banner

موتورشویی خودرو در محل

از 1176 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی موتور ماشین در محل با مناسب ترین هزینه

قیمت موتورشویی خودرو

150,000 الی 200,000 تومان

قیمت موتور شویی به همراه سایر خدمات

80,000 الی 140,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط موتورشویی خودرو در محل

موتورشویی خودرو با مواد نانو و بدون استفاده از آب و عدم آسیب به سیستم برق خودرو انجام می شود، این روش از لحاظ ایمنی به موتور و اجزای موتور آسیبی نرسانده و موتور ماشین را به طور کامل تمیز می نماید.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس موتورشویی خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​مزایا و معایب شستن موتور ماشین در محل

موتور شویی خودرو در محل موجب تمیزی و عملکرد بهتر این قطعه اساسی در خودرو خواهد شد. یک موتور تمیز در حین کار کردن، کمتر داغ می شود. همچنین تمیز کردن موتور خودرو سبب می شود که بتوان سطح مایعات در موتور خودرو را بهتر بررسی کرد. در صورت کاهش سطح مایعات ضروری، سریعا اقدام نمود.

زمانی که آلودگی و جرم های روغنی بر روی اجزای موتور به مقدار زیاد بر روی هم انباشته شوند. ضخامت زیاد این رسوبات روغنی مانند یک عایق حرارتی عمل می کنند. همین اتفاق موجب می شود که موتور خودرو به راحتی با هوای بیرون در تبادل نباشد و خنک نشود. این امر موجب بالا رفتن حرارت موتور ماشین، بیشتر شدن استهلاک خودرو و در نهایت آسیب به موتور خودرو خواهد شد. از مزایای دیگر موتورشویی در محلکاهش میزان مصرف سوخت خودرو به علت کاهش استحکاک قطعات موتور است. همچنین پیشنهاد می کنیم اگر قصد فروش خودرو خود را دارید. برای ایجاد ظاهر بهتر و جذب نظر مخاطب حتما اقدام به موتورشویی ماشین کنید.

روش های شستشوی موتور ماشین در محل متنوع هستند. بعضی از این روش های سنتی و با استفاده از آب ممکن است موجب صدمات به قطعات الکترونیکی موتور شوند. به طور کل موتور شویی در خانه با آب راه حل مناسبی نیست. زیرا ممکن است جریان آب به اجزای شمع و وایر خودرو آسیب برساند. به همین علت روش های جدیدی مانند بخارشویی موتور ماشین در تهران و موتورشویی نانو در تهران جایگزین روش های قدیمی شده اند. تا در عین رسوب زدایی کامل موتور، کمترین آسیبی به اجزای داخلی خودرو وارد نشود.

انواع موتورشویی در خانه

زیرشویی و موتورشویی در خانه باید به وسیله اسپری موتور شوی و دستگاه بخار کارواش نانو با دقت انجام شود. زیرا در کنار مزایای زیاد در صورت عملکرد ناصحیح و استفاده از مواد موتورشویی اشتباه ممکن است خسارات مالی زیادی به اجزای موتور وارد شود. در ادامه ما به اختصار دو روش از بهترین روش های شستشوی موتور ماشین را برایتان شرح خواهیم داد.

موتور شویی نانو در محل

در موتورشویی نانو به هیچ عنوان از آب و شوینده های معمولی استفاده نمی شود. این روش یک روش نوین جهت شستشوی موتور خودرو در محل میباشد. در موتور شویی با نانو در منزل کمترین آسیبی به اجزای موتور خودرو وارد نمی شود. مواد نانو موتورشویی کاملا با جنس قطعات موتور سازگاری دارند. اسپری موتور شویی نانو در واقع حلالی است که تمام اجرام و رسوبات نفتی و غیر نفتی را بدون کمترین خوردگی و آسیب از روی اجزای موتور به راحتی پاک می کند.

بخارشویی موتور ماشین در محل

شستشوی موتور ماشین با بخار در منزل نیز روش موثر دیگری برای موتورشویی خودرو در محل است. حرارت بالای بخار در شستشوی موتور خودرو موجب ذوب شدن تمام مواد روغنی و نفتی باقی مانده بر روی اجزای موتور خودرو می شود. حتی تمام آلودگی هایی که طی مرور زمان زیاد باقی مانده اند. در بخارشوی موتور خودرو در منزل کاملا رفع می شوند. همچنین در این روش تمام آلودگی هایی که در شیارهای غیر قابل دسترس نفوذ کرده اند. به وسیله حرارت بخار از بین خواهند رفت.

بهترین روش شستشوی موتور ماشین در منزل در مقایسه با آب و مواد شوینده معمولی شستشو با بخار است. از مزایای شستن موتور ماشین در محل با بخار سرعت عمل بالا می باشد. همچنین به علت عدم ایجاد رطوبت از سولفات شدن اجزای موتور جلوگیری می شود.

شستن موتور ماشین در محل یا در کارواش؟

با توجه به تمام مزایایی که شستن موتور ماشین دارد. اغلب دارندگان خودرو مایلند حداقل 3 تا 4 دفعه در سال را به شستشوی موتور ماشین اختصاص دهند. اما خود با توجه به شلوغی خیابان ها و ترافیک های سنگین و اتلاف وقت زیاد در صف های کارواش از انجام این کار پشیمان می شوند. ممکن است شستن موتور ماشین در کارواش را پشت گوش بیاندازند.

اما با روکار آمدن سرویس های درب منزل مانند بخارشویی موتور ماشین در تهران و شستشوی موتور ماشین با نانو در محل باز هم قدم موثری در راستای راحتی و آسایش ساکنین شهرهای بزرگ مانند تهران برداشته شده است. زیرا میتوانند در منزل یا هر مکان دیگری در حین رسیدگی به امور روزمره خود به خودروی خود نیز رسیدگی کنند.

موتورشویی خودرو در محل هوم سرویز

مرکز موتورشویی نانو هوم سرویز یک سرویس مناسب برای افرادی است که بسیاری از کارهای مربوط به نظافت خودروی خود را به علت شلوغی، ترافیک و اتلاف یک روز کاری خود به تعویق می اندازند. با استفاده از این سرویس بدون آنکه که نیاز باشد ساعاتی را در کارواش معطل شوید به هدف خود خواهید رسید. موتورشویی خودرو در محل از نظر خیلی از افراد کار راحتی به نظر می آید. اما متاسفانه در مواردی مشاهده شده است که انجام موتورشویی خودرو در منزل توسط افراد غیر حرفه ای موجب آسیب های شدید به اجزای داخلی خودرو شده است.

قیمت بخارشویی موتور ماشین در تهران و قیمت موتورشویی نانو در هوم سرویز

قیمت شستشوی موتور ماشین با بخار یا مواد نانو در منزل بر خلاف تصور خیلی از افراد هزینه مناسب تری نسبت به قیمت مصوب کارواش میباشد. هزینه شستشوی موتور خودرو با مواد نانو در هوم سرویز نرخ ثابتی است. لازم به ذکر است که دستمزدی که بابت موتور شویی در منزل از شما دریافت می‌شود بر اساس نرخ مصوبه تعیین شده است. همچنین در استفاده از خدمات کارواش سیار جهت موتور شویی شما ملزم به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی تحت عنوان انعام یا ایاب و ذهاب نیستید.

ارائه خدمات موتورشویی ماشین در محل توسط بهترین ها در تهران

در صورت نیاز به بهترین موتور شوی خودرو در شمال، غرب و شرق تهران کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات مربوط به موتورشویی نانو 206، پژو 405، پراید و انواع خودروهای لوکس خارجی در محل با استفاده از بهترین مواد و برندهای مطرح بازار مانند انجام می شود.

همکاران ما در کمترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت. و در روز و ساعت درخواستی شما در محل مورد نظر شما حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس موتورشویی خودرو در محل

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

سرویس دوره ای خودرو
سرویس دوره ای خودرو
قیمت از 150,000 الی 250,000 تومان
تعمیر خودرو
تعمیر خودرو
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو
سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 150,000 الی 250,000 تومان
دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 140,000 الی 350,000 تومان