرو پرداخت. گاهی بنزین، روغنیا .. از اتومبیل به بیرون نشت می کند. هر کدام از این موارد باید دقیقتوسط مکانیک خودرو آنلاین بررسی شود. نشت روغن می تواند نشان دهنده یعدم کارکرد درست سیستم ترمز باشد. در این صورت خطر جانی هم ممکن است پیش بیاید.البته روغن ریزی فقط به سیستم ترمز مربوط نیست حتما اول با یک تعمیرکارسیار مشورت کنید. جهت دیاگ خودرو در محل هم می توانید از متخصصین ما کمک بگیرید.

· تعمیرکار خودرو:تعمیر کامپیوتر خودرو

علل متفاوتی برایخرابی کامپیوتر یک خودرو وجود دارد. سیستم کامپیوتری خودرو بسیار حساس است و بهمحض کوچکترین مشکل، یک ایراد بزرگ در خودرو دیده می شود. هر گونه بی احتیاطی میتواند مشکل سیستم کامپیوتری خودرو را بیشتر کند. در صورتی که در زمینه تعمیراتخودرو آموزش های لازم را نگذرانده اید هرگز اقدام به بازکردن سیستم کامپیوتریخودرو نکنید. گاهی یک مشکل جزئی وجود دارد که به سادگی قابل حل شدن است اما دخالتشما کارها را خراب تر کرده و هزینه تعمیرات خودرو را بیشتر می کند. از این رو بایدتعمیرات برق خودرو را به تعمیرکار خودرو ماهر سپرده شود. عمده ترین موارد خرابیسیستم کامپیوتری در خودرو عبارتند از:

 • آب خوردگی
 • سوختگی آیسی
 • مشکل دربنامه ریزی ECU
 • مشکل درارتباط سنسورها
 • ضربه بهبخش کامپیوتری

تعمیرکار سیار آنلاین

برای خیلی از افراد،اعتماد به خدمات آنلاین و کمک گیری از تعمیرکار ماشین آنلاین سختمی باشد. در واقع حق با شماست. بدون شناخت، اعتماد به مهارت مکانیک سیار کارراحتی نیست. راه حل این مشکل با خبر کردن مکانیک آنلاین خودرو از طریق هومسرویز است. در واقع هوم سرویز بر خلاف خیلی از شرکت ها واسطه بین مصرفکنندگان و خدمات دهندگان نیست. بلکه تمام نیروهای تعمیرکار ماشین آنلاینتحت پوشش کامل تیم هوم سرویز می باشند. مکانیک سیار خودرو کاملا از نظرکیفری و اخلاقی و مهارت کار تایید شده است.

تعمیرکار خودرو هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

مکانیکی سیار هوم سرویز شامل گروهی از بهترین تعمیرکارخودرو و تجهیزات ویژه است که به صورت سیار خدمات را در محل ارائه می دهند.قطعا ما به عنوان ارائه دهندگان خدمات باید دارای ویژگی هایی باشیم که نهایت رضایتمشتریان خود را کسب کنیم در ادامه تعدادی از این شرایط را به صورت مختصر توضیح میدهیم.

 • تعمیراتخودرو در محل به صورت فوری و در کمترین زمان ممکن ارائه می شود.
 • متخصصین مکانیکآنلاین خودرو هوم سرویز انواع خودروهای ایرانی و خارجی را تعمیر می کنند.
 • در صورتنیاز به تعویض قطعه، تمام قطعات تعویضی اورجینال بوده و به همراه فاکتور به مشتریارائه می شود.
 • هزینهتعمیر خودرو در محل بر اساس نرخ اتحادیه اعلام می شود و هزینه های اضافی دریافت نمی شود.
 • لوازمیدکی انواع خودروهای لوکس و وارداتی نیز موجود می باشد.
 • مکانیکسیار شبانه روزی بوده به صورت شهری و جاده ای ارائه می شود و محدودیت مکانی ندارد.

خدمات تعمیر پراید در محل

وقتی خودوری شخصی بامشکل روبرو می شود، ساده ترین کار مراجعه به تعمیرگاه و عیب یابی خودرو است. اینکار به ظاهر ساده، دغدغه بسیاری از رانندگان است. کدام تعمیرگاه خدمات بهتری ارائهمی دهد؟ از کجا مکانیک ماهر پیدا کنم؟ بهترین مکانیک خودروی پراید چه کسی است؟واقعیت اینجاست که پیدا کردن تعمیرکار خودرو کاربلد و ماهر کار ساده اینیست. گاهی هم پراید اصلا روشن نمی شود و برای حمل به تعمیرگاه مشکل دارید. پسچاره چیست؟ با اعزام مکانیک سیار پراید مشکل راحل کرده است. تنها با یک تماس بهترین تعمیرکار خودرو برای عیب یابی پرایدبه محل اعزام می شود.

مکانیک سیار پراید یا مکانیک همراه یک نیروی متخصص وآموزش دیده است. این فرد با شاگرد مکانیک های قدیمی که کار را به صورت تجربی یادمی گرفتند، تفاوت دارد. مکانیک حرفه ای ابتدا عیب یابی خودرو را انجام داده و سپسمشکل را برطرف می کند. عوض کردن روغن، تعویض تسمه، دیسک و صفحه، تنظیم موتور،دیاگ خودرو و همه بخش های مکانیکی ماشین در حیطه کاری تعمیرکار پراید سیارقرار دارد.

با گروه تعمیرات خودرو هوم سرویز مشورت کنید

انجام اقداماتابتدایی در زمان خرابی ماشین از طریق مشاوره با تعمیرکار خودرو آنلاین قبلاز رسیدن امداد خودرو در بعضی از موارد از ایجاد ضررها و خساراتبیشتر بعدی جلوگیری خواهد کرد. امروزه بهترین خدمات توسط ماهرترین مکانیکسیار آنلاین مشغول به فعالیت در تعمیر خودرو آنلاین هوم سرویز در اختیارافراد قرار می گیرد. قبل از رسیدن تعمیرکار خودرو آنلاین با شماتماس گرفته و پس از مشاوره قطعه یا قطعات مورد نیاز را به محل خواهد آورد. با نصباپلیکیشن امداد خودرو و تعمیر خودرو آنلاین هوم سرویز در هنگام بروز مشکلبا بهترین های این کار مشاوره کنید و اقدامات اولیه را با اطمینان قبل از حضورمتخصصان انجام دهید.

قیمت تعمیر خودرو در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

در واقع تعیین قیمتتعمیر خودرو کار چندان راحتی نیست. هزینه تعمیر خودرو در محل به مواردمتعددی وابسته است از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه تعمیر خودرواعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیرات ماشین در محلمی پردازیم.

· نوع خودروایرانی و خارجی

اولین موضوع واضح درتخمین نرخ تعمیر خودرو به نوع خودرو وابسته است. طبیعتا هزینه تعمیرخودرو پراید با هزینه تعمیرات خودرو های دیگر یکسان نخواهد بود. زیرا قیمتقطعات و نحوه تعمیرات این قطعات با هم تفاوت دارند و هزینه های متنوعی را شامل میشوند.

· نوع قطعه معیوببر هزینه تعمیر خودرو در محل

طبیعتا در زمان تعمیرخودرو ممکن است قسمت های مختلفی مانند تعمیر برق خودرو، تعمیر موتور خودرو و یا بهقسمت های متعدد دیگر مربوط باشد که هزینه تعمیر خودرو و دستمزد تعمیرکار خودروهر کدام از این قطعات باهم تفاوت دارند.

· تعمیر یا تعویضقطعه مورد نظر بر اجرت مکانیک سیار تاثیر دارد

طبیعتا در بسیاری ازموارد هزینه تعویض قطعات از هزینه تعمیر قطعات بیشتر خواهد شد. در صورتی که امکانتعمیر قطعه وجود داشته باشد مکانیک سیار این مورد را پیشنهاد خواهد داد.

· دستمزد مکانیکسیار

همانطور که گفتهشد قیمت تعمیر خودرو به دو عامل قیمت قطعات با گارانتی و اجرتتعمیرکار خودرو بستگی دارد. در صورتی که از خدمات تعمیر خودرو هوم سرویزاستفاده کنید، مکانیک سیار قبل از رسیدن به محل از طریق سوالات کلیدی خودرو را عیبیابی نموده و قیمت تعویض یا تعمیر قطعه را بر اساس نرخ اتحادیه صنف اعلام می کنند. شما به راحتی می توانید قیمت تعمیراتخودرو هوم سرویز را مقایسه کنید! هزینه‌ تعمیر خودروشامل اجرت کار است و قیمت قطعه مصرفی است است.

تعمیر خودرو شبانه روزی با همیاران هوم سرویز

در هنگام خرابی ماشینیا باید به روش سنتی ماشین را به تعمیرگاه ماشین ببرید یا به روش مدرنتعمیرگاه آنلاین را با تمام لوازم یدکی مورد نیاز به محل مورد نظر خودبیاورید. شما می توانید به راحتی با یک کلیک به صفحه تعمیر خودرو وارد شوید و بهترینو مجرب ترین تعمیرکار خودرو در محل را در کنار خود داشته باشید.

با تولید ماشین هایجدید که سیستم های پیچیده تری دارند، هر کسی نمی تواند از پس تعمیر خودروشبانه روزی و تعمیرات تخصصی خودروهای لوکس بر بیاید. تعمیرات خودرو و بهخصوص تعمیر کامیپوتر خودرو و دیاگ کاملا تخصصی می باشد. اینروزها مکانیکی خودرو یک دانش محسوب می شود نه صرفا تجربه! سرویس وتعمیرات خودروهای پراید، پژو و سمند و غیره یکی از خدماتفنی هست که در همه مناطق فعالیت دارند. در هر کجایی که هستید به محض برخورد بامشکل خودرو با ما تماس بگیرید. هیچ هزینه اضافی بابت اجرتتعمیرات خودرو از شما دریافت نمی شود و حتی تعرفه ی تعمیرخودرو هوم سرویز گاهی خیلی کمتر از قیمت تعمیر ماشین در تعمیرگاه است. برایثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها کافیست از اپلیکیشنهوم سرویز کمک بگیرید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر خودرو و همچنین ارایه خدمات تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی , سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, تهیه قطعات و لوازم خودرو های ایرانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر خودرو

تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی

عیب یابی و تعمیر خودروی سیار توسط برترین مکانیک سیار خودرو

تعمیر خودرو شبانه روزی شامل رفع ایرادات مکانیکی و تعمیر کامپیوتر خودرو

تعمیرات تخصصی انواع خودرو ایرانی پراید، پژو، سمند، ال 90 و ...

تعمیرات انواع خودرو چینی

تعمیر خودروهای وارداتی با استفاده از قطعات باکیفیت

نظرات کاربران

profile picture
حسن سامع

خوشبختانه خیلی به موقع رسیدن و سریع ماشین رو تعمیر کردن

profile picture
مهدی طاهری

من کارم خیلی عجله ایی بود و خیلی سریع اومدن عیب یابی کردن و مشکل و برطرف کردند با سپاس فراوان از تیم خوبتون

profile picture
اشکان هماوندی

هیچ مشکلی نبود و همه چیز خوب بود

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

شرایط تعمیرات خودرو شبانه روزی با مکانیک سیار حرفه ای

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیرخودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

carwash
کارواش در محل
قیمت از 240,000 الی 440,000 تومان
supply-auto-parts
تامین قطعات خودرو
قیمت از 250,000 الی 650,000 تومان
oil-filters-change
تعویض روغن و فیلترها
قیمت از 350,000 الی 1,000,000 تومان
car-air-conditioner
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 500,000 الی 2,200,000 تومان