تعویض روغن موتور

تعویض روغن موتور

از 1145 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض روغن موتور در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعویض روغن به همراه تعویض فیلتر روغن و فیلتر هوا(بدون هزینه اجناس)

250,000 تومان

قیمت تعویض روغن هیدرولیک(بدون هزینه اجناس)

180,000 تومان

قیمت تعویض صافی بنزین(بدون هزینه اجناس)

120,000 تومان

متوسط قیمت350,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره تعویض روغن موتور خواهید خواند

 • تعویض روغن در محل
 • خدمات تعویض روغن در محل هوم سرویز چگونه است؟
 • خدمات تعویض روغن در محل هوم سرویز شامل چه خدماتی است؟
 • زمان تعویض روغن خودرو چگونه تعیین می شود؟
 • فواید تعویض فیلتر روغن خودرو در محل
 • علائم نیاز به تعویض روغن در محل
 • انواع تعویض روغن سیار
 • بهترین روغن موتور کدام است؟
 • مزایای تعویض روغن سیار در محل
 • دلیل انتخاب هوم سرویز برای خدمات تعویض روغن در منزل چیست؟
 • در هوم سرویز تعویض روغنی چه خودروهایی پذیرفته می شود؟
 • تعویض روغن موتور سیکلت در محل به راحتی با هزینه مناسب انجام دهید
 • قیمت تعویض روغن در محل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • قیمت روغن موتور ماشین چقدر است؟
 • تعویض روغن سیار در منزل را به همیاران هوم سرویز بسپارید

تعویض روغن در محل

تعویض روغن ماشین در محل برای سهولت حرکت قطعات فلزی خودرو انجام می شود. تعویض روغن ماشین به موقع اصطکاک بین قطعات موتور را کاهش و طول عمر قطعات را افزایش می دهد. در زمان تعویض روغن در محل معمولا تعویض فیلتر روغن هم انجام می شود. استفاده از روغن موتور با کیفیت به کارکرد بهینه موتور خودرو کمک می کند اما اگر فیلترها کثیف باشند، عوض کردن روغن خودرو هیچ فایده ای ندارد. در بسیاری از موارد شستشوی فیلتر هم تاثیر چندانی ندارد. برای اینکه گذرتان به مکانیکی نیفتد حتما نسبت به تعویض روغن موتور خودرو و تعویض فیلتر روغن اقدام کنید، قبل از اینکه به صورت کامل مسدود شود.

در ادامه به زمان تعویض روغن خودرو، نشانه های تعویض روغن ترمز و گیربکس و عوامل موثر بر قیمت تعویض روغن ماشین در محل می پردازیم.

خدمات تعویض روغن در محل هوم سرویز چگونه است؟

سرویس تعویض روغن سیار یکی دیگر از خدمات موثر در زمینه تعمیرات خودرو سیار است که توسط برترین کارشناسان و متخصصین در این زمینه در محل ارائه می شود. تنها کافیست برای دریافت خدمات تعویض روغنی سیار مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست تعویض روغن ماشین در محل

در اولین قدم برای ثبت درخواست از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس مستقیم می توانید اقدام کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو و همچنین خدمات مورد نیاز و آدرس محل قرارگیری خودرو را شرح خواهید داد.

· تماس کارشناسان تعویض روغنی سیار

پس از ثبت درخواست، کارشناسان در این زمینه جهت اطلاع دقیق از وضعیت خودرو و نوع روغن موتور مورد نیاز با شما تماس خواهند گرفت. در طی این مشاوره رایگان بهترین روغن موتور با توجه به نوع خودرو و همچنین اجرت تعویض روغن شرح داده خواهد شد.

· اعزام متخصصین جهت ارائه خدمات تعویض روغن در محل

پس از توافقات نهایی در ارتباط با برند روغن موتور، قیمت تعویض روغن ماشین و همچنین نحوه ارائه خدمات، متخصصین در کمترین زمان ممکن با تجهیزات مورد نیاز در محل حاضر شده و خدمات را ارائه می دهند.

خدمات تعویض روغن در محل هوم سرویز شامل چه خدماتی است؟

خدمات تعویض روغن ماشین در محل هوم سرویز شاخه ای گسترده است و بسیاری از خدمات را شامل می شود. در واقع هر آن چیزی که در مراجعه به تعویض روغنی انتظار دارید با استفاده از خدمات تعویض روغنی سیار هوم سرویز دریافت خواهید نمود که در ادامه توضیح می دهیم.

 • تعویض روغن ماشین ایرانی و خارجی
 • تعویض روغن موتور سیکلت در محل
 • تعویض فیلتر روغن
 • بادگیری و یا تعویض فیلتر هوا در صورت نیاز
 • اضافه یا تعویض روغن ترمز
 • تعویض روغن هیدرولیک
 • تعویض واسکازین در محل
 • تعویض آب رادیاتور و ضدیخ در محل
 • بررسی و تعویض صافی بنزین و ....

زمان تعویض روغن خودرو چگونه تعیین می شود؟

روغن کثیف حاوی ذرات دوده، براده های فلزی و دیگر آلاینده هاست و می تواند مشکلات زیادی را در خودرو ایجاد کند. وقتی روغن تازه را جایگزین روغن کثیف می کنید، هنوز آلاینده های زیادی در بین قطعات موتور وجود دارد که همراه با روغن تازه وارد چرخه روغن می شود. فیلترهای روغن ظرفیت محدودی دارند و باید در بازه زمانی مشخص عوض شوند. معمولا هنگام تعویض روغن ماشین در محل، تعویض فیلتر هم انجام می شود. با توجه به اینکه راهی برای اطلاع از اشباع شدن فیلترها وجود ندارد، توصیه شده تا هر وقت روغن موتور را عوض می کنید، تعویض فیلتر خودرو را هم انجام دهید، این کار کم هزینه، مزایای زیادی به همراه دارد.

فواید تعویض فیلتر روغن خودرو در محل

فیلتر روغن اولین خط دفاعی موتور در برابر آلودگی هاست. عملیات فیلتراسیون در موتور خودروهای مدرن و لوکس خیلی اهمیت دارد. حتی کوچکترین آلودگی می تواند خسارات زیادی را به وجود آورد و هزینه های تعمیرات خودرو را افزایش دهد. اگر فیلتر را از این چرخه حذف کنید، روغن تازه خیلی زود با ذرات فلزی و آلاینده ها اشباع می شود. با تعویض فیلتر ماشین، پالایش روغن به سادگی انجام می شود. برخی از مزایایی عوض کردن فیلتر روغن عبارتند از:

 • جلوگیری از فرسایش قطعات موتور
 • کاهش هزینه های نگهداری

علائم نیاز به تعویض روغن در محل

تعویض روغن ماشین، تاثیر مستقیمی بر روی عملکرد موتور خودرو دارد. در موعدهای زمانی مشخص و طی شدن کیلومتر مشخص باید اقدام به تعویض روغن خودرو در منزل و خبر کردن تعویض روغنی سیار نمود. در ادامه به نشانه های ایراد در موتور خودرو و نیاز به تعویض روغن گیربکس، موتور و روغن ترمز می پردازیم.

· تعویض روغن سیار: داغ شدن موتور خودرو

فیلتر روغن کثیف و روغن موتور آلوده موجب می شود که روغن مورد نیاز موتور خودرو در دسترس اجزای موتور قرار نگیرد و اجزا به صورت خشک کار کنند و دچار اصطحکاک شوند. ازاین رو تمام این موارد موجب علت داغ شدن موتور خودرو می شود و چراغ چک ماشین روشن می شود. قبل از دیاگ خودرو در محل ، روغن موتور را بررسی کنید.

· تعویض روغن ماشین در محل : دود اگزوز سیاه وآلوده می شود

در حالت عادی دود اگزوز قابل مشاهده نیست. اما زمانی که دود اگزوز تیره خاکستری یا آبی شود این بدان معنی است که فیلتر روغن کثیف و روغن غیر قابل استفاده است و به طور کل مسدود شده است که موجب می شود روغن در محفظه احتراق بسوزد و دود سمی به بیرون نشت پیدا کند.

· تعویض روغن خودرو در محل: کم شدن فشار روغن

فشارسنج واقع بر روی داشبورد، فشار مداوم روغن در موتور و عملکرد فیلتر روغن را نشان می دهد. معمولا درجه نرمال روغن در همگام حرکت خودرو، ثابت است. اما اگر فشار روغن کم شود این علامت نشانه ایراد در فیلتر روغن یا روغن موتور ماشین است و باید به فکر تعویض روغن در محل باشید.

· تعویض روغن در منزل : زیاد شدن صدای موتور خودرو

همانطور که پیش تر اعلام کردیم تعویض روغن ماشین برای سهولت کار اجزای اتومبیل انجام می شود. حال اگر به هر دلیلی روغن لازم در دسترسی اجزای موتور قرار نگیرد اجزای موتور دچار ساییدگی می شوند و به صدا می افتند.

انواع تعویض روغن سیار

در توضیح انواع روغن موتور باید روغن موتورها را به سه دسته مینرال یا ارگانیک، روغن موتور سنتتیک و روغن موتور نیمه سنتتیک تقسیم کرد. روغن مینرال همان روغن موتور معمولی می باشد که از نفت خام به دست می آید و چون ساختار ساده ای دارند باید در فواصل زمانی کوتاه تعویض روغن سیار انجام شود.

قیمت روغن موتور سنتتیک نسبت به روغن موتور مینرال کمی بالاتر است. البته مزایای بالایی مانند خورندگی پایین، طول عمر بالاتر و کاهش مصرف سوخت را به همراه خواهد داشت و نمونه آخر روغن موتور نیمه سنتتیک هستند که مابین روغن مینرال و روغن موتور تمام سننتیک قرار دارد و طول عمر بیشتری نسبت به روغن موتور مینرال دارد.

· تعویض روغن گیربکس در محل

در هنگام تعویض روغن گیربکس اتوماتیک باید از بهترین مارک روغن موتور استفاده شود تا قابلیت روان سازی بیشتری داشته باشد. تعویض روغن گیربکس اتوماتیک در محل موجب می شود تا فشار از روی چرخ دنده ها برداشته شود و استهلاک کمتری در خودرو به وجود بیاید. با قیمت سرسام آور خودرو و تعویض لوازم یدکی، بهتر است از روش های کم هزینه تر نظیر روغن واسکازین و تعویض روغن ترمز در محل، عملکرد قطعات را بهبود داد. به خصوص در خودروهایی که گیربکس اتومات دارند لازم است تا تعویض روغن گیربکس با دقت بیشتری انجام شود. با عوض کردن به موقع روغن گیربکس عمر مفید قطعات خودرو به طرز چشمگیری افزایش می یابد. علت این امر کاهش استهلاک بین قطعات با روان کردن گیربکس است. در این صورت سر و صدا هم کمتر شده و دما و خنک کنندگی گیربکس هم کاهش پیدا می کند. حتی اگر بهترین روغن واسکازین را هم استفاده کنید باز هم این روغن پس از مدتی باید با روغن تازه جایگزین شود. روغن هایی که مدت ها عوض نشده اند دیگر خاصیت روغنی و روان سازی کافی ندارند و مثل یک مایه معمولی یا آب خاصیتی در کارکرد روان قطعات ندارند. در واقع روغن گیربکس کهنه، قدرت روغنی خود را از دست می دهد.

· تعویض روغن ترمز

روغن ترمز مایعی سیال است که در مجاورت هوا، رطوبت محیط را جذب می کند. جذب رطوبت در روغن ها کاملا طبیعی است اما همین امر موجب کاهش کیفیت روغن می شود. در واقع رطوبت جذب شده برای سالم بودن سیستم ترمزها ضروری است و مانع پوسیده شدن آن می شود. با توجه به این موضوع لازم است تا در بازه های زمانی مشخص، روغن ترمز قبلی تخلیه شده و از روغن تازه و با کیفیت استفاده شود.

بهترین روغن موتور کدام است؟

برای تعویض روغن پراید یا ۲۰۶، پژو و … معمولا روغن گیربکس شرکتی استفاده می شود. در بازار هم انواع روغن موتور وجود دارد. اگر در این زمینه اطلاعی ندارید از کارشناسان در این مورد راهنمایی بخواهید. هنگام تعویض روغن گیربکس اتوماتیک با توجه به نوع خودرو و مبلغی که هزینه می کنید امکان تهیه روغن موتور الف، بهترین روغن موتور برای tu5، بهترین روغن موتور برای ۲۰۶ تیپ ۵ و …. وجود دارد. علاوه بر برند روغن موتور زمان تعویض آن نیز اهمیت دارد. در واقع زمان تعویض روغن گیربکس به اندازه کیفیت خود روغن اهمیت دارد.

مزایای تعویض روغن سیار در محل

تعویض روغنی سیار برای ارائه این چنین خدماتی است. به این ترتیب با استفاده از این خدمات، دیگر نگرانی بابت کمبود وقت یا دوری راه و ترافیک وجود نخواهد داشت. همچنین برای تعویض روغن ماشین خوابیده اینکار بهترین انتخاب است. اگر زمان تعویض روغن ماشین رسیده است می توانید به راحتی با استفاده از تعویض روغنی سیار هوم سرویز برای عوض کردن روغن ماشین کمک بگیرید.

دلیل انتخاب هوم سرویز برای خدمات تعویض روغن در منزل چیست؟

البته تعویض روغن در منزل تنها به این موضوع دلالت ندارد که این خدمات صرفا در منزل قابل انجام است. بلکه در مواردی که حتی در محل کار خود هستید اما زمان کافی برای مراجعه به تعویض روغنی ندارید می توانید روی خدمات تعویض روغنی سیار هوم سرویز حساب کنید. در ادامه به مواردی که به واسطه آن می توانید خدمات هوم سرویز اعتماد کنید می پردازیم.

متخصصین تعویض روغن سیار هوم سرویز همگی افرادی متخصص در این زمینه و دارای صلاحیت و رزومه کاری مشخص در این زمینه است. از تمامی این افراد مدارک لازم در مینه گواهی عدم سوء پیشینه و مدارک لازم در زمینه صلاحیت ارائه خدمات دریافت خواهد شد و زیر نظر هوم سرویز خدمات ارائه می دهند.

تضمین مهارت و کیفیت روغن موتور مورد استفاده زیر نظر مشتری، مورد دیگری است که در راستای ارائه تعهدات کامل هوم سرویز انجام می شود.

با مراجعه متخصصین به محل خدمات با کیفیت بالا و در زمان کمتری در محل ارائه خواهد شد.

به راحتی می توانید هزینه تعویض روغن در محل هوم سرویز را مقایسه نموده و سپس کارشناسان در محل حاضر خواهند شد. ما این ادعا را داریم که با مناسب ترین هزینه خدماتی با کیفیت بالا ارائه خواهیم نمود.

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید از خدمات پشتیبانی هوم سرویز در تمامی روزهای هفته بهره مند شوید.

همچنین با استفاده از خدمات هوم سرویز می توانید بسیاری از خدمات دیگر مانند تعویض لنت ترمز، پنچرگیری سیار و بسیاری از خدمات دیگر بهره مند شوید.

در هوم سرویز تعویض روغنی چه خودروهایی پذیرفته می شود؟

خدمات تعویض روغن موتور انواع خودروهای ایرانی و خارجی در هوم سرویز پذیرفته می شود که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

 • تعویض روغن در محل ایران خودرو (تعویض روغن پرو پارس، 206، 405، سمند و ...)
 • تعوبض روغن در محل کرمان خودرو
 • تعویض روغن در محل مدیران خودرو
 • تعویض روغن سایپا (تعویض روغن پراید، تعویض روغن ساینا، سارینا، تیبا و ...)
 • تعویض روغن خودروهای چینی و ...

تعویض روغن موتور سیکلت در محل به راحتی با هزینه مناسب انجام دهید

تعویض روغن موتور سیکلت طول عمر قطعات موتوری را افزایش می دهد. روغن های بی کیفیت خاصیت روانی خوبی ندارند و نمی توانند از سایش و اصطکاک قطعات داخل موتور، جلوگیری کنند. برای اینکه قطعات اصلی موتور آسیب نبیند از روغن موتور سیکلت استفاده می شود. عمر روغن موتور محدود است و بستگی به میزان کارکرد موتور سیکلت و آلودگی های محیط دارد. هر چقدر مدت زمان استفاده از موتور سیکلت بیشتر باشد، عمر مفید روغن موتور کمتر می شود. روغن موتورهای بی کیفیت، تغییر رنگ می دهند و دیگر حالت روانی ندارند.

قیمت تعویض روغن در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعویض روغن ماشین هر ساله توسط اتحادیه تعیین و اعلام می شود. تمامی این هزینه ها بر اساس خدمات جانبی مورد نیاز و بسیاری از المان های دیگر تغییر خواهد کرد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعویض روغن خودرو در محل و همچنین اجرت تعویض روغن خواهیم پرداخت.

· نوع روغن موتور بر قیمت تعویض روغن موتور ماشین تاثیر می گذارد

اولین عامل موثر در تخمین اجرت تعویض روغن در محل نوع روغن موتور است. همین عامل موجب می شود که قیمت تعویض روغن 206 تیپ 2 با قیمت تعویض روغن سراتو تفاوت داشته باشد.

· نوع خودرو بر هزینه تعویض روغن ماشین در محل تاثیر دارد

طبیعتا نوع خودرو بر هزینه تعویض روغن تاثیر دارد. زیرا قطعات جانبی مودر نیاز متفاوت برند خاصی از روغن موتور را نیاز دارد به همین دلیل هزینه تعویض روغن پراید با هزینه تعویض روغن تیبا و یا 206 و غیره تفاوت دارد.

· نوع قطعات جانبی مورد نیاز

ممکن است در مراجعه به تعویض روغنی ها با این موصوع مواجه شده باشید که نیاز به تعویض روغن گیربکس، واسکازین و یا حتی تعویض روغن ترمز باشد. طبیعتا این خدمات و تعویض فیلتر روغن و هوا هم قیمت تعویض روغن در محل را تغییر خواهد داد.عامل دیگر در تعیین قیمت تعویض روغن، نوع فیلتر است. فیلتر هر مدل ماشین متفاوت است به همین دلیل قیمت تعویض روغن موتور تیبا یا پراید با هزینه تعویض روغن سمند ef7 متفاوت است.

· کیفیت روغن موتور مورد استفاده

طبیعتا انواع روغن موتور با کیفیت و قیمت های متنوع در بازار موجود هستند. انواع روغن موتور ایرانی و خارجی قیمت های متنوعی در بازار دارند. بسیاری از این روغن ها افزودنی های خاصی دارند که موجب بالا رفتن قیمت روغن موتور خواهد شد. طبیعتا استفاده از این روغن های هزینه های تعویض روغنی را نیز بالا خواهند برد.

قیمت روغن موتور ماشین چقدر است؟

کاملا طبیعی است که افراد برای پرداخت هزینه های بالاتر در پی این موضوع باشند که بالا رفتن قیمت روغن موتور ماشین به چه علت است؟

هر چه روغن موتور با کیفیت تری خریداری کنید باید هزینه های بیشتری پرداخت کنید و طبیعتا طول عمر قطعات خودرو را نیز بالاتر خواهید برد. قبل از مراجعه به تعویض روغنی باید شرایط رانندگی، میزان رانندگی و همچنین عوامل جوی را مدنظر قرار داد. همچنین برند روغن موتور نیز تاثیر بالایی بر قیمت آن دارد. زیرا بهترین روغن موتورهای بازار برای رسیدن به این جایگاه قطعا کیفیت بالاتری داشته و از مواد و افزودنی های بهتری تشکیل شده اند.

تعویض روغن سیار در منزل را به همیاران هوم سرویز بسپارید

در سرویس تعویض روغن در محل هوم سرویز تمام مایعات خودرو و موتور سیکلت به درخواست مشتری نظیر روغن ترمز، روغن هیدرولیک فرمان، روغن گیربکس اتوماتیک و غیره ویزیت می شود و در صورت رضایت مشتری تعویض یا شارژ می شوند. تمام روغن های استفاده شده از برندهای معتیر ایرانی مانند روغن بهران، و یا به درخواست مشتری از نمونه های ارجینال و خارجی موجود در بازار استفاده می شود. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویس ثبت درخواست کنید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض روغن موتور و همچنین ارایه خدمات تعویض روغن موتور خودرو و موتور سیکلت در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرویس دوره ای خودرو ارائه می دهد که شامل شارژ گاز کولر ماشین ایرانی, تعویض آب رادیاتور پراید، پژو، ال90، سمند، کوئیک، تیبا و... , کارشناسی خودرو در محل برای انواع اتومبیل های ایرانی و خارجی, سرویس های دوره ای انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل, شستشوی انژکتور پراید، تیبا، ساینا و سارینا, تنظیم موتور خودرو انژکتوری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض روغن موتور

تعویض روغن موتور خودرو و موتور سیکلت در محل

تعویض روغن ماشین

تعویض روغن موتور سیکلت

تعویض روغن گیربکس خودرو در محل

بررسی و تعویض روغن ترمز انواع خودروهای ایرانی و خارجی

تعویض فیلتر روغن، تعویض و یا گردگیری فیلتر هوا، فیلتر کابین، صافی بنزین واسکازین و ...

تعویض روغن موتور در منزل با بهترین برند روغن مثل؛ توتال، کاسترول، پیشتاز، ایرانول و …

نظرات کاربران

profile picture
مینا نبیلو

ممنون از ایشون،خدا به رزقشون برکت بده

profile picture
صالح جعفری نسب

حتی زودتر از ساعتی که گفتن تشریف آوردن هم رفتارشون مودبانه و محترمانه بود هم کاملا به کارشون اشراف داشتن. مرسی از جناب شهرکی عزیز

profile picture
ابراهیم یساولزاده

ما که راضی بودیم.. خدا راضی باشه

profile picture
عباس شجاعی

انسان کار درست و اخلاق خوب عالی عالی🙏🙏🙏

شرایط تعویض روغنی سیار ماشین و موتور سیکلت

سرویس تعویض روغن و فیلترها در هوم سرویز با مشارکت امداد خودرو ایران و در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

سرویس تعویض روغن و فیلترها در هوم سرویز بر اساس انتخاب مشتری می تواند شامل تعویض روغن موتور، تعویض روغن هیدرولیک، تعویض روغن گیربکس، تعویض روغن ترمز، ، فیلتر روغن و فیلتر هوا، تعویض صافی بنزین خودرو در محل شما و در زودترین زمان ممکن می باشد.

در هوم سرویز تعویض روغن کلیه برندها نظیر بهران، توتال، الف(elf)، ایرانول، کاسترول، لیکومولی، کاسپین، آترود، اسپیدی، گالف و ... در مدل های مختلف 20W50، 10W40 و ... و جهت کلیه خودروهای داخلی و خارجی اعم از پراید، تیبا، سمند، پژو، ال 90، پرشیا، دنا، ام وی ام، جک، هیوندایی، کیا و ... انجام می شود.

روغن های مصرفی در این سرویس اورجینال بوده و دارای ضمانت گارانتی سلامت فیزیکی و اصالت کالا و خدمات پس از فروش 24 ساعته در شبانه روز می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

replacing-car-light
تعویض چراغ و لامپ خودرو
قیمت از 600,000 الی 1,600,000 تومان
carwash
کارواش در محل
قیمت از 530,000 الی 1,230,000 تومان
car-engine-cleaning
موتورشویی خودرو
قیمت از 600,000 الی 600,000 تومان
car-window-tinting
نصب شیشه دودی
قیمت از 1,200,000 الی 1,600,000 تومان