تعمیر خودرو

تعمیر خودرو

از 3126 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر خودرو در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض شمع و وایر

120,000 الی 200,000 تومان

قیمت دیاگ و رفع عیب خودرو

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر BSI

110,000 الی 160,000 تومان

قیمت ریست BSI

120,000 الی 190,000 تومان

قیمت باتری به باتری خودرو و تست باتری

150,000 تومان

قیمت تعمیر شیشه بالابر

190,000 الی 270,000 تومان

قیمت تعویض تسمه ینام

150,000 الی 220,000 تومان

قیمت تعویض تیغه برف پاک کن

130,000 الی 200,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت700,000 تومان

آنچه درباره تعمیر خودرو خواهید خواند

 • تعمیر خودرو در محل
 • مکانیک سیار آنلاین
 • عیب یابی و تعمیر خودروی سیار ایرانی و خارجی
 • مکانیک سیار آنلاین
 • خدمات تعمیر پراید در محل
 • با گروه تعمیرات خودرو هوم سرویز مشورت کنید
 • قیمت تعمیر خودرو در محل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیر خودرو شبانه روزی با همیاران هوم سرویز

تعمیر خودرو در محل

تصور خرابی ماشین دربین راه و در خانه برای خیلی از ماها مانند یک کابوس است. قطعا هیچ اتفاقی بدتر ازاین نیست که به دنبال تعمیرگاه ماشین و مکانیک سیار بگردیم کهمنصف و حرفه ای باشد. متاسفانه در همه جا افرادی سودجو هستند که وقتی متوجه میشوند، که افراد به تعمیرات خودرو فوری نیاز دارند، سعی می کنند که قطعات بیکیفیت و بدون گارانتی را با قیمت های چندین برابر به فروش برسانند و اجرتتعمیرات خودرو در محل بالایی را دریافت کنند. اما خوب پیشرفت تکنولوژی دستتمام سودجویان را کوتاه کرده است. تعمیر خودرو آنلاین در واقع موجب میشود که شما با خبره ترین مکانیک سیار را خبر کنید و از خدمات تعمیرخودرو در محل بهره مند شوند در ادامه به خدماتی که در تعمیرات خودرو سیارارائه می شود و عوامل موثر بر قیمت تعمیر خودرو سیار می پردازیم.

مکانیک سیار آنلاین

در هنگامی که باعملکرد عجیبی در خودروی خود در بین راه مواجه شده اید به فکر تعمیر ماشین درمحل و خبر کردن مکانیک سیار می افتید که بدون انتقال به تعمیرگاه به تعمیراتخودرو در منزل بپردازد. مکانیک سیار آنلاین اقدام به عیب یابی و تعمیر خودروایرانی و خارجی در محل می کنند. به این صورت تنها کافیست برای خبر کردن تعمیرکارماشین سیار در سایت هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین در محل حضور پیداکنند.

عیب یابی و تعمیر خودروی سیار ایرانی و خارجی

مکانیکی سیار :تعمیر برق خودرو

خدمات برقخودرو یکی از عمده مسائلی هستند که موجب می شود، افراد به تعمیرکار ماشیننیاز پیدا کنند. در واقع در صورت بروز کوچکترین ایرادی در سیستم برق خودرو اتومبیلاصلا روشن نمی شود. هر چه خودرو پیچیده تر و جدید تر باشد، سیستم برق رسانی خودرونیز پیشرفته تر خواهد بود. ازین رو مکانیک سیار باید مهارت کافی در راستای تعمیرانواع ماشین ایرانی و خارجی را داشته باشد. جهت عیب یابی و تعمیر ماشیندر محل باید قسمت های مختلف خودرو مانند دینام، شمع، باتری، کویل وانژکتور بررسی و عیب یابی شوند.

تعمیر خودروسیار :تسمه ، شمع ها و کم شدن روغن موتور

تسمه ها باید هر 50هزار کیلومتر تعویض شوند. در غیر این صورت ممکن است ترک ببینند و دچار پارگی شوند.ممکن است زمانی که در حال رانندگی هستید، تسمه پاره شود و اتفاقات بد و خساراتزیادی به موتور ماشین وارد شود . شمع ها نیز قسمت هایی از خودرو هستند که موجبمشتعل شدن هوا و سوخت در موتور خودرو می شوند. بنابراین کارکرد صحیح اینقطعه بسیار مهم است. در صورتیکه موقع حرکت، ماشین سر و صدا ایجاد می کند این بدانمعنی است که زمان زیادی از تعویض روغن موتور گذشته است. اگه متوجه شده اید که شتابماشین کم شده است و جرقه یا استارت به خوبی زده نمی شود، با مشورت با تعمیرکارماشین آنلاین به تعویض روغن خودرو بپردازید.

تعمیرات خودرودر محل :اگزوز ماشین

رنگ دود خارج شده ازاگزوز نشان دهنده ی وضعیت خودرو است. مکانیک سیار خودرو با نگاه کردن به دود اگزوزمتوجه مشکل خواهند شد. مواردی از عیب یابی خودرو از روی دود اگزوز را بیان میکنیم.

 • خارج شدندود سفید همراه بخار نشون می دهد که خودرو آب روغن قاطی کرده است! با عوض کردنواشر سر سیلندر این مشکل رفع خواهد شد.
 • خارج شدندود آبی از اگزوز یک هشدار جدی می باشد. این دود نشان می دهد که ماشین به روغنسوزی افتاده است. باید خیلی سریع مشکل روغن سوزی برطرف شود. وگرنه باید مبلغ زیادیبابت تعمیرات خودرو در محل و البته تعمیر موتور خودرو بپردازید.
 • گاهی دودخاکستری هم از اگزوز خارج می شود که اکثر افراد متوجه این موضوع نمی شوند. دودخاکستری نشان می دهد که آب یا روغن وارد محفظه احتراق شده است. پشت گوش انداختناین موضوع اصلا به نفع تان نیست و خیلی زود باید هزینه بیشتری برای تعمیر موتورخودرو بپردازید.
 • خروج دودسیاه رنگ غلیظ، از اگزوز خودروها نشان می دهد که سنسور اکسیژن ایراد پیدا کردهاست. در این صورت نسبت ترکیب هوا و سوخت به درستی انجام نمیشود.

مکانیک سیارخودرو :نشت مایعات از خودرو

تعمیرات خودرو یکحرفه تخصصی است و نمی شود بدون اطلاع دست به تعمیر خودرو پرداخت. گاهی بنزین، روغنیا .. از اتومبیل به بیرون نشت می کند. هر کدام از این موارد باید دقیق توسط مکانیکخودرو آنلاین بررسی شود. نشت روغن می تواند نشان دهنده ی عدم کارکرد درستسیستم ترمز باشد. در این صورت خطر جانی هم ممکن است پیش بیاید. البته روغن ریزیفقط به سیستم ترمز مربوط نیست حتما اول با یک تعمیرکار سیار مشورت کنید.

تعمیر کامپیوتر خودرو

علل متفاوتی برایخرابی کامپیوتر یک خودرو وجود دارد. این سیستم کامپیوتری بسیار حساس است و به محضکوچکترین مشکل، یک ایراد بزرگ در خودرو دیده می شود. هر گونه بی احتیاطی می تواندمشکل سیستم کامپیوتری ماشین را بیشتر کند. در صورتی که در زمینه تعمیرات خودروآموزش های لازم را نگذرانده اید هرگز اقدام به بازکردن سیستم کامپیوتری خودرونکنید. گاهی یک مشکل جزئی وجود دارد که به سادگی قابل حل شدن است اما دخالت شماکارها را خراب تر کرده و هزینه تعمیرات را بیشتر می کند. عمده ترین موارد خرابیسیستم کامپیوتری در خودرو عبارتند از:

 • آب خوردگی
 • سوختگی آیسی
 • مشکل دربنامه ریزیECU
 • مشکل درارتباط سنسورها
 • ضربه بهبخش کامپیوتری

مکانیک سیار آنلاین

برای خیلی از افراد،اعتماد به خدمات آنلاین و کمک گیری از تعمیرکار ماشین آنلاین سختمی باشد. در واقع حق با شماست. بدون شناخت، اعتماد به مهارت مکانیک سیار کارراحتی نیست. راه حل این مشکل با خبر کردن تعمیرکار خودروی آنلاین از طریق هومسرویز است. در واقع هوم سرویز بر خلاف خیلی از شرکت ها واسطه بین مصرفکنندگان و خدمات دهندگان نیست. بلکه تمام نیروهای تعمیرکار ماشین آنلاین تحت پوششتیم هوم سرویز می باشند. مکانیک سیار خودرو در هوم سرویز کاملا از نظر کیفری واخلاقی و مهارت کار تایید شده است.

خدمات تعمیر پراید در محل

وقتی خودوری شخصی بامشکل روبرو می شود، ساده ترین کار مراجعه به تعمیرگاه و عیب یابی خودور است. اینکار به ظاهر ساده، دغدغه بسیاری از رانندگان است. کدام تعمیرگاه خدمات بهتری ارائهمی دهد؟ از کجا مکانیک ماهر پیدا کنم؟ بهترین مکانیک خودروی پراید چه کسی است؟واقعیت اینجاست که پیدا کردن مکانیک کاربلد و ماهر کار ساده ای نیست. گاهی همپراید اصلا روشن نمی شود و برای حمل به تعمیرگاه مشکل دارید. پس چاره چیست؟ با اعزام مکانیک سیار پراید مشکل را حلکرده است. تنها با یک تماس بهترین مکانیک برای عیب یابی پراید به محل اعزام می شود.

مکانیک سیار پراید یا مکانیک همراه یک نیروی متخصص و آموزشدیده است. این فرد با شاگرد مکانیک های قدیمی که کار را به صورت تجربی یاد میگرفتند، تفاوت دارد. مکانیک حرفه ای ابتدا عیب یابی خودرو را انجام داده و سپسمشکل را برطرف می کند. عوض کردن روغن، تعویضتسمه، دیسک و صفحه، تنظیم موتور، دیاگ خودرو و همه بخش های مکانیکی ماشین در حیطهکاری تعمیرکار پراید سیار قرار دارد.

با گروه تعمیرات خودرو هوم سرویز مشورت کنید

انجام اقداماتابتدایی در زمان خرابی ماشین از طریق مشاوره با تعمیرکار خودرو آنلاین قبل ازرسیدن امداد خودرو در بعضی از موارد از ایجاد ضررها و خسارات بیشتر بعدیجلوگیری خواهد کرد. امروزه بهترین خدمات توسط ماهرترین مکانیک سیار آنلاین مشغولبه فعالیت در تعمیر خودرو آنلاین هوم سرویز در اختیار افراد قرار می گیرد. قبل از رسیدن تعمیرکار ماشین با شما تماس گرفتهو پس از مشاوره قطعه یا قطعات مورد نیاز را به محل خواهد آورد. با نصب اپلیکیشن امدادخودرو و تعمیر خودرو آنلاین هوم سرویز در هنگام بروز مشکل با بهترین های این کارمشاوره کنید و اقدامات اولیه را با اطمینان قبل از حضور متخصصان انجام دهید.

قیمت تعمیر خودرو در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

در واقع تعیین قیمتتعمیر خودرو کار چندان راحتی نیست. قیمت تعمیر خودرو به دو عامل قیمت قطعاتبا گارانتی و اجرت تعمیر ماشین بستگی دارد. در صورتی که از خدمات تعمیر خودرودر محل هوم سرویز استفاده کنید، مکانیک سیار قبل از رسیدن به محل از طریق سوالاتکلیدی خودرو را عیب یابی نموده و قیمت تعویض یا تعمیر قطعه را بر اساس نرخ اتحادیهصنف اعلام می کنند. و شما به راحتی می توانید قیمت تعمیرات خودرو در محلهوم سرویز را مقایسه کنید! هزینه‌تعمیر خودرو شامل اجرت کار است و قیمت قطعه مصرفی است است.

تعمیر خودرو شبانه روزی با همیاران هوم سرویز

در هنگام خرابی ماشینیا باید به روش سنتی ماشین را به تعمیرگاه ماشین ببرید یا به روش مدرنتعمیرگاه آنلاین را با تمام لوازم یدکی مورد نیاز به محل مورد نظر خودبیاورید. شما می توانید به راحتی با یک کلیک به صفحه تعمیر خودرو در محل هوم سرویزوارد شوید و بهترین و مجرب ترین تعمیرکار خودرو را در کنار خود داشته باشید.

با تولید ماشین هایجدید که سیستم های پیچیده تری دارند، هر کسی نمی تواند از پس تعمیر خودرو شبانهروزی و تعمیرات تخصصی خودروهای لوکس بر بیاید. تعمیرات خودرو و به خصوص تعمیرکامیپوتر خودرو و دیاگ کاملا تخصصی می باشد. اینروزها مکانیکی خودرو یک دانش محسوب می شود نه صرفا تجربه! سرویس وتعمیرات خودروهای پراید، پژو و سمند و غیره یکی از خدماتفنی هوم سرویز هست که در همه مناطق فعالیت دارند. در هر کجایی که هستید به محضبرخورد با مشکل خودرو با ما تماس بگیرید. هیچ هزینه اضافی بابت اجرت تعمیرات خودرو ازشما دریافت نمی شود و حتی تعرفه ی تعمیر خودرو هوم سرویز گاهی خیلی کمتر ازقیمت تعمیر ماشین در تعمیرگاه است. برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان و اطلاعاز قیمت ها کافیست از اپلیکیشن هوم سرویز کمک بگیرید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر خودرو و همچنین ارایه خدمات تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض انواع چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی , سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, تهیه قطعات و لوازم خودرو های ایرانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر خودرو

تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی

عیب یابی و تعمیر خودروی سیار توسط برترین مکانیک سیار خودرو

تعمیر خودرو شبانه روزی شامل رفع ایرادات مکانیکی و تعمیر کامپیوتر خودرو

تعمیرات تخصصی انواع خودرو ایرانی پراید، پژو، سمند، ال 90 و ...

تعمیرات انواع خودرو چینی

تعمیر خودروهای وارداتی با استفاده از قطعات باکیفیت

نظرات کاربران

profile picture
اشکان هماوندی

هیچ مشکلی نبود و همه چیز خوب بود

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

profile picture
نادر باقری

سرعت عملشون عالی بود و ازلحاظ اخلاقی هم خوب بودند سپاسگذارم

profile picture
شاهین محمودی

ممنونم خیلی عالی بود

شرایط تعمیرات خودرو شبانه روزی با مکانیک سیار حرفه ای

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیرخودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 200,000 الی 400,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان
تعویض روغن و فیلترها
تعویض روغن و فیلترها
قیمت از 150,000 الی 1,400,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 450,000 الی 1,200,000 تومان