banner

تعمیر خودرو در محل

از 1560 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر خودرو فوری با مکانیک سیار

قیمت تعمیر خودرو فوری با مکانیک سیار

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر خودرو در محل

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیرخودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر خودرو آنلاین

تصور خرابی ماشین در زمانی که آماده ی رفتن به جایی هستید، برای خیلی از ماها مانند یک کابوس است. قطعا هیچ اتفاقی بدتر از این نیست که به دنبال تعمیرگاه و تعمیرکاری بگردیم که منصف و حرفه ای باشد. متاسفانه در همه جا افرادی سودجو هستند که وقتی متوجه می شوند، که افراد به تعمیرات خودرو فوری نیاز دارند ، سعی میکنند که قطعات بی کیفیت و بدون گارانتی را با قیمت های چندین برابر به فروش برسانند و اجرت تعمیرات بالایی را دریافت کنند. اما خوب پیشرفت تکنولوژی دست تمام سودجویان را کوتاه کرده است. تعمیر خودرو آنلاین در واقع موجب می شود که شما با خبره ترین تعمیرکاران اتومبیل که نرخ مصوبه دارند را خبر کنید.

عیب یابی و تعمیر انواع خودرو ایرانی و خارجی  

تعمیر برق خودرو

خدمات برق خودرو و تعویض باتری یکی از عمده مسائلی هستند که موجب می شود، افراد به تعمیرکار نیاز پیدا کنند. در واقع در صورت بروز کوچکترین ایرادی در سیستم برق خودرو اتومبیل اصلا روشن نمی شود. هر چه خودرو پیچیده تر و جدید تر باشد، سیستم برق رسانی خودرو پنیز یشرفته تر خواهد بود. ازین رو تعمیرکار آنلاین باید مهارت کافی در راستای تعمیر انواع ماشین ایرانی و خارجی را داشته باشد. جهت عیب یابی و تعمیر و ارائه خدمات برق خودرو باید قسمت های مختلف برق خودرو مانند دینام، شمع، باتری، کویل و انژکتور بررسی و عیب یابی شوند.

تعمیرات خودرو : تسمه ، شمع ها و کم شدن روغن موتور

تسمه ها باید هر 50 هزار کیلومتر تعویض شوند. در غیر این صورت ممکن است ترک ببینند و دچار پارگی شوند. ممکن است زمانی که در حال رانندگی هستید، تسمه پاره شود و اتفاقات بد و خسارات زیادی به موتور ماشین وارد شود . شمع ها نیز قسمت هایی از خودرو هستند که موجب مشتعل شدن هوا و سوخت در موتور خودرو می شوند. بنابراین کارکرد صحیح این قطعه بسیار مهم است. در صورتیکه موقع حرکت، ماشین سر و صدا ایجاد می کند این بدان معنی است که زمان زیادی از تعویض روغن موتور گذشته است. اگه متوجه شده اید که شتاب ماشین کم شده است و جرقه یا استارت به خوبی زده نمیشود،  با مشورت با تعمیرکار ماشین آنلاین به تعویض روغن خودرو بپردازید.

تعمیرات خودرو : اگزوز ماشین

رنگ دود خارج شده از اگزوز نشان دهنده ی وضعیت خودرو است. تعمیرکار حرفه ای خودرو با نگاه کردن به دود اگزوز متوجه مشکل خواهند شد . مواردی از عیب یابی خودرو از روی دود اگزوز را بیان میکنیم
·         خارج شدن دود سفید همراه بخار نشون میدهد که خودرو آب روغن قاطی کرده است! با عوض کردن واشر سر سیلندر این مشکل رفع خواهد شد.
·         خارج شدن دود آبی از اگزوز یک هشدار جدی میباشد. این دود نشان میدهد که ماشین به روغن سوزی افتاده است. باید خیلی سریع مشکل روغن سوزی برطرف شود. وگرنه باید مبلغ زیادی بابت تعمیرات خودرو و البته تعمیر موتور خودرو بپردازید.
·         گاهی دود خاکستری هم از اگزوز خارج میشود که اکثر افراد متوجه این موضوع نمی شوند. دود خاکستری نشان میدهد که آب یا روغن وارد محفظه احتراق شده است. پشت گوش انداختن این موضوع اصلا به نفع تان نیست و خیلی زود باید هزینه بیشتری برای تعمیر موتور خودرو بپردازید.
·         خروج دود سیاه رنگ غلیظ، از اگزوز خودروها نشان می دهد که سنسور اکسیژن ایراد پیدا کرده است. در این صورت نسبت ترکیب هوا و سوخت به درستی انجام نمیشود.

.

نشت مایعات از خودرو

تعمیرات خودرو یک حرفه تخصصی است و نمیشود بدون اطلاع دست به تعمیر خودرو پرداخت. گاهی بنزین، روغن یا .. از اتومبیل به بیرون نشت می کند. هر کدام از این موارد باید دقیق توسط مکانیک خودرو آنلاین بررسی شود. نشت روغن می تواند نشان دهنده ی عدم کارکرد درست سیستم ترمز باشد. در این صورت خطر جانی هم ممکن است پیش بیاید. البته روغن ریزی فقط به سیستم ترمز مربوط نیست حتما اول با یک تعمیرکار سیار مشورت کنید.

مکانیک سیار آنلاین

برای خیلی از افراد، اعتماد به خدمات آنلاین و کمک گیری از تعمیرکار ماشین آنلاین سخت میباشد. در واقع حق با شماست. بدون شناخت، اعتماد به مهارت مکانیک سیار در تهران کار راحتی نیست. راه حل این مشکل با خبر کردن تعمیرکار خودروی آنلاین از طریق هوم سرویز است. در واقع هوم سرویز بر خلاف خیلی از شرکت ها واسطه بین مصرف کنندگان و خدمات دهندگان نیست. بلکه تمام نیروهای تعمیرکار ماشین آنلاین تحت ضمانت تیم هوم سرویز میباشند. مکانیک سیار خودرو در هوم سرویز کاملا از نظر کیفری و اخلاقی و مهارت کار تایید شده است.

با گروه تعمیرات خودرو هوم سرویز مشورت کنید

انجام اقدامات ابتدایی در زمان خرابی ماشین از طریق مشاوره با تعمیرکار خودرو آنلاین قبل از رسیدن امداد خودرو در بعضی از موارد از ایجاد ضررها و خسارات بیشتر بعدی جلوگیری خواهد کرد. امروزه بهترین خدمات توسط ماهرترین مکانیک سیار آنلاین مشغول به فعالیت در تعمیر خودرو آنلاین هوم سرویز در اختیار افراد قرار میگیرد. با نصب اپلیکیشن امداد خودرو و تعمیر خودرو آنلاین هوم سرویز در هنگام بروز مشکل با بهترین های این کار مشاوره کنید و اقدامات اولیه را با اطمینان قبل از حضور متخصصان انجام دهید.

قیمت تعمیر خودرو

در واقع تعیین قیمت تعمیر خودرو کار چندان راحتی نیست. در واقع قیمت تعمیر خودرو به دو عامل قیمت قطعات با گارانتی و اجرت تعمیر ماشین  بستگی دارد. در صورتی که از خدمات تعمیر خودرو در محل هوم سرویز استفاده کنید. مکانیک سیار قبل از رسیدن به محل از طریق سوالات کلیدی خودرو را عیب یابی نموده و قیمت تعویض یا تعمیر قطعه را بر اساس نرخ اتحادیه صنف اعلام میکنند. و شما به راحتی میتوانید قیمت تعمیر خودرو هوم سرویز را مقایسه کنید!

سرویس و تعمیر خودرو در محل با همیاران هوم سرویز

در هنگام خرابی ماشین یا باید به روش سنتی ماشین را به تعمیرگاه ماشین ببرید یا به روش مدرن تعمیرگاه آنلاین را با تمام لوازم یدکی مورد نیاز به محل مورد نظر خود بیاورید. شما میتوانید به راحتی با یک کلیک به صفحه تعمیر خودرو در محل هوم سرویز وارد شوید و بهترین و مجرب ترین تعمیرکار خودرو در سراسر تهران را در کنار خود داشته باشید.

سرویس تعمیر خودرو شبانه روزی

با تولید ماشین های جدید که سیستم های پیچیده تری دارند، هر کسی نمی تواند از پس تعمیر خودرو و تعمیرات تخصصی خودروهای لوکس بر بیاید. تعمیرات خودرو و به خصوص تعمیر کامیپوتر خودرو و دیاگ کاملا تخصصی میباشد. این روزها مکانیکی خودرو یک دانش محسوب می شود نه صرفا تجربه! سرویس و تعمیرات خودروهای پراید، پژو و سمند و غیره یکی از خدمات فنی هوم سرویز هست که در همه مناطق تهران فعالیت دارند. در هر کجایی که هستید به محض برخورد با مشکل خودرو با ما تماس بگیرید. هیچ هزینه اضافی بابت اجرت تعمیرات خودرو  از شما دریافت نمیشود و  حتی تعرفه ی تعمیر خودرو هوم سرویز گاهی خیلی کمتر از قیمت تعمیر ماشین در تعمیرگاه است. برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها کافیست از  اپلیکیشن هوم سرویز کمک بگیرید.
همیار شماییم تا پایان سرویس...​

همیاران سرویس تعمیر خودرو در محل

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

کارواش در محل
کارواش در محل
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
تامین قطعات خودرو
تامین قطعات خودرو
در حال بروزرسانی قیمت
تعویض روغن و فیلترها
تعویض روغن و فیلترها
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان
شارژ گاز کولر خودرو
شارژ گاز کولر خودرو
در حال بروزرسانی قیمت