تعمیر خودرو

تعمیر خودرو

از 5848 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر خودرو در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت تعمیر کامل موتور(گروه سایپا)

4,000,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض واشر سر سیلندر(گروه سایپا)

1,800,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت تعویض دیسک و صفحه(گروه سایپا)

1,500,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعمیر گیربکس معمولی(گروه سایپا)

2,000,000 تومان

قیمت تعویض ماهک دنده(گروه سایپا)

400,000 تومان

قیمت تعمیر کامل موتور(گروه ایران خودرو)

6,000,000 الی 15,000,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض واشر سر سیلندر(گروه ایران خودرو)

3,000,000 الی 7,000,000 تومان

قیمت تعویض دیسک و صفحه(گروه ایران خودرو)

3,000,000 الی 4,000,000 تومان

قیمت تعمیر گیربکس معمولی(گروه ایران خودرو)

4,000,000 الی 7,000,000 تومان

قیمت تعویض ماهک دنده(گروه ایران خودرو)

400,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض پمپ هیدرولیک(سایپا و ایران خودرو)

1,000,000 تومان

قیمت تعویض تسمه تایم(سایپا و ایران خودرو)

500,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعویض تسمه دینام(سایپا و ایران خودرو)

300,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعویض تسمه دینام(خودرو خارجی)

800,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت باز و بست و تعمیر استارت(حودرو ایرانی)

600,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت باز و بست و تعمیر استارت(خودرو خارجی)

800,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت باز و بست و تعمیر دینام(خودرو ایرانی)

500,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت بازو بست و تعمیر دینام(خودرو خارجی)

800,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت تعویض واشر در سوپاپ(خودرو ایرانی)

400,000 الی 700,000 تومان

قیمت تعویض واشر در سوپاپ(خودرو خارجی)

600,000 الی 1,500,000 تومان

متوسط قیمت990,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت1,850,000 تومان

آنچه درباره تعمیر خودرو خواهید خواند

 • تعمیر خودرو در محل
 • نحوه خبر کردن مکانیک سیار هوم سرویز چگونه است؟
 • مکانیک سیار آنلاین
 • عیب یابی و تعمیر خودرو سیار ایرانی و خارجی
 • تعمیرکار سیار آنلاین
 • تعمیرکار خودرو هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
 • خدمات تعمیر پراید در محل
 • با گروه تعمیرات خودرو هوم سرویز مشورت کنید
 • قیمت تعمیر خودرو در محل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیر خودرو شبانه روزی با همیاران هوم سرویز

تعمیر خودرو در محل

تعمیرکار خودرو و نیاز به تعمیر خودرو در محل زمانی پر رنگ تر می شود که در پارکینگ یا در بین راه وسیله نقلیه دچار آسیب شود. تصور خرابی ماشین در بین راه و در خانه برای خیلی از ماها مانند یک کابوس است. قطعا هیچ اتفاقی بدتر از این نیست که به دنبال تعمیرگاه ماشین و مکانیک سیار بگردیم که منصف و حرفه ای باشد. متاسفانه در همه جا افرادی سودجو هستند که وقتی متوجه می شوند، که افراد به تعمیرات خودرو فوری نیاز دارند، سعی می کنند که قطعات بی کیفیت و بدون گارانتی را با قیمت های چندین برابر به فروش برسانند و اجرت تعمیرات خودرو در محل بالایی را دریافت کنند. اما خوب پیشرفت تکنولوژی دست تمام سودجویان را کوتاه کرده است. تعمیر خودرو آنلاین در واقع موجب می شود که شما با خبره ترین مکانیک سیار را خبر کنید و از خدمات تعمیر خودرو در محل بهره مند شوند در ادامه به خدماتی که در تعمیرات خودرو سیار ارائه می شود و عوامل موثر بر قیمت تعمیر خودرو سیار می پردازیم.

نحوه خبر کردن مکانیک سیار هوم سرویز چگونه است؟

خدمات مکانیکی سیار یکی دیگر از خدمات پردرخواست هوم سرویز است که توسط برترین تعمیرکار خودرو ارائه می شود. مکانیک سیار هوم سرویز آمادگی کامل در جهت تعمیرات انواع خودرو ایرانی و خارجی دارند برای دستیابی به این خدمات تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست جهت تعمیر خودرو در محل

جهت خبر کردن مکانیک سیار و تعمیر خودرو در محل تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه برای تعمیرات خودرو در محل، نوع خودرو و مکان خودرو را اعلام می کنید.

· تماس مکانیک سیار جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست، نزدیک ترین مکانیکی سیار با شما تماس گرفته و سوالات اجمالی در ارتباط با وضعیت اتومبیل خواهند پرسید و مشاوره لازم را ارائه می دهند. همچنین هزینه تعمیرات خودرو در محل و زمان رسیدن متخصصین به محل نیز اعلام می شود.

· اعزام تعمیرکار خودرو به محل

پس از ارائه توضیحات و توافقات نهایی متخصصین حاضر شده و کلیه خدمات را ارائه می دهند. همچنین در صورتی که حجم خرابی بسیار بالا باشد با ارائه توضیحات و تمایل مالک به تعمیرگاه های تخصصی انتقال داده می شوند.

مکانیک سیار آنلاین

در هنگامی که با عملکرد عجیبی در خودروی خود در بین راه مواجه شده اید به فکر تعمیر ماشین در محل و خبر کردن مکانیک سیار می افتید که بدون انتقال به تعمیرگاه به تعمیرات خودرو در منزل بپردازد. مکانیک سیار آنلاین اقدام به عیب یابی و تعمیر خودرو ایرانی و خارجی در محل می کنند. به این صورت تنها کافیست برای خبر کردن تعمیرکار خودرو سیار در سایت هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین در مکان مورد نظر حضور پیدا کنند.

عیب یابی و تعمیر خودرو سیار ایرانی و خارجی

تعمیر خودرو بسیار پیچیده است و از قسمت های متعددی تشکیل شده است. هر کدام از نشانه های ایراد در خودرو به قطعه ای خاص دلالت دارد. در ادامه خدماتی که مکانیک سیار هوم سرویز ارائه می دهند می پردازیم.

· مکانیکی سیار : تعمیر برق خودرو

خدمات برق خودرو یکی از عمده مسائلی هستند که موجب می شود، افراد به تعمیرکار ماشین نیاز پیدا کنند. در واقع در صورت بروز کوچکترین ایرادی در سیستم برق خودرو اتومبیل اصلا روشن نمی شود. هر چه خودرو پیچیده تر و جدید تر باشد، سیستم برق رسانی خودرو نیز پیشرفته تر خواهد بود. ازین رو مکانیک سیار باید مهارت کافی در راستای تعمیر انواع ماشین ایرانی و خارجی را داشته باشد. جهت عیب یابی و تعمیر ماشین در محل باید قسمت های مختلف خودرو مانند دینام، شمع، باتری، کویل و انژکتور بررسی و عیب یابی شوند. برای تعمیر یا تعویض شمع و وایر خودرو روی خدمات ما حساب کنید.

· تعمیر خودرو سیار : تعویض تسمه ، شمع ها و کم شدن روغن موتور

تسمه ها باید هر 50 هزار کیلومتر تعویض شوند. در غیر این صورت ممکن است ترک ببینند و دچار پارگی شوند. ممکن است زمانی که در حال رانندگی هستید، تسمه پاره شود و اتفاقات بد و خسارات زیادی به موتور ماشین وارد شود . شمع ها نیز قسمت هایی از خودرو هستند که موجب مشتعل شدن هوا و سوخت در موتور خودرو می شوند. بنابراین کارکرد صحیح این قطعه بسیار مهم است. در صورتیکه موقع حرکت، ماشین سر و صدا ایجاد می کند این بدان معنی است که زمان زیادی از تعویض روغن موتور گذشته است. اگه متوجه شده اید که شتاب ماشین کم شده است و جرقه یا استارت به خوبی زده نمی شود، با مشورت با تعمیرکار ماشین آنلاین به تعویض روغن خودرو بپردازید.

· تعمیرات خودرو در محل : تعمیر اگزوز ماشین

رنگ دود خارج شده از اگزوز نشان دهنده ی وضعیت خودرو است. مکانیک سیار خودرو با نگاه کردن به دود اگزوز متوجه مشکل خواهند شد. مواردی از عیب یابی خودرو از روی دود اگزوز را بیان می کنیم.

خارج شدن دود سفید همراه بخار نشون می دهد که خودرو آب روغن قاطی کرده است! با عوض کردن واشر سر سیلندر این مشکل رفع خواهد شد.

خارج شدن دود آبی از اگزوز یک هشدار جدی می باشد. این دود نشان می دهد که ماشین به روغن سوزی افتاده است. باید خیلی سریع مشکل روغن سوزی برطرف شود. وگرنه باید مبلغ زیادی بابت تعمیرات خودرو در محل و البته تعمیر موتور خودرو بپردازید.

گاهی دود خاکستری هم از اگزوز خارج می شود که اکثر افراد متوجه این موضوع نمی شوند. دود خاکستری نشان می دهد که آب یا روغن وارد محفظه احتراق شده است. پشت گوش انداختن این موضوع اصلا به نفع تان نیست و خیلی زود باید هزینه بیشتری برای تعمیر موتور خودرو بپردازید.

خروج دود سیاه رنگ غلیظ، از اگزوز خودروها نشان می دهد که سنسور اکسیژن ایراد پیدا کرده است. در این صورت نسبت ترکیب هوا و سوخت به درستی انجام نمیشود.

· مکانیک سیار خودرو : نشت مایعات از خودرو

تعمیرات خودرو یک حرفه تخصصی است و نمی شود بدون اطلاع دست به تعمیر خودرو پرداخت. گاهی بنزین، روغن یا .. از اتومبیل به بیرون نشت می کند. هر کدام از این موارد باید دقیق توسط مکانیک خودرو آنلاین بررسی شود. نشت روغن می تواند نشان دهنده ی عدم کارکرد درست سیستم ترمز باشد. در این صورت خطر جانی هم ممکن است پیش بیاید. البته روغن ریزی فقط به سیستم ترمز مربوط نیست حتما اول با یک تعمیرکار سیار مشورت کنید. جهت دیاگ خودرو در محل هم می توانید از متخصصین ما کمک بگیرید.

· تعمیرکار خودرو : تعمیر کامپیوتر خودرو

علل متفاوتی برای خرابی کامپیوتر یک خودرو وجود دارد. سیستم کامپیوتری خودرو بسیار حساس است و به محض کوچکترین مشکل، یک ایراد بزرگ در خودرو دیده می شود. هر گونه بی احتیاطی می تواند مشکل سیستم کامپیوتری خودرو را بیشتر کند. در صورتی که در زمینه تعمیرات خودرو آموزش های لازم را نگذرانده اید هرگز اقدام به بازکردن سیستم کامپیوتری خودرو نکنید. گاهی یک مشکل جزئی وجود دارد که به سادگی قابل حل شدن است اما دخالت شما کارها را خراب تر کرده و هزینه تعمیرات خودرو را بیشتر می کند. از این رو باید تعمیرات برق خودرو را به تعمیرکار خودرو ماهر سپرده شود. عمده ترین موارد خرابی سیستم کامپیوتری در خودرو عبارتند از:

 • آب خوردگی
 • سوختگی آی سی
 • مشکل در بنامه ریزی ECU
 • مشکل در ارتباط سنسورها
 • ضربه به بخش کامپیوتری

تعمیرکار سیار آنلاین

برای خیلی از افراد، اعتماد به خدمات آنلاین و کمک گیری از تعمیرکار ماشین آنلاین سخت می باشد. در واقع حق با شماست. بدون شناخت، اعتماد به مهارت مکانیک سیار کار راحتی نیست. راه حل این مشکل با خبر کردن مکانیک آنلاین خودرو از طریق هوم سرویز است. در واقع هوم سرویز بر خلاف خیلی از شرکت ها واسطه بین مصرف کنندگان و خدمات دهندگان نیست. بلکه تمام نیروهای تعمیرکار ماشین آنلاین تحت پوشش کامل تیم هوم سرویز می باشند. مکانیک سیار خودرو کاملا از نظر کیفری و اخلاقی و مهارت کار تایید شده است.

تعمیرکار خودرو هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

مکانیکی سیار هوم سرویز شامل گروهی از بهترین تعمیرکار خودرو و تجهیزات ویژه است که به صورت سیار خدمات را در محل ارائه می دهند. قطعا ما به عنوان ارائه دهندگان خدمات باید دارای ویژگی هایی باشیم که نهایت رضایت مشتریان خود را کسب کنیم در ادامه تعدادی از این شرایط را به صورت مختصر توضیح می دهیم.

 • تعمیرات خودرو در محل به صورت فوری و در کمترین زمان ممکن ارائه می شود.
 • متخصصین مکانیک آنلاین خودرو هوم سرویز انواع خودروهای ایرانی و خارجی را تعمیر می کنند.
 • در صورت نیاز به تعویض قطعه، تمام قطعات تعویضی اورجینال بوده و به همراه فاکتور به مشتری ارائه می شود.
 • هزینه تعمیر خودرو در محل بر اساس نرخ اتحادیه اعلام می شود و هزینه های اضافی دریافت نمی شود.
 • لوازم یدکی انواع خودروهای لوکس و وارداتی نیز موجود می باشد.
 • مکانیک سیار شبانه روزی بوده به صورت شهری و جاده ای ارائه می شود و محدودیت مکانی ندارد.

خدمات تعمیر پراید در محل

وقتی خودوری شخصی با مشکل روبرو می شود، ساده ترین کار مراجعه به تعمیرگاه و عیب یابی خودرو است. این کار به ظاهر ساده، دغدغه بسیاری از رانندگان است. کدام تعمیرگاه خدمات بهتری ارائه می دهد؟ از کجا مکانیک ماهر پیدا کنم؟ بهترین مکانیک خودروی پراید چه کسی است؟ واقعیت اینجاست که پیدا کردن تعمیرکار خودرو کاربلد و ماهر کار ساده ای نیست. گاهی هم پراید اصلا روشن نمی شود و برای حمل به تعمیرگاه مشکل دارید. پس چاره چیست؟ با اعزام مکانیک سیار پراید مشکل را حل کرده است. تنها با یک تماس بهترین تعمیرکار خودرو برای عیب یابی پراید به محل اعزام می شود.

مکانیک سیار پراید یا مکانیک همراه یک نیروی متخصص و آموزش دیده است. این فرد با شاگرد مکانیک های قدیمی که کار را به صورت تجربی یاد می گرفتند، تفاوت دارد. مکانیک حرفه ای ابتدا عیب یابی خودرو را انجام داده و سپس مشکل را برطرف می کند. عوض کردن روغن، تعویض تسمه، دیسک و صفحه، تنظیم موتور، دیاگ خودرو و همه بخش های مکانیکی ماشین در حیطه کاری تعمیرکار پراید سیار قرار دارد.

با گروه تعمیرات خودرو هوم سرویز مشورت کنید

انجام اقدامات ابتدایی در زمان خرابی ماشین از طریق مشاوره با تعمیرکار خودرو آنلاین قبل از رسیدن امداد خودرو در بعضی از موارد از ایجاد ضررها و خسارات بیشتر بعدی جلوگیری خواهد کرد. امروزه بهترین خدمات توسط ماهرترین مکانیک سیار آنلاین مشغول به فعالیت در تعمیر خودرو آنلاین هوم سرویز در اختیار افراد قرار می گیرد. قبل از رسیدن تعمیرکار خودرو آنلاین با شما تماس گرفته و پس از مشاوره قطعه یا قطعات مورد نیاز را به محل خواهد آورد. با نصب اپلیکیشن امداد خودرو و تعمیر خودرو آنلاین هوم سرویز در هنگام بروز مشکل با بهترین های این کار مشاوره کنید و اقدامات اولیه را با اطمینان قبل از حضور متخصصان انجام دهید.

قیمت تعمیر خودرو در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

در واقع تعیین قیمت تعمیر خودرو کار چندان راحتی نیست. هزینه تعمیر خودرو در محل به موارد متعددی وابسته است از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه تعمیر خودرو اعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیرات ماشین در محل می پردازیم.

· نوع خودرو ایرانی و خارجی

اولین موضوع واضح در تخمین نرخ تعمیر خودرو به نوع خودرو وابسته است. طبیعتا هزینه تعمیر خودرو پراید با هزینه تعمیرات خودرو های دیگر یکسان نخواهد بود. زیرا قیمت قطعات و نحوه تعمیرات این قطعات با هم تفاوت دارند و هزینه های متنوعی را شامل می شوند.

· نوع قطعه معیوب بر هزینه تعمیر خودرو در محل

طبیعتا در زمان تعمیر خودرو ممکن است قسمت های مختلفی مانند تعمیر برق خودرو، تعمیر موتور خودرو و یا به قسمت های متعدد دیگر مربوط باشد که هزینه تعمیر خودرو و دستمزد تعمیرکار خودرو هر کدام از این قطعات باهم تفاوت دارند.

· تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر بر اجرت مکانیک سیار تاثیر دارد

طبیعتا در بسیاری از موارد هزینه تعویض قطعات از هزینه تعمیر قطعات بیشتر خواهد شد. در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود داشته باشد مکانیک سیار این مورد را پیشنهاد خواهد داد.

· دستمزد مکانیک سیار

همانطور که گفته شد قیمت تعمیر خودرو به دو عامل قیمت قطعات با گارانتی و اجرت تعمیرکار خودرو بستگی دارد. در صورتی که از خدمات تعمیر خودرو هوم سرویز استفاده کنید، مکانیک سیار قبل از رسیدن به محل از طریق سوالات کلیدی خودرو را عیب یابی نموده و قیمت تعویض یا تعمیر قطعه را بر اساس نرخ اتحادیه صنف اعلام می کنند. شما به راحتی می توانید قیمت تعمیرات خودرو هوم سرویز را مقایسه کنید! هزینه‌ تعمیر خودرو شامل اجرت کار است و قیمت قطعه مصرفی است است.

تعمیر خودرو شبانه روزی با همیاران هوم سرویز

در هنگام خرابی ماشین یا باید به روش سنتی ماشین را به تعمیرگاه ماشین ببرید یا به روش مدرن تعمیرگاه آنلاین را با تمام لوازم یدکی مورد نیاز به محل مورد نظر خود بیاورید. شما می توانید به راحتی با یک کلیک به صفحه تعمیر خودرو وارد شوید و بهترین و مجرب ترین تعمیرکار خودرو در محل را در کنار خود داشته باشید.

با تولید ماشین های جدید که سیستم های پیچیده تری دارند، هر کسی نمی تواند از پس تعمیر خودرو شبانه روزی و تعمیرات تخصصی خودروهای لوکس بر بیاید. تعمیرات خودرو و به خصوص تعمیر کامیپوتر خودرو و دیاگ کاملا تخصصی می باشد. این روزها مکانیکی خودرو یک دانش محسوب می شود نه صرفا تجربه! سرویس و تعمیرات خودروهای پراید، پژو و سمند و غیره یکی از خدمات فنی هست که در همه مناطق فعالیت دارند. در هر کجایی که هستید به محض برخورد با مشکل خودرو با ما تماس بگیرید. هیچ هزینه اضافی بابت اجرت تعمیرات خودرو از شما دریافت نمی شود و حتی تعرفه ی تعمیر خودرو هوم سرویز گاهی خیلی کمتر از قیمت تعمیر ماشین در تعمیرگاه است. برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها کافیست از اپلیکیشن هوم سرویز کمک بگیرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر خودرو و همچنین ارایه خدمات تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی , سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, لوازم یدکی خودرو ایرانی, رادیاتور سازی سیار , کلیه خدمات برق خودرو در محل, تعمیر دیفرانسیل پراید, تعمیر گیربکس دنده ای, تعمیر کولر ماشین در محل, تعمیر بخاری خودرو, تعمیر دینام خودرو در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر خودرو

تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی

عیب یابی و تعمیر خودروی سیار توسط برترین مکانیک سیار خودرو

تعمیر خودرو شبانه روزی شامل رفع ایرادات مکانیکی و تعمیر کامپیوتر خودرو

تعمیرات تخصصی انواع خودرو ایرانی پراید، پژو، سمند، ال 90 و ...

تعمیرات انواع خودرو چینی

تعمیر خودروهای وارداتی با استفاده از قطعات باکیفیت

نظرات کاربران

profile picture
آرین پناهی

فردی متشخص و وقت شناس.

profile picture
مهدی ملک

آقای هادی عظیمی سرمایه ای ارزشمند هستند. کمیاب و کار درست، صبور و منصف.

profile picture
علیباز دوستی زاد

خیلی خیلی عالی بودن هم خوش اخلاق و خوش رفتار و هم کارشون را خیلی خوب بلد بودن

profile picture
حسن سامع

خوشبختانه خیلی به موقع رسیدن و سریع ماشین رو تعمیر کردن

شرایط تعمیرگاه شبانه روزی خودرو با مکانیک سیار حرفه ای

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیرخودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم خودرو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

carwash
کارواش در محل
قیمت از 850,000 الی 1,230,000 تومان
supply-auto-parts
لوازم یدکی خودرو
قیمت از 600,000 الی 1,450,000 تومان
oil-filters-change
تعویض روغن و فیلترها
قیمت از 1,800,000 الی 1,800,000 تومان
car-air-conditioner
شارژ گاز کولر خودرو
قیمت از 800,000 الی 1,200,000 تومان