موتورشویی خودرو شیراز

موتورشویی خودرو شیراز

از 1176 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت موتورشویی خودرو شیراز در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت موتورشویی خودرو

150,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت300,000 تومان

بهترین موتورشویی ماشین شیراز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

محمد علی افشاری
همیار همیار
محمد علی افشاری
امتیاز
5 از 5
کارواش آرکا آرکا
همیار با تجربه
کارواش آرکا آرکا
امتیاز
4.8 از 5
پیمان واسقی
همیار همیار
پیمان واسقی
امتیاز
5 از 5
علیرضا کریمی
همیار همیار
علیرضا کریمی
امتیاز
4.8 از 5
امیر تاج الدین
همیار با تجربه
امیر تاج الدین
امتیاز
4.7 از 5
منوچهر واسقی
همیار همیار
منوچهر واسقی
امتیاز
4.4 از 5

نظرات کاربران

profile picture
behzad boroussan

کارشون حرف نداشت واقعا راضی بودم

موتور شویی حرفه ای شهر شیراز

شهر شیراز از کلان شهرهای ایران و مرکز استان فارس است و در منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا قرار گرفته است.شیراز به شهر شعر، ادب، باغ و گل و بلبل معروف است. وجود جاذبه های زیبای گردشگری و طبیعی نظیر باغ ارم، باغ عفیف آباد، دروازه قرآن، ارگ کریمخان، حافظیه و بازار سنتی و صنایع دستی آن، شیراز را به نماد تمدن کهن ایرانی مبدل نموده است. شیراز از قدیم، شهری مهم و استراتژیک محسوب می شده و شیرازی ها به مردمانی اصیل و به روز شناخته شده هستند. تغییر در سبک خرید محصولات و خدمات نزد شیرازی ها مشهود است به نحوی که شیرازی ها برای سپردن خدمات موتورشویی خودرو شیراز با فراموش کردن روش های سنتی نظیر روزنامه، پرس و جو از همسایه ها و ... به پلتفرم های خدماتی اعتماد کرده اند. این انتخاب و اعتماد می تواند ضمن کم کردن مشکلات در روش های قدیمی خیال شیرازی ها را برای پیدا کردن بهترین موتورشویی ماشین شیراز و استفاده از موتور شویی حرفه ای شیراز و آگاهی از قیمت شستشوی موتور ماشین شیراز راحت کند. دسترسی به موتورشویی خودرو شیراز و استفاده از خدمات موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... شیراز، موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی شیراز، شستشوی موتور ماشین به صورت خشک و بدون استفاده از آب شیراز، موتور شویی ماشین با نانو شیراز، موتور شویی با بخار بدون کمترین آسیب به قطعات خودرو شیراز، موتور شویی انواع خودرو سدان، شاسی، باری، اتوبوس و ... شیراز، با هوم سرویز راحتتر و مطمئن تر از گذشته شده است.

خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل شیراز

برای استفاده از موتور شویی حرفه ای در شهر شیراز کافیست یه سری به سایت هوم سرویز بزنید و با جستجوی موتورشویی شیراز ,شستن موتور ماشین شیراز ,هزینه موتورشویی شیراز ,موتورشویی داخل موتور شیراز ,موتورشویی با بخار شیراز ,موتورشویی با نانو شیراز ,موتورشویی در محل شیراز ,قیمت موتورشویی شیراز ,کارواش شیراز ,موتور شویی شیراز ,زیرشویی شیراز ,موتور شویی در خانه شیراز ,موتورشویی با نانو شیراز ,قیمت موتور شویی خودرو در محل شیراز از بهترین متخصصین فعال در موتورشویی خودرو شیراز راهنمایی و مشاوره گرفته و تجربه خوبی را در موتور شویی حرفه ای داشته باشید.
روال ثبت سرویس مورد نیاز در شهر شیراز به این صورت است که پس از جستجوی موتور شویی حرفه ای در شهر شیراز و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل در شهر شیراز می باشد و همچنین مشاهده تعرفه قیمت موتورشویی خودرو شیراز شیراز و برآورد هزینه موتور شویی حرفه ایدر شهر شیراز طی چند ماه گذشته، سرویس خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از بررسی نیاز شما و از بین بهترین موتورشویی ماشین شیراز، همیارانی را به شما پیشنهاد خواهد داد. شیرازی های عزیز پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز بهشون سیگنال گفته می شود، متخصص موتور شویی حرفه ای شیراز را انتخاب نماید. با ثبت سرویس در خدمات موتورشویی خودرو می توانید ضمن دریافت خدمات و برآورد مناسبتری از قیمت شستشوی موتور ماشین به سوالات و مشاوره های لازم در خصوص ​موتور شویی خودرو در محل، مزایای شستشوی موتور ماشین در خانه، بهترین روش موتور شویی خودرو و انواع روش های موتورشویی در خانه را از همیاران شیرازی هوم سرویز دریافت کنید.

شستشوی موتور ماشین در محل در شهر شیراز

هوم سرویز به منظور ایجاد اطمینان و اعتماد شهروندان شیرازی به موتورشویی خودرو شیراز از خدمات دریافتی، پروسه سخت گیرانه ای را برای جذب و بکارگیری همیاران فعال در موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... در شهر شیراز در نظر گرفته و پس از طی مراحل احراز هویت، محل سکونت، عدم سوء پیشینه، مهارت، تضامین و ...، بهترین موتورشویی ماشین را شناسایی و معرفی و رتبه بندی می نماید. در این میان ارایه نظرات و امتیاز توسط همشهری های شیرازی در پایان سرویس همیاران موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی تاثیر زیادی در گرید بندی همیاران متخصص خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل شیراز خواهد داشت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس موتورشویی خودرو شیراز و همچنین ارایه خدمات موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل تمامی خدمات کارواش سیار بصورت فوری شیراز, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی شیراز, سرامیک بدنه خودرو ایرانی شیراز, خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی شیراز, صفرشویی انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل شیراز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سرویس دوره ای خودرو شیراز
سرویس دوره ای خودرو شیراز
قیمت از 150,000 الی 250,000 تومان
تعمیر خودرو شیراز
تعمیر خودرو شیراز
قیمت از 150,000 الی 600,000 تومان
سیستم صوتی و ضبط خودرو شیراز
سیستم صوتی و ضبط خودرو شیراز
قیمت از 400,000 الی 1,120,000 تومان
دیاگ و عیب یابی خودرو شیراز
دیاگ و عیب یابی خودرو شیراز
قیمت از 120,000 الی 300,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای موتورشویی خودرو شیراز:

‍‍
 • موتورشویی شیراز
 • شستن موتور ماشین شیراز
 • هزینه موتورشویی شیراز
 • موتورشویی داخل موتور شیراز
 • موتورشویی با بخار شیراز
 • موتورشویی با نانو شیراز
 • موتورشویی در محل شیراز
 • قیمت موتورشویی شیراز
 • کارواش شیراز
 • موتور شویی شیراز
 • زیرشویی شیراز
 • موتور شویی در خانه شیراز
 • موتورشویی با نانو شیراز
 • قیمت موتور شویی خودرو در محل شیراز
 • شستشوی موتور ماشین شیراز
 • موتور شویی نانو در محل شیراز
 • موتورشویی خشک شیراز
 • شستشوی موتور ماشین با بخار شیراز
 • موتورشویی با آب شیراز
 • موتور شویی بدون آب شیراز
 • قیمت شستشوی موتور ماشین با بخار شیراز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر شیراز که خدمات موتورشویی خودرو در آن ارائه می شود: