موتورشویی خودرو

موتورشویی خودرو

از 1176 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت موتورشویی خودرو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت موتورشویی خودرو

230,000 الی 380,000 تومان

متوسط قیمت350,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

آنچه درباره موتورشویی خودرو خواهید خواند

 • ​موتور شویی خودرو در محل
 • مزایای شستشوی موتور ماشین در خانه
 • بهترین روش موتور شویی خودرو
 • انواع روش های موتورشویی در خانه
 • موتور شویی نانو در محل
 • شستشوی موتور ماشین با بخار
 • نکاتی که در موتور شویی در خانه باید رعایت شود.
 • شستن موتور ماشین در محل یا در کارواش؟
 • موتورشویی بدون آب در محل هوم سرویز
 • قیمت موتورشویی نانو به چه مواردی بستگیدارد؟
 • خدمات موتورشویی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

موتور شویی خودرو در محل

یکی از پردرخواستترین موارد در راستای خدمات شستشوی خودرو، موتور شویی ماشین است. موتورشویی خودرو قدرت حرکت موتور را بالا می برد. از این رو تاکید می شود به بااستفاده از بهترین روش موتورشویی خودرو در نگهداری از این قطعه کوشا باشید. شستشویموتور خودرو با استفاده از روش های مختلف انجام می شود. در ادامه به مزایای شستشویموتور ماشین، روش های شستشوی موتور ماشین و عوامل موثر بر قیمتموتور شویی خودرو در محل می پردازیم.

مزایای شستشوی موتور ماشین در خانه

موتور شویی خودرو درمحل موجبتمیزی و عملکرد بهتر این قطعه اساسی در خودرو خواهد شد. یک موتور تمیز در حین کارکردن، کمتر داغ می شود. همچنین تمیز کردن موتور خودرو سبب می شود کهبتوان سطح مایعات در موتور خودرو را بهتر بررسی کرد. در صورت کاهش سطح مایعاتضروری، سریعا اقدام نمود.

زمانی که آلودگی وجرم های روغنی بر روی اجزای موتور به مقدار زیاد بر روی هم انباشتهشوند. ضخامت زیاد این رسوبات روغنی مانند یک عایق حرارتی عمل می کنند. همین اتفاقموجب می شود که موتور خودرو به راحتی با هوای بیرون در تبادل نباشد و خنک نشود.این امر موجب بالا رفتن حرارت موتور ماشین، بیشتر شدن استهلاک خودرو و در نهایتآسیب به موتور خودرو خواهد شد. از مزایای دیگر موتورشویی در محل کاهشمیزان مصرف سوخت خودرو به علت کاهش استحکاک قطعات موتور است. همچنین پیشنهاد میکنیم اگر قصد فروش خودرو خود را دارید. برای ایجاد ظاهر بهتر و جذب نظر مخاطب حتمااقدام به موتورشویی ماشین کنید.مصرف سوخت موتور تمیز نسبت به موتور ماشین کثیف کمتر بوده و شتاب بیشتری دارند.

بهترین روش موتور شویی خودرو

روش های شستشوی موتورماشین در محلمتنوع هستند. روش های مختلفی برای موتورشویی وجود دارند اما قطعا بهترین روش آن،استفاده از بخار خشک برای موتورشویی می باشد. بعضی از این روش های سنتی وبا استفاده از آب ممکن است موجب صدمات به قطعات الکترونیکی موتور شوند. به طورکل موتور شویی در خانه با آب راه حل مناسبی نیست. زیرا ممکن استجریان آب به اجزای شمع و وایر خودرو آسیب برساند. به همین علت روش های جدیدیمانند موتورشویی خشک و موتورشویی با نانو جایگزین روش هایقدیمی شده اند. تا در عین رسوب زدایی کامل موتور و جرم گیری موتور ماشین،کمترین آسیبی به اجزای داخلی خودرو وارد نشود.

انواع روش های موتورشویی در خانه

زیرشویی و موتورشوییدر خانه باید به وسیله اسپری موتور شوی و دستگاه بخار نانو بادقت انجام شود. زیرا در کنار مزایای زیاد در صورت عملکرد ناصحیح و استفاده از موادموتورشویی اشتباه ممکن است خسارات مالی زیادی به اجزای موتور وارد شود. در ادامهما به اختصار روش های شستشوی موتور ماشین را برایتان شرح خواهیم داد.

موتور شویی نانو در محل

شستشوی موتور ماشینبا نانو بههیچ عنوان از آب و شوینده های معمولی استفاده نمی شود. این روش یک روش نوینجهت شستشوی موتور خودرو در محل می باشد. در موتور شوییبا نانو در منزل کمترین آسیبی به اجزای موتور خودرو وارد نمی شود. مواد نانو موتورشویی کاملا با جنسقطعات موتور سازگاری دارند. اسپری موتور شویی نانو در واقع حلالی است که تماماجرام و رسوبات نفتی و غیر نفتی را بدون کمترین خوردگی و آسیب از روی اجزای موتوربه راحتی پاک می کند.

شستشوی موتور ماشین با بخار

شستشوی موتور ماشینبا بخار در منزل نیز روش موثر دیگری برای موتورشویی خودرو در محل است.حرارت بالای بخار در شستشوی موتور خودرو موجب ذوب شدن تمام مواد روغنی و نفتی باقیمانده بر روی اجزای موتور خودرو می شود. حتی تمام آلودگی هایی که طی مرور زمانزیاد باقی مانده اند. در بخارشوی موتور خودرو در منزل کاملا رفع میشوند. همچنین در این روش تمام آلودگی هایی که در شیارهای غیر قابل دسترس نفوذ کردهاند. به وسیله حرارت بخار از بین خواهند رفت.بهترین روش شستشوی موتور ماشین در منزل در مقایسه با آب ومواد شوینده معمولی شستشو با بخار است. از مزایای شستن موتور ماشین در محل با بخارسرعت عمل بالا می باشد. همچنین به علت عدم ایجاد رطوبت از سولفات شدن اجزای موتورجلوگیری می شود.

موتورشویی با آب

موتور شویی خشک بسیار مفید است. اما موتورشویی با آبممکن است نتیجه کاملا عکسی دارد و اثرات بدی به دنبال داشته باشد. زیرا نفوذ رطوبتبه داخل قطعات برقی و الکترونیکی اتومبیل ممکن است موجب ایجاد رسوب در داخل قطعاتخودرو شود. همچنین استفاده از مواد شوینده غیر مناسب ممکن است به قطعات الکترونیکیآسیب وارد کند.

در روش های غیر از موتورشویی بدون آب، برای از بین بردن جرم باید از دستمال یا وسیله دیگر استفادهنمود و این کار موجب ضربه وارد شدن به بخش های حساس موتور می شود.

نکاتی که در موتور شویی در خانه باید رعایت شود.

 • تعداددفعات شستشوی موتور خودرو در سال نباید زیاد باشد نهایت یک الی دوبار کفایت میکند.
 • استفادهاز مواد شوینده متداول مانند مایع ظرفشویی و شامپوها به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود.
 • سعی کنیدقطعات حساس یه رطوبت را با نایلون به خوبی پوشانیده شود.

شستن موتور ماشین در محل یا در کارواش؟

شستن موتور ماشین مزایای زیادی دارد. اما خود با توجه بهشلوغی خیابان ها و ترافیک های سنگین و اتلاف وقت زیاد در صف های طولانی از انجاماین کار پشیمان می شوند. ممکن است شستن موتور ماشین را پشت گوش بیاندازند.

اما با روکار آمدنسرویس های درب منزل مانند موتور شویی خشک و شستشوی موتور ماشین با نانودر محل باز هم قدم موثری در راستای راحتی و آسایش ساکنین شهرهای بزرگ برداشتهشده است. زیرا می توانند در منزل یا هر مکان دیگری در حین رسیدگی به امور روزمرهخود به خودروی خود نیز رسیدگی کنند.

موتورشویی بدون آب در محل هوم سرویز

مرکز موتورشویی نانوهوم سرویز یک سرویس مناسب برای افرادی است که بسیاری از کارهای مربوط بهنظافت خودروی خود را به علت شلوغی، ترافیک و اتلاف یک روز کاری خود به تعویق میاندازند. با استفاده از این سرویس بدون آنکه که نیاز باشد ساعاتی را معطل شوید بههدف خود خواهید رسید. موتورشویی خودرو در محل از نظر خیلی از افراد کار راحتی بهنظر می آید. اما متاسفانه در مواردی مشاهده شده است که انجام موتورشویی خودرودر منزل توسط افراد غیر حرفه ای موجب آسیب های شدید به اجزای داخلی خودرو شدهاست.

قیمت موتورشویی نانو به چه مواردی بستگیدارد؟

قیمت شستشوی موتورماشین با بخار یا مواد نانو در منزل بر خلاف تصور خیلی از افراد هزینه مناسبتری نسبت به قیمت در کارواشها می باشد. هزینه شستشوی موتور خودرو با موادنانو در هوم سرویز نرخ ثابتی است. لازم به ذکر است که دستمزدی که بابت موتورشویی در منزل از شما دریافت می‌شود بر اساس نرخ مصوبه تعیین شده است. همچنین دراستفاده از این خدمات شما ملزم به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی تحت عنوان انعام یاایاب و ذهاب نیستید.

خدمات موتورشویی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیازبه بهترین موتور شوی خودرو کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. تمامی خدمات مربوط به موتورشویی نانو 206، پژو405، پراید و انواع خودروهای لوکس خارجی در محل با استفاده از بهترینمواد و برندهای مطرح بازار مانند انجام می شود.

همکاران ما در کمترینزمان ممکن پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت. و در روز و ساعت درخواستیشما در محل مورد نظر شما حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس موتورشویی خودرو و همچنین ارایه خدمات موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس موتورشویی خودرو

موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و...

موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی

شستشوی موتور ماشین به صورت خشک و بدون استفاده از آب

موتور شویی ماشین با نانو

موتور شویی با بخار بدون کمترین آسیب به قطعات خودرو

موتور شویی انواع خودرو سدان، شاسی، باری، اتوبوس و ...

نظرات کاربران

profile picture
Behrad Bakhshian

درکل کارشون خوب بود و کاری تمیزی تحویل دادند

profile picture
behzad boroussan

کارشون حرف نداشت واقعا راضی بودم

شرایط خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل

موتورشویی خودرو با مواد نانو و بدون استفاده از آب و عدم آسیب به سیستم برق خودرو انجام می شود، این روش از لحاظ ایمنی به موتور و اجزای موتور آسیبی نرسانده و موتور ماشین را به طور کامل تمیز می نماید.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس موتورشویی خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سرویس دوره ای خودرو
سرویس دوره ای خودرو
قیمت از 150,000 الی 250,000 تومان
تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 300,000 الی 600,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان
دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 250,000 الی 300,000 تومان