موتور شویی خودرو شیراز

موتور شویی خودرو شیراز

از 1176 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت موتور شویی خودرو شیراز در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت موتورشویی خودرو

230,000 الی 380,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت440,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

بهترین موتورشویی ماشین شیراز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

کارواش آرکا آرکا
همیار خبره
کارواش آرکا آرکا
امتیاز
4.77 از 5
پیمان واسقی
همیار با تجربه
پیمان واسقی
امتیاز
4.69 از 5
علیرضا کریمی
همیار با تجربه
علیرضا کریمی
امتیاز
4.87 از 5
امیر تاج الدین
همیار با تجربه
امیر تاج الدین
امتیاز
4.64 از 5
منوچهر واسقی
همیار همیار
منوچهر واسقی
امتیاز
4.43 از 5

نظرات کاربران

profile picture
Behrad Bakhshian

درکل کارشون خوب بود و کاری تمیزی تحویل دادند

profile picture
behzad boroussan

کارشون حرف نداشت واقعا راضی بودم

موتور شویی خودرو در محل شهر شیراز

شهر شیراز از کلان شهرهای ایران و مرکز استان فارس است و در منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا قرار گرفته است.شیراز به شهر شعر، ادب، باغ و گل و بلبل معروف است. وجود جاذبه های زیبای گردشگری و طبیعی نظیر باغ ارم، باغ عفیف آباد، دروازه قرآن، ارگ کریمخان، حافظیه و بازار سنتی و صنایع دستی آن، شیراز را به نماد تمدن کهن ایرانی مبدل نموده است. شیراز از قدیم، شهری مهم و استراتژیک محسوب می شده و شیرازی ها به مردمانی اصیل و به روز شناخته شده هستند. تغییر در سبک خرید محصولات و خدمات نزد شیرازی ها مشهود است به نحوی که شیرازی ها برای سپردن خدمات موتور شویی خودرو شیراز با فراموش کردن روش های سنتی نظیر روزنامه، پرس و جو از همسایه ها و ... به پلتفرم های خدماتی اعتماد کرده اند. این انتخاب و اعتماد می تواند ضمن کم کردن مشکلات در روش های قدیمی خیال شیرازی ها را برای پیدا کردن بهترین موتورشویی ماشین شیراز و استفاده از موتور شویی خودرو در محل شیراز و آگاهی از قیمت شستشوی موتور ماشین شیراز راحت کند. دسترسی به موتور شویی خودرو شیراز و استفاده از خدمات موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... شیراز، موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی شیراز، شستشوی موتور ماشین به صورت خشک و بدون استفاده از آب شیراز، موتور شویی ماشین با نانو شیراز، موتور شویی با بخار بدون کمترین آسیب به قطعات خودرو شیراز، موتور شویی انواع خودرو سدان، شاسی، باری، اتوبوس و ... شیراز، با هوم سرویز راحتتر و مطمئن تر از گذشته شده است.

خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل شیراز

برای استفاده از موتور شویی خودرو در محل در شهر شیراز کافیست یه سری به سایت هوم سرویز بزنید و با جستجوی موتورشویی شیراز ,موتور شویی شیراز ,شستن موتور ماشین شیراز ,هزینه موتورشویی شیراز ,موتورشویی داخل موتور شیراز ,موتورشویی با بخار شیراز ,موتورشویی با نانو شیراز ,موتورشویی در محل شیراز ,قیمت موتورشویی شیراز ,کارواش شیراز ,موتور شویی شیراز ,زیرشویی شیراز ,موتور شویی در خانه شیراز ,موتورشویی با نانو شیراز از بهترین متخصصین فعال در موتور شویی خودرو شیراز راهنمایی و مشاوره گرفته و تجربه خوبی را در موتور شویی خودرو در محل داشته باشید.
روال ثبت سرویس مورد نیاز در شهر شیراز به این صورت است که پس از جستجوی موتور شویی خودرو در محل در شهر شیراز و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل در شهر شیراز می باشد و همچنین مشاهده تعرفه قیمت موتور شویی خودرو شیراز شیراز و برآورد هزینه موتور شویی خودرو در محلدر شهر شیراز طی چند ماه گذشته، سرویس خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از بررسی نیاز شما و از بین بهترین موتورشویی ماشین شیراز، همیارانی را به شما پیشنهاد خواهد داد. شیرازی های عزیز پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز بهشون سیگنال گفته می شود، متخصص موتور شویی خودرو در محل شیراز را انتخاب نماید. با ثبت سرویس در خدمات موتور شویی خودرو می توانید ضمن دریافت خدمات و برآورد مناسبتری از قیمت شستشوی موتور ماشین به سوالات و مشاوره های لازم در خصوص ​موتور شویی در محل، نحوه دریافت خدمات موتور شویی در محل هوم سرویز چگونه است، مزایای شستشوی موتور ماشین در خانه و آیا موتور شویی با بخار برای خودرو مضر است را از همیاران شیرازی هوم سرویز دریافت کنید.

شستشوی موتور ماشین در محل در شهر شیراز

هوم سرویز به منظور ایجاد اطمینان و اعتماد شهروندان شیرازی به موتور شویی خودرو شیراز از خدمات دریافتی، پروسه سخت گیرانه ای را برای جذب و بکارگیری همیاران فعال در موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... در شهر شیراز در نظر گرفته و پس از طی مراحل احراز هویت، محل سکونت، عدم سوء پیشینه، مهارت، تضامین و ...، بهترین موتورشویی ماشین را شناسایی و معرفی و رتبه بندی می نماید. در این میان ارایه نظرات و امتیاز توسط همشهری های شیرازی در پایان سرویس همیاران موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی تاثیر زیادی در گرید بندی همیاران متخصص خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل شیراز خواهد داشت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس موتور شویی خودرو شیراز و همچنین ارایه خدمات موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری شیراز, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی شیراز, سرامیک بدنه خودرو ایرانی شیراز, خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی شیراز, صفرشویی خودرو ایرانی و خارجی در محل شیراز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

car-service
سرویس دوره ای خودرو شیراز
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
car-repair
تعمیر خودرو شیراز
قیمت از 350,000 الی 1,300,000 تومان
car-audio-system
سیستم صوتی و ضبط خودرو شیراز
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
diagnosis-car
دیاگ و عیب یابی خودرو شیراز
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای موتور شویی خودرو شیراز:

‍‍
 • موتورشویی شیراز
 • موتور شویی شیراز
 • شستن موتور ماشین شیراز
 • هزینه موتورشویی شیراز
 • موتورشویی داخل موتور شیراز
 • موتورشویی با بخار شیراز
 • موتورشویی با نانو شیراز
 • موتورشویی در محل شیراز
 • قیمت موتورشویی شیراز
 • کارواش شیراز
 • موتور شویی شیراز
 • زیرشویی شیراز
 • موتور شویی در خانه شیراز
 • موتورشویی با نانو شیراز
 • قیمت موتور شویی خودرو در محل شیراز
 • شستشوی موتور ماشین شیراز
 • موتور شویی نانو در محل شیراز
 • موتورشویی خشک شیراز
 • شستشوی موتور ماشین با بخار شیراز
 • موتورشویی با آب شیراز
 • موتور شویی بدون آب شیراز
 • قیمت شستشوی موتور ماشین با بخار شیراز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر شیراز که خدمات موتور شویی خودرو در آن ارائه می شود: