موتورشویی خودرو رشت

موتورشویی خودرو رشت

از 1176 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت موتورشویی خودرو رشت در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت موتورشویی خودرو

280,000 الی 380,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

بهترین موتورشویی ماشین رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مسعود عیسی پور
همیار همیار
مسعود عیسی پور
امتیاز
4 از 5
کارواش آرکا آرکا
همیار با تجربه
کارواش آرکا آرکا
امتیاز
4.7 از 5
پیمان واسقی
همیار همیار
پیمان واسقی
امتیاز
4.43 از 5
علیرضا کریمی
همیار با تجربه
علیرضا کریمی
امتیاز
4.89 از 5
امیر تاج الدین
همیار با تجربه
امیر تاج الدین
امتیاز
4.64 از 5
منوچهر واسقی
همیار همیار
منوچهر واسقی
امتیاز
4.47 از 5

نظرات کاربران

profile picture
Behrad Bakhshian

درکل کارشون خوب بود و کاری تمیزی تحویل دادند

profile picture
behzad boroussan

کارشون حرف نداشت واقعا راضی بودم

profile picture
سعید حصارکی

بسیار راضی بودم . بسیار محترم و خوش برخورد

موتور شویی خودرو در محل رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر موتورشویی خودرو رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال موتورشویی خودرو رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین موتورشویی ماشین رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات موتورشویی خودرو رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از موتور شویی خودرو در محل در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

خدمات موتورشویی خشک و نانو بخار در محل رشت

به منظور ثبت سفارش موتور شویی خودرو در محل کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با موتورشویی خودرو نظیر موتورشویی رشت ,موتور شویی رشت ,شستن موتور ماشین رشت ,هزینه موتورشویی رشت ,موتورشویی داخل موتور رشت ,موتورشویی با بخار رشت ,موتورشویی با نانو رشت ,موتورشویی در محل رشت ,قیمت موتورشویی رشت ,کارواش رشت ,موتور شویی رشت ,زیرشویی رشت ,موتور شویی در خانه رشت ,موتورشویی با نانو رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس موتور شویی خودرو در محل در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات موتورشویی خودرو رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت موتور شویی خودرو در محل در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات موتور شویی خودرو در محل استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین بهترین موتورشویی ماشین، همیاران متخصص در موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین بهترین موتورشویی ماشین رشت متخصص مورد نظر خود در زمینه موتور شویی خودرو در محل را انتخاب نمایید.

بهترین موتورشویی ماشین رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین موتورشویی ماشین رشت در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات شستشوی موتور ماشین به صورت خشک و بدون استفاده از آب در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،بهترین موتورشویی ماشین رشت به مشتریان معرفی می شوند.

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در موتور شویی خودرو در محل رشت

موتور شویی خودرو در محل شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... رشت، موتور شویی خودرو چینی و خودروهای لوکس وارداتی رشت، شستشوی موتور ماشین به صورت خشک و بدون استفاده از آب رشت، موتور شویی ماشین با نانو رشت، موتور شویی با بخار بدون کمترین آسیب به قطعات خودرو رشت، موتور شویی انواع خودرو سدان، شاسی، باری، اتوبوس و ... رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات موتور شویی خودرو در محل نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه موتورشویی خودرو رشت نظیر ​موتور شویی در محل، نحوه دریافت خدمات موتور شویی در محل هوم سرویز چگونه است، مزایای شستشوی موتور ماشین در خانه، آیا موتور شویی با بخار برای خودرو مضر است هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص موتور شویی خودرو در محل و همینطور برآوردی از قیمت شستشوی موتور ماشین را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس موتورشویی خودرو رشت و همچنین ارایه خدمات موتور شویی انواع خودرو ایرانی پژو، پراید، سمند، ال 90 و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کارواش ارائه می دهد که شامل خدمات کارواش سیار بصورت فوری رشت, شستشوی صندلی ماشین های ایرانی رشت, سرامیک بدنه خودرو ایرانی رشت, خدمات واکس و پولیش خودروهای ایرانی رشت, صفرشویی خودرو ایرانی و خارجی در محل رشت, شفاف سازی چراغ خودرو رشت, خدمات کاور بدنه خودرو رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

car-service
سرویس دوره ای خودرو رشت
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
car-repair
تعمیر خودرو رشت
قیمت از 500,000 الی 1,400,000 تومان
car-audio-system
نصب سیستم صوتی و ضبط خودرو رشت
قیمت از 450,000 الی 1,100,000 تومان
diagnosis-car
دیاگ و عیب یابی خودرو رشت
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای موتورشویی خودرو رشت:

‍‍
 • موتورشویی رشت
 • موتور شویی رشت
 • شستن موتور ماشین رشت
 • هزینه موتورشویی رشت
 • موتورشویی داخل موتور رشت
 • موتورشویی با بخار رشت
 • موتورشویی با نانو رشت
 • موتورشویی در محل رشت
 • قیمت موتورشویی رشت
 • کارواش رشت
 • موتور شویی رشت
 • زیرشویی رشت
 • موتور شویی در خانه رشت
 • موتورشویی با نانو رشت
 • قیمت موتور شویی خودرو در محل رشت
 • شستشوی موتور ماشین رشت
 • موتور شویی نانو در محل رشت
 • موتورشویی خشک رشت
 • شستشوی موتور ماشین با بخار رشت
 • موتورشویی با آب رشت
 • موتور شویی بدون آب رشت
 • قیمت شستشوی موتور ماشین با بخار رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات موتورشویی خودرو در آن ارائه می شود: