موتورشویی خودرو

موتورشویی خودرو

از 1176 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت موتورشویی خودرو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت موتورشویی خودرو

150,000 الی 350,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

موتور شویی خودرو در محل

یکی از پردرخواست ترین موارد در راستای خدمات شستشوی خودرو، موتور شویی ماشین است. موتور شویی خودرو قدرت حرکت موتور را بالا می برد. از این رو تاکید می شود به با استفاده از بهترین روش موتورشویی خودرو در نگهداری از این قطعه کوشا باشید. شستشوی موتور خودرو با استفاده از روش های مختلف انجام می شود. در ادامه به مزایای شستشوی موتور ماشین، روش های شستشوی موتور ماشین و عوامل موثر بر قیمت موتور شویی خودرو در محل می پردازیم.

مزایای شستشوی موتور ماشین در خانه

موتور شویی خودرو در محل موجب تمیزی و عملکرد بهتر این قطعه اساسی در خودرو خواهد شد. یک موتور تمیز در حین کار کردن، کمتر داغ می شود. همچنین تمیز کردن موتور خودرو سبب می شود که بتوان سطح مایعات در موتور خودرو را بهتر بررسی کرد. در صورت کاهش سطح مایعات ضروری، سریعا اقدام نمود.

زمانی که آلودگی و جرم های روغنی بر روی اجزای موتور به مقدار زیاد بر روی هم انباشته شوند. ضخامت زیاد این رسوبات روغنی مانند یک عایق حرارتی عمل می کنند. همین اتفاق موجب می شود که موتور خودرو به راحتی با هوای بیرون در تبادل نباشد و خنک نشود. این امر موجب بالا رفتن حرارت موتور ماشین، بیشتر شدن استهلاک خودرو و در نهایت آسیب به موتور خودرو خواهد شد. از مزایای دیگر موتورشویی در محل کاهش میزان مصرف سوخت خودرو به علت کاهش استحکاک قطعات موتور است. همچنین پیشنهاد می کنیم اگر قصد فروش خودرو خود را دارید. برای ایجاد ظاهر بهتر و جذب نظر مخاطب حتما اقدام به موتورشویی ماشین کنید. مصرف سوخت موتور تمیز نسبت به موتور ماشین کثیف کمتر بوده و شتاب بیشتری دارند.

بهترین روش موتور شویی خودرو

روش های شستشوی موتور ماشین در محل متنوع هستند. روش های مختلفی برای موتورشویی وجود دارند اما قطعا بهترین روش آن، استفاده از بخار خشک برای موتورشویی می باشد. بعضی از این روش های سنتی و با استفاده از آب ممکن است موجب صدمات به قطعات الکترونیکی موتور شوند. به طور کل موتور شویی در خانه با آب راه حل مناسبی نیست. زیرا ممکن است جریان آب به اجزای شمع و وایر خودرو آسیب برساند. به همین علت روش های جدیدی مانند موتورشویی خشک و موتورشویی با نانو جایگزین روش های قدیمی شده اند. تا در عین رسوب زدایی کامل موتور و جرم گیری موتور ماشین، کمترین آسیبی به اجزای داخلی خودرو وارد نشود.

انواع روش های موتورشویی در خانه

زیرشویی و موتورشویی در خانه باید به وسیله اسپری موتور شوی و دستگاه بخار نانو با دقت انجام شود. زیرا در کنار مزایای زیاد در صورت عملکرد ناصحیح و استفاده از مواد موتورشویی اشتباه ممکن است خسارات مالی زیادی به اجزای موتور وارد شود. در ادامه ما به اختصار روش های شستشوی موتور ماشین را برایتان شرح خواهیم داد.

موتور شویی نانو در محل

شستشوی موتور ماشین با نانو به هیچ عنوان از آب و شوینده های معمولی استفاده نمی شود. این روش یک روش نوین جهت شستشوی موتور خودرو در محل می باشد. در موتور شویی با نانو در منزل کمترین آسیبی به اجزای موتور خودرو وارد نمی شود. مواد نانو موتورشویی کاملا با جنس قطعات موتور سازگاری دارند. اسپری موتور شویی نانو در واقع حلالی است که تمام اجرام و رسوبات نفتی و غیر نفتی را بدون کمترین خوردگی و آسیب از روی اجزای موتور به راحتی پاک می کند.

شستشوی موتور ماشین با بخار

شستشوی موتور ماشین با بخار در منزل نیز روش موثر دیگری برای موتورشویی خودرو در محل است. حرارت بالای بخار در شستشوی موتور خودرو موجب ذوب شدن تمام مواد روغنی و نفتی باقی مانده بر روی اجزای موتور خودرو می شود. حتی تمام آلودگی هایی که طی مرور زمان زیاد باقی مانده اند. در بخارشوی موتور خودرو در منزل کاملا رفع می شوند. همچنین در این روش تمام آلودگی هایی که در شیارهای غیر قابل دسترس نفوذ کرده اند. به وسیله حرارت بخار از بین خواهند رفت. بهترین روش شستشوی موتور ماشین در منزل در مقایسه با آب و مواد شوینده معمولی شستشو با بخار است. از مزایای شستن موتور ماشین در محل با بخار سرعت عمل بالا می باشد. همچنین به علت عدم ایجاد رطوبت از سولفات شدن اجزای موتور جلوگیری می شود.

موتورشویی با آب

موتور شویی خشک بسیار مفید است. اما موتورشویی با آب ممکن است نتیجه کاملا عکسی دارد و اثرات بدی به دنبال داشته باشد. زیرا نفوذ رطوبت به داخل قطعات برقی و الکترونیکی اتومبیل ممکن است موجب ایجاد رسوب در داخل قطعات خودرو شود. همچنین استفاده از مواد شوینده غیر مناسب ممکن است به قطعات الکترونیکی آسیب وارد کند.

در روش های غیر از موتور شویی بدون آب، برای از بین بردن جرم باید از دستمال یا وسیله دیگر استفاده نمود و این کار موجب ضربه وارد شدن به بخش های حساس موتور می شود.

نکاتی که در موتور شویی در خانه باید رعایت شود.

  • تعداد دفعات شستشوی موتور خودرو در سال نباید زیاد باشد نهایت یک الی دوبار کفایت می کند.
  • استفاده از مواد شوینده متداول مانند مایع ظرفشویی و شامپوها به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود.
  • سعی کنید قطعات حساس یه رطوبت را با نایلون به خوبی پوشانیده شود.

شستن موتور ماشین در محل یا در کارواش؟

شستن موتور ماشین مزایای زیادی دارد. اما خود با توجه به شلوغی خیابان ها و ترافیک های سنگین و اتلاف وقت زیاد در صف های طولانی از انجام این کار پشیمان می شوند. ممکن است شستن موتور ماشین را پشت گوش بیاندازند.

اما با روکار آمدن سرویس های درب منزل مانند موتور شویی خشک و شستشوی موتور ماشین با نانو در محل باز هم قدم موثری در راستای راحتی و آسایش ساکنین شهرهای بزرگ برداشته شده است. زیرا می توانند در منزل یا هر مکان دیگری در حین رسیدگی به امور روزمره خود به خودروی خود نیز رسیدگی کنند.

موتورشویی بدون آب در محل هوم سرویز

مرکز موتورشویی نانو هوم سرویز یک سرویس مناسب برای افرادی است که بسیاری از کارهای مربوط به نظافت خودروی خود را به علت شلوغی، ترافیک و اتلاف یک روز کاری خود به تعویق می اندازند. با استفاده از این سرویس بدون آنکه که نیاز باشد ساعاتی را معطل شوید به هدف خود خواهید رسید. موتورشویی خودرو در محل از نظر خیلی از افراد کار راحتی به نظر می آید. اما متاسفانه در مواردی مشاهده شده است که انجام موتورشویی خودرو در منزل توسط افراد غیر حرفه ای موجب آسیب های شدید به اجزای داخلی خودرو شده است.

قیمت موتورشویی نانو به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت شستشوی موتور ماشین با بخار یا مواد نانو در منزل بر خلاف تصور خیلی از افراد هزینه مناسب تری نسبت به قیمت در کارواشها می باشد. هزینه شستشوی موتور خودرو با مواد نانو در هوم سرویز نرخ ثابتی است. لازم به ذکر است که دستمزدی که بابت موتور شویی در منزل از شما دریافت می‌شود بر اساس نرخ مصوبه تعیین شده است. همچنین در استفاده از این خدمات شما ملزم به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی تحت عنوان انعام یا ایاب و ذهاب نیستید.

خدمات موتورشویی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به بهترین موتور شوی خودرو کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات مربوط به موتورشویی نانو 206، پژو 405، پراید و انواع خودروهای لوکس خارجی در محل با استفاده از بهترین مواد و برندهای مطرح بازار مانند انجام می شود.

همکاران ما در کمترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت. و در روز و ساعت درخواستی شما در محل مورد نظر شما حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس موتورشویی خودرو و همچنین ارایه خدمات موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل تمامی خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس موتورشویی خودرو

موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و...

موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی

شستشوی موتور ماشین به صورت خشک و بدون استفاده از آب

موتور شویی ماشین با نانو

موتور شویی با بخار بدون کمترین آسیب به قطعات خودرو

موتور شویی انواع خودرو سدان، شاسی، باری، اتوبوس و ...

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل

موتورشویی خودرو با مواد نانو و بدون استفاده از آب و عدم آسیب به سیستم برق خودرو انجام می شود، این روش از لحاظ ایمنی به موتور و اجزای موتور آسیبی نرسانده و موتور ماشین را به طور کامل تمیز می نماید.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس موتورشویی خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سرویس دوره ای خودرو
سرویس دوره ای خودرو
قیمت از 150,000 الی 250,000 تومان
تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 350,000 الی 880,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 300,000 الی 1,500,000 تومان
دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان

خدمات موتورشویی خودرو در این شهرها ارائه می شود: