موتورشویی خودرو

موتورشویی خودرو

از 1176 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت موتورشویی خودرو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت موتورشویی خودرو

230,000 الی 380,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره موتورشویی خودرو خواهید خواند

 • ​موتور شویی در محل
 • نحوه دریافت خدمات موتور شویی در محل هوم سرویز چگونه است؟
 • مزایای شستشوی موتور ماشین در خانه
 • آیا موتور شویی با بخار برای خودرو مضر است؟
 • انواع روش های موتورشویی در خانه
 • نکاتی که در موتور شویی در خانه باید رعایت شود.
 • شستن موتور ماشین در محل یا در کارواش؟
 • موتور شویی نانو در محل هوم سرویز
 • قیمت موتورشویی در محل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات موتورشویی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

موتور شویی در محل

یکی از پردرخواست ترین موارد در راستای خدمات شستشوی خودرو مربوط به موتور شویی ماشین است. موتور شویی خودرو قدرت حرکت موتور را بالا می برد. از این رو تاکید می شود به با استفاده از بهترین روش موتورشویی خودرو در نگهداری از این قطعه کوشا باشید. شستشوی موتور ماشین در محل با استفاده از روش های مختلف انجام می شود. در ادامه به مزایای شستشوی موتور ماشین، روش های موتورشویی در محل و عوامل موثر بر قیمت موتور شویی خودرو در محل می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات موتور شویی در محل هوم سرویز چگونه است؟

موتورشویی ماشین با بخار، مواد نانو و با آب انجام می شود. همانطور که می دانید بعد از شستشوی موتور ماشین با آب ممکن است آسیب های زیادی به خودرو وارد شود. از این رو کلیه خدمات موتور شویی در محل هوم سرویز به روش های ایمن در محل انجام می شود. برای دریافت این خدمات تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت انجام موتورشویی در محل

جهت انجام کلیه خدمات مانند صفرشویی خودرو و یا موتور شویی خودرو در محل تنها کافیست به صورت رایگان از طریق سایت، اپلیکیشن و تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع و مدل خودرو و همچنین هزینه موتورشویی در محل نیز اعلام می شود.

· تماس همیاران متخصص جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست متخصصین در این زمینه جهت توضیح در ارتباط با نحوه موتور شویی ماشین با بخار یا مواد نانو و همچنین هزینه موتورشویی ماشین تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اخیتارتان قرار خواهند داد.

· اعزام متخصصین جهت موتور شویی ماشین در محل

پس از اعلام نحوه شستشوی موتور و همچنین هزینه موتور شویی در محل و توافقات نهایی، متخصصین به محل اعزام شده و کلیه خدمات را در محل ارائه می دهند.

مزایای شستشوی موتور ماشین در خانه

موتور شویی خودرو در محل موجب تمیزی و عملکرد بهتر این قطعه اساسی در خودرو خواهد شد. یک موتور تمیز در حین کار کردن، کمتر داغ می شود. همچنین تمیز کردن موتور خودرو سبب می شود که بتوان سطح مایعات در موتور خودرو را بهتر بررسی کرد. در صورت کاهش سطح مایعات ضروری، سریعا اقدام به تعویض روغن در محل نمود.

زمانی که آلودگی و جرم های روغنی بر روی اجزای موتور به مقدار زیاد بر روی هم انباشته شوند. ضخامت زیاد این رسوبات روغنی مانند یک عایق حرارتی عمل می کنند. همین اتفاق موجب می شود که موتور به راحتی با هوای بیرون در تبادل نباشد و خنک نشود. این امر موجب بالا رفتن حرارت موتور ، بیشتر شدن استهلاک خودرو و در نهایت آسیب به موتور خودرو خواهد شد. از مزایای دیگر موتورشویی در محل کاهش میزان مصرف سوخت خودرو به علت کاهش استحکاک قطعات موتور است. همچنین پیشنهاد می کنیم اگر قصد فروش خودرو خود را دارید. برای ایجاد ظاهر بهتر و جذب نظر مخاطب حتما اقدام به موتورشویی ماشین کنید. مصرف سوخت موتور تمیز نسبت به موتور ماشین کثیف کمتر بوده و شتاب بیشتری دارند.

آیا موتور شویی با بخار برای خودرو مضر است؟

روش های شستن موتور ماشین متنوع هستند. روش های مختلفی برای موتورشویی وجود دارند اما قطعا بهترین روش آن، استفاده از بخار خشک برای موتور شویی در محل می باشد. بعضی از این روش های سنتی و با استفاده از آب ممکن است موجب صدمات به قطعات الکترونیکی موتور شوند. به طور کل موتورشویی در خانه با آب راه حل مناسبی نیست.

طبیعتا بزرگترین نگرانی در ارتباط با موتور شویی خودرو مربوط به آسیب به سیستم داخلی خودرو است. البته طبیعی است که بسیاری از افراد موتورشویی را اقدامی خطرآفرین در نظر می گیرند. البته که این نگرانی کاملا درست است. زیرا اگر متخصصی در این زمینه مهارت نداشته باشد ممکن است موجب خسارات بالایی شود. زیرا قطعات مختلفی در موتور ماشین هستند که در مقابل آب حساس هستند و ممکن است در برخورد با آب دچار ایراد شوند. به همین علت روش های جدیدی مانند موتورشویی خشک و موتورشویی با نانو جایگزین روش های قدیمی شده اند. تا در عین رسوب زدایی کامل موتور و جرم گیری موتور ماشین، کمترین آسیبی به اجزای داخلی خودرو وارد نشود.

از این رو بهترین و کم خطرترین راه برای موتور شویی ماشین در محل استفاده از بخار یا نانو است. از این رو موتور شویی ماشین با بخار بهترین راهکار است که نه تنها موجب بروز مشکل نخواهد شد بلکه مزایای زیادی هم در پی دارد.

انواع روش های موتورشویی در خانه

زیرشویی و موتورشویی در خانه باید به وسیله اسپری موتور شوی و دستگاه بخار نانو با دقت انجام شود. زیرا در کنار مزایای زیاد در صورت عملکرد ناصحیح و استفاده از مواد موتورشویی اشتباه ممکن است خسارات مالی زیادی به اجزای موتور وارد شود. در ادامه ما به اختصار روش های موتورشویی را برایتان شرح خواهیم داد.

· موتور شویی نانو در محل

شستشوی موتور ماشین با نانو به هیچ عنوان از آب و شوینده های معمولی استفاده نمی شود. این روش یک روش نوین جهت شستشوی موتور خودرو در محل می باشد. در موتور شویی با نانو در منزل کمترین آسیبی به اجزای موتور خودرو وارد نمی شود. مواد نانو موتورشویی کاملا با جنس قطعات موتور سازگاری دارند. اسپری موتورشویی نانو در واقع حلالی است که تمام اجرام و رسوبات نفتی و غیر نفتی را بدون کمترین خوردگی و آسیب از روی اجزای موتور به راحتی پاک می کند.

· موتور شویی خودرو با بخار

موتور شویی با بخار در منزل نیز روش موثر بعدی است. حرارت بالای بخار در موتور شویی خودرو موجب ذوب شدن تمام مواد روغنی و نفتی باقی مانده بر روی اجزای موتور خودرو می شود. حتی تمام آلودگی هایی که طی مرور زمان زیاد باقی مانده اند. در بخارشوی موتور خودرو در منزل کاملا رفع می شوند. همچنین در این روش تمام آلودگی هایی که در شیارهای غیر قابل دسترس نفوذ کرده اند. به وسیله حرارت بخار از بین خواهند رفت. بهترین روش موتورشویی ماشین در منزل در مقایسه با آب و مواد شوینده معمولی شستشو با بخار است. از مزایای شستن موتور ماشین در محل با بخار سرعت عمل بالا می باشد. همچنین به علت عدم ایجاد رطوبت از سولفات شدن اجزای موتور جلوگیری می شود.

· موتورشویی با آب

موتورشویی خشک بسیار مفید است. اما موتورشویی ماشین با آب ممکن است نتیجه کاملا عکسی دارد و اثرات بدی به دنبال داشته باشد. زیرا نفوذ رطوبت به داخل قطعات برقی و الکترونیکی اتومبیل ممکن است موجب ایجاد رسوب در داخل قطعات خودرو شود. همچنین استفاده از مواد شوینده غیر مناسب ممکن است به قطعات الکترونیکی آسیب وارد کند.

در روش های غیر از موتورشویی بدون آب، برای از بین بردن جرم باید از دستمال یا وسیله دیگر استفاده نمود و این کار موجب ضربه وارد شدن به بخش های حساس موتور می شود.

نکاتی که در موتور شویی در خانه باید رعایت شود.

 • تعداد دفعات شستشوی موتور خودرو در سال نباید زیاد باشد نهایت یک الی دوبار کفایت می کند.
 • استفاده از مواد شوینده متداول مانند مایع ظرفشویی و شامپوها به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود.
 • سعی کنید قطعات حساس یه رطوبت را با نایلون به خوبی پوشانیده شود.

شستن موتور ماشین در محل یا در کارواش؟

شستن موتور ماشین مزایای زیادی دارد. اما خود با توجه به شلوغی خیابان ها و ترافیک های سنگین و اتلاف وقت زیاد در صف های طولانی از انجام این کار پشیمان می شوند. ممکن است موتور شویی خودرو را پشت گوش بیاندازند.

اما با روکار آمدن سرویس های درب منزل مانند موتورشویی خشک و موتورشویی با نانو در محل باز هم قدم موثری در راستای راحتی و آسایش ساکنین شهرهای بزرگ برداشته شده است. زیرا می توانند در منزل یا هر مکان دیگری در حین رسیدگی به امور روزمره خود به خودروی خود نیز رسیدگی کنند.

موتور شویی نانو در محل هوم سرویز

مرکز موتور شویی نانو هوم سرویز یک سرویس مناسب برای افرادی است که بسیاری از کارهای مربوط به نظافت خودروی خود را به علت شلوغی، ترافیک و اتلاف یک روز کاری خود به تعویق می اندازند. با استفاده از این سرویس بدون آنکه که نیاز باشد ساعاتی را معطل شوید به هدف خود خواهید رسید. موتور شویی خودرو در محل از نظر خیلی از افراد کار راحتی به نظر می آید. اما متاسفانه در مواردی مشاهده شده است که انجام موتورشویی خودرو در منزل توسط افراد غیر حرفه ای موجب آسیب های شدید به اجزای داخلی خودرو شده است.

قیمت موتورشویی در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت موتورشویی و هزینه شستشوی موتور ماشین در بسیاری از موارد به صورت ثابت اعلام می شود. اما در تعدادی از موارد نیز این محدوده هزینه تغییر می کند. در ادامه به معرفی عواملی که قیمت موتور شویی خودرو را تغییر می دهند می پردازیم.

موتور شویی با نانو با قیمت موتورشویی با بخار تفاوت دارد. در نتیجه نحوه شستشو و نوع موادی که به کار می رود بر قیمت شستشوی موتور ماشین تاثیر دارد.

قیمت شستشوی موتور ماشین با بخار یا مواد نانو در منزل بر خلاف تصور خیلی از افراد هزینه مناسب تری نسبت به قیمت در کارواشها می باشد. هزینه شستشوی موتور خودرو با مواد نانو در هوم سرویز نرخ ثابتی است. لازم به ذکر است که دستمزدی که بابت موتورشویی در منزل از شما دریافت می‌شود بر اساس نرخ مصوبه تعیین شده است. همچنین در استفاده از این خدمات شما ملزم به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی تحت عنوان انعام یا ایاب و ذهاب نیستید.

خدمات موتورشویی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به بهترین موتور شویی خودرو کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات مربوط به موتورشویی نانو 206، پژو 405، پراید و انواع خودروهای لوکس خارجی در محل با استفاده از بهترین مواد و برندهای مطرح بازار مانند انجام می شود.

همکاران ما در کمترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت. و در روز و ساعت درخواستی شما در محل مورد نظر شما حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس موتورشویی خودرو و همچنین ارایه خدمات موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی, سرامیک بدنه خودرو ایرانی , خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی , صفرشویی خودرو ایرانی و خارجی در محل, شفاف سازی چراغ خودرو, خدمات کاور بدنه خودرو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس موتورشویی خودرو

موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و...

موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی

شستشوی موتور ماشین به صورت خشک و بدون استفاده از آب

موتور شویی ماشین با نانو

موتور شویی با بخار بدون کمترین آسیب به قطعات خودرو

موتور شویی انواع خودرو سدان، شاسی، باری، اتوبوس و ...

نظرات کاربران

profile picture
Behrad Bakhshian

درکل کارشون خوب بود و کاری تمیزی تحویل دادند

profile picture
behzad boroussan

کارشون حرف نداشت واقعا راضی بودم

profile picture
سعید حصارکی

بسیار راضی بودم . بسیار محترم و خوش برخورد

شرایط خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل

موتورشویی خودرو با مواد نانو و بدون استفاده از آب و عدم آسیب به سیستم برق خودرو انجام می شود، این روش از لحاظ ایمنی به موتور و اجزای موتور آسیبی نرسانده و موتور ماشین را به طور کامل تمیز می نماید.

حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس موتورشویی خودرو را رزرو نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

car-service
سرویس دوره ای خودرو
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
car-repair
تعمیر خودرو
قیمت از 500,000 الی 1,400,000 تومان
car-audio-system
نصب سیستم صوتی و ضبط خودرو
قیمت از 450,000 الی 1,100,000 تومان
diagnosis-car
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 350,000 الی 450,000 تومان